Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-09-2010, 17:20   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Opinie o systemie wojen.

Tydzień temu do gry zostały wprowadzone pewne funkcje PvP, które miały na celu wyrównanie walk PvP. Zmiany te wywołały nie małą burzę na forum dyskusyjnym.

CipSoft pragnie podkreślić, że ostatnie zmiany to dopiero pierwszy krok z wielu. Jak zostało wyjaśnione w artykule "Problem PvP" drugim punktem będzie zwiększenie atrakcyjności wojen. Zostaną one dostosowane w taki sposób, by zachęcić więcej osób do korzystania z nich.

Zanim jednak rozpocznie się dyskusja na temat usprawnienia systemu wojen, CipSoft chciałby poznać opinię graczy na temat ostatnich zmian oraz jak one wpłynęły na system PvP. Ponieważ dostosowanie się do zmian nie dzieje się z dnia na dzień, CipSoft chciałby podarować graczom czas do przetestowania funkcji i podzielenia się opinią na ich temat. Ponadto pod koniec października zostanie otworzony specjalny temat z system wojen. Wszyscy pracownicy czekają na konstruktywne sugestie i pomysły ze strony społeczności, które mogły by w jakiś sposób poprawić i dostosować system wojen.
__________________
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-09-2010, 12:01   #2
Lesiek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Moim zdaniem

Moim zdaniem żeby znowu zachęcić ludzi z pvp do grania to proponuje usunąć tą opcję zamiany przy trapiebo to jest bezsensowne : X
 
stary 29-09-2010, 12:30   #3
Drypcik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 51
Domyślny Kiedys

Kiedys najwiekrza grywalnosc a teraz najmniejsza nic dodac nic ujac brak graczy=brak kasy na utrzymanie i tak sie stanie kwestia czasu.. POTWIERDZENIE!! Zobaczcie godzina 12:45 kiedys o tej porze bylo srednio ok 30-40tys ludzi a teraz niecale 9 lol xD

Ostatnio edytowany przez Drypcik - 29-09-2010 o 12:57. Powód: bo tak se
Drypcik jest offline  
stary 29-09-2010, 16:06   #4
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

zabawne jest to "ze opinie graczy" to opinie wybranych osób z kilku światów które rzuciły głupie pomysły jak np pvp-bless. To najbardziej żałosna rzecz, jaka w tej grze powstała. 230 ek zabity 8 razy w godzine i nawet lvl nie stracił. Jaki to ma sens? Teraz gracze, którzy mają 10 cashmakerów mogą się lać co chwile. Niby na tym polega wojna, ale polega też na tym, że jedna strona musi w końcu przegrać.
__________________
jerrry jest offline  
stary 29-09-2010, 21:32   #5
miras145
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2008
Lokacja: Trzebieszowice
Wiek: 36

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Inion
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 83
Poziom mag.: 54
Domyślny Typowe :)

Hehe moim zdaniem, tak samo jak zdaniem wielu ziomków (ludzi raczej starszych nie ułomków z podstawówki, gimnazjum, czy liceum Tibia idzie w bardzo dobrym kierunku, wielu graczy ma dosyć niedorozwojów biegających, szukających zaczepki i pk... Chcecie się nawalać? proszę bardzo, macie wary od tego!... Aha, przepraszam, aby bić się w wojnie to trzeba mieć jaja... a wy tych jaj nie macie, pokazujecie jacy jesteście fajni zabijając w 4 czy 5 jednego gracza a potem uciekacie i robicie trapa noob-harami... Sorry nie na tym ta gra polega, trzeba ograniczyć zabijanie w tej grze, chyba każdy słyszał o tym jak jakiś szczyl uderzył mam krzesłem w głowę tylko dlatego że ta wyłączyła mu tibie. Niestety prawda jest taka że dzieciakom poniżej 16 roku życia ta gra okropnie ryje głowy, trzeba to w jakiś sposób ukrócić bo jak wiadomo niektórym tibia myli się z normalnym światem, a psychopatów i tak mamy wystarczająco. Mądrzy ludzie przyznają mi rację, natomiast przygłupy to wyśmieją a takich przygłupów znajdzie się wielu

