Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-05-2006, 07:36   #81
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kryminal
Scorp...ty jestes k-u-r-w-a jakis niedorozwiniety jak czytam jakis twoj post to kobieta lekkich obyczajówa chetnie porozmiawial bym z toba w rl. Jak jestes taki cwaniak to daj swoje zdiecie. Kazdy z was jak by mial taki lvl i takie predyspozycje do PA-lowania jak tetro to by pewnie tak robil jak on.To jest tylko gra a on sie bawi ta gra wyganiajac ludzi z serva .Nie chce wracac do tego czy dzieli konto i czy na botach jedzie ale chyba kazdy wie ze na poczatku dzielil konto jak kazdy ktory sie wybija na poczatku new serva i to juz jest chyba normalne. Jak jestescie takie kozaki to sprobujcie wygonic kogos ze swojego serva bo to jest sztuka.Scorp ty sobie kobieta lekkich obyczajówa mozesz chyba potwory wyganiac i jakis niedowartosciowany jestes tym non-pvp i to widac po twoich postach.Tetro pewnie wygra ta wojne bo ma w swoich szeregach Eona ktory jest dobrym taktykiem, a Rhu ze swoja ekipa nie mysla wcale i pewnie juz to przegrali. No to sie k-u-r-w-a napisalem.

A tak po za tym to kreccie fimiki z wojen ; )

haha? widac po twoim poscie mozna sie domyslec jaki jestes niedorozwiniety i piszesz tylko jakies "brzydkie" slowa? :[ widac nastepny goscio podziwia tetra za to ze szaruje w 2~ osoby i mu lize tylek nie? a co do tego niedowartosciowania, to moim zdaniem nie ja jestem niedowartosciowany tylko ci co graja na pvp, no bo popatrz, grasz na pvp musisz sie pochwalic jak przejdziesz przez miasto np venore albo zabijesz kogos bo masz wiekszy lvl, to mozna poroownac do rl i se zobaczysz...ja nie musze grac na pvp , bo w rl mam kolegow ktorzy mnie szanuja
nara
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-05-2006, 07:50   #82
paior
WIDZEWIAK
 
paior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Imię: Awer Fast
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 104
Skille: 89/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Dobra Wojna się skończyła Zamknijcie temat bo się tu burdel robi i znowu udzielają się ludzie którzy nienawidzą tetro i zamiast gadać o wojnie od samego początku najeżdżają na niego
__________________
Notatka ;]
Retired
Od Lozecza az po Grob w moim sercu Widzew Lodz

Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot..
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie używaj tych slów , bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
paior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 07:59   #83
Trencz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Lokacja: Słubice
Wiek: 33

Posty: 51
Stan: Na emeryturze
Trencz ma numer GG 4078193
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keel
Rhu to polak?
Tak, Rhu to Polak.
__________________
Trencz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 11:06   #84
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paior
Dobra Wojna się skończyła
... nie wiem dopoki ktos zamieszany w sytuacje tego nie powie albo na forum tibii nie zostanie to ogloszone to niebardzo chce mi sie wiezyc... ale jezeli mowisz prawde to jestem maksymalnie zawiedziony na AIE i chcialbym sie dowiedziec dlaczegoe, przeciez ta wojna jest do wygrania.
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 11:19   #85
szwagiereczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 05 2004

Posty: 106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paior
Dobra Wojna się skończyła Zamknijcie temat bo się tu burdel robi i znowu udzielają się ludzie którzy nienawidzą tetro i zamiast gadać o wojnie od samego początku najeżdżają na niego
Ta wojna się nie skończy tak szybko...
Acha i prosiłbym jakiegoś modka o zamknięcie tematu bo nie założyłem go po to by grupka idiotów po sobie jechała.
szwagiereczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 13:07   #86
Rhythm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006
Lokacja: Dark Side

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ?

