Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-01-2010, 22:07   #161
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

Ja pierdole.. Polska to zadupie! afryka też (trochę większe)... Zresztą Polacy są zawsze bardziej dymani niż Afrykanie.
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-01-2010, 22:38   #162
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Gratulacje, pokazałeś, że jesteś SKRAJNYM debilem/ignoratnem.
Też mi miło :-)

Cytuj:
Nie ma żadnej różnicy między polską, nawet biedną dzielnicą a jakimś afrykańskim krajem, w którym jakiś p*****ny dyktator trzęsie całą okolicą, a ludność masowo umiera z głodu czy jakichś epidemii.
Te różnice właśnie wymieniłeś, geniuszu.

Cytuj:
Mówiąc o pomocy Afryce mam na myśli pomoc LUDZIOM (bo to ludzie, wiesz?)
Ale upośledzeni cywilizacyjnie.

Cytuj:
I faktycznie, wysyłanie tylko paczek z jedzeniem nie ma większego sensu, ale jakaś dobrze skoordynowana, wielowymiarowa pomoc naprawde może przynieść dobre rezultaty.
W końcu się z Tobą zgadzam!
Ale to i tak nie ma sensu, bo trzeba pierw zmienić mentalność by cokolwiek parło do przodu, a to... jest nieopłacalne, jak mówiłem.

Cytuj:
zostania zniewolonym przez jakiegoś niemca czy kogoś tam. Albo lepiej, żeby cIĘ porwali dla okupu, a rodzice uznali, że nie opłaca się go dawać : )
Mówi to człowiek który domaga się pomocy dla innych, ku**a, słodkie.

Cytuj:
Btw. zapewne fakt, że jest tam xx razy niebezpieczniej niż w Polsce nie ma żadnego wpływu na te proporcje. Zresztą, proszę o jakieś dane statystyczne.
Proszę.
http://parl.sejm.gov.pl/WydBAS.nsf/0/95AF503F8EB2115FC125757D002FA0F8/$file/Analiza_%20BAS_2009_15.pdf
Dane mam stąd.

Liczba osób z pozwoleniem razem około: 400'000 (Liczę już też łowiecką i sportową). Ludzi w Polsce- około 38'000'000. 0.01 osób ma legalnie broń. Nielegalnie można by doliczyć drugie tyle. Daje nam to 0.02. Daje nam to z 10 (i tak lekko zawyżyłem przez szybkość w obliczeniach) osób z bronią na 1000. Zadowolony?
Porównaj to z Afryką, gdzie kałach jest normalnym widokiem.

Cytuj:
Np. jakich ?
Zmywak, proste zadania budowlane, sprzątacze, śmieciarze, nawet kasjerzy.

Cytuj:
ctrl +c/v
Owe posty zostały usunięte przez Ashlona. Więc wybacz, lecz ich nie dostaniesz ;-)

Cytuj:
Internet , skarbnica wiedzy . Czyli jednak mało widziałes .
Moja w/w wypowiedź się kłania.

Cytuj:
Przeciętny Amerykanin nie odróżnia nazwy jednego ze stanów w USA od pewnego państwa na Kaukazie
Bo ich poziom nauczania jest żałosny... :-P

Cytuj:
Nie chce mi się z tobą kłócić, w dobie kryzysu, coraz więcej Brytyjczyków traci pracę, w szybkim tempie wzrasta niezadowolenie obywateli. A jak naród niezadowolony, to najlepiej frustrację przelać na emigrantów, stąd coraz większa niechęć Brytyjczyków do Polaków i "chęć wyjebania wąsatych pijaczków z powrotem do Polski". Specjalnie wziąłem w cudzysłów, znajomy się o tym przekonał na własnej skórze ;]
A czy ja gdziekolwiek napisałem, że szukanie pracy za granicą na szczeblach niższych niż "proffesional" to coś dobrego? :-D

Cytuj:
Polacy też bywali niewolnikami. Taki chłop pańszczyźniany byłby najlepszym przykładem.
Niemcy, Rzymianie, Brytyjczycy i tak dalej też :-P

Cytuj:
A i podejrzewam, że dzisiejsza Afryka nie różni się zbytnio od Polski, powiedzmy, 400 lat temu - brak poszanowania dla prawa, samowola "szlachty", ignorancja, wyzysk, rozwarstwienie społeczne, bieda i pewnie jeszcze multum cech wspólnych można by znaleźć. Bardzo więc możliwe, że gdyby jakoś dało się przyspieszyć Afryce rozwój cywilizacyjny (technologiczny i społeczny) o te 400 lat, stałaby się ona taka, jak dzisiejsza Polska, więc może nie spisujmy jej jeszcze na straty...
Ciekawa teoria... Lecz te zadanie jest chyba niemożliwe do wykonania.