ps. ten strajk to była jedna wielka porażka na wielu serwach ludzie robili dokładnie na odwrót, i po raz pierwszy od bardzo dawna były depozyty tak pozapełniane graczami
miras145 jest offline  
stary 29-09-2010, 22:54   #6
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Nie wiem czy zauważyłeś, ale od kilku dni o godzinie 16, kiedy przed 5-6 update'ami było 50k ludzi, tak teraz jest 20k. Z tego i tak przynajmniej 5k kont to bot chary. Na tym polega system pvp. Jak jesteś za słaby żeby się obronić, to poszukaj kolegów. jak ich nie masz - idź na noob-pvp. Jedną z największych bolączek jak dla mnie, jest usunięcie expa i wprowadzenie blessow i aoli na swiaty enfo (aktualnie hardcore)

I nie wiem wtf ma uderzenie matki krzesłem do pvp w tej grze. Chyba że to krzesło miał zbindowane na f4.
__________________
jerrry jest offline  
stary 30-09-2010, 00:18   #7
Wawrzyn
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim Zdaniem twoja wypowiedz jest totalnym idiotyzem. Jak dla mnie to ty sie zaliczasz do tych dzieci poniez 16 lat ktorym tibia rasuje mózg. pvp Ukazuje nam ktory gracz jest lepszy i mysli przy tym ty powinienes zaptrzestac gry w tibie badz przezuc sie na non pvp
 
stary 30-09-2010, 05:35   #8
Aldarion22
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wawrzyn Pokaż post
Moim Zdaniem twoja wypowiedz jest totalnym idiotyzem. Jak dla mnie to ty sie zaliczasz do tych dzieci poniez 16 lat ktorym tibia rasuje mózg. pvp Ukazuje nam ktory gracz jest lepszy i mysli przy tym ty powinienes zaptrzestac gry w tibie badz przezuc sie na non pvp
Bardzo pokazuje kto ma lepsze pvp.TY chyba garsz w inna grę , teraz się liczy kto ma lepszego bota i taka jest prawda nooby na combo botach 50 lvlami kłada 250 ek +.Pvp to można było mieć jak nie było hotkeyów.
 
stary 30-09-2010, 05:38   #9
k4ktns
Użytkownik forum
 
k4ktns's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2010
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: xXx
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: xXx
Świat: Askara
Poziom: 150
Poziom mag.: 80
k4ktns ma numer GG 7855070 Send a message via Skype™ to k4ktns
Domyślny

Zgadzam się w zupełności z Miras145 dla czego mam tracić godziny mojej gry z powodu jakiś pr0 newbie... Dla mnie zmniejszona kara za śmierć przez 15 50msików którzy łakną wrażeń jest uczciwa, gdyż w takiej sytuacji nikt nie ma szans massbombka z sd i leżysz... Jerry chciałbym widzieć twoją siłę, kiedy jesteś strapowany na expie i wali w ciebie 20osób ^^ a przede wszystkim to kwestia twojego charakteru, tak jak i w rl tak i w tibi skoro sam nic nie potrafisz i bronisz się tylko kolegami lub ciągle wołasz o pomoc, powodzenia tak jak i w grze tak i w życiu. Chcesz walczyć idz na wojnę tam jest dużo wrażeń;D tylko, że tam trzeba poświęcić trochę swojego czasu bo z małym lvl nic nie zdziałasz, a przede wszystkim mieć skilla, bo zrobić 50lvl i zabić jakiegoś 100lvl+ z 20kolegami to nie sztuka... A więc reasumując dla czego nie ? Giniesz przez moba tracisz normalnie jak było, twój błąd, wpada po ciebie osiem 200ms kara śmierci staje się mniejsza... Dla mnie jest to uczciwe. Dla czego jest teraz mniej graczy ? możesz narzekać na up'y owszem ale pomyśl ile jest graczy którzy skończyli grę z powodu takiego dręczenia przez mass kille czy hacki...


Dodam jeszcze, że może dla ludzi uczestniczących w wojnie jest to nie uczciwe, więc dla czego by nie wyłączyć tej opcji z blessem, zmniejszoną karą za pk itp dla ludzi uczestniczących w open battle....

