Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-06-2007, 01:33   #141
Dudipl
Użytkownik Forum
 
Dudipl's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2007

Posty: 38
Domyślny

@up
Nie marudz tak na tego Cipa bo sorcowie i druty mieli juz swoje update a teraz maja swoje najci i palowie !!! Wiec nie mow ze jestes taki poszkodowany i ze najci maja tak dobrze !!!
A co do twojego kolegi co na 10 lvl wali hity po 80 min to cos mi sie nie che wierzyc

@topic
1.Glownie to mnie denerwoje ze PACC taki drogi (choc moglbym kupic ale uwazam ze strata forsy)
2.LAGI !!! I KICKI !!! przez ktore mozna zginac
3.No i brak wyrozumialosci (tak jakby) np. jesli ktos na nagle logouta bo dostal laga to postac powinna wdg. mnie tak znikac jak normalny logout a nie ty wchodzisz po minucie (lag zarzegnany) a tu jestes w swiatyni albo masz red hp otoczony 5 potworami wkolo

Ostatnio edytowany przez Dudipl - 27-06-2007 o 01:36.
Dudipl jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2007, 09:05   #142
Rogallus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jak już napisałem w innym temacie zostałem niesłusznie zbanowany. Przecież ja nie wklejałem żadnych linków!!! CipSoft powariował? Gdzie ja mam teraz im powiedziedzieć o tym?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2007, 09:16   #143
Michnik of Celesta
Użytkownik Forum
 
Michnik of Celesta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 262
Poziom mag.: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasopea Pokaż post
Mnie w cipach denerwuje such a few things:
1.Czemu PACC jest taki drogi??
2.Czemu tu nie ma żadnych zabezpieczeń przed hackiem??
3. (tu mam zamiar napisać dużo) Chodzi o ostatni update, co miał podrasować palla i knajta, po kiego wacka to komu?? ja jestem sorcem na 15lvl i wale z wanda of dragonbreath 25hp max. a mój kolega ma 10lvl, jest knajtem i z bright sworda wali 80hp i to najniżej!! I jeszcze ich poprawiać? po co? kto będzie grac takim sorcem kiedy tak go minimalizują, powinni zrobić na odwrót, skoro pall i kanjt mogą skillowac, to czemu sorc nie może? czemu na 5mlvl i 10mlvl wale tyle samo? czemu przy zwiększeniu mlvl nie zmienia sie ilość zadawanych hitów? Przecież to oczywiste ze powinno sie to zmieniać!! Tak jak skilluja inni skille (a masło jest maślane) tak samo magowie skilluja magic lvl, PROSTE!! jednak cipy na to nie wpadły -_-"

Co pochwalam w letnim update?
1.To że będą axe, obuchy i swordy od lvl...!!
i tylko to, to jest sprawiedliwe...no sprawiedliwsze!!
Rozbawiłeś mnie , dziecko - szczególnie z tym że twój kolega knight wali min za 80. Wyjdź i nie wracaj...
__________________
Cytuj:
Tyrael-Elite Knight [9]: BUY DICK!!!!!!!!!!!!!!!
Michnik of Celesta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2007, 09:18   #144
Tibinosss
Użytkownik Forum
 
Tibinosss's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 102
Skille: 81/76
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasopea Pokaż post

3. (tu mam zamiar napisać dużo) Chodzi o ostatni update, co miał podrasować palla i knajta, po kiego wacka to komu?? ja jestem sorcem na 15lvl i wale z wanda of dragonbreath 25hp max. a mój kolega ma 10lvl, jest knajtem i z bright sworda wali 80hp i to najniżej!! I jeszcze ich poprawiać? po co? kto będzie grac takim sorcem kiedy tak go minimalizują, powinni zrobić na odwrót, skoro pall i kanjt mogą skillowac, to czemu sorc nie może? czemu na 5mlvl i 10mlvl wale tyle samo? czemu przy zwiększeniu mlvl nie zmienia sie ilość zadawanych hitów? Przecież to oczywiste ze powinno sie to zmieniać!! Tak jak skilluja inni skille (a masło jest maślane) tak samo magowie skilluja magic lvl, PROSTE!! jednak cipy na to nie wpadły -_-"
lol, 1. Weź sobie walnij w cyca na 5mlvl z gfb i to samo zrób tylko ze na 10mlvl, ciekawe co z tego będzie nie? 2. Ty grasz na non-pvp?? To idz sobie na pvp enforced lub normal pvp i zrób sobie tam najcika to sie dowiesz czemu w tym update najwięcej plusów poszło na strone knighta ;/
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matik1997
Wiem że to nie ten temat ale może mi ktoś powiedzieć jak zmienić nick??
_______________________________________________
Wspieram akcję: "Piszemy poprawną polszczyzną."
Tibinosss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2007, 18:22   #145
Kasopea
Użytkownik Forum
 
