Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Kto wydaje Ci się najlepszym kandydatem na prezydenta RP?
Donald Tusk 149 60.08%
Lech Kaczyński 27 10.89%
Włodzimierz Cimoszewicz 31 12.50%
Andrzej Lepper 24 9.68%
Marek Borowski 5 2.02%
Maciej Giertych 3 1.21%
Henryka Bochniarz 1 0.40%
Jarosław Kalinowski 0 0%
Gabriel Janowski/Maria Szyszkowska/Janusz Korwin - Mikke/Liwiusz Ilasz/Bolesław Tejkowski 2 0.81%
Inny 6 2.42%
Głosujących: 248. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-09-2005, 19:04   #61
Trogir
Użytkownik forum
 
Trogir's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Warszawa :)
Wiek: 37

Posty: 25
Domyślny

@up
Nie spodziewałem się po tobie przeprosin, więc deczko niwelujesz wielkiego minusa, jakiego u mnie zarobiłeś .
Trogir jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-09-2005, 20:30   #62
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fiy
Prezydent musi być człowiekiem nie kontrowersyjnym, schludnym, dobrze sie prezetujacym. W chwili obecnej jedynym człowiekiem nadającym sie na to stanowisko jest W.Cimoszewicz.
Czy Tusk jest kontrowersyjny? Nie. To najmniej kontrowersyjny i najspokojnieszy (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) polityk.
Czy nie jest schludny? Nie widzialem zeby chodzil brudny, albo w niegustownym stroju. >.>
Prezentuje sie w sam raz. Chociaz fakt, jest stare powiedzenie ludowe "Przystojny jak Cimoszewicz". Włodziu ma łądną fryzure i do twarzy mu w garniturze. Ale nic poza tym. Zwykly arogancki dbający o siebie i o "czerwoną dynastię" komuch.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 20:52   #63
Belvedor
Użytkownik Forum
 
Belvedor's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2005
Lokacja: piFpaF || Alchemicki dom cudów ||
Wiek: 35

Posty: 276
Stan: Na emeryturze
Belvedor ma numer GG 5329653
Domyślny

Grrrrr czemu mieszacie polityke z forum o grze :O? Wiekszosc z userow to 12-15latkowie, ktory i tak nie zaglosuja, nie wspominajac o odpowiedniej wiedzy na temat kandydatow. Widzi taki, ze Cimoszewicz jest typowany, to glosuje na niego, nie majac pojecia o typowanym. Imo glupie...

A poza tym czy wszystko musi sie sprowadzac do klutni? ;f
Ktos cos zrobil nie tak i odrazu wielkie HALO ;d

Taki czeski film sie z tego robi
__________________
Czasem boje sie, gdy ide ulica, ze jakis psychol mnie zabije a ja nie zdaze sie pozegnac...
Belvedor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 22:09   #64
Slagolash
Użytkownik Forum
 
Slagolash's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 262
Stan: Na emeryturze
Świat: Saphira
Slagolash ma numer GG 3177912
Domyślny

Idę za autorem tematu i wybieram Tuska, gdyz faktycznie jest 'najczystszy' ze wszystkich kandydatow, a jednocześnie jest zręcznym politykiem.
Slagolash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 22:18   #65
Fiy
Użytkownik forum
 
Fiy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Czy Tusk jest kontrowersyjny? Nie. To najmniej kontrowersyjny i najspokojnieszy (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) polityk.
Czy nie jest schludny? Nie widzialem zeby chodzil brudny, albo w niegustownym stroju. >.>
Prezentuje sie w sam raz. Chociaz fakt, jest stare powiedzenie ludowe "Przystojny jak Cimoszewicz". Włodziu ma łądną fryzure i do twarzy mu w garniturze. Ale nic poza tym. Zwykly arogancki dbający o siebie i o "czerwoną dynastię" komuch.
1. To że ktoś chodzi w garniturze nie znaczy że jest schludny i ma pożądne maniery.
2. Pan Tusk, moim zdaniem jest zbyt anemiczny, by być prezydentem.
3. Donald sepleni.
3. Co do tego że jest zwykłym arogantem dbającym o siebie i "czerwoną dynastię" komuchem się nie zgodze. Mało tego to co Ty napisałeś jest jedną wielką kupą śmiechu. To właśnie PO i PiS z całej lewicy zrobiła "czerwoną dynastię". Jest to wymysł prawicy mający na celu dobranie sie do władzy.
Na zachodzie lewicy sie nie określa "komuchami" tylko w Polsce, ludzie którzy nie trzymają z kościołem są źli, są "komuchami". Po za tym patrząc w przeszłośc nie zbudujesz porządnego, prawego, dobrze rządzonego państwa.
Czy dziś na każdego niemca mówisz hitlerowiec ?
Fiy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 22:28   #66
Trogir
Użytkownik forum
 
