Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-12-2007, 22:39   #41
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Odnośnie zeszłego etapu pokazuje zegar z poprawnym ułożeniem oraz przykładowymi przedmiotami:

Miejsca na zegarze można było odgadnąć bardzo łatwo, wystarczyło zapisać miesiące urodzenia córek Polgana w postaci liczb i skojarzyć z liczbami an zegarze. Miesięcy jak i godzin mamy 12
Co do metali. Najbiedniejsza dostała miedzianą tarcze, pierwsza która wychodziła była najbogatsza. Najrzadszym metalem na Rooku (teraz jak i PRZED wprowadzeniem banku, w końcu Polgan żył dawno temu) jest platyna. Kolejny drogocenny metal to złoto, ustępuje jedynie platynie. No i ostatni drogocenny metal to srebro.
Niejaki X. the Second próbował wprowadzić uczestników w błąd i podawał blędne odpowiedzi które niby miały być zatwierdzone przeze mnie. Wystarczyło trochę pomyśleć, ponieważ podawany przez niego "plate" nie jest rodzajem metalu, oznacza "płytowe/płytkowe". Tak samo studded, oznacza "ćwiekowane/nabijane ćwiekami", które na Rookgaardzie zrobione są z żelaza - surowca tańszego od miedzi, a co za tym idzie, nie mógł być darem dla żadnej córki.

Ciekawostka:
Polgan Bonecrusher - ta postać nie jest wymyślona przeze mnie. Na Rookgaardzie istnieje jego grób - jest jednym z 3 które prowadzą do questa na katanę.
Córki Bonescrusher'a - nie wiadomo do końca czy Polgan miał jakieś córki. Jednak jest jedynym facetem (o ile to facet ) w rodzinie Bonecrusherów. Jedyne żyjące członkinie tej rodziny to strażniczki Carlin: Bambi, Blossom, Bunny, Busty. Jednak na imię Polgan nie reagują.... ciekawe prawda?



Etap 3 trwa
Już moge powiedzieć, że o wielką wygraną, czyli: 25.000 złotych monet (dokładnie 250kg), certyfikat ukończenia eventu potwierdzający nieprzeciętną wiedzę oraz inteligencje oraz posąg w Hall of Fame na stronie Klocek Klanu walczą 4 osoby:

Pethaf Rookstayer
Syn Klocek
Xny
Event winter klocek

Pozostaje nam życzyć połamania zwojów na mózgu

EDIT
@DOWN
Trzy osoby otrzymują nagrody, ale tylko ta pierwsza otrzyma największą
Nagrody pocieszenia to:
Miejsce 2 - 2k, plecak life fluidów oraz 100 piórek, certyfikat zajęcia 2 miejsca
Miejsce 3 - 1k, plecak life fluidów , certyfikat zajęcia 3 miejsca

Mam nadzieję, że was to satysfakcjonuje?
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 22-12-2007 o 23:12.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-12-2007, 22:42   #42
Rook_Guardian
Użytkownik Forum
 
Rook_Guardian's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Syn klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 12
Skille: 18/20
Rook_Guardian ma numer GG 7526140
Domyślny

To w końcu ile osób może wygrać?? 3 czy 1?

@edit
Olewam to ide kimać. Może w nocy coś mi się przyśni...
__________________


Ostatnio edytowany przez Rook_Guardian - 22-12-2007 o 23:25.
Rook_Guardian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2007, 23:48   #43
Xny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Polgan Bonecrusher - ta postać nie jest wymyślona przeze mnie. Na Rookgaardzie istnieje jego grób - jest jednym z 3 które prowadzą do questa na katanę.
Córki Bonescrusher'a - nie wiadomo do końca czy Polgan miał jakieś córki. Jednak jest jedynym facetem (o ile to facet ) w rodzinie Bonecrusherów. Jedyne żyjące członkinie tej rodziny to strażniczki Carlin: Bambi, Blossom, Bunny, Busty. Jednak na imię Polgan nie reagują.... ciekawe prawda?
grob polgana znajduje sie tam - jak sie idzie na katana quest. sa 3 gorby to jest grob >> na tabliczce jest napisane. Byl on herosem ktory pomogl zabic Smoka spike swordem Oo. Bunny bon~ jest generalem wojsk krolowej a pozostale 3 siostry to straznniczki bram

