Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-11-2007, 20:43   #21
MvD
Użytkownik Forum
 
MvD's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 95
Stan: Na Emeryturze
Świat: Galana
Domyślny

@MasterTusk

Grubo ^^'



@Emok

Cytuj:
A nawet jeśli, to botował umiejętnie (nie dał się przyłapać/zbanować). To też jest godne uwagi.
Niestety, miał wpadkę coś koło ~47lv (z tego co pamiętam). Ban oczywiście za bota.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MvD
Nie no ja nie wiem skąd wy macie tyle pomysłów. Demon na Rooku ;x Masakra.


Apeluje do userów abyście zaprzestali pisania postów w tym temacie
i do was Moderatorzy, o zamknięcie tego wątku.
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.
Powód: Karmienie troli

Hail Tompior /o/

Pozdrawiam wszystkich kumatych supporterów na tym forum!
MvD jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-11-2007, 20:45   #22
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe Pokaż post
Nastepny? Myslisz, ze jestes super, bo sie przeciwstawiles i nie jestes "zazdrosny" ? A to co, ze uwazam, ze botuje to moje zdanie, nie musisz sie z nim zgadzac i nie musisz od razu rzucac oskarzeniami, bo ktos ma inne zdanie...
A Ty myslisz ze jestes super pisząc swoją opinię? Ja napisałem swoją i odrazu pytasz się mnie czy czuję się super. - TAK CZUJĘ SIĘ SUPER ponieważ moja opinia nie zależy od opinii większosci, nikt niema na nią bezpośredniego wpływu.

Korzystasz ze swojego prawa wolnosci pisania więc nie ograniczaj mnie, ok? Jak poczuję się zbyt luźny w swoich prawach to wyśle Ci PW.

#Banqor(post nizej)

Ja w przeciwienstwie do Ciebie nie jestem ograniczony, ze jak większosc to i ja. Masz cos do tego ze mam swoje własne zdanie? To sobie z tym jakos poradz, nie mój problem.

Ostatnio edytowany przez MasterTusk - 05-11-2007 o 20:59.
MasterTusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 20:46   #23
Banqor
Użytkownik forum
 
Banqor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Wałbrzych

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Banqor ma numer GG 7417942
Domyślny

@3x up
Zgadzam się z tobą jeden, który się przeciwstawił lol żal.pl

Ostatnio edytowany przez Banqor - 05-11-2007 o 20:49.
Banqor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 21:01   #24
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
@Emok



Niestety, miał wpadkę coś koło ~47lv (z tego co pamiętam). Ban oczywiście za bota.
No ale według niektórych forumowiczów nabił kolejne 53lv na bocie. Jakoś deleta nie dostał :>
Emok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 21:06   #25
Banqor
Użytkownik forum
 
Banqor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Wałbrzych

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Banqor ma numer GG 7417942
Domyślny

@Emok

A może ma układ z Gm'ami ^^. I mu nie dają deleta a on im płaci miesięcznie w crystalach ^^.
Banqor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 21:38   #26
Wiceros
Użytkownik Forum
 
Wiceros's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Elblag
Wiek: 32

Posty: 48
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 57
Wiceros ma numer GG 5668088
Domyślny

A moim skromnym slowem ZAZDROŚCICIE

Grats W'R..
__________________
Wiceros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 21:46   #27
Maff
Użytkownik Forum
 
Maff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Sanok

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maffex
Profesja: Rookstayer
Gildia: brak
Świat: Iridia
Poziom: 40
Skille: 22/28
Domyślny

Nie mam pojęcia, czym Wy się tak stresujecie, wbił na bocie czy sam to jego sprawa. Jak wbił to, bot za niego to nie będzie miał za dużej satysfakcji z tego, a jak sam no to ma powód do radości. Jestem jednego pewien, na pewno bot nie robił za niego wszystkiego. Pewnie zadajecie sobie pytanie skąd ja to wiem, ano wiem to, bo znałem takiego jednego, co używał wspomagaczy, ale bardzo dużo sam doświadczenia wbił, chociaż sam temu zaprzeczył nie mam pojęcia czemu. No cóż na koniec mogę tylko pogratulować, bo wbić taki lvl na rooku to trzeba się trochę pomęczyć, chociaż wg mnie pomagał sobie różnymi machinami ... ;P
__________________
"We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year,
Running over the same old ground. What have we found?
The same old fears. Wish you were here!"
Pink Floyd
Maff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 23:01   #28
Mapetek
Użytkownik Forum
 