Trogir's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Warszawa :)
Wiek: 37

Posty: 25
Domyślny

JESTES MALYM LOLEM!!! Cimoszewicz to komuch, chociaz ty nie wiesz co to komuna...Pewnie nawet nie wiesz co to zwiazek radziecki, albo pzpr, wiec nie mow mi ze cimoszka nie jest komuchem bo byl szycha w pzprze -.-.
A co do seplenienia tuska, to ten argument przedstawił twój poziom...idz na zajecia wyrownawcze..-.-
Trogir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 22:37   #67
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Ten temat jest chyba od tego, żeby wygłaszać swoje zdanie, więc łaskawie odpieprz się od tych, którzy są za Cimoszewiczem. Założyłeś ten temat tylko po to, aby się pokłucić? Ja jestem za Cimoszewiczem i nic nie zmieni mojego zdania. Ty jesteś za Tuskiem i epwnie też Twojego zdania nic nie zmieni. Czy nie może tak zostać?
--Edit--
Tusk tez nie jst święty...
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk

Ostatnio edytowany przez Parys - 04-09-2005 o 22:39.
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 22:37   #68
Fiy
Użytkownik forum
 
Fiy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 16
Domyślny

Nie wiele się różnimy wiekiem ja 16, Ty 18. Sądze że Ty też nie wiesz co to na prawde komuna. Myśle że temat był założony po to aby podyskutować na temety polityczne, ale widze że z Wami się nie da. To jest MOJE zdanie na ten temat i tylko MOJE, nie musisz sie z tym zgadzać a nazywając mnie małym lolem ostro przegiołeś. NIe ma sensu dyskutować z Tobą, bo uciekasz sie do wyzwisk.

@down:

To jest Twoje zdanie, ja uważam inaczaczej.. może nawet uważam żę komuna była poniekąd dobra. Tyle na ten temat.

Ostatnio edytowany przez Fiy - 04-09-2005 o 22:44.
Fiy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 22:38   #69
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fiy
Na zachodzie lewicy sie nie określa "komuchami" tylko w Polsce, ludzie którzy nie trzymają z kościołem są źli, są "komuchami".
Moze dlatego, ze w przeszlosci nie nalezeli do odpowiednikow polskiej PZPR? Jesli tak, to slusznie nazywani sa komuchami. Kosciol nie ma nic do tego.

>>Po za tym patrząc w przeszłośc nie zbudujesz porządnego, prawego, dobrze rządzonego państwa.

Błąd. Trzeba patrzeć zarowno w przeszlosc, jak i przyszlosc. Nie powierze przyszlosci kraju komus, kto ma przeszlosc taka jak cimoszewicz (komuchem sie jest przez cale zycie).

>>Czy dziś na każdego niemca mówisz hitlerowiec ?

Tak, jeśli słuzyl, dajmy na to, w SS.
Beznadziejne porownanie. To ze ktos jest niemcem nie oznacza ze jest hitlerowcem, to ze ktos BYL w PZPR (co wiecej nie byl zwyklym czlonkiem, to byl prawdziwy "towarzysz") oznacza ze BYL i JEST komuchem.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 22:41   #70
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

>>komuchem sie jest przez cale zycie

ty myslisz czasami?