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Pozostaje nam życzyć połamania zwojów na mózgu
niektorym to by sie chyba przydalo miec ten "musg"



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Trzy osoby otrzymują nagrody, ale tylko ta pierwsza otrzyma największą
Nagrody pocieszenia to:
Miejsce 2 - 2k, plecak life fluidów oraz 100 piórek, certyfikat zajęcia 2 miejsca
Miejsce 3 - 1k, plecak life fluidów , certyfikat zajęcia 3 miejsca
Mam nadzieję, że was to satysfakcjonuje?

mnie satysfakcjonuje tylko miejsce pierwsze



p.s. wbilam 19 lvl
rodzice dzwonili 2 razy wiec chyba zaraz pojde do domciu. to jakies 20 metrow


kibicujcie mi haslem "Pe-thaf Noob!! Pethaf do domu - my nie powiemy nikomu!!"
a jak nie to macie hunta od lazo nimus (77RP)
oczywiscie pethaf to spoko ziomus, jasie tylko tak draznie


@down
ice wind dale i ogolnie ksazki forgotten wymiataja. no i BG

Ostatnio edytowany przez Xny - 23-12-2007 o 12:15.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2007, 12:04   #44
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Taka mała dygresja odnośnie konkursu. Teraz widzę, że ludziom najwięcej czasu zajęło nie rozwiązywanie zagadek tylko czytanie. Dużo osób odpadło ponieważ nie potrafiło czytać ze zrozumieniem.

Napisałem w tekście, że tablica wpadła do studni i to ona jest celem naszych bohaterów, a co niektórzy dawali następujące odpowiedzi:
- tabliczka na wierzy waspów?
- to te tablice kolo Seymour'a?
- przynosili książki z biblioteki
- ktoś mi wpierał, że ja żądałem książki z Mino Hell!
- ktoś próbował zlootować mino leather (?????) i mi to przynieść
- jeszcze ktoś inny podnosił wszystkie kamienie na Rooku w poszukiwaniu książki

Co do drugiego etapu to otrzymywałem PW z imionami córek (jakby to coś wyjaśniało) albo np z imieniem królowej Carlin (?).

Ludziska, musicie zacząć czytać książki. Byle jakie! Lubicie Tibie? No to poczytajcie jakąś fantastyke, np R.A. Salvatore i jego sage o Drizzcie. Nie chce tu uchodzić za jakiegoś wielkiego uczonego czy specjalistę (bo mnie zaraz Scobel czy inny typ od egoistów po nazywa), ale jak macie zamiar rozwiązywać zagadki Rookgaardu, stworzone przez Knightmara, jeśli nie potraficie nawet dobrze odczytać co Klocek wymaga w swoich bździnach

PS
Widzę, że 3 zagadka sprawia trochę więcej trudności
Tak miało być. Najtrudniejsze w tym wszystkim to odnaleźć słowo klucz, które pomoże odszyfrować te cyferki
Jak już wspomniałem, wszystko ku temu naprowadza! Materiał z jakiego jest zrobiony grobowiec. Samo miejsce. Rysunki o których wspominałem. To na której ścianie jest zagadka. Musicie tylko zauważyć motyw przewodni
możliwe że słowo jest w języku angielskim.....
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2007, 21:06   #45
Xny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

u mnie z netem juz wszystko OK.

slowo klucz juz mam, tylko nie wiem jak go uzyc. Klocek przydala by sie twoj nastepny post z podpowiedzia.

a swoja droga fajnie zaszyfrowany jest ten post


@down


masz tak samo klucz jak swojego spike'a ktorym sie chwaliles na forum -.-






KLOCEK MY CZEKAMY! CI CO MAJĄ KLUCZ POWINNI JUZ DOSTAC PODPOWIEDZ (pierwsza to byla ten post na gorze )

