Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-04-2005, 19:36   #201
Deziom
Użytkownik forum
 
Deziom's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 15
Deziom ma numer GG 8450098
Domyślny

@up- Co za noob, xD

19:27 Evil Russek: kilof jest potrzebny
19:27 Evil Russek: do questa na spike worda
19:27 Evil Russek: najlepsza bron na roku
19:27 Lord Deziom: ?
19:27 Lord Deziom: co ty
19:27 Lord Deziom: nie powiesz
19:27 Evil Russek: lol
19:27 Evil Russek: to kupujesz?
19:27 Evil Russek: 100 starczy
19:27 Lord Deziom: lol
19:28 Lord Deziom: xD spike sword na rooku
19:28 Evil Russek: ale noob
19:28 Lord Deziom: dodam do na tibia.pl rozmowy z noobami ^^
19:28 Evil Russek: jest quest debilu
19:28 Lord Deziom: mow dalej
19:28 Evil Russek: co za noob
19:28 Lord Deziom: juz ide dodac ^^
19:28 Evil Russek: lol, niewierzysz to nie
19:28 Evil Russek: lol, prosze bardzo
19:28 Lord Deziom: kk
19:28 Lord Deziom:

I dodałem ;s
Wiem ze sie od gm dostaje, ale nie na 6 levelu ;p

Ostatnio edytowany przez Deziom - 08-04-2005 o 19:49.
Deziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-04-2005, 13:23   #202
Pajko
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny wielki n00bek

wiec ja powiem tak spotkalem raz sie z 49lvl palkiem i ja jako druid sprzedawalem mu uhy bo se chcial kupic. i ja mowie trade a on ej co to jest trade ja na to kurde masz 49lvl i nieweisz jak na trade a on ja kupilem postac bo niemam co robic z kasa(to mnie dobilo) wiec mowie zeby mi polozyl kase za uhy na mojej skrzynce w depo i ten n00b polozyl mi 10k za 4bp ale mu niedalem bp tylko ctrl + L .

drogi n00b to taki ktory gadal do ghula
prosze niezabijaj mnie dobry ghulek nie prosze i stal jak taki cep, mnie to juz n00bki dobijaja i dlatego zrobilem se sorca sd makera i daje sd druidkowi i N00BS KILLER
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2005, 19:38   #203
dawid mag
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 01 2005

Posty: 103
Domyślny

noob to muj kolega Kristlord owiedzialem pokaz mi armor i pokazal wszytko na depo i muwie to nara i weszlem na niego mial na depo 8 k i nagle wziol lognl\ol sie i powiedzial nara i potem muwil ze niewie gdzie jest jego kasa ze bral jom ze sobom
dawid mag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2005, 19:45
szpindel
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: Offtopic.
stary 10-04-2005, 15:09   #204
Deltruix
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 09 2004

Posty: 10
Deltruix ma numer GG 2770017
Domyślny

A to moja historyjka która przydarzyła mi się dziś na rooku (robie nową postać) znalazlem sobie 2 brass helmety ale skoro mam swojego to chcialem sprzedać i podchodzi koleś:

15:00 Vincent Wahreit: SELL BRASS HELMET
15:00 Dgaron: buy
15:00 Dgaron: buy
15:00 Vincent Wahreit: 35gp
15:00 Dgaron: ofer
15:00 Dgaron: ok
15:00 Dgaron wants to trade with you.
15:00 Vincent Wahreit: lol
15:00 Dgaron: acept
15:00 You see Dgaron (Level 1). He has no vocation.
15:00 Dgaron: or hunted
Dodam ze koles ofiarowal mi początkową zbroje którą można znaleść prawie wszędzie
Deltruix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2005, 15:27   #205
Bialix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Rozmowy zarejestrowane na serwerze Astera, na Rooku i zachowane dla potomności. Zapisane z powodu moich własnych pobudek i zamysłów, nie zawsze trzeźwych...

Otrzymałem wiadomość wyrażającą chęć kupna pewnego przedmiotu (Silver Amulet), więc zacząłem rozmowę:
11:41 Sir Bialix: hi
11:41 Knight Warror Of Astera: swe
11:41 Sir Bialix: you wanna it??
11:41 Sir Bialix: what swe???
11:42 Sir Bialix: Sweden??
11:42 Knight Warror Of Astera: have you mace
11:42 Sir Bialix: yes i have
11:42 Sir Bialix: but it's my weapon
11:42 Knight Warror Of Astera: buy
11:42 Knight Warror Of Astera: swe
11:42 Sir Bialix: i wont sell it
11:42 Knight Warror Of Astera: buy
11:43 Sir Bialix: it's not for sale!!!
11:44 Sir Bialix: i an sell you a carlin sword
11:44 Knight Warror Of Astera: buy
11:44 Sir Bialix: offer
11:44 Knight Warror Of Astera: 49gp
11:44 Sir Bialix: too low
11:45 Knight Warror Of Astera: no
11:45 Sir Bialix: i pay for it 90gp
11:45 Knight Warror Of Astera: no
11:46 Sir Bialix: so bye
11:46 Knight Warror Of Astera: 50
11:46 Knight Warror Of Astera: fuck you
11:47 Sir Bialix: 90gp not less
11:47 Sir Bialix: if you don't wan't i can say you good bye


Ubijałem trola i akurat wepchał się jakiś burak więc ja mu na to:
Bialix: n00b

A on na to:
Soki Liva: ***

Polak
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2005, 09:20   #206
dante0xi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: DragonLand

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 13
Poziom mag.: 7
Domyślny

Sarok Rendor

Ide sobie po thais na servie xantera a tu mi jakiś Polski nOObek. Zaczyna miło rozmowę mówi jak go okradziono itp. Zaprowadza mnie do królowej carlin mówi że dostane crown helmeta za ten quest każe coś pleść i bum! nagle mam 1 hp jeden strzal tego nOObka i leże poszło se crown helmet.
dante0xi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 21:07   #207
neq14
Użytkownik forum
 
neq14's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004

Posty: 21
Pergamin noob

Cześc! W klasie mam takiego kolesia co gra w tibie i powiedzial ze koles przywolal sobie skrzynke i ta skrzynka za nim chodzila i zabijala potwory
neq14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 21:34   #208
TiTuS
Użytkownik Forum
 
TiTuS's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 371
Domyślny

Powiedzieliśmy koledze żeby poszedł do królowej w carlin i żeby powiedział "fuck you" i dostanie fire sworda..ale zrobił to i do dziś się pyta kiedy będzie ten fire sword
TiTuS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 23:45   #209
Mysta Krecik
Użytkownik Forum
 
Mysta Krecik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005

Posty: 57
Domyślny Br nOOb

1.Historjka pt."Bry sa najlepsze "
Siedze sobie w dp i oglsazam "yell" ze sprzedaje rozne *******y w tym noble armor
zglasza sie jakis ziomus i muwi "buy buy noble armor", klikam trade na noble poczym na niego a on nic, znowu to ronbie i znowu gadam do niego mówie mu "trade TRADE ! TRADE!" i cos w tym stylu on nagle zaczyna uciakac.Gonie go i dre sie "i sell trade" "i sell noble armor TRADE" i gonie go dalej przeslismy tak okolo 15 kratek a on wypala caly spanikowany
" plz don't kill " plz dont kill " "sry plz don't kill" i cos tam po espanol nawija no myslalem ze padne ( bylem wtedy palem 22 lv " niech zyja BR-y

2.Nastempna przygoda pt "Bolek mega nOOb ktorego pomimo to bardzo lubie"
expie na goust landzie chodze od jaskini do jaskini i wybijam respy gdy wjednej spotykam 2 gosci blokujacych 22 lv najta nazwijmy go Bolek ktorego lal ghul, wiec pomagam im bloczyc. Bolek szybko pada a ja majac szybkie raczki gole lota. Po dedzie gosc nawija do mnie po polsku Slyszac go zaczynam sciemniac : "stary szkoda ze sie nie odezwales jak bym wiedzial ze jestes Polakiem to bym ci pomogl", na co on odowiada "pomoz mi ubic tych 2 pozostalych". Co by nie wkoncu to BR-y tych bic mozna prawie bez konsekwencji . Mecze ich zeby pomogli mi ubic bolka jeszcze raz na lecz tym razem na party ale jak to BR-y przewaznie, nic nie kumaja
{(pamietajcie ja im pomoglem ubic bolka ale teraz pomagam bolkowi ich ubic)} lecz oni nie chca daje sam party bolkowi i udajemy ja i on ze sie lejemy. Ja udaje ze przegrywam i dre sie do tych 2 BR-ów "help help" oni sie nabieraja dolanczaja do party i 2 Br-owskie dedy przyozdobiaja glebe ). Na nastempny dzien Bolek ma mnie za najwiekszego kumpla zabiera mnie pod gh kolegi (nazwijmy go Lolek) jest nim 27 lv paladyn truskawa, ja mam 24 rownierz paladyn. Takrze robimy duelka, jak by inaczej dwa pale , ale poniewaz sciagalem cos z neta i mialem mega lagi to gladko przerznolem. Nagle tan kolo wypala ze lewy jestem i ze tan moj bolek kumpel tez jest lewy i tak dalej innymi slowy zaczyna sie wozic. Stoje sobie slucham cierliwie i patrze jak ten pall nastempnego duela robi z innym kumplem (tego natomiast nazwijmy Olek) wygrywa go i Lolkowi zosteje deep red po czym znowu Lolus zaczyna sie wozic:"jak mnie ktos teraz hitnie to ma ded".
Wiec odzywam, "eee nie badz taki pewien" na co Lolek: "sprubuj szczescia". Bum sprzedaje mu bolta i fire field naraz kolo pada . Patrze a na mnie zuca sie Bolek 22 lv najt i Olek 19lv pal ubijam szybko Olka i bije sie dalej tylko z Bolkiem, ten jednak szybko mnie dogonil mial time ring, ale wysoki skill i duzo uhow ratują mi skure, ubijam Bolka i znajduje w nim smiecie i 1 min left time ringa.
Stoje sobie nad zwlokami gdy tu nagle wpada cala trujka uzbroili sie rzeczmi z gh ( ja sciemnilem na priv Bolkowii ze mi 3 uh zostalo wiec sobie zaplanowali ze mnie szybko ubija) i mnie gonia pal mnie dogania i leje a mi pare uh zostalo on pare bp nabral i ma kumpli no to nie zostalo mi nic innego jak wiac w strone dp ( nie moge jeszcze prze okolo 10 min wejsc do srodka ) no i biegne oni mnie leja 1 uh puscilem lecz jeszcze daleko no ale co to time ring ze zwlok Bolka w Bpaku, zakladam odskakuje na bezpieczna odlaglosc ( co za ironia time ring Bolka ratuje mi zycie ;D). Bedac juz pod dp sciemniem im na rpriv "stop nie mam uh prosze" oni sie podjarali i biegna za mna do dp i leja ja krzycze "HELP PK" i majac red slysze jak mi puszczaja teksty "i co teraz nOObie pozegnaj sie lewusie" ja sie uham co lepsze inni mnie potem tez uhaja uh-ja zeby pomoc biedakowi przed atakiem pk nagle jakis high lv
( nazwijmy go mordus ) wpada i ubija cala 3 .

Policzmy:
*Bolek-( ubity dziki ghulowi 1 skalp, dzieki mordusiowi 1 skalp i sam raz go ubijam 1 skalp razem 3 skalpy),
*Lolek ( ubity dzieki Mordusiowi 1 skalp no i raz ubity przezemnie 1 skalp razem 2 skalpy )
* Olek ( raz przezemnie 1 skalp i raz przez Mordusia 1 skalp razem 2 skalpy )
* 2 BR-y 20 lv i 16 lv: (ubite razem z Bolkiem 2 skalpy)

Razem 9 skalpow zdjetych z głów nOObkow w przeciagu 1 godz (nie liczac przerwy miedzy logami) i to bez ani jednego unjustifieda

ps. teram mam 43 lv .
Bolek zaczol od nowa i ma 13 lv, tamtą postac mu zrookowali gdyz nalezala do jego brata i miala na sobie hunta.
Lolek i Olek przeniesli sie na inny swiat.
Los dwóch BR-ów pozostaje nieznany
Bolek nie odrobil lekcji i dalej sie kumplowalismy bo mu nawciskalem ze: "Bolek ciebie nie chcialem zabic tylko ci pomoc bo Lolek tez cie wyzywal i myslalem ze sie nie lubicie i gdybys mnie nie zaatakowal to by byl git" na co Bolek: "to byl moj kolega musialem tak sie zachowac" no i dalej ma mnie za wielkiego kumpla a i ja go polubilem. Zdradzil mi ze ne 8 lv ma equip po bracie i kumplach wart prawie 100 k ( jak mnie korcilo zeby go zabic moim pk charem la e sumienie mnie powstrzymalo ) malo tego dal mi passy to tej postaci gdy mu Klijent tibi sie zrabał, zebym uciakl jego postacia z zamku( wszedlem i uratowalme mu zycie bo koniec koncow polubilem go, ma wielkie serce i fajny z niego gosc, ale jak mozna byc tak ufnym prawie kazdy buchnolby mu caly equip , (szczegulnie ze juz przyczynilem sie do jego 2 dedow ) teraz mu pomagam jestem jego protektorem w miare moich mozliwosci, wysylam mu skromne itemki oraz gaduszymy od czsu do czasu

Happy end jak w amerykanskim filmie Bolek,Lolek,Olek to oczywiscie zmyslone nicki ale cala reszta to szczera prawda
( mam nadzieje ze komus moja historia z zycia wzieta sie spodoba i cale to pisanie nie pujdzie na marne )z neta i mialem mega lagi to gladko przerznolem. Nagle tan kolo wypala ze lewy jestem i ze tan moj bolek kumpel tez jest lewy i tak dalej innymi slowy zaczyna sie wozic. Stoje sobie slucham cierliwie i patrze jak ten pall nastempnego duela robi z innym kumplem (tego natomiast nazwijmy Olek) wygrywa go i Lolkowi zosteje deep red po czym znowu Lolus zaczyna sie wozic:"jak mnie ktos teraz hitnie to ma ded".
Wiec odzywam, "eee nie badz taki pewien" na co Lolek: "sprubuj szczescia". Bum sprzedaje mu bolta i fire field naraz kolo pada . Patrze a na mnie zuca sie Bolek 22 lv najt i Olek 19lv pal ubijam szybko Olka i bije sie dalej tylko z Bolkiem, ten jednak szybko mnie dogonil mial time ring, ale wysoki skill i duzo uhow ratują mi skure, ubijam Bolka i znajduje w nim smiecie i 1 min left time ringa.
Stoje sobie nad zwlokami gdy tu nagle wpada cala trujka uzbroili sie rzeczmi z gh ( ja sciemnilem na priv Bolkowii ze mi 3 uh zostalo wiec sobie zaplanowali ze mnie szybko ubija) i mnie gonia pal mnie dogania i leje a mi pare uh zostalo on pare bp nabral i ma kumpli no to nie zostalo mi nic innego jak wiac w strone dp ( nie moge jeszcze prze okolo 10 min wejsc do srodka ) no i biegne oni mnie leja 1 uh puscilem lecz jeszcze daleko no ale co to time ring ze zwlok Bolka w Bpaku, zakladam odskakuje na bezpieczna odlaglosc ( co za ironia time ring Bolka ratuje mi zycie ;D). Bedac juz pod dp sciemniem im na rpriv "stop nie mam uh prosze" oni sie podjarali i biegna za mna do dp i leja ja krzycze "HELP PK" i majac red slysze jak mi puszczaja teksty "i co teraz nOObie pozegnaj sie lewusie" ja sie uham co lepsze inni mnie potem tez uhaja uh-ja zeby pomoc biedakowi przed atakiem pk nagle jakis high lv
( nazwijmy go mordus ) wpada i ubija cala 3 .

