Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-10-2009, 08:47   #881
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xantro Pokaż post
Znajdź jeden post w którym jade Albertusa. Jestem na tym forum dłużej niż 3/4 tego działu i ludzie "piszący historyjki" są, byli i będą. A Albertus wcale nie jest z nich najgorszy ;].
Lepszy Albertus i jego opowieści niż banda ludzi święcie przekonanych o istnieniu elity forum.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-10-2009, 15:15   #882
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
chcialem pokazac ze jechanie alberta to jest forumowa moda i wszystkie albertonieluby robia tak bo elo pro ziomy (czytaj elyta forum)tez tak robia .
A czymże (lub kimże) jest elyta forum, bo nie wiem : o Uświadom mnie, serio.

Cytuj:
Teraz pewnie jakis kotlet czy inny sorbet napisze mi ze no ale wiesz on robi tak ciagle gofuckyourself
:*

Żeby zrobić ci na złość, powiem ci, że dlatego mu wypominam bo jego poglądy jak i zainteresowania są całkowicie przeciwne do moich. Chociaż mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, a kto się lubi ten się czubi... shit.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 17:18   #883
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
Tak tez wlasnie myslalem ze nie zrozumiesz
Glownym zalozeniem mojego postu bylo zwrocenie uwagi na twoj post ze niczym nie odbiega on od postow alberta (czytaj jol jol jestem zajebisty pale trawke mam zajebiste oceny ,na*******asz o fajnych akcjach w szkole a nie jestes za to jechany ) i chcialem pokazac ze jechanie alberta to jest forumowa moda i wszystkie albertonieluby robia tak bo elo pro ziomy (czytaj elyta forum)tez tak robia .Teraz pewnie jakis kotlet czy inny sorbet napisze mi ze no ale wiesz on robi tak ciagle gofuckyourself
To jest nieprawdopodobne, ze mozna pisać takie głupoty O.o Dziwisz sie, ze jesli ktos palnie głupią historyjke to go za to nie jadą, a albertusa jadą?
Taki przykładzik:
Polityk x zrobił małą wpadkę. Nikt nie zwrócił na to uwagi bo mu się to nie zdarza.
Polityk y ma same wpadki i zrobił kolejną również małą. Na drugi dzień piszą w gazetach: Stefan y znowy zaliczył wpadkę.
wnioski wyciągnij sobie sam
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 17:59   #884
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Taki przykładzik:
Polityk x zrobił małą wpadkę. Nikt nie zwrócił na to uwagi bo mu się to nie zdarza.
Polityk y ma same wpadki i zrobił kolejną również małą. Na drugi dzień piszą w gazetach: Stefan y znowy zaliczył wpadkę.
wnioski wyciągnij sobie sam
Mówiąc dokładniej, x = zwyczajny polityk, y = Palikot. Albertus jest właśnie takim Palikotem naszego forum.

@down: Powstanie konta Ryby zapoczątkuje koniec świata

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 20-10-2009 o 19:50.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 19:45   #885
nie_slucham_ludzi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zauważyliście że Rybzor ma Data dołączenia: 21 12 2012???

Ostatnio edytowany przez nie_slucham_ludzi - 20-10-2009 o 19:46.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 19:56   #886
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Mówiąc dokładniej, x = zwyczajny polityk, y = Palikot. Albertus jest właśnie takim Palikotem naszego forum.
Tak bym tego nie porównywał. Palikot jest wykształcony (filozofie skończył, czy coś takiego) i zapewne inteligentny. Jego sposób bycia to inna sprawa, która jak widać wcale nie przeszkodziła mu w osiągnięciu tego, czego osiągnął.

@co do daty
Racja, jestem początkiem końca.

@down
No tak!

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 20-10-2009 o 20:07.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:03   #887
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
@co do daty
Racja, jestem początkiem końca.
Nie Ty co Twoja twarz. :>
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:08   #888
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Macie coś do Palikota? To, że raz przyszedł do roboty z siusiakiem w ręku, to nie znaczy, że cośtam chciał przez to przekazać. W końcu nawet kropli z niego nie uronił więc... ?