Ostatnio edytowany przez Xny - 23-12-2007 o 21:27.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2007, 21:21   #46
Rook_Guardian
Użytkownik Forum
 
Rook_Guardian's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Syn klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 12
Skille: 18/20
Rook_Guardian ma numer GG 7526140
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xny Pokaż post
slowo klucz juz mam, tylko nie wiem jak go uzyc. Klocek przydala by sie twoj nastepny post z podpowiedzia.

a swoja droga fajnie zaszyfrowany jest ten post
Heh ja tez mam klucz... Panie Klocku!! Prosimy o podpowiedź!!
__________________

Rook_Guardian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2007, 22:14   #47
PSO
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Fajny pomysl z tym eventem nawet....podaj liste zwyciezcow i odpowiedz tego zadania to bedzie fajnie Moze kiedys swoj zrobie....Pozdro
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2007, 22:56   #48
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Jeszcze więcej podpowiedzi? Jesteście pewni, że ich potrzebujecie? Przecież Polgan tak skonstruował swój grobowiec i zagadki, żeby ktoś w końcu mógł je rozszyfrować
W sumie jaka tu męczarnia? Wystarczy sięgnąć do odpowiednich tematów z tego właśnie forum, gdzie to ludzie próbowali rozwikłać zagadkę 469 (nawet ja kiedyś się w to bawiłem). Na Vigenere'a potężnego Matematyka! Przecież to łatwe!
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2007, 23:00   #49
Xny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Jeszcze więcej podpowiedzi? Jesteście pewni, że ich potrzebujecie? Przecież Polgan tak skonstruował swój grobowiec i zagadki, żeby ktoś w końcu mógł je rozszyfrować
W sumie jaka tu męczarnia? Wystarczy sięgnąć do odpowiednich tematów z tego właśnie forum, gdzie to ludzie próbowali rozwikłać zagadkę 469 (nawet ja kiedyś się w to bawiłem). Na Vigenere'a potężnego Matematyka! Przecież to łatwe!
powtarzasz sie. to juz bylo. BYLO! NAPISALES


nie rozumiesz ze nikt nie wie jak dopasowac klucz do cyferek ?




myslac lopatologicznie Polgan byl beholderem . szczerze mowiac w niczym mi nie pomogles. znalazlam kiedys w hellgate taka ksiazke co w niej opisane bylo dyzo o beho i mino magach. p.s. wystasrczy poszukac w GooGle

Ostatnio edytowany przez Xny - 23-12-2007 o 23:11.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2007, 23:13   #50
Torog Velrock
Użytkownik Forum
 
Torog Velrock's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: mwahahahahahahahaha
Wiek: 30
Wpisy bloga: 6

Posty: 451
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Świat: hahahahahahahah
Poziom: hah
Skille: hahahah
Poziom mag.: ha
Torog Velrock ma numer GG 6504355
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Na Vigenere'a potężnego Matematyka!
Nie chodzi ci przypadkowo o Binarny ? lub szesnastkowy język ? ;]
To jest proste tylko trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać ;]

mini podpowiedź dla nubuff

@down - to był Joke

Ostatnio edytowany przez Torog Velrock - 23-12-2007 o 23:25.
Torog Velrock jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2007, 23:18   #51
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@UP
Myślałem nad tym takim kodem ale zrezygnowałem. Ten jest prostszy, no i na oko widać, że to nie binarny? Bo ten składa sie z 0 i 1. A szesnastkowy też nie, bo się składa z cyfr od 0-9 oraz literek A B C D E F

Z pamiętnika Maga:

... Kilku Rookgaardianów wpadło na słowo klucz, dzięki niemu udało mi się rozszyfrować pierwsze 5 liczb. Oto rezultat: P R Z E D
Teraz pójdzie już z górki! Wiem gdzie robiłem błąd! Używałem złego alfabetu, powinienem był użyć tego 26 znakowego i zapomniałem, że a=0.