Cytuj:
Ja pierdole.. Polska to zadupie!
Kompleksy na punkcie własnego narodu?
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2010, 22:41   #163
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Ja pierdole.. Polska to zadupie! afryka też (trochę większe)... Zresztą Polacy są zawsze bardziej dymani niż Afrykanie.
To po cholerę wciąż tu siedzisz? Łaski nikomu nie robisz. Wyjedź do Irlandii, klnij w co drugim słowie (jak na forum) i dawaj opinie o Polakach, na którą tak się uskarżasz.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2010, 23:08   #164
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

1.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Te różnice właśnie wymieniłeś, geniuszu.
Nie przyszło ci do głowy, że wymieniłem je w jakimś celu? Może spróbowałbyś zestawić to, co napisałem z tym, jak postrzegasz Afryge ogółem.

2.
Cytuj:
Ale upośledzeni cywilizacyjnie.
Można to zmienić.

3.
Cytuj:
W końcu się z Tobą zgadzam!
Ale to i tak nie ma sensu, bo trzeba pierw zmienić mentalność by cokolwiek parło do przodu, a to... jest nieopłacalne, jak mówiłem.
Nieopłacalne. Hmm, jeśli miałbym pomagać, to nie robiłbym tego żeby mi się to potem 'opłaciło'.

4.
Cytuj:
Mówi to człowiek który domaga się pomocy dla innych, ku**a, słodkie.
Wskaż, gdzie domagam się pomocy dla innych, bo jeśli dobrze pamiętam, to od początku zaznaczałem, że jedyną formą pomocy Afryce jaką rozumiem i popieram jest dobrowolna pomoc. Rozumiem ludzi, którzy wolą pomóc polakom jak i tych, którzy wolą nie pomagać wcale. Ale nie rozumiem pomysłu zakazywania pomocy.

5.
Cytuj:
Proszę.
http://parl.sejm.gov.pl/WydBAS.nsf/0/95AF503F8EB2115FC125757D002FA0F8/$file/Analiza_%20BAS_2009_15.pdf
Dane mam stąd.

Liczba osób z pozwoleniem razem około: 400'000 (Liczę już też łowiecką i sportową). Ludzi w Polsce- około 38'000'000. 0.01 osób ma legalnie broń. Nielegalnie można by doliczyć drugie tyle. Daje nam to 0.02. Daje nam to z 10 (i tak lekko zawyżyłem przez szybkość w obliczeniach) osób z bronią na 1000. Zadowolony?
Porównaj to z Afryką, gdzie kałach jest normalnym widokiem.
Ok, a teraz pokaż mi dane dot. Afryki.

6.
Cytuj:
Niemcy, Rzymianie, Brytyjczycy i tak dalej też :-P
Patrz punkt 1. Ktoś napisał o tym, że polacy byli niewolnikami, żebyś wyciągnął z tego wnioski, a nie pisał kto jeszcze nimi był. Pozwól, że posłuże się przykładem, żeby zilustrować twoje odpowiedzi:

Zima, -15 stopni. Ubierasz się w krótkie spodenki, t-shirt i letne buty. Rodzicielka zwraca ci uwagę, że jest -15 stopni, na co ty jej odpowiadasz, że w Niemczech i Anglii również jest -15. : )
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2010, 23:37   #165
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

