Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-06-2006, 11:23   #21
d3m0drAss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2006

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tuhamiid
@up

No i co z tego ze Niemcy ? Co w tym takiego ze to Niemcy ? To tez sa ludzie..


@Topic
Naprawde szkoda Wurzla...Moze go odbanuja...moze nie...Poczekamy, zobaczymy.

Ludzie? moze i tak ale teraz widzimy jacy
d3m0drAss jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-06-2006, 11:31   #22
Fenza
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 03 2006

Posty: 15
Imię: Ixandu
Profesja: Elite Knight
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 59
Skille: 75/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

_/ Wurzel . niemcy Do Pieca
Fenza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2006, 12:47   #23
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fenza
_/ Wurzel . niemcy Do Pieca
Fajna nazwa użytkownika ^^.
__________________
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2006, 13:44   #24
co ja tu robie
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoelerius
Hejaaaaaaaa

Smutne ale prawidziwe, czlowiek ktory cos znaczyl w tej grze prawdopodobnie zostanie skasowany...
Dalczego zapytacie? Chcial walczyc przeciwko oszusta i sam zostal potraktowany jako oszust - zbanowany.

Z 2 miesiace temu, wtedy jak byl ten smieszny baner do TibiaNG Bota na tibia.com skopiowal post z stronki z tym botem i wkleil go na forum(byla to instrukcja jak uzywac bota zeby nie zostac zbanowanym^^), dostal za to bana na miesiac + ostrzezenie odnosnie kasacji konta. Oczywiscie on tym postem nie chcial namawiac ludzi do oszukiwania, chcial tylko takiej glupiej firmie jak CIP SOFT uswiadomic jakim zagrozeniem sa boty i jakie maja one mozliwosci. Dzisiaj napisal nastepny post o oszustach i oszukiwaniu rezultatem tego jest:

Banished: until deletion because of macro use

Najsmieszniejsze jest to, ze on od czasu poprzedniego bana nie logowal sie do gry, wiec jak mogl uzywac macro nie grajac w Tibie. -.-

Jezeli sadzisz ze Wurzel powinien zostac odbanowany, zostaw swoj podpis w petycji na forum: http://forum.tibia.com/forum/index.p...readid=1264755

Używał na innej postaci, a Wurzelem tylko sie przyznał i dobrze wiedział co mu za to grozi.
OOC: Phoe(cos tam), mozesz przestac robic jakas (tu sie prosi uzyc przeklenstwa) furore na forum noobow w stylu ze kupiles g helma za rl cash i sie nim jarasz w nieboglosy. Kazdy kogo obchodzi ta sprawa wejdzie sobie na tibia.com forum i sie dowie, po cholere to kopiujesz? Druga sprawa, przestan kopiowac zachowanie niektorych ludzi z anticy (chodzi mi to o Elrika, nie w tym poscie). Z forum na tibia.com masz doczynienia od kilku miesiecy, poniewaz zostalo ci niejako uniemozliwione expienie na orc landzie (wojna ktora pieknie przegrywacie). To ze nie masz nic innego do roboty to nie znaczy ze musisz spammowac wszystkie fora swoimi glupawymi (dziecinnymi) spostrzezeniami na temat dark side, szkoda tylko ze nie wymieniasz cheaterow z alliance, ktorzy to zostali PRZYLAPANI na uzywaniu mc i dzieleniu konta. Nie masz zadnych dowodow na temat grantifera/mordoriona/xiotnica wiec sie nie odzywaj. Roznica jedynie jest taka ze kazdy cheater z dark side zostanie usuniety/zbanowany a z alliance "ostrzezony". To wlasnie dlatego jest wojna. Mowisz ze wurzel zostal niesprawiedliwe usuniety, polemizowalbym. Kupil bota i go uzywal, dlaczego mialby nie zostac za to ukarany? Nie wazne co chcial przez to udowodnic, w tibia rules jest wyraznie napisane ze jest to ZABRONIONE. Zlamal zasade - zostal ukarany. Mowisz dalej ze jest to jego drugi ban - nie prawda, jest to jego TRZECI ban, pierwszy byl na tydzien (bylo to jakis czas temu, normalka ze nie wiesz o tym bo wtedy jeszcze byles uzalezniony od siedzenia na orc landzie), drugi na miesiac i teraz usuniecie, wiec wszystko sie zgadza. Co innego ze czlonkowie cytadelicy zostali od razu usunieci...(tak, za co innego ale to nie ma znaczenia).
Sam nie wiem dlaczego weszlem na to forum, ale kiedy zobaczylem ze na tym forum rowniez "noobujesz" nie moglem sie powstrzymac od zalozenia konta i napisania tego posta. Zrozum czlowieku ze jak ty sobie napiszesz jakiegos posta to jeszcze ktos musi go przeczytac, a to boli, naprawde. Po prostu mam juz dosyc twojego ciaglego probowania bycia "na topie" i powtarzania po innych (madrzejszych od ciebie). Moja szczera rada, od serca... jak nie masz co robic - wyjdz na dwor, przeczytaj ksiazke, idz na silownie, na rower... da sie inaczej spedzac czas, naprawde.
Nie odpisuj mi bo nie ma zamiaru wchodzic na to forum ponownie. Do widzenia.

