Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-06-2007, 22:10   #61
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Cytuj:
Słyszałeś o Chinach? To takie duże państwo bardzo daleko stąd. Komunistyczne, ale ma jedną z najmocniejszych i najprężniej rozwijających się gospodarek na świecie. Nie wiem czy to taka znów słabość.
Chiny zaczęły sie prężnie rozwijać, gdy zerwały z socjalistycznymi poglądami na temat gospodarki i dziś to raczej państwo kapitalistyczne. Komunizm ostał się jedynie w nazwie i dążeniu do utrzymania monopolu we władzy. Moim zdaniem najlepsze połączenie, dyktatura i kapitalizm.
__________________
...
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-06-2007, 22:29   #62
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@Up
Połączenie dobre dla gospodarki...ale tylko dla gospodarki...
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 00:37   #63
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smetana Pokaż post
Piłsudski ignorancie. On przywrócił Polskę, a komuchy sprawiły że się stoczyła.
Po przeczytaniu tego tekstu moge jedynie stwierdzic : hahahahahahhaa. Nie oszukujmy sie - Pilsudski zachowal sie tak samo jak Lenin, czyli dokonal ZAMACHU na LEGALNA wladze w Polsce (Lenin i cala bolszewicka zgraja obalili carat, jakbys nie wiedzial). Jedyna roznica jest to, ze Polska zachowala dosc duze swobody demokratyczne i Pilsudski sterowal "z tylnego siedzenia" nie obejmujac tytularnej wladzy w panstwie. Podczas przewrotu majowego zginelo 400 obywateli, a okolo 900 bylo rannych. W ciagu 45 lat komunizmu zginela mniejsza ilosc.

I nie, nie bronie komunizmu. Po prostu nie lubie, gdy ludzie tepo patrza na to, co im inni wkladaja do glowy.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 01:31   #64
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Tak szczerze mówiąc nie mam pojęcia o Piłsudskim i tak sobie pisałem, bo wiem jak wam się spinają poślady przy tym i daje mi to satysfakcję .
__________________
...
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 11:29   #65
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smetana Pokaż post
Tak szczerze mówiąc nie mam pojęcia o Piłsudskim i tak sobie pisałem, bo wiem jak wam się spinają poślady przy tym i daje mi to satysfakcję .
To ja radze przestac powtarzac to, co slyszysz od rodzicow, a zaczac wiecej czytac. W tym momencie dyskusja z toba nie ma sensu
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 11:58   #66
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smetana
Tak szczerze mówiąc nie mam pojęcia o Piłsudskim i tak sobie pisałem, bo wiem jak wam się spinają poślady przy tym i daje mi to satysfakcję .
I ty jeszcze śmiesz nazywać kogoś ignorantem?

Wątpię, żeby komukolwiek "spinały się poślady". Wszyscy raczej ubolewają nad głupotą i ciemnotą.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 12:31   #67
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smetana Pokaż post
Tak szczerze mówiąc nie mam pojęcia o Piłsudskim i tak sobie pisałem, bo wiem jak wam się spinają poślady przy tym i daje mi to satysfakcję .
Tym tekstem udowadniasz że przeciętny 5-latek jest poważniejszym przeciwnikiem w dyskusji niż ty.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 14:34   #68
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Ojejku teraz jest mi smutno .
Spider, nie mówiłem to co słyszę od rodziców ale to co was zbulwersuje. A do Piłsudskiego mówiłem to co myślę. Wydaje wam się że mówię głupoty bo mam poglądy inne niż wy, bardziej konserwatywne, a to nie jest 'trendy', teraz rządzi che gevara, liberalizm. Takie są tendencje i każdy kto się wyłamuje jest śmieszny, najlepiej powiedzieć od razu faszysta i homofob. Tymczasem większość ludzi to jednak debile a nie intelektualiści.
__________________
...
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 20:52   #69
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smetana Pokaż post
Ojejku teraz jest mi smutno .
Spider, nie mówiłem to co słyszę od rodziców ale to co was zbulwersuje. A do Piłsudskiego mówiłem to co myślę. Wydaje wam się że mówię głupoty bo mam poglądy inne niż wy, bardziej konserwatywne, a to nie jest 'trendy', teraz rządzi che gevara, liberalizm. Takie są tendencje i każdy kto się wyłamuje jest śmieszny, najlepiej powiedzieć od razu faszysta i homofob. Tymczasem większość ludzi to jednak debile a nie intelektualiści.
Czyli jednym slowem sam siebie osmieszyles swoja niewiedza. Mi szczerze mowiac wisi, czy jestes konserwatysta, czy czterookim potworem, ale boli mnie to, ze przez twoje niepoprawne wypociny mozesz wprowadzic kogos w blad.
A - pisze sie Che Guevara, ponadto on byl komunista, a nie liberalem.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 21:01   #70
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Cytuj:
Czyli jednym slowem sam siebie osmieszyles swoja niewiedza.
Pochopne wnioski?
Cytuj:
Che Guevara, ponadto on byl komunista, a nie liberalem.
Nie twierdziłem, że jest liberałem. To były oddzielne rzeczy.

Jak ja to robię, że zawsze w kontrowersyjnych dyskusjach jestem tym złym ?
__________________
...

