Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-08-2008, 10:33   #141
gaspare
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2008
Wiek: 36

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Raczej nie, ale to jest na 100% coś z Veno związanego...
Szukajcie, a znajdziecie ;]
gaspare jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-08-2008, 11:02   #142
D_mon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2007

Posty: 16
Król

Skoro nie chcecie nic wkładać w to przedsięwzięcie to nie komentujcie bo to powoli robi sie jeden wielki Spam
[Włącznie z tym postem ]
D_mon jest offline  
stary 04-08-2008, 12:06   #143
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

hehe trzeba zagadkę rozwiązać
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline  
stary 04-08-2008, 12:31   #144
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $eriToonbra Pokaż post
Ehh, nie wiem czy wcześniej pomogłem z tym bronze necacle ale teraz tak trochę na poważnie dam może troszkę ważnych informacji z tekstu tak by było łatwiej tym co nie potrafią czytać ze zrozumieniem:

1.Było już późno, gdy Odemara Taleris zamknęła swój sklep z biżuterią i szybkim krokiem skierowała się do domu. Pewna para chciała zakupić u niej obrączki ślubne, które miały być udekorowane klejnotami, niestety wybranie kamienia zajęło im niemal dwie godziny.

Czyli może że tak powiem po zamknięciu sklepu trzeba "wyczuć" ten moment i jeszcze tą Odemarę zatrzymać to może nam coś więcej powie albo dla zmyłki nie ma nic wspólnego z tym questem.


2.Jego mama uśmiechnęła się i usiadła na krawędzi łóżka. „Wygląda na to, iż Ci podróżnicy nie wiedzieli dużo o wężach, więc pozwól, że opowiem Ci prawdziwą historię.” Zoran i Zarah rozłożyli się wygodnie na łóżku.

Czyli możliwe że też jakieś łóżko może trzeba rąbnąć czy coś ) i może coś odleci to będzie do otwierania węży.

3.Węże nie mogły bronić się skutecznie a ich trucizna była zbyt słaba by powalić wściekłego orka.

Być może ma coś to powiązanie z orcami np. orc fortess.

4.Zathroth - być może jakiś npc czy coś, który może więcej nam pomóc jeśli tylko istnieje.

5.Niektóre z nich opuściły stały ląd w poszukiwaniu schronienia w niespokojnym morzu, a niektóre przystosowały się do życia na pustyni. Pomimo tego wszystkie dalej kochały swoje miejsce pochodzenia – bagna wokół Venore

Czyli może coś ma to powiązanie z ank i woda, która może kiedyś nie istniała na ankrahmun. A zaś z drugiej strony mowa o Venore.

6. „Nie tylko kolebką kochanie, także ich grobem!”
Być może ma coś wspólnego z jakimś grobem np. który istnieje w Venore a ma powiązanie z ankrahmun lub na odwrót.

7.„Każdy stary wąż, w tym kobra, wąż morski lub po prostu zwykły zielony wąż wraca do miejsca gdzie ich przodkowi urodzili się, tak blisko śmierci.

Stary wąż czyli możliwe że Bazyliszek kobra oraz niedawno dodany sea serpent oraz zielony wąż. I możliwe że wszystkie trzeba jakoś przywrócić tam gdzie jest jakaś tabliczka czy coś o wężach.

8.Zarah zapadła w małą drzemkę, przytulając jej lalkę w kształcie foczki, a oczy Zorana dalej biły zainteresowaniem

Nie bez powodu foczka przynajmniej tak mi się wydaje Jest przecież foczka "svargrondowa" ta mała biała ;D

9.„Ciała węży rozkładają się, lecz klejnoty nie
Nad tym trzeba się zastanowić

10.Otworzył ją i wyjął wielki promieniujący diament znaleziony dwa dni temu, gdy kopał niedaleko bagien

Być może trzeba jakiegoś sapphire czy coś użyć.

11.Parę minut później był w drodze do świata snów i widział samego siebie siedzącego na stosie klejnotów.

Być może coś na zasadzie dreamer chalanges quest.



Być może dla niektórych są to bezsensowne, śmieszne nieistotne informacje, ale wiadomo że Cip-soft nie robi zbyt sensownych questów prawie
Jak przeczytałem tego posta, oplułem monitor i spadłem z krzesła xD Twoja interpretacja tego tekstu jest rzeczywiście wspaniała. To nie jest wiersz, żeby go interpretować linijka po linijce. Skoro tak już pojechałeś, ja też zrobię coś podobnego.