[edit] Nie zachowuj sie jakbys znal wszystkich high-leveli z anticy... Wurzela nie znales wiec nie pisz ze byl kims wartosciowym. Wiem ze chcesz pokazac ludziom na tym forum ze jestes super extra znasz wszystkich najlepszych graczy i wogole. Szkoda tylko ze dalego tu od prawdy i juz raczej nikt (procz alliance i noobow ktorzy szukaja friendow) nie chce z toba rozmawiac.

Ostatnio edytowany przez co ja tu robie - 15-06-2006 o 13:51.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2006, 19:04   #25
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fenza
_/ Wurzel . niemcy Do Pieca

Bah..Rasisci do pieca...a tak wogóle to Wurzel to tez jest Niemiec -.-"
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2006, 20:07   #26
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Używał na innej postaci, a Wurzelem tylko sie przyznał i dobrze wiedział co mu za to grozi.
OOC: Phoe(cos tam), mozesz przestac robic jakas (tu sie prosi uzyc przeklenstwa) furore na forum noobow w stylu ze kupiles g helma za rl cash i sie nim jarasz w nieboglosy. Kazdy kogo obchodzi ta sprawa wejdzie sobie na tibia.com forum i sie dowie, po cholere to kopiujesz? Druga sprawa, przestan kopiowac zachowanie niektorych ludzi z anticy (chodzi mi to o Elrika, nie w tym poscie). Z forum na tibia.com masz doczynienia od kilku miesiecy, poniewaz zostalo ci niejako uniemozliwione expienie na orc landzie (wojna ktora pieknie przegrywacie). To ze nie masz nic innego do roboty to nie znaczy ze musisz spammowac wszystkie fora swoimi glupawymi (dziecinnymi) spostrzezeniami na temat dark side, szkoda tylko ze nie wymieniasz cheaterow z alliance, ktorzy to zostali PRZYLAPANI na uzywaniu mc i dzieleniu konta. Nie masz zadnych dowodow na temat grantifera/mordoriona/xiotnica wiec sie nie odzywaj. Roznica jedynie jest taka ze kazdy cheater z dark side zostanie usuniety/zbanowany a z alliance "ostrzezony". To wlasnie dlatego jest wojna. Mowisz ze wurzel zostal niesprawiedliwe usuniety, polemizowalbym. Kupil bota i go uzywal, dlaczego mialby nie zostac za to ukarany? Nie wazne co chcial przez to udowodnic, w tibia rules jest wyraznie napisane ze jest to ZABRONIONE. Zlamal zasade - zostal ukarany. Mowisz dalej ze jest to jego drugi ban - nie prawda, jest to jego TRZECI ban, pierwszy byl na tydzien (bylo to jakis czas temu, normalka ze nie wiesz o tym bo wtedy jeszcze byles uzalezniony od siedzenia na orc landzie), drugi na miesiac i teraz usuniecie, wiec wszystko sie zgadza. Co innego ze czlonkowie cytadelicy zostali od razu usunieci...(tak, za co innego ale to nie ma znaczenia).
Sam nie wiem dlaczego weszlem na to forum, ale kiedy zobaczylem ze na tym forum rowniez "noobujesz" nie moglem sie powstrzymac od zalozenia konta i napisania tego posta. Zrozum czlowieku ze jak ty sobie napiszesz jakiegos posta to jeszcze ktos musi go przeczytac, a to boli, naprawde. Po prostu mam juz dosyc twojego ciaglego probowania bycia "na topie" i powtarzania po innych (madrzejszych od ciebie). Moja szczera rada, od serca... jak nie masz co robic - wyjdz na dwor, przeczytaj ksiazke, idz na silownie, na rower... da sie inaczej spedzac czas, naprawde.
Nie odpisuj mi bo nie ma zamiaru wchodzic na to forum ponownie. Do widzenia.

