Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-12-2006, 00:27   #1
Shubik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny 9Dragons! Bijatyka KungFu

Nazwa gry: 9Dragons Online
Tworcy gry: Indy21 Corp., Acclaim Games Inc.
Strona internetowa: http://9dragons.acclaim.com
Stronka polska: http://www.9dragonsonline.info/
Klient: http://9dragons.acclaim.com/downloads/9Dgame.htm
Register: http://9dragons.acclaim.com - po lewej stronie klikamy na przycisk Register now, it's free.
Wymagania: mam syfiastego radeonka 7500 300~ RAM i gra dziala w miare co jakis czas drobne przyciacia.
Screeny: TU


[skopiowane z wp.pl]
Dla wielu graczy był to szok. Acclaim, firma zasłużona w branży i znana z wielu doskonałych tytułów, poszła nagle do piachu. Wraz z nią odeszli twórcy pecetowego Mortal Kombat oraz przebojów takich jak BMX XXX, Turok, Extreme G, Re-Volt czy Shadowman. Wydawało się, że zasłużona marka już nigdy nie załopocze na ekranie monitora.

Na szczęście świat kapitalistyczny aż tak brutalny nie jest i bezbłędnie wykorzystuje wszystko, co dobrze się kojarzy. Rok temu mało znany fundusz finansowy Valiant Entertainment wyłożył półtora miliona dolarów na zakup masy upadłościowej przedsiębiorstwa. Po przejęciu Acclaim błyskawicznie sprzedał kilka ostatnich licencji (m.in. na Turoka, za którego odpowiada teraz Buena Vista) i ogłosił, że będzie się zajmował wyłącznie wysokobudżetowymi sieciówkami. Pierwsza z nich zadebiutuje na rynku już za pół roku. 9 Dragons będzie magiczną podróżą przez szalenie niebezpieczny świat fantasy.

Nie jest to jednak fantasy angloeuropejskie, z elfami, orkami, smokami i innymi dziwadłami w rolach głównych. Tego typu produkcji w sklepach nie brakuje i żeby odnieść sukces, trzeba zaoferować coś oryginalnego. Gracz przeniesie się więc do Chin z czasów dynastii Ming. Spotka walecznych wojowników potrafiących biegać po drzewach i zmierzy się z całymi armiami. Nauczy się paru sztuk walki i będzie doskonalił swą wewnętrzną moc. Inspiracje dziełami takimi jak Przyczajony tygrys, ukryty smok widać gołym okiem!

Tytułowe dziewięć smoków to dziewięć klanów, do których może przyłączyć się gracz. Każdy z nich zajmuje nieco inny teren i ma inne zasady, którymi kieruje się w życiu. Każdy też posiada swój własny styl walki. Aby się go nauczyć, nie wystarczy przystać do danej grupy i wybrać sobie mistrza. Trzeba również wypełnić masę questów i zaliczyć mini-gry. Twórcy mówią, że będzie to proces skomplikowany, ale bardzo ciekawy. W 9 Dragons pojawi się bowiem około 300 różnych styli walki i 400 różnych, powiązanych z nimi broni. Będzie w czym wybierać!

A skoro już o questach wspomniałem - autorzy programu zapowiadają około 450 misji na starcie i 20 nowych co miesiąc. Będą wśród nich zadania dla pojedynczych graczy, polegające na zlikwidowaniu bandy rzezimieszków czy jakiegoś potwora pustoszącego okolice. Pojawią się też misje wymagające współpracy z innymi graczami; takie jak ataki na zamki czy próby doprowadzenia istotnych osób z punktu A do punkty B (podczas gdy inni gracze będą starali się ukatrupić gości). Co ciekawe, potwory również należą do rywalizujących ze sobą klanów i, tak jak gracz, w trakcie zabawy rozwijają się. Pokonanie przez nich gracza dostarcza im punktów XP i sprawia, że później trudniej będzie je ubić!
[skopiowane z wp.pl]

Ostatnio edytowany przez Shubik - 03-01-2007 o 16:47.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-12-2006, 00:35   #2
Furionek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 16
Domyślny

Wiedzialem predzej,ale dlaczego wlasnie teraz sciagam?Bo w nocy mam 4x transfer ;].
Potem dam edyta .
A i pytanie do autora :
Czy jest tam cos takiego ze mozna zdezyc sie mieczem w miecz czy efektowne walenie piescia(kung-fu),czy poprostu walenie takie jak w knight online,ryl etc.?

