Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-08-2006, 19:43   #21
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92 Pokaż post
Po to żeby było bo to, że " twoim skromnym zdaniem" temat jest beznadziejny to nie znaczy ze każdy tak o nim myśli i na pewno znajdą się tacy którzy będą dawać filmy ściągać filmy i je komentować. I jeszcze jedno pomyśl o tym ze film jest trudniej zrobić niż screena.
Gdzie napisałem, że "IMHO' ? Po prostu stwierdziłem fakt.
Tak, film jest trudniej zrobić bo zamiast print screena trza uruchomić programik i trochę połazić. I nie byłbym pewny co do tego, że znajdą się chętni - najwyżej będą to zapaleni rookstayerzy którzy na siłę będą "uszczęśliwiać" badziewiakami z wyspy początkujących.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2006, 19:46   #22
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

No i dobrze nawet jeżeli tylko oni będą dawać filmiki to znaczy, że temat nie jest bezsensowny...i wogule nie sądzę by dawali filmiki na siłę.
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 19:50   #23
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92 Pokaż post
No i dobrze nawet jeżeli tylko oni będą dawać filmiki to znaczy, że temat nie jest bezsensowny...i wogule nie sądzę by dawali filmiki na siłę.
Człowieku, jak każdy będzie miał temat w dupie i tylko oni będą zarzucać filmy to będzie to "uszczęśliwianie" na siłę.
I jak TYLKO oni będą dawać filmy to znaczy, że JEST bezsensowny bo każdy ma go w dupie i tylko twórcy uważają, że to super wyjebany w kosmos pomysł.
@Down:
Jąkasz się ? To może zaśpiewaj ?
I btw:
Tworzenie nowego tematu byłoby większym śmieceniem aniżeli kontynuowanie tej jałowej dyskusji w tym wątku.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 29-08-2006 o 22:40.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 22:38   #24
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Yyy... przepraszam, że przeszkadzam...

A czy nie moglibyście sobie przenieść tej dyskusji do jakiegoś nowego założonego w tym celu wątku? Na przykład o tytule:
Cytuj:
Komentarze do tematu "Komentarze do tematu "Filmoteka Rookgaardu"."
;->

Bo nie wiem czy zauważyliście, ale teraz trochę bardziej zaśmiecacie temat niż ci, których o to oskarżacie. ;-)

Pozdrawiam.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 08:10   #25
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

@Yoh Asakura
Cytuj:
I gdzie ta wasza filmoteka ? Bo jak narazie widze 2 filmiki które większość osób i tak nie ściągnie. Tak więc po co śmiecić ?
Temat wystartował wczoraj, więc nie dziw się, że nie ma filmików. A jedną z wielu osób która tu śmieci nie jest Milan czy PawieOczko. Jesteś nią TY, bo piszesz bezsensowne posty, do tego prawie jeden pod drugim. (Uther zresztą też)
Poza tym:
Cytuj:
Tworzenie nowego tematu byłoby większym śmieceniem aniżeli kontynuowanie tej jałowej dyskusji w tym wątku.
Słuchaj, ten tekst o temacie to było coś, co w takim wieku powinieneś rozumieć. Czyt. IRONIA.
@Uther92
Po pierwsze - przestań śmiecić.
Po drugie - DONT FEED THE TROLL!
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 09:45   #26
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Alphadron Pokaż post
@Yoh Asakura

Temat wystartował wczoraj, więc nie dziw się, że nie ma filmików. A jedną z wielu osób która tu śmieci nie jest Milan czy PawieOczko. Jesteś nią TY, bo piszesz bezsensowne posty, do tego prawie jeden pod drugim. (Uther zresztą też)
Poza tym:

Słuchaj, ten tekst o temacie to było coś, co w takim wieku powinieneś rozumieć. Czyt. IRONIA.
Haha, ja spamuje ? Nie, wyrażam swoje opinie. Pisze bezsensu ? Nie, stwierdzam fakty. Ironia ? Dla mnie ironią jest nazywanie tamtego ironią. A jak byś był mądrzejszy to też byś wyłapał coś z mojej wypowiedzi. Pisze jeden pod drugim ? Teraz tak, bo polemika polegająca na edytowaniu jednego posta była by nieco durna, co nie ? A to, że krytykuje wasz super wspaniały ekstra i nie wiadomo jaki jeszcze temat jest spamem ? Dokarmianiem trolla ? To, że mam własne zdanie, bronie go i nie mówię tego co WY byście chcieli usłyszeć jest już idiotyzmem ? Wybacz, ale teraz to TY zachowałeś się jak idiota.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 11:43   #27
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

@Ciufcia

A czy ja mówie, że "na siłe" masz napisać?

