Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-10-2008, 03:13   #41
Fureyka
Chica mala
 
Fureyka's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: España
Wiek: 35

Posty: 584
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez melvel Pokaż post
Tutaj kilku tutorów narzeka że jest idmiana języków to by mogli zrobić jescze kilka serwerów np. Polskie, Hiszpańskie itp. a nie się meczyc
Jesli ktos nie zna podstaw jezyka by byc wystarczajaco komunikatywnym badz tez nie nauczyl sie go podczas gry i te braki to dla niego utrudnienienie, to niech zagra w polska grę. Oficjalnym jezykiem jest angielski i tak zostanie. Nie liczcie na zadne zmiany/ulatwienia w tym kierunku.

@topic
Na swiecie, ktorym gram tylko 1 na 20(?) jest bardzo dobrym senior tutorem, reszta pewnie kupila pytania.
__________________



Polska supported fansite!
Newsy, forum, download, poradniki, kalkulatory, analizator serwer loga, występowanie bossów i wiele innych!
Fureyka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-10-2008, 08:24   #42
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Tutaj kilku tutorów narzeka że jest idmiana języków to by mogli zrobić jescze kilka serwerów np. Polskie, Hiszpańskie itp. a nie się meczyc
Po twoim poście sądzę, że jesteś na tyle nie dokształcony, że nie wiedza elementarna z języka angielskiego to dla ciebie czarna magia. Zatem proponował bym ci ruszyć dupę od Tibii i zabrać się za naukę języka. Bez tego daleko nie zajedziesz.
Xr3 jest offline  
stary 05-10-2008, 08:52   #43
sypr0
Użytkownik forum
 
sypr0's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Police

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 20
Poziom mag.: 23
sypr0 ma numer GG 1131454
Domyślny

Racja języka angielskiego używa się na całym świeci bez niego daleko nie zajedziesz ;]
sypr0 jest offline  
stary 05-10-2008, 16:42   #44
maticmg
Użytkownik forum
 
maticmg's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2008
Lokacja: mogilno

Posty: 6
Profesja: Knight
Świat: Refugia
maticmg ma numer GG 2234641
Domyślny

bzdury... z doswiadczenia wiem ze jak tutor wybierze cos z calego kontekstu to nikt nie sprawdza reszty rozmowy...inaczej nie byloby tak debilnych banow jak sa teraz
maticmg jest offline  
stary 05-10-2008, 20:27   #45
Fudge
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Po twoim poście sądzę, że jesteś na tyle nie dokształcony, że nie wiedza elementarna z języka angielskiego to dla ciebie czarna magia. Zatem proponował bym ci ruszyć dupę od Tibii i zabrać się za naukę języka. Bez tego daleko nie zajedziesz.
Ja z kolei polecam Ci sie doksztalcic w podstawach jezyka polskiego, takich jak:
- nie z przymiotnikami i rzeczownikami piszemy lacznie

Dodatkowo w tym zdaniu ciezko szukac sensu:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Po twoim poście sądzę, że jesteś na tyle nie dokształcony, że nie wiedza elementarna z języka angielskiego to dla ciebie czarna magia.
Proponuje wiec wpierw wziac sie ostro za nasz ojczysty jezyk, a jezyk angielski zostawic sobie na pozniej


P.S. Z gory uprzedzam, ze brak polskich liter w moich postach to sprawa czysto techniczna.
Fudge jest offline  
stary 07-10-2008, 22:48   #46
Artis
Użytkownik Forum
 
Artis's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 57
Profesja: Knight
Domyślny

Fajnie, że coś takiego napisali, ale szkoda, że Ci, którzy nie doceniają tutorów i tak oleją ten tekst, bo stwierdzą - "Za długi, by czytać. Szkoda czasu" ;/
__________________
Only Dead Have Seen The End of The War <--- i'm the Dead
<--- i'm the Knight

Artis jest offline  
stary 08-10-2008, 19:31   #47
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafal_Dudek Pokaż post
lol akurat zostanie GM taki co nie pomaga ... to niby w jaki sposób zostanie zauważony?

I jaką ma tutor władzę? Normalny gracz tak samo może przesyłać reporty jak ST, poprzez GM forum. Tutor odróżnia się chyba tylko tym, że wie o istnieniu takiego forum ...


Zmiana nicku przechodzi przez Customer Support, jeśli oni stwierdzą, że zmiana imienia jest niemożliwa, Tutor ma wpis że źle zreportował ... a uwierz mi, CS się nie cackają
napisałem że mało jest takich tutorów i senior tutorów co pomagają z własnej woli a nie że nie pomagają

a Senior Tutor ma wielką władze ktoś mu zapłaci za zmianę nicku a on wciśnie lepszy kit cipsoft. A cip zmienia nick przykładem jest tu Niedzwiedz Waleczne Serce który sobie kupił nowy nick. I puźniej trafiają sie skorumpowani GM. Można tutaj wziąść przykład z GM Dokein'a który sprzedał konto GMa swojemu koledze.

Ostatnio edytowany przez Dzik11 - 08-10-2008 o 19:33.
Dzik11 jest offline  
stary 09-10-2008, 11:01   #48
Siki
Użytkownik forum
 
Siki's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2008
Lokacja: Bochnia

Posty: 4
Profesja: Knight
Gildia: Ghost riders
Świat: Refugia
Poziom: 75
Skille: 76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Zawsze sie znajda i uczciwi i nieuczciwi...
Siki jest offline  
stary 15-10-2008, 19:12   #49
Ketna
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie A jak ich odróżnić??

Hmm... A tak wlasciwie to jak odróżnic Tutora od zwyklego gracza? Bo mam pewien problem i chicialbym się zapytać...
 
stary 15-10-2008, 19:14   #50
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketna Pokaż post
Hmm... A tak wlasciwie to jak odróżnic Tutora od zwyklego gracza? Bo mam pewien problem i chicialbym się zapytać...
Tutor pisze na helpie na pomarańczowo oraz ma w statusie na tibia.com napisane "tutor" (o ile nie ukrył postaci).
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 28-10-2008, 18:00   #51
Formularz
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka

LoL mam 22 lvl i co mi z tego ze pomagam osobom i tak nie dostane tutora bo trzeba miec pacca.
powinno sie miec chociaz na paczatek jakis pacc...
A i jeszcze jedno jak odzyskac passy jezeli sie nie zna email'a a zna sie tylko account number.Powinno byl wiecej funkcji z odzyskaniem konta a tu jest malo ...
Napiszczie jak odzyskac konto jesli sie zna tylko account number a nie zna sie passworda i email'a??
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:23.


Powered by vBulletin 3