EDIT
@DOWN
W błoto? Nie powiedziałbym, że w błoto ja i tak tych pieniędzy nie potrzebuje na rooku. Na Titani na mainie nie gram, a że chcę mieć pewność, że wpadną w odpowiednie ręce, to dlatego robie te konkursy
One nie będą podarowane! To nie jest darowizna! Zobaczcie jak oni ciężko na nie pracują!
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 23-12-2007 o 23:26.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2007, 23:21   #52
Silent_Voyager
Guest
 

Posty: n/a
Król

hmm. nie gram w konkursie ale i tak probuje rozwiazywac zagadki. z tym zegarem se zdeka poradziłem, ale z tym...

octmbnkn? (czyt. o co tu moze biegac normalnie kur*a no?)

a wogle to duże GZZ dla pana klocka. our master 4ever. takiej determinacji i wyrzucenia 25k w bloto to nie widziałem jeszcze

@up
aha. no bez kitu. ktoś, kto myśli i poświęca czas tibii i jest superetrabajerfullmegawypas mózgiem i logicznie myśli, będzie wiedział co z nimi zrobić. szkoda tylko że Panie Klocku, gra pan na titanii xDD

Ostatnio edytowany przez Silent_Voyager - 23-12-2007 o 23:37.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 00:11   #53
Xny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

nadal nie wiem jak uzyc klucza do tego tekstu. juz sobie rozpisalam. tak samo nie wiem gdzie uzyc szyfru, ale zeby go uzyc to juz kazdy wpadl, znaczy syn i ja juz dawno temu ,

szczerze ? to pomogles dodajac literki, ale nie dales pomocy jesli chodzi o SPOSOB rozwiazania wiec mi to sprawy nie ulatwia. ogolnie rzecz biorac KLOCEK ma jakis inny sposob rozumowania niz ja ;///

26 znakuff ? tam jest 36(tu uzyc klucza?). troche to pogmatfane... KLUCZ mi nic nie dal. <mysle teraz i nie przeszkadzac>
jedynie na co wpadlam to to - ze zaznaczyles remove spaces

no i nic nie dalo, korzystalam z alfabetu 26 znakowego (alf. lacinski) wstwialam klucz w miejscu INNYCH cyferek. nic nie zadzialalo. rownie dobrze moglbys usubac 2 ostatnie popowiedzi i tak jestem na takim samym etapie poszukiwan.

razem z syn klockiem zawrlismy pakt. mozna sie podzielic 1-szą nagroda ? tytuł też no i miejsce na twej stronie.



ps. nie sluchajcie go trzeba wziac lopate a nie shovel - "jak dojsc na trolle w veno"

Ostatnio edytowany przez Xny - 24-12-2007 o 12:59.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 15:22   #54
Rook_Guardian
Użytkownik Forum
 
Rook_Guardian's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Syn klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 12
Skille: 18/20
Rook_Guardian ma numer GG 7526140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xny Pokaż post
razem z syn klockiem zawrlismy pakt. mozna sie podzielic 1-szą nagroda ? tytuł też no i miejsce na twej stronie.
Yyy.. potwierdzam!!!!
PETHAF DO DOMU!!!!!
__________________


Ostatnio edytowany przez Rook_Guardian - 24-12-2007 o 15:32.
Rook_Guardian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 16:56   #55
NDeath
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

“… udało mi się przedostać do wnętrza grobowca. Znajduję się przed samym sarkofagiem, jest on jednak zamknięty za pomocą jakiejś potężnej magii. Ściany grobowca wykonane są z wysokiej klasy piaskowca który wydobywa się jedynie w Ankrahmun. W skale wyryto hieroglify. Część z nich udało mi się odszyfrować. Dowiedziałem się z nich, że aby otworzyć sarkofag potrzebuje jakiegoś “talizmanu”. Na odpowiedź ma mnie naprowadzić pewna zagadka umieszczona na północnej ścianie:

18 21 25 23 10 12 8 6 33 25 20 8 1 36 20 27 16 14 20 18 11 6 25 23 19 13 15 0 32 15 3 16 18 27 11 6 26 0 36 7 28 28 13 19 10 28 12 4 32

Wygląda mi to na język beholderów, tak zwany 469, co oznacza, że jestem zgubiony. Tylko te pomarszczone bestie potrafią to odczytać….

