Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-06-2006, 23:27   #41
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Up:

Taaa...chłodno było.. = Opole z tej strony.

Topic:

-Basen
-Dom (zaciagniete rolety, wiatraczek wlaczony .... )
-Jeziorko
-Deszczyk ;p - to zaleznie od pogody - ostatnio mi sprzyja (JA bardzo lubie deszcz ...a szczegolnie burze... jak grzmi i błyska.. raz była taka super ! że niebo było ciągle białe przez błyskawice (jak by bombardowanie).


A teraz, ten z letksza gorący wieczór (dziwne...bo był dziś chłodny dzień) spędzam pisząc tego drętwego posta, rozmawiając z dziewczyną i popijając cytrynowego browara o.O (Smakuje jak napoj ... Cola cytrynowa xD ) - to przez was :< .


No ale coz... niech bedzie tak jak ma byc...
Lubie upały (30++ stopni) i lubie mrozy (-15*C ---), czemu ? Powod prosty, Dziewczynki :> (nie jestem psem na dziewczyny - ale chodzi mi o moja) :
-Lato : w Stroju czesto :>
-Zima : Futerko :>>>>>>
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-06-2006, 23:46   #42
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Upały- jak większość nad jeziorkiem. Z rozpędu do wody i fajnie.
Ostatnie dwa dni siedze w domu. Omało co sobie palucha (xD) nie złamałem, a teraz boli jak cholera. W domciu robie przeciąg + roletki i jazda xD Ale gdy tylko wyzdrowieje mój paluch (xD) to cały dzien na dworze.

btw. Poruszony temat alkoholu. Ja tam jestem abstynentem. Możę przyjdzie z wiekiem ale jak tu widze, że 14-15 latki nałogowo piją i palą od razu stwierdzam, że tego nie chce. Oni to wiedzą i mnie nie zmuszają. I jest fajnie.
btw2. Chce poruszyc kwestie komarów. Cały jestem pogryziony a w nocy sie co pół godziny budziłem żeby sie podrapać.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 23:47   #43
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager
(nie jestem psem na dziewczyny - ale chodzi mi o moja) :
-Zima : Futerko :>>>>>>
A co, ty lubisz takie owlosione?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 02:01   #44
Zapewapu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2004

Posty: 70
Domyślny

Ja jeden z wielce upalnych dni spedzilem..Na granicy z ukraina..Tragedia,kierowca sepil bezyny,wiec na postojach wylaczal silnik,a jesli silnik nie chodzi,to nie chodzi tez cudowny wynalazek zwany klima..W autobusie szlo zdechnac.Wspolczesne miedzynarodowce sa chermetyczne.Autko co chwile podjezdzalo po 10 m,wiec wysiadac nie bylo po co.W autobusie doslownie skonczylo sie powietrze,zrobilo sie duszno,goraca,ciezko bylo odyychac,wiec wszyscy na chwile wyszli.Stalismy tak na granicy 4 godziny...W autobusie jest tez tragedia z WC.Strasznie chce sie pic,ale jesli sie z duzo napijesz,zaraz poczujesz mocna potrzebe wydalenia tegoz napoju.A w autobusie ani przy granicy kibla niema.Cale szczescie ,ze ukraina o rzut beretem od mojego miasta,wiec po przewaleniu sie przez granice szybko znalzlem sie w ukochanym domku Jesli nie musicie-nigdzie w ten upal nie jedzcie-siedzcie w domciu i sie cieszcie.Swoja droga,to przewalone maja dopiero "pasazerowie" tirow do francji czy wloch,ale to juz inny temat.A w domu siedzialem i polewalem sie po glowie zimna woda z kranu,b.fajnie chlodzi.Nie chodze nad wode ani na baseny,bo po prostu niemam z kim ani za bardzo gdzie.W naszym wojewodztwie utopilo sie w sam weekend 5 osob.[glownie dzieci po ~12 lat...]To tez odpycha od wody...W ten mega upal kosilem trawe .Tak grzalo,ze owinolem sie w biale przescieradlo .Ludzie sie na mnie gapili jak na jakiegos wariata,ale nic mnie to nie obchodzilo,wazne,ze takie przescieradelko swietnie chlodzi[odbija swiatlo].Co do napoi chlodzacych,pije tylko napoj jablkowo mietowy z biedronki 2 l za 2 zlote .Zadnego alkocholu.

Ostatnio edytowany przez Zapewapu - 01-07-2006 o 02:04.
Zapewapu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 11:08   #45
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

