Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-03-2012, 01:31   #17661
Ivex
Użytkownik Forum
 
Ivex's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Londyn

Posty: 285
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ivexo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 200
Skille: 106/85
Poziom mag.: 25
Ivex ma numer GG 3946617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siwek912 Pokaż post
wydział na którym jestem zajmuje 7 miejsce w rankingu krajowym
czytasz sam siebie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eshama Pokaż post
Najlepiej sie wypowiadac na tematy o których się gówno wie, prawda?
no nie do konca takie gówno bo tak się składa, ze jestem w klasie maturalnej i temat studiów jest u mnie w chwili obecnej na pierwszym miejscu, tyle, że ja mówie o prawdziwym studiowaniu i prawdziwych korzyściach jakie bede miał kiedy te studia skoncze, dlatego własnie nie aplikuje do warszawy, wrocławia czy krakowa a do leeds, bath, birmingham czy southampton (w mojej dziedzinie światowa czołówka, i nie boisz się ze po studiach skonczysz na zmywaku, bez pracy albo z pracą za marne 2 tys zł)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez camperek1 Pokaż post
Dawno takich bzdur nie czytałem. Jak nie masz o czymś pojęcia, to o tym nie pisz.
camperek1 - dobrze ze ty masz pojęcie, niech zgadne - jesteś studentem i wydaje ci sie, ze w Polsce taki super poziom bo co pół roku przed sesją srasz pod siebie bo nie wiesz jak przeorać materiał, który w połowie jest ci nie potrzebny? znam takich co idą na studia dziennikarskie z maturą z WOSu na 40% albo na polibude z trójką z matmy na świadectwie... to nie jest uliczna łapanka? Do tego taki analfabeta jak crown chwali się ze będzie inzynierem... nie no bądźmy poważni

http://www.webometrics.info/top500_europe.asp
ranking europejskich uniwerków, jaka szkoda ze najlepszy w Polsce Jagielon poza pierwszą setką... prawda jest taka, ze na zachodzie papierkiem z Polskiej uczelni można co najwyżej podetrzeć sobie dupe, w kraju w sumie nie inaczej
__________________
21:57 CrownTaifun: mam lepsze rzeczy do roboty
21:57 CrownTaifun: niz robienie nowych kont
...
21:58 CrownTaifun: no zrobilem 2 konto

Ostatnio edytowany przez Ivex - 31-03-2012 o 02:19.
Ivex jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-03-2012, 09:40   #17662
Eshama
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 07 2009

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ivex Pokaż post
no nie do konca takie gówno bo tak się składa, ze jestem w klasie maturalnej i temat studiów jest u mnie w chwili obecnej na pierwszym miejscu, tyle, że ja mówie o prawdziwym studiowaniu i prawdziwych korzyściach jakie bede miał kiedy te studia skoncze, dlatego własnie nie aplikuje do warszawy, wrocławia czy krakowa a do leeds, bath, birmingham czy southampton (w mojej dziedzinie światowa czołówka, i nie boisz się ze po studiach skonczysz na zmywaku, bez pracy albo z pracą za marne 2 tys zł)
No niby masz jakąś część racji. Kierunek to nie wszystko i nie wszystkie uczelnie trzymają poziom, co nie znaczy że dobry inżynier nawet tylko z 1 kierunkiem nie musi się bać o ciekawą/dobrą robotę w tym kraju, ew. za granicą
Eshama jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2012, 14:23   #17663
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

@ivex
A wziąłeś pod uwagę to, że po prostu szkoły średnie są pizdowate i kształcą ludzi na te 40%? I jak później uczelnie mają ich nie brać, skoro nie ma osób z lepiej zdaną maturą? Mają ustawić wysoki poziom, a potem same się zlikwidować, bo nie będzie tyle ludzi, żeby taka szkoła miała sens?
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2012, 16:11   #17664
Ivex
Użytkownik Forum
 
