Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-06-2008, 14:58   #21
PsiakoS
Użytkownik Forum
 
PsiakoS's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 742
Profesja: Elite Knight
Gildia: Convidents
Poziom: 300
Skille: 102/98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sqrwysyn Pokaż post
Aha i pracuję dlatego, że jak matura za ładna nie będzie (chyba matma nie poszła mi zbyt dobrze), to muszę mieć pieniądze na studia płatne jakieś 5000 zł za rok, po roku się przeniosę na normalne, w końcu mam 19 lat i nie wypada od rodziców ciągnąć - tylko dlatego pracuję, w tym roku wakacji raczej nie będę miał :[
Ja Ciebie nie rozumiem, jak człowiek 19-letni może o takich rzeczach pisać na forum?
PsiakoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-06-2008, 15:06   #22
Deyh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 131
Domyślny

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ostatnio edytowany przez Deyh - 30-03-2011 o 20:22.
Deyh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 18:55   #23
Dexter17
Użytkownik Forum
 
Dexter17's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up
Ale jesteś zajebisty, holy shit ;O
Wjechałeś Psiakowi na rodziców, co było bardzo 'elo' ;x
On zadał po prostu pytanie, które samo mi się nasunęło po tym, co "Sqrwysyn" napisał o swoim real life. Może chciał komuś zaimponować, że pracuje? Mało kogo to interesuje, ale oke. A Ty byłeś na tyle inteligentny, żeby 'wbić' na rodziców, kozak.

@Topic
Film fajny
Dexter17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 19:55   #24
n355
Zbanowany
 
n355's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2008

Posty: 68
Domyślny

#psiak

nie jesteś fajny ... bawisz się w jasowidza powiadasz?

bo mam parę spraw jak coś
elo _/
n355 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 20:09   #25
gigoro
Użytkownik Forum
 
gigoro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Aleksandrow Lodzki
Wiek: 34

Posty: 556
Stan: Niegrający
Imię: Hell Kazi
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 172
Skille: 102/81
Poziom mag.: 24
gigoro ma numer GG 2*4*5*5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Innych pouczasz a sam nigdy nie masz racji. Spójrz w ten temat : d ( w dodatku przyklejony .__.)http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=46948
Nie to zebym go bronil, ale gadasz od rzeczy mowiac, ze nigdy nie ma racji i na dodatek podajesz argument z kosmosu o przyklejonym temacie o limitach na rapidshare.

Nie chodzi zapewne o wyzej wymienione limity, lecz chociazby o to, ze trzeba czekac conajmniej minute przy opcji free na sciaganie jakiegos ~500kb pliku. Na dodatek trzeba przepisywac jakies durne literki w pole, np na spidiszerze nie ma takich restrykcji. Dlatego jesli mialbym wybor sciagania plikow z a) rapidshare.com/de i b) spidiszara (swoja droga nie wiem czemu moderatorzy tego forum 'zabronili' hostowania plikow wlasnie na speedy.share), to oczywiscie wybralbym speedy~, bo tam klikam w link, a nastepnie w nazwe pliku i pobieranie zaczyna sie 'od zaraz', bez zbytnich uniedogodnien.

Jesli chodzi o formaty plikow, to rowniez przy wyborze cam i rec wolalbym cama, z prostej przyczyny - jest znacznie wygodniejszy w uzytkowaniu, zajmuje mniej miejsca na dysku i nie trzeba kopiowac plikow do innych folderow. Najczesciej, gdy ogladam cam-y, przy sciaganiu tych plikow firefoxem nie wybieram opcji 'zapisz jako', lecz 'otworz', bo wtedy filmik automatycznie mi sie uruchamia, po obejrzeniu filmiku i zamknieciu firefoxa folder temp jest automatycznie czyszczony, a z tego wzgledu, ze save'uje sie tam kazdy plik, ktory nie jest zapisywany a bezposrednio otwierany; usuwany jest rowniez wspomniany plik .cam, dzieki czemu dysk nie jest zasmiecony niepotrzebnymi rzeczami.

Natomiast jesli chodzi o server pvp/nonpvp czy tez pvp-e, to wychodze z tego zalozenia, ze kazdy gra tam, gdzie mu sie podoba i nie powinno byc to powodem ponizania kogos czy czegos w tym rodzaju.

Pozdrawiam.
gigoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 20:13   #26
Leader Fox Dragstar
Zbanowany
 
Leader Fox Dragstar's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 473
Stan: Niegrający
Świat: teh real one
Leader Fox Dragstar ma numer GG 7654753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gigoro Pokaż post
Nie to zebym go bronil, ale gadasz od rzeczy mowiac, ze nigdy nie ma racji i na dodatek podajesz argument z kosmosu o przyklejonym temacie o limitach na rapidshare.

