Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-04-2006, 20:08   #21
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Panowie, proszę nie byscie się tutaj nie kłócili o to czy trapy są błe czy moze jest inaczej..
Bo nijak do tematu to pasuje.

Teraz i ja dodam cos od siebie, wbiłem sobie 12lvl, pomogłem kilku nowym graczem i wróciłem na 'stały' ląd, Mainlandem zwany.

Cóż robiłem przez ten czas ?

1. Pomagałem nowym poznać grę i wykonywać questy. W ich 'słowach' można było wyczuć prawdziwą wdzięczność. Nie jakieś tam lizodupstwo czy inne próby wymuszenia kasy/itemów. Ci ludzie sprawiali wrażenie naprawdę ucieszonych z tego że własnie dostali katanę.. Dla takich chwil warto grać na Rooku

2. Zbierałem sobie platynki, chociaż trudnego w tym nie ma nic.
Trzy godzinki i 50 platynek jest..

Tyle rzeczy udało mi się obecnie zauważyc.. zapewne gdy zarobie na eq dla druida (b robe, boh, demon shield, hat of the mad, c legs, all rods) powrócę na Rooka.
I jak mi się będzie grało, jakie cele sobie podstawie, jaki sens odkryje - napiszę tutaj..

Ps. post może być lekko nie zrozumiały ale zrobiłem sobi tzw. 'ostry weekend'.
Moja obecna temperatura ciała wynosi 35.3 - czyli jestem niezle osłabiony;p
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-04-2006, 12:36   #22
abySS
Użytkownik Forum
 
abySS's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2006
Lokacja: Siem-cE

Posty: 281
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 115
Skille: 89/86
Poziom mag.: 7
Domyślny

Nigdy nie bylem swietnym i godnym uwagi rookstayerem... Najwiekszy lvl na rooku - 20lvl. Ale motywacje mialem zawsze, motywowali mnie ludzi ktorzy nasmiewali sie z tych ktorzy wierzyli w to ze tibia ma tajemnice do rozwiazania i ze potrzeba czasu aby je rozwiazac. Zawsze jakos tak szukajac roznych rzeczy po rook'u, czesto szukajac sam nie wiem czego zawsze myslalem jakie mieli by miny ci ktorzy wszystkich rookstayerow wysmiewaja gdybym cos znalazl

Tak sobie mysl to pomaga
__________________
21:26 You have found a demon helmet.
10:05 You advanced from Level 99 to Level 100.


~By abySS.
abySS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 20:33   #23
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

A moje cele w byciu rookstayerem...hmmm gnębienie n00bów, pomaganie newbie, zbieranie ciasteczek i wisienek , szukanie tejemnic r00ka (ale mi sie napisało ) A i najważniejsze chęć zdobycia wysokiego lv w mjejscu gdzie jest to trudne
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 22:09   #24
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

A ja niemam wyznaczonego celu gram kiedy chce i wylacznie 4fun gram dla relaksu no i czasami mam poprostu taka ochote
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 22:19   #25
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Domyślny 4fan

Ja w Tibie gram juz rok i jak do tej pory gran na rOOku sprawia mi największą satysfakcje, na mainie grałem juz wszystakimi profesjami i mój best lvl to 47lvl knight ale i tak mi sie znudziło.Wracając do tematu ja równiez nie mam swojego celu gram z nudów a rook daje mi duzą frajde z tej wspaaniałej gry mam aż 20 lvl na rOOku i jestem z tego dumny na mainie 20lvl to jest nic przyjdzie taki 40+ i po tobie a na rOOku jest spokój i co z twgo ze nie mozna sie tam zabijać ale mozna trapowac ludzi (nOOby) i pomagac newbie dasz takiemu mace i brass shielda to przez 30minut Ci dzienkuje i to mi sie podoba w grze na rOOku ^^

PS. PoZdRo
__________________
Mega_RobalXXL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 00:47   #26
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Ja tez mam rookstayera i moimi celami na rooku... hmmm... napewno jak tak sobie expie itd to mysle o tym ze fajnie byloby odkryc cos czego nikt wczesniej nie odkryl i byc tym pierwszym... zawsze grajac rookstayerem ma ta mysle w glowei.. "a moze cos znajde... a moze...", rarki.. tez niby zbieram... ale to tak jak nadazy sie okazja... nie szukam nieustannie jakis rzeczy zeby kupic itd ale jak jest okazja to kupie czy cos...
ale... od jakiegos czasu mam taki cel by nabic 40 badz 50 lvl.. (juz nie pamietam ktory potrzeba) i znalezc sie w gronie tych osob ktore byly w newsach na pierwszej stronie na tibia.pl jako rookstayer
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 05:09   #27
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Witam.

