Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-10-2008, 12:10   #21
Dragonauv
Użytkownik forum
 
Dragonauv's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dragonauv
Profesja: Sorcerer
Świat: Hiberna
Domyślny

Bardzo ciekawy post, może niektórzy gracze zmienią swoje podejście do Tutorów.
Kiedyś możesz potrzebować pomocy...
Dragonauv jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-10-2008, 14:42   #22
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Widać że CipSoft nie wie o co chodzi mało jest tych Tutorów i Senior Tutorów co pomagają z dobrej woli zwykle chodzi im o zostanie GM albo o władze ciągle widzę jak na tibi botuje jakiś tutor albo senior tutor i już nie raz od senior tutorów słyszałem : jak chcesz to mogę ci załatwić zmianę nicku za 20k
Dzik11 jest offline  
stary 03-10-2008, 16:17   #23
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
czy to znaczy że FACC są niczym, nawet nie jesteśmy graczami?
1. Zapychacie swoją obecnością serwer, tym samym powodując laggi
2. Twierdzicie, że dużo wam się należy
3. Gówno wam się należy
4. Wasza jedyna zaleta to to, że im więcej jest was wlogownych, tym szybciej respią się moby.
Xr3 jest offline  
stary 03-10-2008, 17:09   #24
Fudge
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 24
Domyślny

Powiedzial:
Name: Xeremon
Account Status: Free Account
Fudge jest offline  
stary 03-10-2008, 18:05   #25
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

No ale ja obecnie nie gram. Gdybyś miał nieco masy mózgowej, to byś się zczaił, że granie 120msem na facc zbytniego sensu nie ma.
Xr3 jest offline  
stary 03-10-2008, 18:06   #26
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
1. Zapychacie swoją obecnością serwer, tym samym powodując laggi
2. Twierdzicie, że dużo wam się należy
3. Gówno wam się należy
4. Wasza jedyna zaleta to to, że im więcej jest was wlogownych, tym szybciej respią się moby.
a czemu nam się główno (cytuje) należy? bo nie możemy zrobić przlewu albo nie mamy kasy na głópoty to jesteśmy zbędni. tibia to darmowa gra
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline  
stary 03-10-2008, 18:16   #27
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sueroski Pokaż post
a czemu nam się główno (cytuje) należy? bo nie możemy zrobić przlewu albo nie mamy kasy na głópoty to jesteśmy zbędni. tibia to darmowa gra
Dyskusja na ten temat była już na tym forum . Dokładniej tutaj:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=153378

Osobiście nie zwróciłam uwagi na ten obrazek, wydał się mało ciekawy...

@Dzik11
Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Mogę jedynie powiedzieć, że CipSoft zwraca większą uwagę na botujących tutorów, niż na zwykłych graczy. Krążyła kiedyś nawet plotka?, że za coś takiego grozi od razu delate.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 03-10-2008, 19:44   #28
Fudge
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
No ale ja obecnie nie gram. Gdybyś miał nieco masy mózgowej, to byś się zczaił, że granie 120msem na facc zbytniego sensu nie ma.
Ja widze nie 120, ale 119 i to Sorcerera, a nie MSa. Rownie dobrze mogles wbic ten level na facc, wiec nie widze tu nic dziwnego. A grac w tibie grasz bo byles srednio 2h45min online w zeszlym tygodniu. Nie wnikam co robiles, mogles nawet afkowac, ale grales, tak wiec twoja pierwsza wypowiedz kierujesz tez do siebie samego. Pozdrawiam.
Fudge jest offline  
stary 03-10-2008, 20:47   #29
sypr0
Użytkownik forum
 
sypr0's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Police

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 20
Poziom mag.: 23
sypr0 ma numer GG 1131454
Domyślny Tutki i Senior tutki

jeśli chodzi o tutorów to nigdy sie z nim nie spotkałem nie rozmawiałem z nim ale myślę że są w porządku, jeśli chodzi o Senior Tutków to miałem kolega który nim był nie wspominał o pracy jaka wykonuje ale był bardzo miły i myślę ze każdy tutor lub senior tutor powinien taki być
sypr0 jest offline  
stary 03-10-2008, 21:16   #30
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Ja widze nie 120, ale 119 i to Sorcerera, a nie MSa.
Miałem 121, ale idąc z Thais do Veno, zagapiłem się przeglądając stronki i lew mnie ubił . Potwierdza to również fakt, że blessy nie działają na Faccu. Zakończyłem grę jako MS, więc dalej nim jestem.

