Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-03-2012, 07:42   #17621
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n0_name Pokaż post
@up
A czy umiesz napisać jedno zdanie bez zawarcia w nim insynuacji?

Niski poziom panowie reprezentujecie. Wielki problem umówić się na skype/vt whatever i obgadać to i owo? NIE! Lepiej zgrywać kozaków na FORUM DYSKUSYJNYM, tak DYSKUSYJNYM lecz to co wy tutaj toczycie trudno nazwać dyskusją, a durną przepychanką o pixele w grze. W którą normalni ludzie grają dla zabicia czasu.
Cos podobnego moglbym powiedziec o tobie. Mniemam ze tylko sledzisz ten temat na forum, nie znasz dokladnie sytuacji. Mowisz o nas ze 'zgrywamy kozakow', nie, nie zgrywamy. Jestesmy kozakami. Ty sam probojesz odegrac w tym sporze jakiegos inteligenciaka z ilorazem inteligencji ponad przecietny, sorry, jakos ci to nie wychodzi, nie robi na mnie wrazenia twoja gadka. I jeszcze jedno, nie w*******aj sie w nasze rozmowy, ok ?
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-03-2012, 16:21   #17622
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Haha, szkoda ze jeszcze nie kazdy mial okazje zobaczyc temat ARKBLI na innym forum o tym ze jest uzalezniony od tibi i nie ma co robic xDDDDD


Dobrze ze chociaz przyznac sie do tego umie.

Jeszcze niedawno argumentowal to ze odpala bota i robi sobie cos innego, teraz bota a nie ma a on dalej nakurvia.


Jestes pomylonym czlowiekiem, powinienes sie leczyc a tibia dla ciebie powinna byc zakazana.



A co do jego glupiego zaczepiania na forum rushofy, spowodowane jest to tym, ze on potrafi sobie pograc i pobawic sie w tej grze, arkbla dzieciak traktuje tibie jako zycie, i szlak go trafia ze ktos inny sie bawi, a arkbla gra bo musi.

Ostatnio edytowany przez heheczki. - 26-03-2012 o 16:23.
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2012, 22:01   #17623
Drom'ek
Użytkownik Forum
 
Drom'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2008
Lokacja: Oleśnica

Posty: 282
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Drom'ek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flying Pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 252
Skille: 94/90
Poziom mag.: 10
Domyślny

@ heheczki Bardzo mądre słowa ale Aran tez nie jest lepszy

--- Drom'ek dodał 4 minut i 22 sekund później ---



Uploaded with ImageShack.us
__________________
"...Kurenai ni somatta kono ore wo..."

Ostatnio edytowany przez Drom'ek - 26-03-2012 o 22:01. Powód: Automerged Doublepost
Drom'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 00:00   #17624
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

te, silsar moze ja przedstawie twoje poglady polityczne ktorymi sie tak afiszujesz na torgu, tez sie posmiejemy? plebie w*******asz sie w nie swoje sprawy, za kogo ty sie uwazasz zerowcu? bana na torgu dostales to teraz bedziesz sie tutaj wyplakiwal ? jestes zalosny, zakompleksiony na kazdym kroku szukasz pretekstu zeby pocisnac komu sie da, zle cie rodzice wychowuja, oj zle;//
(swoja drogą cwaniaczku pisze sie: "szlag go trafia" nie "szlak".)

@drom'ek
ryby i analfabeci glosu nie maja, sciskaj zwieracze i ani mru mru

Ostatnio edytowany przez ArkblaHartessonPacera - 27-03-2012 o 00:01.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 00:10   #17625
testo
Użytkownik forum
 
testo's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2011

Posty: 3
Domyślny

co tam silsar kiedy wracasz na torga bo beki ostatnio nie ma
testo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 01:04   #17626
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Silsar Pokaż post
Nie jestem takim typowym polaczkiem jak ty, ciesze sie z tego co sie juz udalo, mamy prezydencje w uni, za granica jestesmy szanowani, nawet Rosja dobrze z nami trzyma, wiec mam narzekac ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Silsar Pokaż post
To ze dlug publiczny rosnie to nic zlego, w koncu sie go splaci, skonczymy budowac autrostrdy itp wiec bedzie z czego splacac i za kilka lat bedzie ok.
siema silsar, szkoda że bana wyłapałeś

polecam
http://torg.pl/showthread.php?387156-Wybory-2011/page88

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 27-03-2012 o 01:08.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 01:26   #17627
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

@do all
zeby zle mnie niezrozumieli bo gowniarz wie dokladnie od czego zaszlo to ze miedzy Mna a Nim jest na pieku