Policzmy:
*Bolek-( ubity dziki ghulowi 1 skalp, dzieki mordusiowi 1 skalp i sam raz go ubijam 1 skalp razem 3 skalpy),
*Lolek ( ubity dzieki Mordusiowi 1 skalp no i raz ubity przezemnie 1 skalp razem 2 skalpy )
* Olek ( raz przezemnie 1 skalp i raz przez Mordusia 1 skalp razem 2 skalpy )
* 2 BR-y 20 lv i 16 lv: (ubite razem z Bolkiem 2 skalpy)

Razem 9 skalpow zdjetych z głów nOObkow w przeciagu 1 godz (nie liczac przerwy miedzy logami) i to bez ani jednego unjustifieda

ps. teram mam 43 lv .
Bolek zaczol od nowa i ma 13 lv, tamtą postac mu zrookowali gdyz nalezala do jego brata i miala na sobie hunta.
Lolek i Olek przeniesli sie na inny swiat.
Los dwóch BR-ów pozostaje nieznany
Bolek nie odrobil lekcji i dalej sie kumplowalismy bo mu nawciskalem ze: "Bolek ciebie nie chcialem zabic tylko ci pomoc bo Lolek tez cie wyzywal i myslalem ze sie nie lubicie i gdybys mnie nie zaatakowal to by byl git" na co Bolek: "to byl moj kolega musialem tak sie zachowac" no i dalej ma mnie za wielkiego kumpla a i ja go polubilem. Zdradzil mi ze ne 8 lv ma equip po bracie i kumplach wart prawie 100 k ( jak mnie korcilo zeby go zabic moim pk charem la e sumienie mnie powstrzymalo ) malo tego dal mi passy to tej postaci gdy mu Klijent tibi sie zrabał, zebym uciakl jego postacia z zamku( wszedlem i uratowalme mu zycie bo koniec koncow polubilem go, ma wielkie serce i fajny z niego gosc, ale jak mozna byc tak ufnym prawie kazdy buchnolby mu caly equip , (szczegulnie ze juz przyczynilem sie do jego 2 dedow ) teraz mu pomagam jestem jego protektorem w miare moich mozliwosci, wysylam mu skromne itemki oraz gaduszymy od czsu do czasu

Happy end jak w amerykanskim filmie Bolek,Lolek,Olek to oczywiscie zmyslone nicki ale cala reszta to szczera prawda
( mam nadzieje ze komus moja historia z zycia wzieta sie spodoba i cale to pisanie nie pujdzie na marne )
__________________
Belchatow / Titania

Ostatnio edytowany przez Mysta Krecik - 15-04-2005 o 00:26.
Mysta Krecik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2005, 17:34   #210
Palladni
Użytkownik Forum
 
Palladni's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 353
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pacera
Poziom: 40+
Poziom mag.: 51
Palladni ma numer GG 5971635
Domyślny

No wiec:


Channel saved at Sat Apr 16 17:33:27 2005
17:24 Lord Tomsonek: spierdlaj noobie
17:24 Lord Tomsonek: iz sie umyj
17:24 Lord Tomsonek: albo sie zglos do dannielus
17:24 Lord Tomsonek: a
17:24 Lord Tomsonek: noobie
17:24 Tobi Master Sorcerer: HuHu Jakie mocne slowa z ust 12~latka
17:25 Lord Tomsonek: 16
17:25 Lord Tomsonek: noob
17:25 Tobi Master Sorcerer: Czy rozmawiajac z kolegami/rodzicami/nauczycilami takze co 2 slowo mówisz noob?
17:26 Lord Tomsonek: jaki pedal
17:26 Lord Tomsonek: tobi tak sie mojego kolesia pies wabi
17:26 Tobi Master Sorcerer: Oo.. Pedal Cos Nowego
17:26 Tobi Master Sorcerer: Przyjemniejszego dla uszu
17:26 Lord Tomsonek: lol
17:26 Tobi Master Sorcerer: Tomasz to takie pospolite imie widac ze twoi starsi cie tak od niechcenia...
17:26 Lord Tomsonek: ***ie mnie twoje zadowalenie
17:26 Lord Tomsonek: ****a
17:27 Lord Tomsonek: ile ty masz lat?
17:27 Tobi Master Sorcerer: 16
17:27 Lord Tomsonek: niom
17:27 Lord Tomsonek: to cho na solo
17:27 Lord Tomsonek: jakie miasto?
17:27 Lord Tomsonek: na rl?
17:27 Tobi Master Sorcerer: Nowogard, 60 km od szzcecina
17:27 Tobi Master Sorcerer: Zapraszam serdecznie
17:27 Lord Tomsonek: oooo
17:27 Lord Tomsonek: super
17:27 Lord Tomsonek: wpadnij do szczcina
17:27 Lord Tomsonek: ja tam mieszkam
17:28 Tobi Master Sorcerer: Moze lepiej ty domnie?
17:28 Tobi Master Sorcerer: Wkoncu ty proponowales
17:28 Lord Tomsonek: ulica berlinga 3a/6
17:28 Lord Tomsonek: ale jak ci ****ne to nie wstaniesz
17:28 Lord Tomsonek: wiec ty pryzjedz
17:28 Tobi Master Sorcerer: Wiesz jesli ja do ciebie to najprawdopodobniej sie niespotkamy
17:28 Tobi Master Sorcerer: Sam od dawna dosc tam nibylem
17:29 Lord Tomsonek: co za ***
17:29 Lord Tomsonek: a ty jak masz na imie tobi?
17:29 Tobi Master Sorcerer: Tobiasz
17:29 Lord Tomsonek: hahahhahahhaa
17:29 Lord Tomsonek: co za pedlaskie imie
17:29 Lord Tomsonek: tego sie nie spodziewalem
17:29 Lord Tomsonek: bez kitu
17:30 Lord Tomsonek: tOBIASZ
17:30 Tobi Master Sorcerer: Ta... To po kiego grzyba sie pytales?
17:30 Lord Tomsonek: jestem tobiesz mam 16 lat
17:30 Lord Tomsonek: szukam rodzicuw
17:30 Lord Tomsonek: heh
17:30 Lord Tomsonek: tak sbie
17:30 Tobi Master Sorcerer: Szukasz rodziców ? Spox da sie zalatwic
17:30 Lord Tomsonek: a boze tkaie lola to ja chyba niespotkalem
17:30 Lord Tomsonek: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
17:30 Tobi Master Sorcerer: I vice versa
17:31 Lord Tomsonek: straszne
17:31 Lord Tomsonek: po za tym
17:31 Lord Tomsonek: wiem kim jestes
17:31 Lord Tomsonek: i nie masz 16 lat
17:31 Tobi Master Sorcerer: -.^
17:32 Lord Tomsonek: wez
17:32 Lord Tomsonek: lol
17:32 Lord Tomsonek: jaki guwniarz
17:32 Lord Tomsonek: ignore
17:32 Tobi Master Sorcerer: Wiem Widzialem cie w tejewizji ale mailes inne imie... Zdaje sie pisales o sobie: Czesc, jestem Wojtek, mam 12 lat i chetnie cie poznam
17:32 Tobi Master Sorcerer: Zgadza sie?


No Kolo dziwny ale cuz i tacy sie rodza.
__________________
Palladni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2005, 11:46   #211
Zeus Rozdupczacz
Guest
 

Posty: n/a
Problem .....

krzysztof alko-siema
ja-czego tu?
k.a-co robisz
ja-trenie?
k.a_aha
ka podszedło do mojego rota
ja-weżmiesz mi chociz 1 exp a cie zabije
po zabiciu rota 5 expa poszło do niego
ja- no i co teraz kur..o???
k.a- nic(poczym zaczł uciekac ale mu w tym przeszkodzilem)
k.a-nie bij nie bij plx!!
ja-zabije ce w 5 4 3 2 1 0 i dał loga
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2005, 16:29   #212
mitnick
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny nOOb

Wy jeszcze niewidzieliście takich nOObów jakie są w mojej klasie, niewiem poco o tym mówiłem że jest cos takiego jak tibia. Sie ciągle pytają na jakich lvlach można chodzić na takie a takie potwory, jak robić magiczne lvle, co to skille, czy na szczurach można expić na 50 lvlu, czy rycek może robić uhy a druid używać exori. Ja im mówie nech wejdą na www.tibia.pl i niech poradniki pocztają a oni a sam se poczytaj bo nic niewisz o tibi. (Ja chyba przez nich w tibie przestane grać, a miałem 50 elite na pandorii), albo se trenie na dwarfach mam 3 dwarfy po red hp i przychodzi 10 palek i sie pyta czy może wziąść jednego bo chce tenić, a troche dalej było ich całkiem dużo!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2005, 17:56   #213
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja dam kilka swoich rozmów, w ktorych rozmawialem z wieloma ludzmi (chociaz jeden sie kilkukrotnie powtaza) (wszystkie są mojej roboty, sciagniete z forum gildii (mamy tam specjalny dzial to tego typu rozmow))) Oto pierwsza z nich:

Ostatnio miałem fazke i postanowiłem sie pobawić w słynne na cały świat BR?? Oto kawałki z rozmów:

8:30 Hetevox: give me free items
18:30 Fevoxem: why
18:30 Dark Hazak: haaha
18:30 Hetevox: plx
18:30 You see a fire sword (Atk:35 Def:20).
18:30 Hetevox: i was hacked
18:30 Hetevox: i like plak
18:30 Hetevox: polak
18:30 Fevoxem: ta
18:30 Dark Hazak: tak
18:30 Hetevox: i like u
18:30 Hetevox: vip list?
18:31 Dark Hazak: nie
18:31 Fevoxem: ej
18:31 Hetevox: give me free items
18:31 Fevoxem: Hetovox
18:31 Hetevox: whats up?
18:31 Fevoxem: Lubisz ciastka?
18:31 Hetevox: whats that
18:31 Fevoxem: polak?
18:31 Hetevox: no
18:32 Fevoxem: 17:54 You see some bones.It weighs 50.0 oz.
18:32 Hetevox: give me free items
18:32 Hetevox: i was hacked
18:32 Hetevox: plx
18:32 Limerak: ok
18:33 Fevoxem: armor?
18:33 Hetevox: e-plate
18:33 Hetevox: u know whats that?
18:33 Hetevox: e-plate
18:33 Fevoxem: noble
18:33 Hetevox: ?
18:33 Fevoxem: e plate?
18:33 Hetevox: no!!!
18:34 Fevoxem: plate armor?
18:34 Hetevox: yes
18:34 Hetevox: hehe
18:34 Hetevox: no
18:34 Hetevox: magic plate armor
18:34 Hetevox: u know whats that?
18:34 Fevoxem: aaaaa
18:34 Fevoxem: yep
18:34 Hetevox: u know whats SUV??
18:34 Fevoxem: wiem
18:34 Fevoxem: no
18:34 Hetevox: ?
18:34 Fevoxem: i dont know
18:35 You see a drawbridge.
18:35 You see Jagi Melf (Level 11). He is a sorcerer.
18:35 Jagi Melf: przepraszam
18:35 You see Dark Hazak (Level Cool. He is a paladin.
18:35 Fevoxem: tak?
18:35 Jagi Melf: moge przejsc
18:35 Fevoxem: slucham
18:35 Fevoxem: hmmm
18:35 Fevoxem: zastanowie sie
18:35 Hetevox: u know whats MMS??
18:35 Jagi Melf: prosze
18:35 Jagi Melf: prosze
18:35 Fevoxem: Magic mail scale
18:35 Jagi Melf: blagam
18:35 Hetevox: buaha
18:36 Jagi Melf: poscie mnie prosze
18:36 Hetevox: mastermind shield
18:36 Fevoxem: ff?
18:36 Jagi Melf: moge
18:36 Jagi Melf: co??
18:36 Jagi Melf: prosze
18:36 Fevoxem: Hetevox
18:36 Jagi Melf: tak ladnie prosze
18:36 Fevoxem: FF??
18:36 Hetevox: fire field
18:36 Fevoxem: yep
18:36 Hetevox: Very Happy
18:36 Fevoxem: MLS
18:37 Hetevox: Magic Long Sword
18:37 Jagi Melf: moge
18:37 Fevoxem: PS
18:37 Jagi Melf: pliz prosze blagam
18:37 Fevoxem: PS
18:37 Hetevox: poison storm
18:37 Fevoxem: no
18:37 Jagi Melf: tak czy nie
18:37 Fevoxem: phoramin sword
18:37 Jagi Melf: i tak niema slima
18:37 Hetevox: DSL?
18:38 Fevoxem: Dragon Scale mail
18:38 Hetevox: ??
18:38 Hetevox: no
18:38 Jagi Melf: pliz
18:38 Jagi Melf: Utevo Lux
18:38 Hetevox: Dragon Scale Legs
18:38 Jagi Melf: polak
18:38 Hetevox: they are polak


I teraz 2 z tymi samymi osobnikami:

Tu już mniejsza faza ale też nice

18:02 Fevoxem: Sebastian ide polowic
18:02 Dark Hazak: ok
18:03 Fevoxem: ups
18:03 Fevoxem: ej
18:03 Dark Hazak: haste ma
18:03 Fevoxem: darek
18:03 Fevoxem: korek
18:03 Korek Night: co?
18:03 Fevoxem: juz nic
18:03 Hetevox: ??
18:03 Dark Hazak: korek
18:03 Dark Hazak: suwaj sie
18:04 Korek Night: Utevo Lux
18:04 Hetevox: what are u doing here?
18:04 Dark Hazak: exp
18:04 Korek Night: We exping
18:04 Korek Night: adori gran flam
18:04 Hetevox: why u blocke entrance to slim's?
18:05 Hetevox: block*
18:05 Korek Night: We exping!
18:05 Dark Hazak: of cours
18:05 Dark Hazak: KLOZET NARA MI Z TAD
18:05 You see Simestro (Level 14). He is a sorcerer.
18:05 Korek Night: Smile
18:05 Hetevox: u dont must block
18:05 Korek Night: bye,bye
18:05 You see Korek Night (Level 15). He is a sorcerer.
18:05 You see Limerak (Level 13). He is a druid.
18:05 Dark Hazak: yes yes bye bye
18:06 Limerak: gdzie jest torch
18:06 Dark Hazak: UteVo LuX ""Light
18:06 Korek Night: ma dole
18:06 Korek Night: na dole
18:06 You see Fat Barbie (Level 1Cool. He is a knight.
18:06 Fevoxem: dostawa
18:06 Limerak: heheh
18:07 Korek Night: Smile
18:07 Hetevox: give me one slim
18:07 Limerak: Razz
18:07 You see Limerak (Level 13). He is a druid.
18:07 Korek Night: no,bye
18:07 Fevoxem: po kim jestem
18:07 Hetevox: k?
18:07 Korek Night: po Darku
18:07 Dark Hazak: go away
18:07 Hetevox: why?
18:07 Fevoxem: give me
18:07 Fevoxem: items
18:07 Korek Night: albo po mnie
18:07 Dark Hazak: bo ja tak mowie cioto
18:07 Hetevox: ??
18:07 Korek Night: nie wiem
18:07 Hetevox: can be?
18:07 You see Ogold Joon (Level 17). He is a knight.
18:07 Korek Night: lol's!
18:08 Hetevox: what is cioto??
18:08 Fevoxem: eee
18:08 Fevoxem: darek
18:08 Limerak: co
18:08 Fevoxem: <-=---
18:08 Limerak: Adori Gran """HMM
18:08 Hetevox: Dark. What's Cioto?
18:08 Hetevox: ??
18:09 Ogold Joon: go dark
18:09 Fevoxem: moj next
18:09 Dark Hazak: no
18:09 Dark Hazak: we expin
18:09 Dark Hazak: g
18:09 Dark Hazak: go away
18:09 Hetevox: Dark. What's Cioto?
18:09 Dark Hazak: |ŻŻŻŻŻŻŻ| | | | | |_______| \ nO0b in box
18:09 Fevoxem: darek
18:09 Limerak: czego
18:09 Fevoxem: bo sie pogobilem
18:09 You see 24 gold coins.
18:09 Dark Hazak: o tak
18:09 Fevoxem: Dark to twoja postac?
18:09 Dark Hazak: zucimy sie na to
18:09 Limerak: nie
18:09 You see Ogold Joon (Level 17). He is a knight.
18:09 Limerak: Razz
18:09 Fevoxem: oo
18:09 Hetevox: hey
18:09 Fevoxem: Dark dam cie do vipow
18:10 Dark Hazak: dobra
18:10 Fevoxem: Razz
18:10 Hetevox: guys give me 1 slime
18:10 Dark Hazak: FuCk YoU
18:10 Dark Hazak: ej
18:10 Dark Hazak: pawel
18:10 Dark Hazak: daj tego fiuta
18:10 Fevoxem: ?
18:10 Korek Night: dam was do vipów
18:10 Hetevox: O.o
18:10 Fevoxem: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:10 Hetevox: whats that?
18:10 Dark Hazak: /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:10 Dark Hazak: ups
18:10 Fevoxem: .
18:10 Fevoxem: pamientaj o .
18:10 Ogold Joon: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:10 Hetevox: whats that?
18:10 Dark Hazak: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:10 Dark Hazak: suck
18:10 Fevoxem: penis
18:10 Ogold Joon: /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:10 Fevoxem: this is penic
18:10 Fevoxem: this is penis
18:10 Ogold Joon: /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:11 Ogold Joon: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:11 Dark Hazak: jakie waly
18:11 Hetevox: hey
18:11 Ogold Joon: z ciebie
18:11 Hetevox: u wanna be in my guild?
18:11 Dark Hazak: twoj stary is noob
18:11 Fevoxem: kto next?
18:11 Dark Hazak: |ŻŻŻŻŻŻŻ| | | | | |_______| \ nO0b in box
18:11 Korek Night: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:11 Fevoxem: kto next?
18:11 Hetevox: Smile
18:11 Hetevox: yes im noob
18:11 Fevoxem: ej
18:11 Dark Hazak: |ŻŻŻŻŻŻŻ| | | | | |_______| \ Who is thispokemon
18:11 Fevoxem: ej
18:11 Fevoxem: kto next?
18:11 Limerak: YO
18:11 Korek Night: /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:11 Korek Night: ja
18:11 Fevoxem: kto next?
18:11 Fevoxem: oko
18:11 Limerak: jajjajajaja
18:11 Hetevox: hey
18:11 Fevoxem: dawaj
18:11 Fevoxem: jej
18:12 Hetevox: give me 1gp
18:12 Korek Night: /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:12 Hetevox: plx
18:12 Korek Night: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:12 Fevoxem: ma ktos 8 gp?
18:12 Fevoxem: przy sobie?
18:12 Ogold Joon: ja
18:12 Dark Hazak: nie
18:12 Limerak: nine
18:12 Fevoxem: to zuc
18:12 Ogold Joon: nie
18:12 Limerak: none
18:12 Limerak: ;]
18:12 Hetevox: hey
18:12 Hetevox: u wanna be in my guild?
18:12 Limerak: lol
18:12 Korek Night: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:12 Fevoxem: dark idz po ryby
18:12 Fevoxem: blokne
18:12 Hetevox: u wanna be in my guild?
18:12 Dark Hazak: nie miec kasa
18:13 Hetevox: ?
18:13 You see rocks.
18:13 Fevoxem: ale po ryby
18:13 You see Ogold Joon (Level 17). He is a knight.
18:13 Fevoxem: polowic
18:13 Dark Hazak: nie miec wedka
18:13 Fevoxem: to ja ide
18:13 Hetevox: hey
18:13 Dark Hazak: dac mi ja oddac
18:13 Fevoxem: przesun ich
18:13 Fevoxem: przesun ja pojde
18:13 Korek Night: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:13 Dark Hazak: nie ja isc
18:13 Korek Night: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:13 Dark Hazak: bo oni wejsc
18:13 You see Fevoxem (Level 19). He is a knight.
18:13 Limerak: pusc go
18:13 You see Korek Night (Level 15). He is a sorcerer.
18:13 Fevoxem: idz
18:14 Hetevox: u wanna be in my guild?
18:14 Fevoxem: utevo lux "" lubie ciastka""
18:14 Limerak: pytag tu pytag tam
18:14 You see Lipy archer (Level 17). He is a paladin. He is Royal Forces of the Moonlight Blades.
18:14 Limerak: jest juz slime
18:14 You see Marlow-master (Level 20). He is a druid. He is Cousin of the Dirty Family.
18:14 Fevoxem: chyba
18:14 Limerak: adevo grav flam ''''FF
18:14 Hetevox: i wanna give u 10k
18:14 Limerak: . /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/
18:14 Hetevox: if u dont need u dont get


Te dziwne znaki to "Penic"

Dodam tez komentarze kumpli
I tu widzimy przykład rozmowy z wiejskimi chłopcami, którzy właśnie przyszli z pola(zmeczeni po żniwach).Teraz udaja sie na disco dance do remizy strazackiej w Kopydłowie.Dark Hazak sie nie domył bo jeszcze widać słome wychodzaca z butow.Natomiast Fevoxem chyba jest zboczuchem bo wyciaga publicznie faje-----> /||\ | | | | /ŻŻ\| |/ŻŻ\ \__/||||||\__/.Hetevox chciał ino pogadac na temat brazylijskich telenovel, ale chłopaki nie byli zbyt rozmowni.

No to by było na tyle.Kolejny odcinek z cyklu "Uwazaj BR sa wśrod nas-strzez sie'' ukaze sie niebawem.

Redaktor naczelny:Hetevox i Zaxegebu


nóób plax

Rozmowa nr 2:

I kolejne wkręcanie, tym razem byłego członka gildii, który strasznie się napalił na moje konto Very Happy

12:58 Jadude: to bedziesz jeszce gral
12:58 Jadude: w tibie
12:58 Hetevox: bede
12:58 Hetevox: szybko sie odrobi straty
12:58 Jadude: :/
12:58 Jadude: myslalem ze mi dasz konto
12:59 Hetevox: pomysle jeszcze
12:59 Jadude: ok
12:59 Hetevox: no kumpel tez sie pytal czy koncze
13:00 Hetevox: szkoda gadac
13:01 Hetevox: a z tym kontem to moze ci dam
13:01 Jadude: ok
13:01 Jadude: plz
13:01 Jadude: pomysl
13:01 Hetevox: tylko nie wiem co zrobic z itemami
13:01 Hetevox: moze w dp wywale
13:02 Jadude: nie mi daj
13:02 Jadude: kointo jak nie konto to wszystko z depo
13:02 Jadude: w kazdym miescie
13:02 Jadude: plkz
13:02 Hetevox: no pomsyle
13:02 Hetevox: moze bratu dam
13:02 Jadude: dla nikogo innego nie dawaj
13:02 Jadude: plz
13:02 Jadude: ok
13:04 Hetevox: no i jeszcze zostaje pokoj w gh
13:04 Hetevox: tam tez mam troche itemow
13:04 Jadude: ok
13:04 Jadude: plz
13:04 Jadude: daj mi konto
13:05 Jadude: a jak nie to rzeczy z pokoju
13:05 Jadude: z carlin
13:05 Jadude: thais
13:05 Jadude: plz
13:05 Hetevox: a druidem tez bedziesz gral czy wziasc itemy?
13:05 Jadude: blagam ci ni dawaj nikomu
13:06 Jadude: daj mi wszystko plz
13:06 Jadude: blagam cie
13:06 Hetevox: tylko zrobie lvl
13:06 Jadude: a potem dasz
13:06 Jadude: plz
13:06 Hetevox: a w dp masz kolo 2 bp bolcow i 2bp arrows
13:06 Hetevox: i kilka bp uh
13:06 Hetevox: hmm
13:07 Hetevox: jakies *******y i kilka k
13:07 Jadude: dobra blagam cie
13:07 Hetevox: to ci sie przyda
13:07 Jadude: tak
13:07 Jadude: plz
13:07 Hetevox: k
13:07 Jadude: dasz konto
13:07 Hetevox: dam
13:07 Jadude: dzieki
13:07 Jadude: tu podaj nr i pass
13:08 Hetevox: ale jak bede chcial zagrac to mi dasz nr i passy
13:08 Jadude: tak
13:08 Hetevox: a teraz ci jeszcze nie dam acc i pass
13:08 Jadude: podaj mi gadu gadu
13:08 Hetevox: jak zrobie lvl
13:08 Jadude: ok
13:08 Hetevox: to sie z toba bede kontaktowal przez brata
13:08 Jadude: ale wezne wszystkie rzeczy jak bedziesz chcial pograc to ci wysle
13:09 Jadude: ok
13:09 Hetevox: ok
13:09 Jadude: a ile do lv
13:09 Jadude: ci brakuje
13:09 Hetevox: a zbierasz perly i te wszystkie blyskotki?
13:09 Jadude: tak
13:09 Hetevox: to tez ci moze dam
13:10 Jadude: ja wszystko zbieram
13:10 Hetevox: k
13:10 Jadude: mam ze 20 bp
13:10 Jadude: i w kazfdym cos innego
13:10 Jadude: tylko tera mam mniej
13:10 Hetevox: to wezme jakies talony itp
13:10 Jadude: Sad
13:10 Jadude: ok
13:11 Jadude: daj wszystko
13:11 Jadude: bedziesz chcial konto to ci dam w kazdej
13:11 Jadude: chwil
13:11 Hetevox: ok
13:11 Jadude: ale pass nie bede zmienial
13:11 Hetevox: a loot z qardow sobie sprzedassz czy asprzedac?
13:11 Hetevox: bo teraz expie tam
13:11 Jadude: ja sprzedam
13:12 Jadude: ok
13:12 Jadude: bierz wszystko cenne potem wlurz do dp ja se sprzedam
13:12 Hetevox: ok
13:12 Hetevox: wszystko masz w ab i kazo
13:12 Hetevox: do reszty miast nie chodzilem
13:12 Jadude: jak bedziesz chcial konto to se wezimiesz i sie odezwiesz to ja ci wlore jakis eq
13:12 Jadude: ok
13:14 Hetevox: ok
13:14 Jadude: thx
13:14 Hetevox: juz mnie denerwuje tibia:/
13:14 Jadude: a jaki masz skill
13:14 Hetevox: 65/40
13:14 Jadude: uuuuuuu
13:14 Jadude: ok
13:14 Hetevox: sobie podtrenisz troche
13:14 Jadude: ale nie dawaj bratu
13:14 Hetevox: bo ja nie mialem czasu
13:15 Jadude: k
13:15 Jadude: a jaki lv m
13:15 Hetevox: 13
13:15 Jadude: spoko
13:15 Jadude: eq
13:15 Jadude: jaki masz
13:15 Hetevox: crown set/crus helmet i staram sie zalatwic bohy
13:15 Hetevox: i platinum amulet
13:16 Jadude: :O
13:16 Jadude: wow
13:16 Jadude: to jak nabijesz lv to mi podasz nr i pass
13:16 Hetevox: i mam stalego dostawce uhow i hmm za free
13:16 Hetevox: i czasem mi kumpel dozuca bolce
13:16 Jadude: :O
13:16 Jadude: spoko
13:17 Jadude: tylko nie mow ze oddajesz
13:17 Jadude: to tak samo twoi koledzy beda mi dawac
13:17 Jadude: rzeczy
13:17 Hetevox: ok
13:17 Jadude: ile % do lv masz
13:18 Hetevox: 5%
13:18 Jadude: ja mam slabszy eq blue robe p legs devil helmet
13:19 Jadude: a na czym trenisz
13:19 Hetevox: na soldach najlepiej
13:19 Jadude: ja na cycach
13:20 Jadude: ej masz c 0set
13:20 Jadude: c-set
13:20 Hetevox: crown
13:20 Jadude: legs
13:20 Jadude: tez
13:20 Hetevox: ta
13:21 Jadude: :OOO
13:21 Jadude: O>M>G jaki eq za***isty
13:21 Hetevox: no i jak sie uda beda bohy
13:22 Jadude: po ile kupujesz bohy
13:23 Hetevox: albo bede mial za free albo za 40k
13:23 Jadude: odrazu jak nabijesz lv to mi dasz konto
13:23 Jadude: ok
13:24 Jadude: ej jak nabijesz lv to przeslesz mi c -set
13:24 Hetevox: dam ci passy
13:24 Hetevox: bedzie latwiej
13:24 Jadude: ok]
13:24 Hetevox: to sobie wezmiesz co bedziesz chcial
13:25 Jadude: ale bohy jak zalatwiesz
13:25 Jadude: jak bede mial konto
13:25 Jadude: kase itp
13:25 Hetevox: nie chyba teraz bede mial
13:25 Jadude: ok
13:25 Jadude: to narazie sprubuj bohy zalatwic
13:25 Jadude: jak sie postarasz tto podasz pass
13:26 Hetevox: ok
13:26 Hetevox: ide do dp looknac moze juz jest
13:26 Jadude: bohy
13:26 Hetevox: nom
13:27 Jadude: jak bede to podaj pass
13:27 Hetevox: k
13:27 Hetevox: tylko lvl zrobie
13:27 Jadude: ok
13:27 Hetevox: O.o mam cos
13:27 Hetevox: You see boots of haste.It weighs 7.5 oz.
13:27 Hetevox: i napisal gosc tak
13:28 Hetevox: Jak chcesz to daj kase a jak nie to nie musisz
13:28 Jadude: ok
13:28 Jadude: nabij lv
13:28 Jadude: i podaj pass
13:28 Hetevox: to wyslesz mu kase czy ja mam wyslac?
13:29 Hetevox: z/w
13:29 Jadude: ok
13:31 Hetevox: albo wiesz jak zrobimy
13:31 Jadude: jak
13:32 Hetevox: wyslij teraz kase do goscia
13:32 Hetevox: a potem sobie wezmiesz odemnie
13:32 Jadude: bohy
13:32 Jadude: i inne rzeczy
13:32 Hetevox: tak
13:32 Jadude: ok ile ci to zajmnie
13:32 Hetevox: ja sie z nim umowilem na 20k
13:32 Hetevox: no do pol godziny
13:32 Jadude: ok
13:32 Hetevox: podac ci jego nick?
13:33 Jadude: ale wes sie spiesz
13:33 Hetevox: k
13:33 Jadude: nie
13:33 Hetevox: no to jak mu wyslesz kase?
13:33 Jadude: ty mu kase wyslij
13:34 Jadude: lz sprubuj jak najszybciej wyslac ta kase i nabic lv bo jak moj kolega to zobaczy to sie posra
13:35 Hetevox: kk
13:35 Hetevox: i zapomnialem ci powiedziec o najwazniejszym
13:35 Jadude: co
13:36 Hetevox: jest mozliwosc ze dostaniesz od kumpla mojego jakis helmet fajny
13:36 Hetevox: lub armor
13:36 Jadude: ok
13:36 Hetevox: bo sie on wybiera na dl
13:36 Jadude: wyslales
13:36 Jadude: ooooooo
13:36 Hetevox: wyslelem
13:36 Jadude: a nabiles lv
13:37 Hetevox: jeszcze nie
13:37 Jadude: postaraj sie szybklo
13:37 Jadude: plz
13:37 Jadude: ej ja nie bede zmienial pass
13:38 Jadude: jak bedziesz chcial to se weziniesz
13:38 Hetevox: k
13:38 Jadude: i powiesz mi ze mam ci wyslac jakis eq
13:39 Jadude: ile %
13:39 Hetevox: 3
13:41 Jadude: a masz jakies zrzeczy w gh
13:41 Hetevox: mam
13:41 Jadude: w kazz
13:41 Hetevox: chyba 3 time ring
13:41 Hetevox: tak
13:41 Jadude: i ab
13:41 Hetevox: kazo
13:41 Jadude: czy carlin
13:41 Hetevox: perly i jakies smieci
13:41 Jadude: no
13:42 Jadude: a ty jestes w jakim miescie
13:42 Hetevox: duzo ozdob
13:42 Jadude: tera
13:42 Hetevox: ide do gh
13:42 Jadude: ok
13:42 Jadude: nabiles lv
13:42 Hetevox: tak
13:43 Jadude: ide do miasta
13:43 Hetevox: k
13:43 Jadude: ale do thais
13:46 Jadude: a ty tera co robisz
13:51 Jadude: ej to podaj mi tera pass
13:51 Hetevox: w8
13:54 Jadude: oki podawaj
13:55 Jadude: oki podawaj
13:55 Hetevox: jeszcze chwile
13:55 Hetevox: przygotuje ci all wgh
13:56 Jadude: nie trzeba
13:56 Jadude: ja se poradze
13:56 Jadude: podaj
13:56 Hetevox: 598536
13:57 Hetevox: chaslo zaraz
13:57 Jadude: kk
13:58 Hetevox: wiesz gdzie jest gh?
13:58 Jadude: tak
13:58 Jadude: podaj haslo
13:59 Jadude: podaj wiem gdzie jest gildia
14:00 Hetevox: k
14:00 Hetevox: tibianewsok
14:00 Jadude: thx
14:00 Hetevox: np


Sami pomyślcie czy to nie jest swego rodzaju noobek??
Oczywiscie wszystkie dane są fałszywe wiec nie probujcie sie wbijac na moje konto

Komentarz bossa:
Boshe, no przeciez to jest totalnie debilnie glupi kretyn bez mózgu :/ i ze on byl u mnie w gildii Sad ale nie dziw sie het, on ma 11 lat ...