<kujon mode=on>o kurcze, kurcze! Oni mają dopierio 14 lat i już piją alkohol! O kurcze, kurcze, trzeba coś zrobić, może się z nich powyśmiewać! O kurcze, kurcze<kujon mode=off>
<gorgi>to, że piją to ich sprawa, późnie nada się tylko stwierdzenie:
Life is Brutal
Jeśli ktoś woli np. tyskie od pepsi, to co z tego? Wasz organizm wchłania alkohol i reszte? Sam mam 16 lat, i czasami gdy w domu nie ma zadnego picia, a jest dosyć duży upał i nie mam co wziąść na plaże, to idę z starszymi kumplami o sklepu po browca. I tak mija mój dzień.
Czyli, że jestem zakompleksiony? Mam jkieś kompleksy? Nie nosze spodni z rozporkiem w kroku, noszę to co noszę, i tyle...
Mam taki styl jaki mi się podoba, jestem miły, zabawny i dżentelmeński dla dziewczyn, dla reszty pospulstwa jestem tylko miły i zabawny
Poprostu są rzeczy bezcenne, za wzystkie inne zapłacisz kartą mastercard.<gorgi=off>
gorgi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 12:02   #46
Adner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamor1
fakt ze za szybko dojrzewamy do takich rzeczy ;/ zdecydowanie za szybko
Ja miałem szczęście i dojrzałem do tego, aby nawet nie zaczynać i zaczynać nie mam zamiaru, bo alkohol kojarzy mi się z czymś najgorszym(jak i papierosy).

A na upały poradzić nic nie można;p chociaż ostatnio jest chłodniej...

BTW, do osób, które siedzą na dworze w upały - jest to dużo bardziej niezdrowe, niż siedzenie w domu, gdyż w mieszkaniach jest zazwyczaj dużo chłodniej oraz nie przedostaje się tyle szkodliwego promieniowania(szczególnie jak się ma zasłony w oknach)
Adner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 12:10   #47
Grigor
Użytkownik Forum
 
Grigor's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: .......\HELL/.......

Posty: 73
Stan: Na emeryturze
LOL .....

Zgadzam sie z tobą Adner chociarz w domu jak sie siedzi w takie gorąco to można zasłabnąć ale co do alkoholu i papierosów również sie z tobą zgadzam.

Pozdroo^^
__________________
Pierwszy raz grałem trzeźwy, kiedy po prostu zapomniałem się napić. "Cholera" - pomyślałem. "Gram lepiej!"
Grigor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 12:41   #48
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

i upały poszły w pizdu od 2 dni zimno:-)wolałem słoneczko
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 12:50   #49
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

Co do alkoholu: myślicie, że w czasach waszych rodziców średnia I picia była na poziomie 17-18 lat? Bullshit. Było tak samo.
Myślicie, że jak wracacie do domu to rodzice nic nie czują? Bullshit
All's bullshit
__________________


Sokochłap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 16:22   #50
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

E tam.... Czapeczka z daszkiem na glowe, pilka w reke i na boisko ! xD Albo pykam w kosza albo w noge... Nienawidze sie opalac dlatego mam niezla roznice miedzy przedramieniem i lydkami a reszta (zakrywana) ciala xD Chociaz dzisiaj jest chlodniej, to zaraz zmykam bez zadnego problemu na dwor. Przydaje sie jeszcze ta 5l butelka wody mineralnej...
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 16:26   #51
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch
Podobnie jak czysty THC (tetrahydrokannabinol), główna substancja psychoaktywna w marihuanie - spowalnia rozwój AIDS u osób z HIV, zapobiega niektórym nowotworom, miażdżycy naczyń krwionośnych... ale wszystko w małych ilościach, oczywiście
Nie tylko czysty. Marijuana jest podawana także pacjentom chorym na jaskrę i AIDS - m.in. dlatego, że pobudza apetyt.

@ad. tematu
Wolę upały od zimy, ale jakbym miał w takich temperaturach co jeszcze pięć dni temu były pracować, to bym się zastrzelił.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 16:57   #52
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 32

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

Biore skuter, jade nad jeziorko(20km) z ziomkami i odpoczywam słuchając techniawki z odtwarzacza mp3 i sącze zimne Mountain Dew A jak nie mam benzyny to piechotką na basen(5km) no i chyba to samo Pod wieczór można poskakać bo troche chłodniej i posiedzieć na dworze. Upały rox
__________________
Rinnaroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2006, 00:09   #53
Luthi
Użytkownik Forum
 
Luthi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elvenar
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sokochłap
Co do alkoholu: myślicie, że w czasach waszych rodziców średnia I picia była na poziomie 17-18 lat? Bullshit. Było tak samo.
Myślicie, że jak wracacie do domu to rodzice nic nie czują? Bullshit
All's bullshit

święte slowa, aczkolwiek brutalne.


Alkohol jest rzeczą smaczną, przyznam. Ale w sumie kazdy z osobna wie czy moze czy nie, NIE ROBCIE NIC WBREW SOBIE. [znam to skądś... :/].
Guru jest ten kto odmawia rzeczowo i stawia sprawe jasno a nie ten kto bierze.
[Bez morałów... wybaczcie]

Przyznam sie, ze czesto pije Piwo Karmi przed jazda na rowerze, ma wlasciwosci izotoniczne, lepiej działa niz woda xD.
__________________
.
Luthi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2006, 00:45   #54
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@topic
Śpie do 11~
Porobie cos na kompie
Zwirownia
Albo powrot do domu i potem wyjscie na osiedle sie przejsc , pogadac itd albo picie , imprezki itd xd
Sen

@Nie rozumiem tych co tak jezdza na piwo i inne alkohole
To ze nie jaram marihuany nie znaczy ze ci co to robia robia to dla szpanu sa zli , to samo sie tyczy piwa (tyle ze dla innych)
Nie rozumiem dlaczego wiekszosc najezdza na alkohol , fakt 50% ma 15 lat i mowi ze juz dorosli do tego zeby nie pic i nie beda nigdy <lol>
@alkohol i inne uzywki -zazwyczaj sa po to zeby mieć banie ,faze czy jak se mozecie nazwac wiec tylko nieliczni pija itd dla szpanu (?)...