>>oznacza ze BYL i JEST komuchem

dawaj mi tu natychmiast postulaty pana C. Znasz chociaz pare? Nie? to sie nie odzywaj i powiedz dla taty, zeby juz ci nie dyktowal kto jest ile czasu sie jest komunista. ok?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 22:54   #71
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
dawaj mi tu natychmiast postulaty pana C. Znasz chociaz pare? Nie? to sie nie odzywaj i powiedz dla taty, zeby juz ci nie dyktowal kto jest ile czasu sie jest komunista. ok?
1. Nie mieszaj do tego mojego taty.
2. Jestes jedynie 2,5 roku starszy ode mnie, wytrzyj brode i daruj sobie "to sie nie odzywaj".

"powiedz dla taty" - czy to aby poprawne gramatycznie? Uhh... Moja powiedziec, twoja sie nie zloscic?

Cimoszewicz był wielkim przeciwnikiem solidarnosci = tego, co dalo ludziom wolnosc.
Teraz ty mi powiedz, czy kiedys za to przeprosil? Czy powiedzial ze zaluje? Czy stwierdzil ze robil zle?
Jesli nie, to wciaz jest tym samym aroganckim komuchem.

Jesli masz zamiar napisac "nie dyskutuje z toba, dzieciaku" (jak to zwykle czynisz), daruj sobie.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 22:57   #72
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
"powiedz dla taty" - czy to aby poprawne gramatycznie?
Co argumenty sie skonczyly? Czy tatko poszedl spac?


Cytuj:
Cimoszewicz był wielkim przeciwnikiem solidarnosci = tego, co dalo ludziom wolnosc.
Wyobraz sobie ze przyznal se do tego;]

Cytuj:
Czy stwierdzil ze robil zle?
Stwierdzil, ze wtedy wiedzial, ze to jest dobre. Powiedzial, ze wtedy nie widzial innej drogi. Teraz ja widzi i jest najinteligetniejszym z kandydatow.


Cytuj:
Jesli masz zamiar napisac "nie dyskutuje z toba, dzieciaku" (jak to zwykle czynisz), daruj sobie.
Napisalem? Poprostu wychodzisz na dzieciaka, bo krytykujesz czlowieka nie wiedzac jakie ma poglady i jaki ma program.

Wiec znasz program cimoszewicz? Nie. Wiec STFU - nie krytykuj i powiedz dla taty (oj... przepraszam... nie dla taty tylko tacie), zeby nie podpowiadal!
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 04-09-2005 o 22:58.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 23:01   #73
Fiy
Użytkownik forum
 
Fiy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 16
Domyślny

@maciek

Jeśli nie było by stanu wojennego, na polskie drogi wjechałyby radzieckie czołgi.

Solidarność dała ludzią wolnośc, nie przecze ale nieźle na tym "zarobiła".
Teraz mi powiedz czy, Krzaklewski i jego partia przyznała sie ile nakradła przy prywatyzacji wszystkich państwowych spółek ?
Fiy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 23:03   #74
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Co argumenty sie skonczyly? Czy tatko poszedl spac?
Doprawdy zalosne. Otoz z "tatkiem" nie dyskutuje o polityce. Powiedz "mamusi" zeby podala ci kropelki na uspokojenie, bo bez obrazania innych nie potrafisz sie wypowiedziec.

>>Wyobraz sobie ze przyznal se do tego;]

Ohh really? When?

>>Napisalem? Poprostu wychodzisz na dzieciaka, bo krytykujesz czlowieka nie wiedzac jakie ma poglady i jaki ma program.

Jestes najbardziej smarkatym i dziecinnym 20-latkiem jakiego widzialem. Wyrazenia "chonoru", "wieze", "powiedz dla taty" mowia same za siebie. Wyzywasz innych od dzieciakow, a sam zachowujesz sie jak najwiekszy bachor w piaskownicy.

>>Wiec znasz program cimoszewicz? Nie. Wies STFU - nie krytykuj i powiedz dla taty (oj... przepraszam... tacie), zeby nie podpowiadal!

Owszem, znam program (strona internetowa). Nie odpowiadaj sam sobie na pytania mi zadanie, bo to oznaka zlego stanu umyslowego. Wies STFU? Miasto tez?
Once again, tata nie podpowiada.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 23:04   #75
Bezeell
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Donald rox plix ? ^^
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 23:09   #76
Fiy
Użytkownik forum
 
Fiy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 16
Domyślny

Czemu każda dyskusja musi przerodzic sie w kłutnie ? Proste. Brak argumentów.
Lepiej jeśli byście polemizowali ze sobą argumentami\faktami, a nie wyzwiskami i tanimi tekstami. Niby jesteście starsi ode mnie, ale wiele nie odbiegacie tym którzy w wyborach jeszcze zdania nie mają.