Next rozmowa:

Kolejny odcinek zdognie z zapowiedzia ukazuje sie Laughing

15:47 Hetevox: kiedy mi ikase oddasz?
15:52 Hetevox: ??
16:51 Hetevox: jestes?
16:53 Mazi Niszczyciel: ej jak sie kase na platyne zamienialo???
16:53 Mazi Niszczyciel: co sie pisalo
16:53 Hetevox: hi
16:53 Hetevox: change gol
16:53 Hetevox: gld
16:53 Hetevox: gold
16:53 Hetevox: change gold
16:54 Hetevox: 4
16:54 Hetevox: yes
16:54 Mazi Niszczyciel: ok
16:54 Mazi Niszczyciel: thx
16:54 Hetevox: a kiedy mi oddasz kase?
16:54 Mazi Niszczyciel: jak kupie fire sworda
16:54 Mazi Niszczyciel: to po tym ci oddam
16:54 Hetevox: k
16:54 Hetevox: a ile juz masz?
16:54 Mazi Niszczyciel: kupilem pierscionki
16:54 Mazi Niszczyciel: a kasy juz mam 3 k
16:54 Mazi Niszczyciel: jeszcze 7 i fs
16:59 Mazi Niszczyciel: jeszce 7 k i 17 lvl
16:59 Hetevox: a jaki masz teraz sword?
16:59 Mazi Niszczyciel: serpen
17:00 Hetevox: aha
17:00 Mazi Niszczyciel: a ty uzywasz dalej luku czy kuszy?
17:00 Hetevox: i to i to
17:00 Mazi Niszczyciel: ok
17:00 Mazi Niszczyciel: spox
17:00 Hetevox: zalezy na co ide
17:01 Mazi Niszczyciel: jak kupie fs to wtedy sprzedam serpena za 1 k i narazie ci tylko tyle oddam wtedy ok?
17:01 Mazi Niszczyciel: puzniej uzbieram jeszce 0.5 k i cio reszte oddam
17:01 Hetevox: ok
17:01 Mazi Niszczyciel: nom
17:01 Hetevox: rob runki
17:01 Mazi Niszczyciel: ja tez
17:01 Mazi Niszczyciel: sd robie
17:01 Hetevox: mozesz mi np zrobic bp hmm i 500gp oddac
17:02 Mazi Niszczyciel: ok
17:02 Mazi Niszczyciel: ej a ty byles na quescie na 10k/.
17:02 Mazi Niszczyciel: /
17:02 Mazi Niszczyciel: ?
17:02 Hetevox: tak
17:02 Mazi Niszczyciel: qrwa
17:02 Mazi Niszczyciel: szukam kudzi i nie moge znalesc
17:03 Hetevox: a masz juz 20lvl?
17:03 Mazi Niszczyciel: a jak bym ci dal 4 sd zamiast 500 gp co?
17:03 Mazi Niszczyciel: nie
17:03 Mazi Niszczyciel: ale juz sie szykuje
17:03 Hetevox: sd nie moge uzywac
17:03 Mazi Niszczyciel: mam jablko mam dla druta kusze dla palka sworda dla knighta i dla siebie spell booka
17:04 Hetevox: masz jakas gildie?
17:04 Mazi Niszczyciel: nie a ty?
17:04 Hetevox: mam
17:05 Mazi Niszczyciel: wez mi przydial zalatw
17:05 Hetevox: nie mamy rekrutacji
17:05 Hetevox: dzisiaj zrezygnowalismy z kolesia na 50+lvl
17:05 Mazi Niszczyciel: pogadaj z szefem powiedz ze bede sd robil
17:06 Hetevox: moge zagadac ale to nic nie da
17:06 Mazi Niszczyciel: prosze
17:06 Hetevox: k
17:06 Hetevox: zagadam
17:06 Mazi Niszczyciel: powiedz ze bede sd robil
17:06 Mazi Niszczyciel: moge nawet placic
17:06 Hetevox: pogadam z nim
17:07 Mazi Niszczyciel: ok
17:07 Mazi Niszczyciel: dzieki
17:07 Mazi Niszczyciel: w gildi ma sie domki co nie?
17:08 Hetevox: zalezy w jakiej gildii
17:08 Mazi Niszczyciel: u was sa?
17:08 Hetevox: gh mamy
17:08 Mazi Niszczyciel: czyli/
17:08 Mazi Niszczyciel: ?
17:08 Hetevox: duzy dom
17:08 Mazi Niszczyciel: spox
17:09 Hetevox: ale nie ma wolnych pokoi
17:09 Mazi Niszczyciel: to moge z toba zamieszkac
17:09 Mazi Niszczyciel: jak sie zgodzisz
17:09 Hetevox: ja nie mma pokoju
17:10 Hetevox: jak chcialem to juz nie bulo
17:10 Mazi Niszczyciel: Sad
17:10 Mazi Niszczyciel: szkoda
17:10 Mazi Niszczyciel: a moze uzbieramy na pacca na wspolke co?
17:10 Mazi Niszczyciel: kupimy se domek i bedziemy razem mieszkac
17:10 Hetevox: a co to da jak i tak jedna osoba bedzie miala pacc
17:10 Mazi Niszczyciel: ale bedziemy se czary robic
17:11 Mazi Niszczyciel: i bedziemy mogli do jednego domku wchodzic
17:11 Hetevox: a niby kto mialby miec tego pacca?
17:11 Mazi Niszczyciel: nie wiem
17:11 Mazi Niszczyciel: zastanowimy sie
17:12 Mazi Niszczyciel: tylko ten co paca bedzie mial placi wiecej
17:12 Mazi Niszczyciel: bo to on bedzie go wiecej uzywal
17:12 Hetevox: no to pomyslimy
17:12 Mazi Niszczyciel: kk
17:12 Hetevox: a masz jeszcze jakies fajne pomysly?
17:13 Mazi Niszczyciel: nie
17:13 Mazi Niszczyciel: Sad
17:13 Mazi Niszczyciel: a ty?
17:13 Hetevox: wez wymysl jeszcze cos
17:13 Hetevox: to wtedy bedzie nam latwiej grac
17:13 Mazi Niszczyciel: wiem
17:13 Mazi Niszczyciel: ja z kolege ma zamiar serva zalozyv
17:13 Mazi Niszczyciel: zalozyc sry
17:14 Mazi Niszczyciel: chcesz tez sakladac?
17:14 Mazi Niszczyciel: wiemy jak
17:14 Hetevox: a moze gildie sobie zrobimy?
17:14 Mazi Niszczyciel: trzeba pacca maic
17:14 Hetevox: no to przeciez kupimy sobie
17:14 Hetevox: to nie bedzie problemu
17:14 Mazi Niszczyciel: to wiem
17:14 Mazi Niszczyciel: wiem
17:14 Mazi Niszczyciel: ale musi byc jeszcze 5 kolesi z paccami
17:15 Mazi Niszczyciel: lepiej bedzie jak se domek kupimy
17:15 Mazi Niszczyciel: bedziemy sami w domku
17:15 Hetevox: i co tam bedziemy robic?
17:15 Mazi Niszczyciel: a tak to bedzie kupa kolesi loli o co wtedy?
17:15 Mazi Niszczyciel: nie wiem
17:15 Mazi Niszczyciel: a z reszta jak chcesz
17:15 Hetevox: a moze na demka kiedys pojdziemy?
17:15 Mazi Niszczyciel: mozemy gildie zalozyc jak chcesz twoja sprawa
17:16 Mazi Niszczyciel: ok
17:16 Mazi Niszczyciel: ale tylko jeden bedzie mugl
17:16 Hetevox: ale ty zalatw runki
17:16 Mazi Niszczyciel: chyba ze go rolniesz
17:17 Hetevox: tak z 1 bp hmm wystarczy
17:17 Hetevox: moze wiecej
17:17 Hetevox: masz jakichs kumpli co by nam mogli pomoc?
17:19 Hetevox: co?
17:21 Mazi Niszczyciel: mialem laga
17:21 Mazi Niszczyciel: musialem kompa restac
17:22 Mazi Niszczyciel: sell stell shield
17:23 Hetevox: mozesz mi dac
17:23 Hetevox: a jaka masz tarcze?
17:23 Mazi Niszczyciel: sam kase zbieram
17:23 Mazi Niszczyciel: dvarven
17:23 Hetevox: aha
17:23 Mazi Niszczyciel: nom
17:24 Hetevox: moze twoi kumple nam pomoga gildie zrobic
17:24 Mazi Niszczyciel: jacy?
17:25 Hetevox: a nie masz kumpli?
17:25 Mazi Niszczyciel: napisz jeszcze raz co pisales
17:25 Mazi Niszczyciel: net mi sie rozlonczyl
17:25 Hetevox: moze twoi kumple nam pomoga gildie zrobic
17:26 Mazi Niszczyciel: nie to
17:26 Mazi Niszczyciel: inne
17:26 Mazi Niszczyciel: to widzialem
17:27 Mazi Niszczyciel: napiszszesz?
17:27 Mazi Niszczyciel: ?
17:27 Hetevox: nic nie pisalem wczesniej ciekawego
17:27 Mazi Niszczyciel: spox
17:28 Mazi Niszczyciel: ok
17:28 Mazi Niszczyciel: to jeszcze raz o jalkich kolegow ci chodzilo
17:28 Hetevox: z tibii co mogli by nam pomoc gildie zrobic
17:28 Mazi Niszczyciel: ok
17:28 Mazi Niszczyciel: spox
17:28 Mazi Niszczyciel: poszukam
17:28 Mazi Niszczyciel: tylko trzeba pacca kupic
17:29 Mazi Niszczyciel: najpierw
17:29 Hetevox: a wiesz jak dojsc na qardy?
17:29 Mazi Niszczyciel: dwrfy?
17:29 Hetevox: tak
17:29 Mazi Niszczyciel: a co?
17:32 Mazi Niszczyciel: co?
17:32 Hetevox: a nic
17:32 Mazi Niszczyciel: ok
17:39 Mazi Niszczyciel: to kto mtego pacca bedzie mial co?
17:47 Mazi Niszczyciel: qrwa witch mnie wlila
17:48 Hetevox: :/
17:48 Mazi Niszczyciel: exura vita uzylem
17:48 Hetevox: no to nice
17:48 Mazi Niszczyciel: i zielone mam
17:49 Mazi Niszczyciel: nom
17:53 Mazi Niszczyciel: ty juz byles na jakims weselu?
17:53 Hetevox: ta
17:53 Mazi Niszczyciel: i jak tam sie dzieje?
17:53 Mazi Niszczyciel: co sie dzieje sry
17:53 Hetevox: nic
17:53 Hetevox: tylko biezesz kumpla na ksiedza
17:54 Hetevox: on mowi formulke i tyle
17:54 Mazi Niszczyciel: spox
17:54 Mazi Niszczyciel: musze zarcie zalatwic ta
17:54 Hetevox: nom
17:55 Mazi Niszczyciel: to kto bedzie tego pacca mial?
17:55 Hetevox: nie wiem
17:55 Hetevox: jak chcesz
17:55 Mazi Niszczyciel: ja czy ty?
17:56 Hetevox: wybiez sam
17:56 Hetevox: mi wszystko jedno
17:56 Mazi Niszczyciel: dlaczego ja mam wybierac
17:56 Hetevox: a czemu nie
17:56 Mazi Niszczyciel: czekaj zapytam siue jakiegos polaka 1 czy 2 jak powie 1 to ja jak 2 to ty ok?
17:59 Mazi Niszczyciel: wyszlo zeja
17:59 Mazi Niszczyciel: trudno
17:59 Mazi Niszczyciel: losowanie to losowanie
18:00 Hetevox: nom
18:00 Mazi Niszczyciel: po ile sie skladamy?
18:00 Hetevox: nie wiem
18:00 Hetevox: zobaczymy
18:01 Mazi Niszczyciel: ale ja nie wiem ile mam zbierac
18:01 Mazi Niszczyciel: Sad
18:01 Hetevox: ja tez nie
18:01 Hetevox: popytam
18:01 Mazi Niszczyciel: 100 kosztuje
18:01 Mazi Niszczyciel: zl
18:01 Mazi Niszczyciel: to ja wiecej place tylko o ile
18:02 Mazi Niszczyciel: o 10zl?
18:02 Mazi Niszczyciel: czy o 20?
18:02 Hetevox: raczej 20
18:02 Mazi Niszczyciel: a 15 sie nie da
18:02 Mazi Niszczyciel: troche potrwa zanim oddam
18:02 Hetevox: k
18:02 Mazi Niszczyciel: nazbieram sory
18:03 Mazi Niszczyciel: dzieki
18:03 Mazi Niszczyciel: to zaczynaj zbierac kase
18:03 Hetevox: k
18:03 Mazi Niszczyciel: nom
18:04 Mazi Niszczyciel: plz food
18:04 Hetevox: nie mam
18:05 Mazi Niszczyciel: to nie do ciebie
18:06 Mazi Niszczyciel: teraz gdzie jestes?
18:06 Hetevox: ej a bedziesz mi dawal czasami zagrac na pacc?
18:06 Mazi Niszczyciel: pewnie
18:07 Mazi Niszczyciel: wkoncu ty tyez placisz
18:07 Hetevox: Smile
18:07 Hetevox: to spox
18:07 Mazi Niszczyciel: a ty mi na twoim ok/
18:07 Mazi Niszczyciel: ?Smile
18:07 Hetevox: nom
18:08 Mazi Niszczyciel: albo wiesz co ja sam se kupie pacca i tez se dla siebie zbieraj ok/
18:08 Mazi Niszczyciel: bezie lepiej
18:08 Mazi Niszczyciel: bedziemy mieli wiecej czarow do robiuenia
18:08 Mazi Niszczyciel: power bolty i inne
18:08 Hetevox: ok
18:08 Hetevox: niech bedzie i tak
18:08 Mazi Niszczyciel: to zbieramy!!!
18:09 Mazi Niszczyciel: w jakim miescie jestees?
18:09 Hetevox: kazo
18:09 Hetevox: aha
18:09 Hetevox: i z ta gildia sie nie udalo zalatwic
18:09 Hetevox: niestety
18:09 Mazi Niszczyciel: moze zaraz do ci wpadne
18:09 Mazi Niszczyciel: Sad


Niestety nie jest to az tak ciekawe jak poprzednie wydania ale, też może się spodobać Very Happy

A teraz wyjątkowy przypadek!!!! Gość bardzo często powtaża cenę za którą chce sprzedac towar Wink

16:59 Hetevox: 400gp
16:59 Gefeti: LoL
16:59 Hetevox: u offer
17:00 Gefeti: 700gp
17:00 Gefeti: ok
17:00 Hetevox: no
17:00 Gefeti: 600
17:00 Gefeti: 600
17:00 Gefeti: ok
17:00 Hetevox: no
17:00 Hetevox: thx
17:00 Gefeti: offer
17:00 Gefeti: ??
17:00 Gefeti: 500
17:00 Hetevox: 400
17:00 Gefeti: ok
17:00 Gefeti: 500
17:00 Gefeti: 5000
17:00 Gefeti: ops
17:00 Gefeti: 500
17:01 Hetevox: no thx
17:01 Gefeti: ok
17:01 Gefeti: BYE NooB
17:01 Hetevox: pa
17:01 Gefeti: SELL DRAGON HAMER AND PLAT SET

I next:

Po 2 dniach nieobecności zamieszczam kolejny wywiad (znalazłem stałego jak na razie dostawce głupoty).

