Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Saphira

Notki

Saphira Wydarzenia z Saphiry.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-07-2008, 11:52   #21
Kensai
Użytkownik Forum
 
Kensai's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Siema
Poziom: 82
Skille: W kurwe
Poziom mag.: OI
Kensai ma numer GG 2882566
Domyślny

moon rise dobry ziomek, przegrał ze mną chyba z 50k w fast handa w ank depot ;;;;;;;;;;;
Kensai jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-07-2008, 12:39   #22
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

kesnai dobra pamięciówa
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 19:43   #23
Kensai
Użytkownik Forum
 
Kensai's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Siema
Poziom: 82
Skille: W kurwe
Poziom mag.: OI
Kensai ma numer GG 2882566
Domyślny

Pamięciówki to moja specjalnosc in rel ;;;
Kensai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 04:33   #24
Babka_Corporation
Użytkownik Forum
 
Babka_Corporation's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Ja wam powiem, że najciekawszy czas Saphiry był jak grupka ludzi nazywana Yataman, niszczyła dosłownie każdego kogo chciała Codziennie przed restartem o 8.00, padał jakiś h-lvl (wpadało po niego 10 osób to co mógł zrobić). Niestety w późniejszym czasie juz przed restartami o 8 przy depo czekało kilku ludzi z Old Orders of Banor i Yatamani nie mogli na to nic poradzić i tak nastał ich koniec.
Babka_Corporation jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 10:23   #25
Rafix17
Użytkownik Forum
 
Rafix17's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2007
Lokacja: Tomaszów Maz.

Posty: 322
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No a w pozniejszym czasie powstal ab'team, ktory robil to samo tylko ze z mniejsza iloscia ludzi i nie fragowalismy kazdego kogo chcialsimy, ale kogo sei udalo ;] ale kilku ludzi z obecnego mp zownilismy ;;
Rafix17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 10:12   #26
QuanChi
Użytkownik Forum
 
QuanChi's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2007
Lokacja: Miasto Spotkań
Wiek: 35

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Gildia: Inshon
Domyślny

A później przyszła ekipa z Furory i nieźle namieszała, w sumie to mieszamy do teraz. I mieszac będziemy, choc sytuacja z deka patowa
__________________
People all grow up to die.
Killed Katrila at Level 246 ok
Killed Vilshion at Level 187 unjustified
QuanChi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2009, 21:08   #27
dawnoTEMuVishna
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Ktoś pamięta Hooligans From Saphira ?
hhehehe no kurde niezle, nie gralem ponad 1,5 roku, tak jakos naszlo mnie zeby sprawdzic co na forum slychac i jakie sa zmiany, hehehe a tutaj prosze prosze, wątek o saphirze, Moon Rise na pewno mnie pamietasz, gralem jako VISHNA!!!!!!!!!!!!!!!palladyn, bylem u was w gildii na calkiem zacnym stanowisku, pozdro
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2009, 14:17   #28
Chaos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005
Lokacja: ab'dendriel

Posty: 31
Stan: Usunięty
Imię: krulwons
Profesja: Sorcerer
Domyślny

siemka pol
Chaos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2009, 19:43   #29
Sebarivel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Lódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 104
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

A keidoba zabił jeleń x(
Sebarivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2012, 23:32   #30
Sniper'Blood bro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 74
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Saphira
Poziom: 133
Skille: 98/75
Poziom mag.: 21
Król Wspominki

Ja od początków pamiętam grupkę ZOSów. 'Blood bro na saphirze sa dłużej niż moda na sukces w tvp, chociaż teraz nas nie ma. Pamiętam najwyższy lv 46rp z red skullem ale nicka nie pamiętam. Tar'tin? Tak się zwał pierwszy 100lv który dostał hunta od chompa za przescigniecie go? Tak slyszalem. Byli drejkowie ale dosc dziwne ludki, długi czas trudno było mi się z nimi skumplować. Dopiero później ze skalniakiem i patrykusem cosi gadałem. Enderdil zawsze był spoko, kiedy miałem z 25lv huntując cyklopy pot cyc hill edek na ok 41 pisał gratzy(jeszcze gdzieś mam screen). Pamiętam rodzinkę phanow wporzo ludcy. Pamietam jak Yoshi(Kensai) lubił mnie nubka terroryzowac, ale to spoks ziemowit. Z aurothem phanami i vilshionem o ile sie nie myle(i wieloma innymi ludkami) robilem draconia quest.

