Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-10-2005, 22:37   #41
Rzorek
Użytkownik Forum
 
Rzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34

Posty: 73
Evul

a tak co do butow i main land... moz enie sa w stanie pojsc az tak daleko? moze po wodzie mozna przejsc max z 5 kratek? wtedy by wyjasnialo czemu nie poszedł na main.... buty moze faktycznie dostal od gm albo jak juz pisalem to cip'y zorbily teog chara zeby pokazac ze sie da? nie wiadomo
Rzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-10-2005, 09:02   #42
Rookmaniaczka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Jestescie do banni wszyscy !!!

Jezeli chodzi o zdjecie to fake a jesli chodzi o buty to nie sa buty do chodzenia po wodzie bo ja je kiedys widziałem na Rl i miał je muj kolega i to sa buty co idzie szybciej manna i zycie skraca czas regeneracj o 2 sek to taj kaj bys miał pacca i wykupine promocje!! ten muj kolgea nazywal ADI OF PALADIN i tez grał na danubi ale powiedział ze ta gra nie jest dla niego a wiec Cipsoft sobie robi jaja !!! i niech nie gadaja ze ta so buty do chodzenia po wodzie .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 10:52   #43
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

po raz kolejny mowie, to nie jest fake, TibiaNews by nie umiescila fake'a ma POTD uwczesniej nie sprawdzajac wiarygodnosci danego screena .. dowodem na to ze zostal sprawdzony moze byc to : http://www.tibianews.net/forum/viewtopic.php?t=1621

a tutaj dodam jeszcze wypowiedz moderatora forum przeznaczonego do dyskusji na temat SoF'a

Excessus
(TibiaNews Editor)



Joined: 18 Aug 2005
Posts: 529


PostPosted: Fri Oct 21, 2005 6:38 am Post subject: Reply with quote
Nonono... I swear this is NOT OT-Server or anything like that.

to potwierdza ze na pewno sprawdzili czy dana osoba na pewno posiada cos takiego ... wiec pozostaje nam tylko usilnie czekac, i moze sie doczekac az LONYA sie zaloguje [ sam czekalem ale sie nie doczekalem ] i moze zdradzi sekret... mozliwe jest ze Cip rzeczywiscie jest tworca tej postaci, chcac pobudzic nas w probach zdobycia Sword of Fury, puki co ... pozostaje nam tylko prubowac... ja sam mam pomysl jak mozliwe mozna go zdobyc, ale nie mam jednej rzeczy
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 10:53   #44
Prima Scorpio
Użytkownik forum
 
Prima Scorpio's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2005

Posty: 27
Profesja: Druid
Świat: Titania
Poziom: 20
Skille: 21/24
Poziom mag.: 39
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rookmaniaczka
Jezeli chodzi o zdjecie to fake a jesli chodzi o buty to nie sa buty do chodzenia po wodzie bo ja je kiedys widziałem na Rl i miał je muj kolega i to sa buty co idzie szybciej manna i zycie skraca czas regeneracj o 2 sek to taj kaj bys miał pacca i wykupine promocje!! ten muj kolgea nazywal ADI OF PALADIN i tez grał na danubi ale powiedział ze ta gra nie jest dla niego a wiec Cipsoft sobie robi jaja !!! i niech nie gadaja ze ta so buty do chodzenia po wodzie .
Wczoraj 22:37

MANNA??!! ROTFL to nie jest biblia zeby manna ludziom z nieba leciala jak mial promo to i tak mu szybciej leci a boots of waterwalking pozwalaja na wejscie NA 1 KRATKE na wodzie czyli morzemy sobie przejść malutka rzeczke. LOL a manna nie leci
Prima Scorpio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 11:15   #45
Nowy1983
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

O jezu ja widziałem na zdjeciu na rookgaardzie Scimitara zdjecia były stare z roku ja wiem 1998/99 bo ludziki były smieszne !! i miał go koles na Antice i napewno to nie był Fake !!
Aha jezeli koles miał Scmitara to napewno były jeszcze jakies inne potworki
.
Cos wam powiem ja zaczołem grac w tibie w 2001 roku pograłem na rooku jakies 11 miesiecy mialem postac nazywała sie JIMAL na danubi ale powiedziałem sobie koniec z tibia to nie gra dla mnie . Po 2 latach przerwy powracam bo z tego co widze grafika nieznacznie sie poprawiła i gra duzo moich kolegow . A teraz wam cos powiem moze nie wszyscy to wiedza jak sie idzie na chain armora schodzi sie po drabinie i sa orki i stuł idziesz na duł a tam jest taki znaczek + widac to na ziemi jakbyscie kiedys grali tak jak ja to brało sie kilof i kopało sie dziure w samym srodku krzyzyka ale juz tego questa tam nie ma a było tam klucz do chain armora i list z gratulacjami ale go przniesli blizej !! teraz sprawa ghula dojsc do ghula da sie trzeba mies zecz co sie respi raz na miesiac na stronie PACC tak samo sie respi na maine z tego co pamietam w jednym miejscu tez raz na miech . a teraz mino mag Potrzeba Copper keya nr.4002 i mozna go było znales tylko w jednym miejscu na rooku na szkieletach z salomonkami brało sie 3 boxy i wchodziło sie na wyzszy poziom w rogu było takie swiateło trzeba było isc po ciemku zeby to zobaczyc wtedy wchodzio sie do malego pomieszczenia na 2 kratki !! ale z tego co widze jak muj kolega tam był to juz tego nie ma ;/ Aha a jesli chodzi o tego sculla na rooku to kazdy sie zastanawia do czego on był to kiedy quest na bronze amulet szło sie po czache i po takie małe gowno nie wiem jak sie dokładnie to nazywa chyba IRON PIECS czy cos takiego i sie szło go wymienic na bronze amu..

