Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Pokaż wyniki sondy: Czy Vavi jest fajny?
Vavi jest fajny. 84 54.19%
Vavi nie jest fajny. 71 45.81%
Głosujących: 155. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-05-2008, 22:44   #1
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny Vavi- Od małego po grób

Cze i czołem
W tym tamcie będę zamieszczał wszystkie zdjęcia jakie zgromadziłem z mojej 4-letniej kariery grania w tibię. Valoria, Inferna, Neptera, Aldora, Saphira, Candia, teraz Honera. Z początku chcę zaapelować do moderatorów forum- jeśli będą łamane jakieś punkty regulaminu, to poinformujcie mnie o tym i pogadajcie, zamiast z góry usuwać cały temat. Będę wstawiał tutaj parę zdjęć na 1 dzień, żeby temat jakotako się trzymał.


Piosenka tematu i dzisiejszego postu ze zdjęciami: Dżem- Wehikuł czasu.

Cóż, spotkania przed GH gildi Fighting-Dreamers na Valori. Wspominam je najmilej z mojej całej kariery tibijskiej. Ludzie byli jedyni i niepowtarzalni. Wiedziałeś, że mogłeś zaufać każdemu z tym dopiskiem przy nicku. Kiedyś Itachi Uchiha, lider FD miał hacka przez download jakiegoś filmiku bodajże~. Kilka osób sporo przez to straciło, bo złodziej spustoszył całe GH na Senji. Nikt jednak nie miał za złe tego Itachiemu. Rzeczy jest wiele i łatwo można je zdobyć, przyjaciół jest niewielu i trudno ich poznać...


Fibula...wyspa mlekiem i mio...tfu! Winem i rybami płynąca. Długie pogadanki, trenowanie magicznego, stawianie summonów dla rycerzy, expienie na 30-50lv na rotach pod wyspą. Kiedyś chciało się być fair wobec innych, wstyd było używać zwykłego LH. Nikomu nie pryszło na myśl łowienie ryb przez bota. Jiraiya był bodajże w swoim czasie 2 w fishingu na Valori, a ja uparcie próbowałem go w tym przegonić. 'KTO CHCE RYBY' krzyczęliśmy na zmianę. Chętnych nigdy nie brakowało, a dawanie sprawiało ogromną radość. Jagodex, Vejoloze, Bazylii, Dragon Ysera, Yahooxx, Conish, Molwana, Dath...Ludzie zaufani, z którymi kontakt po Valori zatraciłem. ;**



Pierwszy atak orków na ten serwer. Ogromne przeżycie. Pędziłęm akurat odnieść sd z fibuli do dp thais. Byłem jako jeden z pierwszych przy potworach.
Nie liczyła się kasa, tylko zabawa. Po napadzie nie została mi żadna runa. Kilka ray byłem blisko śmierci. A ta radość, kiedy od strony bramy nadciągały 60lv z ratunkiem. Wtedy by osiągnąć 50lv treba było naprawdę się wysilić. Nie była to oznaka PG, tylko doświadczenia i umiejętności. Wtedy nie wierzyłem, że 20lv można wbić w miesiąc. Teraz robię to sam w 2 dni...



Teraz ss z teraźniejszości. Stare ideały się nie liczą. Sam wpadłem w chory wyścig szczurów. Tibia przestała być miejscem relaksu. Szkoda tutaj gadać...
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."

Ostatnio edytowany przez Vavi - 28-05-2008 o 22:48.
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2008, 07:33   #2
Pan Yuzek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2006
Lokacja: Polska
Wpisy bloga: 1

Posty: 373
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Pan Yuzek ma numer GG 8927644
Domyślny

Faaaaaaajny temat ;pp Tych terazniejszych nie dawaj
Pozdrawiam.
__________________
ta
Pan Yuzek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 07:46   #3
Banasik_rzyt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 05 2008

Posty: 89
Domyślny

Menz, cisniesz, jak kupisz bdp, moge Ci dać 50k/h na 50 lv.
Banasik_rzyt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 08:23   #4
Zrywna_Szkapa
Użytkownik Forum
 
Zrywna_Szkapa's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Taka wiocha

Posty: 1,578
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sexy Team
Świat: Nerana
Poziom: 176
Domyślny

Fajny temacik, ale stare fotki lepsze niż nowe :d
__________________
Gz Moderatorów.