Kasopea's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007
Lokacja: England

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 22
Skille: duze
Poziom mag.: 9
Kasopea ma numer GG 5390639 Send a message via Skype™ to Kasopea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michnik of Celesta Pokaż post
Rozbawiłeś mnie , dziecko - szczególnie z tym że twój kolega knight wali min za 80. Wyjdź i nie wracaj...
To jest prawda ze ,mój kolega wali 80 a przynajmniej tak mi mówił wiec w to nie wnikam...

Cytuj:
lol, 1. Weź sobie walnij w cyca na 5mlvl z gfb i to samo zrób tylko ze na 10mlvl, ciekawe co z tego będzie nie? 2. Ty grasz na non-pvp?? To idz sobie na pvp enforced lub normal pvp i zrób sobie tam najcika to sie dowiesz czemu w tym update najwięcej plusów poszło na strone knighta ;/
Tak...gram na non-pvp, a co do skilli to chodzi mi o bicie z wanda nie z run...a knajta jakos nie chce mi sie robic...

Cytuj:
Nie marudz tak na tego Cipa bo sorcowie i druty mieli juz swoje update a teraz maja swoje najci i palowie !!! Wiec nie mow ze jestes taki poszkodowany i ze najci maja tak dobrze !!!
A co do twojego kolegi co na 10 lvl wali hity po 80 min to cos mi sie nie che wierzyc
Coś mi w środku mowilo ze nikt nie uwierzy ze on tyle wali. Trudno, ale sorcowie SĄ gorsi w zwykłych atakach, a runy na drzewach nie rośną...
__________________
Podpis nie istnieje, to tylko MATRIX wysyla sygnal do twojego mozgu!


Paladins ROX!!
Kasopea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2007, 18:24   #146
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasopea Pokaż post
To jest prawda ze ,mój kolega wali 80 a przynajmniej tak mi mówił wiec w to nie wnikam...
Wali po 80, chyba w amazonki i inne tego typu potwory.
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 15:22   #147
Triplonq
Zbanowany
 
Triplonq's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2007
Lokacja: Wlochy(Crespellano - Bologna)
Wpisy bloga: 11

Posty: 381
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: $
Triplonq ma numer GG 354318 Triplonq ma login Tlenu zobrak80@tlen.pl
Problem

Mnie denerwuja lagi , moj ban! -.- nawet nie wiem za co nigdy nie uzywam programow dodatkowych ani cheatow. Ciagle cos mnie blokuje i wywala blokuje i wywala a puzniej tylko na koncu nie moge sie wczytac do gry i to jest normalne lagi , kicki i na koncu ban ;p
---
Kasopea ma racje tak by bylo dobze ale przeciez sroc ma duzo magi drut ma runki ale za to trzeba miec mane hamsko jest bo za ruzge terz mana idzie a knightowi nie ;p najlepiej by bylo tak jak Kasopea mowi tylko wlasnie jescze nikt tego nie zrobil ja juz powinienem walic ze 30 z mojej ruzgi albo 28

NOWY NICK CIPSOFTA: CIPA SOFT !!! Arghhh!

Ostatnio edytowany przez Triplonq - 13-07-2007 o 15:30.
Triplonq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2007, 07:49   #148
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Dziekuje cipsoftowi za kolejny internal error connection, kick podczas expa, nikt nie moze sie zalogowac a postacie stoja ...
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2007, 07:51   #149
Bezwolakinho
Użytkownik Forum
 
Bezwolakinho's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Wiek: 33

Posty: 41
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja także chcę przyłączyć sie do podziękowań...
Bezwolakinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2007, 09:05   #150
LoluU$
Użytkownik Forum
 
LoluU$'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 1,000
Stan: Niegrający
LoluU$ ma numer GG 8018677
Domyślny