@do tych co sa zamna
wielkie dzieki szacunek niewazne jakie macie poglady polityczne w co wierzycie i jak zyjecie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
te, silsar moze ja przedstawie twoje poglady polityczne ktorymi sie tak afiszujesz na torgu, tez sie posmiejemy? plebie w*******asz sie w nie swoje sprawy, za kogo ty sie uwazasz zerowcu? bana na torgu dostales to teraz bedziesz sie tutaj wyplakiwal ? jestes zalosny, zakompleksiony na kazdym kroku szukasz pretekstu zeby pocisnac komu sie da, zle cie rodzice wychowuja, oj zle;//
(swoja drogą cwaniaczku pisze sie: "szlag go trafia" nie "szlak".)

@drom'ek
ryby i analfabeci glosu nie maja, sciskaj zwieracze i ani mru mru
Arkabla cisniesz typa za to jakie ma poglady polityczne. Wiesz ja tez mam swoje ty pewnie tez i ich niewymienami to ze Silsar na torgu wymienil swoje to juz jego zdanie. Chcesz sie z tego smiac to najwyrazniej do tego niedorosles lub malo wiesz albo malo przezyles tak nawiasem mowiac moze sie do tego niemieszasz bo masz dobrze ustawionych rodzicow( do innych niejestem napinaczem internetowych zeby cisnac komus porodzicach stwierdzam tylko to co Arkabla napisal jakies paredziesiat postow wczesniej) ale kiedys ci ich braknie i mam nadzieje ze zmienisz zdanie. Srasz sie do Dromka a tak naprawde ryba i analfabeta jestes ty dla Mnie i dla Niego. Moze zabolalo Cie to co napisal Silsar ze gram tylko dla zabawy a u Ciebie tibia jest calym zyciem? Widzisz Drom i jak Ja odzielamy rl life od gier internetowych ty raczej tego nie rozumiesz lub niepotrawisz.

@do all

Jezeli sa bledy jakies w mojej wypowiedzi to mowie wprost mam na to wyjebane nigdy nie bylem dobry z j.polskiego i ortografi.
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 14:46   #17628
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabic Pokaż post
@do all
zeby zle mnie niezrozumieli bo gowniarz wie dokladnie od czego zaszlo to ze miedzy Mna a Nim jest na pieku

@do tych co sa zamna
wielkie dzieki szacunek niewazne jakie macie poglady polityczne w co wierzycie i jak zyjecie.




Arkabla cisniesz typa za to jakie ma poglady polityczne. Wiesz ja tez mam swoje ty pewnie tez i ich niewymienami to ze Silsar na torgu wymienil swoje to juz jego zdanie. Chcesz sie z tego smiac to najwyrazniej do tego niedorosles lub malo wiesz albo malo przezyles tak nawiasem mowiac moze sie do tego niemieszasz bo masz dobrze ustawionych rodzicow( do innych niejestem napinaczem internetowych zeby cisnac komus porodzicach stwierdzam tylko to co Arkabla napisal jakies paredziesiat postow wczesniej) ale kiedys ci ich braknie i mam nadzieje ze zmienisz zdanie. Srasz sie do Dromka a tak naprawde ryba i analfabeta jestes ty dla Mnie i dla Niego. Moze zabolalo Cie to co napisal Silsar ze gram tylko dla zabawy a u Ciebie tibia jest calym zyciem? Widzisz Drom i jak Ja odzielamy rl life od gier internetowych ty raczej tego nie rozumiesz lub niepotrawisz.

@do all

Jezeli sa bledy jakies w mojej wypowiedzi to mowie wprost mam na to wyjebane nigdy nie bylem dobry z j.polskiego i ortografi.

Silsar czepial sie mnie na torgu o to co pisalem, wiec ja moge sie czepiac jego durnot i bezsensownych wypowiedzi, tobie chuj do tego tak samo jak i do moich rodzicow. W przeciwienstwie do twoich potrafili zatroszczyc sie o swoja i moja edukacje by ustatkowac sie w zyciu. Ty skonczyles zawodowke = jestes nikim.
Apropos "grania dla zabawy" i analfabetyzmu (pewnie nawet nie wiesz co to, co mozna wywnioskowac po twojej wypowiedzi)

Drom'ek rzeczywiscie gra dla zabawy. Chyba nie musze szukac na forum jego ss'ow z czerwona stamina ?
A co do mnie to niezly ze mnie nolifer prawda?