Ostatnio edytowany przez k4ktns - 01-10-2010 o 09:51.
k4ktns jest offline  
stary 30-09-2010, 16:22   #10
kopi2304
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Jak dla mnie jest to tragiczne

MASAKRA !! Nie podobało mi się już z update to że nie ma w dedach potworków bagów i nie ma jak juz loota se krecic jak brakuje capa. A teraz jeszcze pvp funkcja z trapem jest tragiczna jak można zamieniać pozycje masakra przecież taki 200+ ek w sumie 150+ ek będzie nie do zabicia bo w trapie się będzie non toper zamieniał pozycją ;/ ... Jak dla mnie:

plusy : potki do 100 rownierz kasa i samo segregowanie się, mana gdy rosła po 2 a na drugi raz po 4.

minusy : funkcja trapowania, zabijanie do minuty i 5% expa, brak bagów w dedach.

Powodzenia dalej utrudniajcie to niedługo będzie poniżej 9tys. graczy on
 
stary 30-09-2010, 20:21   #11
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miras145 Pokaż post
Nie, nie zauważyłem tego... bo niestety takiego czegoś po prostu nie ma ;/... i jak już mówiłem, bo widzę że zaliczasz się do grona dzieci neo... dla których ta gra jest częścią świata... hehe nie musisz mi dawać dobrych rad, bo jesteś na to za głupi i nie zrozumiałeś tego co napisałem wyżej, a skoro tego nie rozumiesz nie mam się zamiaru wdawać z tobą w jakąkolwiek dyskusje bo to sie mija z celem pozdro
HAHAHAHAHAHA! To raczej Ciebie maja wszyscy za debila i 'sorry' ale musisz najpierw pocwiczyc nad ortografia i skladnia swojej wypowiedzi zeby kogos zaczac pouczac. Piszesz kompletne bzdury i nie znasz w ogole tej gry. Z gory stol pysk pokemonie.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 30-09-2010 o 20:24.
Vasth jest offline  
stary 30-09-2010, 21:27   #12
miras145
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2008
Lokacja: Trzebieszowice
Wiek: 36

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Inion
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 83
Poziom mag.: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
HAHAHAHAHAHA! To raczej Ciebie maja wszyscy za debila i 'sorry' ale musisz najpierw pocwiczyc nad ortografia i skladnia swojej wypowiedzi zeby kogos zaczac pouczac. Piszesz kompletne bzdury i nie znasz w ogole tej gry. Z gory stol pysk pokemonie.

xd No z tego co widzę NIKT nie ma mnie tu za debila... a co do ciebie... ehhh jak już mówiłem szkoda mojego czasu na takich jak ty ^^, chłopie wyraziłem swoją opinię na temat łatki, a ty sie zachowujesz jakbym krzywdził twoja matkę!! zastanów się co piszesz bo widzę że główka już nieźle poryta ;/
miras145 jest offline  
stary 30-09-2010, 22:56   #13
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miras145 Pokaż post
xd No z tego co widzę NIKT nie ma mnie tu za debila... a co do ciebie... ehhh jak już mówiłem szkoda mojego czasu na takich jak ty ^^, chłopie wyraziłem swoją opinię na temat łatki, a ty sie zachowujesz jakbym krzywdził twoja matkę!! zastanów się co piszesz bo widzę że główka już nieźle poryta ;/
ok.
Nigdy nie maniaczylem i najwyzszym osiagnieciem to postac z mojego profilu ktorego wbilem w rok~. Od dwoch lat nie grywam ale ale! Masz racje zryło mi to banie : D ... Poprostu lubie wypowiadac sie w sposob ofensywny wobec takich 'pewniaczkow' jakim niewatpliwie jestes ty jednakze! Nie jestes tu zadnym panem i wladca ktory bedzie rozmawial tylko z ludzmi na poziomie. Takim ludziom odrazu mowie wy*******aj. Na dodatek masz gowniane pojecie i nie podparte zadnymi argumentami. Podchodz do ludzi z sympatia. Tylko wtedy mozesz normalnie porozmawiac.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 30-09-2010 o 22:57.
Vasth jest offline  
stary 01-10-2010, 12:59   #14
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Pytanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drypcik Pokaż post
Kiedys najwiekrza grywalnosc a teraz najmniejsza nic dodac nic ujac brak graczy=brak kasy na utrzymanie i tak sie stanie kwestia czasu.. POTWIERDZENIE!! Zobaczcie godzina 12:45 kiedys o tej porze bylo srednio ok 30-40tys ludzi a teraz niecale 9 lol xD

