Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-03-2005, 14:44   #41
Simestro
Użytkownik forum
 
Simestro's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2005

Posty: 10
Domyślny Ha Ha Ha!

Tego deada zaliczylem kilka minut temu - wracalem sobie spokojnie z yellow hp do miasta. I wlaczylem na chwilke forum zeby se poczytac. Po chwili patrze - You Are Dead! - a nade mna 5 wilkow, ork i spearman.
Simestro jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-03-2005, 15:40   #42
Mikayosh
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony -.-''

to mnie się znudziła postać na 13 lvl i prosiłam wszystkich żeby mnie zabili heh... Po pierwszym zabiciu 5 osób do mnie pisało żebym oddała im to co mam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2005, 18:22   #43
Darek vader
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2005

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Imię: Mopsik
Gildia: Endles heros
Świat: khanini
Poziom: 26
Skille: 93 luk
Darek vader ma numer GG 6362233 Send a message via Skype™ to Darek vader
Domyślny

a teraz najgluprzy dead ktorego dedykuje wszystkim ktorzy wymyslili te dedy
wiec szedlem se z mino hunt moim rookslarem(nie wiem jak sie to pisze ) szczesliwy ze mam advenca na 60 lvl kupilem se bp oh uch na rooku i poszedlem solowac demony razem z moim kolega palkiem na 9999999999 lvl i gm i kiedy demon mnie probowal zabic ( nie nawalal mnie tylko po 0 hp byly hity ) podszedl do mie dear i byl napis:
You lose 89999999999999 hp in due by a dear you are dead. stracilem:
gold helma, dragon legsy, soft bootsy, blesed shield, thunder hummera, e plate, 200000k w kasie, 9999 bp of uch, 999999999 bp of sd
wszystko tu jest wymyslone na czesc tych ktorzy spamuja tu wymyslonymi historyjkami a jak ktos sie do mnie przyczepi do biada mu poniewarz napisalem ze wszystko to jest zmyslone
Darek vader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2005, 19:39   #44
Guriel
Użytkownik Forum
 
Guriel's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 33

Posty: 272
Stan: Niegrający
Imię: Secret
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 70+
Skille: 75/75+
Poziom mag.: 6
Guriel ma numer GG 1066511
Domyślny

lol, ej nie wiem co powiedziec, zatkalo mnie nie widzialem czy plakac czy sie smiac... po co wogole to pisales?? ten kto uwierzy w ta historyjke(te zmyslone) to ma pecha i tyle ten kto nie to nie. ehhh ale glupszego sie juz nie dalo wymyslic deada? co? Bylo napisac ze spodkales nowego potworka na rooku i ze dawal hity po 1k i ze go zabiles po czym wypiles poison fluida i deadles P (glupie...)
__________________
Filmy animowane ;> WMV
na youtube wpisz "pjto"

http://www.youtube.com/results?search_query=pjto&search=Search
Guriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2005, 20:00   #45
Darek vader
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2005

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Imię: Mopsik
Gildia: Endles heros
Świat: khanini
Poziom: 26
Skille: 93 luk
Darek vader ma numer GG 6362233 Send a message via Skype™ to Darek vader
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Guriel
lol, ej nie wiem co powiedziec, zatkalo mnie nie widzialem czy plakac czy sie smiac... po co wogole to pisales?? ten kto uwierzy w ta historyjke(te zmyslone) to ma pecha i tyle ten kto nie to nie. ehhh ale glupszego sie juz nie dalo wymyslic deada? co? Bylo napisac ze spodkales nowego potworka na rooku i ze dawal hity po 1k i ze go zabiles po czym wypiles poison fluida i deadles P (glupie...)

zawsze sa tacy co w to uwierza na takich to ja mowie idioci
Darek vader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2005, 20:28   #46
Pasztecik
Użytkownik forum
 
Pasztecik's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Chodzież
Wiek: 31

Posty: 14
Pasztecik ma numer GG 2646256
LOL a jak tam nie wiem

kiedy ostatnio padłem na rooku to nie pamietam ale kiedyś dla zabawy wchodziłem przez ogien zostalo mi 1 hp i mnie dobily beary jakis 4 lvl wtedy mialem buhehehe stracilem katane i 700 gp