Nie będę więcej z tobą konwersował miernoto, gdyż z takimi nędznymi łepkami jak ty, miałem swego czasu do czynienia każdego dnia. Nie czepiaj się szczegółów zawzięty misiaczku, bo pośmiewisko robisz co najwyżej z siebie. Aczkolwiek jeżeli dalej chcesz kwestionować to, kim jestem i co osiągnąłem, to w sumie bardzo chętnie postaram się nieco wnieść do tej rozmowy. Satysfakcję sprawia mi doprowadzanie młodych użytkowników neostrady do stanów padaczkowo lękowych, których przyczyną jest udowadnianie im na forum rzeczy całkowicie sprzecznych z ich przekonaniami.

Jedna prośba. Zanim wyjedziesz mi z mordą, to postaraj się lepiej uargumentować swoje refleksje. Póki co, moim zdaniem twoje są krótko mówiąc... do dupy.

Yours
Xere

@Topic
Tutor to obecnie to samo co każdy inny gracz. Przeważnie różni się tylko tym, skąd zaczerpnął ściągę na Tutor Exam.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 03-10-2008 o 21:18.
Xr3 jest offline  
stary 03-10-2008, 21:55   #31
Fudge
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Miałem 121, ale idąc z Thais do Veno, zagapiłem się przeglądając stronki i lew mnie ubił . Potwierdza to również fakt, że blessy nie działają na Faccu. Zakończyłem grę jako MS, więc dalej nim jestem.
Twoje konto nie przestnialo istniec z rzekomym dniem konca pacca, istnieje dalej ale juz jako FACC. Oczywiscie mozesz wmawiac komus, ze nie grasz (patrz moj wczesniejszy post).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Nie będę więcej z tobą konwersował miernoto, gdyż z takimi nędznymi łepkami jak ty, miałem swego czasu do czynienia każdego dnia. Nie czepiaj się szczegółów zawzięty misiaczku, bo pośmiewisko robisz co najwyżej z siebie.
Nie czepiam sie szczegolow, tylko stwierdzam niezaprzeczalne fakty.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Aczkolwiek jeżeli dalej chcesz kwestionować to, kim jestem i co osiągnąłem, to w sumie bardzo chętnie postaram się nieco wnieść do tej rozmowy. Satysfakcję sprawia mi doprowadzanie młodych użytkowników neostrady do stanów padaczkowo lękowych, których przyczyną jest udowadnianie im na forum rzeczy całkowicie sprzecznych z ich przekonaniami. Jedna prośba. Zanim wyjedziesz mi z mordą, to postaraj się lepiej uargumentować swoje refleksje. Póki co, moim zdaniem twoje są krótko mówiąc... do dupy.

Yours
Xere
Ja nie skrytkowalem twojej osoby ani razu (co tobie zdarzylo sie to juz kilka razy w tym poscie). Stwierdzam jedynie fakty, ktore sa dla ciebie niewygodne? Aha i takim zalosnym porownywaniem mnie do dziecka neostrady nie wzbudzisz we mnie zlosci, nie mowiac o "stanach padaczkowo lekowych", a jedynie litosc.


Pozdrawiam Tutorow.
Fudge jest offline  
stary 03-10-2008, 22:33   #32
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Twoje konto nie przestnialo istniec z rzekomym dniem konca pacca, istnieje dalej ale juz jako FACC. Oczywiscie mozesz wmawiac komus, ze nie grasz (patrz moj wczesniejszy post).
Pod pojęciem granie, rozumiem regularne expienie i rozwijanie w jakiś sposób swojej postaci. Ja zaś, wlogowuję się od jednego do trzech razy na tydzień, dosłownie na minutę, aby popytać co słychać, pogadać... Nie traktuję tego jako granie. Moja "gra" jak ty to ujmujesz, ogranicza się do okienka chatu. Może jeszcze powiesz mi, że gram w Stalkera, bo przecież odpalam go raz na miesiąc.

Cytuj:
Stwierdzam jedynie fakty, ktore sa dla ciebie niewygodne?
Jw.

Cytuj:
Aha i takim zalosnym porownywaniem mnie do dziecka neostrady
Przeważnie dzieci czepiają się kompletnie nieistotnych pierdół, które zgodnie z powyższym, nie mają jakiegokolwiek wpływu na cokolwiek.

