Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-12-2006, 22:05   #241
Kuczyn_14_CTL
Użytkownik forum
 
Kuczyn_14_CTL's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Wiek: 32

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Poziom: 38
Poziom mag.: 40
Kuczyn_14_CTL ma numer GG 5518623
Domyślny

Trus miał 32 level... teraz ma 25... niewiem czy dobrze bym zrobil inwestując w niego i kupując nowe eq i roda... dotąd nosił noob seta bo myśle, że jak mnie konkiel sracz spodka to mnie ubije z chęcią... pomyśle... chyba zaczne grac tym trusem
Kuczyn_14_CTL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-12-2006, 22:06   #242
Trzamikraka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 12
Profesja: Royal Paladin
Trzamikraka ma numer GG 7930392
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hythe Pokaż post
W ciagu mojej kariery na nepterze czyt. ok. 1.5 miecha czynnej gry, mialem ok 30-50 huntow, placic mialem masakryczne ceny np. 500k, kazdy hunt sie konczym sie w ten sam sposob (na br logowal sie next owner i nic nie wiedzial). Najbardziej smieszyly mnie aukcje, gdy wpadalo z 5-8 br na moj tomb i chcieli mnie ujebac, nie potafiac bloknac mnie w korytarzu o szerokosci 2 kratek :|, alb np. 80lv pall, ktoremu szkoda walic we mnie sdkami. Ogolnie neptera to jedna wielka komedia, nigdy nie bylo ludzi, ktorzy mogliby naprawic ten serw, moze gdyby nas (edoc'silow i mnie ;p) byloby troche wiecej i gralisbysmy to cos by sie z tym zrobilo, a teraz dla polakow na nepterze sa 2 wyjscia.
1. lizac dupe br, tak jak to robi obecny best polack - podkreslam polack NIE polak.
2. Opuscic server i nie meczyc sie wiecej z idiotami.
bozhe chłopie powiem ci na poczatek ,że jesteś tępym mało rozumnym śmieciem o servie takim jak neptera nic niewiesz, więc nie wywyższaj się przed innymi swoją jakze żałosna wiedzą.

1.
Nie uważaj się za wielkiego wyzwoliciela neptery bo nim nie jesteś, jesteś tylko śmieciem pamietaj

2.
Mówisz że masz teraz największy hunt taaaaaaak>? hahahahahahahaha zaraz spadne z krzesła

3.
niegrasz już tu od długiego czasu nie dotyczy ciebie teraz świat neptera bo to zupełnie teraz co innego więc lepiej nic niemów jak masz mówić pierdoły

4.
Pozatym ten polak który ma teraz najwyższy lvl wcale nie liże dupy dla br poco mówisz takie głupoty, chyba mu zazdrościsz że sam nie potrafisz dowlec 90 lvl

5.
ogólnie to jak masz dalej pierd**** takie farmazony to lepiej tu niepisz nierób siepy bo ogólnie to ŻAL DUPE SCISKA

6.
neptera to komedia hmm.... tu moge się z tobą zgodzić w 50% przyjaciele biją przyjaciół, zdrajcy leją zdrajców i dojdzie do tego że na servie w szczycie będzie 200 osób

cóż nie dziwie się że "br" cie leją jak ty chcesz być wielkim władcą servera bo inaczej wszystko kończy się jednym - końcem postaci

sorry za przekleństwa ale nie moge siedzieć jak taki idiota pisze takie głupoty.
Trzamikraka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2006, 14:27   #243
vaviec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Gdynia

Posty: 246
Stan: Na emeryturze
Imię: Edoc'Sil
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trzamikraka Pokaż post


