Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-06-2007, 01:42   #41
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Primo, sprawdzaj rzeczy zanim o nich napiszesz, Robert jechał 230km
Secundo, też sprawdzaj. Wszędzie jak byk: ~300km/h
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-06-2007, 02:06   #42
kamosblue
pr0-poster
 
kamosblue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 555
Imię: Stavan
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
kamosblue ma numer GG 4139914
Domyślny

bo onet.pl mial z poczatku, ze 230km/h i wszystkich w blad wprowadzil. naprawde jechal ponad 300.
__________________
Lepkie palce i mikrofon w ręku
kamosblue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 02:53   #43
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Na tej prostej kierowcy wyciągają do 320km/h. Tyle, że to już był jej koniec, więc wszyscy z Robertem włącznie hamowali już, więc całkiem możliwe, że miał te 230. Szkoda Kobicy, ale ja mam nadzieję, że od tej pory jego zespół zacznie oba bolidy robić solidnie, bo od początku sezonu mam wrażenie, że jeden bolid jest OK, a drugi robiony jakby z tańszych zamienników . Pewnie to tylko moje wrażenie, ale takie ono jednak jest.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 07:08   #44
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Secundo, też sprawdzaj. Wszędzie jak byk: ~300km/h
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gazeta.pl
Polak uderzył w betonową ścianę jadąc z prędkością 230 km/h w miejscu gdzie zawodnicy rozpędzają się do ponad 300km/h
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gazeta.pl
Przedstawiciele szpitala ujawnili, że Kubica doznał wstrząśnienia mózgu i skręcił kostkę.[...] Przed kolejnym wyścigiem o Grand Prix USA Polak ma przejść kolejne badania. Jest szansa, że wystartuje już w niedzielnym wyścigu na torze Indianapolis
No, liczyłem na GP Francji, ale żeby było aż tak dobrze, by startować już w USA?
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 08:52   #45
Derid
Użytkownik Forum
 
Derid's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 163
Stan: Niegrający
Domyślny

Jakoś nie oglądałem wcześniej wyścigów Formuły 1, ale wczoraj coś mnie tknęło żeby włączyć Tv, a tu taka przykra sytuacja... Wyglądało to naprawdę groźnie Czekam na kolejne wyścigi, zaciekawił mnie ten sport

Ostatnio edytowany przez Derid - 19-06-2007 o 20:59.
Derid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 09:18   #46
Meryba
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2006
Wiek: 35

Posty: 487
Stan: Niegrający
Meryba ma numer GG 9779216
Domyślny

NIE ma złamanej nogi ma tylko zwichniętą kostke i lekkie wstrząsnienie mózgu wieć nie długo już pojeździ.
Meryba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 09:48   #47
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Z tego co wiem to zespoły przed każdymi zawodami doprowadzają bolidy do najwyższego możliwego stanu, bo mają prawie nieograniczony czas. Ale jeśli po którymś tam okrążeniu Kubica zacznie narzekać na skrzynię, to zespół pomiędzy tymi, nie wiem jak to nazwać, kolejnymi seriami okrążeń mają określoną liczbę minut, w których muszą zrobić to co najważniejsze. Nie da się zbudować bolidu od nowa w ciągu pół godziny. Chyba.

BTW Tak jest na rajdach formuły 3, więc chyba w 1 tak samo też jest ;p

Wniosek:

Jeśli Kubica narzeka na hamulce, silnik i skrzynię, to pewnie zrobią mu tylko skrzynię i silnik ;p Bo nie dadzą rady już hamulców.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 14:14   #48
Patrykusss
Użytkownik Forum
 
Patrykusss's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2007

Posty: 122
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Danera
Patrykusss ma numer GG 2257446
Domyślny

Hmm to tragedia dla BWM taka strata niedość że stracili bolid to jeszcze kiedrowca Dla Kubicy to pewnie ostatni wyścig w tym sezonie Ten wyścig to maskra tylke wypadków Alonso, Raikonen czarna flaga <<WYSCIG DO DUPY>>
__________________
Cytuj:
Witam was wg. mnie CipSoft mógłby zrobić tak aby przy zginięciu traciło się tylko experience albo wogóle nic.dużo osób się wkurza jak coś straci(ja osobiście nigdy się nie zdenerwowałem bo zginołem dwa razy na moim druidzie i raz na knighcie lecz nic nie straciłem)lecz mój kumpel zginoł i stracił miecz.
Więc taka osoba jest bezradna.
CipSoft mógłby też zrobić tak aby się wybierało jakieś eq które się straci lub wybierało by się 100% stracenie experience lub załórzmy 60% stracenie części eq.
Patrykusss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 14:36   #49
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
A jemu to uwierzyliście, że miał wypadek :<

BTW Niech wyjdzie z tego szybko. Możliwe, że nie wróci już do takiej samej formy, jaką miał, ale trzymam kciuki.
Ja ci wierzyłem.