15:44 Mazi Niszczyciel: wez sie do carlin przeprowadz
15:44 Mazi Niszczyciel: ja sie przeprowadzilem
15:44 Hetevox: niedawno sie z tamtad wyprowadzilem
15:45 Mazi Niszczyciel: ile juz kasy na pacca msaz/
15:45 Mazi Niszczyciel: ??
15:45 Hetevox: 100zl
15:45 Mazi Niszczyciel: juz uzbiers?
15:45 Hetevox: nom
15:45 Mazi Niszczyciel: kupujesz/
15:45 Mazi Niszczyciel: ?
15:45 Hetevox: raczej tak
15:46 Hetevox: tylko nie wiem kiedy jeszczwe
15:46 Mazi Niszczyciel: ja jeszcz nie mam
15:46 Mazi Niszczyciel: wez kupuj juz plz
15:46 Mazi Niszczyciel: ja jeszce nie uzbieralem
15:46 Hetevox: nie spieszy sie
15:46 Mazi Niszczyciel: dalczego?
15:46 Mazi Niszczyciel: plz
15:46 Mazi Niszczyciel: powiem ci jak kupic
15:47 Hetevox: a co ci z mojego pacca
15:47 Mazi Niszczyciel: dopuki ja nie kupie to bedziemy mieli spolny domek ok?
15:47 Hetevox: a jak bym kupil na wyspie dla pacc??
15:48 Mazi Niszczyciel: to ja bym tam nie mogl isc
15:48 Mazi Niszczyciel: prosze cie
15:48 Hetevox: nnie wiem
15:48 Mazi Niszczyciel: co myslisz ze ci sie nie oplaca?
15:48 Hetevox: co?
15:49 Mazi Niszczyciel: ja mysle ze ty myslisz ze ci sie nie oplaca pacca kupywac
15:49 Hetevox: lol
15:49 Mazi Niszczyciel: mam racje?
15:50 Mazi Niszczyciel: ej no powiedz
15:50 Hetevox: i tak nie wiem czy jak bym kupil pacc to czy bym kupowal domek
15:50 Hetevox: mam pokoj w gh
15:50 Mazi Niszczyciel: masz?
15:50 Hetevox: jeden gosc sie wyprowadzuil
15:51 Mazi Niszczyciel: spox
15:51 Mazi Niszczyciel: wez tam, jeszce z szefem pogadaj
15:51 Mazi Niszczyciel: plz
15:51 Hetevox: jak ci juz mowilem ze nie ma miejsc
15:51 Mazi Niszczyciel: plz pogadaj
15:52 Hetevox: o czym?
15:52 Mazi Niszczyciel: o przydzieleniu mnie do gh
15:52 Hetevox: chcesz miec pokoj w gh nie bedac w gildii?
15:53 Mazi Niszczyciel: nom
15:53 Mazi Niszczyciel: plz
15:53 Mazi Niszczyciel: wez mogl bym z toba mieszkac?
15:53 Hetevox: no to juz jest kpina
15:54 Mazi Niszczyciel: i co nie
15:55 Hetevox: tego juz sie na pewno nie da zalatwic
15:55 Mazi Niszczyciel: zebym z toba mieszkal?
15:56 Hetevox: bez bycia w gildii to mozesz pomazyc wogole o wejsciu do gh, a co dopiero o mieszkaniu w nim
15:56 Mazi Niszczyciel: Sad
15:58 Mazi Niszczyciel: nas serio nic sie nie da zrobic?
15:58 Hetevox: nie oklamywalbym cie
15:58 Mazi Niszczyciel: qrwa
15:58 Mazi Niszczyciel: ja dopiero 10 zl uzbieralem
15:59 Mazi Niszczyciel: qrde
15:59 Mazi Niszczyciel: co tu robic
16:00 Hetevox: nie wiem
16:00 Mazi Niszczyciel: wez tego pacca wykup plz
16:00 Mazi Niszczyciel: jak ja se wykupie to bede sam mieszkal
16:00 Mazi Niszczyciel: sam se domek kupie
16:00 Mazi Niszczyciel: pzl
16:00 Hetevox: wytlumacz mi co ty z niego bedziesz mial
16:01 Mazi Niszczyciel: plz
16:01 Mazi Niszczyciel: mieszkanie
16:01 Mazi Niszczyciel: zeby se rzeczy trzymac
16:01 Mazi Niszczyciel: i schronienie
16:01 Mazi Niszczyciel: przed potworami
16:03 Hetevox: no to masz tzw Protection Zone do tego
16:03 Mazi Niszczyciel: co to znaczy?
16:03 Hetevox: a jak cie potwor goni zaluzmy w kopalni to zanim dojdziesz do domku to troche minie czasu
16:03 Mazi Niszczyciel: ale jak kolo go zruluje jakiego potwora
16:04 Mazi Niszczyciel: ale nawet lepiej jest jak ma sie domek
16:04 Hetevox: a do trzymania zeczy masz dp
16:04 Mazi Niszczyciel: ale w domku kazy ci sie patrzy na twoje rzeczy i to jest podniecajace
16:05 Hetevox: a masz sie czym podniecac?
16:05 Mazi Niszczyciel: jeszcze nie
16:05 Mazi Niszczyciel: Smile
16:05 Mazi Niszczyciel: ale bede mial
16:05 Mazi Niszczyciel: i ty bedziesz ze mna mieszkal
16:05 Hetevox: no to ja tez mam plany ale nie bede z tego powodu kupowal domku
16:05 Mazi Niszczyciel: to ja sie z toba na domek zloze
16:06 Hetevox: dobry domek moze kosztowac nawet 50k
16:06 Hetevox: albo i wqiecej
16:06 Mazi Niszczyciel: 1k kosztuja
16:07 Hetevox: to nie wiem czy uzbierasz
16:07 Hetevox: hehe a jak cie ktos przelicytuje?
16:07 Hetevox: 1k to jest czynsz
16:07 Mazi Niszczyciel: to nie wiem
16:07 Hetevox: no widzisz o tym nie pomyslales
16:08 Mazi Niszczyciel: nom
16:10 Mazi Niszczyciel: ale jak se pacca kupisz i ja se uzbieram to se gildie zrobimy
16:11 Hetevox: dobra mam gildie to sie nie oplaca robic nowej
16:11 Mazi Niszczyciel: ale my bedziemy zalozycielami
16:12 Hetevox: no i co?
16:12 Mazi Niszczyciel: ok jak chcesz
16:12 Hetevox: nie ma sensu robic czego co sie i tak po chwili rozpadnie
16:13 Mazi Niszczyciel: a z kad wiesz?
16:13 Hetevox: bo widze jak nowe gildie powstaja to sie trzymaja max miesiac
16:14 Mazi Niszczyciel: kk
16:14 Mazi Niszczyciel: to ja juz nie wiem
16:16 Mazi Niszczyciel: i co
16:17 Mazi Niszczyciel: kolega mojego kolegi placi 1 k za domek
16:17 Hetevox: co co?
16:17 Hetevox: nie rozumiesz ze zanim sie kupi domek trzeba go wylicytowac
16:17 Hetevox: a taka licytacja dochodzi nie raz do 200k
16:17 Mazi Niszczyciel: jeszce tylko 600 exp i bedzie 17 lvl
16:18 Hetevox: jak jest willa to moze byc i taka cena
16:18 Mazi Niszczyciel: ale mi chodzi o ma;ly domek
16:18 Mazi Niszczyciel: a pokazesz mi swojk domek?
16:19 Hetevox: nie mam domku
16:19 Mazi Niszczyciel: mowiles ze masz w gh
16:19 Hetevox: no to to nie jest domek...
16:19 Mazi Niszczyciel: :/
16:20 Hetevox: mnie uczyli ze sie to nazywa pokoj
16:21 Mazi Niszczyciel: no to pokuj mi pokazesz??
16:21 Hetevox: zobaczymy
16:21 Mazi Niszczyciel: albo gdzie jest ta twoja gh
16:21 Hetevox: kazo
16:21 Mazi Niszczyciel: kk
16:22 Hetevox: exura vita
16:23 Hetevox: zrobiles mi juz ten bp hmm?
16:23 Mazi Niszczyciel: a hciales?
16:23 Mazi Niszczyciel: ??z
16:23 Hetevox: wisisz mi 1,5k to sie umowilismy ze bp hmm +500gp
16:24 Mazi Niszczyciel: ale nie tearz
16:24 Hetevox: to kiedy?
16:24 Mazi Niszczyciel: jaks e fs kupie
16:24 Mazi Niszczyciel: zrobie ci 1.5 bp hmm
16:24 Hetevox: a co maja hmm-y do fs-a?
16:25 Mazi Niszczyciel: kase zbiueram
16:25 Hetevox: no to runki robic mozesz
16:25 Mazi Niszczyciel: nie mam czsu
16:25 Mazi Niszczyciel: musze lvl nibic
16:26 Hetevox: to mozesz robic w trakcie expienia
16:26 Mazi Niszczyciel: kk
16:26 Mazi Niszczyciel: jak nabije 17 lvl to bede bp sd robil
16:27 Mazi Niszczyciel: teraz na huntera ide z niewidka
16:29 Mazi Niszczyciel: nabije 17 i ide robic bp sd i bedzie spox
16:29 Mazi Niszczyciel: wtedy zrobie 2 bp sd i bede mial kase na fs i rzeby ci oddac
16:30 Hetevox: nie wystarczy ci
16:30 Mazi Niszczyciel: jak nie jak mam 4k w dp
16:30 Hetevox: no to moze

Jak tylko coś głupiego z niego wycisne natychmiast zamieszcze Smile

Nastepny (wlasciwie od razu cztery)

Mazi Niszczyciel dostarczył mi kolejnych kilka powodow aby go wkleic do tego tematu no ale jesli jest sie debilem to coz... Wink

3:33 Hetevox: cze
13:33 Mazi Niszczyciel: mialem deda wczoraj
13:33 Mazi Niszczyciel: mialem juz caly bp hmm i mialem deda
13:33 Mazi Niszczyciel: wez mi kase na wetke przeslij
13:33 Mazi Niszczyciel: plx
13:34 Hetevox: nie mam nic
13:34 Mazi Niszczyciel: wogole?
13:34 Mazi Niszczyciel: cze
13:34 Hetevox: wszystko na bolce dalem
13:34 Mazi Niszczyciel: nie do ciebei
13:35 Hetevox: na czym deadles?
13:35 Mazi Niszczyciel: witch
13:35 Mazi Niszczyciel: komp mi sie scial
13:35 Hetevox: aha
13:36 Mazi Niszczyciel: i musialem resta dac
13:36 Mazi Niszczyciel: myslalem ze nie bede deda mial ale mialem
13:37 Hetevox: gdzie ty na te witche chopdzisz?
13:37 Mazi Niszczyciel: kolo carlin
13:37 Hetevox: idz do venore na swamp trolle
13:37 Hetevox: tam cie raczej nie zabija
13:37 Mazi Niszczyciel: nie teraz
13:38 Mazi Niszczyciel: jak ja stracilem k armor i p legi
13:38 Hetevox: no to chodz w p-secie
13:38 Mazi Niszczyciel: nie mam juz nic mam tylko scale armor
13:40 Hetevox: ja mam p-set i nie nazekam
13:40 Mazi Niszczyciel: ale ja nic nie mam
13:40 Mazi Niszczyciel: rozumiesz
13:40 Mazi Niszczyciel: nawet w dp
13:41 Mazi Niszczyciel: tylko scale arm
13:41 Hetevox: no to moze cie schakowali
13:42 Mazi Niszczyciel: nie
13:42 Mazi Niszczyciel: mialem deda
13:42 Mazi Niszczyciel: a w dp nie mam p set
13:42 Hetevox: i ci z depo wszystko wypadlo?
13:42 Mazi Niszczyciel: jak bym mial to bym opylil dawo
13:42 Mazi Niszczyciel: nie mialem
13:42 Hetevox: nic w dp nie miales? wszystko ze sopba nosiles?
13:45 Hetevox: nie rozumiem ciebie
13:46 Mazi Niszczyciel: nie
13:46 Mazi Niszczyciel: nie mialem eq w dp
13:46 Hetevox: a miales cos w dp wogole?
13:46 Mazi Niszczyciel: nom
13:46 Mazi Niszczyciel: ale nic z arma
13:47 Mazi Niszczyciel: mam tylko scale w dp
13:47 Mazi Niszczyciel: robie bp hmm
13:47 Hetevox: no to sprzedaj cosie da
13:47 Mazi Niszczyciel: wiem
13:47 Mazi Niszczyciel: i prubuje
13:47 Hetevox: a co masz na sell?
13:47 Mazi Niszczyciel: bp hmm zaraz bede mial
13:47 Mazi Niszczyciel: darmanian ,ace
13:47 Mazi Niszczyciel: mace
13:47 Hetevox: no to hmm-y leca do mnie
13:48 Mazi Niszczyciel: ale ja je opyle bo kase potrzebuje na eq nowe
13:48 Mazi Niszczyciel: nie rozumiesz
13:48 Mazi Niszczyciel: qrwa
13:48 Mazi Niszczyciel: mac
13:48 Hetevox: wez sobie kup brass set i ci wystarczy na dlugo
13:48 Hetevox: nie drogi i lekki
13:49 Mazi Niszczyciel: wiem
13:49 Mazi Niszczyciel: narazie se kupie
13:49 Hetevox: no to kopsztuje max 300gp
13:49 Hetevox: nawet 200
13:49 Mazi Niszczyciel: ale ze sklepu wole
13:49 Mazi Niszczyciel: szycij
13:50 Hetevox: no to jestes ladny typ w sklepie 2 razy drozej to ci wyjdzie
13:50 Hetevox: jak nie wiecej
13:50 Hetevox: a teraz 99% ludzi moze cos takiego sellnac
13:50 Mazi Niszczyciel: jasne
13:50 Mazi Niszczyciel: hacialem kupic
13:50 Mazi Niszczyciel: i nikt nie ma
13:50 Hetevox: a i tak tylko leggi potrzebujesz
13:50 Hetevox: bo masz scale
13:51 Mazi Niszczyciel: wiem
13:51 Hetevox: no to wiecej jak 100gp nie bedzie
13:51 Mazi Niszczyciel: ale jeszcze mussze w runki zainwestowac
13:52 Hetevox: a bp run 200gp czyli razem 300gp
15:01 Hetevox: ty masz juz bp hmm?
15:01 Mazi Niszczyciel: mialem
15:01 Mazi Niszczyciel: ale sprzedalem
15:02 Hetevox: a kupiles sobie cos?
15:02 Mazi Niszczyciel: nom
15:02 Mazi Niszczyciel: brass legi
15:03 Hetevox: za ile?
15:03 Mazi Niszczyciel: 120 gp
15:09 Hetevox: w sklepie?
15:10 Hetevox: ?
15:10 Mazi Niszczyciel: nom
15:10 Hetevox: aha
15:10 Mazi Niszczyciel: nom



