Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-07-2005, 23:26   #21
Lord Of Knight's
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2005

Posty: 140
Domyślny

Kubon mówisz ze zycie Knightem jest nudne to chyba nigdy NIm nie grałeś =D.Knight to jest dopiero extremalne zycie...a nie Pallek fakt ze tez ale nie takie jak Knight...Jezeli blokujesz np 5 zlurowanych Gs'ów to jest Twojim zdaniem nudne?Blokujesz wszystko Dl'e i Dragi na raz i to jest nudne.Rzeczywiście...bardzo nudne to jest dopiero Hardcore jak bloczysz demona albo jak bloczysz Necro Room..
Lord Of Knight's jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2005, 23:32   #22
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Of Knight's
Jezeli masz ze sobą jakiegos kolege to weź sobie Sorca albo Druta.Będziesz mu sprzedawał Uhy w zamian za blokowanie
nie myslisz

dopoki nie bedzie mocno bic z run szybko wyplucze sie z kasy, z blokerem czy bez ( zwlaszcza jesli bloker bedzie uzywal uhow ). Dodatkowo chwile potem wspominasz o huntach w ktorych sie nie zwroci za runy ..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Of Knight's
Pall napoczątku jest mozolny(...)potrzebujesz masy kasy na bolty/hmmy/uhy a na nowych serverach raczej na starcie nie posiada się takiej ilosci kasy
trzeciego dnia po starcie pala chodzilem na guardy, w depocie mialem 11 k, nie skillowalem. Dla porownania ryckiem w tym czasie dobilem 16 lev i skille 46/46, sorcem zrobilem 20 lev ze slabym mlvl. Gralem po 3-4 godziny dziennie, nie mam pacc, nie jestem dobrym graczem. Jesli nadal uwazasz ze palek jest mozolny to powiedz mi ktora profesja nie jest..
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2005, 10:07   #23
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Burakou
Jeśli chcesz być szanowany to wybierz sorca, bo każdy przechodząc obok ciebie będzie się bal, że dostanie z SD tudzież UE
MOZE I TAK ALE..
1)bedziesz marnowal godziny na te cho....ne runki i mane
2)bedziesz mial malo hp i cap
3)expowanie sorciem dla mie jest do kitu wymarnujesz bp sd na takiego gsa a to ci sie nie zwruci
4)trenowanie nie ma szesu i tylko bedziesz liczyl na magie
5)sorci nie trenia moga dostawac wieksze ataki niz knight

dlatego wybralem knighta XD

Ostatnio edytowany przez janek@ - 25-07-2005 o 10:09.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2005, 10:43   #24
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

@up:

1. gdy zaczynasz uzywac runek stac cie by je kupic
2. malo hp - mana shield; malo cap - na runy starczy, kupuje sie lekki eq i jakos sie z tym zyje
3. gratuluje pomyslowosci - bp sd w gsa =.=; mi na gsa schodzi srednio 2-3 hmmy, nie bije ich bo mi sie nie zwraca
4. skoro trenowanie nie ma sensu to nie trenuj i nie widze problemu
5. zalezy od eq - ktos inteligentny juz na forum wspominal ze dobrze ubrany drut/sorc moze spokojnie blokowac hero

nie pisz o czyms o czym nie masz pojecia
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:47.


Powered by vBulletin 3