Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Pokaż wyniki sondy: Czy Vavi jest fajny?
Vavi jest fajny. 84 54.19%
Vavi nie jest fajny. 71 45.81%
Głosujących: 155. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-06-2008, 19:44   #41
Zarandiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 110
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Odpal sobie w bocie taką funkcję auto grupowanie czy jakoś tak, bo ci źle kasę zbiera.
__________________
Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez suchy-19911 Pokaż post
No fajnie ale niezla mialem beczke ja sie wbijam a tu nie hu** mojej kasi
w piz** 1kk nie liczas eq wartego 2 tyle i co teraz zrobic na dodatek zaliczyl na haku 2 gleby niewiem czy skakac z okna czy isc sie utopic albo moze powieci jak to szybko odrobic 65 pallek ze skilami 83/61 jak nie pomozecie to ide skakac przyjemnieszy zgon
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gormitas Pokaż post
a co to Crominal Record rekord w banie?
Zarandiel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-06-2008, 19:51   #42
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zarandiel Pokaż post
Odpal sobie w bocie taką funkcję auto grupowanie czy jakoś tak, bo ci źle kasę zbiera.
Dobra wypowiedziales sie a teraz wy*******aj :d Tylko nie trzaskaj drzwiami
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Ej... Jak przejść tego je.....o samouczka jestem przy jakims patyku i musze coś z nim zrobic
Samouczka nie umial przejsc a gdzie normalne granie w tibie :S.
Dragones5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 20:54   #43
Itachi
Użytkownik Forum
 
Itachi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: Wejherowo
Wiek: 39

Posty: 280
Stan: Na Emeryturze
Świat: valoria/honera
Itachi ma numer GG 2796679
Domyślny

ehh.. kiedyś jedyny bot którego sie używało to by sie zalogować jak było za dużo ludzi online... Max 800~osób na serw.. serwów jakieś 15~ Brak kolejek.. a Ty musisz klikać non stop w okej wpisując acc i pass
__________________
-=Respect is Something You Have to Deserve=-
Itachi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 21:25   #44
Ascaron
Użytkownik Forum
 
Ascaron's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Ascaron ma numer GG 5952097
Domyślny

Bardzo podoba mi się ten temat nawiązuje do starych dobrych czasów gdzie najważniejsze było wspólne spędzanie czasu
__________________
Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sasuke9045 Pokaż post
Ja mam 20 lvl kingh i mi nie muwcie ze nie mam takich skilluw

mam druga postac i mam 178 lvl i mam skille 278/298

nie muwci ze nie mam takich skillów bo mam a jak sądzicie że nie mam to jesteście noobami


JAK TAK UWAżASZ TO Z CIEBIE NOOB !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KaCzKa.pl Pokaż post
Cyclops - stare ma gacie i śmierdzą
Ascaron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 22:09   #45
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Itachi Pokaż post
ehh.. kiedyś jedyny bot którego sie używało to by sie zalogować jak było za dużo ludzi online... Max 800~osób na serw.. serwów jakieś 15~ Brak kolejek.. a Ty musisz klikać non stop w okej wpisując acc i pass
tibi.ia.p.oxy. Ludzik w niebieskim outficie jako ikonka. Bez niego codziennie się klikało paredziesiąt, pareset razy te same passy...A dopowiem, że dużo czasu minęło, dopóki go znalazłem.