Ivex's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Londyn

Posty: 285
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ivexo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 200
Skille: 106/85
Poziom mag.: 25
Ivex ma numer GG 3946617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez camperek1 Pokaż post
@ivex
Mają ustawić wysoki poziom, a potem same się zlikwidować, bo nie będzie tyle ludzi, żeby taka szkoła miała sens?
Przepraszam, to szkoly są dla uczniów czy uczniowie dla szkół? Kraje z mocną gospodarkę mają dużo mniejszy % ludzi wykształconych w porównaniu do ludzi niewykształconych, a jest tak dlatego ze PKB nabijają ludzie w fabrykach (pracujący fizycznie) a nie ci za biurkami. W Polsce jednak jak zwykle na odwrót. Dam Ci przykład - gimnazjum robiłem jeszcze u nas w kraju a liceum już robie w UK. Z mojej klasy gimnazjalnej na studia dostanie się około 50% klasy, natomiast z mojej klasy licealnej (juz w UK) na studia pójdą 3 moze 4 osoby włącznie ze mną. Ta reszta klasy będzie nabijać PKB dla kraju, natomiast ci, którzy skończą studia od wejscia bedą zarabiać przynajmniej 2 tys funtów na ręke i jest to fair. Nikt nie przyjmie kogoś na dziennikarstwo z 40% z WOSU czy na Sport z 40% z Biologii, a w Polsce to chleb powszedni. Potem z tych 50% ludzi z mojej klasy gimnazjalnej 30% wyjedzie za granice bo rynek pracy nie będzie w stanie dać im pracy na stanowisku, 10% będzie pracować w kraju ale nie w zawodzie, a pozostałe 10% będzie zarabiać pieniądze na wyuczonym stanowisku. Taka bzdurna polityka w dziedzinie edukacji niesie też za sobą inne konsekwencje, np. to, że podatnicy placą za to, żeby taki student mógł się wykształcić, a ten po studiach wyjezdza za granice i kraj nic z niego nie ma, a on sam nie ma nic z papierka jaki dostal po Polskim Uniweku. Do meritum - mniej uniwersytetów, wyższy próg rekrutacyjny i wiecej ludzi po zawodówkach, bo wykształcenie takich kosztuje mniej podatników i tacy ludzie szybciej pójdą do pracy nabijać PKB.
__________________
21:57 CrownTaifun: mam lepsze rzeczy do roboty
21:57 CrownTaifun: niz robienie nowych kont
...
21:58 CrownTaifun: no zrobilem 2 konto

Ostatnio edytowany przez Ivex - 31-03-2012 o 17:00.
Ivex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2012, 17:58   #17665
Ivex
Użytkownik Forum
 
Ivex's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Londyn

Posty: 285
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ivexo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 200
Skille: 106/85
Poziom mag.: 25
Ivex ma numer GG 3946617
Domyślny

przecież jego wydział zajmuje 7 miejsce w rankingu krajowym
__________________
21:57 CrownTaifun: mam lepsze rzeczy do roboty
21:57 CrownTaifun: niz robienie nowych kont
...
21:58 CrownTaifun: no zrobilem 2 konto
Ivex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2012, 22:51   #17666
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aran_gala Pokaż post
P.S. http://anglia.goal.pl/ widzisz kto jest na samej górze kanonierze?
Żarty żartami, LFC zawsze nad Wami .
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2012, 05:02   #17667
Ivex
Użytkownik Forum
 
Ivex's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Londyn

Posty: 285
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ivexo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 200
Skille: 106/85
Poziom mag.: 25
Ivex ma numer GG 3946617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aran_gala Pokaż post
widzisz kto jest na samej górze kanonierze?
nic nowego póki w Arsenalu nie będzie ambitnego prezesa nie będzie tez trofeów. to jest firma nastawiona na robienie kasy.
__________________
21:57 CrownTaifun: mam lepsze rzeczy do roboty
21:57 CrownTaifun: niz robienie nowych kont
...
21:58 CrownTaifun: no zrobilem 2 konto
Ivex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2012, 19:40   #17668
Yrelius
Użytkownik Forum
 
Yrelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 2

Posty: 437
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yrelius
Profesja: Elite Knight
Świat: Luminera
Yrelius ma numer GG 2218473
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aran_gala Pokaż post
Komu jeszcze dupska oprócz mnie nie wylizałeś?
??????????????
@Ivex
Niby masz racje ale część ludzi, którzy wyjechali, wracają. Wtedy Polski pracownik jest bardziej wykwalifikowany bo zdobył doświadczenie za granicą, nie sądzisz? Owszem, system edukacji w Polsce jest beznadziejny...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lumineros Pokaż post
lol, że ci wyzywają to kończysz gre? mnie tyrają 24/7

Ostatnio edytowany przez Yrelius - 01-04-2012 o 19:44.
Yrelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2012, 23:00   #17669
Ivex
Użytkownik Forum
 
