Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Iridia

Notki

Iridia Wydarzenia ze świata Iridia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-07-2008, 20:44   #1
_Dari__
Użytkownik Forum
 
_Dari__'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2008

Posty: 21
Domyślny Uriza powraca !!

W pierwszych słowach tego postu (a zarazem tematu) pozdrawiam was serdecznie!!

Na początku parę słów wstępu dla ludzi, którzy nigdy o nas nie słyszeli (bo z pewnością tacy jeszcze są). Otóż nazywamy się Uriza PK Team i powstaliśmy 1 Maja 2007 roku na serwerze Morgana. W skład drużyny wchodziło przelotnie wiele osób, ale 2 były w nim od początku do końca. Pierwszą z owych postaci była Uriza, obecnie jedna z największych legend Morgany. Co rzadkie, nie osiągnęła swojej popularności poprzez wysoki lvl, ale nieczęsto spotykaną charyzmę i niesamowity talent do przyciągania ludzi. Była niezwykle szanowana przez wiele postaci na całym świecie, albowiem jej szczytnym celem było wyplenieniem z servera wszystkich objawów chamstwa tj. PK,PA oraz różnej maści hakerów i złodziejów. Mimo trzech hacków i jednego zrokowania nie poddawała się i nadal utrzymywała porządek na całym świecie. Dopiero nieszczęśliwa miłość całkowicie ją podłamała i ostatecznie wycofała się z życia publicznego Morgany. Drugą postacią jestem ja, Dari, wierny druh Urizy, a także jej doradca w trudnych sytuacjach, który przez cały czas stał u jej boku. Jak już wcześniej wspomniałem, nasza drużyna trudzi się pokonywaniem wszystkich niegodziwców którzy stąpają po ziemiach danego servera. Otóz mam dla was dobrą wiadomość. Wraz z mym przyjacielem broni Urizą zdecydowaliśmy się przenieść na świat Iridię i wziąć go pod skrzydła sprawiedliwości. Z pewnością zadajecie sobie pytanie "dlaczego my ?" Po pierwsze musieliśmy ukarać Morganę, za tego niegodziwca, który zakpił sobie z uczuć Urizy, więc porzuciliśmy tego plugawy i stracony serwer na zawsze. Po drugie szukaliśmy serwera w miarę zniszczonego przez chamstwo, ale nie na tyle, aby nie można było go uratować, a Iridia wspaniale spełniała owe warunki. Każdego, który chce zobaczyć nasze dokonania odsyłamy na podforum Morgany oraz na stronę www.youtube.com gdzie po wpisaniu w wyszukiwarce Uriza PK team pokażą się nasze spektakularne akcje na jednych z największy niegodziwców tamtych czasów. A więc ?

KU LEPSZEJ IRIDII

Dziękuję za czytanie i przepraszam za błędy.
__________________
Lecz my nie będziemy pokorni,
Nie będziemy bezsilni i bierni,
Weźmiemy co będzie po ręką,
I staniemy po stronie rebelii !!
_Dari__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2008, 21:29   #2
MiszczuPefalpe
Użytkownik Forum
 
MiszczuPefalpe's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Uriza
Świat: Morgana
Poziom: za~
Skille: wyjeba~
Domyślny

Czesc Iridanczycy i Irydanki z serva Iridia. Jak wspomnial muj towarzysz broni i glowny general i dyplomata i najlepszy zolniez warow tibijskich zamierzany dedac kazdego nooba pa thiefa rs'a white skula i tego co podstempnie daje party badz bez powodu wbija yellow skula na ktoryms porzadnym graczu. Poprowadzimy ten serv ku lepszej przyszlosci. Prosimy Virtue o kontakt w celu podzialu wplywow na serwerze
Pozdrawiam
Uriza
MiszczuPefalpe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 21:41   #3
evarem123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2008
Lokacja: Hehe

