Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-08-2010, 01:12   #1
Lexii
Użytkownik Forum
 
Lexii's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2007

Posty: 442
Domyślny Nowe itemy na rooku.

Na rooku się pojawiło od cholery nowych itemów co wypadają z potworków coś w stylu mino leathers tylko że chyba są bezużyteczne ?! Bo nie wiem czy jest sens zbierania tego np. pelvis bone mam ponad 50 sztuk... mino horn z 25 sztuk ... jest to po coś potrzebne ? Tylko depo char jest przeładowany ...
Lexii jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-08-2010, 08:03   #2
filmm
Użytkownik Forum
 
filmm's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2009

Posty: 70
Domyślny

Te itemy na mainie sie da sprzedawac i w niektorych potworach zastepuja inne looty. Na rooku mozna u toma sprzedac wlosy trolla za 5 gp chyba i orc tooth za 40 gp. Wiecej nie wiem ale nie wszystko sie da sprzedac.
__________________
filmm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2010, 12:23   #3
Shaven_Miwa
Użytkownik forum
 
Shaven_Miwa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2010
Lokacja: Gniezno

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 38
Skille: Fish 64
Domyślny Nowe itemki na rooku -wyjaśnienie

Po 1 powiedzmy jakie to są te nowe itemki na rooku . Tak więc :
1.Pelvis bones - miednice skeletonów, wypadają ze skeletonów i to całkiem często. Jego wartość wynosi od 50 do 100 gp.
2.Orc tooth - ząb orka, jest on dość rzadkim itemkiem. Czasami porównywany jest do mino leatheru. Jego wartość może wynieść od 200 do nawet 400 gp.
3.Orc leather - skórka orka, wypada dość często. Jej wartość wynosi około 100 gp.
4.Minotaur horn - róg minotaura wypada jak z orka orc leather czyli dość często. Z minotaura może wypaść od 1-2. Wartość jednego rogu wynosi około 100 gp.
5.Wool - wełna, wypada z owcy. Osobiście lubię ten item, nie wiem dlaczego . Jej wartość szacowana jest od 100 do 200 gp.
6. Pig foot - łapa świni. Jeśli ktoś zleciłby mi wyloocić ten item wolałbym szukać minotaur leathera. Na rooku pojawiają się tylko dwie świnie, więc wyloocenie tego itemka jest bardzo trudne. Mam ich tylko trzy a moja kolekcja nie jest mała ;*. Wartość pig foota wynosi od 100 do nawet 300 gp.
7. Spider fangs - kieł pająka. Moim zdaniem bardzo popularny item wśród niskopoziomowych graczy, którzy expią na spiderach. Niestety często opylają fangi za niską cenę, gdyż nie wiedzą co to właściwie jest. Wartość spider fanga wynosi 100 gp.
8. Bunch of Troll hair - pęk włosów trolla. Także bardzo popularny item. Looci z trollów. Jego wartość wynosi około 100 gp.
9. Antlers - rogi jelenia. Bardzo mało znany item. Jego wartość przekroczyć może 200 gp.

To chyba wszystkie rare itemki które ostatnimi czasy wprowadzono.

Odniosę się jeszcze do głównego tematu na temat tego czy jest to rzeczywiście rodzaj śmieci. Otóż jak widać po cenach nie. Mają wartość kolekcjonerską. Ja jako rookstayer przekroczyłem już ilość w posiadaniu 100 spider fangów czy bunch of troll hair.

Cieszę się jeśli komuś pomogłem. Pzdr Shaven ;*

Ostatnio edytowany przez Shaven_Miwa - 18-08-2010 o 12:27.
Shaven_Miwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2010, 14:31   #4
seba555
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Pig foot jest trudniej co zloocenia od ml, a i tak jest tańsze o parę razy..
Skracając pana up powiem: Możesz to sprzedać u rookerów
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2010, 16:34   #5
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shaven_Miwa Pokaż post
1.Pelvis bones - Jego wartość wynosi od 50 do 100 gp.
4.Minotaur horn - Wartość jednego rogu wynosi około 100 gp.
Rotfl. Skąd ty takie ceny bierzesz?

