Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-05-2007, 18:37   #1721
Ragadath
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2007

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ragadath
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 52
Poziom mag.: 51
Domyślny

Wiadomo od dawna, nie ma sensu odgrzewanie tego tematu po raz miliardowy...
Ragadath jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-05-2007, 19:07   #1722
Baklazan
Użytkownik Forum
 
Baklazan's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Prudnik

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 23
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ragadath Pokaż post
Wiadomo od dawna, nie ma sensu odgrzewanie tego tematu po raz miliardowy...
A właśnie, że jest sens.Stale będę zaglądał do tego tematu by zobaczyć czy są jakieś postępy.Sam bym chciał pomóc, ale niewiem od czego zacząć!

Ostatnio edytowany przez Baklazan - 07-05-2007 o 21:00. Powód: a no bo tak
Baklazan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 21:28   #1723
Drangir
Użytkownik Forum
 
Drangir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 119
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: --
Skille: --
Poziom mag.: --
Domyślny

Mała podpowiedź dla takich jak ty zacznij szukać magicznej liczby tibii
__________________
Yo, nigga
Drangir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 22:49   #1724
Subaru
Użytkownik Forum
 
Subaru's Avatar
 
Data dołączenia: 13 12 2006
Lokacja: Świebodzin

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Danubia
Subaru ma numer GG 3472075
Żarówka

a wiecie o tym ze kiedys mozna bylo miec na rookgardzie Scale armor ?
bez kitu sam widzialem na wlasne oczy jak koles pokazywal !
Subaru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 22:54   #1725
kinaj
Użytkownik Forum
 
kinaj's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2007

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Poziom: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Subaru Pokaż post
bez kitu sam widzialem na wlasne oczy jak koles pokazywal !
0_o
Na majnie chyba.
Tak, tak kohamy cie[miężę], jestaśmy stobom.
kinaj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 23:15   #1726
Homies
Użytkownik forum
 
Homies's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Lokacja: Strzyżów

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arth Faet
Profesja: Paladin
Gildia: Chute Boxe
Świat: Candia
Poziom: 42
Skille: 77/56
Poziom mag.: 14
Homies ma numer GG 3884312 Send a message via Skype™ to Homies
Domyślny

Hmm... Ja mysle że coś trzeba z kilofem zrobić ale gdzie trzeba kopać to nie wiem może w mino hell... można spróbować
Homies jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 23:33   #1727
Drangir
Użytkownik Forum
 
Drangir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 119
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: --
Skille: --
Poziom mag.: --
Domyślny

a ja myślę że źle myślisz MH to zbyt banalne miejsce... spróbuj północnowchsodnią część wyspy, okolice trzech grobów
ale nic nie mówie, równie dobrze można przekopać miejsce przed drzwiami do MH
__________________
Yo, nigga
Drangir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 14:17   #1728
Qapek
Użytkownik Forum
 
Qapek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: ...
Wpisy bloga: 3

Posty: 111
Stan: Niegrający
Imię: ...
Gildia: ...
Świat: ...
Poziom: ...
Skille: ...
Poziom mag.: ..
Domyślny

z tego co słyszałem to quest jest, tylko drzwi do niego zostały zamknięte
@edit: aha, a w dodatku zniszczono klucz
@down:
lol, właśnie mówię że quest jest, tylko klucza nie ma
__________________
Ukryty tekst:
Cytuj:
orginalnie napisane przez he 1990
czy ktos moze mi nasrac na ryja bo jaki debil stoi styl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rooney24 Pokaż post
sluchaj noobie jestem nowym uzytkownikiem forum a po drugie mam zjebane d w klawiaturze i musialem napisac t
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OTSMASTAH Pokaż post
ej no a wezmniesz mnei tam na usmym lewelu??????????????? bo ja sie strasznie boje i wogule ten orszabhal mocno wali?
POMUSZ MI PLZZZZZZZ
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lililililililaaaj Pokaż post
a fajnom masz mame?
i jaki lefel
Cytuj:
wygraj duszo kasy ale podaj mi pasy na swojego 1 czlowieczka bo nieumiem robic kont plx

