Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-05-2011, 22:57   #1
Johnnek
Użytkownik forum
 
Johnnek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2007
Lokacja: Barlinek
Wiek: 35

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Xantera
Poziom: 36
Poziom mag.: 39
Johnnek ma numer GG 5869291
Domyślny Problem po nowej mini łatce...

Witam. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy po prostu po ostatniej łatce tak się dzieje... A dzieje się dużo, bo często podczas expienia dostaje DC (przez co padłem dzisiaj...) gdyby to było tylko dc to pół biedy jednak gdy mam już okno wyboru postaci nie mogę się zalogować, pisze zwyczajnie że łączy i czekam i czekam i nic. Sytuacja się stabilizuje dopiero po paru minutach i mogę się zalogować. Po jednej DCce poprosiłem kolegę aby się szybko zalogował i raz udało się mu uratować moją postać, drugim razem nie. W między czasie byłem cały czas na TS i nic nie cieło. Wiem że nie tylko ja mam takie problemy bo mój kumpel wczoraj też padł w taki sposób.
Stawiam na winę właśnie tej latki bo nie wskazuje nic na to że to mogłaby być wina internetu. Kolega który też ma ten problem ma internet z innej firmy i mieszka 700 km dalej
Jeżeli ktoś wie coś więcej na ten temat i ewentualnie ma jakieś rady to chętnie skorzystam :>
Pozdrawiam.
Johnnek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:43.


Powered by vBulletin 3