Historia mojej najdłuższej przygody ; ). Szybciutko, bo za***any dzisiaj jestem.
Wstałem jakoś rano. Zrobiłem to co musiałem i zalogowałem się do tibii. Online był tylko grotniczanin. I bardzo dobrze- byłem z nim umówiony i nikt więcej nam przeskadzał nie będzie. Mieliśmy porobić kilka questów. Owotrzyłem mapę Mainlandu na jednej ze stron i po nabyciu drogą kupna wszystkich potrzebnych towarów wyszliśmy północnej bramy Thais. Nie mam zdjęć z tej wyprawy, więc dałem to poniżej, z Draconii. Dopóki nie doszliśmy do mostu, nie wiedzieliśmy gdzie idziemy. Postanowiliśmy, że pójdziemy do amazon camp.
Jako doskonały krajoznawca stwierdziłem, że najszybciej będzie od południa. Myliłem się. Na początku musieliśmy pójść do Venore, bo maczety nie mieliśmy. Po powrocie dalej nie mogliśmy znależć poprawnej drogi. Wróciliśmy do Venore i zadecydowałem udać się właśnie od bramy tego miasta pójść na zachód i tam poszukać Amazon Camp. Moja orientacja w terenie znów zawiodła...Dopiero wtedy zacząłem zgłębiać tajniki Tibii i języka angielskiego, więc lipa była jeszcze większa. Tym razem musiało się udać...Chciałem zdobyć Amazon Camp od północy. Wyszliśmy z Venore, dostaliśmy się na most i przeszliśmy przez wąwóz Kazordoon. Poszliśmy na północ i dalej na wschód. Minęliśmy jakiś mostek. Na ekranie pojawiało się coraz więcej orków. Pierwszy problem pojawił się z zerkami i shamany. O ile, jako mag, potrafiłem zblokować tych pierwszych, to shamani sprawiali już mi duże kłopoty(o dziwo). Runy szybko schodziły, więc olaliśmy to. Cofnęliśmy się, I JEST!. Wreszcie dwa pedalskie pale z dwoma głupimy czaszkami u góry. Na miejscu okazało się, że byo tam więcej ludzi niż amazonek. Spotkałem jakąś górke i czym prędzej wlazłem na górę. Po kilku sekundach miałem już żółte HP. Zatanawialiśmy się czy wejść tam jeszcze raz. Wiedziałem, że po 2h szukania tego obozu musieliśmy to zrobić. Weszliśmy na górę. Lwy i Valkirie szybko padły. Pozostała
wiedźma. Zginęła. Jak się okazało, nie było się czego brać. Byliśmy pewni, że zostaniemy sowicie nagrodzeni. Byliśmy w błędzie. Ze skrzyni wyleciały jakieś śmieci. Podobnie było z questem w podziemiach. Cdn...



...Wyszliśmy tą samą drogą. Robiło się coraz ciepliej, więc chyba dochodziło południe. Poszliśmy do Carlin, a dalej statkiem na Foldę. Tym razem nie było żadnych problemów z podróżą, narazie nie było problemów. Na początku spotkaliśmy pare wilków i troli. Żaden problem. Wyczytaliśmy na forum, że w podziemiach foldy znajduje się Fire Elemental. Chcieliśmy go znależć i właśnie tu zaczęły się schody. Szliśmy razem. Nasze poszukiwania trwały ok. 3-4 GODZIN. Znależliśmy się gdzieś głęboko w podziemiach. Nic jednak nie spotkaliśmy. Zawróciliśmy, znowu nic. Czekaliśmy 10minut i znów raz w jedną, raz w drugą stronę. Nic. Olaliśmy to, i w 20minut byliśmy na powierzchni. Potem poszliśmy jeszcze na Ghostland, ale nie pamiętam, co tam robiliśmy. Było strasznie gorąco, wewnątrz mnie się gotowało, oczy i plecy bolały. Drugi raz tak długo przed komputerem siedziałęm (Wcześniej bodajże tylko przed Dungeon Keeper 2). Strasznie mi się chciało pić i nie mogłem usiedzieć na tyłku. Całe szczęście, że dostałem teleporta z Varlin do Thais, bo bym chyba nie wytrzymał...


Koniec na dziś, jestem zmączony. Od jutra zaczną się zdjęcia z PvP.
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."

Ostatnio edytowany przez Vavi - 01-06-2008 o 22:10.
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 22:33   #46
Episode666
Użytkownik forum
 
Episode666's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008

Posty: 23
Imię: Episode
Domyślny

Screeny naprawdę ładne. Wspólne hunty, questy, kiedyś były opłacalne teraz każdej profce opłaca sie tylko solo ^.^ No jedynie kinowni nie zawsze.. :<

Please back 7~
Episode666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 22:39   #47
L.Sniper
Użytkownik Forum
 
L.Sniper's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2008
Lokacja: Andrychow

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Red Monkey
Świat: Valoria
Poziom: 71
Domyślny

No nieźle , dajcie więcej fotek
__________________
SLU
Dla Nas Trzy Litery Swiete...
L.Sniper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 22:41   #48
K0wal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 07 2007

Posty: 182
Domyślny

kolejne ciekawe posty od ciebie oby tak dalej w tym temacie jest zawarte wszystko co najlepsze w grach MMORPG co to jest to chyba nie muszę pisać.Każdy wie.Czekam na ss z pk.