P.S widze ze najwiekszy rookstayer ma 68 lvl gz ale ty chyba tylko expisz zeby jak najszybciej zrobic 100 lvl ;p huhuhu

P.s2 Zamierzam grac odnowa na Tibi I narazie nie wiem na jakim swiecie grac bo musze wiedziec gdzie jest mało rookstayerow bo to wzne bo jak mnie zauwaza ze wchodze w jedno miejsc to bedzie lipa a o tej dziurze nikt nie wie !! napiszcze na jakim sciecie gra MAŁO ROOKSTAYEROW
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 11:51   #46
Ukis mag
Użytkownik forum
 
Ukis mag's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005
Lokacja: w Polsce ;)
Wiek: 33

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Legion Mroku
Świat: Balera
Poziom: 25
Skille: 18/23
Poziom mag.: 30
Ukis mag ma numer GG 2117165
Domyślny Hmmm...

Nie jestem pewny ale czy to nie był QS??
Ukis mag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 12:51   #47
Rookmaniac
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2005

Posty: 5
Stan: Niegrający
Domyślny

jezeli chodzi o czaszke i iron to mam to i nic popytałem sie kazdego NPC I lipa

teraz o te boxy to sie koles pomyliles nie na salomonkach tylko tam gdzie jest czacha jest swiatelko ;p ale nie ma tam nic !!
Rookmaniac jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 13:29   #48
SimonEKO
Użytkownik Forum
 
SimonEKO's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: Kobyłka

Posty: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nowy1983
O jezu ja widziałem na zdjeciu na rookgaardzie Scimitara zdjecia były stare z roku ja wiem 1998/99 bo ludziki były smieszne !! i miał go koles na Antice i napewno to nie był Fake !!
Aha jezeli koles miał Scmitara to napewno były jeszcze jakies inne potworki
.
Cos wam powiem ja zaczołem grac w tibie w 2001 roku pograłem na rooku jakies 11 miesiecy mialem postac nazywała sie JIMAL na danubi ale powiedziałem sobie koniec z tibia to nie gra dla mnie . Po 2 latach przerwy powracam bo z tego co widze grafika nieznacznie sie poprawiła i gra duzo moich kolegow . A teraz wam cos powiem moze nie wszyscy to wiedza jak sie idzie na chain armora schodzi sie po drabinie i sa orki i stuł idziesz na duł a tam jest taki znaczek + widac to na ziemi jakbyscie kiedys grali tak jak ja to brało sie kilof i kopało sie dziure w samym srodku krzyzyka ale juz tego questa tam nie ma a było tam klucz do chain armora i list z gratulacjami ale go przniesli blizej !! teraz sprawa ghula dojsc do ghula da sie trzeba mies zecz co sie respi raz na miesiac na stronie PACC tak samo sie respi na maine z tego co pamietam w jednym miejscu tez raz na miech . a teraz mino mag Potrzeba Copper keya nr.4002 i mozna go było znales tylko w jednym miejscu na rooku na szkieletach z salomonkami brało sie 3 boxy i wchodziło sie na wyzszy poziom w rogu było takie swiateło trzeba było isc po ciemku zeby to zobaczyc wtedy wchodzio sie do malego pomieszczenia na 2 kratki !! ale z tego co widze jak muj kolega tam był to juz tego nie ma ;/ Aha a jesli chodzi o tego sculla na rooku to kazdy sie zastanawia do czego on był to kiedy quest na bronze amulet szło sie po czache i po takie małe gowno nie wiem jak sie dokładnie to nazywa chyba IRON PIECS czy cos takiego i sie szło go wymienic na bronze amu..

P.S widze ze najwiekszy rookstayer ma 68 lvl gz ale ty chyba tylko expisz zeby jak najszybciej zrobic 100 lvl ;p huhuhu

P.s2 Zamierzam grac odnowa na Tibi I narazie nie wiem na jakim swiecie grac bo musze wiedziec gdzie jest mało rookstayerow bo to wzne bo jak mnie zauwaza ze wchodze w jedno miejsc to bedzie lipa a o tej dziurze nikt nie wie !! napiszcze na jakim sciecie gra MAŁO ROOKSTAYEROW
ta? a wiedziales ze swiety mikolaj istnieje?