1. "Było już późno" - więc za dnia nic nie zdziałasz.
2. "Odemara Taleris" - trzeba zastanowić się nad znaczeniem tego imienia. 'Odema' brzmi podobnie do "odma", czyli przedostanie się powietrza atmosferycznego lub innych gazów w obręb tkanek lub jam ciała, gdzie prawidłowo gazy te nie występują. Następnie: 'ra T' - interwyrazowość ma nas zmylić, ale to zbyt łatwe, żeby tego nie zauważyć. Oczywiście chodzi o szczura. 'Aler' to prawie jak 'Alert' czyli 'alarm'. 'Is' - z angielskiego 'jest'. Podsumowując: Odma szczur alarm jest. To znaczy coś jak: 'U szczura doszło do odmy, bijcie na alarm'.
3. 'zamknęła' - zatem potrzebny będzie klucz.
4. 'swój sklep z biżuterią' - pewnie będzie trzeba kupić biżuterię.
5. 'i szybkim krokiem' - wymagany time ring.
6. 'skierowała się do domu' - a więc trzeba mieć własny domek, wymagany PACC.
7. 'Pewna para chciała zakupić u niej obrączki ślubne' - prawdopodobnie te obrączki będą kluczowym przedmiotem w tym queście.
8. 'Które miały być udekorowane klejnotami' - oczywiście mowa o klejnotach węży.
9. 'niestety wybranie kamienia' - a co stało się z kamieniami, których nie wybrali? Może wciąż są do zdobycia?
10. 'zajęło im niemal dwie godziny' - w takim razie quest może trwać 2h, od rozpoczęcia do zakończenia mogą upłynąć tylko dwie godziny.
11. 'Jej dzieci Zoran i Zadah' - znowu interpretacja imion. Zoran - możliwe że pochodzi od 'Zoe, run!', a więc pewnie jest dobrym biegaczem. To zresztą pasuje do wymaganego time ringa. Zadah: 'Zad' - chyba wszyscy wiedzą, czym jest zad. 'Ah' - wyraża uwielbienie, zapewnie więc była to niewiasta o pięknym tyłku.

Nie chce mi się dalej wypisywać takich pierdół, chociaż mam wrażenie, że moje punkty są bardziej rzeczowe i przekonujące od twoich. Jak widzisz, napisałem tyle samo co ty - bo 11 punktów - a opisałem niewiele ponad 2 linijki.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline  
stary 04-08-2008, 12:47   #145
Vindem
Użytkownik Forum
 
Vindem's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2008
Lokacja: Suwałki

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Mercenarys
Świat: Antica
Poziom: 91
Skille: 16/25
Poziom mag.: 69
Domyślny

hehe

to zaczyna być chore...

Czy wy nie rozumiecie? Cipy napisali tą ciekawą opowieść aby wam pokazać, że coś, ktoś, kiedyś przeoczył. W ogóle go nie trzeba interpretować, bo na pewno ktoś pisząc to nie miał zielonego pojęcia, że biedne dzieci będą wymyślały bóg wie co... Po prostu jest quest w venore w który są zaplątane węże. Jeżeli nagrody są spore to będzie on dostępny tylko dla pacc, a jeżeli nie to każdy ma szansę...

Yours~
Vindem jest offline  
stary 04-08-2008, 13:59   #146
Sorcerereq
Użytkownik Forum
 
Sorcerereq's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 30

Posty: 177
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Lubie solo
Świat: Celesta
Poziom: 87
Skille: 81/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mandawiers Pokaż post
Po pierwsze demon legow jest od zajebania myslycie czemu byl ten down tibi chwilowy aby zmienic sposob robienia questu iz byl zalatwy , mimo to teraz tez kilka osob zrobilo...(ten zaraz po update summer, masz zamiar pierdolic glupoty ze prawie nikt nie zrobil, to zamknij pysk i popytaj na aldorze bo tam z 50 osob zrobilo quest) btw jak nie masz h lvla w tibi ani wiekszego pojecia to sie nie odzywaj, po 2 napisalem post ktory mial pomoc to po co zaraz pierdolisz glupoty ze zle mowie... nie wiesz to sie nie odzywaj , widziales , sprawdziales zeby osadzac? sproboj sposoby ktorym ja doszedlem do tego tej tabelki cu.