[edit] Nie zachowuj sie jakbys znal wszystkich high-leveli z anticy... Wurzela nie znales wiec nie pisz ze byl kims wartosciowym. Wiem ze chcesz pokazac ludziom na tym forum ze jestes super extra znasz wszystkich najlepszych graczy i wogole. Szkoda tylko ze dalego tu od prawdy i juz raczej nikt (procz alliance i noobow ktorzy szukaja friendow) nie chce z toba rozmawiac.
co za typ...
nie bede sie rozpisywal bo nie ma po co... tylko powiedz mi skad wiesz czy Phoe~ nie znal Wurzela? I skad wiesz te wszystkie rzeczy o nim ze gada glupoty itd?! W tym co napisales krytykujesz wszystko co napisal Phoe~ ... pokazujac tym samy jaki to Ty wlasnie jestes zajebisty i wszystko wiesz...
1 po 2 to po co wpieprzasz tutaj sprawy jakis gildii i wojny... tu nie o to chodzi tylko o sprawe Wurzela...
wedlug mnie to Ty poprostu nie lubisz go, masz jakis zal albo poprostu przegrywasz wojne (przypuszczenie) dlatego tak piszesz....
ja nie jestem z Antici... nie znam tamtejszej sytuacji... ani nie szukam friend.. bo zaraz pewnie tak napiszesz... poprostu bez zadnych dowodow krytykujesz to co napisal Phoe~

