Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-04-2012, 12:30   #17681
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Ot esencja polskosci, z takimi zerami nie ma co polemizowac na powazne tematy, potrafia tylko to co wyniesli ze swojego patologicznego domu.
Piszesz, że patologiczny dom i zero. Mam ci przypomnieć, kto ostatnio na cascie wyśmiewał się z Papieża i "polskich katoli" obchodzących rocznicę jego śmierci? Wybacz, ale porządny człowiek, nawet lewacki śmieć jak ty powinien uszanować śmierć człowieka, a tymbardziej takiego człowieka.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Sram na prawice polska a takie cos jak lewica w polsce nie istnieje, SLD czy Rucha Palikota to kapitalistyczne podroby lewicowe
Kapitalizm w zestawieniu z lewicowym Palikotem rozwala system.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Wiem wiecej o polsce niz ty, nie masz smieciu wlasnego zdania, powtarzasz to co ci burrzuazyjna telewizja powie
Według twojej teorii powinienem nazywać się kryminalistą, stadionową żulią albo inną niziną społeczną.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Takich wywlok spolecznych jak ty nie powinno sie dopuszczac do glosu, zasrany anarchisto, umrzyj.
Prawicowy anarchista, to jest najlepsze . Zwłaszcza, że napisał to lewak do nacjonalisty.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
A tak nawiasem mowiac, niby do czego doprowadzil socjalizm? Do powszechnego dobrobytu i pokoju, z tym sie zgodze
Właśnie dlatego jesteś lewakiem, chociaż pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, bo tak jak kolega wyżej napisał mylisz pojęcia.

--- camperek1 dodał 2 minut i 10 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Socjalizm to system dla ludzi pracy, ludzi powaznie podchodzacych do zycia. Zero wyzysku, zero oszukiwania ludzi na kazdym kroku przez rzdzacych.
A czym jest socjalizm jak nie wyzyskiem? Rząd zabiera bogatym, żeby biedni, KTÓRYM SIĘ NIE CHCE ZA*******AĆ, ALBO SĄ TAKIMI IDIOTAMI, ŻE NIE POTRAFIĄ NIC ZROBIĆ, mieli za co żreć.
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј

Ostatnio edytowany przez camperek1 - 06-04-2012 o 12:30. Powód: Automerged Doublepost
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-04-2012, 12:38   #17682
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

Rushofa jest takim debilem, że nie warto wchodzić z nim w jakąkolwiek rozmowę.

Arkbla swoją drogą też.
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2012, 13:27   #17683
gramwto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
LOL NIE WIEM CZY TY TAK NA SERIO CZY SOBIE JAJA ROBISZ?
Plikot socjalista hahahahah, tak Ci powiedzieli kaczynski i ziobro w dzienniku o 17? Socjalizm to system dla ludzi pracy, ludzi powaznie podchodzacych do zycia. Zero wyzysku, zero oszukiwania ludzi na kazdym kroku przez rzdzacych. "Kapitalizm w Chinskiej Republice Ludowej", co ty pierdolisz?
W Chinach rzadzi partia ludowa, wszystko opiera sie na podstawach marksizmu-lenienizmu, jedyna roznica to gospodarka wolnorynkowa.
Zapraszam na www.komsomol.pl, tam cie naprostujemy
Nie oglądam reżimowej tv i nie wiem czemu posługujesz się kaczynskim i ziobrą skoro to także socjaliści. Zresztą Palikot sam się przyznał że jest socjalistą. Kapitalizm to ustrój gospodarczcy wolnorynkowy, który jak najbardziej działa w Chinach

Ostatnio edytowany przez gramwto - 06-04-2012 o 13:41.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2012, 13:59   #17684
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny



Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio edytowany przez Zabic - 06-04-2012 o 14:00.
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2012, 20:21   #17685
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