Mapetek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Wiek: 31

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 10+/10+
Domyślny

Nie jestem pewny ale on za coś już raz został hacked.
Jak przez bota to napweno mu do głowy weszło żeby juz tego nie robić.Chłopak być może uczy sie na błędach.

Ale i tak wielkie gz dla pierwszego polaka ,który osiągnął 100 lvl
Mapetek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 23:44   #29
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Banqor Pokaż post
@Emok

A może ma układ z Gm'ami ^^. I mu nie dają deleta a on im płaci miesięcznie w crystalach ^^.
no ty to masz myslenie nie ma co haha xD
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2007, 01:55   #30
Corrnn
Użytkownik Forum
 
Corrnn's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Wroclaw

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dragonhearts
Poziom: 131
Poziom mag.: 70
Corrnn ma numer GG 111462
Domyślny

o czym tu rozmawiac, kazdy wie ze koles wybocil lvl.
jak ktos wczesnie powiedzial, sa ludzie i skrypty
die and burn
__________________
www.l2dex.eu The Best Lineage II private server
Na forum od 2004.
Corrnn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2007, 07:42   #31
SmOoTHas
Użytkownik Forum
 
SmOoTHas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Nie traficie
Wiek: 28

Posty: 320
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 21
Skille: 22szild
Poziom mag.: 14
SmOoTHas ma numer GG 6687359 Send a message via Skype™ to SmOoTHas
Strzałka

@UP,
No niezły lvl a ja myślałem że to ty instynkt tym swoim rookguardianem de'bove masz drugie miejsce w lvlu jako rookstayer (po Sunrise oczywiście) a tu szkok!... no ale ty jesteś retired to sie wie.
SmOoTHas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2007, 12:28   #32
Par-Levi
Użytkownik Forum
 
Par-Levi's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 33
Imię: Par Levi
Profesja: Rookstayer
Świat: Empera
Poziom: 100
Domyślny

Wiatam,
pozwolcie ze i w koncu ja dorzuce swoje trzy grosze.

Oczywiscie serdecznie gratuluje Wesolemu 100 lv!

Dyskusja na temat, czy bot czy nie bot wydaje mi sie jalowa, a juz stwierdzenia typu - "bot, kazdy wie - nie da sie wbic 100 lv na Rooku uczciwie" itd. to wybaczcie Szanowni postowicze czy taz spamerzy - czysty idiotyzm.
Wiele osob, Rookerow zabralo tu glos w "swietym oburzeniu". A gdzie byliscie jak calkiem niedawno odbywala sie dyskusja i glosowanie na forum Rookstatu na temat obecnosci botow w rankach i sposobach "udowadniania" procederu - glosowalo raptem ok.50 osob! Przypomne - Rookstat notuje nas pawie 5 tys.
Po drugie - nie wypada opluwac kogos nie majac zadnych dowodow.
Po trzecie - gram juz na Rooku jakis czas, poczatkowo (kiedy sam mialem niewysoki lv) boty doprowadzaly mnie do pasji, ale z czasem i rosnacym wlasnym lv nabralem do tego dystansu, bo patrzac nieco z boku - powiedzcie mi - czy az takie znaczenie ma dla Was fakt - czy Wesoly lub ktokolwiek inny spedzil przy kompie setki godzin klikajac czy tez nie klikajac myszka. To jest byc moze istotne, ale tylko dla rozwoju miesni palca wskazujacego Wesolego.
Patrzac obiektywnie Wesoly wbil 100 lv - Gratzy, nic nie przemawia za tym aby uczynil to w sposob nieuczciwy lub nawet jesli - to jego problem. Bo, czyz w gruncie rzeczy jest to jakies ogromne osiagniecie? W grze tak - bo tibia jest lvlowa - i jest on poniekad bohaterem. Ale sami zobaczcie - nie postponujac w niczym jego sukcesu, sprawa sprowadza sie do milionow klikniec - ot i "wsio". Naprawde, nabicie setki to tylko wypadkowa setek godzin przed monitorem i jeszcze raz powtorze - milionow klikniec, lub jak niektorzy sugeruja, bez klikniec sie obylo.
Poza wszystkim, przypadek kolegi Austina Vantaga pokazuje jak korzystanie z pomocy bywa zawodne. Nasz przyjaciel pomagal sobie jak umial, az w koncu i jemu ktos pomogl obierajac za niego profesje.

