Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-06-2007, 00:14   #61
Technick
Użytkownik Forum
 
Technick's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006

Posty: 164
Domyślny

Cytuj:
ku... mistrzu, pokaż mi gre online gdzie mag nie jest najsilniejszą profesją??
LMAO! To cię zagnę miszczu - World of Warcraft! ; o
Rogal zadaje dużo większe hity niż ten nędzny mag.

A tak w ogóle to czy ktoś zauważył, że w ŻADNEJ grze MMORPG nie ma takiego durnego systemu skillowania jak w tibii?
Nie spotkałem się nigdy z sytuacją, żeby gracz musiał stać sobie w jednym miejscu i nawalać w potworka po kilkadziesiąt godzin i patrzeć jak lecą zielone paski.
Technick jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-06-2007, 00:55   #62
Rigoth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Runescape nazywać grą to imho lekka przesada. Równie dobrze można nazwać awionetkę ponaddźwiękowym pasażerskim samolotem międzynarodowych linii lotniczych.
dobry tekst ;s

@Edit
NIkt sie taki nie urodzil zeby wszystkim dogodzil .
wszystko pasuje ... niektorym nie pasuje nie ktorym pasuje basta.

Ostatnio edytowany przez Rigoth - 29-06-2007 o 01:02.
 
stary 29-06-2007, 00:56   #63
Terravita
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 11
Stan: Niegrający
Domyślny

Każdy kolejny update mający na celu "balansowanie" postaci to porażka, bo w każdym po prostu polepsza się sorców/druidów lub knightów/palów a nie balansuje. Imo, jest to pozbawione sensu i dąży do niczego, bo w każdym updacie ktoś będzie smucił nad nędznym losem jego profesji. Tak się kończy "polepszanie" gry (mam na myśli różdżki i laski).
Terravita jest offline  
stary 29-06-2007, 01:07   #64
Chmielok
Użytkownik Forum
 
Chmielok's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004

Posty: 167
Domyślny

Jestem bardzo rozczarowany tym updatem. Jest calkowicie nieudany, zrobiony na sile tylko po to, zeby dostac kase.
Moj kolega gra knightem, dzisiaj u niego bylem i jak patrzylem to update FACCowym knightom zniszczyl zycie, a PACCowym jescze bardziej ulatwil zycie, jakby nieduzo bylo elite knightow w pierwszej setce. A to co moge powiedziec o postaciach magicznych(ktora zreszta gram)to update niewiele zmienil ich zycie(nie mowie tu o sorkach i drutach powyzej 80 lvlu).

Poprostu ten update byl wyjatkowo nieudany, bo nieoszukujmy sie, TIBIA SCHODZI NA PSY(bez obrazy dla tych, ktorzy lubia ja w obecnym stanie).
Kolejne szeregi update'ow sa robione tylko po to by zgarniac kase za PACCe.
Jedyna postacia, ktora wyszla z tego update'u na plusie to paladyn, bo przynajmniej nie udupili go, jak pozostalych postaci i dostal jeszcze auto-zbieracza spearow.

PS.ZAUWAZYLISCIE EFEKT DZIALANIA SLIME'OW W BUTELKACH PO UPDATE ? ICH OBRAZENIA SA ZALEZNE OD POSIADANEGO PRZEZ OFIARE AKTUALNEGO ZYCIA, A EFEKT ZAWSZE ZATRZYMUJE SIE, GDY OTRUTY MA 10 HP.
__________________

Ostatnio edytowany przez Chmielok - 29-06-2007 o 01:10.
Chmielok jest offline  
stary 29-06-2007, 01:43   #65
Rigoth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chmielok Pokaż post
Jestem bardzo rozczarowany tym updatem. Jest calkowicie nieudany, zrobiony na sile tylko po to, zeby dostac kase.
Moj kolega gra knightem, dzisiaj u niego bylem i jak patrzylem to update FACCowym knightom zniszczyl zycie, a PACCowym jescze bardziej ulatwil zycie, jakby nieduzo bylo elite knightow w pierwszej setce. A to co moge powiedziec o postaciach magicznych(ktora zreszta gram)to update niewiele zmienil ich zycie(nie mowie tu o sorkach i drutach powyzej 80 lvlu).

Poprostu ten update byl wyjatkowo nieudany, bo nieoszukujmy sie, TIBIA SCHODZI NA PSY(bez obrazy dla tych, ktorzy lubia ja w obecnym stanie).
Kolejne szeregi update'ow sa robione tylko po to by zgarniac kase za PACCe.
Jedyna postacia, ktora wyszla z tego update'u na plusie to paladyn, bo przynajmniej nie udupili go, jak pozostalych postaci i dostal jeszcze auto-zbieracza spearow.

PS.ZAUWAZYLISCIE EFEKT DZIALANIA SLIME'OW W BUTELKACH PO UPDATE ? ICH OBRAZENIA SA ZALEZNE OD POSIADANEGO PRZEZ OFIARE AKTUALNEGO ZYCIA, A EFEKT ZAWSZE ZATRZYMUJE SIE, GDY OTRUTY MA 10 HP.
Jestes TOTALNYM noobem przykladem durnia tibijskiego .Twoj 20 lvl poprsotustraci niewiarygodna czesc tibi ,a wez idz pan kolejny noob przesada.