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

haha pamietam was z morgany, zawsze wam kibicowalem.
mam nadzieje (jestem pewny) ze rowniez godnie UKARACIE tym razem Iridie!
Życze powodzenia, pozdrawiam i czekam na jakis filkmik, czy to z youtube czy tibiacam!
evarem123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 22:25   #4
Czeczeniec
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2007

Posty: 36
Domyślny

tej wy chyba jacys niedorobieni jestescie.... uriza team omg a z filmami na youtube to mnie zagiales klepiecie hmmmm 20-30 lvle ziąąąąą kól co za nooby buahhahahhahaha
Czeczeniec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 22:39   #5
evarem123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2008
Lokacja: Hehe

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

wez wy*******aj do czeczeni flecie, Uriza team jest najlepszy na swiecie calym!!!! i nie zaczynaj z nimi bo cie zabija i bedziesz plakal
evarem123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 22:50   #6
Czeczeniec
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2007

Posty: 36
Domyślny

up


no fakt zabija i co poczne ;/;/;/ na filmach meczyli sie z 20 lvlami wiec tutaj tym bardziej nic nie osiagna i mi sie tu nie pucuj bo ci tam podlece w pape dostaniesz i sie skonczy
Czeczeniec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 22:50   #7
Hoost
Użytkownik Forum
 
Hoost's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Siemianowice Slaskie

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pan Hoost
Profesja: Knight
Gildia: Time To Die
Świat: Menera
Poziom: 20
Skille: 60/60+
Poziom mag.: 4
Domyślny

hahaha znowu wy hahaha
już na morganie maja was za noobow to sie przenosicie? i będziecie KARAĆ? hahahah
ludzie z Iridii nie słuchajcie ich i lejcie ich przy pierwszej okazji

Pozdro
hahah za.pl
__________________
Hoost jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 23:17   #8
_Dari__
Użytkownik Forum
 
_Dari__'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2008

Posty: 21
Domyślny

W pierwszych słowach tego postu pozdrawiam was serdecznie !!

Na początku muszę nadmienić, iż wasze wypowiedzi na temat pojawienia się nas na tym świecie wywołały we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony zaobserwowałem wsparcie duchowe i poparcie naszej słusznej sprawy, jakiej się podejmujemy. Niestety, z drugiej strony spotykamy się z kpiną, wyzwiskami i pogardą. Ale podchodzimy do tych jakże stronniczych opinii z dystansem. Wiemy, iż owe posty piszą osoby niezrównoważone psychofizycznie, tudzież znajdujące się pod wpływem niejakich afektów lub innych silnych emocji, więc nie mamy do was pretensji. Domyślam się, że gdy przeczytacie mój początkowy post jeszcze raz i zastanowicie się nad nim głębiej, docenicie i będzie wspierać nasz słuszny cel, mający w centrum uwagi doprowadzenie do porządku, ładu oraz szczęścia i jak to śpiewali Pink Floydzi osiągnięcia stanu "Comfortably Numb"(nawiasem mówiąc cudowny utwór). A więc ?

KU LEPSZEJ IRIDII !!!

Dziękuję za czytanie i przepraszam za błędy.
__________________
Lecz my nie będziemy pokorni,
Nie będziemy bezsilni i bierni,
Weźmiemy co będzie po ręką,
I staniemy po stronie rebelii !!
_Dari__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 23:49   #9
Pimol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2008
Lokacja: Rybnik

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Doja'dus
Profesja: Druid
Gildia: Bongo Team<3
Świat: Iridia
Poziom mag.: 50
Pimol ma numer GG 2729017 Pimol ma login Tlenu vides@o2.pl
Domyślny

myslicie ze bongosow wygryziecie? PANOWIE
@edit
jednak sorry
Wojtek/Harrus Pallus 23:44:08
k
Wojtek/Harrus Pallus 23:44:11
*******amyu
Wojtek/Harrus Pallus 23:44:15
z serva
__________________
Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój,
moim honorem zwycięstwo jest więc
nie liczy się nic prócz przelanej krwi
i dumy mych braci walczących by żyć.
A kiedy mrok otuli świat,
gdy cisza nastanie wśród zastygłych ciał,
oddam hołd bogom za świętą ich moc,
za siłę która pozwala mi trwać.

http://www.grapheine.com/bombaytv/in...d8571c901fabd9

Ostatnio edytowany przez Pimol - 17-07-2008 o 23:53.
Pimol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 02:55   #10
Czeczeniec
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2007

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Dari__ Pokaż post
W pierwszych słowach tego postu pozdrawiam was serdecznie !!