Co do Albertusa :

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wikipedia dla nadludzi
" Albertus jest to postać fikcyjna z dziejów forum tibijskiego "

Apokalipsa, Komiks Małodobrego Cyprjana 12.24 666

Albertus był rodzajem mistycznego, oraz jednocześnie epickiego herosa, który penisa na tablicy przed radą pedagogiczną namalował, poczym on jako iż z kredy był, w proch się obrócił. Nie obawiał się niczego, nawet dyrektora swojej zasadniczej szkoły zawodowej ponętnegoyyy.. Potężnego.
Lubił odgryzać kanapki kolegom. (Ponieważ nie konsumował on śniadań, często odczuwał głód)
Legenda głosi, że raz jak nastała nieoczekiwana zima. On, Albertus wyszedł z psem na spacer w klapkach i t-shircie, po czym po 15 minutach wrócił i zamówił picce po kanibalsku. (zestaw dziecięcy)
@Down
i besn, bo rzadko jest na forum.

Ostatnio edytowany przez __HAPPY_SVEN__ - 20-10-2009 o 20:13. Powód: Komiks = Biblia, Podręcznik do matmy dla 1 gimnazjum str 3.
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:10   #889
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Prawdziwom i jedynom elytą jest Rybzor.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:15   #890
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Tak bym tego nie porównywał. Palikot jest wykształcony (filozofie skończył, czy coś takiego) i zapewne inteligentny. Jego sposób bycia to inna sprawa, która jak widać wcale nie przeszkodziła mu w osiągnięciu tego, czego osiągnął.
Chodziło ogólnie o to, że Palikot miał czasem śmieszne / żałosne akcje, a inni politycy się z niego śmiali lub robili klasyczny /facepalm. Tu tak samo.

@Svenuś: LOL.

@down: Książki tragiczno-fantastyczno-fraszkowe nie istnieją. Może czas jakąś napisać? : o

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 20-10-2009 o 20:20.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:17   #891
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Albertus był rodzajem mistycznego, oraz jednocześnie epickiego herosa, który penisa na tablicy przed radą pedagogiczną namalował, poczym on jako iż z kredy był, w proch się obrócił. Nie obawiał się niczego, nawet dyrektora swojej zasadniczej szkoły zawodowej ponętnegoyyy.. Potężnego.
Lubił odgryzać kanapki kolegom. (Ponieważ nie konsumował on śniadań, często odczuwał głód)
Legenda głosi, że raz jak nastała nieoczekiwana zima. On, Albertus wyszedł z psem na spacer w klapkach i t-shircie, po czym po 15 minutach wrócił i zamówił picce po kanibalsku. (zestaw dziecięcy)
Wy się nie śmiejcie, bo o Albertusie naprawdę można by napisać dzieje apostolskie, z tych wszystkich głupot jakie wypisywał na forum. Kiedyś myślałem, aby wypunktować gdzieś jego najbardziej kuriozalno-groteskowe wypowiedzi, ale długo się nad tym nie musiałem zastanawiać aby dojść do wniosku, że zajęłoby mi to zbyt dużo czasu.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:20   #892
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Aj tam dajcie spokój nawet mi już się Albertus przejadł, czy to jechanie po nim czy on sam. Co do elity, nie ma takiej, ale jest grupa ludzi którzy świetnie się czuja w tym dziale i są raczej poważani przez użytkowników, ale nikogo palcami wytykać nie będę(chociaż jest pewna reguła konta stworzyli albo przed 2005 rokiem albo po 2009 xD)
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.

Ostatnio edytowany przez kołbaś - 20-10-2009 o 20:22.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:25   #893
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Wy się nie śmiejcie, bo o Albertusie naprawdę można by napisać dzieje apostolskie, z tych wszystkich głupot jakie wypisywał na forum. Kiedyś myślałem, aby wypunktować gdzieś jego najbardziej kuriozalno-groteskowe wypowiedzi, ale długo się nad tym nie musiałem zastanawiać aby dojść do wniosku, że zajęłoby mi to zbyt dużo czasu.

