Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-08-2005, 23:42   #1
Mroczno
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Problem z neostradą ;(

Witam wszystkich jestem doslownie załamany neostradą mam neo 1024 juz dosyc dlugo od kiedy nie zaczalem grac w Tibie nie widzialem zadnych problemow jednak od kiedy gram ... zaczaly sie problemy i to spore otoz gram magiem Furora 56 lvl teraz 60 % moich deadow to kick neta na guardach przewaznie nie wiem co mam robic .. ziomek mowi zebym kupil modem inny ja za swoj placilem 399zł razem z neo kurier przywiozl takze bede kupowal modem jakis lepszy niby czy ktos moze wie i co biega ? btw wczoraj taszczylem 34 bp hmm i prad siadl stracile je a dzis exp na guardach kmass kick od Cipsoft i padlem + strata 30 bp hmm ... prosze o pomoc jestem wrecz ****a zdesperowany
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-08-2005, 23:45   #2
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

Nie ty jeden masz problem z neo.
Skombinuj sobie inną stałkę. A jesli nie mozesz - no to siadaj i płacz.
Ja tylko wiem, ze moj kumpel na neo ma 10x gorszy frejmskip ode mnie na stałce.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 02:36   #3
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Powiem tak: posiadam sam neostrade i to w opcji o wiele nizszej niz Ty, a mianowicie 128+ kb/s, i nie mam zadnych problemow z graniem w Tibie, zero lagow ani nic ( mowie o niemieckich serverach, sam gram na furorze i bez problemu mi chodzi na 60 fp/s ).
Byc moze jest to wina windowsa (sam korzystam z ME, z XP zrezygnowalem gdyz jest za wolny ). Moje propozycje to:
1. Wejdz w panel sterowania --> dodaj/usun programy i uninstaluj niepotrzebne rzeczy.
2.Przeczysc rejestr itp.( W dziale poradniki jest ladnie opisane jak co robic )
3.Przeskanuj komputer jakims dobrym antyvirem (polecam kaspersky badz norton), byc moze masz na komputerze jakies robaki i inne syfy ktore obciazaja lacze (sam tak kiedys mialem i przez pare dni nie wiedzialem czmu nic w necie nie moge robic )

Wydaje mi sie ze to nie jest problem tego ze posiadasz neostrada ( choc tez tak moze byc ). Kupno nowego modemu tez nie powinno pomoc ( tak mi sie zdaje specem od tego nie jestem ).

Cya
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire
Gregoire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 04:03   #4
Maniack
Użytkownik Forum
 
Maniack's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2004
Lokacja: zabierzow bochenski

Posty: 677
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neust
Profesja: Elite Knight
Gildia: Chair Kids
Świat: Unitera
Poziom: 154
Skille: 97/85
Poziom mag.: 9
Domyślny

UP: Nie tu problem

Neo jak to Neo ....niczy czemu transfer większy od starego ISDN (Neo 128) a tańsza o połowe...

Nie wiem co ci poradzić, mi kumpel poradził żebym zadzwonił i zasugerował że dali mi wadliwy modem bo jemu podobno dali,wymienili i było wszystko ok.
Chociaż wątpie żeby 90% ludzi miało wadliwy modem.

Ok, kończe

"Urzytkownik został odłączony od usługi Neostrada"
__________________
od 8 maja 2007 siedzę w wojsku
8 maj 2007 - szeregowy
26 styczeń 2008 - starszy szeregowy
22 czerwiec 2009 - podporucznik
Maniack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 11:18   #5
Kenzo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2004
Lokacja: Szczecinek
Wiek: 37

Posty: 21
Kenzo ma numer GG 1051172
Domyślny Evo Muri

Bladzio nie placz tylko graj i zamknij *upe !! ***ac neo
Kenzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 11:52   #6
Yumei
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie zalamoj sie, juz ci tyle razy tlumaczylem co masz robic a ty ciagle nic. Mozesz winic tylko siebie. Zrob to co ci mowilem, a jak nie pomoze to zalatwie ci ten modem co ja mam bo ja jakos nie mam z tym problemow. A i wracaj na Furore bo smutno bez ciebie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 12:25   #7
Ichabod
Użytkownik forum
 