W Tvn 24 mówili, że ma lekki wstrząs mózgu i skręconą kostkę. Jakaś czarna niedziela była wczoraj, bo ktoś też się rozbił. Przypominam, że z wyścigu odpadło 12 kierowców. Zostało tylko 12.
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 14:48   #50
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Derid Pokaż post
Jakoś nie oglądałem wcześniej wyścigów Formuły 1, ale wczoraj coś mnie tknęło żeby włączyć Tv, a tu taka przykra sytuacja... Wyglądało to naprawdę groźnie, a przyczyną była jak zwykle - oszczędność pieniędzy? Czekam na kolejne wyścigi, zaciekawił mnie ten sport
Na pewno nie oszczędność, w F1 nie oszczędza się na bezpieczeństwie kierowców...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
Z tego co wiem to zespoły przed każdymi zawodami doprowadzają bolidy do najwyższego możliwego stanu, bo mają prawie nieograniczony czas. Ale jeśli po którymś tam okrążeniu Kubica zacznie narzekać na skrzynię, to zespół pomiędzy tymi, nie wiem jak to nazwać, kolejnymi seriami okrążeń mają określoną liczbę minut, w których muszą zrobić to co najważniejsze. Nie da się zbudować bolidu od nowa w ciągu pół godziny. Chyba.

BTW Tak jest na rajdach formuły 3, więc chyba w 1 tak samo też jest ;p

Wniosek:

Jeśli Kubica narzeka na hamulce, silnik i skrzynię, to pewnie zrobią mu tylko skrzynię i silnik ;p Bo nie dadzą rady już hamulców.
W czasie rajdu nie ma możliwości dokonywania napraw w stylu hamulce, silnik itp itd... jedyne co jest się w stanie wymienić to dziób i opony... zresztą są rozmaite ograniczenia typu jeden silnik na 2 weekendy.
A co do przyczyny wypadku, jest już znana, rozregulowało się przednie skrzydło przu uderzeniu z wozem trulliego co po najechaniu na tarkę zaowocowało utratą przyczepności...

p.s.
Możemy być prawie pewni powrotu RObert na GP USA
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 15:26   #51
r4mz3s
Użytkownik Forum
 
r4mz3s's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2007
Lokacja: Płock

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
r4mz3s ma numer GG 5949543
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Pecha?! Chłopie, on miał szczęście, ostatni taki poważny wypadek to (chyba) była kraksa Sennego w 94tym...
Fragment relacji z Polsatu na gazeta.pl: http://www.sport.pl/moto/1,78995,4214911.html
No na pewno nie ma mowy o GP USA, kto wie, może GP Francji? Choć to mało prawdopodobne, pożyjemy, zobaczymy.

Primo, sprawdzaj rzeczy zanim o nich napiszesz, Robert jechał 230km, kraksa spowodowana była złym ustawieniem docisku na przednie skrzydło (które nie dało odpowiedniego docisku, gdy bolid wjechał na tarkę i przód wyskoczył uniemożliwiając Robertowi panowanie nad bolidem) Skończyło się jak się skończyło, cieszmy się, że to tylko noga.
No dobra troche przesadzilem no jechal te 200 cos no i fakt mial zle zbalansowany bolid ale uderzyl w inny stojący bolid potem zachaczyl zleksza o bande i lecial ( a nie tak jak niektorzy mowia "przywalisz w jakies bandy" i nie ma zlmanej nogi tylko skrecona kostke (najnowsze wiadomosci)
r4mz3s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 15:49   #52
Donpeyot
Użytkownik Forum
 
Donpeyot's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2006
Lokacja: dabiljuarsi
Wiek: 21

Posty: 531
Gildia: Zryw Ubocze
Domyślny

@up
wyleciał bo zgubił przyczepność (dęba stanął) , o bandę nie zachaczył tylko zdrowo piznął , odbił się i doleciał do drugiej . Właśnie o stojący pod bandą bolid zachaczył , zostawił na nim koło i może wytracił z 2 km/h ale to nie miało dla tego wypadku większego znaczenia.
Donpeyot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 15:58   #53
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Moze hamulce mial sprawne, ale jak widzimy wylecial w powietrze i MOZE WTEDY nacisnal hamulec ale w powietrzu chyba nie zahamuje nie ? wiec zajebal w bande ... A te resoraki co nimi jezdza to masakra, wszystko z nich sie odczepia a zostaje tylko kwadracik z kierowcą w srodku xd
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 16:05   #54
rafalk-92
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Przeczytałem o tym wypadku na: http://sport.onet.pl/0,1248769,1551254,wiadomosc.html i zwróciło moją uwagę to zdanie:
"Tyle strachu o Kubicę" - ogłasza w tytule "La Repubblica". Dziennik zauważa, że kierowca, który ocalał ze straszliwego wypadku, ma na kasku nazwisko polskiego papieża.