@Camperek1
Skoro mnie podgladasz na cascie, to czemuz tam nie porozmawiamy ? Na forum latwiej, bo mozesz przemyslec te swoje popierdunki, a tak to bys tylko na kurwach jechal? Co do papieza i katoli, chyba kazdy ma prawo miec swoje zdanie, a glownie to chodzi mi o ten "bol dupy" naiwnych polaczkow, ktorzy reaguja tak jak ty na to i sciskaja zwieracze ))))
Palikot to koło ratunkowe dla PO, nie pojdzie im cos z PSL'em, to poleca po pomoc do niego, przyklad - reforma emerytalna. Przeciez chcieli sie z nim dogadac, isc na ugode. Moze w jego pojeciu socjalista to cos innego niz w moim mniemaniu, ale smiem stwierdzic ze moje jest trafne.
A jak myslisz, jak powinienes sie nazywac? W powaznej rozmowie na temat polityczny uzywasz wulgaryzmow zeby podkreslic swoja "racje" ? Jestes smieciem z kompleksami. Wrecz moge cie porownac do tych moherow PIS-owych.
Mozesz mowic ze jestem "lewatem", zwisa mi to tak samo jak twoje przekonania i zdanie na temat socjalizmu.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2012, 21:54   #17686
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

Lewakiem, komunisto, lewakiem... A tak nawiasem, nie jesteś? To co robisz na portalach komunistycznych?

Tak, bo na pewno ty nie używasz wulgaryzmów. W rozmowie na cascie próbowałem, ale odpisywałeś coś w stylu "jebany polaczek" itp. Także jeśli ktoś tutaj jest niepoważny, to na pewno ty.

Swoje zdanie? Jakie swoje zdanie. Tylko ludzkie gówno śmieje się ze śmierci człowieka.

Pisałem o powszechnej interpretacji socjalizmu, a nie tak jak ty go sobie wyimaginujesz w swojej czerwonej główce. Przestań wreszcie wypowiadać się na tematy, o których nie masz pojęcia - w skrócie, nie pisz nic.

P.S możemy się umówić na casta, zobaczymy kto tutaj wolno myśli.
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј

Ostatnio edytowany przez camperek1 - 06-04-2012 o 22:04.
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2012, 11:03   #17687
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

A czy ja twierdze ze nie jestem komunista? Owszem ze jestem Juz mowilem, glownie w tych hejtach na polaczkow i papiezaka chodzi o wasz "bol dupy", dajecie sie wkrecic naiwne smiecie, a my potem na cascie mozemy sie z was posmiac;/ Podaj swoj nick na cascie, pogadamy, nie mam nic przeciwko
Jebie mnie twoja "powszechna interpretacja socjalizmu", nie masz o nim zielonego pojecia, twoje zdanie na temat komunizmu opiera sie na zebranych informacjach pochodzacych z burzuazyjnej telewizji i burzuazyjnych srodkow masowego przekazu. Postudiuj troche teorie marksizmu to porozmawiamy.
Jak narazie to przedstawiasz tylko swoja miernote umyslowa, poslugujac sie tymi plotkami wymyslonymi przez prawice i inne burzuazyjne srodowiska nastawione przeciwko powszechnej sprawiedliwosci w kraju, ktorym rzadza ludzie.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2012, 17:34   #17688
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pisałem przecież, że w to co mówią w TV nie wierzę, ba, rzadko kiedy oglądam.

Ja nie mam pojęcia? To ty masz jakąś swoją wersję, którą sobie wymyśliłeś i uważasz, że socjalizm jest piękny, a kapitalizm jest be .

Ciśnąłeś mi, że używam wulgaryzmów w poważnej rozmowie o polityce, a teraz sam to robisz. Hipokryzja pełną gębą.

"poslugujac sie tymi plotkami wymyslonymi przez prawice i inne burzuazyjne srodowiska nastawione przeciwko powszechnej sprawiedliwosci w kraju, ktorym rzadza ludzie"
Zapomniałeś dodać, że ludzie legalnie strzelają do ludzi, ograniczona jest wolność słowa, w sumie wszystko jest ograniczone. No, ale ty wiesz lepiej.
Stul w końcu pysk zawszony lewaku, bo pierdzielisz bzdury.