kiedy tibia miała "najwiekRZą" grywalność lol? Tibia nawet w szczycie ilości graczy (70-80 k na wszystkich serverach) nie równała się nawet z jednym serverem niektórych gier. Tibia to gówno , pogódźcie się z tym i poszukajcie innej ambitniejszej gry albo idźcie się pouczyć
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 01-10-2010, 13:17   #15
Tyrond
Użytkownik forum
 
Tyrond's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2010
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Kyra
Poziom: 114
Skille: pro!!!
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez k4ktns Pokaż post
Zgadzam się w zupełności z Miras145 dla czego mam tracić godziny mojej gry z powodu jakiś pr0 newbie... Dla mnie zmniejszona kara za śmierć przez 15 50msików którzy łakną wrażeń jest uczciwa, gdyż w takiej sytuacji nikt nie ma szans massbombka z sd i leżysz... Jerry chciałbym widzieć twoją siłę, kiedy jesteś strapowany na expie i wali w ciebie 20osób ^^ a przede wszystkim to kwestia twojego charakteru, tak jak i w rl tak i w tibi skoro sam nic nie potrafisz i bronisz się tylko kolegami lub ciągle wołasz o pomoc, powodzenia tak jak i w grze tak i w życiu. Chcesz walczyć idz na wojnę tam jest dużo wrażeń;D tylko, że tam trzeba poświęcić trochę swojego czasu bo z małym lvl nic nie zdziałasz, a przede wszystkim mieć skilla, bo zrobić 50lvl i zabić jakiegoś 100lvl+ z 20kolegami to nie sztuka... A więc reasumując dla czego nie ? Giniesz przez moba tracisz normalnie jak było, twój błąd, wpada po ciebie osiem 200ms kara śmierci staje się mniejsza... Dla mnie jest to uczciwe. Dla czego jest teraz mniej graczy ? możesz narzekać na up'y owszem ale pomyśl ile jest graczy którzy skończyli grę z powodu takiego dręczenia przez mass kille czy hacki...


Dodam jeszcze, że może dla ludzi uczestniczących w wojnie jest to nie uczciwe, więc dla czego by nie wyłączyć tej opcji z blessem, zmniejszoną karą za pk itp dla ludzi uczestniczących w open battle....
Te wszystkie zmiany są złe, lecz obrońcy nowego pvp póki co wygrywają argumentami. Nikt nie zwraca uwagi na to, że tibia powoli staje się single playerem. Teraz wszystko solo osiągniesz. Bo po co Ci ekipa?? Zawsze pekerom zwiejesz, a jeśli nawet padniesz to gówno stracisz. Zaraz padnie hasło, że jestem ciotą bo chce się bronić kumplami. Ludzie ta gra polegała na relacjach pomiędzy graczami, którzy mieli tworzyć swoje własne mini grupy. Jeszcze parę zmian i granie będzie wyglądać następująco: logowania->wyprawa na exp->zrobienie solo jakiegoś questu->sprzedaż loota->wylogowanie i tak w kółko. TO JEST MMRPG(!!) nie dość, że zaraz w sklepie wszystko sprzedaż, bądź wprowadzą ten pseudo "shop house", to niedługo nie będzie sensu szukać znajomych do tworzenia gildii. Jak będzie chciało zrobić jakiś bardzo trudny quest poczeka się na service i tyle. Zero relacji z innymi graczy, zero rozmów na default(nie mówiąc na priv chatach, pewnie wszyscy o ich istnieniu zapomną). Wszyscy gracze będą się zachowywać jak obecnie boty. Logują, lecą robić swoje i dają loga. Jeśli wszystkim obrońcom nowego pvp to pasuje to pozdro, to właśnie wam ta gra zryła głowę, a nie zwolennikom starego pvp.
Tyrond jest offline  
stary 01-10-2010, 13:27   #16
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Tylko, że ten proces zaczął się już dawno temu i nie ma związku z systemem pvp, bo na non-pvp również był zauważalny ..