Wprawdze zarzekałem się, że nie chcę już tutaj pisać, ale, jak widzę, powstał jakiś ciekawy wątek, a ludzie w nim (poza nielicznymi wyjątkami) zachowują się kulturalnie i rozmawiają na temat. Jako wciąż jeszcze początkujący gracz, chciałbym więc i ja zabrać tu swój głos. ;-)

Moje ogólne cele gry w Tibię już właściwie opisałem w swoim pewnym wątku, który niedawno założyłem. Dziś grałem swoją główną postacią na mainie, lecz po przelogowaniu się na postać na Rookgaardzie poczułem, że tu są zupełnie inne problemy, inne cele gry i inne potrzeby, kierujące moją postacią.

Jakie to cele, problemy i potrzeby?

Do jeszcze niedawna cele były bardzo podobne do wielu tych opisanych przez moich przedmówców. Dziś w nocy jednak nieco tę listę zweryfikowałem ulegając prośbom pewnych Brazylijczyków o pomoc w mino-hell, a potem srogo się na tym zawodząc. Nie stało się niby nic: ani nie zginąłem, ani nie straciłem dużo HP, nie chodzi też o trapa czy coś w tym rodzaju (zresztą jak idę na mino-hell, to zawsze mam z sobą LF-y i boxy :-P), jednak pozostał mi niesmak :-/. Ogólnie, ze swojego charakteru zwykle lubię pomagać innym i tak chciałem też robić w Tibii. Jednak, jak widzę, nie wszyscy na to zasługują. Zaś, na przykład, podczas robienia questa albo jakiegoś innego ważnego zadania, nie ma po prostu czasu na to, żeby patrzeć "kto jest w porządku", a "kto nie jest w porządku" (ale i tak często na pierwszy rzut oka widać, kto jak się zachowuje: pomaga czy przeszkadza). Dlatego też, ponieważ z natury jestem nieufny - od dziś w grze NIE BĘDĘ pomagał NIKOMU (wisi mi czy to Polak, czy Brazylijczyk, czy ktokolwiek inny :-P), swoje questy i misje będę wykonywał SOLO (w pojedynkę, samodzielnie), także nie oczekuję i nie chcę od NIKOGO żadnej pomocy oraz nie szukam kolegów czy przyjaciół w Tibii. Wszelka pomoc, jaką jestem w stanie sobie sam zapewnić, znajduje się, na przykład, tutaj na forum (wystarczy poczytać różne ciekawe wątki), a także w różnych podręcznikach i innych stronach internetowych.

Zaś moje cele gry na Rookgaardzie są takie: poznać Rookgaard jak tylko najlepiej się da (na razie nie mam PACC-a, ale myślę, że kiedyś sobie zafunduję), zrobić wszystkie dostępne questy, zbierać różne rary, no i, co oczywiste, wbijać kolejne levele ;-). Nie zawsze wystarcza, co prawda, na to czasu (np. przez pracę i pewien wyjazd w ostatnim tygodniu grałem może tylko kilka razy :-/), ale i mnie też nie zależy na pośpiechu. Jak sobie są tacy co chcą mieć szybko 1000 level, to niech sobie są - ja zaś sobie spokojnie wszystko zwiedzę, pomału zaliczę questy i wciąż będę czuł klimat RPG w Tibii. Podobnie zresztą na mainie, choć, jak wspomniałem, tam problemy są zupełnie inne (ale nie o tym temat ;-).

