Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-05-2006, 21:43   #201
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
No jeśli tak piszesz to wiadomo, że nic nie wiesz, bo naprawde nic nie wiesz...
Pisze się Rookstayer, a nie jakiś rookslayer... Jeśli nie wierzysz link w podpisie do mojego tematu.... A jakbyś był Rookstayerem to byś wiedział, że tam jest skrzynka...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-05-2006, 00:44   #202
=Midnight=
Użytkownik Forum
 
=Midnight='s Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006

Posty: 39
Domyślny

Yyyy nevermind, sorki nie zauwazylem PW ;] Skasowac plax
__________________
-> regulamin

Ostatnio edytowany przez =Midnight= - 06-05-2006 o 00:46.
=Midnight= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 08:41   #203
Satola
Użytkownik Forum
 
Satola's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2005

Posty: 49
Stan: Początkujący
Imię: Satolka
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 38
Skille: 17/24
Poziom mag.: 46
Domyślny

Wczoraj na Test Servie usłyszałem pewną ciekawą historie. Podobno tamta 'droga' (od tp do drzwi) to poprostu było przejście GMów. Drzwi były otwierane w jedna stronę (w stronę OD mino maga do Mino Hell). Na początku zdziwiło mnie to ale później jeszcze ktoś powiedział że jak Tibia nie była dobrze 'rozwinięta' to było przejście dla GMów. Nie mam pojęcia czy to jest prawda... ale jakby się zastanowić to MOZE KIEDYS faktycznie była tylko 'droga' dla GMów.
Satola jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 09:47   #204
Dallheim
Użytkownik forum
 
Dallheim's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Na mostku w Rookgaard

Posty: 11
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 13
Skille: 20\20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
@up
No jeśli tak piszesz to wiadomo, że nic nie wiesz, bo naprawde nic nie wiesz...
Pisze się Rookstayer, a nie jakiś rookslayer... Jeśli nie wierzysz link w podpisie do mojego tematu.... A jakbyś był Rookstayerem to byś wiedział, że tam jest skrzynka...

Noo... zgadzam się z tobą. Przekręciłem wyraz. Ale gdyby nie Stonoga nigdy bym niebył rookstayerem. Bo stonoga to mój rodzny brat i on mnie w to wciągnął. Całe dnie siedzi na kompie ale tego posta pisze tylko dlatego że on wydrukował sobie jakieś texty z książek Tibijskich na kartkę, wziął słowniki i poszedł do 2 pokoju. Ja tam niemam takiej głowy do rooko ale coś tam wiem. Ja tam bym nigdy nie zmarnował nocki na ślęczenie przed kompem w poszukiwaniu czegośtam... Wiem że w pokoju MM jest skrzynka ale MM ją przesuwa? Jak tam widziałem to tam jest tylko łóżko, skrzynka nie-qestowa, 2 coal basin i takie jakby biurko jak jest pod biblioteką Seymoura. Ale żeby ją przesuwał??? Jak stonoga wyjdzie z pokoju to sie go spytam no chyba że mi odpowiecie.
Dallheim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 10:27   #205
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Hmmm ten cały obi coś mówi o tym, że kupuje szczóry, zajączki, ale nie orki ani humanoidy. Może, gdyby zanieść mu ciało człowieka i próbować sprzedać coś by więcej powiedział? Pokój na górze można również potraktować jako więzienie. Może by zamknął?
Wiem, że to nierealne .
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 11:56   #206
Stary Rencista
Użytkownik forum
 
Stary Rencista's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 8
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Król Powrót

Wznawiam swoje poszukiwania, ale czy nie zastanawialiście się tak bardziej poważnie Panowie dlaczego na żadnej ze stronek związanych z tibią odnośnie questów na rooku nie ma nic wspomnianego o możliwości posiadania spike sworda? (nie mam tutaj na myśli całego poradnika krok po kroku jak go zdobyć, ale chociaż takie słowo motywujące o tym że istnieje możliwość posiadania go).
Odnośnie mino maga - załóżmy że ktoś wie jak sie do niego dostać(przeszkodą dobrze znana nam wszsytkim są drzwi, które można otworzyć za pomocą klucza lub "magii") to i tak zabicie go mogłoby stanowić "mały" problem. Otóż ktoś wspominał na forum że można byłoby go rulować i później chyba znana nam metoda up/down wykończyć z poison arrowsów . Niestety zrulowanie go jest niemożliwe, mino mag musiałby wdepnąć we własne energy field(chyba że tak może zrobic - także jak coś to zwracam honor). Kolejną rzeczą byłby loot - istnieje możliwość że wypadnie nam Wand of Cosmic energy.
Tak samo również jakby istniała możliwość dostania sie do ghoula to zapewne Pan Sunrise posiadałby już dawno Scale Armor(które dosyć stosunkowo często wypada) jak i również life ring(a jak każdy z nas wiem jeszcze nikt nie powiedział że na rooku można mieć pierścien).
Podsumowując wynikałoby z tego że choćbym przekopał cały rook to i tak nie znajde wejścia.
Ten post niech nikogo niezniechęci(sam będe szukał odpowiedzi) ale napisałem go bo próbuje troche myśleć "realnie".
Stary Rencista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 20:10   #207
Vader452
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2005
Lokacja: A kto by tam wiedział.....