Ostatnio edytowany przez Furionek - 31-12-2006 o 00:41.
Furionek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2006, 01:25   #3
Korondon
Użytkownik forum
 
Korondon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bland
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Screeny obiecujące już zasysam
Korondon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2006, 08:40   #4
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

wohhoo instalka troszke wazy ale zaczynam sciagac .
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2006, 10:18   #5
Shubik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

znaczy sie mam 10 lvl i nie za bardzo odkryłem wszystkie mozliwosci, ale u mnie na kompie nie ma zadnych efektow. Moze dlatego, ze mam za slaba karte xP i gram na MEDIUM detalach.
<EDIT>
Jak pierwszy raz sciagnelem 9D to mi wyskoczył błąd przy rozpakowywaniu.
Jak sciagnelem 2 raz to mi wyskoczył błąd przy wczytywaniu.
a jak teraz sciagne;lem to wszystko cacy ;->

Ostatnio edytowany przez Shubik - 31-12-2006 o 10:19.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2006, 19:10   #6
Furionek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 16
Domyślny

Mam problem!Uruchomilem gre i klikam "start" po czym pojawia mi sie GameGuard i w okienku niechce pojsc pasek nic sie nie laduje!Klikam retry kilka razy i nadal nic!A jak chce obejsc bez nieog to wyskakuje blad,pytanie do was :
Czemu pasek w GameGuardzie niechce ruszyc?
Ps:Nie mam Firefoxa.

Ostatnio edytowany przez Furionek - 31-12-2006 o 19:44.
Furionek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 11:22   #7
Shubik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

sproboj odpalic grę z folderu C:\Program Files\9Dragons\ o nazwie "NDLauncher" a ja to nie pomoze to usun folder o nazwie "GameGuard" i ogpal grę "Gameuard" powinien sie sciagnac od nowa
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 14:44   #8
Furionek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 16
Domyślny

Dzieki!Sprobuje!Potem dam edyta czy poszlo
Furionek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 15:40   #9
Cedek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wlasnie zassysam 1,5h i bedzie Kumpel juz mi opowiadal o tej grze ale jego opowiesci byly tak fantazyjne wiec myslalem ze ta gra w ogole nie istnieje ... a jednak ...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 17:36   #10
Aeglos Tribunal
Użytkownik Forum
 
Aeglos Tribunal's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005

Posty: 328
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hehe widzę , że jest duże zainteresowanie tą grą. Ja zacząłem ściągać , ale mam słaby transfer także za ok. 2h będę miał więc można pograć.


@Shubik:

Ile jest serwerów ??
Aeglos Tribunal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 17:49   #11
Furionek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 16
Domyślny

Zrobilem to co mowiles Shubik....lecz nadal niedziala!
Jakies inne pomysly?
Furionek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 20:10   #12
Aeglos Tribunal
Użytkownik Forum
 
Aeglos Tribunal's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005

Posty: 328
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up:


mam ten sam problem ... bez sensu
Aeglos Tribunal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 20:40   #13
Shubik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a sciagnijcie jeszcze raz powylaczajcie firewalle i nie wiem... a z jakiego servera sciagaliscie gre? ja sciagalem z:
http://www.gamershell.com/download_17028.shtml
z servera "NetherlandsLine: 1000Mbit"
jutro wstawie pare SSów :>
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 20:56   #14
Aeglos Tribunal
Użytkownik Forum
 