…spędziłem całą noc studiując hieroglify i zapiski. Mimo iż te liczby wyglądają na język beholderów w istocie nim nie są! Polgan użył tutaj języka swoich największych wrogów - minotaurów, a ściśle rzecz biorąc ich Magów. Z tego co wiem język ten jest dużo prostszy od języka beholderów i jak najbardziej może być zrozumiały dla zwykłych ludzi! Więc nie wszystko stracone! Potrzebuje jedynie KLUCZA do rozszyfrowania tego języka. Coś co jest ich SEKRETEM. Może te rysunki szkieletów, grobów i martwych drzew mają za zadanie naprowadzić mnie na słowo klucz.
Z tego co zrozumiałem w zagadce mowa jest o dwóch “postaciach”, muszę przynieść tylko ich reprezentacje i umieścić na sarkofagu, a skarby rodziny Bonecrusherów będą MOJE!Na Vigenere’a
wielkiego matematyka! BĘDĄ MOJE!







a)w rzekomej piramidzie musi znajdowac się sarkofag
b)ściany, są wykonane z piaskowca, byc może są jednolite, nie mają widocznych tak jakby kamieni
c)Ank
d)język minosów jest podobno Zrozumiały dla ludzi, więc..
e)są dwie postacie - moga byc charakterystyczne dla Polgona lub Ankramhun;p


jak możemy zauważyc regały te są ponumerowane od 0 - 40
może w tych regałach coś drzemie
edit!
Teraz pójdzie już z górki! Wiem gdzie robiłem błąd! Używałem złego alfabetu, powinienem był użyć tego 26 znakowego i zapomniałem, że a=0.

to jest przecież tablica tego matematyka! jeżeli a to 0 to.. domyślcie się sami

Ostatnio edytowany przez NDeath - 24-12-2007 o 17:01.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 17:24   #56
Xny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

sciany w ankh mialy nasunac na slowo klucz... zreszta dlaczego akurat te regaly opisales ? jednym slowm to nie ma nic wspolnego z Beho ....- .-. .--.

Zaaaall
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 17:28   #57
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Nie przewidziałem więcej podpowiedzi. Na prawdę więcej już nie potrzeba! Dostałem 2 pw, w jednym była poprawnie rozszyfrowana zagadka w drugim dobra metoda lecz słowo klucz złe. Czyli jednak się da z tymi podpowiedziami (w sumie to gratuluje autorom tych PW! Szkoda, że nie bawiliście się od początku).

@UP
Regały? Ehh szukacie daleko a rozwiązanie macie pod samym nosem (o.o zaczynam mówić jak Knightmare).
Poszperajcie może po starych tematach z forum odnośnie 469? No już więcej nic nie powiem
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 21:43   #58
Rook_Guardian
Użytkownik Forum
 
Rook_Guardian's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Syn klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 12
Skille: 18/20
Rook_Guardian ma numer GG 7526140
Domyślny

No to już dawno wiemy, że a=0 itd, ale co oznacza 26, 27, 28, 32,33 i 36?????
__________________

Rook_Guardian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 22:54   #59
Xny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=38008
jedyny temat z TEGO forum, w ktorym nic nie ma .-.-
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 23:50   #60
Silent_Voyager
Guest
 

Posty: n/a
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
No i dlaczego się z nami nie bawiłeś od początku?
A słowo klucz znasz?

słowo klucz... ocb? xDD niestety nie za bardzo...

czemu się nie bawiłem? nie gram na Titanii. ale dzisiaj se założyłem chara na Titanii xDD Rookstayera xDD jak ktoś zbiera rary to pisać.

szyfr jest łatwy, na Vigenere'a, potężnego Matematyka! (pl.wikipedia.org) xDD
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:07.


Powered by vBulletin 3