W tamtych czasach swiat tibii byl dla mnie bardziej magiczny. Moze to dla tego ze nie bylo tylu pewnych zrodel wiedzy co dzis i czlowiek sobie duzo wymyslal, moze dla tego ze bylem mlodszy.

Z ta wojna rzeczywiscie tak bylo. Sporo gildii vs No Pain. Totalny chaos(ja się nie biłem, dalej nie lubię wojen i nie nadaję się do pvp). Pamietam Nazgrela i Aurotha jak levelami sie scigali. Z nazgrelem bylem w gildii jak mial z 60lv. Nazywalismy sie chyba Lunatic Asylum. Tam poznalem ziomka z Bytomia z ktorym troche czasu gralismy – Jasmino. Auroth zostal moim protem(nie wiem czy jeszcze taka funkcja istnieje). Byl najlepszym jakiego kiedykolwiek mialem. Wtedy swiat tibi nie byl tak przepelniony napinaczami nieliczacymi sie z niczym byle tylko popkowac czy cos. Zazwyczaj slowo aurotha wystarczalo zeby mi pomoc. A jak nie wystarczalo to przychodzil ze swoim czarujacym darem przekonywania. Hehe.

Raz na OF huntowalem i wpadl chomp mowiac ze on tu expi. Wylazlem spoko. Nastepnego dnia nie bylo go wiec huntuje. Wpada i mowi ze mowil mi ze on tam hunci ja mialem 60 on 130? ale ucieklem mu do veno(cudem) jednak nawet auroth nie obronil mnie przed zaplaceniem mu 50k. Mimo to dobrze to wspominam. Forcee moberg jeszcze byl bardzo wporzo czlowieczyna. Vilshion to samo.

Pamietam jak juz byl Demodras w tibii, ale wprowadzili addony. Jakies dzien czy dwa po upie wpadlem z ziomeczkiem na ornament shielda i zauwazylem krzyk demodrasa. Mowie dzidujem chlopie, zawolalem aurotha. Mial 140lv. Zabil demodrasa, pokazal mi dragon claw i zapytal co to. Wtedy jeszcze nie wielu wiedzialo – ja nie. Powiedzialem ze pewnie jakas ozdoba i czy mi da. Dał mi to i przez około rok trofeum to zdobiło moj domek. Wołał co prawda o nie, ale powiedziałem że ja też zbieram itemy na addon wiec odpuścił. Kiedy jednak skończyłem z tibią na jakiś czas oddałem mu ów dragon claw.

Jak komuś się zechce czytać mój spam, chętnie przeczytam wszelkie komentarze. Może TY sobie coś przypomnisz... A może moja opowiastka przypadnie ci do gustu i zawołasz o więcej. Może o screeny? Mogę poszukać.

Feel free to.
__________________
Sniper'Blood bro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2012, 02:57   #31
lobuzp
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2009

Posty: 5
Domyślny

czy demoralize prowadzi aktualnie wary?
lobuzp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2012, 14:20   #32
Yakuzao
Użytkownik forum
 
Yakuzao's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2012
Lokacja: Poznań
Wiek: 30

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Domyślny

Gra ktoś jeszcze na Saphirze wgl czy jestem jedyny ? Jak co to pisać priv
Yakuzao jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2013, 19:24   #33
Casiddy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2007
Lokacja: Częstochowa

Posty: 95
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Heheh, pamieta ktos jeszcze ekipke z ab? Swinker, Brothers Keeper, Glowixicz, Ray Northwood, Death Ranger, Magic Wolker, Skyax Flyn, Eteri Paladyn, Tharx, Gumio ?

Zaglada ktos tu jeszcze, nie spytam nawet czy gra.
POT
__________________
last man standing
Casiddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2013, 22:11   #34
Ezranel
Użytkownik Forum
 
Ezranel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 151
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Domyślny

