Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-12-2004, 17:18   #1
konik20
Użytkownik forum
 
konik20's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004
Lokacja: Szczecin

Posty: 12
konik20 ma numer GG 4329127
Domyślny Pomógł wam kiedyś Rooksteyer ??

Jak wszyscy wiedza od niedawna jakos glośno jest o rooksteyerach(czy jaks tak ). Duża liczba osób jest przeciwna ludziom zostającym na rooku. Ale to nie oto chodzi….Nie będziemy wypowiadać się czy nam się to podoba czy nie. Każdy ma swoje zdanie i każdy tez gra z innego powodu. Ja dla tego bo mi się nudzi
Dużo osób nie tylko, ze nie toleruje rooksteyerów to uważa, ze powinno się tego zabronić/zakazać itp.. Dla tego chciałbym tez udowodnić, przekonać się…
Czy kiedykolwiek któryś z rooksteyerow pomógł wam na rooku?
Sam osobiście pomogłem dużej liczbie osób.. wiadomo.. nie wszyscy znajda się na tym forum…
Chciałbym po prostu żeby ludzie zmienili zdanie o rooksteyerach.

We'll Never Stop Living This Way
konik20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-12-2004, 17:26   #2
Dezerter De'War
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2004
Wiek: 34

Posty: 159
Domyślny

Nigdy w zyciu jak juz ich spotykalem to raczej mi przeszkadzali niz pomagali...
mowie naturalnie o tych co maja 9-11lvle

@down
na roku nie oczekuje od nikogo pomocy ;] nie chc i nie potrzebuje

cod o tych 20+lvli jest ich bradzo malo...moze juz sie to zminilo(bylem na roku w marcu wiec od tamtego czasu moglo juz ise cos zmienic)
btw to sa czesto te same nooby co lvle 6-7...albo byli pk ktorzy tez straszie noobuja
ale greataz cierpliwosci 25lvl na roku ...

Ostatnio edytowany przez Dezerter De'War - 27-12-2004 o 17:40.
Dezerter De'War jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2004, 17:31   #3
konik20
Użytkownik forum
 
konik20's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004
Lokacja: Szczecin

Posty: 12
konik20 ma numer GG 4329127
Domyślny

fakt.. bo ja uwazam za rooksteyera.. osobe ktora ma przynajmniej 15-20lvl.. to sa osoby ktore juz na maina nie p[ojda.. a jest duzo noobow. ktozi zostaja na rooku by se pozabijac zanim na rookja wyjda.
ehh jakbys spotkal moj 25 lvl to bym CI pomugl
konik20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2004, 17:43   #4
Masters
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2004

Posty: 36
Domyślny

mi rookstayer tylko przeszkadzal raz ukradl mi zarcie i to chyab byles ty konik a raz lurowal na mnie poison spidery aa zapomnailem raz mi pomugl ale to na hibernie
Masters jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2004, 19:10   #5
manaxe
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 12 2004

Posty: 7
Domyślny

ja mam 19lvl na rooku i jakos ludzie wontow nei maja chyba ze pisza ze noob czy co ale to jush z nimi na mainie zalatwiam albo placa albo wracaja zwiedzac bugi na rooku. od czasu do czasu gwizde komu co.pomagam tylko polakom i kumplom
manaxe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2004, 21:33   #6
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 36

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

Nie wiem co ludzie maja do Rookstayerow...
Ja mam swoj marny 12 lvl i pomagam 1 lvl'om a debile na 20 lvl'ach kradna loot i zarcie... Nie stac ich czy co ?! Przeciez jedynym powodem zostania na Rooku moze byc pomaganie początkującym... bo po co innego -.-
__________________

hide jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2004, 21:47   #7
Dezerter De'War
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2004
Wiek: 34

Posty: 159
Domyślny

@up

zrokowani pk...czkeja do 20lvl by pojsc na maina bez czachy i juz z jakims lvlem...oni nie pomagaja poczzatkujacym
Dezerter De'War jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2004, 22:40   #8
Virius
Użytkownik Forum
 
Virius's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004
Lokacja: Wrocław

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Soul Hunters
Świat: Samera
Domyślny

Ja miałem rookstayera na 6 levelu, i zawsze chętnie pomagałem. Karirera mojego rook stayera zakończyła się na wyrzucaniu z siebie:

katana
legion helmet
chain armor
copper sheild
studded legs
leather boots
bp with 800 gp

Tak więc- wiele pomogłem
__________________
I'm back, stronger and smarter than before!
~*~ Life of Fenix the Archer ~*~
Virius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2004, 22:59   #9
Chopkers
Użytkownik Forum
 