3.
niegrasz już tu od długiego czasu nie dotyczy ciebie teraz świat neptera bo to zupełnie teraz co innego więc lepiej nic niemów jak masz mówić pierdoły
I co z tego ze nie gra od długiego czasu? Ja też. Ale codziennie czytam forum i widze, że GÓWNO SIĘ ZMIENIŁO. Miałem napisać całe wypracowanie, ale stwierdziłem, że nie ma sensu.
Jest to mój ostatni post w tym temacie. No, może jeszcze napiszę jednego kiedyś:
"A nie mówiłem..?"
vaviec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2006, 20:21   #244
Ined-Krad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 21
Domyślny

hehe masz w 50 % Trzamikraka racje a moze zaczniemy se mówic po imieniach z tibi RE
Ined-Krad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2006, 20:34   #245
Maincaf
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny lol2

co wy tu wypisujecie to ja pierdole ... Vavi akurat Doom mial o wiele lepsze umiejetnosci niz wy razem wzieci wystarczylo popatrzec na jego fragi a na wasze .Uwazacie sie za wielkich polakow z nepty a nic wielkiego nei zrobiliscie moze gdybyscie grali do teraz ale tak sie nie stalo ;] . Ja zaczalem grac pozniej ale tez mialem pare huntow i jakos za zadnego nie placilem i gram sobie w spokoju dalej, i nie udawajacie takich wielkich znawcow , moze moglbys byc znawca gdybys gral do teraz ale nie grasz , a samo czytani forum gowno daje.Hythe z tym lizaniem dupy w wykonianiu Dark valrasiana to mnie rozjebales maxymalnie , sam to wymysliles? czy ktos ci pomagal mhm?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2006, 17:33   #246
elphain
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 12 2006

Posty: 13
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nova
Poziom: 143
Poziom mag.: 73
Domyślny

Ja pierdole... zal mi niektorych osob ktore tu pisza ( o tobie mowie hyth~)... szczegolnie ze pierwsze 10 stron jest otym zeby nie grac na nepcie dlaczego ? bo BR tempili pl ? czloweku gram dosc dlugo na nepterze i nigdy nie padlem od br dlatego ze jestem pl , jak sadzisz dlaczego ? moze napiszesz mi ze lize dupe br ? czloweku ... nie masz zielonego pojecia o tym co sie na nepterze dzieje a czemu ? ... to twoja sprawa. Br lali nas dlatego ze 80% pl to nooby... niestety... Nie jestem ani rasista ani patryjota ale to nie jest wazne . Zauwaz co pl pisali na trade? no i br mieli to tak zostawic? n/c mam rozumiec ze ty , na ich miejscu olal bys to ? ... watpliwe... Na ich miejscu zrobilbys to samo. Mialem wiele huntow ale nigdy nie placilem i nigdy nikt mnei nie upierdoli tylko za to ze pl jestem. Ciebie lali bo ? no mieli powod ... moze twoj charakter ? Nie znam cie i wcale tego nie zaloje ... Zauwaz ze br nie tempiliby nas gdyby tak wielu pl nie od*******alo takich glupot dlatego ja i zielony ( poncz ) czyscimy neptere z noob pl ( kilka linkow do moich filmow :
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/12950
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/13758
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/15127

Wiec najpierw oczyscmy neptere z pl noob a dopiero potem zacznijmy normalnie rozmawiac z br bo to tez ludzie ...
Widzialem ze ktos pisal o Templariusie ... Ubil paru pl fakt , po rozmowie z nim po moim dedzie wcale nie widzial ze jestem pl , okazalo sie ze ubil mnie tylko i wylacznei dla lootu ( pa ) chlopak juz na nepcie nie pogra no ale trudno ... A czemu ubil devil goro i hm .. kogos jeszcze ? nie wiem i szczerze nie obchodzi mnie to no ale jezeli 61 ek ( devil goro ) pada od 60sorca i fe ? ... zal pl
Wiem ze po tym poscie beda krytyki no ale jestem na to otwarty , przegladajac ten temat zauwazylem jeszcze ze ktos skopiowal jak to mnie hyohan i hm ... haurins ubili ? no coz , tez nie wiedzieli ze pl jestem i do dzisiaj normalnie z nim gadam , a czemu ubili ? dla loota no coz zdarza sie ( sd spam )
Podsumowujac hyth~ nie pierdol glupot ze nie ma co grac na nepcie , jak nie bedzie pl noobs to br noobs tez nie bedzie , mozna z nimi tez normalnie pogadac... Pozatym jezeli byla wojna i br nas lali czemu nie pomogles? No oczywiscie , przeciez masz tak genialne pvp ze sam bys mogl ubic all br no ale ...
Jesli chcesz to jestem otwarty na wszelkie duele z toba etc..
aaa i jeszcze jedno , co do mpa , podobno lootnales ... masz dowody ?
kazdy moze napisac..