Pozdrawiam wszystkich tych, ktorych Wesoly uczynil smutnymi.
Wszystkiego dobrego,
Par Levi

Ostatnio edytowany przez Par-Levi - 08-11-2007 o 15:19.
Par-Levi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2007, 15:42   #33
Jaryn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006

Posty: 48
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Poziom: 29
Domyślny

Gratuluję, Wesoły Rookstayerze!
__________________
"Życie to nie bajka [...]".
Jaryn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2007, 18:54   #34
setris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 10 2006

Posty: 51
Imię: Setris
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 190
Poziom mag.: 77
Domyślny

Osmielilem sie napisac tego posta tylko i wylacznie ze wzgledu na wczesniejszego uzytkownika forum, ktory napisal swojego posta kolo poludnia dzisiejszego dnia - Par Levi. (Ja dlugo na Rooku nie gralem, wiec nie jestem jednym z Rookstayerow, totez nie wiedzialem czy mi tutaj wolno napisac).
Gram w ta gre juz dosyc dlugo i wiem, jak wie o tym tez wielu z was, ze potrafi ona uzaleznic niejednego czlowieka. Wesoly Rookstayer jest prawdopodobnie jednym z nich. Gdybysmy zalozyli, ze jest on uczciwym graczem i nie uzywa wspomagajacych programow, potraktowalibysmy go uczciwie, poniewaz nic nie wskazuje na to, iz ich uzywa. Z drugiej jednak strony chcialbym przypomniec Wam, ze wbicie takiego lvl'a na Rookgaardzie nie jest odnosnikiem do umiejetnosci gracza, tylko do czasu spedzonego przed komputerem. Par Levi nie uwglednil jednak pewnego aspektu, jak i wiekszosz z Was - mianowicie mam na mysli to, iz ta gra moze byc oderwaniem od codziennych problemow, moze relaksowac, moze dawac nam nadzieje na cos nowego, na co wyczekujemy. uwazam bowiem, ze wlasnie to psychologiczne podejscie pozwolilo CIPsoft'owi na takie spopularyzowanie tej gry, ktora grafike ma cudowna, a dzwiek jeszcze wspanialszy. Ludzie lubia na dluzsza mete tylko te gry, w ktorych nie trzeba za wile myslec, a im starszy jest czlowiek, tym mniej chce mu sie tego mozgu uzywac - wtedy to klikanie na potworka sprawia mu chyba najwieksza radosc. Wprowadzono nowe zmiany, ktore pozwalaja na jeszcze mniejsza uzywalnosc szarych komorek podczas gry (runy na hotkeyach czy lighthack).
Nie mniej jednak Wesoly Rookstayer zasluguje na podziw nie tylko ze wzgledu na to, ze wbil 100 lvl na Rookgaardzie, ale takze z tego powodu, iz wytrzymal tyle czasu, aby zaczekac na ten moment. Godziny wlaczonego komputera, prawdopodobnie siedzenia przed nim (moze robiac w tym czasie cos innego) tez sa nie lada wyczynem. A zawsze lepiej miec jakies marzenia, na ktore bedziemy mogli czekac. Uwazam, ze nie jestesmy tutaj od krytykowania gry innych graczy - od tego sa Gamemastarzy, ktorzy nad tym "czuwaja" w jakimkolwiek tego slowa znaczeniu. My powinnismy takim ludziom pomagac i podtrzymywac ich przy planie wbijania jak najwiekszych lvl'i (mam tu takze na mysli podziw, bo w sumie na tym opiera sie dalsza gra). Jesli taka osoba wejdzie na pierwszy lepszy temat i zobaczy, ze kazdy ja krytykuje za to, ze sobie gral, to mozecie byc pewni ze moze to byc bardzo przykre, bo sam doswiadczylem podobnego odczucia, a nigdy nie botowalem.
Serdecznie gratuluje Wesolemu Rookstayerowi tego, ze wbil tak wysoki lvl. Mysle jednak, ze to jest tylko gra, ale nie kazdy moze taki lvl osiagnac, nie zwazajac na osoby, ktore mowia, ze to nie jest zaden problem. Tutaj trzeba miec naprawde silna osobowosc i potrafic walczyc nie tylko z wilkami, wezami czy trollami, ale rowniez z wlasnymi uczuciami, bo czy nie ciekawiej gra sie na Mainie? oczywiscie interpretacje pozostawiam wam.
Dla tych, co wytrzymali do tego momentu, naleza sie ogromne gratulacje, ale i wyrazy wspolczucia. Dziekuje za przeczytanie.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez setris - 08-11-2007 o 19:03.
setris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2007, 19:34   #35
Natah
Użytkownik Forum
 