Ostatnio edytowany przez Rhythm - 30-05-2006 o 15:09.
Rhythm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 14:45   #87
Freakowiec
Użytkownik forum
 
Freakowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2006

Posty: 7
Stan: Początkujący
Świat: Arcania
Freakowiec ma numer GG 1015671
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ? Podziwiam ich/jego ze zrobil taki lvl w tak krotkim czasie. Ja mysle ze Tetro jednak nie sharuje Niech zadzi jak najdluzej na Kyrze gdyby nie on to servem rzadzil by Xeretza ze swoja banda i tlukl by kazdego polaka ktory by sie wybil. GoGoGo Tetro rzadz Kyra jak najdluzej! Powodzenia w wojnie
Nie trzeba grać tam, by uświadomic sobie jaką ma reputacje i wyrobić zdanie na jego temat. Wystarczy już po samych jego wypowiedziach na tym forum wywnioskować to ;]
Freakowiec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 16:19   #88
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ? Podziwiam ich/jego ze zrobil taki lvl w tak krotkim czasie. Ja mysle ze Tetro jednak nie sharuje Niech zadzi jak najdluzej na Kyrze gdyby nie on to servem rzadzil by Xeretza ze swoja banda i tlukl by kazdego polaka ktory by sie wybil. GoGoGo Tetro rzadz Kyra jak najdluzej! Powodzenia w wojnie

nastepny dupoliz tetra
a niektorzy wypowiadaj sie o nim tak jak sie wypowiadaja bo znaja go z poprzednich serwerow i wiedza jaki byl i jest teraz
jak narazie to tetro tlucze kazdego ktory mu nie pasuje ;/
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 16:36   #89
Rhythm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006
Lokacja: Dark Side

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady
nastepny dupoliz tetra
a niektorzy wypowiadaj sie o nim tak jak sie wypowiadaja bo znaja go z poprzednich serwerow i wiedza jaki byl i jest teraz
jak narazie to tetro tlucze kazdego ktory mu nie pasuje ;/
Yeyeye jasne wszyscy liza dupe. Jak bede bluzgal tetra to nie bede asslicker ta?
LOL N/C !
Rhythm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 18:29   #90
Scandal
Użytkownik Forum
 
Scandal's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anvisado
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 70
Poziom mag.: 56
Wyślij wiadomość przez ICQ do Scandal Scandal ma numer GG 4724056 Scandal ma login Tlenu Orzesz@o2.pl Adres Jabbera do Scandal Send a message via Skype™ to Scandal
Domyślny ^^

17:09 You advanced from Level 69 to Level 70.
In War.
__________________
Hail Next-Generation
Scandal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 18:48   #91
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny mediv

lol nie na arcani jest super twoja banda i twoj fosfik ludzie przegrali wojne zaplacili i po 2 tyg pogineli wszyscy super
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 19:14   #92
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reod
Hehe , czy to nie tetro mowil "zobaczymy jak Eon wroci" czy cos takiego ,no to zobaczylismy

heh zobaczyccie niedlugo
tak wam skopia tylki ze nie bedziecie wiedzieli z ktorej strony sie macac...


nigdy nei bylem za ng i chce aby i ng i tetro odniusl porazke..wiem ze w ng ejst duzo noobow ktorzy potrafia siac pa..zazwyczja najmneijjsze lvle ktore wiedza ze to ich jedyna szansa...

ja wiem jak ta wojna sie skonczy troche z ng odejdzie troche sie wyplaci ale i tak tetro wygra bo ma w ng szpiegow jak myslicie dlaczego nie all z ng jego znajoomyc nie poszlo do famili??

puki co nic nie mowie ale i tak wiem ze tetro wygra...


i wiem ze Avarian'y zawsze beda njlepsze


niech wygra lepszy
Elder Nagan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 19:19   #93
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ? Podziwiam ich/jego ze zrobil taki lvl w tak krotkim czasie. Ja mysle ze Tetro jednak nie sharuje Niech zadzi jak najdluzej na Kyrze gdyby nie on to servem rzadzil by Xeretza ze swoja banda i tlukl by kazdego polaka ktory by sie wybil. GoGoGo Tetro rzadz Kyra jak najdluzej! Powodzenia w wojnie

omg gdyby za glupote nagradzali ty bys dostal nagrode glowna...niewiesz oco chodzi lizesz dupe tetro i myslisz ze on ci pozmoe na kyrze??pff jak ci bedzie pomagal to ja cie ubije gdyby Xezbeth rzadzil troche inaczej by wszystko wygladalo a tak pozatym polakow trzeba tepic bo polacy w tibii sa jak szarancza:kradna noobia i robia wszystko zeby spie dolic ta gre.Ehh..a mowia ze to br sa najwiekszymi noobami :S