Hahaha ;D widzę ze jestem już prawie tak sławny jak Mecek , tyle ze ja mowie prawdę a on opowiada bajki ;D o nim już są w Siemiatyczach pisane legendy , wiersze , ballady czy mity , ten to dopiero ma "ciekawe życie" tyle ze wiekszosc to kłamstwa ;p ale fajnie się takiego człowieka słucha , ja tak se wmawiam w siebie jego opowiadania ze już w to wierze , chociaż wiem ze to nie prawda ;D


Ryba możesz mi powiedzieć które dokładnie rzeczy są według Ciebie nierealne? bo to co napisał kolega wyżej nie jest niczym czego nie mogla by zrobić 90 % forum.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:27   #894
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Hahaha ;D widzę ze jestem już prawie tak sławny jak Mecek , tyle ze ja mowie prawdę a on opowiada bajki ;D o nim już są w Siemiatyczach pisane legendy , wiersze , ballady czy mity , ten to dopiero ma "ciekawe życie" tyle ze wiekszosc to kłamstwa ;p ale fajnie się takiego człowieka słucha , ja tak se wmawiam w siebie jego opowiadania ze już w to wierze , chociaż wiem ze to nie prawda ;D
No tak, niektórzy mówią, że "nieważne jak o Tobie mówią, ważne żeby mówili". No i chyba coś w tym jest.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Ryba możesz mi powiedzieć które dokładnie rzeczy są według Ciebie nierealne? bo to co napisał kolega wyżej nie jest niczym czego nie mogla by zrobić 90 % forum.
Niestety trochę mi się nie chce sortować twoich postów. Wolę w tym czasie porobić coś ciekawszego : P
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:29   #895
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
on opowiada bajki ;D o nim już są w Siemiatyczach pisane legendy , wiersze , ballady czy mity , ten to dopiero ma "ciekawe życie" tyle ze wiekszosc to kłamstwa ;p
Hmm może u was to taka tradycja.

Ale w razie czego, Albertus mam twoją zgodę na napisanie książki katastroficznej z tobą w roli głównej?

@DO WSZYSTKICH "Albertus jest już nudny": Wcale że nie ;D UDOWODNIĘ WAM TO! Albertuś, co dziś robiłeś, napisz proszę ;D
A skoro mu się ta cała sytuacja podoba, to nie widzę przeciwwskazań ;D

@down: Cześć dziubek, tęskniłem :*

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 20-10-2009 o 20:40.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:37   #896
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
@DO WSZYSTKICH "Albertus jest już nudny": Wcale że nie ;D UDOWODNIĘ WAM TO! Albertuś, co dziś robiłeś, napisz proszę ;D
A skoro mu się ta cała sytuacja podoba, to nie widzę przeciwwskazań ;D
O KUR*A, ty potrafisz żartować
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:46   #897
Rzyttofrajer
Użytkownik Forum
 
Rzyttofrajer's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
To jest nieprawdopodobne, ze mozna pisać takie głupoty O.o Dziwisz sie, ze jesli ktos palnie głupią historyjke to go za to nie jadą, a albertusa jadą?
Taki przykładzik:
Polityk x zrobił małą wpadkę. Nikt nie zwrócił na to uwagi bo mu się to nie zdarza.
Polityk y ma same wpadki i zrobił kolejną również małą. Na drugi dzień piszą w gazetach: Stefan y znowy zaliczył wpadkę.
wnioski wyciągnij sobie sam
a no tak przeciez wy jestescie szara masa przeciez skoro jest tak gdzie indziej i wszystcy tak robia to i ja tez bede robic
Jebac wlasne pogladyyyyyyyyyyyyyyyy
Co mnie gowno obchodzi jak jest w polityce? znaczy ze twoim zdaniem jest dobrze ze pan x nie poniosl takich samych odpowiedzialnosci za taki sam czyn ktory popelnil pan y?
Rzyttofrajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:50   #898
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
a no tak przeciez wy jestescie szara masa przeciez skoro jest tak gdzie indziej i wszystcy tak robia to i ja tez bede robic
Jebac wlasne pogladyyyyyyyyyyyyyyyy
Co mnie gowno obchodzi jak jest w polityce? znaczy ze twoim zdaniem jest dobrze ze pan x nie poniosl takich samych odpowiedzialnosci za taki sam czyn ktory popelnil pan y?
Pojedyncze błędy / wpadki można wybaczyć natychmiast. Ale nie kilka na dzień przez kilka miesięcy.