Ichabod's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2005
Lokacja: Ab'dendriel

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 25
Skille: 61/35
Poziom mag.: 12
Ichabod ma numer GG 5873099
Cool Zadzwoń

Najlepiej zadzwoń do nich i zgłoś problem. Ja też mam neo ale 166kb/s i nie mam żadnych kicków ani lagów więc to musi być wina modemu albo twojego sprzętu.
Ichabod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 12:44   #8
Kusznik
Zbanowany
 
Kusznik's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Polska

Posty: 112
Kusznik ma numer GG 5984919
Domyślny

Ja mam stary dobry win 98 speed 128k/b~ i nie ma takich problemów pogadaj z tymi ziomami z neo~ bo tak nie może być :/ a tak wogóle ja polecam system win 98 , ponieważ jest on dosyć stabilny nie tak jak xp czy cuś
Kusznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 13:22   #9
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

mzoe ci po prostu IP za czest przepinaja.....
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 13:39   #10
Struś
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 08 2005

Posty: 7
Profesja: Sorcerer
Pytanie Dziwne...

Ja mam neo 128 i nic, zadnych lagow, kickow i innych bajerów.
Struś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 14:14   #11
lukaszby
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2005

Posty: 48
Domyślny

1. Wejdź na forum na stronie neostrada.info/ , poczytaj, może któraś z rad tam zamieszczonych pomoże tobie.

2.Zgłoś problemy z neostradą do telekomunikacji. Nie dzwoń na błękitną linie tylko na infolinię neostrady. Nie daj się spławić. Płacisz za to, że ma Ci chodzić ta neostrada.

3. Kombinuj coś z kompem (zastosuj sie do rad z neostrada.info). Na odleglość ciężko cokolwiek stwierdzić.

Offtopic.

U mnie monter z neostrady był 3x i nic nie udało mu sie zrobić. Dlaczego??? Ano dlatego, że wcześniej robili mi testy lini telefonicznej i mówili, że wszystko ok. Tydzień po 3 wizycie montera telefon w ogóle mi przestał działać, co za tym idzie również internet. Naprawili mi linię telefoniczną i teraz internet mi działa bez problemu (mam neostrade 128).

Pozdrawiam
lukaszby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 14:28   #12
Xagar
Użytkownik Forum
 
Xagar's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 32

Posty: 380
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

80% moich kolegow ktorzy maja neostrade tez maja takie problemy ogolnie neostrada jest niestabilna Zglos problem moze cos ci zaradza (w co watpie), siedz i placz badz zalatw sobie innego operatora na przyklad z dialogu ale z tym jest troche broblemow... Co zrobisz zalezy od ciebie
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Xagar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 15:37   #13
Ridali
Użytkownik Forum
 
Ridali's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Wiek: 36

Posty: 24
Domyślny

Mój kolega też ma Neo i też miał kicki co pewien czas, tylko jak się okazało gdzieś w opcjach było ustawione, że jeśli komputer korzysta z małej ilości % łącza to wtedy rozłącza go po 20 minutach, więc jeśli miał uruchomioną Tibie to go rozłączało po 20 minutach, ale jeśli na przykład co 19 minut robił coś w IE to miał następne 20 minut. Mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi Musisz poszukać gdzieś w opcjach czegoś takiego żeby nie rozłączało cię z netem po 20 minutach jak jest minimalny transfer. Mu pomogło więc może pomoże i tobie ;]
Ridali jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 16:59   #14
Mistic
Użytkownik Forum
 
Mistic's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2004

Posty: 31
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

no właśnie mi też się wydaje, że będzie to wina w ustawieniach systemu, a nie samej neostrady.
Ja też mam neo i nie mam żadnych problemów, jedynie w okolicach północy mnie rozłącza gdy następuje zmiana ip, ale jest to o stałej porze i wiem żeby wtedy nie grać lub przynajmniej siedzieć w jakimś bezpiecznym miejscu.
Mistic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 17:04   #15
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

nie chce mi sie czytać więcej postów ... bo widze że wszystkie takie same....