Edit: Zastanawia mnie tylko jedno. W waszych szeregach, szeregach brudów przeważa młodzież. Skąd wam się to wzięło? Mama i tata nie nauczyli, że czerwona zaraza to ścierwo?
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј

Ostatnio edytowany przez camperek1 - 07-04-2012 o 18:06.
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2012, 17:41   #17689
Siwek912
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 10 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Siwek912 ma numer GG 8326914
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez camperek1 Pokaż post
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pisałem przecież, że w to co mówią w TV nie wierzę, ba, rzadko kiedy oglądam.

Ja nie mam pojęcia? To ty masz jakąś swoją wersję, którą sobie wymyśliłeś i uważasz, że socjalizm jest piękny, a kapitalizm jest be .

Ciśnąłeś mi, że używam wulgaryzmów w poważnej rozmowie o polityce, a teraz sam to robisz. Hipokryzja pełną gębą.

"poslugujac sie tymi plotkami wymyslonymi przez prawice i inne burzuazyjne srodowiska nastawione przeciwko powszechnej sprawiedliwosci w kraju, ktorym rzadza ludzie"
Zapomniałeś dodać, że ludzie legalnie strzelają do ludzi, ograniczona jest wolność słowa, w sumie wszystko jest ograniczone. No, ale ty wiesz lepiej.
Stul w końcu pysk zawszony lewaku, bo pierdzielisz bzdury.
+1 +1 +1 +1
Siwek912 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2012, 10:17   #17690
Yrelius
Użytkownik Forum
 
Yrelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 2

Posty: 437
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yrelius
Profesja: Elite Knight
Świat: Luminera
Yrelius ma numer GG 2218473
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aran_gala Pokaż post
Wybaczcie, ale jedynymi idiotami tutaj jesteście wy, a szczególnie lizodup i najwiekszy frajer na forum - Yrelius;/
Pozdrawiam
Nawet przykładu nie dałeś wiec już nie pisz .
To, że mogę z kimś na jakiś temat pogadać, o którym trochę wiem to grzech?

Podsumowując,
YOU FAIL.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lumineros Pokaż post
lol, że ci wyzywają to kończysz gre? mnie tyrają 24/7
Yrelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2012, 13:18   #17691
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez camperek1 Pokaż post
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pisałem przecież, że w to co mówią w TV nie wierzę, ba, rzadko kiedy oglądam.

Ja nie mam pojęcia? To ty masz jakąś swoją wersję, którą sobie wymyśliłeś i uważasz, że socjalizm jest piękny, a kapitalizm jest be .

Ciśnąłeś mi, że używam wulgaryzmów w poważnej rozmowie o polityce, a teraz sam to robisz. Hipokryzja pełną gębą.

"poslugujac sie tymi plotkami wymyslonymi przez prawice i inne burzuazyjne srodowiska nastawione przeciwko powszechnej sprawiedliwosci w kraju, ktorym rzadza ludzie"
Zapomniałeś dodać, że ludzie legalnie strzelają do ludzi, ograniczona jest wolność słowa, w sumie wszystko jest ograniczone. No, ale ty wiesz lepiej.
Stul w końcu pysk zawszony lewaku, bo pierdzielisz bzdury.