A jesli chodzi o sprawe Wurzela... to jesli jest tak jak napisal Phoe~ to Wurzel zostal niesprawiedliwie zbanowany.. no ale jak juz tu pisano.. nic z tym raczej nie zrobimy...
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2006, 23:12   #27
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Używał na innej postaci, a Wurzelem tylko sie przyznał i dobrze wiedział co mu za to grozi.
Wurzel napisal posta w ktorym chcial pokazac Cip Softowi jak dalego to juz zaszlo... nikt nie uwierzy kto znal Wurzela, w to ze on naprawde kupil bota za 9,95 Euro i zrobil za pomoca bota 60+ lvl sorcem... LOL!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
OOC: Phoe(cos tam), mozesz przestac robic jakas (tu sie prosi uzyc przeklenstwa) furore na forum noobow w stylu ze kupiles g helma za rl cash i sie nim jarasz w nieboglosy.
Takkkkk, a majtku kupuje za platynki...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Kazdy kogo obchodzi ta sprawa wejdzie sobie na tibia.com forum i sie dowie, po cholere to kopiujesz?
Nie kazdy czyta forum Anticy/GM, wiec nie kazdy sie moze dowiedziec o tym ze Wurzel ma bana z "until deletion". Na pierwszej stronie tibianews.net jest nawet o tym news, tez bedziesz ich o to krytykowal?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Druga sprawa, przestan kopiowac zachowanie niektorych ludzi z anticy (chodzi mi to o Elrika, nie w tym poscie). Z forum na tibia.com masz doczynienia od kilku miesiecy, poniewaz zostalo ci niejako uniemozliwione expienie na orc landzie (wojna ktora pieknie przegrywacie).
Nie moge kogos z innego forum tutaj zacytowac? Co w tym zlego?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
To ze nie masz nic innego do roboty to nie znaczy ze musisz spammowac wszystkie fora swoimi glupawymi (dziecinnymi) spostrzezeniami na temat dark side, szkoda tylko ze nie wymieniasz cheaterow z alliance, ktorzy to zostali PRZYLAPANI na uzywaniu mc i dzieleniu konta. Nie masz zadnych dowodow na temat grantifera/mordoriona/xiotnica wiec sie nie odzywaj.
Cyrus Blackheart zostal zbanowany, jezeli to o niego ci chodzi. Oszukiwal wiec zostal za to ukarany miesiecznym banem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Roznica jedynie jest taka ze kazdy cheater z dark side zostanie usuniety/zbanowany a z alliance "ostrzezony".
Tak, tak, Cip Soft jest skorumpowany i evul Guido zbanowal/skasowal biednych DS. Z Alliance tez pare osob zostalo skasowanych na poprzedniej wojnie, np: Delta Offset. Co tym razem to DS przekupilo Cip Soft?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
To wlasnie dlatego jest wojna. Mowisz ze wurzel zostal niesprawiedliwe usuniety, polemizowalbym. Kupil bota i go uzywal, dlaczego mialby nie zostac za to ukarany? Nie wazne co chcial przez to udowodnic, w tibia rules jest wyraznie napisane ze jest to ZABRONIONE. Zlamal zasade - zostal ukarany. Mowisz dalej ze jest to jego drugi ban - nie prawda, jest to jego TRZECI ban, pierwszy byl na tydzien (bylo to jakis czas temu, normalka ze nie wiesz o tym bo wtedy jeszcze byles uzalezniony od siedzenia na orc landzie), drugi na miesiac i teraz usuniecie, wiec wszystko sie zgadza.
Drugi to byl jego ban, pierwszego dostal na miesiac za namawianie do oszukiwania(skopiowam ze stronki z TibiaNG Bot jak uzywac bota by nie zostac przylapanym, nie powinien on zostac za to zbanowany, bo przeciez Cip Soft sam ta strone reklamowal banerem na tibia.com<g>). Prawda jest to ze Wurzel dawno temu mial bana za bodajze Offensive statement, ale jak bys nie wiedzial to criminal record znika po 6 miesiacach
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Co innego ze czlonkowie cytadelicy zostali od razu usunieci...(tak, za co innego ale to nie ma znaczenia).
Ma i to duze, zostali skasowani za Sharing.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Sam nie wiem dlaczego weszlem na to forum, ale kiedy zobaczylem ze na tym forum rowniez "noobujesz" nie moglem sie powstrzymac od zalozenia konta i napisania tego posta.
Straszne...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Zrozum czlowieku ze jak ty sobie napiszesz jakiegos posta to jeszcze ktos musi go przeczytac, a to boli, naprawde. Po prostu mam juz dosyc twojego ciaglego probowania bycia "na topie" i powtarzania po innych (madrzejszych od ciebie).
Wyjdz.... zakompleksiony dzieciaku...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Moja szczera rada, od serca... jak nie masz co robic - wyjdz na dwor, przeczytaj ksiazke, idz na silownie, na rower... da sie inaczej spedzac czas, naprawde.
Nie odpisuj mi bo nie ma zamiaru wchodzic na to forum ponownie. Do widzenia.
To po jakiego <blabla> wszedles no to forum i napisales tego posta?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Nie zachowuj sie jakbys znal wszystkich high-leveli z anticy... Wurzela nie znales wiec nie pisz ze byl kims wartosciowym. Wiem ze chcesz pokazac ludziom na tym forum ze jestes super extra znasz wszystkich najlepszych graczy i wogole. Szkoda tylko ze dalego tu od prawdy i juz raczej nikt (procz alliance i noobow ktorzy szukaja friendow) nie chce z toba rozmawiac.
WOW, ale jakos ty ze mna rozmawiasz? Napisales togo posta do mnie, wiec napewno przeczytasz tez moja odpowiedz, jestem naprawde pod wrazeniem ze slynny pan o nicku "co ja tu robie" forum rozmawia ze mna<uklony>

Ja tam nie wnikam w to co o mnie pisza takie noobki jak ty, pisz sobie dalej co chcesz, nawet mozesz zakladac sobie w tym celu nowe konta... nie wnikma... powodzenia.

btw, pewnie zrobilem odpisujac z 1337 literowek/ortografow i itp, neichce mi sie tego czytac od nowa i sprawdzac, jestem zmeczony ide spac, papa.


ahhh jeszcze jedno, przynajmniej sie nie ukrywam pod post charem jak ty.
__________________
Hail Alliance!

Ostatnio edytowany przez Phoelerius - 15-06-2006 o 23:14.
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2006, 23:55   #28
Zami
Użytkownik Forum
 
Zami's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2003
Lokacja: Trzebinia/Kraków
Wiek: 37

Posty: 93
Imię: Tateos
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 72
Skille: 22/29
Poziom mag.: 66
Domyślny

F~, ej koles... bo umre ze smiechu
P~, i dobrze, ze nie wiesz kto to ;] Jednego jestem pewien, zna on Wurzela lepiej od Ciebie. Jakbys nie opieral sie tylko na tym co ludzie pisza na forum albo zmyslaja w grze a zasiegnal opiektywnych informacji z pewnych zrodel to bys nie robil takiego zamieszania.
__________________
"So here I am, In solitude I stand"
Zami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 00:13   #29
Zami
Użytkownik Forum
 
Zami's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2003
Lokacja: Trzebinia/Kraków
Wiek: 37