Więc dodam i swój, z moim expem...

Otóz też mam neo (jakaś taka chimera 610 kb), i mi net pada o stałych godzinach, 18:47 oraz ~4:00, radził bym ci obczaić kiedy ci pada i wtedy poprosu nie chodzić na hunty itp.
I to nie żadna wina ustawień, kumpel też tak ma... i to o tych samych godzinach (nie, nie jest ze mną w sieci).
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 18:16   #16
Mroczno
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wlasnie o to chodzi ze mi nie pada o tej samej porze sam wiem ze neo powinno padac raz na 24h zeby zmienilo sobie IP nic wiecej a mi pada raz o 6 rano a raz o 23 wieczorem .. ZAŁAMKA przez to nie gram w Tibie jak narazie dopki nie zrobie cos z tym bede kupowal nowy modem takze jak cos pomoze napisze papa
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 18:19   #17
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

załóż se neta w Chello . czy jak to temu tam.
Modem jest nie opłacalny jeśli siedzisz kilka*(5-24) h dziennie.

Ostatnio edytowany przez Avager Tymczasowy - 12-08-2005 o 18:26.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 18:21   #18
Mistrz Macior
Użytkownik forum
 
Mistrz Macior's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 35

Posty: 23
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Mistrz Macior ma numer GG 1139128
Domyślny

ja mam neo 128, nie mam zadnych kickow lagow itp. itd. ale uwazam ze neo i tak jest do dupy. po pierwsze to go**o jest drogia a po drogie czesto jest przepiecie kabli (bynajmniej u mnie) xD
Mistrz Macior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 18:45   #19
Yuo
Użytkownik forum
 
Yuo's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 34

Posty: 3
Yuo ma numer GG 1733435
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
załóż se neta w Chello . czy jak to temu tam.
Modem jest nie opłacalny jeśli siedzisz kilka*(5-24) h dziennie.
modem modemowi nierówny. To co dostajesz do Neostrady to też modem, ale ADSL... trochę inaczej działa. A modem analogowy (taki "zwykły") jest w ogóle nieopłacalny. Płacisz jak za połączenie telefoniczne (a w zasadzie za nie płacisz).

Z neostradą nie miałem do czynienia, ale sytuacja nie wydaje mi się nienormalna. Na mój gust źle coś jest ustawione, albo wina systemu. Jeśli masz winshita XP to wyłącz Update'y, a jeśli jakiś inny to wyłącz inne programy wykorzystujące sieć i zajmujące dodatkowo procka. System + Tibia i nic więcej. Powinno pomóc

Pozdrowienia
Yuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2005, 18:55   #20
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yuo
modem modemowi nierówny. To co dostajesz do Neostrady to też modem, ale ADSL... trochę inaczej działa. A modem analogowy (taki "zwykły") jest w ogóle nieopłacalny. Płacisz jak za połączenie telefoniczne (a w zasadzie za nie płacisz).

Z neostradą nie miałem do czynienia, ale sytuacja nie wydaje mi się nienormalna. Na mój gust źle coś jest ustawione, albo wina systemu. Jeśli masz winshita XP to wyłącz Update'y, a jeśli jakiś inny to wyłącz inne programy wykorzystujące sieć i zajmujące dodatkowo procka. System + Tibia i nic więcej. Powinno pomóc

Pozdrowienia
dupa a nie -.-

Win 98
Win 98 SE
Win XP

wszędzie tak samo -.- , to jest wina prowidera, ciekawe czemu mój kumpel ma identycznie a nie jest w mojej sieci ? Ma linuxxa i XP i tu i tu pada net.....

To router/modem ci rozłącza neta (czy jak to tam sie nazywa) a nie komputer -.- .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:05.


Powered by vBulletin 3