A ja się odważe i...
...@Yoh Asakura
Bo co mi niby zrobisz....dobra...a wiesz co to jest "pamiętnik"? Można też coś w tym stylu robić filmy. Dzień rookstayera....itp.

@Zito
No i co zrobisz w tej sytuacji? Reporta do GMa napiszesz? Że ludzie trapują?

@Milan Ognia i PawieOczko
Jak zrobicie sonde, to może będzie spokojniej, co nie gwarantuje, ale spróbować można
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 12:43   #28
PawieOczko
Użytkownik Forum
 
PawieOczko's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław, Polska
Wiek: 30

Posty: 103
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
PawieOczko ma numer GG 3484993 PawieOczko ma login Tlenu pawieoczko@tlen.pl
Domyślny

Witam!

Dziwnią mnie odpowiedzi niektórych użytkowników. Szczególnie zadziwił mnie...

@Yoh Asakura
Jesteś zabawny doprawdy... Wszystkich mówisz, że spamują, piszą nie na temat, itp... A w rzeczywistości sam zaliczasz się do tej grupy. Dlaczego? Tylko w tym 3-stronicowym temacie masz 5 postów. Wniosek? Spamujesz. Nie będe powtarzał po moich przedmówcach cytatów. Całkowicie się z nimi zgadzam. Nie spamuj, jak jesteś nie zainteresowany tym tematem, ok? Bluzganie kogoś takiego jak Jaras nic nie da. Myślisz, że jesteś najlepszy? Nie. Mylisz się. Bardzo się mylisz.

Cytuj:
I btw:
Tworzenie nowego tematu byłoby większym śmieceniem aniżeli kontynuowanie tej jałowej dyskusji w tym wątku.
Nie kontynuuj w takim razie sam.

Pozdrawiam Cię.

@Zito
My nie NAKAZUJEMY nikomu trapować. Jeśli ktoś umieści filmik z trapem, to już jego sprawa. My nikomu nie ZABRANIAMY trapować. Każdy ma wolną wolę.

Pozdrawiam Was wszystkich!
__________________

Kiedy z serca płyną słowa,
Uderzają z wielką mocą,
Krążą blisko wśród nas, od tak,
Dając chętnym szczere złoto,
I dlatego lubię mówić z tobą,
I dlatego lubię mówić z tobą...
PawieOczko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 20:44   #29
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PawieOczko Pokaż post
Witam!

Dziwnią mnie odpowiedzi niektórych użytkowników. Szczególnie zadziwił mnie...

@Yoh Asakura
Jesteś zabawny doprawdy... Wszystkich mówisz, że spamują, piszą nie na temat, itp... A w rzeczywistości sam zaliczasz się do tej grupy. Dlaczego? Tylko w tym 3-stronicowym temacie masz 5 postów. Wniosek? Spamujesz. Nie będe powtarzał po moich przedmówcach cytatów. Całkowicie się z nimi zgadzam. Nie spamuj, jak jesteś nie zainteresowany tym tematem, ok? Bluzganie kogoś takiego jak Jaras nic nie da. Myślisz, że jesteś najlepszy? Nie. Mylisz się. Bardzo się mylisz.


Nie kontynuuj w takim razie sam.