A tutaj przejaw debilizmu (pewnie jakiegos 12 latka)
4:10 Hetevox: You see Sir Chudy Polaczek (Level 13). He is a fucking spamer.
14:10 Wypasiony Geniusz: \O/ ¬_O HI NOOB! | |\ GIVE ME ITEMS! /\ /'\ NOW OR DIE!
14:10 Wypasiony Geniusz: Razz
14:10 Sir Chudy Polaczek: Very HappyVery Happy
14:10 Sir Chudy Polaczek: LAG
14:10 Lord Gala of Harmonia: co?
14:11 Lord Gala of Harmonia: loda
14:11 Lord Gala of Harmonia: hetevox
14:11 Sir Chudy Polaczek: ***u chcesz bana?!? gm kajala my friend
14:11 Lord Gala of Harmonia: pl?
14:11 Sir Chudy Polaczek: ***u chcesz bana?!? gm kajala my friend
14:11 Jurek Ofsiak: hhaahahahah
14:11 Samuraj Serek: LóL
14:11 Jurek Ofsiak: faj se siana
14:11 Jurek Ofsiak: -.-
14:11 Sir Chudy Polaczek: ***u chcesz bana?!? gm kajala my friend
14:11 Jurek Ofsiak: ja znam all gm
14:11 Lord Gala of Harmonia: JUREK!
14:11 Jurek Ofsiak: i ?
14:11 Lord Gala of Harmonia: JUREK!
14:11 Lord Gala of Harmonia: hiho
14:11 Hetevox: plax
14:11 Hetevox: ban
14:11 Hetevox: skasuj mi konto
14:11 You see Alaverti Guill (Level 23). He is a druid.
14:11 Samuraj Serek: JUREK!!!
14:11 Alaverti Guill: ile ludu
14:11 Jurek Ofsiak: niema teraz gmów na tibii
14:11 Hetevox: plx
14:11 Hetevox: plx
14:11 Jurek Ofsiak: -.-
14:11 Hetevox: plx
14:11 Samuraj Serek: ogórek, kielbasa i zurek Very Happy
14:11 You see Samuraj Serek (Level 29). He is a paladin.
14:11 Jurek Ofsiak: ;p
14:11 You see Sir Chudy Polaczek (Level 13). He is a knight.
14:11 Samuraj Serek: ^^
14:11 Sir Chudy Polaczek: 14:13 You see Hetevox (Level 35). royal po***. He is Aztec Shadow of the Draconis Aztec (Hunter).
14:12 Sir Chudy Polaczek: 14:13 You see Hetevox (Level 35). royal po***. He is Aztec Shadow of the Draconis Aztec (Hunter).
14:12 Lord Gala of Harmonia: jurek jest gMem i naszym panem xD
14:12 Hetevox: heh
14:12 Hetevox: nie mam royala
14:12 Samuraj Serek: O.o
14:12 You see Plusek (Level 24). He is a sorcerer.
14:12 Jurek Ofsiak: eeeeeeeeej ****o daj se siana -.-
14:12 Sir Chudy Polaczek: 14:13 You see Hetevox (Level 35). hiper mega po***. He is Aztec Shadow of the Draconis Aztec (Hunter).
14:12 Lord Gala of Harmonia: ej
14:12 Hetevox: mega tez nie
14:12 Lord Gala of Harmonia: gosciu
14:12 Hetevox: -.-
14:12 Sir Chudy Polaczek: 14:13 You see Hetevox (Level 35). hiper mega po***. He is Aztec Shadow of the Draconis Aztec (Hunter).
14:12 You see Lord Gala of Harmonia (Level 1Cool. He is a paladin.
14:12 Sir Chudy Polaczek: 14:13 You see Hetevox (Level 35). hiper mega po***. He is Aztec Shadow of the Draconis Aztec (Hunter).
14:12 Jurek Ofsiak: bo sam napisze na kane help ze wyzywasz nobie innych -.-
14:12 Sir Chudy Polaczek: 14:13 You see Hetevox (Level 35). hiper mega po***. He is Aztec Shadow of the Draconis Aztec (Hunter).
14:12 Lord Gala of Harmonia: jeszcze raz zaspamujesz mi masz w leb
14:12 Jurek Ofsiak: bo sam napisze na kane help ze wyzywasz nobie innych -.-
14:12 Hetevox: nie ch sobie o mnie pisze
14:12 Lord Gala of Harmonia: ej
14:12 Sir Chudy Polaczek: 14:13 You see Hetevox (Level 35). hiper mega po***. He is Aztec Shadow of the Draconis Aztec (Hunter).
14:12 Hetevox: jestem ponad wszystko to co on pisze
14:13 Jurek Ofsiak: gildii na 100% niebedziesz mial
14:13 You see Cryniac (Level 44). He is a knight. He is Blessed Knight of Eris of the League of Dynamic Discord.
14:13 Cryniac: mis?
14:13 Lord Gala of Harmonia: a moze go zhuntujemy fire filldami
14:13 Plusek: -.-
14:13 Hetevox: jes ajem mega po***
14:13 Sir Chudy Polaczek: 14:13 You see Hetevox (Level 35). He is a palantyn. He is Aztec Shadow of the Draconis Aztec (Hunter).
14:13 Hetevox: Smile
14:13 Cryniac: aa
14:13 Sir Chudy Polaczek: 14:13 You see Hetevox (Level 35). He is a palantyn. He is Aztec Shadow of the Draconis Aztec (Hunter).
14:13 Hetevox: wowo
14:13 Plusek: frajerze
14:13 Hetevox: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14:13 Sir Chudy Polaczek: hehe
14:13 Hetevox: maj boss
14:13 Jurek Ofsiak: hah
14:13 Jurek Ofsiak: gosciu napisal palatyn
14:13 Jurek Ofsiak: noob
14:13 Jurek Ofsiak: -.-
14:13 Hetevox: no bo lama
14:13 Hetevox: i tyle
14:13 Lord Gala of Harmonia: no noobek jak ich malo
14:13 You see a stone tile.
14:13 Plusek: ^^
14:13 You see a stone tile.
14:13 You see a stone tile.
14:13 You see a stone tile.
14:13 Sir Chudy Polaczek: rubcie co chcecie walcie nawet ue i sd
14:13 You see a stone tile.
14:13 Samuraj Serek: Jurek...
14:13 Hetevox: plax
14:13 Samuraj Serek: pytales lidera ?
14:13 Jurek Ofsiak: ty ****o nei znajdziesz gildii
14:13 Hetevox: daj mi bana
14:13 Jurek Ofsiak: obiecuje ci to
14:13 Jurek Ofsiak: -.-
14:13 Hetevox: plax
14:13 Samuraj Serek: czy do gildii moge ?
14:13 Hetevox: dasz mi bana?
14:14 Jurek Ofsiak: do jakies gildi dojdziesz
14:14 Sir Chudy Polaczek: jak bedzie gm nie zyjesz;d
14:14 Samuraj Serek: pytales lidera ?
14:14 Samuraj Serek: czy do gildii moge ?
14:14 Hetevox: skasuj mi konto
14:14 Jurek Ofsiak: to wylecic , pogadam z liderem
14:14 Jurek Ofsiak: tak ?
14:14 Sir Chudy Polaczek: jak bedzie gm nie zyjesz;d
14:14 Jurek Ofsiak: spytam sie jej
14:14 Hetevox: ok
14:14 Jurek Ofsiak: i ci gupio bedzie
14:14 Hetevox: plax
14:14 Hetevox: plax
14:14 Hetevox: plax
14:14 Samuraj Serek: Jurek
14:14 Hetevox: plax
14:14 Samuraj Serek: Jurek
14:14 Samuraj Serek: Jurek
14:14 Samuraj Serek: pytales lidera ?
14:14 Hetevox: daj mi 3 bany
14:14 Jurek Ofsiak: zapomnialem
14:14 Jurek Ofsiak: Sad
14:14 Samuraj Serek: czy do gildii moge ?
14:14 Hetevox: i skasuj mi postac
14:14 Jurek Ofsiak: mi tez
14:14 Samuraj Serek: aha
14:14 Jurek Ofsiak: i jeszcze
14:14 Hetevox: ....
14:14 Jurek Ofsiak: niech ci ten gm
14:14 Jurek Ofsiak: mpa zrobi
14:14 Jurek Ofsiak: i dsm
14:14 Hetevox: ej
14:14 Jurek Ofsiak: a ja ci dam
14:14 Hetevox: chaknij mnie ok?
14:14 Jurek Ofsiak: moje account?
14:14 Jurek Ofsiak: ok ?
14:14 Queeper: I SELL : Knight armor 8k || Bp uhs 2,2k || Serpent sword 1k
14:14 Sir Chudy Polaczek: HEHE
14:14 Sir Chudy Polaczek: jak ja
14:14 Jurek Ofsiak: czesc Quee ;]
14:14 You see Queeper (Level 41). He is a paladin. He is Dark Guard of the Dark Warriors.
14:14 Queeper: yoyo
14:15 Sir Chudy Polaczek: jaki po*** z hetevoxa
14:15 Queeper: robie avatara
14:15 Queeper: afk
14:15 Sir Chudy Polaczek: jaki po*** z hetevoxa
14:15 Hetevox: jes jes jes ajem
14:15 Jurek Ofsiak: dalej sie z k-armem meczysz?Very Happy
14:15 Jurek Ofsiak: ty suko
14:15 Sir Chudy Polaczek: jaki po*** z hetevoxa
14:15 Jurek Ofsiak: nieradze szukac gildii
14:15 Samuraj Serek: dajcie mu all igonre
14:15 Jurek Ofsiak: jak szybko znajdziesz
14:15 Lord Gala of Harmonia: jurek...... za pol roku tez robicie WOSP?
14:15 Sir Chudy Polaczek: noi?
14:15 Jurek Ofsiak: tak szybko stracisz
14:15 Jurek Ofsiak: -.-
14:15 Jurek Ofsiak: tak
14:15 Lord Gala of Harmonia: jurek...... za pol roku tez robicie WOSP?
14:15 Jurek Ofsiak: ;p
14:15 Hetevox: aa zostaw go
14:15 Lord Gala of Harmonia: ok
14:15 Lord Gala of Harmonia: xD
14:15 Hetevox: niech pisze
14:15 Sir Chudy Polaczek: -.-
14:15 Jurek Ofsiak: nie
14:15 Jurek Ofsiak: ja mu zalatwie
14:15 Sir Chudy Polaczek: -.-
14:15 Jurek Ofsiak: dodaje go do vip list
14:15 Jurek Ofsiak: i sobie bede sprawdzal
14:15 Hetevox: a jak przyjdzie ten jego gm to sie mu wklei co pisal
14:15 Hetevox: Smile
14:15 You see a stone tile.
14:15 Sir Chudy Polaczek: utevo lux ""NIE PUJDE Z TOBOM BEYBI NA TEHNO NIGDY NIE POKOCHAM DZIEWCZYNY KTURA LUBI DISKOPOLO xD
14:15 Sir Chudy Polaczek: utevo lux ""NIE PUJDE Z TOBOM BEYBI NA TEHNO NIGDY NIE POKOCHAM DZIEWCZYNY KTURA LUBI DISKOPOLO xD
14:16 Sir Chudy Polaczek: utevo lux ""NIE PUJDE Z TOBOM BEYBI NA TEHNO NIGDY NIE POKOCHAM DZIEWCZYNY KTURA LUBI DISKOPOLO xD
14:16 Jurek Ofsiak: Czesc monioa
14:16 Jurek Ofsiak: monia
14:16 Jurek Ofsiak: =*
14:16 Monika Mia: witam
14:16 Monika Mia: ^^
14:16 Samuraj Serek: >>>>>>>>>>>>>>I SEARCHING FOR NICE GUILD - 29 LVL PALLY, MSG ME<<<<<<<<<<<
14:16 Sir Chudy Polaczek: ten tutaj kolo ciebie monia to swirek
14:16 Hetevox: sell bp uh/crown helmet/plate armor
14:16 Jurek Ofsiak: samuraj
14:16 Jurek Ofsiak: nieszukaj
14:16 You see Samuraj Serek (Level 29). He is a paladin.
14:16 Samuraj Serek: nom ?
14:16 Jurek Ofsiak: wejdzie lider
14:16 Monika Mia: kto
14:16 Monika Mia: ??
14:16 Jurek Ofsiak: to z nim pogadam
14:16 Samuraj Serek: ok
14:16 Hetevox: ja
14:16 Sir Chudy Polaczek: ------> i <----------------- to swirki
14:16 Sir Chudy Polaczek: ------> i <----------------- to swirki
14:16 Monika Mia: why?
14:16 Hetevox: hyh
14:16 Monika Mia: ^^
14:16 Hetevox: on ma cos z glowa
14:16 Jurek Ofsiak: to jest noob
14:17 Sir Chudy Polaczek: czyli jurek i hetevox
14:17 Hetevox: ale mam go w d***
14:17 Jurek Ofsiak: do jakiej gildii nie dojdzie , tak szybko z niej zostanie wyrzucony
14:17 Hetevox: ej kiedy przyjdzie ten gm?
14:17 Plusek: ciezkie dziecinstwo
14:17 Tygrysiaczek: adura vita
14:17 Plusek: -.-
14:17 Hetevox: ??
14:17 Jurek Ofsiak: kiedy przyjdzie ten gm ?
14:17 Samuraj Serek: ??
14:17 Jurek Ofsiak: need ban for hetevox
14:17 Hetevox: bo chetnie z nim pogadam
14:17 Samuraj Serek: ??
14:17 Samuraj Serek: ??
14:17 Sir Chudy Polaczek: skod mam wiedziec ****o
14:17 Jurek Ofsiak: ??
14:17 Hetevox: plax ban
14:17 Jurek Ofsiak: ****o
14:17 Samuraj Serek: no dawaj gma
14:17 Hetevox: -.-
14:17 Monika Mia: qrwa
14:17 Jurek Ofsiak: gdzie uciekasz
14:17 Samuraj Serek: ja chce name lock
14:17 Sir Chudy Polaczek: pogadaj se pogadaj
14:17 Hetevox: skasuj mi chara
14:17 Samuraj Serek: no dawaj gma
14:17 Hetevox: kk?
14:17 Monika Mia: nie klnij do niego bo ci w*******e na boki
14:17 Jurek Ofsiak: robimy trapa mu ?
14:17 Sir Chudy Polaczek: ustawic taki metr 70 i kazac mu muwic heh to cos nowego
14:18 Hetevox: eh
14:18 Monika Mia: zw
14:18 Monika Mia: ^^
14:18 Hetevox: ja go olewam
14:18 Sir Chudy Polaczek: ale grupa
14:18 Hetevox: jak chce to niech pisze
14:18 Monika Mia: trapa mu
14:18 Monika Mia: ^^
14:18 Hetevox: ale kiedys mu pomoge stracic gildie
14:18 Samuraj Serek: jak ja znajdzie...
14:18 Queeper: I SELL : Knight armor 8k || Bp uhs 2,2k || Serpent sword 1k
14:18 Samuraj Serek: plx k arm Smile
14:18 Sir Chudy Polaczek: hehe pomuz pomuz jutro mam pacca wiec ja zaloze
14:18 Queeper: 8k plx
14:19 Samuraj Serek: ale sam w niej bedziesz chyba
14:19 Hetevox: hyh
14:19 Hetevox: mam lepsza gildie
14:19 Samuraj Serek: 14:20 Lunatone: BuY BoH 70K (No Noob Offer Like 80-90K) !!
14:19 Jurek Ofsiak: taka prawda
14:19 Jurek Ofsiak: po tyle sa
14:19 Hetevox: niz z szefem na poziomie 1 klasy SP
14:19 Jurek Ofsiak: juz
14:19 Jurek Ofsiak: ;p