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2010, 00:08   #6
Steel20
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shaven_Miwa Pokaż post
Po 1 powiedzmy jakie to są te nowe itemki na rooku . Tak więc :
1.Pelvis bones - miednice skeletonów, wypadają ze skeletonów i to całkiem często. Jego wartość wynosi od 50 do 100 gp.
2.Orc tooth - ząb orka, jest on dość rzadkim itemkiem. Czasami porównywany jest do mino leatheru. Jego wartość może wynieść od 200 do nawet 400 gp.
3.Orc leather - skórka orka, wypada dość często. Jej wartość wynosi około 100 gp.
4.Minotaur horn - róg minotaura wypada jak z orka orc leather czyli dość często. Z minotaura może wypaść od 1-2. Wartość jednego rogu wynosi około 100 gp.
5.Wool - wełna, wypada z owcy. Osobiście lubię ten item, nie wiem dlaczego . Jej wartość szacowana jest od 100 do 200 gp.
6. Pig foot - łapa świni. Jeśli ktoś zleciłby mi wyloocić ten item wolałbym szukać minotaur leathera. Na rooku pojawiają się tylko dwie świnie, więc wyloocenie tego itemka jest bardzo trudne. Mam ich tylko trzy a moja kolekcja nie jest mała ;*. Wartość pig foota wynosi od 100 do nawet 300 gp.
7. Spider fangs - kieł pająka. Moim zdaniem bardzo popularny item wśród niskopoziomowych graczy, którzy expią na spiderach. Niestety często opylają fangi za niską cenę, gdyż nie wiedzą co to właściwie jest. Wartość spider fanga wynosi 100 gp.
8. Bunch of Troll hair - pęk włosów trolla. Także bardzo popularny item. Looci z trollów. Jego wartość wynosi około 100 gp.
9. Antlers - rogi jelenia. Bardzo mało znany item. Jego wartość przekroczyć może 200 gp.

To chyba wszystkie rare itemki które ostatnimi czasy wprowadzono.
Nie wszystkie, są jeszcze:

Lump of Dirt - często wypada z rotwormów, można sprzedać u Toma za drobne 2 gp

Poison Spider Shell - wypadają z poison spiderów, ale niezbyt często, u Toma można sprzedać za 3 gp

Golbin Ear - coś dla Rookstayerów z PACC, trzeba się trochę namęczyć, żeby je zdobyć, bo z mojego doświadczenia i obliczeń wynika, że średnio pojawia się około w co 120 goblinie

Pozdrawiam xD

Ostatnio edytowany przez Steel20 - 29-08-2010 o 00:11. Powód: mały błąd
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2010, 11:09   #7
Nighted
Użytkownik forum
 
Nighted's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2010

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nighted
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Poziom: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shaven_Miwa Pokaż post
Po 1 powiedzmy jakie to są te nowe itemki na rooku . Tak więc :
1.Pelvis bones - miednice skeletonów, wypadają ze skeletonów i to całkiem często. Jego wartość wynosi od 50 do 100 gp.
2.Orc tooth - ząb orka, jest on dość rzadkim itemkiem. Czasami porównywany jest do mino leatheru. Jego wartość może wynieść od 200 do nawet 400 gp.
3.Orc leather - skórka orka, wypada dość często. Jej wartość wynosi około 100 gp.
4.Minotaur horn - róg minotaura wypada jak z orka orc leather czyli dość często. Z minotaura może wypaść od 1-2. Wartość jednego rogu wynosi około 100 gp.
5.Wool - wełna, wypada z owcy. Osobiście lubię ten item, nie wiem dlaczego . Jej wartość szacowana jest od 100 do 200 gp.
6. Pig foot - łapa świni. Jeśli ktoś zleciłby mi wyloocić ten item wolałbym szukać minotaur leathera. Na rooku pojawiają się tylko dwie świnie, więc wyloocenie tego itemka jest bardzo trudne. Mam ich tylko trzy a moja kolekcja nie jest mała ;*. Wartość pig foota wynosi od 100 do nawet 300 gp.
7. Spider fangs - kieł pająka. Moim zdaniem bardzo popularny item wśród niskopoziomowych graczy, którzy expią na spiderach. Niestety często opylają fangi za niską cenę, gdyż nie wiedzą co to właściwie jest. Wartość spider fanga wynosi 100 gp.
8. Bunch of Troll hair - pęk włosów trolla. Także bardzo popularny item. Looci z trollów. Jego wartość wynosi około 100 gp.
9. Antlers - rogi jelenia. Bardzo mało znany item. Jego wartość przekroczyć może 200 gp.