Posty: 93
Imię: Tateos
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 72
Skille: 22/29
Poziom mag.: 66
Domyślny -

sorki, double post - wykasowac
__________________
"So here I am, In solitude I stand"
Zami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 00:50   #30
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Używał na innej postaci, a Wurzelem tylko sie przyznał i dobrze wiedział co mu za to grozi.
OOC: Phoe(cos tam), mozesz przestac robic jakas (tu sie prosi uzyc przeklenstwa) furore na forum noobow w stylu ze kupiles g helma za rl cash i sie nim jarasz w nieboglosy. Kazdy kogo obchodzi ta sprawa wejdzie sobie na tibia.com forum i sie dowie, po cholere to kopiujesz? Druga sprawa, przestan kopiowac zachowanie niektorych ludzi z anticy (chodzi mi to o Elrika, nie w tym poscie). Z forum na tibia.com masz doczynienia od kilku miesiecy, poniewaz zostalo ci niejako uniemozliwione expienie na orc landzie (wojna ktora pieknie przegrywacie). To ze nie masz nic innego do roboty to nie znaczy ze musisz spammowac wszystkie fora swoimi glupawymi (dziecinnymi) spostrzezeniami na temat dark side, szkoda tylko ze nie wymieniasz cheaterow z alliance, ktorzy to zostali PRZYLAPANI na uzywaniu mc i dzieleniu konta. Nie masz zadnych dowodow na temat grantifera/mordoriona/xiotnica wiec sie nie odzywaj. Roznica jedynie jest taka ze kazdy cheater z dark side zostanie usuniety/zbanowany a z alliance "ostrzezony". To wlasnie dlatego jest wojna. Mowisz ze wurzel zostal niesprawiedliwe usuniety, polemizowalbym. Kupil bota i go uzywal, dlaczego mialby nie zostac za to ukarany? Nie wazne co chcial przez to udowodnic, w tibia rules jest wyraznie napisane ze jest to ZABRONIONE. Zlamal zasade - zostal ukarany. Mowisz dalej ze jest to jego drugi ban - nie prawda, jest to jego TRZECI ban, pierwszy byl na tydzien (bylo to jakis czas temu, normalka ze nie wiesz o tym bo wtedy jeszcze byles uzalezniony od siedzenia na orc landzie), drugi na miesiac i teraz usuniecie, wiec wszystko sie zgadza. Co innego ze czlonkowie cytadelicy zostali od razu usunieci...(tak, za co innego ale to nie ma znaczenia).
Sam nie wiem dlaczego weszlem na to forum, ale kiedy zobaczylem ze na tym forum rowniez "noobujesz" nie moglem sie powstrzymac od zalozenia konta i napisania tego posta. Zrozum czlowieku ze jak ty sobie napiszesz jakiegos posta to jeszcze ktos musi go przeczytac, a to boli, naprawde. Po prostu mam juz dosyc twojego ciaglego probowania bycia "na topie" i powtarzania po innych (madrzejszych od ciebie). Moja szczera rada, od serca... jak nie masz co robic - wyjdz na dwor, przeczytaj ksiazke, idz na silownie, na rower... da sie inaczej spedzac czas, naprawde.
Nie odpisuj mi bo nie ma zamiaru wchodzic na to forum ponownie. Do widzenia.

[edit] Nie zachowuj sie jakbys znal wszystkich high-leveli z anticy... Wurzela nie znales wiec nie pisz ze byl kims wartosciowym. Wiem ze chcesz pokazac ludziom na tym forum ze jestes super extra znasz wszystkich najlepszych graczy i wogole. Szkoda tylko ze dalego tu od prawdy i juz raczej nikt (procz alliance i noobow ktorzy szukaja friendow) nie chce z toba rozmawiac.

Ahhh pan Scratch?
Jak to nie mozna rozpoznać jego pisma? huh
Krystian gdzie ty siedzisz ze ja Ciebie w Olecku znaleść nie moge?