btw : pozatym nie mozesz nikogo osadzac nawet jak ktos pierdolnie glupote ze szedl z lopata po swampach i wykopal golden helmet poki nie wyjdzie na swiatlo dzienne prawda o zagadce...
Zielone - level nie ma nic do rzeczy - mój brat osiągnął najwyżej 46 level za Tibii 7.5 i jestem pewien, że wie o tej grze więcej niż 70% high leveli.
Czerwone - I już wiem, że kłamiesz Gdybyś wiedział, jak to rozwiąząć, nie wkurzał byś się o to, że ktoś ci nie wierzy. Poza tym to jest forum, na które wchodzi dużo osób, więc powinieneś zachować resztki godności i nie przeklinać.

@topic
Prędzej czy później, na TibiaWiki pojawi się spoiler. Tego nie da się uniknąć.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuczu20 Pokaż post

Ostatnio edytowany przez Sorcerereq - 04-08-2008 o 14:01.
Sorcerereq jest offline  
stary 04-08-2008, 14:22   #147
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
Jak przeczytałem tego posta, oplułem monitor i spadłem z krzesła xD Twoja interpretacja tego tekstu jest rzeczywiście wspaniała. To nie jest wiersz, żeby go interpretować linijka po linijce. Skoro tak już pojechałeś, ja też zrobię coś podobnego.

1. "Było już późno" - więc za dnia nic nie zdziałasz.
2. "Odemara Taleris" - trzeba zastanowić się nad znaczeniem tego imienia. 'Odema' brzmi podobnie do "odma", czyli przedostanie się powietrza atmosferycznego lub innych gazów w obręb tkanek lub jam ciała, gdzie prawidłowo gazy te nie występują. Następnie: 'ra T' - interwyrazowość ma nas zmylić, ale to zbyt łatwe, żeby tego nie zauważyć. Oczywiście chodzi o szczura. 'Aler' to prawie jak 'Alert' czyli 'alarm'. 'Is' - z angielskiego 'jest'. Podsumowując: Odma szczur alarm jest. To znaczy coś jak: 'U szczura doszło do odmy, bijcie na alarm'.
3. 'zamknęła' - zatem potrzebny będzie klucz.
4. 'swój sklep z biżuterią' - pewnie będzie trzeba kupić biżuterię.
5. 'i szybkim krokiem' - wymagany time ring.
6. 'skierowała się do domu' - a więc trzeba mieć własny domek, wymagany PACC.
7. 'Pewna para chciała zakupić u niej obrączki ślubne' - prawdopodobnie te obrączki będą kluczowym przedmiotem w tym queście.
8. 'Które miały być udekorowane klejnotami' - oczywiście mowa o klejnotach węży.
9. 'niestety wybranie kamienia' - a co stało się z kamieniami, których nie wybrali? Może wciąż są do zdobycia?
10. 'zajęło im niemal dwie godziny' - w takim razie quest może trwać 2h, od rozpoczęcia do zakończenia mogą upłynąć tylko dwie godziny.
11. 'Jej dzieci Zoran i Zadah' - znowu interpretacja imion. Zoran - możliwe że pochodzi od 'Zoe, run!', a więc pewnie jest dobrym biegaczem. To zresztą pasuje do wymaganego time ringa. Zadah: 'Zad' - chyba wszyscy wiedzą, czym jest zad. 'Ah' - wyraża uwielbienie, zapewnie więc była to niewiasta o pięknym tyłku.

Nie chce mi się dalej wypisywać takich pierdół, chociaż mam wrażenie, że moje punkty są bardziej rzeczowe i przekonujące od twoich. Jak widzisz, napisałem tyle samo co ty - bo 11 punktów - a opisałem niewiele ponad 2 linijki.
Ty za interpretację się też lepiej nie bierz. Po co wy w ogóle to interpretujecie? Jeżeli są tu wskazówki to na pewno nie chodzi o to w jakim tempie mamuśka poruszała się do domu, itp.
Swoją drogą, ten tekst z time ringiem był najlepszy, gratuluję! I jednocześnie masz u mnie minusa, bo sobie przypadkiem surówkę na klawiaturę wyplułem, gdy to przeczytałem.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline  
stary 04-08-2008, 15:09   #148
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

*shoq
Filozofię masz chyba w małym palcu
*$eriToonbra
Fascynujące.