Ostatnio edytowany przez Qapek - 11-05-2007 o 17:52.
Qapek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 14:54   #1729
Baklazan
Użytkownik Forum
 
Baklazan's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Prudnik

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 23
Poziom mag.: 22
Domyślny

Ja też tak słyszałem , ale wiele razy na tym forum pisali , że Cip nie usunął dotąd żadnego questa!
Baklazan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 17:11   #1730
Skwara666
Użytkownik forum
 
Skwara666's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2007
Lokacja: Nidzica

Posty: 8
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 18
Skille: niskie
Poziom mag.: ni
Skwara666 ma numer GG 7689155
LOL

Siema jestem nowy na tym forum ale do tematu zagladam od dawna

ze spikem to trudna sprawa ale jest pare podejrzanych spraw:
1.npc z notatnika amber
jest tam 2 npcow bardzo znanych ktorzy moja 4 gwiazdki sam-najstarszy npc i w tiibii i pies krola. moze trzeba do nich zagadac w stylu amber dalheim's mission rookgard.mozna tez zagadac do sama o spiku.
2. hyacinth
mowi ze gdzies w podziemiach czaji sie ciemna magia. moze to zlodziej Spika ?
choc mi na pierwsza mysl przyszlo ze jest to minohell i mino mag. A pozatym mowiliscie o tym ze trzeba zlurowac rata! bzdury! byc moze w starszych wersji tibii dalo by sie to zrobic ale teraz jest anti-luring system!
3.znikniecie spika
na tym forum jest temat o tym jak zrobic zeby zniknal spike.
jest o tym nawet filmik na youtube.com. jest tez krotka wskazowka Master-Slayera(moglem pomylic nicka).
byc moze jest to klucz do rozwiazania questu. chodzi o to ze jesli spike znika to musi sie pojawic w jakims innym miejscu.
4. tp w minohell
wszyscy na pewno slyszeli o tym ze jest tam tp (prawdopodobnie do mintwallin).wysepka ze spikiem znajduje sie prawie pod ta wysepka
moje przypuszczenie jest takie:mowi sie ze tp jest niestabilny. wydaje mi sie ze moze spike jest elementem bez ktorego ten tp nie moze dzialac. po wykonaniu akcji z wywolaniem znikniecia spike moznaby udac sie do minohell by zobaczyc czy tp nie zniknie .
5.sunrise i inni high-lvlowi rookstayerzy
kraza ploty byc moze sluszne ze sunrise dostal spika za nabicie 100lvl
na rooku. a wiec tak: nie jest to zbyt prawdopodobne poniewaz cipsoft nie popiera ludzi ktorzy zostaja na rooku i czekaja na to ze pojawi sie mozliwosc zdobycia tej broni. moze dostac ja od jakiegos goda. szanuje sunrisa za jego cierpliwosc w biciu lvla ale uwazam ze za to mu spike nie nalezy
6. wypowiedzi cipsoftu
jak mowia ci sprytni programisci za odry wszystkie itemy mozna zdobyc!
byc moze cip da mozliwosc zdobycia spika lub brass arma np. z powodu rocznicy wprowadzenia rookgardu ta bylo np. z tempest shield lub soft bootkami ktore okazaly sie moim zdaniem totalna lipa
7. wiara rookstayerow
wszyscy licza na pamietny dzien ktory zapisze sie zlotymi zgloskami w historii tibii i rooka gdy jeden z dzielnych i skromnych jak mowi tabliczka przy wyspie ze spikiem posiadzie sword of fury

wlasnie te rzeczy i pragnienie zdobycia spike, brass arma czy ubicie ghoula albo mino maga na rooku czyni gre fajna

mam jeszce pare pomyslow ale juz mi sie nie chce pisac
odnosnie tego tp to masz racje dzieks za uzupelnienie mojej wiedzy
plomienie wokol spika moga byc jakby taka kontrolka aktywnosci tp
gdy spike znika przygasaja

no i przyszla mi na mysl jeszcze jedna sprawa
gody(nie wiem dokladnie ktory) mowily ze wiele wejsc na questy i questow nie zostaly jeszcze odkryte. moze wejsciem na questa do spika sa normalne drzwi(no moze z bramka lvlowa na ok.60 lev i trudnymi potworkami zeby np.5 lev nie latal ze spikiem po rooku)moga byc one ukryte w skale i pojawiac sie np. jak walniesz kilofem lub poprostu trafisz na te miejsce albo klikniesz na nie open lub look. moze jednak warto pokrecic sie po podziemiach rooka i polukac na skaly. moze najdziemy jakies dziwne miejsca lub tez same drzwi!