Natah's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2007

Posty: 130
Domyślny

@up
Napisałeś wspaniałego posta ale nie uwzględniłeś tez 1 aspektu mianowicie że przez takie długie siedzenie na kompie narobił sporo efektu cieplarnianego a co za tym idzie trąbe powietrzną w kieleckim/częstochowskim.
Natah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2007, 20:57   #36
setris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 10 2006

Posty: 51
Imię: Setris
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 190
Poziom mag.: 77
Domyślny

@up

Dziekuje, staralem sie A co do Twojego posta to ciesze sie, ze zrozumiales co mam na mysli, bo faktycznie nie zrocilem uwagi na relacje - Wesoly vs Srodowisko. Aczkolwiek efekt cieplarniany jest czyms potrzebnym dla zycia na ziemi - to nadmiar tego efektu jest tak naprawde grozny (ostatnia lekcja geografii, jeszcze pamietam xd). Gdyby jednak tak latwo byloby poradzic cos na ta... glupote ludzi, to byloby cudownie. Siedzenie przed komputerem tylko posrednio na to wplywa. Ja osobiscie zastanowilbym sie nad ograniczeniem produkcji srodkow komunikacji i tych fabryk roznorodnego typu. No ale coz, jakby nie bylo, masz racje. Nie chcialbym natomiast, aby ktokolwiek pomyslal sobie, ze napisalem to, bo "pozjadalem wszystkie rozumy" - chcialem zwyczajnie dodac cos swojego, gdy zobaczylem taki poglad Par-Levi'ego. Mam kilka takich wartosci, ktore stawiam na pierwszym miejscu bez wzgledu na wszystko. Takim jest glupota czlowieka przeciwko srodowisku, takim jest nietolerancja przeciw drugiemu czlowiekowi...

Pozdrawiam.
setris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2007, 02:21   #37
Par-Levi
Użytkownik Forum
 
Par-Levi's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 33
Imię: Par Levi
Profesja: Rookstayer
Świat: Empera
Poziom: 100
Domyślny

Witam ponownie.

Aby raz na zawsze zakonczyc ten remat i zamknac usta wszystkim zazdrosnikom, w prosty sposob dowiode Wam, towarzysze pismienni i inni Rookstayerzy, ze Wesoly nie tylko bota nie uzywal, ale ze jego kostrukcja psychiczna i silny kregoslup moralny wrecz takowe wykluczaja.

W tym celu zaproponuje prosta zabawe pt. Pokaż mi swą figurkę kicająca po wirtualnej trawce, a powiem Ci kim jestes.