Problemami na Rookgaardzie są, jak i u innych, wszędobylskie "przeszkadzajki" (czyli złodzieje potworków/epxu/loota/skilli). I właściwie tylko to jest dla mnie sporym problemem, bo z resztą jakoś już sobie daję radę.

Zaś jakie mam potrzeby na Rookgaardzie? No cóż - aby wciąż czuć klimat tej gry i nigdy go nie stracić, mimo, że przecież Rook, to malutka wysepka i wydawałoby się, że cóż nowego może jeszcze na niej być (no dobra, wiem, że są tu jeszcze rzeczy nieodkryte, o których rozmawiacie w innych wątkach :-P). Po prostu człowiek jakoś przywiązał się do tej wysepki i za każdym razem, kiedy loguje się na postać mieszkającą tutaj - czuje, jakby po tych wszystkich podróżach po mainie, wracał znów na "stare śmieci". ;-)

Chciałbym życzyć tego samego także innym ludziom (zwłaszcza tym, którzy chyba już utracili ten klimat i włączają boty, które za nich nabijają levele - dziś na main takich widziałem wielu; a jednego mam już na oku i niedługo będziemy z kolegą szykowali dla niego niemiłą niespodziankę :-/). No i na pewno życzę tego wszystkim Rookstayerom ;-). Aby zawsze tak lubili Rookgaard, jak i ja polubiłem. :-)

Serdeczne pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 09:30   #28
Impalable
Użytkownik Forum
 
Impalable's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 219
Impalable ma numer GG PW to nie laska?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jarassimus
Nie stało się niby nic: ani nie zginąłem, ani nie straciłem dużo HP, nie chodzi też o trapa czy coś w tym rodzaju (zresztą jak idę na mino-hell, to zawsze mam z sobą LF-y i boxy :-P), jednak pozostał mi niesmak :-/.
Co konkretnego Ci zrobili?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jarassimus
Dlatego też, ponieważ z natury jestem nieufny - od dziś w grze NIE BĘDĘ pomagał NIKOMU (wisi mi czy to Polak, czy Brazylijczyk, czy ktokolwiek inny :-P), swoje questy i misje będę wykonywał SOLO (w pojedynkę, samodzielnie), także nie oczekuję i nie chcę od NIKOGO żadnej pomocy oraz nie szukam kolegów czy przyjaciół w Tibii.
Bardzo dobra postawa, sam wprowadzam ja w zycie, no moze poza poznawaniem ludzi, mozna paru poznac zeby sie nie nudzic podczas kolejnego czyszczenia Mino Hell.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mega_RobalXXL
i pomagac newbie dasz takiemu mace i brass shielda to przez 30minut Ci dzienkuje i to mi sie podoba w grze na rOOku ^^
Jesli spotkales takiego newbie to gratuluje. Jak ja cos komus tam to najczesciej konczy sie to spamowaniem ze chca wiecej (wypowiedzi nie rzadko zawierajace wulgaryzmy)
Hmm jaki jest moj cel gry na rooku? Ostatnio "ozywilem" dzialalnosc, robie to z prostego powodu, znudzenie mainem. Pewnie chcial bym wbic xxx lv na rooku, jednak gram zeby zdobyc rary, zebyscie "zobaczyli" miny ludzi widzacych 6,7k w platynkach 48snowballi... Wlasciwie gram tylko dlatego.(na rooku)
I zapomnial bym o czyms > 666x Gnębienie n00bow!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez luba126
jest w niej duzo ruznych aut dla rórznych gustów sa ałta egzotyczne gdze jest naprzekład Lambordzini gajardo
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maciekwo
Czyrzby facke??
Notka
Prywatna wiadomość do Impalable.

Ostatnio edytowany przez Impalable - 25-06-2006 o 09:49.
Impalable jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 12:44   #29
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Impalable
Co konkretnego Ci zrobili?
Wciąż jeszcze nie mam zaliczonego questa w mino-hell. To znaczy być kiedyś już tam byłem, ale za innymi, którzy powybijali wszystkie minotaury (ja miałem wtedy malutki levelek i ogólnie byłem słaby jak kupa ;-), a przedmiotów ze skrzynek nie wziąłem, bo nie miałem capa. Jednak, choć nie wziąłem przedmiotów, to nawet pasowało mi to, bo czułem, że zepsułbym sobie questa, gdybym je wziął - nie miałbym z tego żadnej satysfakcji. I tak jakoś potem zapomniałem o tym mino-hell: zdążyłem już zrobić inne questy (nawet i ten z Copper Shield), expiłem, trochę skillowałem i do tej pory nie zaliczyłem mino-hell.