Na początku muszę nadmienić, iż wasze wypowiedzi na temat pojawienia się nas na tym świecie wywołały we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony zaobserwowałem wsparcie duchowe i poparcie naszej słusznej sprawy, jakiej się podejmujemy. Niestety, z drugiej strony spotykamy się z kpiną, wyzwiskami i pogardą. Ale podchodzimy do tych jakże stronniczych opinii z dystansem. Wiemy, iż owe posty piszą osoby niezrównoważone psychofizycznie, tudzież znajdujące się pod wpływem niejakich afektów lub innych silnych emocji, więc nie mamy do was pretensji. Domyślam się, że gdy przeczytacie mój początkowy post jeszcze raz i zastanowicie się nad nim głębiej, docenicie i będzie wspierać nasz słuszny cel, mający w centrum uwagi doprowadzenie do porządku, ładu oraz szczęścia i jak to śpiewali Pink Floydzi osiągnięcia stanu "Comfortably Numb"(nawiasem mówiąc cudowny utwór). A więc ?

KU LEPSZEJ IRIDII !!!

Dziękuję za czytanie i przepraszam za błędy.


"ku lepszej iridi" meczac sie z 20-30 w porywach mysle 40 lvlami faktycznie zmienicie iridie w super czysty server bez pa pk etc, nie chcialbym nikomu lizac dupy ale szczerze mowiac to bongosi takich ludzi zabijaja na poczekaniu noob charami ;/ wiec co wy przepraszam chcecie tu zdzialac???
Czeczeniec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 03:00   #11
Kaks
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

EJ SŁYSZAŁEM PLOTKE ŻE CHCĄ ZNISZCZYĆ BONGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosze o Wielki możesz podać mi mój payment?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 08:45   #12
Akunis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Lokacja: Nigdzie

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arkanium
Świat: Iridia
Poziom: 113
Skille: ~
Poziom mag.: 76
Domyślny

Te zdjecia w Avatarach to wasze rl foty ? :ev ul:
__________________
Let's dance..
Akunis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 09:50   #13
Tristan_da_Sworder
Użytkownik Forum
 
Tristan_da_Sworder's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2008

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Jiridja
Domyślny

To moze ja przetlumacze?