Jeszcze jedno, co to znaczy "niepotrawisz" ? Ostatnie zdanie twojej wypowiedzi ulomie :>
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 17:43   #17629
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

ja tam jestem heheczki, a nie jakis silsar pionki


arkbla psie szkoda ze nie pokazesz czasow online zaledwie pol roku temu


przypomnij sobie tez post jak pisales ze rozjebales jagody jakiejs starszej babce co sprzedawala, wtedy to pol forum z ciebie polewke mialo
dosc ze w tibi i na forum jestes kretynem to i w rl tak samo

ty nie masz mozgu, tylko sieczke, poszedles na forum po pomoc bo nie umiales sobie poradzic z tym ze na*******ash non stop XDDDDDDDDDDDDDDDD


@up

jesli juz sie czepiasz dromka ze tyle gra, to moze ma na to czas?
Jak bys psie nie wiedzial to on nie gral kilka miesiecy, wraca sobie pogra i znow go nie ma bo ma inne zajecia
ty za to grasz CALY CZAS DZIEN W DZIEN, tibia to juz pewnie dla ciebie jak poranne sniadanie obiad czy kolacja, dzien musi skladac sie z gry w tibie

Piszesz mu o zawodowce suko jedna, a ciekawe gdzie ty sie zatrzymales, bo pewnie gimnazjum dalej XDD

Ostatnio edytowany przez heheczki. - 27-03-2012 o 17:46.
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 18:20   #17630
Yrelius
Użytkownik Forum
 
Yrelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 2

Posty: 437
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yrelius
Profesja: Elite Knight
Świat: Luminera
Yrelius ma numer GG 2218473
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Cos podobnego moglbym powiedziec o tobie. Mniemam ze tylko sledzisz ten temat na forum, nie znasz dokladnie sytuacji. Mowisz o nas ze 'zgrywamy kozakow', nie, nie zgrywamy. Jestesmy kozakami. Ty sam probojesz odegrac w tym sporze jakiegos inteligenciaka z ilorazem inteligencji ponad przecietny, sorry, jakos ci to nie wychodzi, nie robi na mnie wrazenia twoja gadka. I jeszcze jedno, nie w*******aj sie w nasze rozmowy, ok ?
Polecam Ci tą stronę(zamiast kupna PACCa): http://allegro.pl/wspolczesny-slowni...201740454.html

Kocham Twoje wypociny! Jeszcze jedno. Nie spinaj się tak na caście ze Swoim kolegą :\

@Rushofa&Dromek
Ładnie lecicie z lvlami. Oby tak dalej
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lumineros Pokaż post
lol, że ci wyzywają to kończysz gre? mnie tyrają 24/7

Ostatnio edytowany przez Yrelius - 27-03-2012 o 18:21.
Yrelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 19:51   #17631
MarcinDrapek
Użytkownik Forum
 
MarcinDrapek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2008
Lokacja: Jakubowice
Wiek: 34

Posty: 94
Stan: Początkujący
Imię: Drapek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flying Pigs
Świat: Pacera
Poziom: 2**
Skille: 96/94
Poziom mag.: 9
Domyślny

Siema.
Aranie Galko od zawsze byles i pozostaniesz dla mnie pierdolonym Aranem bez historii. Nie wiem dlaczego ludzie chca ci odp.

Arkblo do ciebie to w zasadzie szkoda slow kochany Z checia bym ci przypomnial jaki byles niedawo biedny zaplakany Maly lvl, maly penis, mozg etc. a teraz popatrz jaki jestes fajny :* Lvl masz i probujesz kopac w dupe caly swiat procz arana bo chyba daje ci dupy ale to wasza pedalska sprawa.

Pozwolcie ze odniose sie tez do waszej prosby o wojne ;p
Arkbla ty myslisz ze ktos sie ciebie obawia? ochujales

Pozdroweinia dla moich kochanych Pigów i Polish Pride
Powodzenia
__________________
21:41 Marguito [1]: Drapek, i trap you in poi!!!
MarcinDrapek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 20:55   #17632
Jakotsu
Użytkownik Forum
 
Jakotsu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Sz-n
Wiek: 31

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Skille: 100/91
Jakotsu ma numer GG 7654753
Domyślny

nie rozumiem jak mozna byc takim patefonem zeby klocic sie o gierke ;o polaczkowatosc gora

__________________
Cytuj:
20:39 Timi Maxima [194]: sam zobaczysz , jakie ja mam zaufanie i kto tobie a kto mi uwiezy wy i za to mnie ludzie cenia
20:41 Timi Maxima [194]: a ty nie do konca, w tej grze, takich jak ja to baaaaardzo malo, dlatego jestem cenny
20:41 Timi Maxima [194]: jak sie troche znasz na ekonomi to wiesz , ze czym czegos mniej tym drozsze
Cytuj:
17:33 Vijeg [142]: bo jestes gupi
17:33 Lorgin [168]: sad but true
Jakotsu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 21:19   #17633
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