18:38 Goratel [172]: szkdoa ze to nei downie

22:48 Karo Inc [145]: RECON OUT
Ej, nie uciekajcie misie :/

http://www.youtube.com/watch?v=HB0JcsIm4Ss
Zrywna_Szkapa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 08:31   #5
Nikaia
Użytkownik Forum
 
Nikaia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 466
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Recon
Domyślny

rzyt ma racje, kup blackd to tez ci dam skrypta na hidden scaraby - 44k/h!

i nie pokazuj tych fot co na ng wbiles lvl, bo bedziesz chujowy :/
Nikaia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 08:34   #6
kryjedus
Użytkownik Forum
 
kryjedus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Zgorzelec

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krychan
Profesja: Knight
Gildia: Nie mam
Świat: Guardia
Poziom: 10+
Skille: 55/55+
Poziom mag.: 2+
kryjedus ma numer GG 701505
Domyślny

@Yavi

Ja moge dojsc do tematu pod warunkiem, ze nie bedzie tak jak na starym
kryjedus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 11:43   #7
Itachi
Użytkownik Forum
 
Itachi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: Wejherowo
Wiek: 39

Posty: 280
Stan: Na Emeryturze
Świat: valoria/honera
Itachi ma numer GG 2796679
Domyślny

vavi na moim PhotoB jest sporo fotek z Valorii jak by co
__________________
-=Respect is Something You Have to Deserve=-
Itachi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 13:57   #8
Succo
Użytkownik Forum
 
Succo's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2006
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 50
Skille: Hacked.
Poziom mag.: 55
Domyślny

Kogo moje piękne oczy widzą, vavi !!111

Powodzenia na nowym świecie.


Byś wpadł czasem na vent ;]


Pzdr from Dosmus and Succo.
__________________
Abstrachując od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu adekwatnie jestem gotów pokusić sie stwierdzeniem ze , percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z tobą,ponieważ nie stoisz w brodziku moich potrzeb intelektualnych co nie koliduje z moja wysublinowaną wiedzą na każdy temat , biorąc pod uwagę aspekty tej kwestii.
Succo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 14:59   #9
Stanley6a
Użytkownik Forum
 
Stanley6a's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 509
Stan: Na Emeryturze
Imię: Stie Voi
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hell Owners
Świat: Honera
Poziom: 53
Poziom mag.: 49
Domyślny

Ale jak będziesz dawał z Honery to obcinaj bota plx!!!
__________________
Stanley6a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 15:16   #10
K0wal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 07 2007

Posty: 182
Domyślny

super temat i dopiski masz 100% racji kiedyś było lepiej..nie dawaj ss z teraźniejszości
K0wal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 15:57   #11
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Piosenka dzisiejszego postu:
Marek Grechuta- 'Dni, których jeszcze nie namy'


Pierwszy wypad na coś silniejszego od orków. Podniecenie, lęk i te ciarki na plecach...Z pierwszym dl'em był spokój. Od drugiego padli molwanna, grot i conish. Ze smoka wypadł energy ring. Ciało nieśliśmy do samego dp thais. Byliśmy bardzo dumni. Molwanna miał problemy z łączem, ciągle padał. Skończył grę i wystawił postać na allegro. Postać kupił Conish, oddał ją z powrotem- chciał, by jego kumpel dalej grał...