Taka specyfika gry, że a) interakcja z innymi graczami jest całkowicie opcjonalna i b) nie zawsze porządana i opłacalna.
__________________
Vil jest offline  
stary 01-10-2010, 13:34   #17
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

Widze ze temacik troche ucieka wam od wątku autora tematu . Słuchajcie pare osób wpisało się tutaj ze kiedys to grało tyle i tyle ludzi , tak to prawda kiedyś grało w tibie spora społeczność tylko kiedyś za mojej kadencji gry była moda na tibie ( media wtedy o pixelku nawet trabiły ) spora młoda społeczność polska przestała grać w tibie inni po kończyli gre i tak dalej i tak dalej grywalnosc w polsce jak i w innych krajach bedzie stopniowo spadac bo tibia to niestety wciagajaca gra ale gra zachorowała na punkcie elfbotow i innych tego typu wspomagaczy do tibi co wykanczaja ta gre . Wracajac do tematu jezeli chodzi o upade jak dla mnie na plus narazie nie myśle o powrocie do jakiej kolwiek gry bo niemam na to czasu zobaczymy co na zime z majstruja . Tak jak pisałem puki nie beda chcieli jeszcze mocniej walczyc z botami grywalnosc bedzie spadała z przyczyn wiadomych po banie spora czesc ucieka na otsy gdzie teamy zbieraja coraz wieksze massy ale oro jest dosyc pozytywne , inni zakoncza gre z żalu :-) , inni sprzedadza i tak dalej i tak dalej PRAWDA JEST JEDNA GRYWALNOSC SPADA BO BOTY Z ROKU NA ROK ZMNIEJSZAJA GRYWALNOSC . W moim poście uparłem sie na kilka kwesti . Jezeli chodzi o samo upade jest na plus ludzie nie lubią duzo zmian ale da sie z tym zyć
__________________

Azatar90 jest offline  
stary 01-10-2010, 17:05   #18
Malfoy1994
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

na moje na tym forum nie ma osób jak wy to nazywacie dojrzałych każdy kto grał w tibie jest debilem i ja do nich należę , cieszy mnie to że nigdy nie kupiłem pacc-a za rl kasę tak jak nie którzy z was (POZDRAWIAM DEBILI).


DEBIL!
 
stary 01-10-2010, 19:10   #19
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez k4ktns Pokaż post
Zgadzam się w zupełności z Miras145 dla czego mam tracić godziny mojej gry z powodu jakiś pr0 newbie... Dla mnie zmniejszona kara za śmierć przez 15 50msików którzy łakną wrażeń jest uczciwa, gdyż w takiej sytuacji nikt nie ma szans massbombka z sd i leżysz... Jerry chciałbym widzieć twoją siłę, kiedy jesteś strapowany na expie i wali w ciebie 20osób ^^ a przede wszystkim to kwestia twojego charakteru, tak jak i w rl tak i w tibi skoro sam nic nie potrafisz i bronisz się tylko kolegami lub ciągle wołasz o pomoc, powodzenia tak jak i w grze tak i w życiu. Chcesz walczyć idz na wojnę tam jest dużo wrażeń;D tylko, że tam trzeba poświęcić trochę swojego czasu bo z małym lvl nic nie zdziałasz, a przede wszystkim mieć skilla, bo zrobić 50lvl i zabić jakiegoś 100lvl+ z 20kolegami to nie sztuka... A więc reasumując dla czego nie ? Giniesz przez moba tracisz normalnie jak było, twój błąd, wpada po ciebie osiem 200ms kara śmierci staje się mniejsza... Dla mnie jest to uczciwe. Dla czego jest teraz mniej graczy ? możesz narzekać na up'y owszem ale pomyśl ile jest graczy którzy skończyli grę z powodu takiego dręczenia przez mass kille czy hacki...