SILSAR SMIECIU JESTES TAK ZALOSNY ZE USTAWA TEGO NIE PRZEWIDUJE, POL ROKU TEMU TO BYL NEOBOT I CHAR GRZAL 24/7 ))))))))))))))))
CO DO JAGOD TO BYL TROLLING, ALE MNIEJSZA O TO. MOWISZ ZE MAM SIECZKE W MOZGU,A TY CO ? NAWET NIE POTRAFISZ CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM, ZAKLADALEM TEMAT NA TORGU NIE O TYM ZE JESTEM UZALEZNIONY OD TIBI TYLKO O 'CODZIENNOSCI-RUTYNIE" W KTORYM NAPAKNALEM ZE POLOWE MOJEGO WOLNEGO CZASU PRZEZNACZAM NA TIBIE ALE CO Z TEGO ? DO TAKIEGO KRETYNA I TAK NIE TRAFIE. CO DO DROMKA TO BRAK MI SLOW, KONCZE WSZELKIE ROZMOWY Z TOBA. SZKODA MI NA CIEBIE MOJEGO CENNEGO CZASU, BEDE CIE TRAKTOWAL JAK POWIETRZE, NIE! JAK GOWNO W CHLEWIE OBSRANYM. JESZCZE JEDNO, AKUTALNIE JESTEM W 2 KLASIE TECHNIKUM ;/

@Yrelius
no moj blad, co z tego? przynajmniej nie pisze 'nie' z czasownikami lacznie ani np "potrawisz" XDDDDDD

@Kfadzio
ja sie z nimi nie kloce o gre, ja sie kloce z ich debilizmem;/

@Drapek
Sram na to co mowisz, jestes dla mnie zerem tak samo jak twoja plejada gwiazd z latajacych swinek. Gromada durni i analfabetow. Jezeli nikt sie tam mnie nie boi, to czemu s*******aja z respa ZAWSZE jak mnie widza, a teraz to nawet wara nie chcecie? ;// Dalej slijcie sobie te sweetasne caluski pedalki i ogolnie to "chilout ; DDDDDD <33 :**:*:*:*:*:*"

Ostatnio edytowany przez ArkblaHartessonPacera - 27-03-2012 o 21:25.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 21:37   #17634
OczyKobryPaczom
Użytkownik forum
 
OczyKobryPaczom's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2011
Lokacja: Tu
Wiek: 34

Posty: 13
Stan: Początkujący
Imię: Turi Ruri
Profesja: Elder Druid
Świat: Botera
Poziom: 10*
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
SILSAR SMIECIU JESTES TAK ZALOSNY ZE USTAWA TEGO NIE PRZEWIDUJE, POL ROKU TEMU TO BYL NEOBOT I CHAR GRZAL 24/7 ))))))))))))))))
CO DO JAGOD TO BYL TROLLING, ALE MNIEJSZA O TO. MOWISZ ZE MAM SIECZKE W MOZGU,A TY CO ? NAWET NIE POTRAFISZ CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM, ZAKLADALEM TEMAT NA TORGU NIE O TYM ZE JESTEM UZALEZNIONY OD TIBI TYLKO O 'CODZIENNOSCI-RUTYNIE" W KTORYM NAPAKNALEM ZE POLOWE MOJEGO WOLNEGO CZASU PRZEZNACZAM NA TIBIE ALE CO Z TEGO ? DO TAKIEGO KRETYNA I TAK NIE TRAFIE. CO DO DROMKA TO BRAK MI SLOW, KONCZE WSZELKIE ROZMOWY Z TOBA. SZKODA MI NA CIEBIE MOJEGO CENNEGO CZASU, BEDE CIE TRAKTOWAL JAK POWIETRZE, NIE! JAK GOWNO W CHLEWIE OBSRANYM. JESZCZE JEDNO, AKUTALNIE JESTEM W 2 KLASIE TECHNIKUM ;/

@Yrelius
no moj blad, co z tego? przynajmniej nie pisze 'nie' z czasownikami lacznie ani np "potrawisz" XDDDDDD

@Kfadzio
ja sie z nimi nie kloce o gre, ja sie kloce z ich debilizmem;/

@Drapek
Sram na to co mowisz, jestes dla mnie zerem tak samo jak twoja plejada gwiazd z latajacych swinek. Gromada durni i analfabetow. Jezeli nikt sie tam mnie nie boi, to czemu s*******aja z respa ZAWSZE jak mnie widza, a teraz to nawet wara nie chcecie? ;// Dalej slijcie sobie te sweetasne caluski pedalki i ogolnie to "chilout ; DDDDDD <33 :**:*:*:*:*:*"
Rodzice muszą być z ciebie dumni