Moze i post troche zamotany ale chce powiedziec co was to boli ze 14latkowie pija , to ich zycie ale cóz
" Wszystko jest dla ludzi "
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2006, 09:02   #55
deadlybeat
Użytkownik Forum
 
deadlybeat's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2005
Lokacja: Jarosław

Posty: 51
Stan: Na emeryturze
deadlybeat ma numer GG 9416713
Domyślny

osobiscie Nie mam nic to tego ze 14nastoletni chłopci spozywają napoje alkoholowe, ale po jakiego grzyba wypisywac "Browarek plaza", moze jeszcze odrazu laseczki na rurkach, Whisky i bóg wie co jeszcze, Bez SZPANU PROSZE!
__________________
Hail!
deadlybeat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2006, 18:31   #56
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

@up to co mam sciemy walic, ze moj sposob na upal to chodzenie codziennie do kosciola i modlenie sie zeby bylo 10 stopni mniej i picie soczkow z marchewki? Zalozyciel tematu pyta jaki jest nasz sposob na upal, wiec mu odpowiadam...
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2006, 21:27   #57
Aynahanir
Użytkownik Forum
 
Aynahanir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2006

Posty: 162
Stan: Aktywny gracz
Imię: Aynahanir
Profesja: Sorcerer
Poziom: 39
Poziom mag.: 45
Domyślny

tutaj na podkarpaciu jest coraz lepiej, ale było "morderczo" i pasowałby tu napis który widziałem kiedyś w pociągu
Cytuj:
Hamulec bezpieczeństwa należy stosować tylko w poważnych wypadkach.
Nieuzasadnione ŻYCIE będzie karane.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez www.translate.pl
Tłumaczenie: SPRITE
N M KRASNOLUDEK
wtf? po fante ide...
Aynahanir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2006, 21:45   #58
...Zeck
Użytkownik Forum
 
...Zeck's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 123
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bofedojo
@up
Widac, ze mnie nie znasz . Nie jestem grzecznym czternastolatkiem co pije wode gazowana . Co jakis czas impreza i zycie leci, a od czasu do czasu piwko na schlodzenie nie zaszkodzi . Polska jest za bardzo zdemoralizowana, zeby cole z lodem pic . Dobrze przynajmniej, ze nie pale, ani nie cpam
kocham PICIE NA POKAZ
Dobrze ze chociaz nie cpasz etc,to jest gorsze,gratz nie ma co...
__________________
...Zeck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2006, 22:36   #59
Knocik
Użytkownik Forum
 
Knocik's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Lębork
Wiek: 33

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Ortografia
Świat: Askara
Poziom: 30+
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel
A czemu? Bo "jak inni to robią, to ja też"?



Wiesz, znam wiele rzeczy dużo bardziej relaksujących niż picie alkoholu... Teraz podobno w modzie jest ściąganie i zakładanie kapci.
Skoro lubisz zakladac kapcie to GZ, Btw ... Ja picie alkoholu traktuje troche inaczej ... nie dosc ze pije tlyko wino i to max 1 raz na tydzien (Lesny Dzban OFKORZ) to nie pije go zeby ze tak powiem poszpanowac przed kolegami ze jestem najebany ... Picie alkoholu rozluznia czlowieka ..... (W odpowiednije ilosci Ofkorz) Jestem wtedy bardziej smialy do dziewczyn .... itp ;> Ze ktos pije alkohol w mlodym wieku(Takim jak ja np) nie oznacza to ze robi to dla YAY .....
__________________
-> regulamin
Knocik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2006, 22:36   #60
Knocik
Użytkownik Forum
 
Knocik's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Lębork
Wiek: 33

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Ortografia
Świat: Askara
Poziom: 30+
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel
A czemu? Bo "jak inni to robią, to ja też"?



Wiesz, znam wiele rzeczy dużo bardziej relaksujących niż picie alkoholu... Teraz podobno w modzie jest ściąganie i zakładanie kapci.
Skoro lubisz zakladac kapcie to GZ, Btw ... Ja picie alkoholu traktuje troche inaczej ... nie dosc ze pije tlyko wino i to max 1 raz na tydzien (Lesny Dzban OFKORZ) to nie pije go zeby ze tak powiem poszpanowac przed kolegami ze jestem nauwielbiam jeść bananyany ... Picie alkoholu rozluznia czlowieka ..... (W odpowiednije ilosci Ofkorz) Jestem wtedy bardziej smialy do dziewczyn .... itp ;> Ze ktos pije alkohol w mlodym wieku(Takim jak ja np) nie oznacza to ze robi to dla YAY .....
__________________
-> regulamin
Knocik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:06.


Powered by vBulletin 3