Nadszedł jednak ten czas, kiedy postanowiłem to zrobić. "Odrobiłem pracę domową", bo zabrałem z sobą 3 boxy, 2 LF-y, a nawet zadbałem o potrzebne capa. Oprócz tego nałowiłem mnóstwo ryb, żeby móc się odżywiać w tamtejszych "trudnych warunkach". Oczywiście, później, aby wziąć przedmioty, musiałbym wywalić część ryb, ale spoko - to też uwzględniłem. Na Rookgaardzie było już prawie pusto, nie licząc kilku zaledwie ludków z 1 lub 2 levelem, którzy stali na rynku i po "br-owemu" ;-) sobie gadali.

OK, no to jadziem z koksem ;-) - poszedłem do labiryntu przed mino-hell i zobaczyłem dwóch Brazylijczyków, którzy klepali minotaura. Jakoś cienko im to szło, ale napisali do mnie "atack plx", więc myślę sobie "spoko, trzeba pomagać ludziom". Zaatakowałem jako trzeci tego minotaura, jednak już sobie myślałem tak: "dobra, to ich dwóch niech sobie zrobi tego questa, a ja sobie jeszcze potem poczekam na respawn, bo jednak bardziej mi zależy na tym, żeby solo zabić orki i minotaury, niż nawet na samych przedmiotach" (wszak mieczem, który tam się zdobywa walczyłem już dość długi czas). Nawet, żeby nie myśleli, że chcę im ukraść loota, kiedy minos miał już ciemną czerwoną kreskę i był już "prawie dead" (na jedno czy dwa klepnięcia) odsunąłem się i napisałem "loot is your - I only helped you", na co odpisali "thx". Zorientowałem się, że ten jeden, którego klepał minos nie miał żarcia, bo choć rozmawiał ze swoim kolegą po brazylijsku, jakieś "no food" tam padło - rzuciłem mu 2 ryby, bo miałem ich ponad 20. Także odpisał "ty" (czyli "thank you").

No to teraz czekali, aż jemu wzrośnie energia, a potem, po jednym ropowali orki i minotaura, żeby je zabić. I tu już pojawił się problem (dać mały palec, to rękę wezmą), bo ja wciąż chciałem stać i tylko przyglądać się, jak wykonują questa, ale już w nim (z nimi dwoma) nie brać swego udziału, ale oni coś tam sobie pogadali, powymieniali głupie uśmieszki i robili tak, że ropowali potworki a potem obaj na kilka sekundek schodzili na dół, tak, że potworki te szły do mnie. I tak stałem ja sobie i klepałem najpierw jednego orka (spoko - no problem), potem już dwa (no też spoko, bo wszak tarcza chroni przed dwoma potworkami), ale i potem trzy (:-/), i cztery orki :-/. Resztę bili oni i tylko do mnie przychodzili, kiedy dany ork był już "prawie dead" i oczywiście zabierali ciało z lootem.

Oooj, na to już się strasznie wkurzyłem, bo przecież napisałem im wyraźnie: "I don't want to do this quest with you, only to help you", na co odpowiadali tylko "lol" :-/. No kurna, spoko, jakoś dałem sobie radę, wszak nie jestem już taki słaby, więc co to jest zabić cztery orki, które na raz mnie atakują. Tylko, że uważałem, że w takiej sytuacji i loot powinien być już mój i nikt wówczas nie powinien mi pomagać. Dlatego już byłem zły, więc po zabiciu orków, kiedy poprosili "block mino plx", odpisałem "no, do it yourself :-P". Jakoś sobie poradzili z minosem na dole.