[right][b]Pozdrawiam Cię.
Haha, u mnie nie ma nawet jednej strony.
Od kiedy wygłaszanie swojej opinii i wymiana zdań jest klasyfikowana jako spam ? Najpierw się dowiedz co znaczą poszczególne słowa, nim zaczniesz ich używać. Nie nabluzgałem na Jarasa. Powiedziałem, że jak się jąka to niech śpiewa, bo wtedy mówi się płynnie. Tam nie było żadnej bluzgi.
I ile razy mam powtarzać, że JA JESTEM najlepszy ?
Btw:
Widze, że dyskusja z wami nie ma sensu. Jesteście tak zaślepieni waszymi durnymi pomysłami, że nie przyjmujecie żadnej krytyki. Tak więc sami stajecie się tym co rzekomo tępicie.
@Hakuoh:
Pamiętnik ? A kto by kurwa oglądał filmy typu "Drogi pamiętniczku, wylotowałem rzecz xxx z potwora yyy o wartości zzz..." ?
I ile razy mam do kurwy nędzy powtarzać - NIE POGRUBIAć MI NICKA !
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 20:52   #30
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Problem Ugh...

@Yoh Asakura:
Nie pogrubiłem Ci nicka...
Ile razy nam to powtórzysz? Zacinasz się jak stara płyta... Nie podoba Ci się? - no to nie czytaj! Przez takich jak Ty robi się tu syf >.> Przemyśleliśmy Twój pogląd i zrobiliśmy z nim co chcieliśmy. Nie musisz się powtarzać... A może to dziwna odmiana jąkania się? Jąkasz całe posty? Logopeda by Ci się przydał...
Zachowujesz się jak rasowy spamer. N-ty raz nam powtarzasz jedno. I jak aż tak Ci to przeszkadza (powtórzę... może Ty musisz razy zobaczyć...) Nie czytaj! Takie hiper, super, mega trudne?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 20:55   #31
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:37.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 22:38   #32
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

@Up:
Święta racja. Myślą, że wszyscy będą chwalić a jak ktoś będzie krytykował to będzie to osoba pokroju jakiegoś "Nowy Asakura" albo innego idioty. Ale rzeczywistość jest inna, już dawno im się chciałem dobrać do dupy. (Zaraz pewnie z braku argumentów powiecie żem gej. Muahah)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
@Yoh Asakura:
Nie pogrubiłem Ci nicka...
Ile razy nam to powtórzysz? Zacinasz się jak stara płyta... Nie podoba Ci się? - no to nie czytaj! Przez takich jak Ty robi się tu syf >.> Przemyśleliśmy Twój pogląd i zrobiliśmy z nim co chcieliśmy. Nie musisz się powtarzać... A może to dziwna odmiana jąkania się? Jąkasz całe posty? Logopeda by Ci się przydał...
Zachowujesz się jak rasowy spamer. N-ty raz nam powtarzasz jedno. I jak aż tak Ci to przeszkadza (powtórzę... może Ty musisz razy zobaczyć...) Nie czytaj! Takie hiper, super, mega trudne?
Koniec z miłą dyskusją i wymianą zdań.
TY TEŻ SIĘ KURWA POWTARZASZ. Nie możesz znaleźć argumentów to piszesz jaki to ja zły i ola boga rety jaki głupi. I powtórzę po raz nie wiem który - wygłoszenie swojej opinii to spam ? Jak dla ciebie tak, to masz iście pojebany światopogląd.
Syf robi się przez takich jak ja ? Właśnie przez takich jak TY, szczurku. Zakładasz tematy które nie wnoszą nic, a mają na celu tylko dowartościowanie twojego ego zniszczonego przez kompleksy (vide chociaż "TWA", muahah).
I powiem coś jeszcze - to jest temat od komentarzy. Tak więc ja KOMENTUJE wasz temat. A to, że nie jestem lizodupem i mam własne zdanie z którym WY się nie zgadzacie to już nie mój problem. Nie mój problem, że wasza "pozycja" stała się nagle zagrożona bo ktoś ŚMIAŁ (!) was skrytykować. I nie pisz mi więcej dezyderatów o tytule "-.-" i treści "ale jesteś głupi" bo to jest żałosne, pysiu.
Teraz idź i sobie ulżyj, albo obroń swojego zdania bez powtarzania tego, że ja "spamuje".
@edit:
Milanku, nie szukaj wsparcia u imć Gallara bo ktoś za ciebie polemiki nie będzie toczył. No i Gallar to mój znajomy i swój ziom, że tak powiem
@Edit:
Panowe, tak łatwo się poddajecie ? No, no, sądziłem, że stać was na coś więcej. Rozczarowaliście mnie, boys.
@Down:
Biedny Maveric, nie potrafi napisać nic co by miało więcej niż 2 linijki. A jak jest proszony o podanie argumentów na swoje bezpodstawne zarzuty to albo blokuje albo mówi, że gra i teraz nie może...No ale tak, przecież lepiej na kogoś powiedzieć.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 31-08-2006 o 11:06.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2006, 01:01   #33
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Biedny Yoh nigdy nie widzi swoich bledow..
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2006, 10:24   #34
Gobii
Zbanowany
 
