Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-01-2013, 19:09   #1
zieziol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011
Lokacja: Jaroslaw

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 19
Skille: 19/21
Domyślny Rookstayer potrzebuje pomocy :)

Witam witam z tej strony Zieziol Rookstayer chcialbym sie dowiedziec czy warto kupowac pacca na rooku daje to duzo? Czy ogolnie sie oplaca? Co mi to ogolnie da oprocz outfitow i zielonej staminki x2 expa? ? Aaa i do ktorego lvl pociagne bez pacca czy moze bede mogl kupowac pacca sporadycznie?

Pozdrawiam Zieziol
zieziol jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-01-2013, 22:43   #2
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

To kwestia osobista To od Ciebie zależy czy chcesz kupić i co chcesz dzięki niemu zrobić. Czy chcesz go przeznaczyć na addon, bonus exp, dzięki niemu na poziomowanie i co tylko inne.

Na paccu szybciej wbijesz poziom, niż bez niego. Nie licząc staminy (która bardzo wiele daje), na koncie dla premium niewiele osób expi, dzięki czemu możesz mieć cały ten obszar dla siebie.

Czy się opłaca - to zależy tylko od Ciebie i od tego, co masz na myśli mówiąc "opłaca"
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 12-01-2013 o 22:44.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2013, 23:00   #3
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Jeżeli chcesz korzystać z całej gamy możliwości gry to zdecydowanie warto zakupić PACC. Sama premium stamina zapewni Ci dużo szybsze zdobywanie lvla. Do tego łatwiej będzie Ci wykonać niektóre achievmenty. Możesz mieć addon, założyć gildie. Ja już dokładam wszelkich starań żeby uzbierać na scrolla i zdobyć moim rookiem 40-50poziom.
Achilles of Rook
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2013, 12:45   #4
zieziol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011
Lokacja: Jaroslaw

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 19
Skille: 19/21
Domyślny

Hmm czyli mniej wiecej do grania na rooku nie trzeba miec pacca na stale tylko od czasu do czasu mozna kupic tak?
zieziol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2013, 13:02   #5
Mathil
Użytkownik Forum
 
Mathil's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zieziol Pokaż post
Witam witam z tej strony Zieziol Rookstayer chcialbym sie dowiedziec czy warto kupowac pacca na rooku daje to duzo? Czy ogolnie sie oplaca? Co mi to ogolnie da oprocz outfitow i zielonej staminki x2 expa? ? Aaa i do ktorego lvl pociagne bez pacca czy moze bede mogl kupowac pacca sporadycznie?

Pozdrawiam Zieziol
Witaj,

Tak jak wspomnieli poprzednicy, że zakup konta premium to sprawa osobista. Zgadzam się z tymi słowami. Co takowe daje sam wiesz, bo wymieniłeś. Przyjrzyjmy się teraz zdobywaniu doświadczenia. Nie będę tutaj poruszać temu premium staminy, bo to oczywista sprawa że jest przydatna i ułatwia życie. Jeśli chodzi o sam exp, to na pacc area masz cały Troll Cave jak i dużo Wolfów, które dają szybki exp. Do tego dochodzą szkielety, których też jest nieco więcej. Jedna jaskinia z wężami. Wiadomo, że spotkasz tam mniej osób niż normalnie.

Teraz Ty musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy możliwości, które wymieniłeś + exp są warte ceny premium account.

Ja osobiście znam osoby, które mają w swoim dorobku postacie powyżej 50lvl'a wbite tylko i wyłącznie na facc'u. Owszem, myśleli o zakupie pacc'a ale tylko ze względów ciekawości aby tak posiedzieć kilka dni na czymś innym. Natomiast exp na facc'u zupełnie im wystarcza.

Ahoj!
__________________
"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem."

[ Marco Pantani ]
Mathil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2013, 14:13   #6
zieziol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011
Lokacja: Jaroslaw

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 19
Skille: 19/21
Domyślny

Bardzo dziekuje wszystkim za wypowiedz Jednak skusze sie na 30dniowego PACCA

Pozdrawiam Zieziol z Harmonii
zieziol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2013, 14:16   #7
Mathil
Użytkownik Forum
 
Mathil's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zieziol Pokaż post
Bardzo dziekuje wszystkim za wypowiedz Jednak skusze sie na 30dniowego PACCA

Pozdrawiam Zieziol z Harmonii
Takie rozwiązanie będzie odpowiednie. Nie ma sensu od razu wydawać pieniędzy na większą ilość dni skoro może Ci się nie spodobać, uznasz że jest to zbędne. Po 30 dniach sam zdecydujesz co dalej. Życzę miłego użytkowania konta premium.
__________________
"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem."

[ Marco Pantani ]
Mathil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2013, 17:02   #8
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Mathil o tym wspomniał, więc nawiążę.

Na faccu można grać jak tylko długo będziesz chciał. Sam grałem tu do bodaj 60-tego któregoś poziomu, nie narzekałem. Gdyby nie uśmiechnęło się szczęście w postaci wygranego czasu premium, grałbym tak dalej. A zatem można Zupełnie mi to wystarczało wtedy, a kiedy zacząłem jeść większą łyżką, posmakowałem, to i teraz zaopatruję się w płatne konto.

Jak wspomniał powyżej Mathil, spróbuj, posmakuj i oceń.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 13-01-2013 o 17:06. Powód: XIII wiek p.n.e. Back to the future.^^
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2013, 16:30   #9
Wertyk
Użytkownik Forum
 
Wertyk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jesli chcesz expic to kup PACC, expienie na free to bolaczka.
Gralem na roku 10 lat, pacca kupujac zawsze od 20 lvlu, wczesniej i tak exp leci tak samo, a ponziej to dostajesz przynajmniej dwukrotengo boosta w expie.
Plus, route na Paccu nie jest tak chujowo skonstruowany jak na free i nie musisz sie pierdolic z syfem typu stawianie honeyflowerow na waspach.
__________________
jebać podpis

Ostatnio edytowany przez Wertyk - 30-01-2013 o 16:32.
Wertyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:21.


Powered by vBulletin 3