Na poczontku pare sluf fstempu dla ludzi ktuzy nigdy o nas nie slyszeli (bo s pewnosciom tacy jeszcze som). Otusz nazywamy siem Uriza Peka Tim i powstalismy 1 maja 2007 roku na serveze Morgana. W skuad drórzyny wchodzilo pszelotnie wiele osup ale 2 byly w nim od poczontku do konca. Pierwszom z owych postaci byla Uriza obecnie jedna z najwienkszych legend Morgany [LOL]. Co zadkie nie osiongnela swojej popularnosci pszez wysoki lewel ale nie czensto spotykana haryzme i nie samowity talent do pszyciongania ludziow. Byla niezwykle szanowana przes wiele postaci na cauym sfiecie albowiem jej szczytnym celem bylo wyplenieniem z serwera fszystkih objawuf chamstfa tj. peka pea oras rurznej masci hakeruf i zlodziejuf. Mimo czeh chakuf i jednego zrokowania nie poddawala sie i nadal utrzymywala pozondek na calym sfiecie. Dopiero nie szczenslifa milosc calkowicie jom podlamala i ostatecznie wycofaua sie z rzycia publicznego Morgany. Drógom postaciom jestem ja Dari, wierny dróch Urizy a takrze jej doratca w trudnych sytuacjach ktury pszes caly czas stal u jej boku. Jak jusz wczesniej wspomniauem nasza drórzyna tródzi siem pokonywaniem fszystkich niegodzifcuf kturzy stompajom po ziemiah danego serwerQ. Otusz mam dla was dobrom wiadomosc. Wraz z mym pszyjacielem broni Urizom zdecydowalismy siem przeniesc na sfiat Iridia i wzionc go pod skszydla sprawiedliwosci [ a prawa ?]. S pefnosciom zadajecie sobiem pytanie "dlaczego my" po pierfsze musielismy ukarac Morgane za tego niegodzifca ktury zakpil sobiem z uczóc Urizy wienc pozucilismy tego plógawy i stracony serwer na zafsze. Po drógie szókalismy serwera w miare zniszczonego pszes hamstfo ale nie na tyle aby nie morzna byuo go óratovac a Iridia fspaniale spelnia ove varónki. Karzdego ktury hce zobaczyc nasze dokonania odsylamy na podforum Morgany oras na stronke wuwuwu.joutube.kom gdzie po fpisaniu w wyszókiwarce Uriza Peka Tim pokarzom siem nasze spektakularne akcje na jednyh z najwienkszyh niegodzifcuf tamtych czasuf. A wienc? KU LEPSZEJ IRIDII.


A wiec? Tobie i twojemu koleszkoffi jusz podzienkujemy, ciao.
__________________
/Wesoly Bananek says HIHO
Tristan_da_Sworder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 11:36   #14
chive
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2008
Lokacja: Wrocław

Posty: 99
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Urizo! Jestem gotow wejsc za Toba w ogien.
Jako jeden z niewielu graczy z morgany pamietam jak wiele uczynilas, by nam zwyklym graczom gralo sie lepiej. Nie zapomne gdy wchodzac do venore, slyszac okrzyki powitalne od mieszkancow tego miasta, gdzie bylem tez ja, usmiechnelas sie w moja strone i pomachalas reka. dzieki temu poczulem, ze moge byc przy Twym boku do konca swego zycia. Tak tez bede Cie wspieral i meznie dazyl do upragnionego celu ku Twemu boku. Podaj mi swoj nowy nick na privie i bedziemy dzialac. Na pewno sie na mnie nie zawiedziesz.

KU LEPSZEJ IRIDII!
chive jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 15:04   #15
Tristan_da_Sworder
Użytkownik Forum
 
Tristan_da_Sworder's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2008

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Jiridja
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chive Pokaż post
Urizo! Jestem gotow wejsc za Toba w ogien.
Jako jeden z niewielu graczy z morgany pamietam jak wiele uczynilas, by nam zwyklym graczom gralo sie lepiej. Nie zapomne gdy wchodzac do venore, slyszac okrzyki powitalne od mieszkancow tego miasta, gdzie bylem tez ja, usmiechnelas sie w moja strone i pomachalas reka. dzieki temu poczulem, ze moge byc przy Twym boku do konca swego zycia. Tak tez bede Cie wspieral i meznie dazyl do upragnionego celu ku Twemu boku. Podaj mi swoj nowy nick na privie i bedziemy dzialac. Na pewno sie na mnie nie zawiedziesz.

KU LEPSZEJ IRIDII!
...? Pierdolnij sie w leb, gry ci sie pomylily
__________________
/Wesoly Bananek says HIHO
Tristan_da_Sworder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 15:25   #16
grasan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008

Posty: 9
Stan: Początkujący
Imię: Grosan
Świat: Avalon
Poziom: 1
Domyślny

A ja w odróżnieniu od wszystkich życzę wam miłej zabawy i zabijania 20-30 lvl pk...
grasan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 17:17   #17
Akunis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Lokacja: Nigdzie