Posty: 6
Żarówka

Mam nowe tropy a mianowicie znalazlem pewną książeczke zapisaną językiem orków Treść :

Taka arash ouk karak minotaur
batash ferut out taka
minotaur karakim kiskesh
ORC BUTA BANA
BUTA BANA

Kto przetlumaczy???

Znalazlem też drugi trop :

Kiedy poszedlem obejrzec spikesworda na wysepce zwrócilem uwagę iż nie pisze tam Spike Sword tylko Sword Of Fury Więc może nalezy sie pytać NPC o sword of fury Mam nadzieje że pomogłem
Vader452 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 20:21   #208
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Niestety nie pomogłeś, bo książka była na forum tłumaczona wiele razy, a napis przed Spike Swordem chyba każdy kto chce go mieć zna na pamieć. Szukaj dalej , a może coś znajdziesz...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 21:08   #209
Vader452
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2005
Lokacja: A kto by tam wiedział.....

Posty: 6
Domyślny



No Cóż....szukam dalej Prowadze małe śledztwo na Morganie i wszyscy którzy mają jakies informacje lub chcą mi pomóc rozwiązać zagadke moje gg - 6673155
Vader452 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 01:22   #210
Morbom
Zbanowany
 
Morbom's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2006
Lokacja: Elbląg

Posty: 124
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

bardzo duzo wiecie i mam nadzieje ze rozwiklacie w koncu ta zagadke..
Codziennie bede tutaj zagladal

Posklejajcie to jakos w kupe
Morbom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 11:46   #211
Jordan rookguardion
Użytkownik forum
 
Jordan rookguardion's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 15
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Saphira
Skille: rosną
Poziom mag.: =]
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vader452
Mam nowe tropy a mianowicie znalazlem pewną książeczke zapisaną językiem orków Treść :

Taka arash ouk karak minotaur
batash ferut out taka
minotaur karakim kiskesh
ORC BUTA BANA
BUTA BANA

Kto przetlumaczy???

Znalazlem też drugi trop :

Kiedy poszedlem obejrzec spikesworda na wysepce zwrócilem uwagę iż nie pisze tam Spike Sword tylko Sword Of Fury Więc może nalezy sie pytać NPC o sword of fury Mam nadzieje że pomogłem

niestety te książki już były tłumaczone wiele razy (ale wciąż nie moge trafic na ich tlumaczenie) a że tam jest sword of fury to też już wszyscy wiedzą niestety nie pomogłeś
Jordan rookguardion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 12:14   #212
Gold Raven
Użytkownik Forum
 
Gold Raven's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2004
Lokacja: Chrzanów

Posty: 230
Imię: Gold Raven
Profesja: Rookstayer
Świat: Danubia
Poziom: 49
Skille: 23/30
Gold Raven ma numer GG 2265742 Gold Raven ma login Tlenu gilette@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jordan rookguardion
niestety te książki już były tłumaczone wiele razy (ale wciąż nie moge trafic na ich tlumaczenie)
Niestety jesteś w błędzie. Przetłumaczono jedynie książkę, w której jest spis przedmiotów, pozostałe dwie są nadal nieprzetłumaczone. Książki można znaleść koło bear room'u.
Gold Raven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 12:30   #213
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Cytuj:
Niestety jesteś w błędzie. Przetłumaczono jedynie książkę, w której jest spis przedmiotów, pozostałe dwie są nadal nieprzetłumaczone. Książki można znaleść koło bear room'u.
Niestety ty jestes w błędzie, bo te książki były już tłumaczone... Ta książka mówi o tym, że Minotaury więzią Orci, i Orci mówią, że Minotaury są złe, i że Orci się zbuntują... Jak znajde dokładne przetłumaczenie to potem dam edita...