Nie chodzi zapewne o wyzej wymienione limity, lecz chociazby o to, ze trzeba czekac conajmniej minute przy opcji free na sciaganie jakiegos ~500kb pliku. Na dodatek trzeba przepisywac jakies durne literki w pole, np na spidiszerze nie ma takich restrykcji. Dlatego jesli mialbym wybor sciagania plikow z a) rapidshare.com/de i b) spidiszara (swoja droga nie wiem czemu moderatorzy tego forum 'zabronili' hostowania plikow wlasnie na speedy.share), to oczywiscie wybralbym speedy~, bo tam klikam w link, a nastepnie w nazwe pliku i pobieranie zaczyna sie 'od zaraz', bez zbytnich uniedogodnien.

Jesli chodzi o formaty plikow, to rowniez przy wyborze cam i rec wolalbym cama, z prostej przyczyny - jest znacznie wygodniejszy w uzytkowaniu, zajmuje mniej miejsca na dysku i nie trzeba kopiowac plikow do innych folderow. Najczesciej, gdy ogladam cam-y, przy sciaganiu tych plikow firefoxem nie wybieram opcji 'zapisz jako', lecz 'otworz', bo wtedy filmik automatycznie mi sie uruchamia, po obejrzeniu filmiku i zamknieciu firefoxa folder temp jest automatycznie czyszczony, a z tego wzgledu, ze save'uje sie tam kazdy plik, ktory nie jest zapisywany a bezposrednio otwierany; usuwany jest rowniez wspomniany plik .cam, dzieki czemu dysk nie jest zasmiecony niepotrzebnymi rzeczami.

Natomiast jesli chodzi o server pvp/nonpvp czy tez pvp-e, to wychodze z tego zalozenia, ze kazdy gra tam, gdzie mu sie podoba i nie powinno byc to powodem ponizania kogos czy czegos w tym rodzaju.

Pozdrawiam.
PIWA MU!

@spidiszare
zablokowali je, bo "uzytkownicy" tego forum, nie potrafili czytac przed kliknieciem :\
Leader Fox Dragstar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 20:18   #27
Sqrwysyn
Użytkownik forum
 
Sqrwysyn's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2008

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dexter17 Pokaż post
@up
Ale jesteś zajebisty, holy shit ;O
Wjechałeś Psiakowi na rodziców, co było bardzo 'elo' ;x
On zadał po prostu pytanie, które samo mi się nasunęło po tym, co "Sqrwysyn" napisał o swoim real life. Może chciał komuś zaimponować, że pracuje? Mało kogo to interesuje, ale oke. A Ty byłeś na tyle inteligentny, żeby 'wbić' na rodziców, kozak.

@Topic
Film fajny
Nie chciałem nikomu zaimponować, chciałem wyjaśnić jednemu delikwentowi, że to co ja robię w nocy jest mało ważne i nikt mi nie będzie mówił co mam robić - tak źle to napisałem i może za dużo, ale trudno, dążę do tego, że format rec jest bezpłatny, a jak będziemy pierdolić że jest zły i tylko cam akceptować to jeszcze chwila i nikt nie będzie dawał rec'ów bo uzna że nie ma sensu (po co dawać jak zaraz po tobie pojadą), a z drugiej strony nie wszyscy sobie mogą pozwolić na tc tv.
Czy podoba wam się spam w stylu rec didn't happen? Mi nie. Za dużo piszę, wiem i dlatego jak denerwują was moje posty to udawajcie, że ich nie ma i będzie po kłopocie.

Sorry za wielki offtop z mojej strony.
Sqrwysyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 23:55   #28
Slivi
Użytkownik Forum
 
Slivi's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Chynchy Dolne
Wiek: 36

Posty: 347
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kash Go We
Profesja: Elder Druid
Świat: Gdzies...
Skille: Rosna..
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cacuss Pokaż post
A ja kocham rec.

I mam nadzieję, że dla takich jak ja filmiki w tym formacie będą dalej nagrywane
popieram kolege

.rec forever xd
__________________



Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.

Albert Einstein
Slivi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2008, 01:58   #29
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

Jakoś bardziej wierze Sqrwysynowi niż poniektórym osobnikom na forum... ale naprawdę.. żeby modki się wpieprzały w kłutnie to już jest szczyt debilizmu... .i.
Ok'rzes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2008, 12:29   #30
KoXiS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 260
Stan: Aktywny Gracz
Pergamin Kris

Nie chce nic pisac, bo w jednym temacie Cie Przeprosilem, troche sie zdenerwowalem i napisalem co nie co. Chce tylko powiedziec, ze Twoj zyciorys nie interesuje wiekszosci osob na forum, wiec wyluzuj. Nic nie musisz nikomu udowadniac. Wiec nie rob tego, bo to temat o filmach, a nie maturze i Twojej pracy. Jak ktos nie wierzy co ukonczyles i w ogole (w tym ja) to ich sprawa. Ty wiesz, ze tak jest i to jest najwazniejsze.

P.S. Wiem, ze troche glupio, bo ja sie przechwalalem swoja ocena z jezyka polskiego ;p, ale to bylo zlekka prowokacyjnie napisane.
__________________
UZUMAKI NARUTO!

Ostatnio edytowany przez KoXiS - 14-06-2008 o 12:33. Powód: Kris
KoXiS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:55.


Powered by vBulletin 3