Co o tym myślicie ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 16:13   #55
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Niby z tą tarką bolid nie zachował się dobrze. Ale do wyjechania po za tor musiało coś doprowadzić ;/ Safety Car gówno daje!
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 16:17   #56
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rafalk-92 Pokaż post
Przeczytałem o tym wypadku na: http://sport.onet.pl/0,1248769,1551254,wiadomosc.html i zwróciło moją uwagę to zdanie:
"Tyle strachu o Kubicę" - ogłasza w tytule "La Repubblica". Dziennik zauważa, że kierowca, który ocalał ze straszliwego wypadku, ma na kasku nazwisko polskiego papieża.

Co o tym myślicie ?
Tak! To cud! Jak się puści film od tyłu i odwrócony horyzontalnie i wertykalnie w czarno bieli to widać ja bolid niosą dwa aniołki... -.-"
Mniejsza z tym "jak", ważne że przeżył...

@up: a co ma do tego SC?... SC jest po to, by prowadzić bolidy gdy jest jakiś syf na torze, do kraksy doszło już po zjechaniu SC więc?... -.-" A do wyjechania za tor doprowadziła zbyt mała przyczepność przedniej osi = brak możliwości skręcania...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 11-06-2007 o 16:19.
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 18:12   #57
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Nie interesuję się F1 od zaistnienia Roberta Kubicy na torze, i jednak wkrocze tutaj. Nie chciałem ale jednak.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
BTW Niech wyjdzie z tego szybko. Możliwe, że nie wróci już do takiej samej formy, jaką miał, ale trzymam kciuki.
Tja, trudno wrócić, po kontuzji, czy po czymś takim wiem to sam z autopsji, jak i Ty.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Przeżył? Kuurdee*chowa świeczki i zapałki* Czemu ja zawsze mam takiego pecha?!
Człowieku ogarnij się, ciekawe czy kurwa, twój np, tata by miał wypadek czy też bys tak ćwierkał, i nie chodzi mi tutaj o wjeżdzanie na Ciebie, lecz aż takiego szyderstwa chyba nikt nie lubi.

@Paru co się kłóciło v1.

Robert Kubica miał wypadek w GP Kanady. Jego bolid z prędkością ponad 230 km/h uderzył w bandę i całkowicie się rozbił. Stan Polaka określono jako stabilny.

żródło - Canadian Sport.

Oczywiście mogłem podać inne żródło ale podałem z tamtego kraju.

Na pewno nie jechał więcej niż 300, ponieważ na tym torze jest tylko jeden zakręt co w niego wjeżdza się przy prędkości 300km/h, lecz to nie był ten zakręt.

@Paru co się kłóciło v2.

Na 27 okrążeniu, w czasie dojścia do 10. zakrętu bolid Polaka opuścił tor, po czym uderzył w bandę i kilkukrotnie przekoziołkował w powietrzu. Powtórki telewizyjne pokazały, że tuż przed wypadkiem doszło do kontaktu bolidów Kubicy i Trulliego

żródło - własne & nSport HD.

Macie filmik na tym forum więc, nawet chyba z niego widać, to że doszło do szurnięcia bolidu kierowcy Toyoty.

@Next Case v1.

Jedni mówią że to pech, jedni że szczeście, dla mnie jest to szczęście w niesczęściu, gdyby benzyna w bolidzie wybuchła,.. już nie kończe.
Jeszcze dodam że to niemiecka stajnia bolidów, i monocock ta wannienka, która została z jednym kółeczkiem, jest bardzo solidnie robiona, i to chyba go najbardziej wybroniła, i fakt w którym podałem że gdyby nie paliwo,.. lecz nie kończe tego zdania.

@Next Case v2.

Czy to cud czy nie, nie wnikam dobrze że nasz Robert Kubica żyje, chociaż trapi mnie jedno, dlaczego ten wypadek dotknął jego?.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 11-06-2007 o 18:16.
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 18:55   #58
Bloodline
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Szkoda ze mial wypadek ale na szczescie nic powaznego sie nie stalo: )
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 19:05   #59
Gawroon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2007
Lokacja: South, Pomiędzy Dunajcem, a Popradem - Stary Sącz

Posty: 120
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ---
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: ---
Poziom mag.: 23
Gawroon ma numer GG 9594190
Domyślny

Hellraiser - zaraz znowu się będą kłócić. Tutaj jest imo najlepsza wersja:

http://www.youtube.com/watch?v=CdNqh...elated&search=
Gawroon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 19:50   #60
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

@Hellraiser
Chyba się mylisz co do prędkości Roberta. Moje źródło: oficjalna strona f1 ( formula1.com ). "Robert Kubica clipped the right rear tyre on Jarno Trulli’s Toyota and went off the road at around 300 km/h in the flat-out left-hander leading to the hairpin."
__________________
...
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:21.


Powered by vBulletin 3