GH na Senji. Dobry exp na minotaurach pod wyspą. Wiele godzin szukało się klucza, by tam dotrzeć. Było jednak warto. Porozdzielaliśmy się zaraz po wejściu. Na GC co sekundę widać było wiadomości z nowinami z tego miejsca.
Pamiętam, że gdy tylko mogłem robiłem godzinami plecaki z hmm i gfb. A gdy tylko chciałem, wychodziłem na exp i ładowałem w potwory z czego tylko miałem. Mieliśmy drobne nieprzyjemności z hglv, które urządzały sobie tutaj farmy druidów. MoC i KoC (Vanzi & Aiven) sami to robili. Sam zaciekawiony obliczaniami Vanziego "jeszcze trochę będziemy tak robić i będzie nas stać na MPA" zrobiłem sobie druida. Nie pamiętam co prawda, by robił on choć jedną runę UH. Druida mam chyba do dzisiaj. 6lv. Zwie się 'Refijete'. Wybrany został z suggest name. Nie umiałem wtedy zakładać sam nicku postaci. Prawdopodobnie nie zaczynałem z wielkiej litery...Jira ;***


Może teraz trochę o 'prawie początku Fighting-Dreamers'. Itachi najpierw invitował to gildi właściwie każdego. Liderem był Itachi. Vice to Magic of Century, Horutix i dwóch Szwedów. Gildia liczyła po tygodniu gry naprawdę ogromną ilość osób (jak na tamte czasy). Tworzyły się konflikty, zamiast współpracy. Jedni krzyczeli 'FUCK SWE', a drudzy 'FUCK PL'. Na GC trwały ciągle przekomarzanki słowne. Pewnego razu Itachi postanowił pożegnać się z dużą częścią gildi. Wylecieli (chyba) wszyscy Szwedzi i parenastu największych błaznów. Od tego czasu by dostać się do gildi, trzeba było spełnić kilka wymogów. Nikt też nie mógł być przeciw członkostwu danej osoby. Od tego momentu FD stało się wyłącznie polskie. Do czasu. Ec Werzus- jedyny obcokrajowiec, który był z nami w szeregach. Można powiedzieć, że 'dostał polskie obywatelstwo'. Chciał dołączyć, bo uwielbiał Naruto. Każdy mu pomagał. My go uczyliśmy polskiego, a on nas szwedzkiego. Do dziś pamiętam tylko 'tjena'.


I postać, którą gram dzisiaj...




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Succo Pokaż post
Kogo moje piękne oczy widzą, vavi !!111

Powodzenia na nowym świecie.


Byś wpadł czasem na vent ;]


Pzdr from Dosmus and Succo.
Obiecałem, że na sinterię w życiu nie wejdę. Nie widzę sensu więc bym wchodził na ventrilo. No chyba, że zaprosicie mnie na słynny, czeski ventrilo : ).


Ita@
Daj linka, bo nigdzie nie zapisałem =P
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."

Ostatnio edytowany przez Vavi - 29-05-2008 o 17:58.
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 16:21   #12
Wyciszony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 29

Posty: 419
Stan: Na Emeryturze
Wyciszony ma numer GG 11583346
Domyślny

Stare, dobre czasy... aż łezka w oku się kręci.
__________________
Jeżeli lubujesz się w klimatach Fantasy, chciałbyś uczestniczyć w sesjach RPG, pragniesz wcielić się w: kochającego przyrodę Elfa, mieszkającego w górach Krasnoluda, lub silnego Człowieka? Nie czekaj dłużej, dołącz do naszej "Tawerny RPG"! Stwórz swoją oryginalną postać i dołącz do świata Fantasy - podróżuj ze swoją drużyną, zabijaj orków, ratuj miasta przed smokami, lub stań po stronie zła...
Wyciszony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 15:09   #13
kryjedus
Użytkownik Forum
 
kryjedus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Zgorzelec

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krychan
Profesja: Knight
Gildia: Nie mam
Świat: Guardia
Poziom: 10+
Skille: 55/55+
Poziom mag.: 2+
kryjedus ma numer GG 701505
Domyślny

@vavi

Pisales, ze bedzie to otwarty temat. Jakos tego nie widze
kryjedus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 15:28   #14
Ultrazoo
Użytkownik Forum
 