Gobii's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Wiek: 32

Posty: 223
Imię: Kardes
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 18/22
Gobii ma numer GG 3681649 Send a message via Skype™ to Gobii
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
@Up:
Święta racja. Myślą, że wszyscy będą chwalić a jak ktoś będzie krytykował to będzie to osoba pokroju jakiegoś "Nowy Asakura" albo innego idioty. Ale rzeczywistość jest inna, już dawno im się chciałem dobrać do dupy. (Zaraz pewnie z braku argumentów powiecie żem gej. Muahah)

Koniec z miłą dyskusją i wymianą zdań.
TY TEŻ SIĘ KURWA POWTARZASZ. Nie możesz znaleźć argumentów to piszesz jaki to ja zły i ola boga rety jaki głupi. I powtórzę po raz nie wiem który - wygłoszenie swojej opinii to spam ? Jak dla ciebie tak, to masz iście pojebany światopogląd.
Syf robi się przez takich jak ja ? Właśnie przez takich jak TY, szczurku. Zakładasz tematy które nie wnoszą nic, a mają na celu tylko dowartościowanie twojego ego zniszczonego przez kompleksy (vide chociaż "TWA", muahah).
I powiem coś jeszcze - to jest temat od komentarzy. Tak więc ja KOMENTUJE wasz temat. A to, że nie jestem lizodupem i mam własne zdanie z którym WY się nie zgadzacie to już nie mój problem. Nie mój problem, że wasza "pozycja" stała się nagle zagrożona bo ktoś ŚMIAŁ (!) was skrytykować. I nie pisz mi więcej dezyderatów o tytule "-.-" i treści "ale jesteś głupi" bo to jest żałosne, pysiu.
Teraz idź i sobie ulżyj, albo obroń swojego zdania bez powtarzania tego, że ja "spamuje".
@edit:
Milanku, nie szukaj wsparcia u imć Gallara bo ktoś za ciebie polemiki nie będzie toczył. No i Gallar to mój znajomy i swój ziom, że tak powiem
Zgadzam się z tobą we wszystkim. I nie ustępuj im że piszą że spamujesz bo oni tylko tego chcą żebyś się poddał.
Gobii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2006, 11:14   #35
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