NAjlepiej sie nie przyznawac ze ejst sie polakiem..np taka libera moj kumpel wybijal polakow i wyrzucal ich z serwa sam jest polakiem ale bynajmniej nie noobi tak jak oni
Elder Nagan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 20:33   #94
Nirvy
Użytkownik Forum
 
Nirvy's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 456
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Thumbs up
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ? Podziwiam ich/jego ze zrobil taki lvl w tak krotkim czasie. Ja mysle ze Tetro jednak nie sharuje Niech zadzi jak najdluzej na Kyrze gdyby nie on to servem rzadzil by Xeretza ze swoja banda i tlukl by kazdego polaka ktory by sie wybil. GoGoGo Tetro rzadz Kyra jak najdluzej! Powodzenia w wojnie
Wyjdz.
Nirvy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 21:12   #95
Rhythm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006
Lokacja: Dark Side

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elder Nagan
omg gdyby za glupote nagradzali ty bys dostal nagrode glowna...niewiesz oco chodzi lizesz dupe tetro i myslisz ze on ci pozmoe na kyrze??pff jak ci bedzie pomagal to ja cie ubije gdyby Xezbeth rzadzil troche inaczej by wszystko wygladalo a tak pozatym polakow trzeba tepic bo polacy w tibii sa jak szarancza:kradna noobia i robia wszystko zeby spie dolic ta gre.Ehh..a mowia ze to br sa najwiekszymi noobami :S

NAjlepiej sie nie przyznawac ze ejst sie polakiem..np taka libera moj kumpel wybijal polakow i wyrzucal ich z serwa sam jest polakiem ale bynajmniej nie noobi tak jak oni
Wiesz, po hacku nie gralem na kyrze od ladnych 2 miesiecy. Ale specialnie dla ciebie zakladam new chara i wbije w tydzien wieszkszy lvl od twojego i zabije cie : ) Btw. wiesz ze panuje demokracja i moge lubic kogo chce ? GoGoGo Tetro !!
Hail Familia _/ !
Rhythm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 21:13   #96
Rhythm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006
Lokacja: Dark Side

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nirvy
Wyjdz.
Nie mam zamiaru. To forum jest dla kazdego i wolno mi wyrazac swoje zdanie. STFU NOOB !
Jedni wola AIE a inny wola Familie, ja naleze do tych ktorzy wola Familie. Tak samo jeden lubi kawe a drugi herbate. Wiec nie rozumiem dlaczego mnie tak besztacie -.- Rownie dobrze moge powiedziec ze lizecie dupe Xolorian'owi -.-

Ostatnio edytowany przez Rhythm - 19-05-2006 o 21:24.
Rhythm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 21:19   #97
Nirvy
Użytkownik Forum
 
Nirvy's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 456
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Thumbs up
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie mam zamiaru. To forum jest dla kazdego i wolno mi wyrazac swoje zdanie. STFU NOOB !
Nie chciałem tego powiedzieć ale masz odzywki jak by tata mówił do ciebie tylko te słowa ''leć po wódke i spowrotem'' xD
Nirvy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 01:29   #98
Gedd
Użytkownik Forum
 
Gedd's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005

Posty: 202
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scandal
17:09 You advanced from Level 69 to Level 70.
In War.
niewiem czy to az takie osiagniecie zrobienie lvlu na wojnie, no ale skoro tak to masz i moj ;p
00:34 You advanced from Level 120 to Level 121
Gedd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 01:53   #99
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gedd
niewiem czy to az takie osiagniecie zrobienie lvlu na wojnie, no ale skoro tak to masz i moj ;p
00:34 You advanced from Level 120 to Level 121

Gratz , napisz coś na temat tej wojny, co się teraz dzieje bo nic nowego nie słychac
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 16:22   #100
Scandal
Użytkownik Forum
 
Scandal's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anvisado
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 70
Poziom mag.: 56
Wyślij wiadomość przez ICQ do Scandal Scandal ma numer GG 4724056 Scandal ma login Tlenu Orzesz@o2.pl Adres Jabbera do Scandal Send a message via Skype™ to Scandal
Domyślny :p

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gedd
niewiem czy to az takie osiagniecie zrobienie lvlu na wojnie, no ale skoro tak to masz i moj ;p
00:34 You advanced from Level 120 to Level 121
_______________aj tam
__________________
Hail Next-Generation

Ostatnio edytowany przez Scandal - 21-05-2006 o 22:05.
Scandal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:23.


Powered by vBulletin 3