Cytuj:
Pozdrawiam Tutorow.
A ja, nie.
Xr3 jest offline  
stary 03-10-2008, 23:42   #33
Fudge
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Pod pojęciem granie, rozumiem regularne expienie i rozwijanie w jakiś sposób swojej postaci. Ja zaś, wlogowuję się od jednego do trzech razy na tydzień, dosłownie na minutę, aby popytać co słychać, pogadać... Nie traktuję tego jako granie. Moja "gra" jak ty to ujmujesz, ogranicza się do okienka chatu. Może jeszcze powiesz mi, że gram w Stalkera, bo przecież odpalam go raz na miesiąc.
A kto powiedzial, ze granie = expienie? Pisanie do przeroznych osob, czy tez na guild chacie to element GRY, w ktora GRASZ i nie kilka minut, a chocby 2h45min w ostatnim tygodniu. Innymi slowy jestes jednym z graczy FACC, o ktorych wyraziles swoja opinie w pierwszym twoim poscie w tym temacie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
A ja, nie.
Czemu nie, w koncu temat o nich
Fudge jest offline  
stary 04-10-2008, 09:32   #34
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
1. Zapychacie swoją obecnością serwer, tym samym powodując laggi
2. Twierdzicie, że dużo wam się należy
3. Gówno wam się należy
4. Wasza jedyna zaleta to to, że im więcej jest was wlogownych, tym szybciej respią się moby.
tu sie z tobą nie zgodzę gdyby nie facce to by ta gra była nudna i faccą od czasu do czasu coś sie należy no ale ostatnio facce piszą cały czas że nic nie dostają a dostają bardzo wiele jak na facc i to zaczyna wnerwiać
Dzik11 jest offline  
stary 04-10-2008, 14:21   #35
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sueroski Pokaż post
a czemu nam się główno (cytuje) należy? bo nie możemy zrobić przlewu albo nie mamy kasy na głópoty to jesteśmy zbędni. tibia to darmowa gra
ok rozumiem cie ale, sa takie typy co mowia ze im sie duzo nalezy (facc) ale przecierz ten co ma pacca zaplacil wiec ma to co chcial a ten kto nie ma kasy albo nie chce wydawac na glupoty to niech nie pierdo*i ze facc nic na upie nie dostaje, bo nie powinien bo nie ZAPLACIL. (sueroski tu niechodzi o ciebie tylko o "typy" co "im sie nalezy")
__________________
AnArAki jest offline  
stary 04-10-2008, 14:32   #36
amisek12
Użytkownik forum
 
amisek12's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2008
Lokacja: Rydzyna

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Carmela
Poziom: 14
Skille: 19
Poziom mag.: 12
Domyślny

Ej weście sie upokujcie albo Moderatorzy zrobią z wami porządek
amisek12 jest offline  
stary 04-10-2008, 15:25   #37
sypr0
Użytkownik forum
 
sypr0's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Police

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 20
Poziom mag.: 23
sypr0 ma numer GG 1131454
Domyślny

właśnie to temat o tutkach a nie na wasze kłótnie
sypr0 jest offline  
stary 04-10-2008, 20:41   #38
melvel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ssss

Tutaj kilku tutorów narzeka że jest idmiana języków to by mogli zrobić jescze kilka serwerów np. Polskie, Hiszpańskie itp. a nie się meczyc
 
stary 04-10-2008, 20:52   #39
sypr0
Użytkownik forum
 
sypr0's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Police

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 20
Poziom mag.: 23
sypr0 ma numer GG 1131454
Cool

nawet dobry pomysł
sypr0 jest offline  
stary 04-10-2008, 21:07   #40
Rafal_Dudek
Użytkownik Forum
 
Rafal_Dudek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2008
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 62
Rafal_Dudek ma numer GG 4842648
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dzik11 Pokaż post
Widać że CipSoft nie wie o co chodzi mało jest tych Tutorów i Senior Tutorów co pomagają z dobrej woli zwykle chodzi im o zostanie GM albo o władze ciągle widzę jak na tibi botuje jakiś tutor albo senior tutor i już nie raz od senior tutorów słyszałem : jak chcesz to mogę ci załatwić zmianę nicku za 20k
lol akurat zostanie GM taki co nie pomaga ... to niby w jaki sposób zostanie zauważony?

I jaką ma tutor władzę? Normalny gracz tak samo może przesyłać reporty jak ST, poprzez GM forum. Tutor odróżnia się chyba tylko tym, że wie o istnieniu takiego forum ...


Zmiana nicku przechodzi przez Customer Support, jeśli oni stwierdzą, że zmiana imienia jest niemożliwa, Tutor ma wpis że źle zreportował ... a uwierz mi, CS się nie cackają

Ostatnio edytowany przez Rafal_Dudek - 04-10-2008 o 21:08.
Rafal_Dudek jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:37.


Powered by vBulletin 3