Cytuj:
Święta racja. Myślą, że wszyscy będą chwalić a jak ktoś będzie krytykował to będzie to osoba pokroju jakiegoś "Nowy Asakura" albo innego idioty. Ale rzeczywistość jest inna, już dawno im się chciałem dobrać do dupy. (Zaraz pewnie z braku argumentów powiecie żem gej. Muahah)
Z tego co widzę, aż tak bardzo się od niego nie różnisz. Co prawda umiesz pisać po Polsku, ale twoje argumenty pozostawiają wiele do życzenia. Poza tym nie myśl, że jesteś najlepszy, bo z takim światopoglądem jeszcze nieźle się w życiu przejedziesz.
Cytuj:
Koniec z miłą dyskusją i wymianą zdań.
TY TEŻ SIĘ KURWA POWTARZASZ. Nie możesz znaleźć argumentów to piszesz jaki to ja zły i ola boga rety jaki głupi. I powtórzę po raz nie wiem który - wygłoszenie swojej opinii to spam ? Jak dla ciebie tak, to masz iście pojebany światopogląd.
Kłopot w tym, że troche za bardzo się przejąłeś tym tematem. Wrzeszczysz i wyklinasz jakby ten temat był napisany przeciwko Tobie.
I nie jest prawdą, że:
Cytuj:
I powiem coś jeszcze - to jest temat od komentarzy. Tak więc ja KOMENTUJE wasz temat.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie jest to temat do komentowania tematu, ale filmów w nim opublikowanych. A to robi pewną różnicę. Ty nie komentujesz filmów, tylko temat, dlatego jest to uważane za spam.
Cytuj:
Syf robi się przez takich jak ja ? Właśnie przez takich jak TY, szczurku. Zakładasz tematy które nie wnoszą nic, a mają na celu tylko dowartościowanie twojego ego zniszczonego przez kompleksy (vide chociaż "TWA", muahah).
Gdybyś nie zaczął się pluć na ten temat, już dawno by zniknął. Jeśli aż tak Ci się ten temat nie podoba, napisz do moderatora, może usunie. Niestety, nie Ty decydujesz o zawartości tego forum.
Cytuj:
Nie mój problem, że wasza "pozycja" stała się nagle zagrożona bo ktoś ŚMIAŁ (!) was skrytykować. I nie pisz mi więcej dezyderatów o tytule "-.-" i treści "ale jesteś głupi" bo to jest żałosne, pysiu.
Teraz idź i sobie ulżyj, albo obroń swojego zdania bez powtarzania tego, że ja "spamuje".
Taka "krytyka" jest bez sensu. Piszesz tylko, że temat jest beznadziejny, bez jakichś konkretnych argumentów. Nikogo nimi nie przekonasz. Tutaj wcale nie odbiegasz od zachowania "Młodego Asakury", który robił praktycznie identycznie, tylko w jeszcze gorszym stylu.
Cytuj:
Zgadzam się z tobą we wszystkim. I nie ustępuj im że piszą że spamujesz bo oni tylko tego chcą żebyś się poddał.
Jak jeszcze w sprawie postów Yoha Asakury moża się kłócić, czy jest to spam czy nie, tak to, co tutaj napisałeś jest perfidnym spamem. Jeśli sie nie zgadzasz, zajrzyj do regulaminu.
__________________
11:52 Oscarius Niveus [38]: you are like a little wood nymph or a rich hobbit
18:36 Gatao-brother [12]: main hunted
12:37 Gamemaster: Hamburger joppie is banished

nosane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2006, 11:20   #36
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
@Down:
Jąkasz się ? To może zaśpiewaj ?
I btw:
Tworzenie nowego tematu byłoby większym śmieceniem aniżeli kontynuowanie tej jałowej dyskusji w tym wątku.
Z takimi tekstami, to proszę, zwracaj się do swoich kolesiów z podwórka, a nie do mnie, bo ja sobie to wypraszam. :-P

Powtarzam z uporem maniaka, że to jest zaśmiecanie tematu, bo jego tytuł brzmi "Komentarze do tematu "Filmoteka Rookgaardu".", a nie np.: "Jakie cele przyświecały autorowi wątku przy jego zakładaniu". Pamiętaj, że to jest forum dyskusyjne, więc każdy może utworzyć tutaj temat, jaki mu się żywnie podoba. Najwyżej będzie on podpadał pod regulamin forum, a wtedy moderacja się do tego odpowiednio ustosunkuje. A jeśli nie, to należy uszanować odmienne poglądy osób tu się wypowiadających i nie zaśmiecać im tematów swoimi wypocinami. Należy zaś się dostosować do zwyczajów panujących w miejscu, do którego się przychodzi, a nie narzucać swoje i jeszcze obrażając innych je egzekwować. Tak naprawdę, to już powinieneś zarobić sporo ostrzeżeń, a może nawet bana.

Zaraz mi powiesz, że to też Twoje poglądy, więc masz prawo je wyrażać. Tyle tylko, że możesz do tego celu założyć (w odpowiednim dziale) wątek i tam omawiać te poglądy (jeśli oczywiście znajdziesz dyskutantów). To co robisz Ty wraz osobami, które Cię tu popierają, to najzwyklejsze świadome działanie na szkodę wątku. A na dodatek jego całkowite zaśmiecanie. Wiesz co to jest flame po angielsku? To jest ogień - tak właśnie flame-ujesz ten wątek czyli go palisz.

