Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-07-2010, 13:11   #1
Dagoratusek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 06 2010
Lokacja: Kraków

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Uth'a Sqad
Świat: Celesta
Poziom: 89
Skille: 85/64
Poziom mag.: 18
Domyślny Łuki, Kusze, Włócznie

Oto seria pytań:

1.Jak wygląda procentowo szansa na trafienie z tych broni, czy większe są szanse na trafienie z włóczni, kuszy czy gwiazdek zabójcy.

2.Czy szansa na trafienie zależy od poziomu postaci, a jeśli tak to w jakim stopniu.

3.To pytanie mnie najbardziej dręczy ponieważ na różnych stronach o tibi nie jest napisane podobnie:
Chodzi mi o modyfikatory jakie mają kusze i łuki, jakie one mają znaczenie czy zwiększają one siłę amunicji czy końcowy efekt obrażeń. Zauważyłem np. że jest taka kusza co daje +20 do ataku i -20% do celności ale czy ona sprawia że np. z power bełty będą miały 60 ataku (40+20) czy obrażenia zadawane przez nie wzrosną o 20 (np 253 hita i +20 bonusu z kuszy co da 253). Podobnie z strzałami czy korzystają z niektórych łuków osiągnę np. 41 (38 najlepsze strzały onyx i +3 z bonus z łuku).

Z góry dziekuję za informacje.
Dagoratusek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2010, 14:36   #2
Mroczny_Angel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 10 2006
Lokacja: Miasteczko..

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 118
Skille: 94/73
Poziom mag.: 21
Mroczny_Angel ma numer GG 6432805
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagoratusek Pokaż post
Oto seria pytań:

1.Jak wygląda procentowo szansa na trafienie z tych broni, czy większe są szanse na trafienie z włóczni, kuszy czy gwiazdek zabójcy.

2.Czy szansa na trafienie zależy od poziomu postaci, a jeśli tak to w jakim stopniu.

3.To pytanie mnie najbardziej dręczy ponieważ na różnych stronach o tibi nie jest napisane podobnie:
Chodzi mi o modyfikatory jakie mają kusze i łuki, jakie one mają znaczenie czy zwiększają one siłę amunicji czy końcowy efekt obrażeń. Zauważyłem np. że jest taka kusza co daje +20 do ataku i -20% do celności ale czy ona sprawia że np. z power bełty będą miały 60 ataku (40+20) czy obrażenia zadawane przez nie wzrosną o 20 (np 253 hita i +20 bonusu z kuszy co da 253). Podobnie z strzałami czy korzystają z niektórych łuków osiągnę np. 41 (38 najlepsze strzały onyx i +3 z bonus z łuku).

Z góry dziekuję za informacje.
modyfikacja broni typu 20 do ataku zwieksza atak broni czyli przykladowo bierzesz onyx arrow i bow 3 do ataku co daje sile amunicji 41
%trafien modyfikacja ta polega na szansie zadania obrazen.

co do szansy trafien bronie typu rsy/ass maja mniejsza szanse trafien niz kusze a z koleji kusze maja mniejsza niż bow posilkowalem sie tu kalkulatorami i wlasnym doswiadczeniem na tym polu
Mroczny_Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2010, 10:20   #3
Dagoratusek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 06 2010
Lokacja: Kraków

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Uth'a Sqad
Świat: Celesta
Poziom: 89
Skille: 85/64
Poziom mag.: 18
Domyślny

A nie wie ktoś może dokładnie jaka to szansa jest czy to 55% dla włóczni, 70% dla kuszy?
Dagoratusek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2010, 13:20   #4
Mroczny_Angel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 10 2006
Lokacja: Miasteczko..

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 118
Skille: 94/73
Poziom mag.: 21
Mroczny_Angel ma numer GG 6432805
Domyślny

wszystko zalezy od skilli jakie posiadasz i byc moze lvla ale w bardzo znikomym stopniu
Mroczny_Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:23.


Powered by vBulletin 3