@Matek: w pełni się z Tobą zgadzam.

@Bezeell podaj argumenty.

@ Adrayen, można by tak wytykać wady każdego. Nie na tym rzecz polega.


Cos dla rozluźnienia

Ostatnio edytowany przez Fiy - 04-09-2005 o 23:21.
Fiy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 23:11   #77
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

czekaj czekaj.

Kto tu kogo wyzywa?

Cytuj:
Otoz z "tatkiem" nie dyskutuje o polityce.
A szkoda... ja od swojego wiele sie dowiedzialem;]

Cytuj:
Wyrazenia "chonoru", "wieze"
Nie jestem maszyna. Bledy popelniam, popelnialem i popelniac bede. A to, ze ty je wytykasz, kiedy jasno wytknelem tobie, ze nie masz najmniejszego pojecia o programie i pogladach C to chyba swiadczy o tobie nie o mnie?

Pa dzieciaku - dyskusja miedczy nami zakonczona bo nie ma sensu.



@topic: moim zdanie pan C jest najlebszym kandydatem, bo IQ przewyzsza pozostalych o jakies dwa progi. Pozatym jako jedyny ze wszystkich kandydatow patrzy w przyszlosc i mowi o tym o chce zrobic a nie o tym co inni robili.

Zna tez doskonale polskie prawo, konstytucje o czym swiadczyl jego fenomenalny wystep przed komisjai najnormalniejsze osmieszenie jej czlonkow, ktorzy nomen-omen nie raz naginali prawo.

O tym, ze jest uczciwym, perspektywicznym i myslacym kandydatem swiadczy chociazby fakt ostatniej afery 'majatkowej'. Spokoj, pewnosc siebie tylko potwierdzaly ze jest niewinny, a postawione zarzuty Jaruckiej chyba jasno mowia kto byl winny?

jednym slowem - albo cimoszewicz albo piach.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 05-09-2005 o 09:22.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 23:12   #78
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Czy kazdy temat gdzie wypowiada sie matek musi konczyc sie klotnia? Na PW albo gg z takim czyms...
sorcerer maciek niepotrzebnie odpowiada na posty matka, a matek go prowokuje. Badz co badz, w rozmowie z kims uzywanie sformulowac "tatko poszedl spac?", "dzieciack", "STFU" jest godne wspolczucia.

Co do tematu:
Uwazam, ze szanse Tuska rosna (przekazanie glosow przez religę). Mysle, ze jesli Borowski nie zrezygnuje z kandydowania, Cimoszewicz bedzie wciaz oscylował w granicy 19%... Elektorat Kaczynskiego to nie wiecej niz 25%, stały ale niewystarczajacy zeby wygrać.
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 23:18   #79
Adrayen Spold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Nie jestem maszyna. Bledy popelniam, popelnialem i popelniac bede.
Ot chocby w tym temacie - "najlebszy".

>>Pa dzieciaku - dyskusja miedczy nami zakonczona bo nie ma sensu.

Typowe dla podrostkow z kompleksami.

>>A szkoda. Ja ze swoim ciagle. dzieki niemu tyle wiem o swiecie polityki;]

A widac ze G*** wiesz ;]

>>patrzy w przyszlosc i mowi o tym o chce zrobic a nie o tym co inni robili.

Patrzy w przyszlosc, bo przeszlosc to dla niego antyreklama.

>>Zna tez doskonale polskie prawo, konstytucje o czym swiadczyl jego fenomenalny wystep przed komisjai najnormalniejsze osmieszenie jej czlonkow, ktorzy nomen-omen nie raz naginali prawo.

Nie mial pojecia o bezpieczenstwie energetycznym panstwa, mimo ze byl premierem. To jedna z wazniejszych spraw, a on pokazal totalna ignorancje.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 23:45   #80
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

ja zagłosowalem na Tuska bo wydaje sie być rozsądnym i mądrym facetem
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:42.


Powered by vBulletin 3