Co Ty myślisz, że jestem głupi? Ty doskonale wiesz (znając sposób działania moderacji na tym forum), że jak jakiś modek się bardzo wkurzy, to kierowany emocjami usunie cały temat, a Ty bedziesz się cieszył, że osiągnąłeś swój cel. Doskonale wyczuwam Twoje intencje. Na tym polega właśnie flame-owanie wątku.

Dlatego tu mam apel do moderatorów (a wierzę, że nie są to głupi ludzie): aby usunęli z tego wątku wszystkie posty nie na temat (nawet moje), ale sam wątek pozostawili. Skoro bowiem autor miał potrzebę założenia tego wątku, a sam wątek nie łamie regulaminu, to dlaczego nie może istnieć? Jeśli nie będzie chętnych osób do zamieszczania i komentowania filmów, to po prostu wątek "utonie" i tyle.

Zaś ci, którzy bronią tego wątku, choć niewątpliwie mają rację, jeśli mają choć troszkę oleju w głowie, niech zaprzestaną dyskusji z trollem. Bo każdy post napisany w odpowiedzi, jest jego dokarmianiem. Nawet jeśli jest to tylko jedno zdanie. Tak naprawdę to i ja nie powinienem pisać tego posta. Jednak mogę przysiąc, że jeśli nie będzie tu kontynuowana ta bezsensowna dyskusja, to choćbym został tu nawet zwyzywany, nie napiszę nic więcej. Chyba, że na temat wątku. Może niedługo moderatorzy posprzątają ten wątek ze śmieci i będziemy mogli dalej sobie spokojnie dyskutować. Po prostu nie dajcie się sprowokować.

EDIT: Wydaje mi się, @ PawieOczko, że już właśnie Twój post był niepotrzebny. Ignoruj trolla. ;-)

Przesyłam pozdrowienia.

PS. I tak nie będę się udzielał przez najbliższy czas, bo mi się zepsuł monitor, a teraz mam podłączony taki stary kineskopowy, który ma problemy z wyższymi rozdzielczościami, więc bardzo niewygodnie się nawet surfuje po sieci.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!

Ostatnio edytowany przez Jarassimus - 31-08-2006 o 11:34. Powód: Odpowiedź na post poniżej.
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2006, 11:30   #37
PawieOczko
Użytkownik Forum
 
PawieOczko's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław, Polska
Wiek: 30

Posty: 103
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
PawieOczko ma numer GG 3484993 PawieOczko ma login Tlenu pawieoczko@tlen.pl
Domyślny

@Yoh Asakura
Może to dziwne, ale Ty - Najlepszy Użytkowniku Tibia.pl nie napałeś ani jednego ciekawego tematu w tym dziale, a zachowujesz się, jakbyś conajmniej stworzył cały świat Tibii i to forum. Wybacz, ale Twoje argumenty, a raczej ich brak nikogo nie przekona. No może Gobiego, który się do krytyki przyłączył. Dla mnie jesteś człowiekiem, który poza klawiaturą nie ma na kogo nakrzyczeć. Może powinieneś udać się do psychologa? Mógłbym tu pocytować Twoje inteligentne wypowiedzi i notki dla Ciebie od różnych użytkowników, ale to nie jest miejsce na tego typu wypowiedzi. Myślisz, że jesteś Bogiem? Nie, mylisz się. Nie jesteś. Jesteś zwykłym użytkownikiem, który myśli, że swoim sposobem mówienia przestraszysz biedne dzieci? Mnie to nie rusza. Do kąd zmierzasz? Chcesz sprowokować kolejną kłutnie i jak zwykle wyjść z wszystkiego bez winy? Nie, tym razem nie wyjdziesz. Może przydałoby się jakieś upomnienie dla Mistrza? Wiem, że chcesz po prostu spowodować podobny zamęt, który powstał w temacie TWA. Nic to nie da. Daj sobie spokój kolego.
Aha. Przestań przeklinać idioto. Dlaczego cnzura nie działa?