Wszedlem po tylu miesiacach na t.pl a tu prosze temat o moim serwerze. Pamietam oczywiscie ludzi z abe, ten klimat wyspy normalnosci graczy wsrod otaczajacych Szwedow i polskiej szaranczy z Hiberny/Furory/Trimery. Mielismy maskotke w abe-pyskatego sanczo panse aka ruska, ciekawie bylo. Pamietam jak szwedzi dawali mi paymenty tylko za nick: judash. Nie zaluje, ze spedzilem tyle czaru grajac w ta gre, poznalem sporo ciekawych osobowosci, szkoda tylko, ze kontakt urwal sie. Na koniec-wstyd sie przyznac nadal gram od czasu do czasu. Tydziem pogram i przerwa kilka tyg/miesiecy. Brak TYCH wlasnie ludzi. W razie czego zapraszam na Inferne, moj nick: kysen. Moze zebralibysmy grupke chetnych do gry ze starej saphiry. Wybaczcie za chaotycznosc posta, ale pisanie na nokii 500 jest meczarnia. /JUDASH KTORY ZDRADZIL JEZUSA
Ezranel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2013, 11:22   #35
Casiddy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2007
Lokacja: Częstochowa

Posty: 95
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Hey man!
Rownież czasem pogrywam po pracy ;] tibiczykiem sie jest cale zycie
__________________
last man standing
Casiddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2013, 23:21   #36
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

oj stare dobre czasy Pamietam ekipę z ab, dawny Arad Knight z tej strony, również nadal pogrywam trochę, a wy gdzie gracie?
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2013, 20:58   #37
Ezranel
Użytkownik Forum
 
Ezranel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 151
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Domyślny

Gram wróciłem po dłuższej przerwie. Po miesiecznym graniu na Antice ucieklem na Inferne, to co zrobilo sie na serverach open pvp to przeroslo moje najsmielsze oczekiwania ;;; Bydlo z furory/trimery nie bylo tak niereformowalne jak te polskie/brazylijskie jadowite insekty ktore maja po 14 lat ;;
I tak znalazlem sie na Infernie, dlugo by tu sie rozpisywac w kazdym badz razie nie wyobrazam juz sobie grania na innym typie serva niz pvp

nick; Kysen
Inferna


PROLETARIUSZE ABE LACZCIE SIE
JAK MOZECIE POZWOLIC ABY HISZPANIE PLUGAWILI DEPO ABE NA INFERNIE

/Judash
Ezranel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2013, 21:03   #38
dook
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2009

Posty: 5
Domyślny

Dzien dobry dzieci śmieci ;ddd
kurwa łzy mi ciekną po policzku, siedze sobie na cascie na n pvp a tu wbija całkiem przypadkowo Judash i mi pisze że Nobztrakt ponownie zaatakował ab ;D

Arth,tritz,meranowie, asardusy,Arady kurwa ludzie odezwijcie sie jbc na nick
Nivenon - Candia
albo [email protected]

ps kocham was doczek ;;;;
dook jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2013, 00:11   #39
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

gg używacie Panowie? ja gram na refugii nick Rzuf, zapraszam was na ten server, oferuję pomoc w questach, darmowe service poi, inq, wote. Merany tutaj mają postacie, ale nie moge ich namowic do grania, tharx też pogrywal, ale nie ma czasu tutaj, ostatnio gadalem z trooperem i może z clarr zaczną grac tutaj

btw. od ostatniego postu wchodzilem moze tutaj ze 2 razy i dzisiaj mnie natchnęło żeby sprawdzić

Ostatnio edytowany przez Iks.de - 19-12-2013 o 00:15.
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2013, 17:00   #40
Ezranel
Użytkownik Forum
 
Ezranel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 151
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Domyślny

Nie mam niestety gg stworze chara na refugii, chociaz proponowalbym pogranie na Infernie.Pvp zostalo na starych zasadach, czyli nie mozna przechodzic przez ludzi etc. Z random pk roznie chociaz po tym jak wprowadzili blessy oraz pvp blessa to nawet tego nie odczuwa sie ;;;;;
Ponadto bardzo duzo jest graczy rpg chociazby gildia Seekers of the Myth, moglbym zalaywic invy tam. Osob z tej gildii nikt nie bije.
Sporym plusem jest to, ze po wbiciu kilkunastu/kilkudziesieciu lvli mozna wyladowac sie na brazolach bez zadnych ograniczen-brak skulli.
Na Infernie gra rowniez sporo osob jak na obecne czasy ~230, liczba ta zwieksza sie do 280-300 jak jest open battle. Dla porownania nova srednio 90 osob online.

Cytuj:
Character Created
The character Judinator has been created.

See you in Tibia!
no to mam chara na refugii

Najszybciej jednak mozna mnie znalezc na infernie-Kysen

Ostatnio edytowany przez Ezranel - 19-12-2013 o 17:05.
Ezranel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:11.


Powered by vBulletin 3