Dopóki ktoś tego nie rozwiąże możemy drążyć ten temat w nieskończoność. RPG < Wiki. Fail.
__________________
Voniek jest offline  
stary 04-08-2008, 15:39   #149
D_mon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2007

Posty: 16
Król

Shoq twój nick oddaje wszystko co jest zawarte w twoim poście zanim spadłem z krzesła zdążyłem oddać hołd twojej wyobraźni i podrapać sie w zad.

[SPELL]Exevo gran mas vis[/SPELL] Gińcie [MONSTER]Noo By[/MONSTER]
D_mon jest offline  
stary 04-08-2008, 17:04   #150
Atulex
Użytkownik Forum
 
Atulex's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 23
Domyślny

To ja was czymś zajme xD

" Wyrmy nie są wybredne i jedzą zarówno minerały jak i mięso. Uważa się nawet, że w ich odchodach można znaleźć drogocenne kamienie."
Atulex jest offline  
stary 04-08-2008, 19:14   #151
Paccliker
Użytkownik Forum
 
Paccliker's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 84
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 62
Poziom mag.: 53
Domyślny

Pewnie coś będzie w przyszłym upie, że te kryształki to będą enchanted diamond, (będzie można enchantować świętością, to było by ciekawe) i że te kamienie można tylko wykopać z ziemi w venore raz na jakiś czas.

A to z Wyrmami to ciekawe, ciekawe. Może trzeba znaleść kupe wyrma i zanieść do banuty? Albo zjeść?
__________________
1st ostrzeżenie: 03.02.08 by Dr.Omader
2st ostrzeżenie: 21.12.08 by Wieszok



Paccliker jest offline  
stary 04-08-2008, 19:31   #152
psyhopatka
Użytkownik Forum
 
psyhopatka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 809
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artix-pal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Eternus
Świat: Elera
Poziom: 102
Skille: 88/69
Poziom mag.: 20
Domyślny

Wydaje mi się że trzeba będzie zacząć u jakiegoś Npc w venore...
__________________
Mój temat ze zdjęciami.
psyhopatka jest offline  
stary 04-08-2008, 19:35   #153
Atulex
Użytkownik Forum
 
Atulex's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 23
Oczko

Bedziem latać z torebeczkami i zbierac wyrmie kupy
Atulex jest offline  
stary 04-08-2008, 21:05   #154
Elew86
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elef
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: low
Skille: bad
Poziom mag.: :(
Elew86 ma numer GG 6049740
Domyślny

hahahahaha coraz zabawniej tutaj jest, ShoQ - szacuneczek hahahahha
@Topik... czy jest czy go nie ma... powodzenia dla tych co szukają...
hahahha kupy Wyrmów ... 1500 na 1 cześć questa
Elew86 jest offline  
stary 05-08-2008, 17:22   #155
orromiss
Użytkownik Forum
 
orromiss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2007

Posty: 97
Imię: Orromiss
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 31
Poziom mag.: 33
Domyślny

może trzeba cos z tymi podróżnikami pokombinowac...
żaden NPC w port hope nie reaguje na słowa typu: odemara, snake, story....
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez \o7 Pokaż post
idonc sobie po rookharcie zobaczylem wyspe a tam byly ognie i miecz taki karbowany jak frytki jak go doztac?
Nie ten szczęśliwy co wszystkie kwiaty zrywa, lecz ten co jeden zerwie i szczęściem go nazywa...

orromiss jest offline  
stary 05-08-2008, 20:32   #156
D_mon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2007

Posty: 16
Król

Pergamin 1:
Day 1
There was an earthquake today, and it seems that the house sunk into the swamp. All people left in panic - there's noone left to open the locked cellar door for me and let me out! I tried yelling for help and smashing the door, but to no avail...
I decided to try to dig a tunnel to the surface.. luckily there are food and water supplies here, so I can survive for a few weeks. I hope I can make it.

Pergamin 2:
Day 5
I can't dig to the surface! I'm afraid that if I dig in the wrong place the swamp water will flood my tunnel and I will drown instantly! I'll try to dig a little further to the east before I try it again. Luckily the natural caves I found help me a lot.

Pergamin 3:
Day 9
I think I hear someone else digging somewhere here. I hope it's my men, coming to rescue me... I will dig the direction of the sound.
My water supply is low.

