Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-07-2011, 20:58   #1
Albanxxx
Użytkownik Forum
 
Albanxxx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2009

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny Mój elder druid :)

Witam Was. Mam dylemat. Otóż mam elder druida z 28 lvlem. Z ekwipunkiem mam 26 mlvl a bez 24. Posiadam teraz terra roda. Wole nim expić niż necrotic bo zadaje już o wiele większe obrażenia. Ale nasuwa się teraz pytanie... Gdzie? No właśnie. Myślałem o cyklopach bo to najlepszy potwór do zdobywania doświadczenia na moim lvlu. W mount sternum nie chcę na nich expić. Czemu? Odpowiedź jest prosta... Dużo ludzi. Raz nawet jak tam byłem poexpiłem sobie trochę. Potem nooby do mnie podbiegają i krzyczą: Ej ty nobje jak maż pakka to ić ekspić na pakku a nie tótaj. Widzicie. Irytujące to jest ale nawet jak wspomniałem przeludnione expowisko. Zastanawiam się nad cyclopolis... Poziom chyba najlepszy dla mnie -2... Nie wiem właśnie czy dam radę. Następnie na myśl nasuwa mi się Mistrock. Nigdy tam nie byłem i nie wiem także czy dałbym sobie radę... Poza tym, żeby się tam dostać to muszę mieć dostęp do Yalahar a aktualnie nie mam Nie wiem nawet jaki quest trzeba wykonać aby mieć dostęp... Do tej pory expiłem na tombach z northwind rodem. Niby takie super expowisko ale jak dla mnie cienko exp leci no i największy minus: duże waste... Może mam expić z summonami? Może mam zmienić różdżkę? Wogóle jest jakieś miejsce dobre gdzie moge pohuncić z terra rodem? Jak nie z terra rodem to inne miejsce gdzie jest dobry exp. Jakby co mam wykupione wszystkie czary zadające obrażenia od każdego żywiołu typu exori flam itp. Dla przypomnienia powiem, że mam z eq 26 mlvl a bez 24. Moje eq to: Scarf, różdżka, hat of the mad, spirit cloak, plate legs, leatcher boots i dragon shield. Dodam jeszcze, że mam w banku tylko 3k, więc nie mogę sobie na dużo pozwolić. Rozpisałem się dużo Pomóżcie mi bo nie wiem co mam robić. Z góry dzięki, pozdro.
Albanxxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2011, 22:32   #2
Haltek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 06 2011
Lokacja: Warszawa
Wiek: 30

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Griamsdell
Profesja: Sorcerer
Gildia: Zwiadowcy
Świat: Antica
Poziom: 12
Poziom mag.: 14
Domyślny

Jak nie wiesz gdzie expić idź na amazon camp ja tam swoim druidem do 30 lvl expiłem a pacc nie miałem. Fakt exp nie jest już taki super PrO jak na 10 lvl czy 15 lvl ale możesz dużo zarobić Loocąc: Necrotic rod z witcha, plate armory, zbierać protection charm i girlish hair decoration a potem sprzedawać je w carlin u Legoli, teraz również leci z witcha bag of apple slice; ) na Mytherze 80 lvl expią na amazon camp żeby ty wylocić a to chodzi od 20k -80k wiec 1 takie i jestes boagty
Haltek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2011, 23:02   #3
Artur0
Użytkownik Forum
 
Artur0's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Piła
Wiek: 30

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 135
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 8+
Artur0 ma numer GG 7866486
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albanxxx Pokaż post
Raz nawet jak tam byłem poexpiłem sobie trochę. Potem nooby do mnie podbiegają i krzyczą: Ej ty nobje jak maż pakka to ić ekspić na pakku a nie tótaj. Widzicie. Irytujące to jest ale nawet jak wspomniałem przeludnione expowisko.
a dla mnie właśnie irytujące jest to, że właśnie marnujesz pacca na faccu i to że od takich pytań jest już odpowiedni temat...

Idź na cyc polis w edron i tam próbuj, i zobaczy jaki poziom Ci odpowiada, ewentualnie tomby w ankh.
Artur0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2011, 23:38   #4
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

Pisał że na tombach mu cienko exp leci i ma waste. Spróbuj na cyclopolis -2, jeśli będziesz miał waste to zarób troche kasy na minotaurach na darashii.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2011, 15:04   #5
ZonaRomana
Użytkownik Forum
 
ZonaRomana's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2007
Lokacja: Konin

Posty: 304
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Może jakiś task na minoskach? Robić przy tym lootbagi i kaska piękna będzie a nagroda naprawde dużo warta
__________________
Idę za nimi bo oni idą za mną, wiesz jak to sie nazywa?? To lojalność...

Konin Team
ZonaRomana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2011, 04:23   #6
polak2121
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 04 2011

Posty: 7
Poziom mag.: 40
Domyślny

człowieku, cyclopolis, cyclopolis i jeszcze raz cyclopoli, dlaczego?? proste dużo cyców a ty msz terra rod który wali z ziemi a one sa na to podatne bedziesz walil w nie jakies 50-60,oczywiscie expisz na -1 mozesz prubowac -2 z dwarven ringiem, jezeli ty pacc to jak ci sie bedzie dluzył exp kup exori terra = szybki exp, wieksze waste a jezeli chodzi o -2 exori terra mósi być,




jeżeli jakiejś osobie nie podobają się moje błędy niech nie pisze "ale dziecko, siegnij do slownika a nie po tibie" to niech skopiuje mój tekst i mnie poprawi
polak2121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 09:17   #7
mateuszmati1234
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2007

Posty: 57
Domyślny

tomby cienki exp :OOOOOOOOO
zrób task na tarcie...

kumpel na 35lvl na tombie 70k/h edem
mateuszmati1234 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2011, 16:09   #8
Brodix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2011
Lokacja: Okolice Wroclawia

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Skille: 89/70
Poziom mag.: 16
Domyślny

zdecydowanie cyclopolis tyle w temacie.
Brodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:13.


Powered by vBulletin 3