Chopkers's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 453
Stan: Na emeryturze
Chopkers ma numer GG 3987061
Domyślny

na forum Instynkt ma jeden z wysokich lvli na rooku.

co do pomagania przez rookstayerow to dwa razy mi pomogli.
jeden raz to 32 lvl na antice (niepamietam nicka) zabil goniacego mnie mino jak blem na red hp.
a drugi raz to jak bylem na minohellu zablokowany skrzynkami a dookola mnie bylo duuuuzo minoskow, nagle przylecial "Sunrise" i wybil wszystkie pomagajac tym samy mnie
__________________
|||||||||.................... (Trwa ładowanie podpisu)
\m/,
Chopkers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2004, 23:06   #10
Sir Prymas
Użytkownik Forum
 
Sir Prymas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 37

Posty: 54
Sir Prymas ma numer GG 4196266
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masters
mi rookstayer tylko przeszkadzal raz ukradl mi zarcie i to chyab byles ty konik
Widzisz Konik i ty nie jestes taki świety Piszecie tu o tym czy wam pomógł czy nie ale tez nie wiem jak wy sie zachowaliście wobec takich Rookstayerów czyli byliscie normalnie i sie grzecznie zapytaliscie lub poprosiliscie o pomoc czy tez wyskoczylisci z tekstem typu: "daj mi coś, wkońcu masz 23 lvl na rooku" , "choc zabij mi skeletona bo chcem mace" nawet z takim tekstem z proźbą o mace sie spotkałem ale czy ja tam tylko chodze i pomaga? Czesto jets tak ze sie ktos wcina na MinoHell lub na jakims huncie o ci agda ze chce to tamo ale może "my" chcemu troche spokoju bo tylko tego według mnie potrzeba rookstayerom nic wiecej...
__________________
Bloodbrother to Jari Evil Demon

"SZUKAJ" prawdę ci powie!!!
Sir Prymas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 06:22   #11
Krell
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 11 2004
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiek: 33

Posty: 15
Krell ma numer GG 5710388 Krell ma login Tlenu krell13@tlen.pl
Domyślny

Ja mam Rookstayera na Dolerze. Na razie 7 lvl, ale i tak wiele pomagam. Głównie to polakom, zazwyczaj jak mają red hp to dam lifefluid albo jak mają poison to walne runką Chociaż zdarza mi się zły dzień i jakiś Noob ucierpi przez lurniętego mino.
Na każdym świecie powinni być Rookstayerzy którzy pomagali by newbie, a Noobów temperowali tak żeby sobie dali spokój z noobowaniem.
Krell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 09:09   #12
konik20
Użytkownik forum
 
konik20's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004
Lokacja: Szczecin

Posty: 12
konik20 ma numer GG 4329127
Domyślny

ehhh ja komus zarcie zabralem ? widocznie musial mnie wkurzyc albo mi przeszkadzal Wczoraj dalem gosciowi life fluiod na quescie z copper shield.. zeby sobie poszedl a co tam robilem ?? pomagalem od 1 lvlu nabic expo i zdobyc wszystkie questy

jaki bedzie koniec tych komentow ? ludzie sa tacy jakimi ich pisza...
wiec jak wszyscy beda marudzic i nie znajda sie tuytaj osoby ktorym sie pomaga... to bede mial to gleboko w d****! biore 4 bp z LF i zaczyna sie wybijanie nowicjuszy ;] Pozdrawiam
konik20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 20:23   #13
blantwoy rookmen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 12 2004

Posty: 3
Domyślny

Ja tam pomagam moim Rookstayerem daje ludzia itemki albo pomagam w wykonywaniu questow ... dzis dalem carlin sworda i legion helmeta dla 1lvlka a w katana room bylem juz ze 100razy xD
blantwoy rookmen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 20:28   #14
K-ostry
Użytkownik Forum
 
K-ostry's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004
Lokacja: House
Wiek: 36

Posty: 193
K-ostry ma numer GG 0000001
Domyślny

No, ja sobie kiedyś poszedłem na Mino Hell questa na 2 lvl. Patrze przede mną idzie sobie 32lvl, mówie: "fajnie". Koleś wybił wszystkie minosy solo, ja wzielem nagrody i poszedłem.
__________________
lol
K-ostry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 20:42   #15
TheNatoorat
Użytkownik Forum
 
TheNatoorat's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 666
Stan: Zbanowany
TheNatoorat ma numer GG 4895805
Domyślny

