Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-03-2004, 18:15   #1
Rycerzpl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 03 2004

Posty: 8
Domyślny Problem Knighta !!!

Cze jestem w Ab w carlin. Mam 10 lvl i zastanawia mnie jedna sprawa. Jak chodze na potworki z board swordem ( 26/23 broń dwuręczna) To czy będzie mi rósł w skillach shelding !!! Prosze o pomoc i pozdrawiam Rycerzpl
Rycerzpl jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-03-2004, 18:25   #2
mokry
Użytkownik Forum
 
mokry's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004
Wiek: 35

Posty: 63
Domyślny

Nie. Shielding rośnie tylko jak masz tarczę.
__________________
Najwazniejsze to swoje myslec swoje mowic chociaz czasem ludzie to gnoje maja tylko swoje nie pomoga nikomu a trzeba pomoc, zabija wzrokiem pelnym zawisci, uwazaja, ze sa czysci - egoisci.

Dodajcie mi reputacji plx ^.^
mokry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2004, 18:38   #3
Raffi(Xadip in Tibia:D)
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 03 2004

Posty: 4
Raffi(Xadip in Tibia:D) ma numer GG 4698813
Domyślny

Jedynie z tarczą.najlepiej ćwicz z kolegami on np. ma jakiś tam słaby toporek np. an axe i tarcze no i ty tesh jakiś słaby mieczyk np. dagger tarcze no i podrosnie ci shielding a potem mozesh iść na te potworki najlepiej trenuj conajmiej co 2 dni aż skille podrosną ci do takich jakich chcesh
Raffi(Xadip in Tibia:D) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2004, 21:20   #4
Taerom
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Nie chodz z 2handem

nieuzywaj na lowskilach twohandeda bo bedziesz mial du**y shield lepiej uzywac ls lub scimitar i coopera i pozbierac se na spikeya albo fajere odrazu. rycerzem wolnosci byłem głupkiem i latalem dlugo z double axem w tedy k-axe nie chodzil tak jak teraz 1,5-2,5k (na secu)
(w ogule byłem głupek ze axe uzywalem!!!!
i widac jaki mam shield 48 na 31 (34 wczesniej) a silverem mam na 21lvl shield 43
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2004, 22:03   #5
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Ja tam wogóle nigdy nie mam zamiaru z dwuręcznym mieczem chodzić. Będę chodził tylko z jedno ręcznymi. Teraz kupuję sobie Fire Sworda.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2004, 22:33   #6
Nohinute
Użytkownik Forum
 
Nohinute's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 36
Nohinute ma numer GG #2961657
Domyślny ...

W ogole nie podoba mi sie trening knighta. Ostatnio se wyprowadzilem rycka z rooka zeby mi dla palka zbieral bolty z mino archerow. Okazalo sie ze skille rosna o wiele wiele wolniej niz u palla ( poza shieldingiem).
Trzeba sie martwic o to zeby co okreslony czas dostac hita. Chodz partner do treningu moze byc znacznie lepszy lub slabszy od ciebie. Jak chcesz sobie zrobic 60+/60 to naprawde masz ciezki orzech do zgryzienia. OCzywiscie uzywajac 2recznego miecza nie skoczy ci pod zadnym pozorem shielding.
Good luck w skillowaniu
__________________
Player killing to najpiękniejsza rzecz jaką ludzie mogli sobie wymyślić :-).
Jestem tu żeby cię zniszczyć
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
enjoy !!! ozdro:
Nohinute jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2004, 08:12   #7
Draago
Użytkownik Forum
 
Draago's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 90
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 209
Draago ma numer GG 6967140
Domyślny

re:up

Trening knighta nie jest wcale taki zły. Mówisz ze u pala skille rosna o wiele szybciej no pewnie ze tak! Zrobiono to tak dlatego ze pall musi sie jeszcze martwic o podnoszenie zapałek co jest niewygodne za to knight ustawia sobie trening i tylko co jakis czas spoglada.
Draago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2004, 16:25   #8
Zajac Poziomka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2003

Posty: 45
Zajac Poziomka ma numer GG 0
Domyślny

Ja jak używałem 2h sworda to mi shield skakał, tyle że wolno...
Pozatym niech się wypowie ktoś kto biega już od dłuzszego czasu w 2 ręcznym...
Zajac Poziomka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2004, 17:27   #9
-misiek-
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 01 2004

Posty: 64
-misiek- ma numer GG 1259682
Domyślny

Swordy 2 - ręczne są do kitu!!!! Noi napewno z nimi nieurośnie ci shielding. Powinieneś się domyślić , że jak niemasz tarczy to ci shielding nieurośnie (shield - tarcza, shielding - obrona NIEUCZYSZ SIĘ ANGIELSKIEGO) wiec jak niemasz tarczy to jak niby ma ci to urosnać. BANALNY TEMAT!!!
-misiek- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2004, 13:14   #10
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

