Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-11-2007, 00:13   #1
Unnamed Glum
Użytkownik Forum
 
Unnamed Glum's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Żabno k. Tarnowa
Wiek: 34

Posty: 44
Świat: Isara
Domyślny Wybór świata

Witam!
W oczekiwaniu na nowe źródło internetu zastanawiam się jaki świat wybrać. Chce swoją przygodę rozpocząć całkowicie od nowa. Doświadczenie mam niemałe ( w grze szeroko rozumianej bedzie juz 3 lata) gorzej z pvp (mało tam grałem). Chciałbym zagrać własnie na servie pvp ale mój wczesniejszy wybór nie byl trafny. Na isarze caly czas trwa dziwna wojna wiec na razie odpuszcze sobie gre sorcem wlasnie tam. Szukam świata w miare normalnego, wiem ze wszedzie jest random pk i padac mozna wiele razy. Mozecie polecic miejscowke gdzie aktualnie nie trwa zadna wojna i nie gra tam horda noobostwa (utopia xD). Najchetniej poznałbym opinie graczy grajacych aktualnie na danym swiecie. Pozdrawiam!

Przepraszam za zasmiecanie!! Nie zauważylem przyklejonego tematu.
__________________
"A człowiek pokonał bestię" i moja rada "Jak wodospad Niagara miej siłę uderzenia i siłe przetrwania jak wulkaniczna lawa"

Ostatnio edytowany przez Unnamed Glum - 10-11-2007 o 00:21.
Unnamed Glum jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-11-2007, 00:32   #2
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Unnamed Glum Pokaż post
Witam!
W oczekiwaniu na nowe źródło internetu zastanawiam się jaki świat wybrać. Chce swoją przygodę rozpocząć całkowicie od nowa. Doświadczenie mam niemałe ( w grze szeroko rozumianej bedzie juz 3 lata) gorzej z pvp (mało tam grałem). Chciałbym zagrać własnie na servie pvp ale mój wczesniejszy wybór nie byl trafny. Na isarze caly czas trwa dziwna wojna wiec na razie odpuszcze sobie gre sorcem wlasnie tam. Szukam świata w miare normalnego, wiem ze wszedzie jest random pk i padac mozna wiele razy. Mozecie polecic miejscowke gdzie aktualnie nie trwa zadna wojna i nie gra tam horda noobostwa (utopia xD). Najchetniej poznałbym opinie graczy grajacych aktualnie na danym swiecie. Pozdrawiam!

Przepraszam za zasmiecanie!! Nie zauważylem przyklejonego tematu.
Polecam dolerke . Tylko to pvp-enf.. Ale nie jest tak strasznie, jak sie wydaje. Sama juz nie padam od pk od dawna (jedynie przez wlasna glupote), noobki nie sa takie straszne i wojny tocza sie jedynie u gory... Ale nie dotycza raczej reszty. Teraz jest chyba spokojnie..
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2007, 00:41   #3
Unnamed Glum
Użytkownik Forum
 
Unnamed Glum's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Żabno k. Tarnowa
Wiek: 34

Posty: 44
Świat: Isara
Domyślny

Heh enfo.... zabilas mi klina szczerze mowiac. Nie spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Wolalbym jednak zwykle pvp chociaz mozna sie jeszcze zastanowic btw. co do tej pory tam osiagnelas? Bo przeciez kiedy trzeba dołaczyć do owej "góry"
__________________
"A człowiek pokonał bestię" i moja rada "Jak wodospad Niagara miej siłę uderzenia i siłe przetrwania jak wulkaniczna lawa"
Unnamed Glum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2007, 00:49   #4
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Unnamed Glum Pokaż post
Heh enfo.... zabilas mi klina szczerze mowiac. Nie spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Wolalbym jednak zwykle pvp chociaz mozna sie jeszcze zastanowic btw. co do tej pory tam osiagnelas? Bo przeciez kiedy trzeba dołaczyć do owej "góry"
Co osiagnelam? Przyjaciol. Ktorzy mi pomagaja, gdy tego naprawde potrzebuje. Do tego duzo zabawy...

A tak wogole... Mam 49 lvl, nie naleze do "gory", lecz wyrabiam sobie znajomosci... Tylko gubie sie przy polityce, czyli o wojnach wiem tylko tyle, ile kolega mi powie.

Dodam tylko, iz nie posiadam zadnych umiejetnosci pvp. I nie lubie tego... W przeciwienstwie do innych swiatow (chyba) mozna znalezc duzo wolnych respow. Minusem jest brak gmow i duza ilosc botterow (tortise, elfy), lecz to da sie przezyc. No i nie ma strachu, ze za ue pod depo dostaniesz banna
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2007, 01:00   #5
Unnamed Glum
Użytkownik Forum
 
Unnamed Glum's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Żabno k. Tarnowa
Wiek: 34

Posty: 44
Świat: Isara
Domyślny

Robi sie ciekawie . Co do profesji gralbym palkiem bo tu mam najwieksze doswiadczenie. Czy ewentualnie moglbym otrzymac jakas niewielka pomoc od Ciebie? Nie chodzi mi tu o zebranie itd. chodzi o to by czasem razem potreni ewentualnie pohuncic cos razem. Pozdrawiam! Moze sie spotkamy jak zalatwie nowego neta. Btw odezwij sie na gadu...
__________________
"A człowiek pokonał bestię" i moja rada "Jak wodospad Niagara miej siłę uderzenia i siłe przetrwania jak wulkaniczna lawa"
Unnamed Glum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:50.


Powered by vBulletin 3