@Jeszcze mnie to dobija "Phoe kupił g-helmet za rl cash" <haha>
Dwa-rok temu widziałem film jak "okradali" Sattora...skad mial Demon Helmet, E plate, G Legi, Mms...itp.?
Non-stop nocki na rotach?^.-
Znam rozwiązanie...kupił za rl kase od mamusi ( Mamo blagam, chce byc lepszy od innych )
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez BOtter - 16-06-2006 o 00:53.
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 14:44   #31
Zami
Użytkownik Forum
 
Zami's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2003
Lokacja: Trzebinia/Kraków
Wiek: 37

Posty: 93
Imię: Tateos
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 72
Skille: 22/29
Poziom mag.: 66
Domyślny

To nie Scratch

A co do zarobkowania:
2 godziny =~ 13k robiac uhy i lootbaga na senji
4 godziny dziennie i masz 26k
Grajac przez miesiac 4 godziny na dzien masz 780k.
Po 2 miesiacach masz 1560k.

Zajebisty problem.... Tylko expa szybko tak nie wbijesz...
Co innego wtapiac majatek na UHaki i dalej miec skads kase.
__________________
"So here I am, In solitude I stand"
Zami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 18:17   #32
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zami
To nie Scratch

A co do zarobkowania:
2 godziny =~ 13k robiac uhy i lootbaga na senji
4 godziny dziennie i masz 26k
Grajac przez miesiac 4 godziny na dzien masz 780k.
Po 2 miesiacach masz 1560k.

Zauwielbiam jeść bananyisty problem.... Tylko expa szybko tak nie wbijesz...
Co innego wtapiac majatek na UHaki i dalej miec skads kase.
780K * 12 miesiecy = 9360K, i zaraz zaczniecie mi zarzucac ze sprzedaje kase... pozatym co ten temat ma do zarabiana kasy?

Robiac glupie 50K expa dziennie mozna zrobic w rok ponad 18M expa, cos kolo 107-110 lvla to bedzie.

A co do lamania Tibia rules, kupowania/sprzedawania kasy: Nie dosc ze sam lamnisz Tibia rules to na dodatek jestes Senior Tutorem, ladnie to tak?
Wiesz moze nie czepiaj sie innych jak sam nie jestes idealny, tym bardziej ze nei masz dowodow... pozatym pisz sobie co echcesz, mam to gleboko gdzies co sobie tutaj o mnie napisze ty i twoi koledzy... Jezeli sadzisz naprawde ze lamnie Tibia rules, dlaczego mnie nie zraportujesz? Tutory maja jakies nawet specjalne forum od tego, napisz tam twoja teorie o zarabianiu kasy i itp, moze akurat ktos ci uwierzy. -.-
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 18:29   #33
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
CipSoft wogóle ostatnio mało pojmuje. Raz na jakis czas zbanuje jakiegos high levela - tak dla przykladu. To wszystko. Ani im w glowie, zeby sie wziasc za to "na powaznie". Sa bardzo stronniczy i nieodpowiedzialni. Niestety, nic z tym nie zrobimy. Trzeba z tym zyc.

Hah...Jak na ironie, na tym forum są takie grupy, krórych modki nie ostrzegają/banują, a poprostu ignorują...Prosta stronniczośćNie potraficie rozróżnić poważnego złamania prawa, od ironi/sygnalizacji...Szkoda że taki ktoś dostał bana za takie coś...
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 19:40   #34
Plaboy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Huj cie to jebie?

Posty: 5
Stan: Tutor
Profesja: Elite Knight
Świat: Makowlany
Skille: 22/10
Poziom mag.: 45
Plaboy ma numer GG 9086063
Domyślny

a co ty p***** cwaniaku. sam teraz udajesz takiego kozaka. nie wierzcie dla tego j**** pholeriusa. mój brat nazwał sie podobnie jak on a ten nasz wielki "pcholerjus" nawmaszczał że on mój brat obrazał go, wyzywał itp. JEBAC TEGO KOZAKA!!!!!!!!!!!!!!! SPIERDAALAJ ŚMIECIU STĄD.
Plaboy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 23:53   #35
Zami
Użytkownik Forum
 
Zami's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2003
Lokacja: Trzebinia/Kraków
Wiek: 37

Posty: 93
Imię: Tateos
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 72
Skille: 22/29
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoelerius
780K * 12 miesiecy = 9360K, i zaraz zaczniecie mi zarzucac ze sprzedaje kase... pozatym co ten temat ma do zarabiana kasy?

Robiac glupie 50K expa dziennie mozna zrobic w rok ponad 18M expa, cos kolo 107-110 lvla to bedzie.