@Jarassimus
Całkowicie zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Dzięki.

Pozdrawiam!


@EDIT
Zaprzestaję tej dyskusji. Nie mam ochoty kłucić się z Trollem, jak to Jarassimus napisał.

@Gobii
Nikomu nie zabraniamy pisać źle o naszym temacie. Chcemy tylko, żebyście jakoś uzasadnili swoje pretensje.
__________________

Kiedy z serca płyną słowa,
Uderzają z wielką mocą,
Krążą blisko wśród nas, od tak,
Dając chętnym szczere złoto,
I dlatego lubię mówić z tobą,
I dlatego lubię mówić z tobą...

Ostatnio edytowany przez PawieOczko - 31-08-2006 o 12:18.
PawieOczko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2006, 12:07   #38
Gobii
Zbanowany
 
Gobii's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Wiek: 32

Posty: 223
Imię: Kardes
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 18/22
Gobii ma numer GG 3681649 Send a message via Skype™ to Gobii
Domyślny

Tak tak ja i Yoh Asakura jesteśmy bee bo nam się nie podoba wasz temat a jego przecież nie można obrażać to grzech!!
Ludzie słuchajcie my wyrażamy swoje zdanie o waszym temacie i w tym nie ma nic złego a jeśli tak uważacie wasz problem my mamy to gdzieś
Gobii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2006, 13:40   #39
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Wypadałby coś tu napisać, gdyż dyskusia idzie w złym kierunku.

Imć Yoh Asakura.
Cytuj:
I nie byłbym pewny co do tego, że znajdą się chętni - najwyżej będą to zapaleni rookstayerzy którzy na siłę będą "uszczęśliwiać" badziewiakami z wyspy początkujących.
I to jedyny argument jaki przedstawiłeś. Czyli żaden. Reszta twoich wypowiedzi to skarżenie się na to, iż ludzie nie zgadzają się z twoim zdaniem.
Nie widzisz idei tego tematu? Nikt ci nie zabroni wyrazić takiej opinii. Jednak twoich wypowiedzi wnioskuję, że jesteś jednym z tych, co nie widzą idei rookstayerstwa. Każdy pomysł związany z rookgaardem negujesz, gdyż z założenia jest zły i nic ciekawego tam nie może się dziać. Twoje zdanie to jest twoja opinia a nie wszystkich ludzi jak świat długi i szeroki.
Zarzucasz, że inni nie mają żadnych nowych argumentów, tylko stale powtarzają, że to ty gonisz w piętkę. I oni mają racie. Jako krytyk to ty musisz przedstawić argument, który ktoś miałby obronić. Milanowi & PawiemuOczku nic do tego, że nie potrafisz przedstawić dobrych argumentów przeciw temu tematowi. Zapewne takich nie masz, nie wnikam.
Obrażasz wszystkich kto się nie zgadza z twoim zdaniem, chodź by Imć Maverika. Z jego 7 słów można wyczytać więcej niż z twojego długiego wywodu.
Zresztą, twoje posty wyjątkowo podpadają mi pod troling w najgorszej postaci: świadome prowokowanie innych do dyskusji nie na temat.

Imć nosane
2 posty w temacie i to są 2 najmądrzejsze posty tego tematu. Nic dodać nic ująć. Szkoda, że strona krytykująca nie raczyła na nie zwrócić uwagi. Wtedy moja interwencja nie byłaby potrzebna.


Temat zostawiam tak jak jest, nie kasując postów które znajdują się nad moim. Jednakże, będę na niego zwracał uwagę, czy ktoś znowu nie troluje nie robi offtopicu. Wtedy nie będę miał skrupułów i zacznę wystawiać dwudziestoczterogodzinne bany.
Jeżeli ktoś chce przedyskutować ten post, zapraszam na PW.
Zostaliście ostrzeżeni.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2006, 11:24   #40
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

...........
__________________







Ostatnio edytowany przez Ciufcia - 25-01-2009 o 19:02.
Ciufcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:00.


Powered by vBulletin 3