Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-05-2008, 20:42   #41
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Domyślny

No co Ty... fajnie, że odkopał taki przyjazny temat w iście starotibijskim stylu. To jeszcze lata, kiedy niektórzy byli mniej doświadczonymi graczami niż teraz są Aż mi się przyjemnie zrobiło jak czytałem te wszystkie posty

A co do mojego pierwszego roku w Tibii to był on o tyle "nieintensywny", że nie znałem nikogo kto by w tę grę grał. I sam jakośtam sobie od czasu do czasu grałem(pierwszy raz to nawet jak jeszcze nie miałem stałego łącza i nie wiedziałem, że coś takiego istnieje^^) tworząc kilka postaci poniżej 30lvl
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2015, 00:32   #42
Geli
Użytkownik Forum
 
Geli's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006

Posty: 110
Profesja: Rookstayer
Domyślny Huhu

No to teraz ja odkopie po 7 latach. Zacząłem grać w tibie mając 12 lat w 2004 roku. Nie wiem ile czasu zajęło wbicie mi 20 poziomu na jednej z postaci. system wyprodukował mi nick "Geli Zang" potem stworzylem 2 postać msa i grałem z nimi przerwami. 112 lvl osiągnąłem i po haku przestałem grać. Teraz wróciłem po 3 latach i znów gram już 24 lvl. 11 lat później
Geli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:24.


Powered by vBulletin 3