Wypada mi tylko podziękować Tobie za umilanie czasu przy pc tym tematem.
K0wal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 22:58   #49
YoYo^Smyku^Zabojca
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 06 2008

Posty: 43
Profesja: Elder Druid
Gildia: Vx :<
Świat: Luminerka
Poziom: 121
Skille: hehe
Poziom mag.: 43
Domyślny

avi jest z j e b a n y
YoYo^Smyku^Zabojca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 11:18   #50
K0wal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 07 2007

Posty: 182
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez YoYo^Smyku^Zabojca Pokaż post
avi jest z j e b a n y
ty jesteś zajebiście zjebany

nawet nie umiesz napisać porządnie Vavi
K0wal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 16:12   #51
Adob_xP
Użytkownik Forum
 
Adob_xP's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2006
Lokacja: Płock

Posty: 115
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Domyślny

Takiego tematu mi na tym forum brakowało Mam nadzieje, że masz jeszcze dużo pomysłów, ssów :d
Będe tu zaglądał z pewnością
Pozdrawiam
Adob_xP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 16:22   #52
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Jakże trafne zdjęcię Vanziego:


Początek końca kariery FD na Valori. Kilku ludziom z gildi Images nie spodobaliśmy się. Cfaniaków było tylu co nas, a mieli średnio po 30-40lv więcej. Zabili 2 naszych. Większość naszych opowiedziała się za walką. Paru naszych wykorzystało znajomości u góry. Zebraliśmy się w dp Kazordoon. Było nas kilkunastu. Kazdy w czarno-brązowych strojach. Same lowlv. Nie mieliśmy run, nic nie wiedzieliśmy o walce. Naszym jedynym plusem było to, że byliśmy jacy byliśmy. Z 7 członków Images przyszło po nas. Padła 3 osoba. Po kilkunatu minutach dotarła pomoc.. Wyszliśmy...a tam nikogo już nie było. Usilnie próbowaliśmy ich znaleźć. Dotarliśmy do Thais, pogoniliśmy ich trochę. Nie dało rady nic więcej zdziałać. Na drugi dzień był pokój. Paru osobom postawionym jeszcze wyżej nie spodobało się to, że otrzymaliśmy pomoc od kilku ludzi. Groziło to zmianą składów w wojnie.


Powyzsze zdjęcie przestawiało nasz 'taniec wojenny' wokół ogniska przy trollach na wschód od Thais. Nie mogliśmy się zorganizować. Czas mieliśmy tylko ja i Oldwin, więc postanowiliśmy iść zabijać we dwóch. Pierwsza ofiarą była niejaka Salia'Knight- 30lv, profesję sami odgadnijcie. Zsummonowaliśmy to i owo. I teraz najlepsze. Ustawiliśmy co 3 kratki po 20 gp, tak by odejść kawałek od głównej drogi. Salia wpadła w pułapkę...prawie, bo wylogowała się.
Stwierdziliśmy, że poczekamy. 5 minut, 10 minut. Nic. 15 minut, nic. Wreszcie, jest! Zaznaczyliśmy ją czym prędzej. Pierwsza runda ognia. Sdki. Potwory dobijają. Loot słąby, same śmieci. Nawet run nie było. Wstyd.


Nie ma to jak próbować nauczyć się walczyć, hiehie.

Nie mieliśmy już obaj czas, więc dosliśmy do wniosku, że pójdziemy gdzieś stracić P. Jako, że nie byliśmy zbyt doświadczeni, wybraliśmy budynek poczty.
Nawet 5 minut nie czekaliśmy, a dołem szedł jakiś pajac. Na priv szybkie pytanie "lejemy?" i jeszcze szybsza odpowiedź "ta". Dół. Od razu atak summonami. Całe szczęście, że zainteresowały go te potwory na dole i podszedł. Raz łubudub, dwa łubudub. Uha się cfaniak. Raz łubudub, dwa łubudub. Po kłopocie. Podchodzimy...BoH. Hura~~. Parcel, skrzynka. Oldwin miał 2 minuty czasu, ja za chwilę też musiałem wyjść. Oldwin schował się gdzieś od desertem wśród pająków i dał exit. Ja dostałem fraga na 15 minut, to udałem się w inne miejsce, też na pustyni. Jeśli już nas dopadną, to nie obu. Też dałem exit. Potem się okazało, że nikt po nas nawet nie wpadł.