Ivex's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Londyn

Posty: 285
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ivexo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 200
Skille: 106/85
Poziom mag.: 25
Ivex ma numer GG 3946617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yrelius Pokaż post
@Ivex
Niby masz racje ale część ludzi, którzy wyjechali, wracają. Wtedy Polski pracownik jest bardziej wykwalifikowany bo zdobył doświadczenie za granicą, nie sądzisz? Owszem, system edukacji w Polsce jest beznadziejny...
Wracają raczej Ci, którzy już czegoś się dorobili (np. kupili w Polsce mieszkanie za kase, którą sobie tu zarobili) i mają dość siedzieć dłużej za granicą. Jeśli zaś chodzi o doświadczenie to bym polemizował, bo wiekszosc Polaków za granicą pracuje na stanowiskach, których nie ruszyliby w Polsce tj. kobieta - sprzątanie, mężczyzna - myjnia samochodowa, magazyny, zmywak albo budowa. Ciężko po powrocie do kraju chwalić się doświadczeniem na ww. stanowiskach zdobytym za granicą. Ja natomiast licze mocno na to, ze jednak kształcąc się tutaj w dziedzinie sportu zdobede kwalifikacje i doswiadczenie, o których w Polsce mógłbym tylko pomarzyć bo: zeby zdobyc najwyzsza kwalifikacje trenerską trzeba miec wtyki w PZPNie i odpowiednio zapłacic a tu nie, bo nie ma w Polsce odpowiednich wykladowców, którzy mogliby dac Ci wiedze teoretyczną nt. piłki nożnej na swiatowym poziomie a tutaj tacy ludzie są, bo jednak poziom Premier League i pieniądze ładowane w sport w UK są stokroć większe niż w naszej Superklasie.
__________________
21:57 CrownTaifun: mam lepsze rzeczy do roboty
21:57 CrownTaifun: niz robienie nowych kont
...
21:58 CrownTaifun: no zrobilem 2 konto
Ivex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2012, 14:54   #17670
-Nogger-
Użytkownik Forum
 
-Nogger-'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007

Posty: 212
Profesja: Elder Druid
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

@: Tak, tak, Amerika, pomarańcze, zagranica, marki niemieckie, wszystko zagraniczne lepsze niż u nas. Tyle, że tak naprawde nasz kraj jest dopiero 20 lat po zmianie ustroju w którym nic nie było, najwybitniejsi ludzie zostali wymordowani podczas wojen i w represjach po powstaniach, więc to chyba logiczne, że nie jesteśmy tacy zajebiści, jak u Ciebie, gdzie pakujecie o wiele więcej kasy no i oczywiscie sa ludzie ktorzy moga Ci przekazac wiedze, bo 'premjer licz'.

Panowie, wszedł koleś z emigracji o opowiada Wam o krainie mlekiem i miodem płynącej, ale kto jak nie Wy ma postawić nasz chory kraj na nogi?
__________________
Bujaka jamajka, miłość w 100%!
-Nogger- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2012, 10:06   #17671
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

@up
Smiac mi sie chce jak czytam takie wypociny, ja osobiscie mam wyjebane po calosci na ten chujoland, na te patriotyczne przemyslenia. Gdybym mial wplyw na swoja narodowosc zostalbym niemcem albo francuzem, z tej zacofanej polski nigdy nic nie bedzie. Za jakis czas znow zostanie podzielona przez wielkie mocarstwa, mam nadzieje ze to sie stanie w jak najblizszym czasie, bo polepszenia warunkow zycia kosztem wynarodowienia to zadna cena.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2012, 11:03   #17672
-Nogger-
Użytkownik Forum
 
-Nogger-'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007

Posty: 212
Profesja: Elder Druid
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

@:
Jak czytam Twoje posty to też żałuje, że nie możesz obywatelstwa zmienić..
__________________
Bujaka jamajka, miłość w 100%!
-Nogger- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2012, 16:50   #17673
Ivex
Użytkownik Forum
 
Ivex's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Londyn

Posty: 285
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ivexo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 200
Skille: 106/85
Poziom mag.: 25
Ivex ma numer GG 3946617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Nogger- Pokaż post
nasz kraj jest dopiero 20 lat po zmianie ustroju w którym nic nie było, najwybitniejsi ludzie zostali wymordowani podczas wojen i w represjach po powstaniach, więc to chyba logiczne, że nie jesteśmy tacy zajebiści, jak u Ciebie
hue hue, jak dlugo będziemy się tłumaczyć komuną i wojnami? to już powoli przestaje być śmieszne... sam nie wiem co jest gorsze, komuna czy rządy PO, PISu, SLD czy innych PSLów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Nogger- Pokaż post
Panowie, wszedł koleś z emigracji o opowiada Wam o krainie mlekiem i miodem płynącej, ale kto jak nie Wy ma postawić nasz chory kraj na nogi?
za darmo też tu nikt nikomu nic nie daje, co najwyżej kopala w dupala
__________________
21:57 CrownTaifun: mam lepsze rzeczy do roboty
21:57 CrownTaifun: niz robienie nowych kont
...
21:58 CrownTaifun: no zrobilem 2 konto