EDIT : JUZ WSZYSTKO DZIAłA ... MOZNA LOGOWAAAAAAAAAAC


ok to ja na poh lece cu :*
__________________
Felix 19:39:59
to co
Felix 19:40:02
cicho
Felix 19:40:16
spamuje juz prawie 3 lata znam sie

// //
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać:

Ostatnio edytowany przez LoluU$ - 21-07-2007 o 09:13.
LoluU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2007, 15:28   #151
Ivan_Thazap
Użytkownik forum
 
Ivan_Thazap's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Zgorzelec

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Dragonhearts
Świat: Candia
Domyślny

ehh.... a ja jestem niezadowolony z "nowego" systemu zakupu pacc'a
- kumpel zamawial 2 pacce swoja karta
- przyszlo mu ze pieniadze zostaly pobrane za 1 pacc'a
-kumep juz ma pacc'a
- ja czekam juz pare godzin i nic
-2 pacc'e zamowione w tym samym czasie... jeden jest... drugiego nie ma i o co kaman ?
Ivan_Thazap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2007, 14:57   #152
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Ponarzekać...

No więc jest mało rzeczy które mnie denerwują ze strony technicznej tibii... mianowicie:
- czasami jak expie i robie sobie lootbaga to poziom na którym go zostawiłem może zostać wyczyszczony (znikają wszystkie rzeczy z podłogi oprócz tych które są na stałe)... no to jest w stanie wytrącić z równowagi czasami ;p

- kicki mi się zdarzają rzadko, ale jednak problem jest... a już najgorzej jak jest to z winy cipsoft i wcześniej nie będzie komunikatu (czerwonego) żeby sie gdzieś ukryć, bo jak w środku expa takie coś będzie miało miejsce, to nie sposób lognąć na full spawn czasami = 100% death.

- no i dedy zabierają za dużo expa/eq? (w sęsie że drogi jest aol i bleesy które i tak nie dają dużego efektu...) może tańsze mogły by być i jeszcze jeden blees by się przydał (albo dla pacc jeszcze 2 żeby jak się pacc skonczy nie tracić tyle expa? ) eheehe no w każdym razie tak by było cyba lepiej dla graczy
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2007, 17:44   #153
MarekMan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mnie wkurza to ze teraz jak chce relognac sie na innego chara to pisze ze jestem online na innym
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2007, 20:06
Vinion
Ta wiadomość została usunięta przez emilok. Powód: Sfrustrowany dzieciak + łoś co go cytuje
stary 07-08-2007, 20:22   #154
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Powieś się idioto.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2007, 20:23
Wolf
Ta wiadomość została usunięta przez emilok. Powód: Sfrustrowany dzieciak + łoś co go cytuje
stary 07-08-2007, 20:40   #155
marecky
Użytkownik Forum
 
marecky's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005

Posty: 37
Profesja: Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 16
Skille: 56 dist
Domyślny

najbardziej irytuje mnie mechanika Logout lock. kiedy potrzebuję nagle odejść od komputera muszę najpierw czekać dużo czasu zanim mi battle zniknie żeby spokojnie wylogować...

Myślę też że trochę za bardzo sorce/druty zostali pokarani w ostatnim update. Moim zdaniem Cipsoft powinien zostawić ich dmg taki jak był, a zwiększyć knightom/palom o ciut więcej niż jest bądź pozostawić go w takim samym stanie jak jest teraz.
marecky jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2007, 19:07   #156
Vinion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007

Posty: 35
LOL

no tak byłem teraz juz nie gram mam zamiar sprzedac postac i koniec zaczne grac na ots'ach mam nawet jednego fajnego

DZIEKI TEMU DEDOWI PRZEJZALEM NA OCZY

POZDRO DA ZJECHANEGO CIPSOFTU..
Vinion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 09:27
Rim'Krill
Ta wiadomość została usunięta przez Ashlon. Powód: Brak kultury uzytkownika
stary 24-08-2007, 17:39   #157
Kharakorn
Użytkownik Forum
 
Kharakorn's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2007
Lokacja: Przyłubie GG:5277504
Wpisy bloga: 1