A co do lamania Tibia rules, kupowania/sprzedawania kasy: Nie dosc ze sam lamnisz Tibia rules to na dodatek jestes Senior Tutorem, ladnie to tak?
Wiesz moze nie czepiaj sie innych jak sam nie jestes idealny, tym bardziej ze nei masz dowodow... pozatym pisz sobie co echcesz, mam to gleboko gdzies co sobie tutaj o mnie napisze ty i twoi koledzy... Jezeli sadzisz naprawde ze lamnie Tibia rules, dlaczego mnie nie zraportujesz? Tutory maja jakies nawet specjalne forum od tego, napisz tam twoja teorie o zarabianiu kasy i itp, moze akurat ktos ci uwierzy. -.-
Ja lamie Tibia Rules? Mwahhhahhhahhha. Ok Nie mamy specjalnego forum. Mnie tez pi.erdoli co ty sobie piszesz Przykro mi, ze nie mozesz dalej expic i musisz odreagowywac na forum. Ale nie martw sie, za pol roku wojna sie skonczy bo sie wszystkim znudzi. BTW zawsze mozesz zaplacic ;D
BTW 2. zapomnialem, ze jak wojna sie skonczy to bedzie pare osob na Ciebie polowac.
__________________
"So here I am, In solitude I stand"
Zami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 00:09   #36
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zami
Ja lamie Tibia Rules? Mwahhhahhhahhha. Ok Nie mamy specjalnego forum. Mnie tez pi.erdoli co ty sobie piszesz Przykro mi, ze nie mozesz dalej expic i musisz odreagowywac na forum. Ale nie martw sie, za pol roku wojna sie skonczy bo sie wszystkim znudzi. BTW zawsze mozesz zaplacic ;D
BTW 2. zapomnialem, ze jak wojna sie skonczy to bedzie pare osob na Ciebie polowac.
Kupowanie pacca za platynki to lamanie Tibie Rules... moze i za RL kupujesz, nie wiem, i nie udowodnie ci tego. A co do wojny i expienia, to przed wojna jakos nie expilem.
btw, Kto ma mnie niby huntowac? I za co?

Edit:
Czemu nie zrobisz nowego tematu: "Phoelerius j jego przygoty" tylko robisz offtopic w tym temacie?
__________________
Hail Alliance!

Ostatnio edytowany przez Phoelerius - 17-06-2006 o 00:10.
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 11:14   #37
Zami
Użytkownik Forum
 
Zami's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2003
Lokacja: Trzebinia/Kraków
Wiek: 37

Posty: 93
Imię: Tateos
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 72
Skille: 22/29
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoelerius
Kupowanie pacca za platynki to lamanie Tibie Rules... moze i za RL kupujesz, nie wiem, i nie udowodnie ci tego. A co do wojny i expienia, to przed wojna jakos nie expilem.
btw, Kto ma mnie niby huntowac? I za co?

Edit:
Czemu nie zrobisz nowego tematu: "Phoelerius j jego przygoty" tylko robisz offtopic w tym temacie?
Zaczne od edita. Odp: Bo lubie

Kupowanie pacc za platyne nie lamie Tibia Rules! Poczytaj a sie dowiesz.
A to kto ma cie huntowac to tylko pogloski, wiec nie bede wiecej sie wypowiadal.

See you in September. Irlandia wita.
__________________
"So here I am, In solitude I stand"
Zami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 15:08   #38
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zami
Zaczne od edita. Odp: Bo lubie

Kupowanie pacc za platyne nie lamie Tibia Rules! Poczytaj a sie dowiesz.
A to kto ma cie huntowac to tylko pogloski, wiec nie bede wiecej sie wypowiadal.

See you in September. Irlandia wita.
Czyli mozna pisac na trade: "Buy 90 day premmy for 120K"? O_0
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 18:58   #39
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zami
To nie Scratch

A co do zarobkowania:
2 godziny =~ 13k robiac uhy i lootbaga na senji
4 godziny dziennie i masz 26k
Grajac przez miesiac 4 godziny na dzien masz 780k.
Po 2 miesiacach masz 1560k.

Zauwielbiam jeść bananyisty problem.... Tylko expa szybko tak nie wbijesz...
Co innego wtapiac majatek na UHaki i dalej miec skads kase.
Pozwól, że sproszcze ...