Ostatnio edytowany przez Ivex - 05-04-2012 o 16:52.
Ivex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2012, 21:08   #17674
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Daj spokoj Ivo, nie porownojmy socjalizmu do dzisiejszego kapitalizmu najwiekszej zarazy. Ale pomine to, zaraz zostane okrzykniety komunistycznym morderca przez idiotow ktorzy sie naogladali polsat news i faktow tvn.
Dalej badzcie dumni glupie polaczki ze swojej narodowosci, z tego ze wszyscy z was kpia na swiecie i pogodzcie sie ze polska = gowno
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2012, 22:52   #17675
Yrelius
Użytkownik Forum
 
Yrelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 2

Posty: 437
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yrelius
Profesja: Elite Knight
Świat: Luminera
Yrelius ma numer GG 2218473
Domyślny

A co ty sobie myślisz? Że każdy jest lepszy od Polaków? Otóż zdziwisz się. 4 lata we Włoszech. Włosi to jeszcze gorsze fleje niż my, Polacy.
Dobranoc.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lumineros Pokaż post
lol, że ci wyzywają to kończysz gre? mnie tyrają 24/7
Yrelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2012, 23:00   #17676
Avangerq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2011

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avangerq
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 210
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yrelius Pokaż post
A co ty sobie myślisz? Że każdy jest lepszy od Polaków? Otóż zdziwisz się. 4 lata we Włoszech. Włosi to jeszcze gorsze fleje niż my, Polacy.
Dobranoc.
Tak zajrzałem do tego tematu i zobaczyłem te wasze rozkminy xd. Prawda Włosi to są naprawde fleje jak to Yrelius napisał, wiem bo sam mieszkam we Włoszech 3 lata około i widzę jacy są...

@topic
fotos plis bo czasami sie nudze to można obejrzeć coś ;p
Avangerq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2012, 01:17   #17677
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Daj spokoj Ivo, nie porownojmy socjalizmu do dzisiejszego kapitalizmu najwiekszej zarazy. Ale pomine to, zaraz zostane okrzykniety komunistycznym morderca przez idiotow ktorzy sie naogladali polsat news i faktow tvn.
Dalej badzcie dumni glupie polaczki ze swojej narodowosci, z tego ze wszyscy z was kpia na swiecie i pogodzcie sie ze polska = gowno
1.Ty już chyba antypolska kurwo zapomniałaś, do czego socjalizm doprowadził.
2. Wiem, że tvn i polsat news to tylko przykłady, ale podając je w takim zestawieniu robisz z siebie mega idiote. Polsat obecnie jest swego rodzaju prawicową opozycją dla lewackiego tefałena. Ta wiem, nie oglądasz, bo masz swój czerwony łeb.
3. Gówno wiesz o Polsce, o patriotach, o czymkolwiek, więc stul ryj lewacka kurwo.
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2012, 02:05   #17678
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez camperek1 Pokaż post
1.Ty już chyba antypolska kurwo zapomniałaś, do czego socjalizm doprowadził.
2. Wiem, że tvn i polsat news to tylko przykłady, ale podając je w takim zestawieniu robisz z siebie mega idiote. Polsat obecnie jest swego rodzaju prawicową opozycją dla lewackiego tefałena. Ta wiem, nie oglądasz, bo masz swój czerwony łeb.
3. Gówno wiesz o Polsce, o patriotach, o czymkolwiek, więc stul ryj lewacka kurwo.
Ot esencja polskosci, z takimi zerami nie ma co polemizowac na powazne tematy, potrafia tylko to co wyniesli ze swojego patologicznego domu.
Sram na prawice polska a takie cos jak lewica w polsce nie istnieje, SLD czy Rucha Palikota to kapitalistyczne podroby lewicowe. Wiem wiecej o polsce niz ty, nie masz smieciu wlasnego zdania, powtarzasz to co ci burrzuazyjna telewizja powie, albo czego cie "naucza" w twojej gimbazie. Teraz sie nie dziwie polskim wladza w prl, dlaczego tak brutalnie sie rozprawiali z opozycja.
Takich wywlok spolecznych jak ty nie powinno sie dopuszczac do glosu, zasrany anarchisto, umrzyj.
A tak nawiasem mowiac, niby do czego doprowadzil socjalizm? Do powszechnego dobrobytu i pokoju, z tym sie zgodze


@ Yrelius
Mowilem, ze Niemcy/Francuzi > all. To kraje, ktore podczas kryzysu jakos sobie radza. Pokazaly na co ich stac.