@down: Nie mam :\

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 20-10-2009 o 21:16.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 20:52   #899
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
@DO WSZYSTKICH "Albertus jest już nudny": Wcale że nie ;D UDOWODNIĘ WAM TO! Albertuś, co dziś robiłeś, napisz proszę ;D
A skoro mu się ta cała sytuacja podoba, to nie widzę przeciwwskazań ;D
To już jest max załosne.

'Live your life' ...
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2009, 21:20   #900
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Hmm może u was to taka tradycja.

Ale w razie czego, Albertus mam twoją zgodę na napisanie książki katastroficznej z tobą w roli głównej?

@DO WSZYSTKICH "Albertus jest już nudny": Wcale że nie ;D UDOWODNIĘ WAM TO! Albertuś, co dziś robiłeś, napisz proszę ;D
A skoro mu się ta cała sytuacja podoba, to nie widzę przeciwwskazań ;D

@down: Cześć dziubek, tęskniłem :*
niee ja nie kłamie bo mowie rzeczy które robię (i da się je zrobić) a słuchając Wielkiego Mecka to odrazu poznasz ze kłamie , chyba ze uwierzysz ze siedział pod woda 2 dni bo szukał piwa , ze jak był mały to skakał z bloku albo ze grzebał 5 minut nożem w sercu ;p I wiele wiele innych , ale pomimo tych opowieści nie da się go nie lubić , wspaniały kumpel i ogólnie jest w porządku takich ludzi to ze świeca szukać.


możesz pisać te opowiadanie ale nie możesz go publikować dopóki nie pokażesz go mi i ja nie udzielę zgody.



Co dziś robiłem? ok opowiem.

Wstałem kolo 7:45 po przeglądnięciu neta i wzięcia prysznicu wyruszyłem do szkoły o 8:07. Spóźniłem się 10 minut i miałem nieobecność na angliku , za chwile do szkoły przyszła moja stara i miałem 30 minutowa pogawędkę z dyrem i ze stara. Następnie była matematyka gdzie pisaliśmy kartkówkę która poszedła mi bardzo dobrze bo wszystkie wzory miałem w zeszycie z którego można oczywiście korzystać. Polski , infa i wf przebiegły jakoś powoli. Na religii pisałem kartkówkę która poszła mi słabo na 2+ ale to przedmiot z którego mam słabe oceny ,z reszty mam 4-6 , jebnąwszy tam parę głupot (celowo) np; w tajemnicy Błogosławionej (tak nazywam Chwalebna żeby zdenerwować księdza) napisałem "Śmierć Józefa". Później kłóciłem się z księdzem na temat Rasy , Narodu i Szczęścia. Z ostatniej reli uciekłem. Aaa i zapomniałem dodać ze na Polskim zrobiliśmy jaja bo napisaliśmy na tablicy temat "Krasicki urodzony w Koszalinie na drabinie" i przynieśliśmy drabinę pod tablice W domu zjadłem obiad i akurat matka z chłopakiem i jego córka wyszli na spacer wiec moglem odpalić redtube i podziałać ręką, przyszli gdzieś po godzinie , posiedziałem trochę na kompie i poszedłem dla córki chłopaka mamy zrobić formata , zrobiłem go i przyszedłem do domu , zjadłem kolacje i wszedłem na kompa.

Planuje dziś oglądnąć jakiś film , posiedzieć na kompie i iść lu lu jutro rano wstać bo pierwsza przedsiębiorczość a nauczycielka jest ładna.

To zwykły szary dzień , nic szczególnego. Jak będę miał jakiś ciekawszy to ci opowiem ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:41.


Powered by vBulletin 3