see u in tibia =*

( maincaf thx za info o tym temacie )
elphain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2006, 18:22   #247
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny

Vavi nie przesadzasz co do twojej znajomosci tibii? Jesli chodzi i Wild mage i dooma , to z pewnoscia byli najlepszymi graczami z pvp , i nie masz dowodow ze doom uzywala caly czas botow .

@Elphain dobrze napisal - o tych Pl noobow ktorzy co sie logna to pisza do br "u are sux poland rox br fuck noob" widzialem takich przypadkow mnostwo ... calkowicie zgadzam sie z elphainem , z tego co slysze polacy o nim mowia zle : slabe pvp nie umial ubic 30 knighta -meczyl sie z nim 15 min , i pare innych takich komentarzy jest , ale po tym co napisal uwazam go za madrego czlowieka, gracza .

@maincaf napisal cala prawde o Vavi~


@Obecnie mam hunted od arpejosa ze 2 miechy temu zabilem makera kolegi , kolegi - czy to nei zalosne? Nodra zaos tez ma hunted , bo uwazaja ze jestem jego 2 harem =/ nie maja kasy to chca zeby im placic za wolnosc w moim przypadku (30k,bp sd)...

Ostatnio edytowany przez Ko$a - 08-12-2006 o 18:24.
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2006, 19:08   #248
elphain
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 12 2006

Posty: 13
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nova
Poziom: 143
Poziom mag.: 73
Domyślny

kossa kto pisal ze mam slabe pvp ? napisz na tibi...
nie wiem o ktory film chodzi bo wilk 29 lvl bodajze a don pawlo 36 , wilka ubilem 1 combem a z don pawlem bilem sie troszke jakby nie bylo no ale nie mialem go lac solo , ale maciek sie wystraszyl jak zobaczyl azura i age n/c pozatym ile 36 najt ma hp ? +600 ciezko takie combo samemu walnac jakby nie bylo co nie ?
elphain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2006, 21:17   #249
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny

calkowicie zmienilem zdanie o wszystkim

PL to ch*je ~! i tyle wam powiem - oczywiscie są prawdziwi polacy tak jak sa poje** br

Br to zajebisci ludzie

20:09 You lose 227 mana blocking an attack by Elphain Derikum.


nono gz
(mort hur)

Ostatnio edytowany przez Ko$a - 08-12-2006 o 21:27.
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2006, 21:26   #250
Apolor
Użytkownik forum
 
Apolor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: Żywiec

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Poziom: 35
Skille: ....
Poziom mag.: 34
Król Gz

Dobrze mowisz polacy tacy naprawde spoko jest ich bardzoooooo malo. A br czasami wiecej pomagaja od swoich sam sie o tym pare razy przekonalem. NIce hit ^^
Apolor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2006, 12:37   #251
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny

cos wam powiem : Dark Deni wrocil i mam nadzieje ze na zawsze!!
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2006, 14:46   #252
Ined-Krad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 21
Domyślny

No to teraz już wiecie czemu nie jestem patryjotą i rasistą
Ined-Krad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2006, 15:37   #253
elphain
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 12 2006

Posty: 13
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nova
Poziom: 143
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ko$a Pokaż post
calkowicie zmienilem zdanie o wszystkim

PL to ch*je ~! i tyle wam powiem - oczywiscie są prawdziwi polacy tak jak sa poje** br