Oczywiscie chodzi mi o Sir Chudy Polaczek. Gość ma nieźle nawalone do głowy Wink

I nowy tekst tym bardziej jeszcze głupszy od popszednich Wink

16:52 Hetevox: po co?
16:52 Mazi Niszczyciel: pojdziemy na cos
16:53 Hetevox: na co
16:53 Mazi Niszczyciel: nie wiem
16:53 Hetevox: no to pomysl
16:53 Hetevox: na co moglibysmy pojsc
16:53 Mazi Niszczyciel: na dwarfy?
16:53 Hetevox: jakie?
16:54 Hetevox: ?
16:54 Hetevox: a kto mialby bloczyc itp.
16:54 Mazi Niszczyciel: nie wiem
16:54 Hetevox: uhy kto zalatwi gfb na wszelki wypadek
16:54 Mazi Niszczyciel: ja kase potrzebuje
16:55 Mazi Niszczyciel: ja gfb moge zrobic i sd kilka
16:55 Hetevox: to mowisz ze ja mam zalatwic all?
16:55 Mazi Niszczyciel: co to all
16:55 Hetevox: wszystko
16:55 Mazi Niszczyciel: nie
16:56 Mazi Niszczyciel: ja gfb i sd
16:56 Hetevox: no to jak?
16:56 Mazi Niszczyciel: a ty bloker
16:56 Mazi Niszczyciel: ok?
16:56 Hetevox: nie mam tarfczy
16:57 Hetevox: a loot jak bysmy podzielili?
17:00 Mazi Niszczyciel: to idziemy?
17:00 Hetevox: nie wiem
17:00 Mazi Niszczyciel: ja zrobie sd
17:00 Mazi Niszczyciel: mam juz3 sd
17:00 Hetevox: nie mam bolcow troche:/
17:00 Mazi Niszczyciel: gfb tez bede robil
17:01 Hetevox: nie wiem
17:01 Hetevox: a jak loot podzielimy?
17:01 Mazi Niszczyciel: ej no
17:01 Hetevox: i na jakie dwarfy chcesz isc
17:01 Mazi Niszczyciel: nie wiem
17:01 Mazi Niszczyciel: ej juz gfb zrobilem
17:01 Mazi Niszczyciel: jedno
17:01 Mazi Niszczyciel: ho idziemy
17:01 Mazi Niszczyciel: plx
17:02 Mazi Niszczyciel: na guardy naprzyklad
17:02 Mazi Niszczyciel: bylismy juz raz
17:02 Mazi Niszczyciel: ty pobloczysz
17:02 Mazi Niszczyciel: plx
17:04 Mazi Niszczyciel: to idziemy/
17:04 Mazi Niszczyciel: ?
17:05 Hetevox: zobacze jeszcze
17:05 Mazi Niszczyciel: ok
17:05 Mazi Niszczyciel: czekam
17:05 Hetevox: a qardy to do jaskni chcesz isc?
17:06 Mazi Niszczyciel: tam gdzie bylismy
17:06 Hetevox: aha
17:07 Mazi Niszczyciel: to ja robie troche sd gfb i hmm ok/
17:07 Mazi Niszczyciel: ?
17:08 Hetevox: nie chce mi sie isc
17:08 Mazi Niszczyciel: ej plx
17:08 Hetevox: ide z kumplem na gs
17:08 Mazi Niszczyciel: moge tesz/
17:08 Mazi Niszczyciel: ?
17:08 Hetevox: nie wiem
17:08 Hetevox: zapytam
17:09 Mazi Niszczyciel: ok
17:10 Hetevox: powiedzial ze nie
17:10 Mazi Niszczyciel: qrwa
17:10 Mazi Niszczyciel: wez go popros ladnie
17:10 Mazi Niszczyciel: podaj mi jego nicka
17:10 Hetevox: co mam zrobic
17:10 Mazi Niszczyciel: podaj jego nicka
17:11 Hetevox: w8
17:11 Hetevox: zaxegebu
17:11 Mazi Niszczyciel: thx
17:12 Hetevox: nie idziemy:/
17:12 Hetevox: albo w8
17:12 Hetevox: pisz do niego fast
17:12 Mazi Niszczyciel: ok
17:12 Mazi Niszczyciel: pisze
17:12 Mazi Niszczyciel: ale nie odpisuje
17:12 Mazi Niszczyciel: Sad
17:13 Hetevox: odpisal?
17:13 Mazi Niszczyciel: pewnie
17:13 Hetevox: i co pisal
17:13 Mazi Niszczyciel: gadam z nim
17:13 Hetevox: tylko mow dokladnie
17:13 Mazi Niszczyciel: jeszcze nie napial ze idziemy
17:14 Mazi Niszczyciel: co to znaczy?
17:14 Mazi Niszczyciel: euch so Polaco
17:14 Hetevox: nie wiem nie znam jezyka br
17:15 Mazi Niszczyciel: qrwa
17:15 Hetevox: ?
17:15 Mazi Niszczyciel: powiedzial ze jak powiem to pojdziemy
17:16 Mazi Niszczyciel: i nie wiem czy dobrze
17:16 Mazi Niszczyciel:
17:16 Hetevox: chyba go kicklo
17:16 Mazi Niszczyciel: nie ma go
17:16 Mazi Niszczyciel: qrwa
17:17 Hetevox: moze podales zla odpowiedz
17:17 Mazi Niszczyciel: idziemy na te quardy?
17:17 Hetevox: nie wiem
17:17 Mazi Niszczyciel: ide to kazo
17:17 Mazi Niszczyciel: a z kad ja mam wiedziec co to znaczy
17:17 Mazi Niszczyciel: qrwa
17:17 Mazi Niszczyciel: mac
17:17 Mazi Niszczyciel: myslisz ze kto ja ronaldo czy ki ***
17:17 Hetevox: no nie wiem
17:18 Mazi Niszczyciel: no wlasnie
17:18 Mazi Niszczyciel: ide do kazo
17:18 Mazi Niszczyciel: ok/
17:18 Mazi Niszczyciel: /
17:18 Mazi Niszczyciel: ?
17:18 Hetevox: po co?
17:18 Hetevox: nie bronie ci
17:18 Mazi Niszczyciel: idziemy na te quardy czy nie?
17:19 Hetevox: nie mam shielda
17:20 Mazi Niszczyciel: moja vina
17:20 Mazi Niszczyciel: ?
17:20 Mazi Niszczyciel: porzycze dragon
17:20 Mazi Niszczyciel: ok?
17:21 Hetevox: w8
17:21 Hetevox: k
17:21 Hetevox: chodz do kazo
17:21 Mazi Niszczyciel: ide juz
17:21 Mazi Niszczyciel: ale chyba ci nie porzycze
17:21 Mazi Niszczyciel: bo mi za***iesz
17:22 Hetevox: nie mam co robic-.-
17:23 Mazi Niszczyciel: za***iesz ja to wiem

Obiecane dokonczenie

17:23 Hetevox: nom bo jestem evul thief
17:23 Mazi Niszczyciel: /
17:23 Mazi Niszczyciel: ?
17:26 Mazi Niszczyciel: qrwa
17:26 Mazi Niszczyciel: nie mam liny a weszlem juz do kazo
17:26 Hetevox: no ja tez nie mam
17:26 Mazi Niszczyciel: masz jakas line w zapasie/
17:26 Mazi Niszczyciel: ?
17:27 Hetevox: puff
17:27 Mazi Niszczyciel: niemasz/
17:27 Mazi Niszczyciel: ?
17:27 Hetevox: nie
17:27 Mazi Niszczyciel: a swoja masz?
17:27 Hetevox: nie
17:27 Mazi Niszczyciel: :/
17:27 Mazi Niszczyciel: ostro
17:28 Mazi Niszczyciel: masz na 100%
17:28 Mazi Niszczyciel: w kazo jestes??
17:28 Hetevox: nom
17:28 Mazi Niszczyciel: ide do ciebie
17:29 Mazi Niszczyciel: w dp jestyes?
17:29 Hetevox: ta
17:29 Mazi Niszczyciel: ide juz
17:29 Hetevox: ale zaraz mnie tam nie bedzie
17:29 Mazi Niszczyciel: czekaj
17:29 Mazi Niszczyciel: gdzie idziesz?
17:29 Mazi Niszczyciel: juz prawie jestem
17:30 Mazi Niszczyciel: nom
17:30 Mazi Niszczyciel: juz
17:30 Mazi Niszczyciel: czeakj
17:30 Mazi Niszczyciel: z/w
17:30 Hetevox: kk
17:31 Mazi Niszczyciel: gdzie poszles?
17:31 Hetevox: do gh
17:31 Mazi Niszczyciel: walsnie wroc
17:31 Hetevox: po co?
17:31 Mazi Niszczyciel: pokazesz mi ja
17:31 Hetevox: co?
17:31 Mazi Niszczyciel: gildie
17:31 Mazi Niszczyciel: pxl
17:31 Mazi Niszczyciel: plx
17:31 Hetevox: gildia jak kazda
17:32 Mazi Niszczyciel: ale ja chcem se zobaczyc
17:32 Mazi Niszczyciel: Smile
17:32 Mazi Niszczyciel: ej plx
17:32 Hetevox: a do gh i tak niw wejdziesz
17:32 Mazi Niszczyciel: wiem
17:32 Mazi Niszczyciel: ale chcem se twoj pokuj zobaczyc

Bedą Next

I coment do niech:
Ty to masz talent do br expresu Smile ja nie wiem jak ludzie moga byc tak glupi, ciekawe za co nas swiat tak pokaral za takich noobów.

I ostatnie dwa:

Coś mnie ciągnie do twojego pomysłu, żeby sobie zmienic opis (dla nie poinformowanych chodzi o: "Łowca talentow") bo troche pasuje do tego co robie w wolnym czasie Wink ale jeszcze sie zastanowie.

Wracając do głownego tematu wklejam kolejna rozmowe z waszym ulubionym (moim też) "graczem" Cool

Oto i ona:
16:49 Mazi Niszczyciel: cze
16:49 Mazi Niszczyciel: mam postac na 19 lvl
16:49 Mazi Niszczyciel: palka
16:49 Hetevox: cze
16:49 Hetevox: kupiles?
16:50 Mazi Niszczyciel: zhakowalem
16:50 Mazi Niszczyciel: Smile
16:50 Mazi Niszczyciel: hakuje teraz kolesia na 30 knighta
16:50 Mazi Niszczyciel: z paccem
16:50 Mazi Niszczyciel: jestem w trakcie halowania
16:50 Hetevox: wow
16:50 Hetevox: shakuj mi cos tez
16:51 Mazi Niszczyciel: zobacze
16:51 Mazi Niszczyciel: a co mi dasz
16:51 Mazi Niszczyciel: ?
16:51 Hetevox: a co mial ten palek? w dp i na sobie?
16:51 Mazi Niszczyciel: p set c helmet
16:51 Hetevox: crown?
16:51 Mazi Niszczyciel: 5 snowbals
16:51 Mazi Niszczyciel: nom
16:52 Hetevox: jak ich hakujesZ?
16:52 Mazi Niszczyciel: ma sie ten umysl
16:52 Mazi Niszczyciel: Smile
16:52 Mazi Niszczyciel: normalnie
16:52 Hetevox: czyli?
16:52 Mazi Niszczyciel: kilka kombinacji i mam
16:53 Hetevox: no raczej sami ci passow nie daja
16:53 Mazi Niszczyciel: nie
16:53 Hetevox: no to jak?
16:53 Mazi Niszczyciel: mowie ze zakladam gildie i potrzebuje number
16:54 Mazi Niszczyciel: mam number
16:54 Mazi Niszczyciel: i hakuje
16:54 Hetevox: samym numerem?
16:54 Mazi Niszczyciel: sa takie losie co password jest i nickiem
16:54 Mazi Niszczyciel: pierwszcza czescia albo cale
16:54 Mazi Niszczyciel: Smile
16:54 Hetevox: aha
16:54 Mazi Niszczyciel: nom
16:55 Hetevox: no to jak masz takie itemki i masz juz zarobek to mozesz mi odac kase
16:55 Mazi Niszczyciel: ale kasy nie mial:/
16:55 Mazi Niszczyciel: ;/
16:57 Hetevox: a tego rycka hakujesz?
16:57 Mazi Niszczyciel: nom
16:57 Hetevox: on powinien miec kase
16:57 Mazi Niszczyciel: nie wiem
16:58 Mazi Niszczyciel: koles teraz mi podaje number
16:58 Hetevox: a nawet jesli nie bedzie mial kasy mozesz oddac w itemach
16:58 Mazi Niszczyciel: tylko cos nie chce los
16:58 Mazi Niszczyciel: jasne
16:58 Mazi Niszczyciel: juz
16:58 Mazi Niszczyciel: bede ci eq oddawal
16:58 Hetevox: aha zapomnialem ci powiedziec jedenj waznej rzeczy
16:59 Mazi Niszczyciel: jAKIEJ/
16:59 Mazi Niszczyciel: ?
16:59 Hetevox: po 1 wylacz caps locka
16:59 Mazi Niszczyciel: to wiem
17:00 Mazi Niszczyciel: wylonczylem
17:00 Mazi Niszczyciel: przeskakiwalem okienka i wcisnolem
17:00 Mazi Niszczyciel: niechcacuy
17:00 Mazi Niszczyciel: a co po drugie?
17:00 Hetevox: a po 2 mozesz miec problem
17:00 Hetevox: problemy wlasciwie
17:00 Mazi Niszczyciel: jaki/
17:00 Mazi Niszczyciel: ?
17:00 Mazi Niszczyciel: wydasz mnie?
17:01 Mazi Niszczyciel: tak myslalem
17:01 Hetevox: ty to powiedziales
17:01 Mazi Niszczyciel: ja wiem ze mnie wydasz
17:01 Mazi Niszczyciel:
17:01 Hetevox: ale chodzi mi raczej o to ze mozesz miec potem problem ze znalezieniem gildii
17:01 Mazi Niszczyciel: dlaczego?
17:02 Hetevox: no jesli sie ludziew pokapuja kto ich hackuje
17:02 Hetevox: to moga opgadac z kumplami szefami gildii
17:02 Hetevox: ipt
17:02 Mazi Niszczyciel: a tam
17:02 Mazi Niszczyciel: ki tam z nimi
17:02 Mazi Niszczyciel: mam ich gdzies
17:02 Mazi Niszczyciel: i tyle mam do powiedzenia
17:03 Mazi Niszczyciel: ja tylko dal eq hakuje
17:03 Hetevox: nom
17:03 Mazi Niszczyciel: biore eq na tym z pacc wezme se na swoje przerzuce i ja bede mial pacc
17:03 Mazi Niszczyciel: tylko tyle
17:03 Hetevox: a ten pall ma pacc?
17:04 Mazi Niszczyciel: nie
17:04 Mazi Niszczyciel:
17:04 Hetevox: no to kto ma?
17:04 Mazi Niszczyciel: ale ten knight
17:04 Hetevox: aha
17:04 Hetevox: a jak sie nazywa?
17:04 Mazi Niszczyciel: a co
17:04 Mazi Niszczyciel: ??
17:04 Hetevox: tak pytam
17:04 Mazi Niszczyciel: napiszesz do niego i go ostrzerzesz
17:04 Mazi Niszczyciel: co?
17:04 Mazi Niszczyciel: spdaj
17:04 Mazi Niszczyciel: nie powiem
17:05 Hetevox: wiesz juz nwet gadam z GM zebu cie zbanowali-.-
17:05 Mazi Niszczyciel: ale ham jestes
17:05 Hetevox: no i tak sie odwdzieczasz
17:05 Hetevox: wiesz co to jest ironia?
17:05 Mazi Niszczyciel: ale ja cie kitnolem
17:05 Mazi Niszczyciel: ja go kupilem
17:05 Mazi Niszczyciel: chcialem
17:06 Mazi Niszczyciel: ci zainponowac
17:06 Mazi Niszczyciel: ze potrafie hakowac
17:06 Hetevox: tak nikomu nie zaimponujesz
17:06 Mazi Niszczyciel: ale ja nie hakuje
17:06 Mazi Niszczyciel: nawet nie wiem
17:06 Mazi Niszczyciel: jak
17:06 Mazi Niszczyciel: ja ja kupilem
17:06 Mazi Niszczyciel: nie rozumiesz
17:07 Hetevox: a zreszta rob co chcesz
17:07 Hetevox: i tak ci moga bana dac za account sharing
17:09 Hetevox: a tak wracajac do tematu to po co chciales mi zaimponowac?
17:10 Hetevox: ?
17:12 Hetevox: obraziles sie?
17:19 Hetevox: hehe moj rozmowca uciekl

Jak to zwykle z nim bywa nie dał mi dojść do słowa Sad CHAM I PROSTAK

Od razu po zalogowaniu (maziego) przystapilem do ataku! Gosc byl ladnie posrany ale to sie juz dowiecie po przeczytaniu Wink