Ultrazoo's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Honera
Poziom: 85+
Skille: 92/74
Poziom mag.: 19
Ultrazoo ma numer GG 7675744
Domyślny

Fajny temat

Dodam pare fotek jakie mam na kompie ze starej tibi









Ultrazoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 16:13   #15
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Piosenka postu:Metallica: Nothing else matters

W domku przypadł mi pokój na balkonie. Teraz stwierdzam, że było to chyba najlepsze pomieszczenie. Raz zapomniałem zamknąć drzwi do pokoju. Na drugi dzień rano balkon stał pusty. Miałem pokój z Molwanną i Conishem. Jak się później okazało- to musiał być ktoś z poza gildi. Kilka osób miało oprócz nas wstęp do GH.


Kolejna ciekawa historia. Stoję sobie, jak zwykle z resztą, pod świątynią w thais. Już któryś dzień z rzędu obok mnie stoi niejaki Jirayia the Senin. W międzyczasie przychodzą i rozmawiają z nim Horutix i Itachi Uchiha. Jira często opuszczał to miejsce i podróżował w kierunku północnym- nad rzekę. Po ryby rzecz jasna...Zdarzało się, że podsłuchiwałem ich rozmowy. Itachi powiedział, że potrzebuje na coś 10k. Wyglądał na porządnego. Po kilku minutach zaproponowałem mu pożyczkę. Zgodził sie i powiedział, e odda w ciągu paru najbliższych dni. Czułem, że mnie nie oszuka. Właściwie nie wiem do teraz, po co ja mu te 10k pożyczałem. Pewnie z głupoty ; ). Kasę oczywiście mi oddał. W postaci 2bp sd. Potem Ita podpowiedział mi, że mogę expić na rotach na Fibuli. Poszedłem i byłem zadowolony, bo nigdy wcześniej tak szybko nie expiłem.


Vavi na rooku. To dopiero śmieszna sprawa była. Nie wiem jakim cudem z moim
lenistwem wbiłem tam aż 16lv! Nie wiem też, po co zacząłem tam grać. W każdym razie było fajnie. Chciałem to pomagałem, chciałem to zabijałem, chciałem to zwiedzałem. I tak dalej. Nauczyłem się przechodzić rooka w 2h bez eq na początku. Za 1 razem przechodziłem go bardzo długo. Miesiąc, może więcej. Mało pamiętam, bo dla mnie tibia wtedy była jedną wielką tajemnicą. Kumpel opowiadał mi, że mainland to takie miasto, na które napadają szkielety. Wyobraziłem sobie domki, takie jak te z westernów, na które napadają przeróżne bestie.


Pewnie zadajecie sobie pytanie, po co wklejam tutaj to zdjęcie. Jest to zdjęcie z mojego drugiego noobchara. Pierwszy palladin. Gra zupełnia inna, dużo trudniejsza. Całe szczęście, że wtedy speary nie znikały. Doszedłem nim bodajże do 11lv. Potem pallkami grałem jeszcze dwukrotnie (30lv- Neptera, 54lv- Aldora). Skończyłem nim grać po tym, jak padłem od krasnoludów i rotwormów w kopalniach. Nie mogłem ich wypchnąć, a uderzały mnie okrutnie.
Opowiem może na krótko jeszcze moje początki na mainlandzie. Wybrałem maga. Sorcerer- dumnie brzmiało. Nie wiedziałem wtedy, że jest to mag. Wybrałem Venore- też nie wiedziałem, co to jest. Pierwsze co zrobiłem, to zacząłem zwiedzać. Szedłem, gdzie tylko mogłem. Prosto przed siebie. Biłem węże i wilki. Przeszedłem most, a tam jakiś minotaur mnie zaczął bić. Dziś zgaduję, że był to summon, bo nigdy więcej nie widziałem w tamtej okolicy mino. Padłem. Wyrusyłem znów, tą samą drogą. Tym razem zabił mnie jaiś wielki pająk. Znów się zalogowałem i znów zacząłem iść, tam gdzie wtedy. Przeszedłem jeden most, przeszedłem drugi. W końcu dotarłem do jakiegoś miasta. Chodziłem wokół niego, zwiedzałem. Do 13lv nie miałem kupionego żadnego czaru, nie wiedziałem co to jest. Do 20lv cały czas jak padałem (a padałem często), wracałem z Venore właśnie do Thais. Byłem przekonany, że jak mój kolega był w Carlin, to ja go już nigdy nie spotkam. Ktoś mi raz powiedział, że mogę tam dopłynąc statkiem. Wyruszyłem w stronę tibianica na Greenshore. Klikałem na wszystko, co się dało. Nic jednak nie zawiozło mnie do Carlin...