Potem, wiedziony ciekawością, zszedłem za nimi i stałem niedaleko zejścia do mino-hell patrząc co się dzieje. Niestety, jeden z nich "zaliczył deda". Nie mam pojęcia jednak, jak on to zrobił, że umarł na górze (w tym pomieszczeniu, w którym były orki), a nie na dole (w mino-hell). W każdym razie tamten drugi napisał tylko "lol :)" i poszedł. Nie wziąłem nic z jego ciała, choć, jak zobaczyłem, był w nim worek z pieniędzmi i kilkoma strzałami. Pomyślałem, że gosciu przyjdzie i sobie zabierze później te rzeczy.

Zostałem teraz sam, więc zacząłem pomału szykować się do zejścia na dół. Chciałem się obłożyć boxami, żeby na raz atakował mnie tylko jeden minos i tak pomału wykonałbym w końcu tego questa. OK, zszedłem na dół i (nie będę pisał tu szczegółów, żeby nie psuć zabawy innym :-P) położyłem sobie skrzynki tak, że mogłem spokojnie sobie wejść między nie i walczyłbym tylko z jednym minotaurem. No to teraz tylko czekałem na odpowiedni moment i ponownie zszedłem na dół, między te skrzynki.

I nagle... przyszli moi "pomagacze": ten który wcześniej zmarł i ten drugi. Zobaczyłem, że zaczęli mi przeszkadzać, bo przestawiali skrzynki tak, że podchodziło do mnie więcej minosów (nie zabrali jednak boxów). Nie blokowali mnie, ale po prostu przeszkadzali w zabiciu minosów :-/. Wtedy już, oczywiście, zacząłem tracić więcej energii, a kiedy miałem już żółta kreskę, zażyłem LF-a, zabrałem boxy i ewakuowałem się na górę, pozostawiając ich tam samych. Pozostałe HP dość szybko mi się odnowiło, bo byłem do "full" najedzony jedzeniem.

Pieprzę taką robotę! NIKOMU, żadnym tam Brazylijczykom, żadmym tak "atack plx"-owcom, ale nawet Polakom, ani NIKOMU innemu nie zamierzam już pomagać! :-/ Co najwyżej pomogę tylko swojemu koledze, który też ma postać na Rookgaardzie (tylko ma dopiero 6 level, bo nie ma tak za dużo czasu, aby grać w Tibię). A już tym bardziej nie będę pomagał takim "przeszkadzajkom" jak tamte w mino-hell. Wszyscy bowiem wiedzą, że ten quest każdy jest w stanie wykonać solo (bo jak się nie ma skrzynek, to przecież można przytargać krzesła czy inne przedmioty blokujące minosy), a jeśli dwie osoby przyszły tam tylko po to po to, żeby przeszkadzać trzeciej (może nie tylko po to - nie widziałem w końcu czy zrobili tego questa czy nie, bo stamtąd poszedłem), to takie coś mnie strasznie złości. I, żeby nikt nie myślał, że rozpłakałem się, bo "zabrali mi loota, a potem przeszkadzali" (choć jednak: żarcie, LF-y, czas i HP "idą", a nic w zamian za to nie mam - no, ale trudno, mogę mieć to gdzieś). Po prostu złości mnie to, że ktoś błaga o pomoc, a potem jest takim skurczybykiem.

NIKOMU NIE BĘDĘ POMAGAĆ!!!

Zatem wszyscy, którzy podchodzą do mnie na rynku i mówią "woow, jaki level! pomozesz mi przy quescie?" - NA PEWNO otrzymają odpowiedź "nie" i nawet nie będę jej uzasadniał :-P. Jak sobie tacy ludzie są, to niech sobie także radzą sami. Ja, jak zwykle, nigdy nie zwracam się o pomoc do innych graczy (z wyjątkiem opisanej przeze mnie kiedyś sytuacji w jaskini poison spiderów; ale dziś już wiem, że mogłem wtedy postąpić zupełnie inaczej i też nie prosiłbym nikogo o pomoc), nie żebrzę o "free items plx", "2gp plx" (wtedy odpowiadam zwykle "ze szczurow zdobedziesz nawet wiecej" ;-) i nie chodzę z nikim (np. z sępami loota i expa) na questy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Impalable
Bardzo dobra postawa, sam wprowadzam ja w zycie, no moze poza poznawaniem ludzi, mozna paru poznac zeby sie nie nudzic podczas kolejnego czyszczenia Mino Hell.
Heh, z tym "czyszczeniem" to miałeś na myśli "czyszczenie z noobów", czy może "czyszczenie z minosów"? ;-)