Nie ukrywam, ze jestem pod ogromnym wrazeniem "awansowego ss'a" jaki sprezentowal nam Wesoly. Bo coz widzimy...?
Ano pierwsze co wpada nam w oko to skromnosc posunieta do granic ascezy, wyzbycie sie wszelkiej proznosci, nieczulosc na tani blichtr, slawe.
Mamy wrazenie, ze ten awans dokonal sie niejako mimochodem, ze nie byl celem zamierzonym a juz napewno, ze w zadnej mierze nie czyni on Wesolego pysznym sukcesu. Czy tak czyni botter, zadny slawy i podziwu w oczach maluczkich? Czy to, ze prezentuje nam sie w outficie nowicjusza, bez zbednych ozdob, majac akurat krotkie interludium w premiach podczas awansu, nie swiadczy li tylko o jego pogardzie dla spaw doczesnych? Czy to, ze nie spoglada nam w oczy, swiadczy iz wstydzi sie botowania? Otoz nie drodzy sceptycy.
Wesoly celowo nie jest zwrocony twarza do nas, na poludnie..., gdyz jak zauwazylismy, bizantynski splendor go nie interesuje. On zwraca sie ku "village", ku Swiatyni, ku Cipfriedowi. Jasno daje dam do zrozumienia, bo coz symbolizuje Cipfried - przeciez jest naszym pierwszym nauczycielem - symbolizuje czysctosc i follow the rules, ze w istocie jest on jego przykladnym uczniem, ktory oddaje czesc swojemu mistrzowi. Zwraca sie twarza na Wschod, ku duchowosci, mistyce, poszanowaniu praw. Niech nie zmyli Was zmieniona niedawno banderka - pamietamy co Wesoly do niedawna mial doklejone.... japonska flage! Czesc zlosliwcow powie, ze to zasciankowy kompleks, a moze i gorzej - zwykle kabotynstwo, ale teraz widzimy: nic z tych rzeczy! Wesoly kieruje sie kodeksem samurajow przy zachowaniu tych samych, narodowych kolorow wybiera jednak forme blizsza doskonalosci do jakiej zmierza, a wiec forme kulista.
Coz, zazdroszcze mu jak i wiekszosc z Was pokory, z jaka przyjal ten awans. Jak na dloni widac, ze awans go nie cieszy. Ja, ktory nie moge wyzbyc sie proznosci i mam ego wieksze od autobusu, wiedziony niepohamowana pycha, pragnalbym zapewne przedstawic sie w takiej chwili jako jaki "heros", i trzasnac epokowego ss'a, aby nienarodzone jeszcze wnuki mogly w przyszlosci pokazywac wszem jak to dziadzio dzielnie z jakim pajakiem wojowal.
Ale Wesoly, jest wolny od takich pokus...Coz, czlowiek swiety!
Ktos zlosliwy powie, ze moze on zwyczajnie swoj awans przegapił siedzac np. w necie lub co gorsza - dalej, w toalecie na przyklad. A pewien program robil mu filmik, z ktorego pochodzi ss. Hmm, mysle ze oszczercom dowodnie wyzej pokazalem iz czlowiek taki jak Wesoly jest poza wszelkim podejrzeniem.
Awans, jak widzimy przyszedl sam, niespodziewanie - gdyz nie byl celem Wesolego.
Dla mnie ow gracz walczy za sprawe, oczyszcza Rookgaard z potworow nieustannie nam i NPC w miescie zagrazajacych. Walczy za Nas i dla Nas, bezinteresownie - nic dla siebie i swojej chwaly. A te kupki gp, ktore widzimy w BP, nie mam watpliwosci - chowa na zas z przeznaczeniem na cele dobroczynne.

Zaprawde, swiety to maz - bierzmy z niego przyklad!

P.S.
Jedni orientuja sie na kobiety, inni na mezczyzn a ja wale Trolle.

Ostatnio edytowany przez Par-Levi - 09-11-2007 o 02:25.
Par-Levi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2007, 02:33   #38
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:47.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2007, 04:11   #39
Sirblaze
Użytkownik Forum
 
Sirblaze's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: London
Wiek: 36

Posty: 58
Stan: Niegrający
Imię: Sirblaze
Gildia: Brainstorm
Świat: Selena
Poziom: 50
Skille: Forgot
Poziom mag.: jw
Wyślij wiadomość przez ICQ do Sirblaze Sirblaze ma numer GG Zapomnialem Send a message via Skype™ to Sirblaze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Par-Levi Pokaż post
Witam ponownie.