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arkanium
Świat: Iridia
Poziom: 113
Skille: ~
Poziom mag.: 76
Domyślny

te wasze opowiesci sa lepsze niz niejedna telenowela w tv..az sie lezka w oku kreci

Vincento powiedz cos na ten temat.Bo ostatnio jestes jakis nieaktywny!
__________________
Let's dance..
Akunis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 19:56   #18
MiszczuPefalpe
Użytkownik Forum
 
MiszczuPefalpe's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Uriza
Świat: Morgana
Poziom: za~
Skille: wyjeba~
Domyślny

Irydinczanie Dari dokladnie wyjasnił nasz chwalebny cel. Te posty niektorych czytelnikow tego forum przepelnione niegodziwoscia kierunku mojej osoby sa jedynie swiadectwem strachu autoruw. Dobrze wiedza ze naleza do grona pk pa rsow thiefow i noobow i ze ich dni sa policzone wiec probuja z nami walczyc na forum. Lecz wygrac z nami na forum albo w wojnie w tibi nikomu sie nie udalo. Wiec prawi obywatele i obywatelki iridanskiej krainy nie lekkajcie sie. Niedlugo zapanujemy na tym servie i kazdemu bedzie sie tu zylo lepiej. Obawiamy sie jedynie o ewentualne kolejki do logowania do gry albe cuz wszystkiego sie miec nie da. Jeszcze pare slow do poszczegolnych graczy i noobow.

evarem123
Wiem ze nasza popularnosc jest ogromna. To dzieki naszym szlachetnym i prawym czyna karajacym noobstwo osiagnelismy tak ogromne uznanie i szacunek. Dziekuje za wsparcie w tak trudnych chwilach jakim jest poczatek. Pamietaj ze nie zapomnimy o tobie. Pryz roydawaniu respow w niedalekiej przzszlosci.

Czeczeniec
To osoba jak dari wspomnial niezrownowazona psychofizycznie gdyz jak Czeczeniec byl maly to go tato podrzucil 6 razy i 5 razy zlapal. Jestes 1 na naszej liscie do pogromienia. Sprawiedliwosc cie dopanie. Juz nasi spy rozpytuja sie o Twoj nick tibijski.

Hoost
Powiem tylko tyle. Smieje sie ten co sie smieje ostatni.

Kaks
my nie jestesmy do kupienia. my was zniszczymy w imie sprawiedliwosci wystarczy nam uznanie graczy to jest nasza nagroda

chive
chive nie jeden obiecywal ze pujdzie za mna w kazdy rodzaj fielda i nie raz sie zawiadlam. Jednak czyje do ciebie sympatie i dam Ci szanse. Udowodnij swe mestwo a dolaczysz do anszego elitarnego grona

Tristan_da_Sworder
Tristan_da_Sworder chcial bym fajny. Ale jak zwykle... Wiec aby poprawic wam popsute humory po przeczytaniu jego postu ( o ile ktos czyta takie wymiociny) zagadka!!
o robi muzgojad w glowie Tristan_da_Sworder?
....
Zdycha z glodu ahahaha xD

Ku lepszej Iridi
Wasza legenda
Uriza
MiszczuPefalpe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 19:59   #19
Fureyka
Chica mala
 
Fureyka's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: España
Wiek: 35

Posty: 584
Domyślny

Droga Urizo, dlaczego opuscilas Morgane?
__________________



Polska supported fansite!
Newsy, forum, download, poradniki, kalkulatory, analizator serwer loga, występowanie bossów i wiele innych!
Fureyka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 21:09   #20
Czeczeniec
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2007

Posty: 36
Domyślny

up

bo skonczyly sie 10-20 lvle do zabijania

moze i staruszek podrzucal mnie pare razy do gory no ale ja przynajmniej go mialem i mam zreszta nadal ;];] jak chcecie mnie ubic to tylko wpadnijcie do carlin tam bywam najczesniej, wlasciwie zawsze. pozdro Kó lebszej Iridi!!!
Czeczeniec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:25.


Powered by vBulletin 3