Mi rookstayerzy bardziej utrapiają życie. Tylko czyhają, bym padł, bo chcą ograbić moje ciało z cennych złotych monet... lurują stworki, blokują mnie, okradają, kradną wszystko, co jest w moich potworkach, kradną expa... nie mam zaufania do nikogo nieznajomego w Tibii. Tymbardziej do tych "złych" rookstayerów, bo dobrych jeszcze nie spotkałem. A może w ogóle tacy nie istnieją?
Dobrze, koniec bajki. Teraz zmrużcie oczka i spać!
__________________
TheNatoorat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 21:30   #16
Vicious Phoenix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Otóż mam rookstayera na Valorii, Benmb Czarodziej (wiem, że kretyński nick ale już na to nic nie poradze) lvl 17 (Konik i Sir Prymas pewnie mnie kojarzą). No więc tak, jako rookstayer zawsze starałem się nieść pomoc potrzebującmy, ciągle chodziłem na szkielety zdobywając ludziom macy czy brass shieldy, kasy również nie szczędziłem rzucając co któremuś człekowi pod nogi świecące 100 gp. Ale te czasy się zmieniły... Mam gdzieś niesienie pomocy ludziom którzy nawet często nie powiedzą zwykłego "thx", lub powiedzą "tylko tyle dla mnie masz ?" czy nawet czasami wyzwą od n00ba bo na rooku siedze. Dlatego też zacząłem blokować ludzi w mino hell czy trapować w młynie. Potem odszedłem z mojej gildii Rook Unit, bo vice lider pan Gipehof (który swoją drogą gówno dla gildii robił i nawet porządnie się na msg boardzie nie potrafił wysłowić) nie chciał przyjąć mojej koleżanki. A lidera szantażował, żeby nie przyjmować bo inaczej odejdzie z gildii. Tak definitywnie skończyła się moja przygoda na rooku i świat o mnie zapomniał.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 22:00   #17
konik20
Użytkownik forum
 
konik20's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004
Lokacja: Szczecin

Posty: 12
konik20 ma numer GG 4329127
Domyślny

Benmb Czarodziej.... Red skull
konik20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2004, 21:44   #18
Malumiasta
Użytkownik Forum
 
Malumiasta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Z nienacka

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Malumcia
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 113
Skille: 66/66
Poziom mag.: 73
Wyślij wiadomość przez ICQ do Malumiasta Malumiasta ma numer GG 6058709
Domyślny

Hmm... sprawa ma swoje dobre i złe strony - złe: mam postać na socerze [rook, 18 lvl] i spotkałam się z wieloma dziwnymi reakcjami...jeden myślał, że nie wiem jak na maina dojść -.- więc truł mi o tym dopóki się nie wkurzyłam i nie zaczęłam na niego krzyczeć ^^', inni rzucają 'noobami', jeszcze inni do znudzenia wydzierają się, że 'maain' 'main'... + jak każdy dobrze wie - wolno lecące skille... [axe/shielding - 19/23 :/ ] Nie podoba mi się również to, że jak jakiś pierwszopoziomowiec już wyłudzi ode mnie broń albo jakąś tam inną pomoc, to czasem jeszcze ma pretensje, dlaczego tak a nie inaczej... o.O wtedy to po prostu szlag mnie trafia ale są też oczywiście pozytywy! Na socerowskim [ah, moje radosne słowotwórstwo ] rooku za bezinteresowną pomoc poznałam parę na prawdę sympatycznych osób [nie wiem czy są na forum więc nie pozdrowię ] i aż się milej gra wiedząc, że ktoś docenia tę pomoc jak na razie obok pomagania zajmuję się kolekcją platynek mam już ponad 15
__________________
Cytuj:
NastEMpnym razem to zmniejsz troche tą grafikę
//mod
~ HAIL DIES IRAE ~
Malumiasta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2004, 22:23   #19
Masters
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2004

Posty: 36
Domyślny

zabrales mi master-druidos meaty na cooper shield quest i nie oddales i powiedzialem do ciebie thief and n00b
Masters jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2004, 23:49   #20
Loqś
Guest
 

Posty: n/a
Evul

Sam mam rookstayera i czesto wkurzam sie jak jakies n00by spamuja mi na privie free itens plx itd. itp.Np. gdy stoje sobie dluzszy czas na "rynku" zaraz mam tym podobne spamy i gdy ktos sie jeszcze odezwie nie mam sil z nim gada i nieraz jestem agresywny slownie .Moim zdaniem wiekszosc rookstayerow ma te postaci po to zeby pomagac qmplom i wejsc do gildji.
Gram na Trimerce i uwazam ze to czy rookstayer ci pomoze zalezy od tego czy spotkal juz duzo n00bow.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:14.


Powered by vBulletin 3