Aby raz na zawsze zakonczyc ten remat i zamknac usta wszystkim zazdrosnikom, w prosty sposob dowiode Wam, towarzysze pismienni i inni Rookstayerzy, ze Wesoly nie tylko bota nie uzywal, ale ze jego kostrukcja psychiczna i silny kregoslup moralny wrecz takowe wykluczaja.

W tym celu zaproponuje prosta zabawe pt. Pokaż mi swą figurkę kicająca po wirtualnej trawce, a powiem Ci kim jestes.

Nie ukrywam, ze jestem pod ogromnym wrazeniem "awansowego ss'a" jaki sprezentowal nam Wesoly. Bo coz widzimy...?
Ano pierwsze co wpada nam w oko to skromnosc posunieta do granic ascezy, wyzbycie sie wszelkiej proznosci, nieczulosc na tani blichtr, slawe.
Mamy wrazenie, ze ten awans dokonal sie niejako mimochodem, ze nie byl celem zamierzonym a juz napewno, ze w zadnej mierze nie czyni on Wesolego pysznym sukcesu. Czy tak czyni botter, zadny slawy i podziwu w oczach maluczkich? Czy to, ze prezentuje nam sie w outficie nowicjusza, bez zbednych ozdob, majac akurat krotkie interludium w premiach podczas awansu, nie swiadczy li tylko o jego pogardzie dla spaw doczesnych? Czy to, ze nie spoglada nam w oczy, swiadczy iz wstydzi sie botowania? Otoz nie drodzy sceptycy.
Wesoly celowo nie jest zwrocony twarza do nas, na poludnie..., gdyz jak zauwazylismy, bizantynski splendor go nie interesuje. On zwraca sie ku "village", ku Swiatyni, ku Cipfriedowi. Jasno daje dam do zrozumienia, bo coz symbolizuje Cipfried - przeciez jest naszym pierwszym nauczycielem - symbolizuje czysctosc i follow the rules, ze w istocie jest on jego przykladnym uczniem, ktory oddaje czesc swojemu mistrzowi. Zwraca sie twarza na Wschod, ku duchowosci, mistyce, poszanowaniu praw. Niech nie zmyli Was zmieniona niedawno banderka - pamietamy co Wesoly do niedawna mial doklejone.... japonska flage! Czesc zlosliwcow powie, ze to zasciankowy kompleks, a moze i gorzej - zwykle kabotynstwo, ale teraz widzimy: nic z tych rzeczy! Wesoly kieruje sie kodeksem samurajow przy zachowaniu tych samych, narodowych kolorow wybiera jednak forme blizsza doskonalosci do jakiej zmierza, a wiec forme kulista.
Coz, zazdroszcze mu jak i wiekszosc z Was pokory, z jaka przyjal ten awans. Jak na dloni widac, ze awans go nie cieszy. Ja, ktory nie moge wyzbyc sie proznosci i mam ego wieksze od autobusu, wiedziony niepohamowana pycha, pragnalbym zapewne przedstawic sie w takiej chwili jako jaki "heros", i trzasnac epokowego ss'a, aby nienarodzone jeszcze wnuki mogly w przyszlosci pokazywac wszem jak to dziadzio dzielnie z jakim pajakiem wojowal.
Ale Wesoly, jest wolny od takich pokus...Coz, czlowiek swiety!
Ktos zlosliwy powie, ze moze on zwyczajnie swoj awans przegapił siedzac np. w necie lub co gorsza - dalej, w toalecie na przyklad. A pewien program robil mu filmik, z ktorego pochodzi ss. Hmm, mysle ze oszczercom dowodnie wyzej pokazalem iz czlowiek taki jak Wesoly jest poza wszelkim podejrzeniem.
Awans, jak widzimy przyszedl sam, niespodziewanie - gdyz nie byl celem Wesolego.
Dla mnie ow gracz walczy za sprawe, oczyszcza Rookgaard z potworow nieustannie nam i NPC w miescie zagrazajacych. Walczy za Nas i dla Nas, bezinteresownie - nic dla siebie i swojej chwaly. A te kupki gp, ktore widzimy w BP, nie mam watpliwosci - chowa na zas z przeznaczeniem na cele dobroczynne.