Pierdole was w pupe!. Dla was życie jest mniej warte niż 1$ (tyle wynosi miesieczne u3manie murzyna) Widać znieczulica rules.
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2010, 00:10   #166
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Weźcie skończcie z punktowym odpowiadaniem na posty! Irytujący shit przypominający szczegółową analizę tekstu literackiego
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2010, 01:03   #167
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hovvner Pokaż post
Weźcie skończcie z punktowym odpowiadaniem na posty! Irytujący shit przypominający szczegółową analizę tekstu literackiego
Jedyny sensowny post w tym temacie (chociaż nie na temat). Zresztą punktowe odpowiadanie na posty rox .
Cytuj:
Pierdole was w pupe!. Dla was życie jest mniej warte niż 1$ (tyle wynosi miesieczne u3manie murzyna) Widać znieczulica rules.
No i co ... a ciebie to obchodzi ?
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2010, 06:07   #168
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Pierdole was w pupe!. Dla was życie jest mniej warte niż 1$ (tyle wynosi miesieczne u3manie murzyna) Widać znieczulica rules.
Niniejszym gdyby ten 1$ trafił do tego Murzyna, mógłbym sobie takiego hodować latami. Ale niestety nie ma tak łatwo.

A tY niniejszym trafiasz na moją listę ignorowanych, bo nie potrafię cIEBIE czytać nie tracąc nerwów.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2010, 15:30   #169
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Zresztą Polacy są zawsze bardziej dymani niż Afrykanie.
mów za siebie, mój odbyt jest ciasny jak imadełko, hehe
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2010, 15:35   #170
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Pomoc Afryce polega na daniu rybki, a nie wędki. I tu tkwi problem.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 13:01   #171
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Ja zawsze wysyłam sms na cele chara~~~~ \o/

No racja każdy na świecie przestanie pomagać = Murzyni się w*****ą i bd to pamiętać i wstąpią do al-kaidy. Zrobią obozy w PL i wysadzą pałac kultury =/
(ewentualnie w niemczech i wyjebią im tą brame)

Albo wspomożemy nakarmimy. Misjonarze ich nauczą czytać,liczyć zostaną lekarzami,prawnikami albo menelami (ewentualnie wstąpią do al-kaidy)
wiedz powiedz mi teraz teoretycznie.

Kogo wolisz mieć za wroga ,

bandę osób które same sobie ledwo co radzą z przeżyciem i nie są ci w stanie prawie nic zrobić głownie ze względu na odległość której nigdy nie przebędą czy z osobami które maja pieniądze są obok ciebie i są wykształcone??

może ty ich za wrogów nie uznajesz - twoja sprawa.
Ale musisz wiedzieć ze bardzo znaczna większość murzynów i arabów to rasiści i za WROGA uznają każdego z nas Białych, i to nie większość typu 51 % , tylko coś kolo 90 %.

Pomagając im , osłabiasz swoich w tym siebie ;D ale to już twój wybór ;D kiedyś może przez to zapłaczesz , jak nie ty to twoje dzieci/wnukowie ;D


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Tak, tylko że w Polsce to jest margines, a w Afryce normalność.
od około roku (może więcej) staram się to wytłumaczyć ;D a ludzie nadal chcą żeby w Europie (Polsce) ten margines stal się normalnością ;D Nie wyobrażasz sobie jakby było gdyby wygonić wszystkich obcych z europy i zamknąć granice Europejskie ;D zacznijmy od tego ze bezrobocie stało by się bardzo malutkie ;D następnie , pieniądze za zasiłki dla tych obcych z zachodu mogly by tak rozwinąć wszystko ze to jest niewyobrażalne...


a co do stereotypow , w kazdym jest troche prawdy... Pijany jak Polak... no a czy Polacy nie pija? postawcie sobie sami to pytanie... Ilu z was pije czesciej niz raz w tygodniu? kto z was pil jakies jabole czy cos... ja osobiscie sie za to nie wstydze , sam pilem...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 09-01-2010 o 13:19.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 14:17   #172
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Nie wyobrażasz sobie jakby było gdyby wygonić wszystkich obcych z europy i zamknąć granice Europejskie ;D
Z deka nierealne bo skąd dojdziesz , że ktoś jest obcy ?
Cytuj:
zacznijmy od tego ze bezrobocie stało by się bardzo malutkie ;D
Zapomniałeś o tym ,że część polskich bezrobotnych nawet nie próbuje szukać pracy..

Cytuj:
następnie , pieniądze za zasiłki dla tych obcych z zachodu mogly by tak rozwinąć wszystko ze to jest niewyobrażalne...
Polska potrafi z kupy kasy zrobić nic .