Ja, po prostu chcę mieć pełną satysfakcję z tego, że sam wykonałem questy (bo nie tylko w mino-hell), to znaczy: sam zabiłem potwory, sam sobie wyleczyłem swoje HP, sam zdobyłem exp, sam zebrałem loota i sam poszedłem po nagrody. Inaczej wciąż będę uznawał takie questy za niezaliczone. Mam potrzebne klucze do pomieszczeń, mam kosę, mam kilof, mam boxy, stać mnie na LF-y, więc pozostaje mi tylko wykonać pozostałe zadania (niektóre już wykonałem ;-). Ta gra ma sprawiać satysfakcję, a nie powodować nerwy (czyli: zapewniać, a nie psuć dobrą zabawę).

No cóż - a jeśli chodzi zaś o ten quest, to po prostu wybiorę się kiedy indziej. I tak go wykonam, bo tak postanowiłem. Bowiem, jaki to byłby ze mnie Rookstayer, gdybym nie wykonał tak "flagowego" questa jak ten w mino-hell? ;-)

Pozdrowienia i życzę wielu sukcesów w gnębieniu noobów. ;-)

PS. Domyślam się, że dla wielu tutaj czytelników mój post zapewne jest śmieszny ("no bo jak to można nie umieć zrobić questa na Rook :-P"), ale, jak już wiele razy na tym forum wspominałem, nie jestem i nie uważam się za doświadczonego gracza, lecz wciąż za początkującego - wiele tutaj ludzi gra w Tibię już kilka lat, a ja... zaledwie kilka tygodni (i to też nie codziennie, bo nie mam czasu). Odpuśćcie sobie więc komentarze w stylu "ale noob", czy "cienias jesteś". :-P
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 12:53   #30
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Oczko

Mam do ciebie prośbe Jarassimus jak piszesz posta to staraj sie wszystko co najważniejsze najkrócej ująć bo nielubie siedzeć 15 min czytając jeden post
A co do rookstayerów to zauważyłem ze dzielą sie oni na 2 grupy :
-jedni grają dla frajdy i tylko dkla niej
-drudzy grają by znęcać się nad n00000000bami i pomagać newbie i zbierać rarki
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 13:16   #31
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92
Mam do ciebie prośbe Jarassimus jak piszesz posta to staraj sie wszystko co najważniejsze najkrócej ująć bo nielubie siedzeć 15 min czytając jeden post B)
OK, postaram się, choć w celu dokładnego opowiedzenia co się wydarzyło, sam chyba rozumiesz, że nie bardzo było jak skracać treści, aby nie pozostawić wątpliwości. ;-)

Dużo jednak tracą ci, którzy nie lubią dużo czytać :-P. Ale to już nie moja sprawa - ja właśnie uwielbiam dużo czytać.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92
A co do rookstayerów to zauważyłem ze dzielą sie oni na 2 grupy :
-jedni grają dla frajdy i tylko dkla niej :evul:
-drudzy grają by znęcać się nad n00000000bami i pomagać newbie i zbierać rarki :cup:
Ja się zaliczam raczej do tej pierwszej grupy, choć rarki też czasami zbieram. :-)
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 13:41   #32
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Dużo jednak tracą ci, którzy nie lubią dużo czytać :-P
Ja w sumie lubie dużo czytać ale poprostu czasami nie mam czasu na czytanie takich postów. A co do mojej poprzedniej wypowiedzi to czy nie można było by grać dla frajdy i pomagac nowym i przy okazji gnębić nooby i zbierać rare items'y ??
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 13:48   #33
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92
czy nie można było by grać dla frajdy i pomagac nowym i przy okazji gnębić nooby i zbierać rare items'y ??
Można by było, ale:
  • Jak pisałem, nie wszyscy zasługują na to, żeby im pomagać.
  • Nie zawsze wystarcza czasu na robienie tego wszystkiego w Tibii - Wy jesteście młodsi, więc może macie tego czasu więcej, ja, dla przykładu, nie zawsze. :-/
  • Nooby zaś tak nie grają, bo mają wszystko i wszystkich w d... - grają tylko po to, bo się nudzą, albo koledzy z nimi na podrówku nie chcą grać w piłkę.
Tak przynajmniej myślę... ale mogę się, oczywiście, mylić. :-P

