Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-05-2014, 22:50   #1
SheN228
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2004
Lokacja: Barlinek / POZNAŃ
Wiek: 31

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny Tibijskie wspomnienia

Za każdym razem gdy wchodzę na to forum, powracają wspomnienia. Gdy zaczynam o nich myśleć robię się dziwnie smutny, też tak macie?

Swoją grę zaczynałem prawdopodobnie w 2002 roku. Byłem wtedy bardzo młody bo miałem tylko 10 lat. Pamiętam że cała moja przygoda z Tibią zaczęła się w momencie kiedy na forum Pokemon Valhalla ktoś użył nazwy tej gry. Jako że mój komputer był złomem, nigdy wcześniej w nic nie grałem. I tak się wszystko ruszyło.

Po pewnym czasie zaczeli grać moi koledzy z osiedla. Mieszkałem w małej mieścinie i Tibia szybko stała się dużą częścią mojego życia. Wkrótce na podwórku już tylko gadaliśmy o tym co kto widział, kto kogo zabił, jak przebiegła podróż z Thais do Venore.. To było coś. Do teraz pamiętam zapach pokoju, wygląd krzesła i dywanu na którym stało w momencie kiedy ktoś w Carlin mnie ubijał. Prawie pamiętam jego nick

Byłem wtedy łepkiem co nie miara. Często robiło się nocki u kumpla w domu (tomby z vampirem) heh pamiętam jakby to było dzisiaj. Mogliśmy siedzieć całą noc i huncić tego vampira.
Potem nadeszły gorsze czasy bo Tibia stała się mega popularna, wszyscy zaczeli bić tylko lvl i tak odszedłem od tej gry już pare lat temu.

Pewnie to głupie, ale z dzieciństwem kojarzy mi się właśnie Tibia i mam ogromną ilość wspomnień które tylko czekają aby zostały wybudzone ze snu.
Zapraszam do dyskusji
__________________
Guardia...
SheN228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:34.


Powered by vBulletin 3