Ostatnio edytowany przez Smetana - 26-06-2007 o 21:03.
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 21:23   #71
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smetana Pokaż post
Jak ja to robię, że zawsze w kontrowersyjnych dyskusjach jestem tym złym ?
piszesz glupoty ;>
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 21:43   #72
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

lol, jaki buracki temat, 666/10. ;-))

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa Pokaż post
A co do PO? PO chcę tylko przejąć władzę, dlatego dołącza się do każdego, kto jest przeciwko PiSowi...
Nie mów. ;-)))))

Cytuj:
Co prawda, to prawda, inne kraje na arenie międzynarodowej śmieją się z Anny Fotygi... lecz nie z całego kraju, a to jest duuuża różnica.
Ta, poczytaj sobie przeciętny dziennik francuski/niemiecki/angielski/amerykański albo chociaż otwórz onet.

Cytuj:
Wielu mówi, że ostatni strajk pielęgniarek to też 'zagonka' polityczna, ja też tak sądze, czemu?
Nie tylko zagonka, ale i samogon! ;-)))))))))))

Cytuj:
Ponieważ Pan Premier chciał rozmowy, lecz co zrobili przywódcy Narodowego Związku Lekarzy... - odmówili.
Bo premier nie chciał rozmawiać z całym środowiskiem lekarskim.

Cytuj:
Mundurki - rzecz prawidłowa, w wielu gimnazjach na prawdę coś powinno się ruszyć, zmienić, bo to, co tam się dzieje, to <ironia>nawet Super Wizjer nie opisze...
A masz jakikolwiek argument za? Jak uczennica chce mieć goły brzuch/włożyć stringi, to będzie miała goły/włoży je nawet w kombinezonie do nurkowania. Dzieci się wyżywają, że ktoś jest biedniejszy? Mówisz pani w szkole/pani pedagog albo mówisz tacie, że ten zasraniec się z ciebie śmieje i po robocie.
Refundowanie mundurków dla najbiedniejszych rodzin? LOL, w jakim ty świecie żyjesz? ;-)

Cytuj:
Minister Giertych? Co wam zrobił, czemu go tak nienawidzicie? Zabił waszych rodziców naleśnikami? Nie... on chcę tyko tępić głupotę głównie wśród gimnazjalistów i to oni mówią "JE*** GIERTYCHA!! CH** MU W DU**!!!" A tak na prawdę on chcę tylko tępić ich głupotę.
Akurat Giertych jest jedną z niewielu osób, które można określić mianem ewidentnego idioty - facet jest pozbawiony jakichkolwiek kwalifikacji by kierować polską oświatą, pomijam już to, że jego partia głosi poglądy, za które normalny człowiek powinien siedzieć. Może nie można nazwać go nazistą, ale z pewnością rasistą, antysemitą, ksenofobem i ponownie idiotą.
Giertych bezmózgiem jest nie tylko na forum edukacyjnym - poczytaj sobie jego opinie na temat delegalizacji SLD czy niedawne oczernianie Jacka Kuronia. Ale czego innego się można spodziewać po synu swojego ojca? Jego tatulo piastował ciepłą posadkę w PZPRze (ponadto pisuje sobie książki, w których Żydów, masonów i murzynów jeszcze nie oskarżył tylko o aferę w Orlenie, w dodatku jest autorem słynnego powiedzenia, że kupiłby Madagaskar i wyrzucił tam wszystkch Żydów), a jego dziadek rozdawał w latach siedemdziesiątych ulotki, w których namawiał do bojkotowania i wydawania władzom działaczy podziemnej opozycji.

[quote]Wiem, że jeden człowiek niczego nie zmieni, ale on próbuje i za to go cenie, nie za "politykę, jaką uprawia", lecz za to, że próbuje zmienić polską młodzież i nie zraża się tym, co mówią inni.[/color]

Wiesz, że Hitler też próbował coś zmienić? Ceń go, ale nie za politykę, jaką uprawia.
Stalin też parł do przodu i próbował zmienić nie tylko młodzież, ale i cały świat. Nie zrażał się tym, co mówili inni!
Pieprzeni bohaterowie, nie? Gdyby Hitler żył, zrobiłbym go ministrem edukacji. ;-)

Cytuj:
Ponieważ polska młodzież próbuje upodabniać się do różnych sub-kultur takich jak Emo oraz pokemonów
I? Zabronisz im? Możesz krytykować (co jest zresztą normalne, bo subkultury to żart), ale czy im zabronisz?

Cytuj:
Tak na prawdę to właśnie polska młodzież zjeżdża z Kaczyńskich bo "to jest teraz trendi i modne, a jak to zrobię to będę kul i dżezi, każdy mnie będzie lubić"
Wcale nie uogólniasz. ;-).

@Gangrel
Żeś dopieprzył z tym Jacusiem, w mordę. ;-)
Żakowski rzeczywiście, najobiektywniejszy polski publicysta, dzielnie dzierży berło wraz z Najsztubem, zrzucił z tronu już Ziemkiewicza i Pospieszalskiego. ;-))))

@Smetana
Spieprzaj i nie wracaj, albo udzielaj się w tematach, które do ciebie pasują poziomem, np. "która godzina?" albo "jak blokować cyca".
__________________
*+10 punktów do lansu

Ostatnio edytowany przez Ghost Nieudany - 26-06-2007 o 21:47.
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:39.


Powered by vBulletin 3