Posty: 55
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Anticia
Poziom: 125
Skille: 86/83
Poziom mag.: 6
Kharakorn ma numer GG 5277504 Send a message via Skype™ to Kharakorn
Król

pamiętam czasy tibii 7.3
-nie było tyle noobów(prawie wcale).
-miło się grało nawet z ludźmi których nie znałem.
-nie było wielu pk ponieważ większość ludzi miało podobne lvl-e i była solidarność

a teraz?? w ciągu 1 Godziny 2 Deady na skilowaniu(Pierw w Kazoordonie potem w Venore) coto ma byc??
Dobra pomyślałem że wbije lvl potem poskiluje i już nooby z 13 lvl-em i z bp hmm mnie nie zaatakuje, no i się rozczarowałem, idzie 9 lvl Mag, a ja na amazonkach to mówię podzielmy się expem a ten Fuck You i atakuje mnie, a ja z skilami 30/30 za dużo zrobić mu nie mogłem, a on z wanda i dead. Od tej pory przestałem na razie grać w tibie.

offtopic@:
W moim małym mieście co druga osoba grająca w tibie ma 60 lvl up co 4 ma 100 lvl up a co 7 ma 160 up
Grają razem na 3 serwach, Secura, Aurea, Astera i podpisują się Solec Gang w opisie postaci na tibia.com, może oni mi pomogą wrócić do gry??
__________________
Dobra kupa nie jest zła
Kharakorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 13:01   #158
Barniakos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2007
Lokacja: Węgorzewo

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sir Gofer
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 42
Skille: 79/79
Poziom mag.: 5
Barniakos ma numer GG 144960
Domyślny

A czemu pytasz nas o to czy pomogą Ci wrócić do gry? Zapytaj ich
Barniakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:14   #159
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patrykkk Pokaż post
No i poco tak przeklinac ? Ludzie, jak to tylko gra !! Kurwa niech se hakuja konta i niech se uzywaja tych botow... Trzeba grac dla przyjemnosci a nie dla leveli
Pograj z rok czy 2 miej 100 lvl i strac wszystko dlatego że GM cie banuje i ma w dupie twoje odwołania. Mogłbyś okazać dla niego wiecej zrozumienia ,bo to w koncu troche czasu zajmuje zrobienie takiego chara.Dla przyjemności graj? A fajne to uczucie gdy twoj majatek w tibii przepada? I że dla tej porzyjemnosci stracisz 2 lata zycia i gówno z tego masz? Może to i tylko gra ale niektórych(co ja pierdole chyba wszystkich) takie sytuacje potrafią ekhm... znacząco wytrącić z równowagi...Ale mam gadane ...

Ostatnio edytowany przez Leonio - 27-08-2007 o 14:19.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:23   #160
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez flips997 Pokaż post
Potrzebuje pomocy w odpowiedzi na pytanie.... czy gmom sprawia przyjemnos usowanie kont i dawanie banow?? bo ja jestem tego dobrym przykladem.... Wtamtym roku po update letnim dostalem bana za slowa ktorych nienapisalem ... nie wiem jak to domnie przypasowali ale ok....
Nastepnego bana dostalem z mojej winy troche mnie ponioslo i zaostro mowilem do gma..... a 3 ban z tej seri to szczyt szczytow...mialem miss window i napisalem na trade... a skoro to byl 3 ban z takiej samej seri to delate.... a co dziwnego zaden gm domnie nienapisal ze dostaje bana i delate zebym sie wytlumaczyl albo cos... i dostalem delate...
A co w tym dziwnego moj kumpel rowniez mial 3 bany z tej samej seri (pozatym z tej co ja) i napsail odwolanie i tlyko an miesiac bana mu dali... a ja psailem odwolania i coo? wielkie gowno czy to niejest chore?
Może twój wróg zna GM z rl Albo noobek celowo coś na ciebie i twojego kumpla napisał bo frre itans plz nikt nawet ty i kumpel nie chcieliście dać i dla twojego nieszczęścia napisał coś do ciebie a że powód był poważny GM odpowiedział mu...
A może poprostu GM sie na ciebie uwziął za ... zbyt ostre odzywanie sie do niego...a ciebie kumpel poparł
Może zamiast pisać odwołania powinieneś napisać sorry
Albo napisać do Xadama na priv gdy gra swoim elite knightem

Ostatnio edytowany przez Leonio - 27-08-2007 o 14:25.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:36.


Powered by vBulletin 3