To chyba wszystkie rare itemki które ostatnimi czasy wprowadzono.

Odniosę się jeszcze do głównego tematu na temat tego czy jest to rzeczywiście rodzaj śmieci. Otóż jak widać po cenach nie. Mają wartość kolekcjonerską. Ja jako rookstayer przekroczyłem już ilość w posiadaniu 100 spider fangów czy bunch of troll hair.

Cieszę się jeśli komuś pomogłem. Pzdr Shaven ;*
wtf, skąd takie ceny?
nigdy nie dałbym 100gp za jakieś pelvis bones, czy wool
kupiłbym sobie 5 potów i na skele bym lotnał CONAJMNIEJ 2 te pelvisy
i jestem na +
Nighted jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2010, 20:16   #8
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Poco ci na rooku kasa? rookslayerzy sa pewnie bogaci jak niewiem to niezaluja na nic co oni tam na rooku moga kupic dice jakies addon itemy poty oraz te nowe badz co a dla nich to kolekcja
souldare jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2010, 21:32   #9
Nighted
Użytkownik forum
 
Nighted's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2010

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nighted
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Poziom: 12
Domyślny

To tak:

jeśli rookerzy chcą zebrać 20 runek andtidiote (żeby było do plecaka) a jedna runka kosztuje 3 cc. Life fluid jest trochę tańszy, do tego dochodzą te addon itemsy jak 1 ml to 1k to 100ml to 100k.

Więc już mamy wydane lekko licząc 70cc.

Uzbieraj tyle to chyba się pirdolne
Nighted jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2010, 22:40   #10
RookstayerPokus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2010

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nighted Pokaż post
To tak:

jeśli rookerzy chcą zebrać 20 runek andtidiote (żeby było do plecaka) a jedna runka kosztuje 3 cc. Life fluid jest trochę tańszy, do tego dochodzą te addon itemsy jak 1 ml to 1k to 100ml to 100k.

Więc już mamy wydane lekko licząc 70cc.

Uzbieraj tyle to chyba się pirdolne
Uwierz mi że się da, Patrzcie co wczoraj mi gość na trade pokazał

Niżej to byly same bronze amulety...

Ostatnio edytowany przez RookstayerPokus - 30-08-2010 o 22:42.
RookstayerPokus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2010, 22:48   #11
Nighted
Użytkownik forum
 
Nighted's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2010

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nighted
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Poziom: 12
Domyślny

A czy ja kurwa mówiłem że się nie da?! mówiłem tylko że długo by sie to zbierało -.-

I ten rooker to pewnie nie uzbierał tefo w jeden dzień --


@ EDIT

ten typas ma 68 lvl (sprawdzałem na rookstat.net, nick jego głównego ara to amosto the rookguardian) a 68 lvl nie wbija się od tak #$%$# a co dpiero na rooku !@#$%^

PS mama ci pozwala tak późno grać?? uu (nie weź tego za obrazę xD)

Ostatnio edytowany przez Nighted - 30-08-2010 o 22:51.
Nighted jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2010, 23:02   #12
RookstayerPokus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2010

Posty: 4
Domyślny

Weź gosciu Ogarnij,piszesz tekstu typu"Uzbieraj tyle to chyba się pirdolne ".Później ci udowodniłem że da się da a nawet 2xtyle uzbierać , to na mnie najeżdzasz z bluzgami jak jakiś 13 latek....
Btw Pisz powoli,bo ciężko się domyślać co nasz szanowny 7 lvl rookstayer miał na myśli...
@Topic z tego co mi się wydaje, to jeśli chodzi o te nowe itemy i sam zysk to myślę że zarobimy tylko na orc leather bo np. te pelsiv bone może i być warte te 100gp ale raczej tego nikt nie kupuje bo to leci bardzo często
RookstayerPokus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:46.


Powered by vBulletin 3