Ostatnio edytowany przez Skwara666 - 10-05-2007 o 17:39. Powód: musicie wszystko wiedziec??
Skwara666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 17:17   #1731
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Tee... Skwara, moze najpierw sam sprobuj to przeczytac, bo ja nie moge... i z tego co po napoceniu sie zdolalem wywnioskowac to gowno przeczytales... A nie... ta teoria z SoFem i tp jest... nienajgorssza oO

Ostatnio edytowany przez Fpitolony w sprawe - 08-05-2007 o 17:19.
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 17:21   #1732
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@Skwara
Jesteś jedną z nielicznych nowych osób które sensownie gadają
Widać że przeglądałeś/aś (głupie pytanie, ale jakiej jesteś płci, bo nick by sugerował że dziewczyną, ale widziałem i inne podobne-u chłopaków) trochę forum przed rejestracją
A to co powiedziałeś/aś o Niestabilności tp, i znikaniu SS to...no ciekawa teoria, bardzo ciekawa, ale raczej chodzi o to, że niema drugiego TP w Mint., i możesz polecieć ziuuut, gdziekolwiek
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 17:29   #1733
Skwara666
Użytkownik forum
 
Skwara666's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2007
Lokacja: Nidzica

Posty: 8
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 18
Skille: niskie
Poziom mag.: ni
Skwara666 ma numer GG 7689155
Domyślny

o ja tych bledow to bylo wiecej niz syfow na mordzie kaczyniaka
sprobowalem poprawic. mam teraz powod zeby poprawic swoje pisanie na klawiaturze

Jestem CHLOPAKIEM

Ostatnio edytowany przez Skwara666 - 08-05-2007 o 17:41.
Skwara666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 18:07   #1734
Skwara666
Użytkownik forum
 
Skwara666's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2007
Lokacja: Nidzica

Posty: 8
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 18
Skille: niskie
Poziom mag.: ni
Skwara666 ma numer GG 7689155
Domyślny

siedzac jak zwykle na youtube.com znalazlem filmik z tibii przedstawiajacy jak 2 kolesi wbija do mino maga na rook i go ubija. nie jest to na pewno fake. wydaje mi sie ze jest to filmik z test servka lub tez z jakiegos otsa z mapka rooka. w real tibii ci kolesie bylibi na pewno slawni jak EO
no nie wiem. pewnie okaze sie teraz noobkiem ale ten filmik mnie zadziwil i postanowilem podac wam linka zebyscie sobie obejrzeli i wyrazily swoje zdanie

filmik jest z jednej z nowszych tibii bo sa nowe outfity

nie podam linka bo nie nabilem jeszcze tylu postow ale moge powiedziec zebyscie wpisali na wyszukiwarce z youtube "Mino Mage Dead on Rook"
Skwara666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 18:26   #1735
Marionus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Horyniec Zdrój

Posty: 218
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Unitera
Poziom: 44
Skille: 73/72
Poziom mag.: 5+
Domyślny

To jest Test Serwer
Marionus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 18:27   #1736
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skwara666 Pokaż post
siedzac jak zwykle na youtube.com znalazlem filmik z tibii przedstawiajacy jak 2 kolesi wbija do mino maga na rook i go ubija. nie jest to na pewno fake. wydaje mi sie ze jest to filmik z test servka lub tez z jakiegos otsa z mapka rooka. w real tibii ci kolesie bylibi na pewno slawni jak EO
no nie wiem. pewnie okaze sie teraz noobkiem ale ten filmik mnie zadziwil i postanowilem podac wam linka zebyscie sobie obejrzeli i wyrazily swoje zdanie

filmik jest z jednej z nowszych tibii bo sa nowe outfity

nie podam linka bo nie nabilem jeszcze tylu postow ale moge powiedziec zebyscie wpisali na wyszukiwarce z youtube "Mino Mage Dead on Rook"
dobrze ująłeś to, co pogrubiłem, bo jak dla mnie nabijanie postów jest...$*@*!&$!