Name : Bauton 18 lvl skillss 19/22 17 distans
Pasztecik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2005, 22:52   #47
Rafat
Guest
 

Posty: n/a
Dumny mój głupi dead

Już nei byłem początkujący ale się udało hehe..
Jeszcze nie miałem stałki tylko modem, a że rachunek w danym miesiącu był spory to zalogowałem się przez komórkę (połączenie przez Irde z kompem, gprs) ehh opuznienia w wykkonywaniu polecen przez takie połączenie są około sekundowe, jak jest dużo ludzi to sie zamula jeszcze bardziej Na roku to nie problem bo słabe potworki, ale kumpel mie namówil na rotwormy pod trzema grobami, ja miałem blokować bo mam cooper shield. Jak wszedłem na górę to miałem tylko pokaz slajdów. 1 klatka ciemno, 2klatka 80% życia , 2 klatka 50% życia, przed 3 klatką klikam na dziure żeby wycofać się, nadchodzi 3 klatka : kumpel mówi 'wycofaj się'. 4 klatka napis, że padłem coopersheld wylecial ale nic ine straciłem bo kumpel przyniósł mi rzeczy tylko exp poszedł ale to nei jes coś ważnego.

Mogłem przewidzieć, że tak to sie skończy. No ale ja zawsze szukam wrażeń

Ostatnio edytowany przez Rafat - 12-03-2005 o 23:07.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2005, 08:52   #48
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Moj najglopszy dead na rooku ... myslalem ze w 5 lvl zrobie mino hell solo ! Stracilem troche kaski i chain armor xD
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2005, 20:20   #49
Irma z Fortery :D
Użytkownik Forum
 
Irma z Fortery :D's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Thais
Wiek: 29

Posty: 95
Adres Jabbera do Irma z Fortery :D
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan
Ja sie musze przyznac ze zaliczyłem naprawde głupiego deada. Będąc jeszcze newbie zrobiłem sobie postac na Amerze (jakos tak wyszło) miałem 2 lvl ().Poszedlem na raty dostałem łomot to mowie wracam.Miałem jakies 90 hp i jakis koles mowi "Hey , I give you potion" (Hej , dam ci lekarstwo) ja sie ucieszylem robie use with a tu nagle zycie mi spada !!! Wołam help help a ten beignie za mna i sie smieje a ja bezradny czekałem tylko na doskonale wszystikm znany napis....
A mi jakaś gościuwa zaproponowała to a ja głupia dałam sie nabrać , gazem biegłam do cipfrienda a on mnie uzdrawia . a potem szłam na 4 lvl na questa z carlin swordem i dwa deady załapałam
__________________
Jestem Aśka

Nigdy więcej
Irma z Fortery :D jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2005, 20:49   #50
Nazxul
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2005

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darek vader
wiec szedlem se z mino hunt moim rookslarem(nie wiem jak sie to pisze ) szczesliwy ze mam advenca na 60 lvl kupilem se bp oh uch na rooku i poszedlem solowac demony razem z moim kolega palkiem na 9999999999 lvl i gm i kiedy demon mnie probowal zabic ( nie nawalal mnie tylko po 0 hp byly hity ) podszedl do mie dear i byl napis:
You lose 89999999999999 hp in due by a dear you are dead. stracilem:
gold helma, dragon legsy, soft bootsy, blesed shield, thunder hummera, e plate, 200000k w kasie, 9999 bp of uch, 999999999 bp of sd
NIEMOŻLIWE!!
dzisiaj mnie spotkało dokładnie to samo!!
tyle ze straciłem 200001k =p
Nazxul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2005, 21:09   #51
Dzasmin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 01 2005
Wiek: 37

Posty: 3
Domyślny :)