Br to zajebisci ludzie

20:09 You lose 227 mana blocking an attack by Elphain Derikum.


nono gz
(mort hur)
to byl tylko test , zeby nikt mi nie powiedizal ze cie ubic chcialem ...
a tak szczerze to wiecej br pomoglo mi w grze niz pl , ale sa tacy pl na ktorych zawsze mozna liczyc ( hail maniek , zielony , dark etc... )
elphain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2006, 16:36   #254
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez elphain Pokaż post

a tak szczerze to wiecej br pomoglo mi w grze niz pl , ale sa tacy pl na ktorych zawsze mozna liczyc ( hail maniek , zielony , dark etc... )

dokladnie =)
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2006, 23:06   #255
Zielonek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Boooże żygać mi się che jak widze wasze ciągłe narzekania na temat neptery.... myslicie ze śląc kilka brzydkich wyrazów w strone tego świata polepszycie sytuacje?? nic nie robicie tylko ku*** narzekacie -.- rodzinka Edoc'Sil ?? smiech a nie walka .... co wy tak naprawde zrobiliscie dla polakow na serwerze?? Wielkie i cieple gówno... tylko pogorszyliscie sytuacje??
Niedług omam zamiar powrócić na serwer i wtedy postaramy sie zeby neptera stala sie lepsza .... Maincaf licze na ciebie ty Elphain tez nie bedziesz sie przygladal
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 10:58   #256
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny

Czyzby Poncz ? Nareszcie jakies sensowne i madre slowa ...

Zycze powodzenia itez sporobje sie do tego przyczynic , chdoz pomoc malego lev nie wiele wam da



cytuje z innego forum o neptera :
Kucyk napisał :
Wysłany: Nie 11:52, 10 Gru 2006 Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post Zobacz IP autora
przynajmniej nareszcie ktos odważył się zrobić polską gildię... Pluto mój ziomek z podwoorka dobrze zrobił i teraz jest dużo polaków w No fear... to przynajmniej jakiś sposób zjednoczenia polaków ze sobą... gdy nie było pl gildii wszyscy byli porozżucani po br gildiach... teraz chętnie pl idą do No fear... Razz spoko gildia


Moja odpowiedz:
Wysłany: Nie 12:05, 10 Gru 2006 Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post Zobacz IP autora
Oj Kucyk Kucyk jak ty pierdolisz , teraz w guildiach nie chodzi i o to zeby pl byli wszyscy razem bo za to lapia wszycy pl hunted jeden z guildi cos zjaebie patrza na innych clonkow i mowia :sami polacy dobrze sie sklada zajebiemy ich " i tak br maja niechec do polakow i odwrotnie ...My patrzymy na narodoosci graczy wchodzac do jakies gildii , nie patrzycie na doswiadczenie dobrą opinie o guidi -.- wasz blad .
Czlonkow guildi no Fear br zaczynaja zajebywac , bo jeden koles nie pamietam nicku grozil qmplowi jakiemus h levelowi Br.

Ostatnio widzialem jak zabijali Jack guardian of peace - dlaczego ? Bo wywyzszal swoja narodowsc(pl) - badcie tolerancyjni i zaprzyjanijcie sie z br - przekonacie sie jacy sa zajebisci .
Neptera to stracony swiat?- Sami go straciliscie (czyt wyzej)

W koncu ktos sie odwazyl Razz? Czego ktos sie mial bac po prostu kupil PAcc i stworzyl guildia o ktorej zawsze marzył...

Pl nie umia sie jednoczyc bo to hamy zlodzieje i chuje ! br sa o wiele lepszymi qmplami od wielu pl jak juz pisalem ....
Kucyk Kucyk wiele sie musisz nauczyc


@temat

Czy nie uwazacie ze Pl sami sobie robia klopoty tym swoim jednoczeniem , patriotyzmem etc.. ?
Nie moge juz sluchac takich komentarzy -.-
Ludzie pomyslcie troche ....., jesli wam sie nie Podoba Neptera ,to na niej nie grajcie a nie piszcie glupich postow....
Przynajmniej serwer oczysci sie z kolejnych noobow (PL!)