18:21 Hetevox: cze
18:22 Mazi Niszczyciel: cze
18:22 Hetevox: czemu sie wylogowales przedtem?
18:22 Mazi Niszczyciel: komp mi sie scia;l
18:22 Hetevox: aha
18:27 Mazi Niszczyciel: a teraz co robisdz
18:27 Mazi Niszczyciel: gadales z tymi gm
18:27 Mazi Niszczyciel: czy nie
18:27 Hetevox: siedze w kazo
18:27 Hetevox: zartowalem wtedy
18:27 Mazi Niszczyciel: oooooooooo
18:27 Mazi Niszczyciel: ale sie strachnolem
18:27 Hetevox: Razz
18:28 Mazi Niszczyciel: na serio
18:28 Hetevox: tak
18:29 Mazi Niszczyciel: dzieki
18:29 Hetevox: heh
18:29 Hetevox: np
18:30 Mazi Niszczyciel: moze do kazo wpadne palkiem tym
18:30 Hetevox: k
18:31 Hetevox: heh myslales ze bym zakapowal?
18:31 Mazi Niszczyciel: ten kolo podal mi passa do siebie ale numera nie
18:32 Hetevox: Razz GM zadko jest na harmonii on-line
18:32 Mazi Niszczyciel: kto?
18:32 Mazi Niszczyciel: ?
18:32 Mazi Niszczyciel: gm
18:32 Mazi Niszczyciel: ej wez nic nie gadaj
18:32 Hetevox: nom
18:32 Mazi Niszczyciel: ja telgo palka nie haknolem
18:32 Mazi Niszczyciel: a tamten sam podaje
18:32 Mazi Niszczyciel: co nie
18:32 Mazi Niszczyciel: ??
18:33 Hetevox: k
18:33 Hetevox: pomysle jeszcze
18:33 Mazi Niszczyciel: ok
18:33 Hetevox: gdzie tego pala kupiles?
18:33 Mazi Niszczyciel: u mkolegi
18:34 Mazi Niszczyciel: z miasta
18:34 Mazi Niszczyciel: z klasy
18:34 Mazi Niszczyciel: na serio
18:34 Hetevox: aha
18:36 Mazi Niszczyciel: nom
18:39 Hetevox: kurde nie mam kasy na strzaly:/
18:39 Hetevox: masz cos pozyczyc?
18:39 Mazi Niszczyciel: ja ci troche dam
18:39 Mazi Niszczyciel: jak chcesz
18:39 Mazi Niszczyciel: mam tylko 100 na swoim
18:40 Hetevox: wez mi zalatw wiecej
18:41 Mazi Niszczyciel: zobacze
18:41 Hetevox: no ja mam chaka na ciebie
18:41 Mazi Niszczyciel: jakiego?
18:41 Hetevox: to sie postaraj
18:41 Hetevox: a to juz tajemnica
18:43 Mazi Niszczyciel: ok
18:43 Mazi Niszczyciel: dam co 100 ok/
18:43 Hetevox: w8
18:43 Hetevox: nie teraz
18:44 Mazi Niszczyciel: ok
18:48 Hetevox: ej lolq robisz te hmm?
18:49 Mazi Niszczyciel: robie bp of sd
18:49 Mazi Niszczyciel: wiecej kasy
18:49 Mazi Niszczyciel: ale ja je sprzedam
18:49 Hetevox: k
18:49 Mazi Niszczyciel: i wtedy ci oddam
18:49 Mazi Niszczyciel: ok
18:49 Mazi Niszczyciel: ?
18:49 Hetevox: k
18:58 Hetevox: ey a tym palem bedziesz teraz gral czy sorkiem?
18:58 Mazi Niszczyciel: sorciem
18:58 Mazi Niszczyciel: robie bp sd
18:58 Hetevox: a czemu nie palkiem?
19:00 Mazi Niszczyciel: bo robie bp sd zeby ci kase oddac co nie?
19:00 Hetevox: no spoko
19:00 Hetevox: jaki nick ma pall
19:00 Hetevox: to sobie dodam do vip
19:01 Mazi Niszczyciel: piotrekl
19:01 Hetevox: k
19:01 Mazi Niszczyciel: bede zadko gral
19:01 Mazi Niszczyciel: albo wogule
19:01 Mazi Niszczyciel: przerzucilem se eq
19:01 Hetevox: to po co kupowales?
19:01 Mazi Niszczyciel: i nie gram na niej
19:01 Hetevox: szkoda kasy
19:01 Mazi Niszczyciel: dla eq
19:02 Mazi Niszczyciel: ja chyba bede teraz zadko gral
19:02 Mazi Niszczyciel: Sad
19:02 Hetevox: czemu
19:02 Mazi Niszczyciel: bo moja stara poszla na wywiaduwke
19:02 Mazi Niszczyciel: i Sad
19:02 Mazi Niszczyciel: szkoda gadac
19:02 Mazi Niszczyciel: 20
19:02 Mazi Niszczyciel: 1
19:02 Mazi Niszczyciel: mam 20 1
19:02 Mazi Niszczyciel: rozumiesz
19:02 Mazi Niszczyciel: bedzie prze***ane
19:03 Hetevox: heh
19:03 Mazi Niszczyciel: nom
19:03 Mazi Niszczyciel: na seriio
19:03 Hetevox: no to faktycznie przewalone
19:03 Mazi Niszczyciel: i to ostro
19:03 Mazi Niszczyciel: za***iscie ostro
19:03 Mazi Niszczyciel: qrwa
19:03 Mazi Niszczyciel: przekeane
19:03 Mazi Niszczyciel: na maxa
19:03 Mazi Niszczyciel: co nie?
19:04 Hetevox: nom
19:04 Hetevox: wspulczuje
19:05 Hetevox: nie ma takiego chara na tibia.com
19:05 Hetevox: jak: piotrekl
19:10 Hetevox: no to poszukaj jeszcze arrows to sie dogadamy
19:10 Hetevox: znowu uciekl ..........


Na razie tyle bo sie znowu lama wylogowala :/ ale zapewniam ze bedzie duuuuuuuuuzo wiecej tego badziewia.

Wszystkie osoby ktore wystapiły w tym przetsięwzięciu nie maja o tym bladego pojecia...
Wszustkie "wywiady" zostaly wykonane na Harmonii wiec niestety nic tym noobkom nie mozna zrobic :/ ale zapewne cos sie jeszcze ukaze
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2005, 22:00   #214
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

2005-04-21 21:48:52 Ziolek wrote:
ty
2005-04-21 21:48:57 Ziolek wrote:
qwa
2005-04-21 21:49:01 Ziolek wrote:
grasz w tibie??
2005-04-21 21:49:17 $corcerer wrote:
nie
2005-04-21 21:49:33 Ziolek wrote:
a co chcesz od mojego kumpla
2005-04-21 21:49:35 Ziolek wrote:
co
2005-04-21 21:49:39 Ziolek wrote:
HUNTED przez FBI
2005-04-21 21:49:49 Ziolek wrote:
masz nielegalnego windowsa
2005-04-21 21:50:11 $corcerer wrote:
phi
2005-04-21 21:50:16 $corcerer wrote:
dzialam na linuksie
2005-04-21 21:50:19 Ziolek wrote:
za 30 min jak nie zainstalujesz windowsa z orginalknej plyty
2005-04-21 21:50:45 $corcerer wrote:
to possiesz mi ?
2005-04-21 21:50:51 Ziolek wrote:
FBI
2005-04-21 21:50:52 $corcerer wrote:
fajnie
2005-04-21 21:50:54 $corcerer wrote:
poczekam
2005-04-21 21:50:55 Ziolek wrote:
zobaczymy
2005-04-21 21:50:59 Ziolek wrote:
i spawere
2005-04-21 21:51:30 Ziolek wrote:
zobaczymy
2005-04-21 21:51:34 Ziolek wrote:
muachchch
2005-04-21 21:51:38 Ziolek wrote:
ehheeh
2005-04-21 21:51:43 Ziolek wrote:
radze ci tylko
2005-04-21 21:51:54 Ziolek wrote:
SPAWER CI ZAGWARANTUJE
2005-04-21 21:52:02 Ziolek wrote:
SPAWER
2005-04-21 21:52:04 $corcerer wrote:
jak moge miec nielegalnego windowsa
2005-04-21 21:52:10 $corcerer wrote:
skoro mam linuksa ?
2005-04-21 21:52:16 $corcerer wrote:
mozresz mi to wyjasnic ?
2005-04-21 21:52:19 Ziolek wrote:
lol
2005-04-21 21:52:23 Ziolek wrote:
moge
2005-04-21 21:52:32 Ziolek wrote:
Spawer
2005-04-21 21:52:34 $corcerer wrote:
no to dawaj
2005-04-21 21:52:45 Ziolek wrote:
program uzywany w FBi
2005-04-21 21:53:02 $corcerer wrote:
jjasne
2005-04-21 21:53:05 Ziolek wrote:
do wyszukiwana nielegalnych windows na terenie calego swiata
2005-04-21 21:53:08 $corcerer wrote:
a niby skad masz do niego dostep ?
2005-04-21 21:53:09 Ziolek wrote:
zobaczymy
2005-04-21 21:53:11 Ziolek wrote:

2005-04-21 21:53:18 Ziolek wrote:
lol
2005-04-21 21:53:21 Ziolek wrote:
nie powiem
2005-04-21 21:53:25 Ziolek wrote:
mozesz kapslowac
2005-04-21 21:53:34 Ziolek wrote:
poprostu mam wtyki
2005-04-21 21:53:36 $corcerer wrote:
i skoro mozna na caym swiecie wyszukiwac, to czemu nagle wszyscy nie zostali zraportowani ?
2005-04-21 21:53:41 $corcerer wrote:
ta, jasne
2005-04-21 21:53:50 $corcerer wrote:
wlazisz swoim kumplom w dupe chyba
2005-04-21 21:53:50 $corcerer wrote:

2005-04-21 21:54:00 Ziolek wrote:
zobaczymy
2005-04-21 21:54:14 $corcerer wrote:
no stary, czekam
2005-04-21 21:54:17 $corcerer wrote:
a, bajdewej
2005-04-21 21:54:19 Ziolek wrote:
ok
2005-04-21 21:54:33 $corcerer wrote:
moze podasz mi moje IP ?i powiesz gdzie mieszkam ?
2005-04-21 21:54:37 Ziolek wrote:
lepiej formatuj kompa tylko radze i zobaczysz
2005-04-21 21:54:45 $corcerer wrote:
okej okej
2005-04-21 21:54:46 Ziolek wrote:
Warszawa powiem tylko to
2005-04-21 21:54:55 $corcerer wrote:
ale dalej nie rozumiem czemu mam formatowac
2005-04-21 21:55:03 Ziolek wrote:
nie to nie
2005-04-21 21:55:06 $corcerer wrote:
Warszawe mam wpisana
2005-04-21 21:55:06 $corcerer wrote:
idioto
2005-04-21 21:55:12 Ziolek wrote:
ale masz przesrane uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
2005-04-21 21:55:15 $corcerer wrote:
i nie jestem z niej
2005-04-21 21:55:19 $corcerer wrote:
tak tak
2005-04-21 21:55:24 Ziolek wrote:
vkeb95fzvi0a49nxz1o7
2005-04-21 21:55:26 Ziolek wrote:
ip
2005-04-21 21:55:29 $corcerer wrote:
a ty jestes taki madry ze och i ah
2005-04-21 21:55:29 Ziolek wrote:
stul pysk
2005-04-21 21:55:36 $corcerer wrote:
wyjdz dziecko bo wioche robisz
2005-04-21 21:55:49 Ziolek wrote:
nara
2005-04-21 21:55:52 $corcerer wrote:
a, i sadze ze ludzie na tbia.pl beda mieli z ciebie niezla polewe
2005-04-21 21:55:53 Ziolek wrote:
zobaczysz
2005-04-21 21:55:54 $corcerer wrote:
i wiesz co?
2005-04-21 21:55:59 $corcerer wrote:
nie wytna twojego numerka
2005-04-21 21:56:01 Ziolek wrote:

2005-04-21 21:56:08 $corcerer wrote:
moze przy odrobinie ochoty cie pospamuja
2005-04-21 21:56:14 $corcerer wrote:
papa
2005-04-21 21:56:24 Ziolek wrote:
pa
2005-04-21 21:56:41 $corcerer wrote:
mo ty trzynastoletni kolezko z Włocławka.
2005-04-21 21:57:05 Ziolek wrote:
ustal ci
2005-04-21 21:57:07 Ziolek wrote:

2005-04-21 21:57:15 $corcerer wrote:
nie
2005-04-21 21:57:32 $corcerer wrote:
powiedzmy ze mam chilowa niechec do sluchania twoich idiotyzmow
2005-04-21 21:57:41 $corcerer wrote:
no i instaluje sobie plugin do mirandy
2005-04-21 21:57:59 Ziolek wrote:
masz przesrane tylko mowie idioto
2005-04-21 21:58:05 Ziolek wrote:
ale zobaczysz za okolo 20 min
2005-04-21 21:58:07 $corcerer wrote:
dawaj
2005-04-21 21:58:08 $corcerer wrote:
juz czekam
2005-04-21 21:58:12 Ziolek wrote:
ok
2005-04-21 21:58:14 Ziolek wrote:

2005-04-21 21:58:17 $corcerer wrote:
za ile przyjada ?cos ich nie widze
2005-04-21 21:58:22 $corcerer wrote:
no, dszybciej, spieszy mi sie
2005-04-21 21:58:39 Ziolek wrote:
ok
2005-04-21 21:58:42 Ziolek wrote:
spox
2005-04-21 21:58:44 Ziolek wrote:
poczekaj
2005-04-21 21:58:51 $corcerer wrote:
ile ?
2005-04-21 21:58:55 $corcerer wrote:
nosz kurcze
2005-04-21 21:58:59 $corcerer wrote:
chcice mam
2005-04-21 21:59:39 Ziolek wrote:
20 min
2005-04-21 21:59:43 Ziolek wrote:
okolo
2005-04-21 21:59:45 Ziolek wrote:
i zobaczysz
2005-04-21 21:59:49 $corcerer wrote:
okej
2005-04-21 21:59:54 Ziolek wrote:
jejeje
2005-04-21 22:00:03 $corcerer wrote:
ale bedziesz tu caly czas ?jak chcesz to wysle ci relacje na zywo
2005-04-21 22:00:17 Ziolek wrote:
spox
2005-04-21 22:00:26 $corcerer wrote:
fajnie


CDN ( jego numerek GG to 6619560 )
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2005, 16:51   #215
neq14
Użytkownik forum
 
neq14's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004

Posty: 21
Żarówka

16:51 Bob esphonja: sell 100gp for 1gp



ale noob
neq14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2005, 18:38   #216
Louner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 01 2005
Lokacja: Tam, gdzie ludzie widują smoki...
Wiek: 33

Posty: 313
Stan: Niegrający
Louner ma numer GG 4554224
Domyślny

Louner: whats your offer for platinum ammy?
xxx: yes
Louner: -.-"
xxx: offer
Louner: i asked you for offer first
xxx: br?
__________________
Louner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2005, 11:33   #217
Takise
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Z daleka od moderatorów
Wiek: 31

Posty: 39
Takise ma numer GG 8019592 Takise ma login Tlenu colobot115
Domyślny

"11:30 Mony car: sell change gold"
wiecie o co mi chodzi
__________________
http://creaturecology.com/getcard.aspx?ecologist=lodowy%20yoda&creature=PELN Y%20SERWIS - nowe programy cheaterskie wejdzcie nie pozalujecie!!
Takise jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2005, 17:35   #218
dante0xi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: DragonLand

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 13
Poziom mag.: 7
Domyślny

Siedze sobie na servie xantera oczywiście większość graczy to polacy czyli nOOby. Nagle widzę jakiegoś 8 lvl jak z białym skullem wchodzi do dp mówiąc no pk no pk. Ech szkoda tylko, że jak wyszedł rzucił się na jakiegoś maga lv 12 i po tym jak oberwał także no pk no pk. Ja siedze przed dp bez euqip robie runy i miałem 100 hp i mówie ludziom, że on jest pk. i nagle zaczyna mnie młucić uciekam do dp ale debile blokują. I oto piękne ab'dendriel zanOObione przez Polaków.
dante0xi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2005, 19:09   #219
Delarev
Użytkownik Forum
 
Delarev's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 392
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 150
Domyślny

a mój kolega na chimerze miał taką sytuację, że idzie sobie koło niego Obelix Wladca i cos sie sapać zaczyna. A mój qmpel mówi "n00b" a Obelix Wladca: mam premiuma więc mi nie mów, że jestem nuw (Obelix Wladca Mial PACC)
n00b to polak, n00b to br, n00b to swe..........ale z każdej narodowości można trafić na g00d friend i nie n00ba tylko c00l gościa
__________________
19:00 Marelw the Wolf [79]: I KTO SIE CHOWA PO STACKACH PIERDOLONE PAJACE?
19:00 Kenami [299]: fajnie ; )?
19:00 Eter Rael [262]: a kto robi skule pajacu?
19:00 Antrevis [170]: mieczem wojujesz od miecza giniesz

'jaka ostoja spokoju GAHAHHAHAHA xdd
Delarev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2005, 14:23   #220
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Nie lubie afkeruw i multi client useruw. Na danubi znam jednego gracza ktory ma 3 uhmakeruw i jak jest online to i gra uhmakerami na mc. Nielubie tego bo on sie tym wrecz slawi. Kazdy o tym wie a GM'um nigdy niema.
Chcialbym dac dla uzytkownikuw tego forum name tego pala i jego uhmakeruw:
-Dekanto (to ten pal)
-Druid Akanto (uhmaker)
-Hozuka (uhmaker)
-Uhman gentelan brother (uhmaker)


Moze moderatozy tego forum znajo jakis Gm'muw i cos z tym sprubujo zrobic.

help plx
c ya in tibia
this is very big n00b
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:05.


Powered by vBulletin 3