Edit: Zastanawia mnie tylko jedno. W waszych szeregach, szeregach brudów przeważa młodzież. Skąd wam się to wzięło? Mama i tata nie nauczyli, że czerwona zaraza to ścierwo?
Ja nie naduzywam pojec "czerwonej kurwy" itp, to ze nazwe cie smieciem, nie ma w tym nic zlego - jestes nim. W rozmowie z takim prymitywem jak ty trzeba poslugiwac sie jezykiem bliskim dla drugiej strony. Nie wiem czy ogladasz tvn'y i polsat'y czy nie, ale pierdolisz takie same glodne smutki jak oni. Co widzisz w kapitalizmie sprawiedliwego ? To ze gosc sie nakradnie, "dorobi sie", zalozy rodzine, bedzie mial dzieci, ktorym nic nie brakuje w zyciu. Pojda na studia, beda mialy swiadomosc ze stary jest przy kasie to im zaplaci za indeksy z pozytywnymi ocenami, zawsze beda lepiej traktowane. A biedni ludzie beda cierpiec bo albo kiedys sie "potkneli" w zyciu, albo nie mieli prostego startu. W imie czego takie skurwysyny maja miec lepiej?
Zobacz jak obecnie w polsce jest traktowana klasa robotnicza, najnizsze place, ograniczenia kodeksu pracy, powszechny wyzysk. Przykladem byl wczorajszy strajk ostrzegawczy przy stadionie na euro 2012. Wykonawca nie byl wyplacalny w terminie, sam zarobil a robotnicy czyli RZECZYWISCI wykonawcy sa w dupie. Np sytuacja w grecji, m.in strajki klasy robotniczej
Jeszcze kiedys przyjdzie taki czas, ze do wladzy w kraju powroca prawdziwi socjalisci, a wtedy zobaczysz co bedzie czekalo takich jak ty
Apropos "czerwonej zarazy", nie wiem czy wiesz, ale kolor czerwony, czerwone flagi niesione przez strajkujacych robotnikow we francji, czy tez przed rewolucja w rosji byl symbolem klasy robotniczej i chlopskiej. A wiec robotnikow i chlopow nazywasz scierwem ? Bez takiego prostego robotnika nie mialbys gdzie mieszkac, chyba ze pod golym niebem, a bez takiego prostego chlopa nie mialbys co wsadzic do ryja. Dla takich "madrych" jak ty od 1917 w rosji i od 1944 w polsce nie czekala zadna przyszlosc :< Miejmy nadzieje ze te czasy jeszcze powroca <3

@krown
nie w*******aj sie w rozmowe buraku, jezeli nic madrego nie potrafisz do niej wniesc. jestes kretynem i zawsze nim byles

Ostatnio edytowany przez ArkblaHartessonPacera - 08-04-2012 o 13:25.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2012, 13:47   #17692
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

To, że ktoś jest na tyle mądry i wykwalifikowany, że umie sobie poradzić w życiu i dobrze zarabiać kwalifikuje go na skurwysyna? Ciekawe rozumowanie.

Pisząc "czerwona zaraza" miałem na myśli komunę. Jesteś takim kretynem, że nawet tego nie zrozumiałeś.

Wasze czasy w Polsce już się skończyły. W 1989. I już nie wrócą. Zrozum to śmieciu.
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2012, 16:13   #17693
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Dobra kurwo glupia, mam dosc rozmawiania z toba na tak wysokim poziomie, do takiego idioty to nie trafi. Jestes za glupi na rozmowe z kims tak swiatlym jak ja, niemilych swiat zycze.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2012, 22:06   #17694
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

Jesteś kretynem. Jak cię tak jara komunizm to s*******aj do Korei Północnej. A nie, nie wjedziesz, bo komunistyczne władze cię nie wpuszczą.

Tak na zakończenie:


A. W tym roku zaproście więcej antify na Marsz, bo znowu będą wrotki na każdej ulicy.
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2012, 08:35   #17695
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Dobra kurwo glupia, mam dosc rozmawiania z toba na tak wysokim poziomie, do takiego idioty to nie trafi. Jestes za glupi na rozmowe z kims tak swiatlym jak ja, niemilych swiat zycze.
Hahah jaki kretyn.

W domu pewnie kazesz tytulowac sie bogiem, a jak nie to matka i ojeciec po japie dostaja ;];];];]

Poziom twojego zjebania, jest wprost proporcjonalny do lvl jaki wbiles w tibi.

Az boje sie pomyslec co bedzie za 5 lat, wtedy to juz oglosisz sie prezydentem polski i bedziesz mowil co kto ma robic.

Masz jakies zjebane poglady i myslisz ze masz racje, otoz zjebie glupi nie masz racji i nigdy mial nie bedziesz.
Spier dalaj na swoje forum i tam pisz jak to wam ciezko w polsce.