po 1. było to juz nie jeden, nie dwa razy.
po 2. zachowaj double posty dla siebie, istnieje opcja "edytuj"
po 3. jeśli chcesz nabic sobie posty spostrzezeniami które były wałkowane juz wielokrotnie, daruj sobie. <== chodź Twój podpunkt 6. jest prawdopodobny


Co do tematu, nie jestem do końca pewien czy kiedykolwiek będzie możliwośc dostania się do mino maga bądź ghoula. Za to wierzę w możliwośc zdobycia SS'a i myślę że istnieje pewna zależnośc którą nasz kochany mapper się kierował
MasterTusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 18:44   #1737
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marionus Pokaż post
To jest Test Serwer

Nie test server tylko jakis OTS. NA test serverze to zabijają go Sunrise z Master Slayerem i jeszcze kilkoma innymi.
Co do teleportu to on prowadzi do świątyni na rooku. Po zabiciu MM na test serverze MS, S i reszta weszli w teleport i pojawili się w świątyni.
Co więcej teleport ma oznaczenie jako (0,0,0,0) czyli rzeczywiscie prowadzi do pustki, dlatego ludzie pojawili się w świątyni. Więc teorie z tp można sobie odpuścić.

No chyba że na rzecz testservera "przydatność" tp została ograniczona celowo.

Co do znikania Spike Sworda, mówiono już wielokrotnie, SS znika, ZNIKA, nie przenosi się nigdzie. Sprawdzane to było za pomocą tej samej techniki jaką odkryto te "magiczne hexy" (skanowanie plików z mapami w poszukiwaniu zmian).

Samo zniknięcie Spike Sworda nie jest początkiem questa a jedną z jego części. Co do tego jestem pewny na 100%!

I jeszcze jedna historyjka, GM nie może dać ci itemka, nawet kurde pustego flaska. Taką "moc" mają jedynie Gody.



Co do tego że wszystkie itemki da się zdobyć... szczerze w to wierze. Dzięki osobie Mulfa odnalazłem wiarę w starożytne zapomniane, ukryte questy. Jak ktoś nie wie to proponuje poszperać, on jest/był niesamowity....
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 19:26   #1738
Wiechoss
Użytkownik Forum
 
Wiechoss's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Poland

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Neo Thrill
Profesja: Knight
Gildia: -||-
Świat: Eternia
Wiechoss ma numer GG 3352375
Domyślny

Pewny na 100 %?
to pochwal sie swoimi odkryciami xD
Wiechoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2007, 01:35   #1739
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Skwara666
ładnie to napisales xD
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 13:00   #1740
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

@Instynkt,
Tak się składa, że user Matises niedawno przetłumaczył wywiad z Mulfem. Znany ze starej wojny na Antice, widocznie Pan Klocek zna go bardziej z tej ciekawszej strony... zapomniane questy, odkrycia etc... podobno rzeczywiście coś tam wykombinował. 'o'

Cytuj:
Witaj Mulf, na początek chcę Ci podziękować za ten wywiad. Czy mógłbyś nam powiedzieć trochę o sobie?

Witaj. Niektórzy tibijscy gracze prawdopodobnie pamietają mnie z wojny toczonej indywidualnie przeze mnie przeciwko "Mercenaries" oraz mojego "pociągu" do rozwiązywania questów.
Niestety moje konto zostało usunięte, ponieważ byłem "cierniem na skórze" (czyt. wrzodem na tyłku) dla niektórych ludzi.

Grałeś na najstarszym serverze PvP (Player Versus Player), na Antice. Dlaczego wybrałeś właśnie ten server?