1. www.allegro.pl
2. W wyszukiwarce wpisujemy: Antica
3. Szukamy pewnego sprzedawcy z dobra oferta
4. Klikamy w "Kup Teraz"
5. Wysyłamy pieniądze
6. I mamy towar, który nabyliśmy

Pisz odrazu prosto z mostu bo wiele ludzi nie lapie o co chodzi ,

@Tak btw...kumpel lecial przez miesiac czterema druidami i robil uhy i jakos mu "okolo" tych 780k nie wychodzilo
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez BOtter - 17-06-2006 o 19:01.
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 19:17   #40
Sir Emilio
Zbanowany
 
Sir Emilio's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 19

Posty: 814
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: ^^
Skille: 1337
Poziom mag.: hm
Sir Emilio ma numer GG 6082309 Sir Emilio ma login Tlenu bartek_maly@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez co ja tu robie
Używał na innej postaci, a Wurzelem tylko sie przyznał i dobrze wiedział co mu za to grozi.
OOC: Phoe(cos tam), mozesz przestac robic jakas (tu sie prosi uzyc przeklenstwa) furore na forum noobow w stylu ze kupiles g helma za rl cash i sie nim jarasz w nieboglosy. Kazdy kogo obchodzi ta sprawa wejdzie sobie na tibia.com forum i sie dowie, po cholere to kopiujesz? Druga sprawa, przestan kopiowac zachowanie niektorych ludzi z anticy (chodzi mi to o Elrika, nie w tym poscie). Z forum na tibia.com masz doczynienia od kilku miesiecy, poniewaz zostalo ci niejako uniemozliwione expienie na orc landzie (wojna ktora pieknie przegrywacie). To ze nie masz nic innego do roboty to nie znaczy ze musisz spammowac wszystkie fora swoimi glupawymi (dziecinnymi) spostrzezeniami na temat dark side, szkoda tylko ze nie wymieniasz cheaterow z alliance, ktorzy to zostali PRZYLAPANI na uzywaniu mc i dzieleniu konta. Nie masz zadnych dowodow na temat grantifera/mordoriona/xiotnica wiec sie nie odzywaj. Roznica jedynie jest taka ze kazdy cheater z dark side zostanie usuniety/zbanowany a z alliance "ostrzezony". To wlasnie dlatego jest wojna. Mowisz ze wurzel zostal niesprawiedliwe usuniety, polemizowalbym. Kupil bota i go uzywal, dlaczego mialby nie zostac za to ukarany? Nie wazne co chcial przez to udowodnic, w tibia rules jest wyraznie napisane ze jest to ZABRONIONE. Zlamal zasade - zostal ukarany. Mowisz dalej ze jest to jego drugi ban - nie prawda, jest to jego TRZECI ban, pierwszy byl na tydzien (bylo to jakis czas temu, normalka ze nie wiesz o tym bo wtedy jeszcze byles uzalezniony od siedzenia na orc landzie), drugi na miesiac i teraz usuniecie, wiec wszystko sie zgadza. Co innego ze czlonkowie cytadelicy zostali od razu usunieci...(tak, za co innego ale to nie ma znaczenia).
Sam nie wiem dlaczego weszlem[tak ja tez weszlem i wyszlem z tego forum bo nie lubie patrzec na takie bledy] na to forum, ale kiedy zobaczylem ze na tym forum rowniez "noobujesz" nie moglem sie powstrzymac od zalozenia konta i napisania tego posta. Zrozum czlowieku ze jak ty sobie napiszesz jakiegos posta to jeszcze ktos musi go przeczytac, a to boli, naprawde. Po prostu mam juz dosyc twojego ciaglego probowania bycia "na topie" i powtarzania po innych (madrzejszych od ciebie). Moja szczera rada, od serca... jak nie masz co robic - wyjdz na dwor, przeczytaj ksiazke, idz na silownie, na rower... da sie inaczej spedzac czas, naprawde.
Nie odpisuj mi bo nie ma zamiaru wchodzic na to forum ponownie. Do widzenia.

[edit] Nie zachowuj sie jakbys znal wszystkich high-leveli z anticy... Wurzela nie znales wiec nie pisz ze byl kims wartosciowym. Wiem ze chcesz pokazac ludziom na tym forum ze jestes super extra znasz wszystkich najlepszych graczy i wogole. Szkoda tylko ze dalego tu od prawdy i juz raczej nikt (procz alliance i noobow ktorzy szukaja friendow) nie chce z toba rozmawiac.
tak a gdybyś byl troche bardziej zorientowany to wiedzialbys ze bany redukuja sie po pół roku wiec nie wypowiadaj sie miszczu jezeli nie znasz sie na tym...

watpie zeby ta petycja dala co kolwiek ale zawsze mozna probowac

Ostatnio edytowany przez Sir Emilio - 17-06-2006 o 19:21.
Sir Emilio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:45.


Powered by vBulletin 3