Nie mowcie ze 2reczne bronie sa do kitu. Np. na draga nie pojdziesz z FSem tylko z GSem. Wiec to zalezy od potwora. Jesli potwor zadaje silne obrazenia to biez bron 1reczna. Jesli slabe (lub szybko sie leczy) bierz bron 2reczna.
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2004, 14:25   #11
Ithelios
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2003
Wiek: 37

Posty: 386
Ithelios ma numer GG 1869980
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Nohinute
W ogole nie podoba mi sie trening knighta. Ostatnio se wyprowadzilem rycka z rooka zeby mi dla palka zbieral bolty z mino archerow. Okazalo sie ze skille rosna o wiele wiele wolniej niz u palla ( poza shieldingiem).
Trzeba sie martwic o to zeby co okreslony czas dostac hita. Chodz partner do treningu moze byc znacznie lepszy lub slabszy od ciebie. Jak chcesz sobie zrobic 60+/60 to naprawde masz ciezki orzech do zgryzienia. OCzywiscie uzywajac 2recznego miecza nie skoczy ci pod zadnym pozorem shielding.
Good luck w skillowaniu
Po świątecznym updacie pal też musi uderzać do krwi co 30 hitów A trenując mając dist 60+ można *****cy dostać siedząc przy kompie ponad 2h i spiry co parenaście sekund podnosić aby dist wskoczył.No i jeszcze inny aspekt.Ryc idzie sobie na dwarfy/minosy i trenuje z równym powodzeniem co z człowiekem,podczas gdy pal może praktycznie TYLKO z człowiekiem(no na wyższych poziomach może z cycami ale i tak za szybko padają).
Ithelios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2004, 18:35   #12
Rogal
Użytkownik Forum
 
Rogal's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004

Posty: 137
Domyślny

EHHE todobre nie chodzz z broniami 2 recznymi u knighta!!!Bo tego skutkami jest ze wali ze 50 a jak w ciebie to powyzej 50-100 hp ci moze spadac jak tak mialem na pocztku kipiel 2 handeda sword i mialem skile 46\25.A teraz nonstop musze cwiczyc z kims lub kumplami bo mam skile jak do [4 litery]Dlatego zbieraj kase na FIRE SWORDA LUB COS INNEGO 1 RECZNEGO MIECZA!! a teraz mam na 21 lvl 54\45
__________________
Dziękuje za wszytkie moje Recutacje te dobre!!
Rogal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2004, 12:16   #13
mat6a
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny podpowiedz

rade ci chłopak z takimi skillami iść na zamek orców koło ab to najlepsze miejsce jakie znam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2004, 18:26   #14
inko
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 01 2004

Posty: 24
inko ma numer GG 1939080
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Rogal
EHHE todobre nie chodzz z broniami 2 recznymi u knighta!!!Bo tego skutkami jest ze wali ze 50 a jak w ciebie to powyzej 50-100 hp ci moze spadac jak tak mialem na pocztku kipiel 2 handeda sword i mialem skile 46\25.A teraz nonstop musze cwiczyc z kims lub kumplami bo mam skile jak do [4 litery]Dlatego zbieraj kase na FIRE SWORDA LUB COS INNEGO 1 RECZNEGO MIECZA!! a teraz mam na 21 lvl 54\45
Ja żałuje, bo chodziłem z 2 handedem ... teraz mam lvl 23 i skille 51/43 ... już lepiej jest chodzić z longswordem radze wam !
inko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2004, 10:38   #15
Maciupa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 100
Skille: 97/70
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cześć jestem nowy i moją pierwszą postacią jest knight.
Gdy uzbierałem pierwszy tysiąc kupiłem sobie 2handeda i teraz żałuje bo miałem ponad 15 pkt w skillach różnicy i muszę teraz nadrabiać.Mam 19lvl i skille 43/34 nie wiesziałem o treningu ale teraz na foldzie biore sobie 2 mino i stoje w miejscu i od czasu do czasu zabijam je i biorę drugie.
Maciupa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2004, 16:08   #16
Bigvirus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 02 2004

Posty: 216
Bigvirus ma numer GG 1493652
Domyślny he

No wes lepiej hodz z broniom jednorecznal jak bedziesz mial durzo shildinga dopiero zalurz bron dwureczna
Lepiej dla ciebie...
A jak zakladasz bron dwureczna to jakos lepsza np giant sword czy dragon lance...
Bigvirus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:21.


Powered by vBulletin 3