@Edit
Najpierw link do tematu z przetłumaczeniem książki (pierwszy lepszy, bo ich było już pełno):
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=50811

A teraz tłumaczenie książki:
Minotaur nas tu więzi
My go nie lubic
Minotaur zostanie zabity (przez nas)
Orki się zbuntują
Się zbuntują

I to by było na tyle...

Ostatnio edytowany przez Kshaq - 07-05-2006 o 12:52.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 18:48   #214
Kali rookstayer
Użytkownik forum
 
Kali rookstayer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 37
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Kali rookstayer ma numer GG 7192561 Kali rookstayer ma login Tlenu damian-kali@o2.pl
Domyślny mino mag

Zauwazylem wasze wielkie zaangażowanie w probie rozwiazania tej zagadki (w szczegolnosci stonoga i kshaq)wiec postanowilem przylaczyc sie do waszej akcji i zrobilem sobie rookstayera na azurze.Jednak wedlug mnie drogi do mino maga nie powinnismy ,,szukac'' na rooku ale na mintwalin.Jak mowia ksiazki to wlasnie tam znajduje sie teleport ktorymi wspomagane byly posilkami minosy z mino hell.Wiec proponuje najpierw przeszukac(przepickowac) cale mintwalin i dopiero gdy tam nie bedzie zadnego tp do mino hell(komnaty mm) probowac szczescia na rooku.Gdyby juz ktos znalazl ten tp to bez problemu(po teleporcie do mm) udaloby sie go zabic mozliwe ze tam bylby teleport do sofa i wtedy mozna by bylo go przezucic przez rzeke do rookstayera;].Gdy odhakuje swojego chara sprobuje z qmplami przeszukac mint ale niech kazdy sprobuje osobno i podzielimy sie informacjami razem przez gg lub forum
Kali rookstayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 19:22   #215
Stary Rencista
Użytkownik forum
 
Stary Rencista's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 8
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@Kali rookstayer
Moim zdaniem drogę do Mino Maga można tylko i wyłącznie szukać na rooku(o ile wogóle istnieje)...
"Pickowanie" Mitwalin nie ma sensu...
Nawet gdyby Ci się udało to niewiadomo czy akurat teleport znajdujący się w komnacie mino maga prowadzi do Spike Sworda...
To chyba na tyle...
Stary Rencista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 19:30   #216
Kali rookstayer
Użytkownik forum
 
Kali rookstayer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 37
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Kali rookstayer ma numer GG 7192561 Kali rookstayer ma login Tlenu damian-kali@o2.pl
Domyślny no nie wiem

nie jestem pewny tego co mowisz
pomysl sobie ile ludzi przeszukalo juz rooka od wschodu do zachodu i od polnocy do poludnia a jeszcze nikt nie wpadl na pomysl zeby sie glebiej zapuscic w mint. sorry za double miss click

Ostatnio edytowany przez Kali rookstayer - 07-05-2006 o 19:34.
Kali rookstayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 19:33   #217
Kali rookstayer
Użytkownik forum
 
Kali rookstayer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 37
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Kali rookstayer ma numer GG 7192561 Kali rookstayer ma login Tlenu damian-kali@o2.pl
Domyślny no nie wiem

nie jestem pewny tego co mowisz
pomysl sobie ile ludzi przeszukalo juz rooka od wschodu do zachodu i od polnocy do poludnia a jeszcze nikt nie wpadl na pomysl zeby sie glebiej zapuscic w mint.Na podstawie przeczytanych ksiazek jestem prawie pewnie ze na mint jest tp do mino hell pisze w nich ze minosy z mint teleportowaly sie do mino hell aby tam pomoc swoim rowiesnikom.Wiec teleport istnial i moze istnieje
Kali rookstayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 19:41   #218
Stary Rencista
Użytkownik forum
 
Stary Rencista's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 8
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Może i masz racje, w takim razie życze Ci powodzenia

Ps. Ja i tak się trzymam swojej teorii - jak szukać dojścia do Mino Maga to tylko na rooku...
Stary Rencista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 21:02   #219
Jordan rookguardion
Użytkownik forum
 
Jordan rookguardion's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 15
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Saphira
Skille: rosną
Poziom mag.: =]
Pergamin

dzieki za tłumaczenie Kshaq a wiesz moze co jest napisane w tej trzeciej (nie tej liscie przedmiotow)??
Jordan rookguardion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 21:11   #220
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:35.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:45.


Powered by vBulletin 3