Zaprawde, swiety to maz - bierzmy z niego przyklad!

P.S.
Jedni orientuja sie na kobiety, inni na mezczyzn a ja wale Trolle.

Twoje tezy jak rowniez dowody przynajmniej mnie nie przekonuja, coz poczac kiedy niezbite dowody sa nieswiadomie mataczone przez moderatorow tego forum poprzez kasowanie tematow w ktorych byla owa kwestia poruszana a dowody na to ze Wesoly Rookstayer oszukuje widnialy jak wol, konkretniej moze dlatego kompletnie nie podzielam twojego zdanie gdyz byly publikowane przezemnie. Nie mam zamiaru sie na ich temat rozpisywac w momencie kiedy "wyparowaly"

Kolejnym razem sugerowalbym zapoznanie sie z faktami autentycznymi anizeli sianie bzdurnej propagandy wsrod forumowiczow, pocieszajacy jest fakt ze Ci ktorzy jakis czas temu wykazywali choc odrobine zainteresowania srodowiskiem rookgaardu sa swiadomi tego ze osiagniecie tego pana jest w mniejszym badz wiekszym stopniu efektem nieczystej gry.

Regards
Sirblaze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2007, 10:21   #40
botmaster19
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Par-Levi Pokaż post
Wiatam,
pozwolcie ze i w koncu ja dorzuce swoje trzy grosze.

Oczywiscie serdecznie gratuluje Wesolemu 100 lv!

Dyskusja na temat, czy bot czy nie bot wydaje mi sie jalowa, a juz stwierdzenia typu - "bot, kazdy wie - nie da sie wbic 100 lv na Rooku uczciwie" itd. to wybaczcie Szanowni postowicze czy taz spamerzy - czysty idiotyzm.
Wiele osob, Rookerow zabralo tu glos w "swietym oburzeniu". A gdzie byliscie jak calkiem niedawno odbywala sie dyskusja i glosowanie na forum Rookstatu na temat obecnosci botow w rankach i sposobach "udowadniania" procederu - glosowalo raptem ok.50 osob! Przypomne - Rookstat notuje nas pawie 5 tys.
Po drugie - nie wypada opluwac kogos nie majac zadnych dowodow.
Po trzecie - gram juz na Rooku jakis czas, poczatkowo (kiedy sam mialem niewysoki lv) boty doprowadzaly mnie do pasji, ale z czasem i rosnacym wlasnym lv nabralem do tego dystansu, bo patrzac nieco z boku - powiedzcie mi - czy az takie znaczenie ma dla Was fakt - czy Wesoly lub ktokolwiek inny spedzil przy kompie setki godzin klikajac czy tez nie klikajac myszka. To jest byc moze istotne, ale tylko dla rozwoju miesni palca wskazujacego Wesolego.
Patrzac obiektywnie Wesoly wbil 100 lv - Gratzy, nic nie przemawia za tym aby uczynil to w sposob nieuczciwy lub nawet jesli - to jego problem. Bo, czyz w gruncie rzeczy jest to jakies ogromne osiagniecie? W grze tak - bo tibia jest lvlowa - i jest on poniekad bohaterem. Ale sami zobaczcie - nie postponujac w niczym jego sukcesu, sprawa sprowadza sie do milionow klikniec - ot i "wsio". Naprawde, nabicie setki to tylko wypadkowa setek godzin przed monitorem i jeszcze raz powtorze - milionow klikniec, lub jak niektorzy sugeruja, bez klikniec sie obylo.
Poza wszystkim, przypadek kolegi Austina Vantaga pokazuje jak korzystanie z pomocy bywa zawodne. Nasz przyjaciel pomagal sobie jak umial, az w koncu i jemu ktos pomogl obierajac za niego profesje.

Pozdrawiam wszystkich tych, ktorych Wesoly uczynil smutnymi.
Wszystkiego dobrego,
Par Levi
Tekst ladnie napisany, ale to co napisales nie jest wyrazem skromnosci wesolego lecz jego SPRYTU.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:15.


Powered by vBulletin 3