Cytuj:
a co do stereotypow , w kazdym jest troche prawdy... Pijany jak Polak... no a czy Polacy nie pija? postawcie sobie sami to pytanie... Ilu z was pije czesciej niz raz w tygodniu? kto z was pil jakies jabole czy cos... ja osobiscie sie za to nie wstydze , sam pilem...
Nie chodzi o picie tylko o pijactwo ^^ wypicie ze dwoch piw w tygodniu to nic.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 14:45   #173
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Z deka nierealne bo skąd dojdziesz , że ktoś jest obcy ?
po kolorze skory , rodzinie i pochodzeniu...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Zapomniałeś o tym ,że część polskich bezrobotnych nawet nie próbuje szukać pracy..
chyba nie myslisz ze realne jest to zeby 100 % ludzi pracowalo? ale kazdy kto chce ten POWINIEN miec prace. Ale to jest tez dlatego ze kazdy uczy sie na wielkiego pana zamiast isc do zwyklej roboty gdzie jest zapotrzebowanie. Wystarczy znacznie ZWIĘKSZYĆ wymagania przyjmowania do Liceum czy na Studia. Wtedy tumany nie mialy by wyboru... i kazdy znalby swoje miejsce bo jak spojze na mych kolegow ktorzy mieli problemy zeby skonczyc podstawowke , w gim jechali na sciagach i na farcie zeby dostac ta 2 a wybrali sie do liceum to wybaczcie... ale nie widze takiego czlowieka w biurze czy gdzies...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Polska potrafi z kupy kasy zrobić nic .
niestety... ale wywalic wszystko co jest (sejm) zrobic od nowa z ludzmi urodzonymi po '85 roku (bo tacy komuny nie pamietaja) moze by cos wyszlo z tego... oczywiscie zmniejszyc ich ilosc i wybrac naprawde dobrych ludzi... No i 1 ktory by to wszystko ogarna , silna reka , Wodza!


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Nie chodzi o picie tylko o pijactwo ^^ wypicie ze dwoch piw w tygodniu to nic.
ilu z was pije 2 piwa tygodniowo , malo kto bo 2 piwa to jest 15-20 minut jak sie pije spokojnie... bo na szybkiego to da sie szybciej??? I w jaki sposob , bo usiasc w barze kulturka to nic , ale jak kupujesz i wypijesz je odrazu pod sklepem albo w drodze do domu ;D to zmienia sprawe...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 09-01-2010 o 14:46.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 15:01   #174
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
po kolorze skory , rodzinie i pochodzeniu...
A jaką masz pewność , że nie jesteś potomkiem jakiegoś tatara dajmy na to xD?

Cytuj:
chyba nie myslisz ze realne jest to zeby 100 % ludzi pracowalo? ale kazdy kto chce ten POWINIEN miec prace. Ale to jest tez dlatego ze kazdy uczy sie na wielkiego pana zamiast isc do zwyklej roboty gdzie jest zapotrzebowanie.
Jakbym miałbyć robolem to ja już wole handlować narkotykami czy zająć się czymś gorszym .
Cytuj:
Wystarczy znacznie ZWIĘKSZYĆ wymagania przyjmowania do Liceum czy na Studia. Wtedy tumany nie mialy by wyboru...
Liceum czy nie , mature można zdawać i co za tym idzie iść na studia ... a pełno jest takich beznadziejnych , odpłatnych , gdzie papierek dostaniesz na 100%
Cytuj:
i kazdy znalby swoje miejsce bo jak spojze na mych kolegow ktorzy mieli problemy zeby skonczyc podstawowke , w gim jechali na sciagach i na farcie zeby dostac ta 2 a wybrali sie do liceum to wybaczcie... ale nie widze takiego czlowieka w biurze czy gdzies...
W sumie z tym się z tobą zgadzam .
Cytuj:
niestety... ale wywalic wszystko co jest (sejm) zrobic od nowa z ludzmi urodzonymi po '85 roku (bo tacy komuny nie pamietaja)
A co ma komuna do rzeczy?
Cytuj:
moze by cos wyszlo z tego... oczywiscie zmniejszyc ich ilosc i wybrac naprawde dobrych ludzi... No i 1 ktory by to wszystko ogarna , silna reka , Wodza!
>.> Wiem , Jaruzelskiego!
Cytuj:
ilu z was pije 2 piwa tygodniowo , malo kto bo 2 piwa to jest 15-20 minut jak sie pije spokojnie... bo na szybkiego to da sie szybciej??? I w jaki sposob , bo usiasc w barze kulturka to nic , ale jak kupujesz i wypijesz je odrazu pod sklepem albo w drodze do domu ;D to zmienia sprawe...
Nie chodzi mi o to jak tylko ile ...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 16:23   #175
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
A jaką masz pewność , że nie jesteś potomkiem jakiegoś tatara dajmy na to xD?
Pewnosci nigdy sie nie ma ze gdzies xxx pokolej temu sie nie mialo. Ale mozna by to uwzglednic do paru pokolej , powiedzmy kazdy z PRADZIADKOW musialby byc nasz i tyle.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Jakbym miałbyć robolem to ja już wole handlować narkotykami czy zająć się czymś gorszym .
jakby kazdy tak myslal to by byla Pi..da sucha