A pozdrawiam wszystkich, dla których Tibia to czysta frajda i zabawa. ;-)
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 14:24   #34
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Pytanie

Na jakim świecie najlepsze warunki do gry mają rookstayerzy ?? (tzn jest najwięcej n00bów nad którymi można sie znęcać )
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 14:41   #35
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92
Na jakim świecie najlepsze warunki do gry mają rookstayerzy ?? (tzn jest najwięcej n00bów nad którymi można sie znęcać )
Do takich rzeczy najlepsza miom zdaniem jest "Chimera".
Nooby walą drzwiami i oknami ^^
__________________
Mega_RobalXXL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 14:55   #36
Impalable
Użytkownik Forum
 
Impalable's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 219
Impalable ma numer GG PW to nie laska?
Domyślny

Jarassimus nastepnym razem radze im sie "odwdzieczyc".
Cytuj:
Heh, z tym "czyszczeniem" to miałeś na myśli "czyszczenie z noobów", czy może "czyszczenie z minosów"? ;-)
Ze wszystkiego naraz. Jesli chcesz sie zemscic na noobach, jedno slowo "trap". W dziale filmy sa 2/3 filmy z trapow z Lunary. Swoja droga te brazyle ktorych spotkales to tylko przyklad "normalnosci", w przyszlosci spotkasz ich o wiele wiecej. Jako iz grasz na Harmonii gra na rooku byla bardzo trafnym wyborem, na swiatach nonpvp, na mainie, jest jeszcze wiecej noobow niz na rooku. Gratuluje dobrego wyboru na poczatku kariery i zycze powodzenia w dalszym poznawaniu rooka.
PS. Na Lunarze jest dosc duzo noobow.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez luba126
jest w niej duzo ruznych aut dla rórznych gustów sa ałta egzotyczne gdze jest naprzekład Lambordzini gajardo
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maciekwo
Czyrzby facke??
Notka
Prywatna wiadomość do Impalable.

Ostatnio edytowany przez Impalable - 25-06-2006 o 14:58.
Impalable jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 18:28   #37
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

17:28 Welcome to Tibia! Please choose your outfit.
I mnie zachęciliscie do powrotu na Rooka
Gallar come back to forum & Rook..
Piszcie więcej, napewno sie przyda, nie tylko mi.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 18:57   #38
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gallar
17:28 Welcome to Tibia! Please choose your outfit.
I mnie zachęciliscie do powrotu na Rooka
Gallar come back to forum & Rook..
Piszcie więcej, napewno sie przyda, nie tylko mi.
Taaa wiecej ludzi an rooku=mniej n00bów

A twoja nowa postać to Thoariel tak ??

I jeszcze jedno ponieważ grasz na aurerze to miałbym do ciebie prośbe ale raczej sie nie zgodzisz...bo chodzi o to ze potzrebuje ochrony ma mainie a mam 8 lv Ale nie bede robił offtopa.
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę

Ostatnio edytowany przez Uther92 - 25-06-2006 o 18:59.
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 19:33   #39
Rooker666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 257
Stan: Niegrający
Domyślny

Cel i Sens gry na rookgardzie
1.Zbieranie Pc
2.Pomaganie newbie
3.Hunty z Kolegami
4.Gnębienie Noobow
5.Exp

Ostatnio edytowany przez Rooker666 - 25-06-2006 o 19:35.
Rooker666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 19:50   #40
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rooker666
3.Hunty z Kolegami
Hunty na potwory tak bo jak na ludzi to mi do rooka nie pasuje
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25.


Powered by vBulletin 3