Moj najglupszy blad jaki popelnilam zdazyl sie kiedy bylam zupelnym nobkiem i nie kumalam za bardzo tej gry, bylam sobie kiedys na szkieletach i niestety zostalo mi czerwone hp. Podchodzi do mnie koles i mowi ze mi pomoze bo ma taki napoj ze jak sie napije to zycia dodaje. Powiedzial e zaraz mi przyniesie. I rzeczywiscie przyniosl a kiedy sie napilam wydalam dzwiek tyou "aargh.." i kiedy zaczelo mi ubywac zycia po 10, 9 dowiedzialam sie ze to trucizna ;/
Dzasmin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2005, 21:37   #52
U$er
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wmosca
Ja to miałem pecha. Idę na cyklopy, bo tam są różne bronie , a chciałem je sprzedać. Oczywiście wziąłem bronie i zacząłem uciekać przed 10 cyklopami. Pech chciał, że przez przypadek wcisnąłem myszkę na sam dół mapy, czyli wracałem się do Cyklopów. No i już mi się nie udało. Cyklopy i Minotaury zakatrupiły mnie prawie od razu. I to jeszcze nie były normalne minotaury, to były guardy.
Kretyn PLX?????!!! To jest temat o ROOKU

A jesli chodzi o deady to to jestem przy tej drabinie na carlin sword quest i schodze na dol zeby potworki odciagnac. patrze cialo a w nim... 1k!!!!!!
Ale taki glupi bylem ze jak wlazlem na gore znowu zszedlem :/ zgadnijcie co stracilem -.-
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2005, 21:40   #53
Willy The Dark Druid
Użytkownik Forum
 
Willy The Dark Druid's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Szczecin>Moj dom>Moj pokuj>krzesło przed kompem
Wiek: 32

Posty: 176
Willy The Dark Druid ma numer GG 3261525
Domyślny

moj najgłupszy ded to chyba na premii był. Miałem 1lvl i polazłem na Rapier Quest no to ja wchodze do kanalów i zaczyna mnie 9 ratów gonic ja do dziury a tam tez z 9 rató albo wiencej ja se tam tak biegam i mam juz yellow hp biore rapiera i spadam uciekam przed next 9 ratow a tu mi dwuch 7 lvl blokuje mnie i ded :/ straciłem rapier i bag z jabkiem ( głupszych dedów chyba niemiałem).
__________________
"Dont lecture me, Obi-Wan. I see through the lies of the Jedi. I do not fear the dark side, as you do. I have brought peace to my new Empire..."-Anakin Skywalker
Willy The Dark Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 16:12   #54
faciat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: gdańsk
Wiek: 30

Posty: 9
faciat ma numer GG 8251379
Pytanie hopam

ej hopam on tam nie ma napisane ze ma 43 level tylko 12 i 9 level a nadodatek druid i knight a nie sorc
ty masz jakies przewidzenia czy ja jestem slepy????????
faciat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 16:17   #55
faciat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: gdańsk
Wiek: 30

Posty: 9
faciat ma numer GG 8251379
Domyślny

hey deyon na 2 stronie on jest
jak wejdziesz w electric field to raz ci 30 zabiera a potem juz nic
faciat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 16:27   #56
Terkat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2004

Posty: 37
Domyślny

ja tez mialem glupi dead na rooku.. mianowicie.jak szedlem z qmplami i z jakims noobem na katana quest spotkalismy 5 rotow..(wow) 2 zabilismy ale te ostatnie daly nam sie we znaki.. wiec zeszlisym w dziure gdzie jest skeleton... niektorzy ludzie zabrali katane ale ja nie bo juz zrobilem ;pjak juz chcielismy wyjsc widzimy rota przy wejsciu;p a niestety rota nie da sie przesunac wiec probojemy go bic..oczywiscie ja bloker mialem juz malo hp wiec jak wszyscy zeszli zostal noobek,ten noobek daje mi life fluid i schodzi na dol wiec chce go wyprobowac na siebie i... You Are Dead
Terkat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 16:28   #57
Terkat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2004

Posty: 37
Domyślny

ja tez mialem glupi dead na rooku.. mianowicie.jak szedlem z qmplami i z jakims noobem na katana quest spotkalismy 5 rotow..(wow) 2 zabilismy ale te ostatnie daly nam sie we znaki.. wiec zeszlisym w dziure gdzie jest skeleton... niektorzy ludzie zabrali katane ale ja nie bo juz zrobilem ;pjak juz chcielismy wyjsc widzimy rota przy wejsciu;p a niestety rota nie da sie przesunac wiec probojemy go bic..oczywiscie ja bloker mialem juz malo hp wiec jak wszyscy zeszli zostal noobek,ten noobek daje mi life fluid i schodzi na dol wiec chce go wyprobowac na siebie i...15,14,13,12,10 i You Are Dead
Terkat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 16:29   #58
faciat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: gdańsk
Wiek: 30