Do psychologa sie udaj popierdolencu bez PRZYSZLOSCI, BEZ ZYCIA i BEZ NADZIEJI ZE ZMADRZEJESZ.
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2012, 12:30   #17696
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Pewnie ze mam racje, taka kurwa jak ty moze sobie to kwestionowac, mam wyjebane. Sram na ciebie i na twoje hejty. Jestes dla mnie jebanym zerowcem, nie mam zamiaru tego wiecej powtarzac wiec to bedzie ostatnia moja odpowiedz na twoje zaczepki patolu
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2012, 21:53   #17697
MarcinDrapek
Użytkownik Forum
 
MarcinDrapek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2008
Lokacja: Jakubowice
Wiek: 34

Posty: 94
Stan: Początkujący
Imię: Drapek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flying Pigs
Świat: Pacera
Poziom: 2**
Skille: 96/94
Poziom mag.: 9
Domyślny ...

Prosze prosze i kto by pomyslal ze tak znaczaca postac w europie jak arkbla straci tyle zycia na glupia tibie . I nie pisz ze masz na kogos wyjebane skoro systematycznie piszesz z tym kims na forum Nie srasz na jego hejty bo cie one w*****aja A czy bedziesz to tutaj jeszcze powtarzal?? pewnie ze bedziesz W ogole z czym ty tu wyskakujesz? xD przeciez tu ludzie chca sobie foty z gry powrzucac a ty pierdolisz im o swoich pogladach politycznych haha. Stary sie dowie to ci zbije Tak czy inaczej watpie czy ktokolwiek wierzy w twoj intelekt. Czesc mały kolego
__________________
21:41 Marguito [1]: Drapek, i trap you in poi!!!
MarcinDrapek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2012, 13:03   #17698
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

@up

taaa, 22 latek dający tyle emotek jak 13 letnia nastolatka - kto tu jest "małym kolegą"...
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2012, 13:48   #17699
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarcinDrapek Pokaż post
Prosze prosze i kto by pomyslal ze tak znaczaca postac w europie jak arkbla straci tyle zycia na glupia tibie . I nie pisz ze masz na kogos wyjebane skoro systematycznie piszesz z tym kims na forum Nie srasz na jego hejty bo cie one w*****aja A czy bedziesz to tutaj jeszcze powtarzal?? pewnie ze bedziesz W ogole z czym ty tu wyskakujesz? xD przeciez tu ludzie chca sobie foty z gry powrzucac a ty pierdolisz im o swoich pogladach politycznych haha. Stary sie dowie to ci zbije Tak czy inaczej watpie czy ktokolwiek wierzy w twoj intelekt. Czesc mały kolego
Splywaja po mnie wasze opinie na temat tego ile gram, to juz tak stare i wyswiechtane ze moznaby cos innego wymyslic :< Dla was kazdy kto ma wyzszy level to nolifer, ale chuj mnie to. Piszac 'mam wyjebane' na kogos chcialem podkreslic ZE owa konwersacja mnie juz nudzi i nie mam zamiaru jej prowadzic pomimo niemilych insynuacji pod moim adresem. Ale co ty mozesz wiedziec, jestes tylko kolejnym idiotą po zawodowce chcacym wtracic swoje "pięc groszy", zdolnym "wrzucac swoje fotki z gry xDD". Moj intelekt goruje nad twoim, przeciez to tak jakby rownac slonia z mysza;/ Gowno wniosles do tematu, odmozdzony smieciu
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2012, 22:36   #17700
Miniutek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 319
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 265
Skille: 105/88
Poziom mag.: 28
Domyślny

Nawet nie czytam tych wszystkich frajerskich wypowiedzi i hejtowania malych ludzi. Wklejam tylko dowod na to z jakiego powodu dzis padlem, uprzedzajac wszelkie napinki dzieci ktore chcialyby sobie przypisac jakies zaslugi choc s*******aja z respa jak mnie widza. A jednoczesnie dowod na to, ze nowy antykickowy system cipsoftu to bajka:

Apr 11 2012, 22:28:19 CEST Died at Level 308 by a draken abomination.

tradycyjnie dpisywac hejterom nie zamierzam, dobrej zabawy.
Miniutek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:01.


Powered by vBulletin 3