Pergamin 4:
What I thought to be digging men are in fact strange green creatures with many arms or eyestalks, who can dig very fast. I think they are called "Beholders".
They did not attack me yet, although I am sure they can sense me. Who knows, maybe they have no interest in me, and I can use their tunnels to get out of here? I will not attack them, unless I have to defend myself.
I stopped counting the days, because I lost all feeling for time down here.

Oh, how I long to see humans again!

Pergamin 5:
There is a whole family of those Beholders here. They do not seem to mind me..
I often have strange dreams in which those creatures talk to me using their eyes. But those are only nightmares for sure.

I found a small underground stream where I can get water from, so I can survive down here.

I've given up hope for my men to come looking for me. Pah, humans.. they are probably not even thinking about me anymore.

Dalej bramka lvl 50


@Edit
Nie to BK Quest szukam dalej..

Ostatnio edytowany przez D_mon - 05-08-2008 o 20:40.
D_mon jest offline  
stary 06-08-2008, 10:32   #157
pawel158
Użytkownik forum
 
pawel158's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 33

Posty: 10
Profesja: Sorcerer
Gildia: Heartbeats
Świat: Candia
Poziom mag.: 40
pawel158 ma numer GG 4864747
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez D_mon Pokaż post
Pergamin 1:
Day 1
There was an earthquake today, and it seems that the house sunk into the swamp. All people left in panic - there's noone left to open the locked cellar door for me and let me out! I tried yelling for help and smashing the door, but to no avail...
I decided to try to dig a tunnel to the surface.. luckily there are food and water supplies here, so I can survive for a few weeks. I hope I can make it.

Pergamin 2:
Day 5
I can't dig to the surface! I'm afraid that if I dig in the wrong place the swamp water will flood my tunnel and I will drown instantly! I'll try to dig a little further to the east before I try it again. Luckily the natural caves I found help me a lot.

Pergamin 3:
Day 9
I think I hear someone else digging somewhere here. I hope it's my men, coming to rescue me... I will dig the direction of the sound.
My water supply is low.

Pergamin 4:
What I thought to be digging men are in fact strange green creatures with many arms or eyestalks, who can dig very fast. I think they are called "Beholders".
They did not attack me yet, although I am sure they can sense me. Who knows, maybe they have no interest in me, and I can use their tunnels to get out of here? I will not attack them, unless I have to defend myself.
I stopped counting the days, because I lost all feeling for time down here.

Oh, how I long to see humans again!

Pergamin 5:
There is a whole family of those Beholders here. They do not seem to mind me..
I often have strange dreams in which those creatures talk to me using their eyes. But those are only nightmares for sure.

I found a small underground stream where I can get water from, so I can survive down here.

I've given up hope for my men to come looking for me. Pah, humans.. they are probably not even thinking about me anymore.

Dalej bramka lvl 50


@Edit
Nie to BK Quest szukam dalej..

hmmm skąd masz te pergaminy?
Chodzi o ten domek na południe od Venore gdzie są Swamp Trolle?
pawel158 jest offline  
stary 06-08-2008, 12:02   #158
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

*Up
Black Knight Villa, w drodze na BK quest.
Niestety, to nie ma niewiele wspólnego z wężami, gdyż tam głównie chodzi o Beholdery.
__________________
Voniek jest offline  
stary 06-08-2008, 12:16   #159
ZiomekSteff
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Otóż gdy zabiłem Orca Shamana wypadł worek a w nim nic nie było? Powinien być przecież np. Snake? (inny loot) Czy przydażyło sie komuś coś takiego?
I czy to ma wogule jakiś związek z tematem

Ostatnio edytowany przez ZiomekSteff - 06-08-2008 o 12:17. Powód: Źle napisałem xd
 
stary 06-08-2008, 14:17   #160
walusprax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 25
Skille: 71/56
Poziom mag.: 8
Domyślny

Ja zabilem pare snake i czekalem az sie rozlozy ale nic wtedy nie boło a przecierz w historyjce było napisane że weze sie rozkladaja a diamenty nie...
__________________
NIE NAWIDZE NOOB'UW, NAAB'UW, NEWBIE ITP TO JEST JEDEN I TEN SAM GNÓJ KTÓRY ŚMIECI TIBIE!!!
walusprax jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:06.


Powered by vBulletin 3