Posty: 9
faciat ma numer GG 8251379
Szczęśliwy

Oryginalnie napisane przez Darek vader
wiec szedlem se z mino hunt moim rookslarem(nie wiem jak sie to pisze ) szczesliwy ze mam advenca na 60 lvl kupilem se bp oh uch na rooku i poszedlem solowac demony razem z moim kolega palkiem na 9999999999 lvl i gm i kiedy demon mnie probowal zabic ( nie nawalal mnie tylko po 0 hp byly hity ) podszedl do mie dear i byl napis:
You lose 89999999999999 hp in due by a dear you are dead. stracilem:
gold helma, dragon legsy, soft bootsy, blesed shield, thunder hummera, e plate, 200000k w kasie, 9999 bp of uch, 999999999 bp of sd


ty no ale beka a ja szedlem sobie brzegiem zeki i nagle podszedl do mnie jkis 100 level i mnie popchnol ja polecialem i spadlem na skurke od banana i na niej się pośliznołem i wpadłem do wody caly eq mi sie utopul i 2000000000000000000000000ki pisalo ma dokladnie tak : wlasnie dedles wbij sie jeszcze raz no to sie wbilem i nie stracilem zadnych skilli anie mojego 5000 levelu tylko wenda mi zostalo to poszedlem w tamto miejsce i je wylowilem ale mialem farta bo jeszcze wylowielm wszystkie bronie z tibi hehe a to sie dzialo naprawde i na rooku
faciat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2005, 17:29   #59
DAZODOXA
Użytkownik forum
 
DAZODOXA's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Warszawaie
Wiek: 30

Posty: 6
Problem Ja To Fajnego Deada Mialem Troche Podobnego Do Tego Kolegi KtÓry Ma 20 Lvl Na Rock...

JA TO FAJNEGO DEADA MIALEM TROCHE PODOBNEGO DO TEGO KOLEGI KTÓRY MA 20 LVL NA ROCK...
TO BYLO TAK (TO BYLO NA ROCKU BO JA TYLKO MIALEM WOGULE JEDNEGO DEDA TA POSTACIA) BYLEM NA ROTACH , TATA MNIE WOLA I WYCHODZE Z NICH KIEDY JUZ PRZYSZEDLEM TO JUZ MIALEM DEDA (MUSIELI GO ROPNAC )
BARDZO TO MIE ZDENERWOWALO ZE MIALEM IM DAC BANA (STRACILEM TAK: STUDDED LEGSY,BP,CHAIN ARMOR HMM... NO I TO WSZYSTKO)

I TO BYUL MUJ ZALOSNY DED Ehh...
DAZODOXA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2005, 20:30   #60
Ma$ter MatiK
Użytkownik Forum
 
Ma$ter MatiK's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 59
Ma$ter MatiK ma numer GG 5400468
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DAZODOXA
JA TO FAJNEGO DEADA MIALEM TROCHE PODOBNEGO DO TEGO KOLEGI KTÓRY MA 20 LVL NA ROCK...
TO BYLO TAK (TO BYLO NA ROCKU BO JA TYLKO MIALEM WOGULE JEDNEGO DEDA TA POSTACIA) BYLEM NA ROTACH , TATA MNIE WOLA I WYCHODZE Z NICH KIEDY JUZ PRZYSZEDLEM TO JUZ MIALEM DEDA (MUSIELI GO ROPNAC )
BARDZO TO MIE ZDENERWOWALO ZE MIALEM IM DAC BANA (STRACILEM TAK: STUDDED LEGSY,BP,CHAIN ARMOR HMM... NO I TO WSZYSTKO)

I TO BYUL MUJ ZALOSNY DED Ehh...
1.Jak oraz komu chciale dac bana????
2.Jak to mozliwe ze wszystko straciles???Miales wszystko w bagu??
3.Wylaczaj Caps Locka...

Moj najglupzt ded byl wtedy,kiedy po raz pierwszy grajac w tibie,chcialem solowac na 2 lev 3 minosy...
__________________
Meum est propositum in taberna mori,
Ut sint vina proxima morientis ori,
Tunc contabunt letius angelorum chori:
"Sit Deus propistius huic potatori!"
Ma$ter MatiK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:23.


Powered by vBulletin 3