__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 17:33   #53
Itachi
Użytkownik Forum
 
Itachi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: Wejherowo
Wiek: 39

Posty: 280
Stan: Na Emeryturze
Świat: valoria/honera
Itachi ma numer GG 2796679
Domyślny

Jak masz kontakt w grot'em to zagadaj o jego PB ..pamietam mial fajne ssy z wojen.
__________________
-=Respect is Something You Have to Deserve=-
Itachi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 18:37   #54
Valisha
Użytkownik Forum
 
Valisha's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 186
Świat: Aurea/Candia
Domyślny

bardzo ciekawe opowiadania i ss'y... aż chce się wracać do tamtej Tibii ;)
masz może filmy z tamtych czasow? bo na pasku na niektórych screenach widać TibiCam ;)
Valisha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 19:02   #55
Stax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Pragnę tylko pogratulować tematu Jako Noob_z_Carlin, miałem podobne przygody w świecie tej kilkumegabajtowej aplikacji. Grałem dokładnie w tych samych czasach i podobnych okolicznościach, tylko na innym świecie. Temat doskonale spisuje się jako przypomnienie najróżniejszych akcji i przyjemności z tego, że gra się z przyjaciółmi (no ja akurat z 1). Twoje opisy do zdjęć są świetne. Aż trudno uwierzyć, że ludzie mimo wszystko widzieli w tej gierce RPG, ale Twoje zdjęcia doskonale to oddają. Jestem pod przeogromnym wrażeniem.

Śmiało można powiedzieć "najlepszy temat na forum". Gdyby każdy temat na tym forum był podobny do tego..

Pozdrawiam, mając jednocześnie nadzieję, że pojawią się kolejne screeny w podobnej odsłonie jak poprzednie.

Stax
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 19:54   #56
K0wal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 07 2007

Posty: 182
Domyślny

@up

zgadzam się z tobą w 100% ładnie to napisałeś


ss z pk świetne jak i opis

czekam na kolejne
K0wal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 20:04   #57
Stanley6a
Użytkownik Forum
 
Stanley6a's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 509
Stan: Na Emeryturze
Imię: Stie Voi
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hell Owners
Świat: Honera
Poziom: 53
Poziom mag.: 49
Domyślny

Gdyby kazdy bottowal na tombacg 24/7 tez byłoby ciekwie ;<
__________________
Stanley6a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 20:07   #58
K0wal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 07 2007

Posty: 182
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -WodzionkA- Pokaż post
bo w jego nowa postac wklada tylko tyle wysilku - kupowanie potionow, ustawianie bota... chlopak boci 20h na dobe i jeszcze ssy wstawia... zalosne
oh prze typa ja też kiedyś nie znosiłem botów ale przestałem w to wnikać bo to nie ma sensu żebym grał w tej grze tylko dla cyferki przy postaci to bym porzucił tą gre i o niej dawno zapomniał.(wszyscy bocą all! trzeba sie z tym pogodzić nie ma rady taka jest ta dzisiejsza tibia, vavi pokazuje nam stare dobre czasy i to co sie liczyło kiedyś już nigdy tak nie będzie więc sie do niego nie przy*******aj bo jestem pewien że ty też tego shitu używasz nawet jeśli zaprzeczysz i tak wiem swoje i ty również więc nie dygaj tak bo ta gra bez ludzi była by niczym.Wystarczy popatrzeć na nowe roty w thais ,forsty,banauta.żółwie,all dwarfy,chakao ... .moge tak wymienaic bez konca wszyscy bocą całe servery i koniec taka jest zjebana ta dzisiejsza tibia ale nie o to w niej chodzi.Cliposoft bez problemu mógłby walczyć z Ng i innymi producenatmi botów ale nie zawraca sobie nimi głowy bo dzięki nim więcej ludzi gra po dedzie i mniej dzieci skacze z okien.Ile to wytoczyć proces o wtrącanie sie od ich programu i jego używanie bez zgody spokojnie by wygrali ale im to odpowiada)

Ostatnio edytowany przez K0wal - 02-06-2008 o 20:12.
K0wal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 20:24   #59
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Film Vanziego z naszych poczyniań na Nepterze:
http://pl.youtube.com/watch?v=XtNrbK9k5AA

Ita@
Chcesz usłyszeć nasze seksowne głosiki na ventrilo ?: )
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."

Ostatnio edytowany przez Vavi - 02-06-2008 o 20:26.
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 20:33   #60
Stanley6a
Użytkownik Forum
 
Stanley6a's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 509
Stan: Na Emeryturze
Imię: Stie Voi
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hell Owners
Świat: Honera
Poziom: 53
Poziom mag.: 49
Domyślny

Ja nie mam nic do Twoich screenow, bo są naprawde ciekawe, ani do Ciebie... Tylko do Twojego bota xd
__________________
Stanley6a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:01.


Powered by vBulletin 3