Życie musi być dla ciebie naprawdę uciążliwe skoro tyle czasu i emocji wkładasz aranowi w dupe tzn wkładasz w te pixelowatą gierkę. Rodzice piją? Rówieśnicy ci dokuczają? Może pomoże ci jakiś specjalista, chociaż po tym co wyczytałem w twoich żałosnych postach obawiam się że jest już za późno ;/ Oczywiście możesz spróbować ale nie wróżę sukcesów. Nikt oprócz Barana ci tu raczej nie dopinguje więc skup sie na grze i nie dopier****j sie do postujących ok?
OczyKobryPaczom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 22:06   #17635
Ruski_Klucz
Użytkownik Forum
 
Ruski_Klucz's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2009

Posty: 277
Domyślny

msg deleted

Ostatnio edytowany przez Ruski_Klucz - 28-03-2012 o 10:14.
Ruski_Klucz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2012, 22:55   #17636
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

mialem cie maskarada za osobe odrobine bardziej cywilizowana niz ci twoi koledzy z gildi, ale jak widze skutecznie cie odmozdzyli;/
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2012, 01:34   #17637
Drom'ek
Użytkownik Forum
 
Drom'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2008
Lokacja: Oleśnica

Posty: 282
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Drom'ek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flying Pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 252
Skille: 94/90
Poziom mag.: 10
Domyślny

to sie kurwa arab mylisz sluchaj sa ludzie ktorzy niestety maja czas na gre i czas na obowiazki sry Lordzie skoro jestes taki wazny na Pacerze a cie bija w piaskownicy to wez arana i zapraszam!!!!! Jebac Bande indywidualista






PIERDOLE SYSTEM POZADEK I LAD by RUSHOFA
__________________
"...Kurenai ni somatta kono ore wo..."

Ostatnio edytowany przez Drom'ek - 28-03-2012 o 01:39. Powód: bo lazienka byla zajeta by Rush
Drom'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2012, 08:26   #17638
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Tobie plebie to nawet odpisywac nie bede, nic soba nie prezentujesz, pokazujesz to juz nasty raz z rzedu. Tak nawiasem mowiac, co ma piaskownica do pacery ? Fakt jest taki ze wszyscy tutaj sraja w gacie jak widza mnie albo arana, nawet kiedys widzialem na kascie jak ktos pisal "nie bede wlaczal casta bo aran albo arkbla zobacza i nam hunt rozpierdola". To byl ktos z pigow
Tobie imbecylu nie pomoze zadna opieka psychiatryczna ani psychotropy, powinienes wrocic do podstawowki i przejsc caly tok nauczania od poczatku.
Moj iloraz inteligencji jest 10-cio krotnie wiekszy od twojego, a brakuje mi slow do opisania twojej durnoty umyslowej, takie rzeczy to tylko w polsce;/

Edit
Tak mi sie wlasnie przypomnialo, jak sam niedawno s*******ales z dl fenrock. Wjebal ci sie 120paladyn(Maksio), krotka pogadanka ze mna wystarczyla zebys struchlal i wyszedl. A potem dupsko w depo lizesz "czesc" "cze"

Ostatnio edytowany przez ArkblaHartessonPacera - 28-03-2012 o 08:29.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2012, 11:33   #17639
Drom'ek
Użytkownik Forum
 
Drom'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2008
Lokacja: Oleśnica

Posty: 282
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Drom'ek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flying Pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 252
Skille: 94/90
Poziom mag.: 10
Domyślny

@arab

Wole nic a nie tak jak ty biede :*
__________________
"...Kurenai ni somatta kono ore wo..."
Drom'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2012, 23:01   #17640
Drom'ek
Użytkownik Forum
 
Drom'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2008
Lokacja: Oleśnica

Posty: 282
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Drom'ek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flying Pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 252
Skille: 94/90
Poziom mag.: 10
Domyślny

Gz uje... bac kogos na afk to jest zeczywiscie wyczyn :* Pudel

--- Drom'ek dodał 21 minut i 24 sekund później ---

arab nie wiem moze


Uploaded with ImageShack.us


I decyzja należy do Ciebie
po to masz rozum ,żeby wiedzieć
co jest dobre ,a co złe
dla Ciebie ,hehehe
__________________
"...Kurenai ni somatta kono ore wo..."

Ostatnio edytowany przez Drom'ek - 28-03-2012 o 23:01. Powód: Automerged Doublepost
Drom'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:41.


Powered by vBulletin 3