Aeglos Tribunal's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005

Posty: 328
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Shubik:

napisiz do mnie na GG 7357630 ja gram juz normalnie
Aeglos Tribunal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 20:59   #15
Matir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Ulthuan
Wiek: 29

Posty: 35
Świat: Astera
Matir ma numer GG 7233940
Domyślny fajne fajne

Gra wydaje się bardzo fajna.Troche to przypomina Silkroad'a ale sprawdzi się co lepsze.Zassysam, jutro dam comenta.
__________________

Matir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 21:10   #16
Kostex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006

Posty: 26
Imię: w8 new pvp
Profesja: Elite Knight
Świat: n/c
Skille: 102/101
Poziom mag.: 7
Domyślny

hmm w gre gram od paru dni gra ogolnie ok duzo questow moze lepsza troche lepsza od silkroada brakuje mi tylko karawanek itd ;P skile trenuje sie na koklach by móc je uzywac. np. walisz w kokle co lvl dodaje sie nowy atak do np. stuffa potem idziesz na mooby i poprostu leci ci % skila i expa. Nie przejmujcie sie tym ze na poczatku jest slaby atack itd ;P bo poprostu tak juz jest jak pisalem wczesniej na poczatku fajne ataki sa juz od 3 lvl skila i jest ogolnie ok radze robic wszystkie questy nie keidy sie nie oplaca i sie oplaca co 13 lvli jest zamiana np na poczatku jest cos lesellf cos tam a potem jesc GC gathering chi mam 5 lvl tego wiec 13+5 = 18 wiec mam 18 lvl wiem ze na 20 lub 25 resetuja sie skile i dostaje sie 150 punktow do rozdania w dexa ,str ,hp itd jezeli to zle rozdacie macie po postaci. sa rozne bronie np stuff , sword , piesci fajnie to wyglada ale stuff rox speary ( nie takie jak w tibi lecz cos takeigo jak w silkroad) jest tez taka zamiana jakby w demona ale na postaci pokazuje sie taka czerwona aura jakby i spadaja procenty tzw. Rage czy jakos tak zagracie sami zobaczycie
narazie malo jeszcze wiem o grze bo zakrotko w nia gram ale polecam!!!


aha i jezeli komus nie dziala updating bo sciagnol wersje jakies 2tyg temu nieech sciagnie jeszcze raz bo mialem to samo jak cos to moj nick Kostex_PL sluze pomoca w zadaniach do wykonania ktore zrobilem i pamietam
Kostex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2007, 07:00   #17
Shubik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

cos sie tak troszkę dziwię bo lvl widac jak najedziesz kursorem na to czerwone pole na screenie

CO TAK MALO LUDZI KOMENTUJE?! SCIAGAC I GRAC!

Ostatnio edytowany przez Shubik - 03-01-2007 o 13:57.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2007, 14:12   #18
Furionek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aeglos Tribunal Pokaż post
@Shubik:

napisiz do mnie na GG 7357630 ja gram juz normalnie
Grasz normalnie?To znaczy ze pomoglo sciagniecie pliku z linku shubika?Pytam..bo niejestem pewien czy sciagac
Furionek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2007, 14:42   #19
Sante Mefisto
Użytkownik Forum
 
Sante Mefisto's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 159
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Domyślny

Moze ktos napisac jakie to ma wymagania? ;P
__________________
[CHAR]Collaxis[/CHAR]
Collaxis bucket
http://s160.photobucket.com/albums/t184/Collaxis/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo Pokaż post
jak dadzom druidom i soccerom dwu ręczne rody/wandy to druid i soccer nawet na trolle bez knighta lub utamo vita nie pójdze bo go zakłukom
Sante Mefisto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2007, 15:08   #20
Aeglos Tribunal
Użytkownik Forum
 
Aeglos Tribunal's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005

Posty: 328
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Furionek:

nie ściągałem nic
Aeglos Tribunal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:26.


Powered by vBulletin 3