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Liceum czy nie , mature można zdawać i co za tym idzie iść na studia ... a pełno jest takich beznadziejnych , odpłatnych , gdzie papierek dostaniesz na 100%.
przeciez mowie ze zwiekszyc wymagania , ze nawet jak zaplacisz to cie nie wezma bez jakiejs tam sredniej czy osiagniec czy czegos...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
A co ma komuna do rzeczy?
poniewaz za komuny wszyscy kradli (teraz tez , ale wtedy duzo mocniej) majac takich politykow za wzor czego naucza sie ci mlodzi za x lat?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
>.> Wiem , Jaruzelskiego!
Nie , ale nie powiem ze taki Hitler teraźniejszych czasów byłby złym rozwiązaniem. Chodzi mi o to ze zwykły szary człowiek potrafił tak manipulować ludźmi , taki miał autorytet ze stworzył silne państwo... Jak ta sile wykorzystał to już inna sprawa ale patrząc nie patrząc z przegranych Niemiec stworzył potęgę światowa...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Nie chodzi mi o to jak tylko ile ...
Ilość nie świadczy o alkoholizmie. O Alkoholizmie człowieka świadczy częstotliwość picia i to w jaki sposób on pije.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 17:17   #176
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Nie wyobrażasz sobie jakby było gdyby wygonić wszystkich obcych z europy i zamknąć granice Europejskie ;D zacznijmy od tego ze bezrobocie stało by się bardzo malutkie ;D
za to tY sobie to wyłącznie wyobrażasz, bo o podstawowych mechanizmach funkcjonowania państwa nie masz zielonego pojęcia, co już wielokrotnie udowadniałeś.

__________
Wogóle cała ta dyskusja zaczyna przypominać wymianę zdań na temat "świat oczami sześciolatka".
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 17:59   #177
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
przeciez mowie ze zwiekszyc wymagania , ze nawet jak zaplacisz to cie nie wezma bez jakiejs tam sredniej czy osiagniec czy czegos...
wystarczy mieć zdaną maturę żeby się dostać i srednia nie ma tu nic do gadani ^^..
Cytuj:
poniewaz za komuny wszyscy kradli (teraz tez , ale wtedy duzo mocniej) majac takich politykow za wzor czego naucza sie ci mlodzi za x lat?
Za komuny kradli o.O?!
Cytuj:
Nie , ale nie powiem ze taki Hitler teraźniejszych czasów byłby złym rozwiązaniem.
Byłby beznadziejnym bo by doszło do tego , że bedzie każdego rozliczać z pochodzenia i jak się okaże , że twój prapraprax100 dziadek byl tatarem to by cie do komory gazowej wrzucił ^^.
Cytuj:
Chodzi mi o to ze zwykły szary człowiek potrafił tak manipulować ludźmi , taki miał autorytet ze stworzył silne państwo...
Amerykanie potrafią manipulować naszym krajem !
Cytuj:
Jak ta sile wykorzystał to już inna sprawa ale patrząc nie patrząc z przegranych Niemiec stworzył potęgę światowa...
Aj tam potęgę ... :>
Cytuj:
Ilość nie świadczy o alkoholizmie. O Alkoholizmie człowieka świadczy częstotliwość picia
K***a przecież to miałem na myśli ile pije w tygodniu ^^.. czy w srednio w ciagu dnia
Cytuj:
i to w jaki sposób on pije.
Czekaj , czekaj , Czy jeżeli wypije 2 piwa w barze a 2 wracając do domu. To w pierwszym wypadku nie jestem pijakiem , a w drugim tak ?