Ostatnio edytowany przez Ko$a - 10-12-2006 o 11:10.
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 12:33   #257
Aiven
Użytkownik Forum
 
Aiven's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2005

Posty: 28
Aiven ma numer GG 4485227
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zielonek Pokaż post
Boooże żygać mi się che jak widze wasze ciągłe narzekania na temat neptery.... myslicie ze śląc kilka brzydkich wyrazów w strone tego świata polepszycie sytuacje?? nic nie robicie tylko ku*** narzekacie -.- rodzinka Edoc'Sil ?? smiech a nie walka .... co wy tak naprawde zrobiliscie dla polakow na serwerze?? Wielkie i cieple gówno... tylko pogorszyliscie sytuacje??
Niedług omam zamiar powrócić na serwer i wtedy postaramy sie zeby neptera stala sie lepsza .... Maincaf licze na ciebie ty Elphain tez nie bedziesz sie przygladal
Tylko podaj mi twój nick , a obiecuje ci że tu nie wrócisz.

Pytasz, co my zrobiliśmy dla Polaków? Pokazaliśmy, że Polacy łatwo skury nie oddadzą i będą walczyć do końca. Jeśli coś sie na Nepterze zmieniło co do tego to tylko dzięki nam. Ale żal mi tych noobków z forum z 15-20 lvlami którzy myślą że cokolwiek znaczą na Nepterze, liżecie dupe BR'om i myślicie że będziecie kumplami itp? Jak im sie bedzie nudziło to pójdziecie do odstrzału na pierwszy ogień.

Ostatnio edytowany przez Aiven - 10-12-2006 o 12:38.
Aiven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 12:42   #258
elphain
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 12 2006

Posty: 13
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nova
Poziom: 143
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zielonek Pokaż post
Boooże żygać mi się che jak widze wasze ciągłe narzekania na temat neptery.... myslicie ze śląc kilka brzydkich wyrazów w strone tego świata polepszycie sytuacje?? nic nie robicie tylko ku*** narzekacie -.- rodzinka Edoc'Sil ?? smiech a nie walka .... co wy tak naprawde zrobiliscie dla polakow na serwerze?? Wielkie i cieple gówno... tylko pogorszyliscie sytuacje??
Niedług omam zamiar powrócić na serwer i wtedy postaramy sie zeby neptera stala sie lepsza .... Maincaf licze na ciebie ty Elphain tez nie bedziesz sie przygladal
jasne ze nie bede sie przygladac
a co do gildy no fear.... zaczynam czyscic ja z noobow z denim
oto link do1 fraga
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/15233
w no fear jest wiele noobow a jeden z nich juz padl , czekamy na pluta ale cos ciagle off ... dziwne.
Zielony , czekam na ciebie i razem pozbedziemy sie noobow z neptery , a co do tych edoc omg... kogo ubiliscie? prosze o 1 dobry frag ...

see u

dorzuce jeszcze ssa z moim skromnym lootem z pk i huntow

Ostatnio edytowany przez elphain - 10-12-2006 o 14:15.
elphain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 16:40   #259
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aiven Pokaż post
Tylko podaj mi twój nick , a obiecuje ci że tu nie wrócisz.

.

jego nick to :Sir Poncz - moze ci cos to mowi ahsahshahsa watpie bys przyczynil sie do tego by nei wrocil na serw. (Pozdro 4 U Poncz)

@elph

zajebisty loot =) pvp rox =) , msg jak wybiersz sie pk =)
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 16:48   #260
Ined-Krad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 21
Domyślny Hehehe

Witamy Zielonego wśród swoich i mam nadzeje że ja też nie będe się przyglondał co do fragów edoc'sil był jeden gody uwagi jak klepią nepzina

ta czyścimy powoli no fear ale patrzcie też nate ss'y



Ined-Krad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:54.


Powered by vBulletin 3