@topic
moze i ten screen to fake, ale kto wie.... NIKT niezna WSZYSTKICH tajemnic Tibii, i raczej nikt ich niepozna... przynajmniej nie za szybko... a rook... rook jest tylko poto zeby "jak najszybciej nabic 8 level i isc na maina".. chodz moze jednak cos wiecej?
__________________
...always forgive... but never forgot!...
SimonEKO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 15:50   #49
rook... my life
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2005

Posty: 18
Domyślny

a moza cos dostac od cipfirend w swiatyni jak sie pisze
-hi
-help/quest (obo***tnie)



na lunarze jest malo rokslayerow chyba
rook... my life jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 16:14   #50
Darkstone
Użytkownik forum
 
Darkstone's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 8
Stan: Rookstayer
Imię: Retia
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Askara
Poziom: 6
Skille: xx/xx
Brak ikony

@offtopic
wiecie że lonya ma 7 lev?
i tak pozatym kto w rl tibii ma softbootsy?
@topic
no trochę przesada nie dość że weszła na wyspę to jeszcze ogień przygasiła i po skałach weszła
Darkstone jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 17:04   #51
Mila babka
Zbanowany
 
Mila babka's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 44
Żarówka

Ej ziomki jest rozwiazanie jak ona na serio to zrobila to niech powie skad wziasc soft bootsy i jak wogole to zrobila.
Mila babka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 17:09   #52
Seler from ogrod
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

[quote=Sir Patologia][b]Ten serwis raczej nie daje fake (ma wielu GM w szeregach i jest w programie CipSoft). Tak jak powiedzieli teraz pytanie jak zdobyć Boots of Waterwaling[quote=Sir Patologia][b]
mylisz sie wezmy chodzby pierwszy skreen w tibi news ( konie ) ;p
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 18:33   #53
Rzorek
Użytkownik Forum
 
Rzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34

Posty: 73
Strzałka

Nowy1983
na nebuli jest chyba bardoz malo ludzi na rooku.... ogolnie malo ludzi gra na nebuli;/ wiec jak chcesz mozes ztam wpasc i robic lvl
Rzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 18:35   #54
Rzorek
Użytkownik Forum
 
Rzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34

Posty: 73
Szczęśliwy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka
Ej ziomki jest rozwiazanie jak ona na serio to zrobila to niech powie skad wziasc soft bootsy i jak wogole to zrobila.
brawoooooo bhehe ameryki to ty nie odkryles bo mowa o tym wczesniej...
Rzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 19:02   #55
Taka Tuca
Użytkownik Forum
 
Taka Tuca's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005

Posty: 193
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 25
Skille: br/pl
Poziom mag.: pl
Domyślny

Spojrzcie na ten napis w chat-window. Jezeli ona uzywalaby opcji "look", napis bylby zielony. To wyglada raczej na szpan i jest napisane w defaulcie :/. Wiecej to nie wiem, ale mi sie wydaje ze TO JEST FAKE. OTS to niby co?

@down: ech spojrzcie tylko na date dolaczenia i nick. To wszystko wyjasnia -.-
__________________
Darth Taca: wiesz co to spocony cyklop?
xxx: nom wkurza mnie ten bug ;/

Ostatnio edytowany przez Taka Tuca - 27-10-2005 o 21:24.
Taka Tuca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 20:45   #56
lolplaxxxx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
co wy na to?
A my na to jak na lato.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 12:34   #57
Shadow Slasher
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 10 2005

Posty: 3
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Gildia: nie ma
Świat: Dolera
Poziom: 10
Skille: 35/33
Domyślny

heh rozwiazalem ten "maly" quest... quest jest na MAINIE!!! w ksiazce jest napisane ze mage przylazl z mintwalin za pomoca teleportera i zamknal sie w separacji byc moze gdzies w mintwailn jest dziura do picka i tam jest teleporter.... takie jest moje zdanie
Shadow Slasher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 13:17   #58
Kwadratowe Koło
Zbanowany
 
Kwadratowe Koło's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005
Lokacja: ElblągŚwietnaMieścina LiczbaPostów: NieWięcejJakJegoIQ UlubionePowiedzonko: Buta humak, goshak pixo.

Posty: 403
Stan: Początkujący
Świat: Isara twa stara
Poziom: 1:(
Skille: 1337/-6
Poziom mag.: 9?
Domyślny

Mógł to być test serv, bo na teście wszystko jest mozliwe ;P
Kwadratowe Koło jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 13:29   #59
system0
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2004
Lokacja: #2600
Wiek: 36

Posty: 45
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Julera
Poziom: 43
Poziom mag.: 49
Domyślny

co do chodzenia po wodzie to w kazo jest cos interesujacego ... p.s w tibijskich ksiazkach tez sa ciekawe rzeczy
system0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 13:55   #60
LorsTede
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2005
Lokacja: Piaseczno kolo wawy
Wiek: 35

Posty: 16
Imię: Lors Tede
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Xsantra
Poziom: 27
Skille: 21/26
Poziom mag.: --
LorsTede ma numer GG 7709793
Domyślny Ludzie !!!!!!!!!!!!!!

Ludziska jak byscie troche mieli oleju w głowie to byscie zobaczyli w tibi ze sie tam naprawde nie da dojsc
na te kamienie nie da sie nic żucić wiec i nie da sie wejsc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LorsTede jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:31.


Powered by vBulletin 3