Wybrałem Antice porpostu dlatego, ponieważ widziałem grę u kolegi, który znany jest na Antice bardziej jako "Niehoff" lub "Narayan".
Miałem więc poprostu kogoś kogo znałem od samego początku jak również kilka innych osób które znałem na Antice.
No i oczywiście dlatego, że Antica ma najwięcej legend,mitów i skarbów, które pragnąłem odkrywać.

Jakie miałeś skille, magic level oraz sprzęt ?

Moje skille: Sword Fighting 90, Shielding 89, Axe Fighting 86 oraz 8 Magic Level który zdobyłem mając 112 level.
Ostatni sprzęt jaki miałem na sobie to: Great Axe, Demon Legs, Horned Helmet, Magic Plate Armor oraz Boots of Haste którego używałem w trakcie walki z "Mercenaries" jak i później w pierwszej wojnie "Darkside"

Czy posiadasz jakieś doświadczenie grając inna profesją niż Knight? Która profesję lubisz najbardziej i dlaczego?

Próbowałem grać Sorcererem, jednak jednocześnie grając "Mulfem" nie grałem nim zbyt wiele. Oczywiście grałem wszystkimi profesjami, ale wciąż mogę powiedzieć, że wolę Knight-a i nie gra się nim tak łatwo jak się to ludzią wydaje.
Zabić high-levelowego Knight-a jest nielada sztuką. Oczywiście powodem dla którego warto grać Knightem jest zadawanie w prosty sposób dużych obrażeń, używanie najlepszych i zróżnicownaych broni... jednak oczywiście wszystko zależy od Twoich upodobań.
Wojownik zawsze na froncie (z przodu), walczy zimnym żelazem zamiast magią i nigdy nie ucieka, to jest to czego potrzebowałem by grać.

Jakie było Twoje ulubione miejsce do expienia, potwór oraz miasto?

W zależnośći od levela. Pomiędzy levelem 70-90 huntowałem Dragony i Dragon Lordy w Dragon Lair na bagnach w Venore.
Po nich huntowałem na Orc Fortress, aż do 99 levela. Od levela 99 huntowałem na Edron Dungeon i wbiłem 100 level samemu zabijając demona.
Po wbiciu 100 levela udałem się samotnie na Demone gdzie wbijałem levele używając mojego Great Axe i run Explosion.

W zasadzie to Demona wciąż jest moją ulubioną miejscówką. Moimi ulubionymi potworami są Warlocki. Nic bardziej nie cieszy/satysfakcjonuje jak zabijanie Magów biegających naookoło Ciebie hehe...
Venore było miastem gdzie żyłem i miałem swój dom.

Od kiedy wiedziałeś o Tibii?

Pierwszy raz zapoznałem się z nią pomiędzy 1999 a 2000 rokiem.

Czy miałeś jakieś cele gdy grałeś?

Moim głównym celem było rozwiązanie wszystkich tych "legendarnych" questów i zdobycie wszystkich tych przedmiotów o których ludzie mówili, ale nigdy nie rozważali jak je zdobyć.
No i znalazłem kilka z nich. Jeśli czegoś bardzo chcę, to dostane to... oczywiście trwoniąc dużo czasu, hehe.

Jakie jest teraz Twoje zdanie na temat Tibii?

Czasem czytam oficjalne forum lub przeglądam screenshoty (zrzuty ekranu) na tibia.de. Kiedy dowiedziałem się że w Tibie został oficjalnie dodany aim-bot (automatycznie celujący bot), wtedy wiedziałem już, że skille nie są już ważne w trakcie wojny, ponieważ ludzie nie muszę już więcej celować sami, praktycznie żaden Sorcerer, Palladyn ani Druid nie potrzebują, żadnych umiejętności by kogoś zabić, a to jest złe.
Zalety są jednak takie, że utworzono wiele nowych terenów,questów, przedmiotów i potworów, lecz sądze, że Tibia była lepsza dwa lata temu oczywiście jesli byłeś osobą która lubi walczyć i zdobywać.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Matises: Dziś jak wrócę z Sql to przetłumaczę dalszą część wywiadu. Za błędy serdecznie przepraszam. Tłumaczenie jest takie na ile zmęczenie mi pozwalało


Vial
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:46.


Powered by vBulletin 3