Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu > Poradniki

Notki

Poradniki Zbiór wszystkich poradników związanych z Rookgaardem
Sonda: Czy podoba Ci się mój Poradnik?
Opcje sondy
Czy podoba Ci się mój Poradnik?

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2004, 21:23   #1
Vicious Phoenix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Lootbagi na rooku - poradnik

Inspired by : TheNatoorat

No cóż, zainspirowany artykułem TheNatoorata o lootbagach (bardzo dobry artykuł ) postanowiłem napisać własny artykuł dotyczący lootbagów jednakże na rookguardzie. Jak wiadomo, Rooguard jest pełen partaczy, łapserdaków i złodzieji, tak więc robienie lootbagów na rooku jest mało praktykowane, bo w sumie po co się wysilać skoro i tak pewnie jakiś looter to wszystko zgarnie i na domiar złego pewnie pośle jakąś wiązankę typu : "n00b, u die on main". Otóż nie, tutaj zamieszcze poradnik jak można soie radzić na rooku.

Zanim jednak zaczniemy, chciałbym się z wami przywitać i przedstawić wam moją postać; Returo.


Ok, teraz kiedy już się przywitaliśmy, chciałbym pokazać wam miejsca w których skutecznie ukryjemy lootbaga. Przenosząc lootbagi metodą od drzewa do drzewa możemy być w miarę spokojni o swoje lootbagi, gdyż są one mało widoczne.


Przytaszczenie lootbagu ze wschodniej części rooka nie powninno być problemem, natomiast w przypadku zachodniej części należy pokonać odcinek mostu, proponuje zaopatrzyć się w 2 martwe pająki (w miarę świeże). I tak jednego proponuje umieścić w miejscu gdzie pokazuje to strzałka, w drugiego zaś zapakować lootbaga i rzucić na pierwszego, jeśli pająki są mniej więcej w tym samym stanie rozkładu nikt nie powinien zauważyć, że rzuciłeś tam pająka, a ponieważ jest tam również resp tych stworzeń nie będzie to wyglądać podejrzanie. (Niestety nie da się wrzucić pająka o 2 lvle wyżej więc ten większy resp pająków nie wchodzi w grę .)


Gdy już tak doszliśmy prawie do miasta czas ukryć gdzieś lootbaga i turami chadzać do niego po itemy. (Nie polecałbym wbijać się do miasta głównym wejściem, można to zrobić tak jak pokazane jest to na 3 screenie.)




Osobiście w podziemiach wolą taszczyć baga po ciemku, ponieważ wtedy inni nie widząc dobrze jego ruchów a samotne, nie poruszające bagi nie wzbudzają podejrzeń tak jak przesuwane przez gracza lootbagi.


Zawsze dobrze jest mieć przy sobie drugi zapasowy pusty bag, bo gdy trzeba przejść po w miarę bez drzewnym terytorium łatwo można zostać przyłapanym, wtedy dobiegamy z lootbagiem do jakichkolwiek drzew wrzucamy go pod jedno, a idziemy pod drugie i rzucamy przed siebie zapasowy, pusty bag. Jeśli złodziej nie jest zbyt spostrzegawczy pomyśli, że nadal mamy w posiadaniu prawdziwego lootbaga, tym sposobem uciekamy i odciągamy go od naszego wypełnionego baga, a gdy już się trochę oddalimy pozwalamy mu dopaść pustą torbę (lub z shitową zawartością żeby nie myślał, że gonił nas na marnę ), kiedy to zniechęcony złodziej już odejdzie i pójdzie okradać innych my bezpiecznie wracamy do swojego lootbaga. Podobną taktykę można stosować ze zwłokami potworów, np. kiedy jesteśmy w podziemiach.


Niestety, ten pan mnie dopadł. Naszczęście to był tylko pusty bag na, którym chciałem pokazać wam różne sztuczki.


To już koniec mego poradnika, mam nadzieję, że się wam przyda, szczególnie tym początkującym.

Ps. Jeśli chciałbyś wystawić mi plusa za ten poradnik, proponuje również nagrodzić plusem szanownego usera TheNatoorata, gdyż on był dla mnie inspiracją, za co mu bardzo dziękuje.

Ostatnio edytowany przez Vicious Phoenix - 20-08-2004 o 01:02.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-12-2011, 18:55   #2
Mispexd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 21
Domyślny

Staryy temat... Ale miło było poczytać
Mispexd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2014, 19:59   #3
Derbag
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 11 2014
Wiek: 34

Posty: 50
Domyślny

teraz to wszyscy mają już tyle CAPA że nie trzeba lootbagów robić ;p
Derbag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:56.


Powered by vBulletin 3