Teraz powracajac do tematu winy wojny co do sytuacji w polsce, OTOZ! Niemcy przegraly obie wojny, byly podzielone przez 47lat, A JAK TERAZ TA ZASRANA POLSKA RZADZONA PRZEZ KAPITALISTOW WYPADA NA TLE NIEMIEC? JAK GOWNO.

Ostatnio edytowany przez ArkblaHartessonPacera - 06-04-2012 o 02:10.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2012, 08:28   #17679
gramwto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Ot esencja polskosci, z takimi zerami nie ma co polemizowac na powazne tematy, potrafia tylko to co wyniesli ze swojego patologicznego domu.
Sram na prawice polska a takie cos jak lewica w polsce nie istnieje, SLD czy Rucha Palikota to kapitalistyczne podroby lewicowe. Wiem wiecej o polsce niz ty, nie masz smieciu wlasnego zdania, powtarzasz to co ci burrzuazyjna telewizja powie, albo czego cie "naucza" w twojej gimbazie. Teraz sie nie dziwie polskim wladza w prl, dlaczego tak brutalnie sie rozprawiali z opozycja.
Takich wywlok spolecznych jak ty nie powinno sie dopuszczac do glosu, zasrany anarchisto, umrzyj.
A tak nawiasem mowiac, niby do czego doprowadzil socjalizm? Do powszechnego dobrobytu i pokoju, z tym sie zgodze


Mylisz pojęcia nazywasz kapitalistami Palikota i SLD, a to lewicowe (socjalistyczne) partie jak każda w polskim parlamencie. Popierasz socjalizm, w którym za nieróbstwo nagradza się zasiłkami, a pracujących karze się podatkiem dochodowym. Niemcy/Frazncuzi pokazli na co ich stać? haha podpisujac karte praw podstawowych czym spowodowali przyjazd menelastwa arabskiego, po czym można przewidywać że za kilkanaście lat Niemcy upadną. Czy co masz na myśli? Co do kapitalizmu to obecnie +/- jest w Chinach dzięki temu stają się potęgą światową. Reasumując lepiej się nie kompromituj tymi bzdurami, nie oglądaj tyle tv, naucz się pojęć, bo nie wiesz co to kapitalizm, anarchia itd. i pamiętaj że dobrobyt pochodzi z pracy, a nie z zasiłków. Mam nadzieję że wkrótce rozpadnie się cały Euroland, bo tak jak dobry Niemiec nie lubił III Rzeszy, dobry Rosjanin nie lubił Związku Radzieckiego to dobry Europejczyk nie powinien lubić biurokratycznej UE.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2012, 12:22   #17680
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gramwto Pokaż post
Mylisz pojęcia nazywasz kapitalistami Palikota i SLD, a to lewicowe (socjalistyczne) partie jak każda w polskim parlamencie. Popierasz socjalizm, w którym za nieróbstwo nagradza się zasiłkami, a pracujących karze się podatkiem dochodowym. Niemcy/Frazncuzi pokazli na co ich stać? haha podpisujac karte praw podstawowych czym spowodowali przyjazd menelastwa arabskiego, po czym można przewidywać że za kilkanaście lat Niemcy upadną. Czy co masz na myśli? Co do kapitalizmu to obecnie +/- jest w Chinach dzięki temu stają się potęgą światową. Reasumując lepiej się nie kompromituj tymi bzdurami, nie oglądaj tyle tv, naucz się pojęć, bo nie wiesz co to kapitalizm, anarchia itd. i pamiętaj że dobrobyt pochodzi z pracy, a nie z zasiłków. Mam nadzieję że wkrótce rozpadnie się cały Euroland, bo tak jak dobry Niemiec nie lubił III Rzeszy, dobry Rosjanin nie lubił Związku Radzieckiego to dobry Europejczyk nie powinien lubić biurokratycznej UE.

LOL NIE WIEM CZY TY TAK NA SERIO CZY SOBIE JAJA ROBISZ?
Plikot socjalista hahahahah, tak Ci powiedzieli kaczynski i ziobro w dzienniku o 17? Socjalizm to system dla ludzi pracy, ludzi powaznie podchodzacych do zycia. Zero wyzysku, zero oszukiwania ludzi na kazdym kroku przez rzdzacych. "Kapitalizm w Chinskiej Republice Ludowej", co ty pierdolisz?
W Chinach rzadzi partia ludowa, wszystko opiera sie na podstawach marksizmu-lenienizmu, jedyna roznica to gospodarka wolnorynkowa.
Zapraszam na www.komsomol.pl, tam cie naprostujemy
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:16.


Powered by vBulletin 3