Dodam jeszcze, że może dla ludzi uczestniczących w wojnie jest to nie uczciwe, więc dla czego by nie wyłączyć tej opcji z blessem, zmniejszoną karą za pk itp dla ludzi uczestniczących w open battle....
po to jest pvp, żeby pyskaty gnojek lub osoba która zawiniła na servie sobie nie pograła. wyobraź sobie że jestem założycielem (czysto teoretycznie, bo to cały skład rządził) pk teamu "raz dwa trzy/rzepka family" i osoby posiadające 100+ lvl POTRAFIŁY wykorzystać sytuacje, w której albo my popełniliśmy błąd, albo ta osoba po prostu ogarniała. Uwierz mi, wszystko sięda. tylko trzeba mieć skilla.
Mass kille jak to nazwales, nie są za darmo. Nikt nie będzie cie hunotwał ciągle za to, że wbiłeś mu na exp.

Haki - ludzie ściągają je na własne ryzyko. Kto da się haknąć = jest kompletnym debilem

I jeszcze jedno. Mały lvl w wojnie potrafi zdziałać BARDZO dużo. Od trapowania, po rzucanie ścian


@miras145 czy coś
Skoro uważasz że jestem dzieckiem neo, to daj mi argument dlaczego tak sądzisz. Bo jesteś za głupi i nie zrozumiałeś bla bla" jest żałosny. To TY nie rozumiesz idei świata pvp, a to dlatego, że chyba nigdy na nim nie grałeś

Aha, i tibia nie zalicza sie do mojego świata ;< już w nią nie gram ;<
__________________
jerrry jest offline  
stary 01-10-2010, 21:53   #20
miras145
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2008
Lokacja: Trzebieszowice
Wiek: 36

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Inion
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 83
Poziom mag.: 54
Domyślny Pierwsza zabawa

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
po to jest pvp, żeby pyskaty gnojek lub osoba która zawiniła na servie sobie nie pograła. wyobraź sobie że jestem założycielem (czysto teoretycznie, bo to cały skład rządził) pk teamu "raz dwa trzy/rzepka family" i osoby posiadające 100+ lvl POTRAFIŁY wykorzystać sytuacje, w której albo my popełniliśmy błąd, albo ta osoba po prostu ogarniała. Uwierz mi, wszystko sięda. tylko trzeba mieć skilla.
Mass kille jak to nazwales, nie są za darmo. Nikt nie będzie cie hunotwał ciągle za to, że wbiłeś mu na exp.

Haki - ludzie ściągają je na własne ryzyko. Kto da się haknąć = jest kompletnym debilem

I jeszcze jedno. Mały lvl w wojnie potrafi zdziałać BARDZO dużo. Od trapowania, po rzucanie ścian




@miras145 czy coś
Skoro uważasz że jestem dzieckiem neo, to daj mi argument dlaczego tak sądzisz. Bo jesteś za głupi i nie zrozumiałeś bla bla" jest żałosny. To TY nie rozumiesz idei świata pvp, a to dlatego, że chyba nigdy na nim nie grałeś

Aha, i tibia nie zalicza sie do mojego świata ;< już w nią nie gram ;<

Hmmm znasz definicje dziecka neo? Porównaj ją ze swoim zachowaniem i słownictwem, czy ja ciebie w jakikolwiek sposób obraziłem? nie wydaje mi się, a twoje teksty są na poziomie gimnazjum... żal mi troszkę takich ludzi. Ja w tibię gram dla przyjemności, i gram na serwerze Askara... a chyba każdy gracz wie że pod względem pk ten serwer plasuje się zaraz za serwerami Hardcore... Wary i pk znudziło mnie dawno temu, gram głównie ze względu na swoich "wirtualnych" znajomych, większość zdążyłem już poznać w realu... a wracając do tematu, ktoś powiedział że to nie nowy system pvp tylko boty wykańczają tibię... cóż... To jest bolesna prawda, bo nawet największy ogar nie wygra z dobrym botem ;/
miras145 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:15.


Powered by vBulletin 3