Na tym zdjęciu widać stary legion helmet : ). Skończę może jeszcze pisać o moich początkach. Jaką bronią wtedy walczyłem? Generalnie to tym, co miało więcej ataku. Najpierw hatchet, potem mace. Następnie longsword i orcish axe (swojego czasu miałem 3 plecaki tych toporów, myślałem że jest to ważne). byłem szczęśliwy, kiedy wylootowałem(znalazłem?) double axe. Uderzałem z tego mocno. Równie mocno obrywałem. Raz kolega opowiedział mi, że wylootował jakiegoś War Hammera. Pokazał mi, ile to ma ataku i także chciałem takiego mieć. Następnego dnia, po walkach z wild warriorami, wreszcie udało mi się to zdobyć. Byłem szczęśliwy, zwłaszcza gdy ludzie dziwili się, że mag może uderzać po 70 w Valkirię. Może teraz o mojej przygodzie z pk...To był najczęstszy powód mojej śmierci. Padałem przez własną niewiedzę. Chcąc sprawdzić, jaki ktoś ma lv często zdarzały mi się 'missclicki' Nagle pojawiała mi się czaszka, a ludzie nie wiadomo czemu zaczynali mnie bić. Wtedy nie było jeszcze tego śmiesznego przycisku obok EQ. Raz poszedłem na oci jakimś Hiszpanem. Kliknąłem na niego i pojawiła się czaszka. Ktoś mnie zaczął bić. Ów Hiszpan krzyczał 'no pk'. Ja wtedy, nie wiedząc co to znaczy, również krzyczałem z nim 'no pk'. Nikt jednak nie słuchał...


I Honera:






--------------------------------------------------------

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kryjedus Pokaż post
@vavi

Pisales, ze bedzie to otwarty temat. Jakos tego nie widze
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid...wiadomosc.html
Nie mogłem się powstrzymać...
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 16:24   #16
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Vavi i Succo, co za zbieg okoliczności. Jak ja was dawno nie widziałem : o

Pozdrawiam,
Bakuo.
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 17:03   #17
-WodzionkA-
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

wzruszyla mnie twoja historia... idz dalej bocic, bo tylko to ci 'jakos' wychodzi ;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 17:29   #18
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Wadzionka nie wiem, czemu jesteś dla niego tak niemiły. Temat super dużo zdjęć i opowiadania, żadko na taki się natrafia, na prawde super !
pozdrawiam i życze udanego tematu i oczywiście sto stron !
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 18:16   #19
FighterKamil
Użytkownik Forum
 
FighterKamil's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007
Lokacja: B-B ??

Posty: 368
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Super sprawa
Dawno nie było takiego tematu
Życzę 1000 stron Powodzenia
__________________
http://www.*********.pl/polecam:14172
fajne nagrody klikac
FighterKamil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 19:10   #20
-WodzionkA-
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
Wadzionka nie wiem, czemu jesteś dla niego tak niemiły. Temat super dużo zdjęć i opowiadania, żadko na taki się natrafia, na prawde super !
pozdrawiam i życze udanego tematu i oczywiście sto stron !
bo w jego nowa postac wklada tylko tyle wysilku - kupowanie potionow, ustawianie bota... chlopak boci 20h na dobe i jeszcze ssy wstawia... zalosne
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:10.


Powered by vBulletin 3