//Aha wywaliłem cie z listy ignorowanych ;d.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 09-01-2010 o 18:02.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 20:15   #178
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
wystarczy mieć zdaną maturę żeby się dostać i srednia nie ma tu nic do gadani ^^..
ale chyba zeby podejsc do matury musisz byc w tym ogolniaku/technikum

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Za komuny kradli o.O?!
w kazdym zakladzie pracy zawsze i wszedzie ;D (nie mowie ze teraz nie , lecz wtedy to bylo duzo wieksze zjawisko)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Byłby beznadziejnym bo by doszło do tego , że bedzie każdego rozliczać z pochodzenia i jak się okaże , że twój prapraprax100 dziadek byl tatarem to by cie do komory gazowej wrzucił ^^.
mowilem ze do ktoregos pokolenia , a nawet u Hitlera bylo to do ktoregos pokolenia nie pamietam do ktorego ale pozniej ci to znajde


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
K***a przecież to miałem na myśli ile pije w tygodniu ^^.. czy w srednio w ciagu dnia

Czekaj , czekaj , Czy jeżeli wypije 2 piwa w barze a 2 wracając do domu. To w pierwszym wypadku nie jestem pijakiem , a w drugim tak ?
no to cie zapytam , kto jest alkoholikiem , ten co potrafi wypic litr wodki na raz , i pije przy okazjach (odwiedziny jakis dalekich krewnych , wesela , pogrzeby itp. czy nawet zwykle spotkanie z kolegami gdy w telewizji leci mecz ale wtedy wypija z 20 piw) czy osoba ktora regularnie (raz w tygodniu / co weekend / codziennie itp itd.) wypija 1 piwo??

liczy sie tez jak to pijesz... na cale pojecie alkoholika sklada sie duzo takich rzeczy , sa takie testy i tam masz rozne pytania.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 09-01-2010 o 20:16.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 22:32   #179
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Nie chce mi się odpowiadać na wszystko (Tak Argen, na Twój post też, leń jestem)

Ale powiem że państwu przydałyby się rządy silnej ręki. Z tym się z Albertusem zgadzam. O zamknięciu granic- nie. Bo gospodarka opiera się nie na jednym państwie a na całym świecie w dzisiejszych czasach. Ale za to dałbym ludziom polskiego pochodzenia prawa wyższe niż reszcie. (też coś na zasadzie 6<- pokoleń w tył polskie korzenie)
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 22:41   #180
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

A więc teraz słowo experta.

Hitler w czasach dzisiejszych? Moja babka była Niemką ;< Trafiłbym za to do komory? Zresztą nie 3eba mówić co z Hitlerem się stało.. Zapewne nie wiesz dlaczego faszyzm nie wygrał w afryce. Ponieważ:

Po 1. walczyli tam Włosi.
Po 2. Jak Hitler wysłał tam wojsko też chuja dało.
Po 3. Dlaczego chuja dało?
Po 4. Bo nie chciał współpracować z murzynami.

Za to murzyni mieli głęboko w dupie Hitlera i walczyli wraz z anglikami. A dlaczego ci to mówię? Bo tak samo by było dyby teraz zrodził się nowy Hitler i rozpoczął wojnę. Nie każdy biały by wałczył z nim bo nie jest an tyle pojebany =] A skoro po jego stronie była by namiastka białej rasy (jego kraj i sojusznicy) a większość białych i tak by walczyła przeciw mu. I po jego stronie były by inne rasy. Więc i tak by dostał wpierdol

A dlaczego??? Bo Polacy są! \o/ wpierdolili niemcą (byli na każdych bitwach,rozszyfrowali Enigme i wiele innych) i ZSRR ;p

edit: gdybyście rządzili to bym był traktowany jak Polak za okupacji ;<
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze

Ostatnio edytowany przez Leeawe - 09-01-2010 o 22:42.
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:37.


Powered by vBulletin 3