Ostatnio edytowany przez Rigoth - 29-06-2007 o 01:44.
 
stary 29-06-2007, 01:50   #66
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Powiem tak, z autopsji main charem nie lookałem jak to jest podczas tego update'u, lecz gdy lecz pekuje się 55 knightem, to teraz jest bardzo fajna zabawa, przy ktorej prawie sie nic nie traci.

Wiec gdy sie teraz pejczy knightem, jest na pewno więcej zabawy, i hity oczywiście są boskie.

Btw, teraz jak exivujesz osobę która jest nawet offline, ściąga Ci i tak 20 many. Przyjżyjcię się,..
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline  
stary 29-06-2007, 02:31   #67
aripck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
aripck ma numer GG 1262704
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rigoth Pokaż post
Jestes TOTALNYM noobem przykladem durnia tibijskiego .Twoj 20 lvl poprsotustraci niewiarygodna czesc tibi ,a wez idz pan kolejny noob przesada.
nie wiem o co ci chodzi. koleś powiedział co sądzi o update a ty się go czepiasz.
każdy ma prawo powiedzieć to co sądzi przecież po to jest forum. A to że ma 20lvl nie znaczy że jest noobem.
__________________

Ippe Shindemiru?
aripck jest offline  
stary 29-06-2007, 04:00   #68
exeros
Zbanowany
 
exeros's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 245
Domyślny

@Cygan Slejer

Pokaż mi kuva gre, w której mag jest potężniejszy od jakiejkolwiek profesji?(MMORPG'a)
Profesje w grach różnią się tylko stylem gry...

Temat:Ja pier....Czy wy kuva musicie płakać nad grą? Poprostu sie przywyczajcie...98% osób zachowuje się jak dzieci neo...


Cya....idźcie popłakać na rl.....i nie zaśmiecajcie forum, bo kuva..
TO JEST TYLKO GRA...do jasnej cholery i lepiej by było, gdybyście o tym pamiętali.
exeros jest offline  
stary 29-06-2007, 04:22   #69
Rikuri
Użytkownik forum
 
Rikuri's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 35

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Lunara
Poziom: 92
Skille: 100/100
Poziom mag.: 73
Domyślny

Ten update to syf jakis jest "vocation balance" jasne oni nawet nie wiedza co to znaczy piszcie ludzie na proposal boards i sie podpisujcie niech mi kase oddaja za pacca bo chce zamrozic swoje konto na 6 miechow, bo przeciez wtedy laskawie zrobia cos z druidami i magami -.-

Ogolnie moge powiedziec tak, do panow od cipasoft

Wezcie kolo i pie* sie w czolo

Tys szit ys redikjules
Rikuri jest offline  
stary 29-06-2007, 09:22   #70
Technick
Użytkownik Forum
 
Technick's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006

Posty: 164
Domyślny

Cytuj:
Cya....idźcie popłakać na rl.....i nie zaśmiecajcie forum, bo kuva..
TO JEST TYLKO GRA...do jasnej cholery i lepiej by było, gdybyście o tym pamiętali.
A to jest forum i na nim się dyskutuje o tibii, bo w takim celu zostało ono założone. Jak ci coś nie pasuje to możesz sobie gadać na rl i po prostu nie czytaj tematów na forum tylko idź rozmawiać o update z kolegami.
I nad update nikt nie płacze, chyba, że jest noobem albo nie wie do końca jakie zmiany w profesjach zaszły. Tak jak pan @up.

A tak w ogóle to mam prawo porównywać tibie innymi grami. Np. w L2 i tibii abonament jest bardzo podobny a grafika,skille,grywalność...

Ostatnio edytowany przez Technick - 29-06-2007 o 09:23.
Technick jest offline  
stary 29-06-2007, 11:09   #71
Rigoth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aripck Pokaż post
nie wiem o co ci chodzi. koleś powiedział co sądzi o update a ty się go czepiasz.
każdy ma prawo powiedzieć to co sądzi przecież po to jest forum. A to że ma 20lvl nie znaczy że jest noobem.
Placze ze tera sorcowie beda slabsi tylko nie to a gowno on na tym ucierpi a wez idz pan z takimi noobami.

Cytuj:
Pokaż mi kuva gre, w której mag jest potężniejszy od jakiejkolwiek profesji?(MMORPG'a)
Profesje w grach różnią się tylko stylem gry
Runescape
 
stary 29-06-2007, 11:37   #72
Alcaph
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Będzin

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alcaph
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 11
Skille: 58/59
Poziom mag.: 3
Domyślny

To jest wyrównanie profesji!
Pogorszenie sytuacji sorców i drutów było związane z tym, że ich siła nie jest już związana z lvl. tylko z mlvl.
Przecież siła Knightów i Palladynów jest uzależniona od ich skilli!
Po prostu teraz jest to sprawiedliwe.

Przy ostatnich update`ach Knightom i Pallom nie dostawało się kompletnie nic, a magowie / druci byli ulepszani. Wtedy nikt nie był oburzony...

Myślę, że jednak trochę przesadzili z tym osłabianiem...
Wczoraj czytałam post jakiegoś 229 lvl ms i trochę mi się go zrobiło szkoda.
Ale gdyby skillował i miał większy mlvl, to raczej problemu by nie miał.

Jak sie coś nie podoba, to po prostu nie grajcie.
Zawsze znajdzie się ktoś, komu zmiany się nie spodobają.
Alcaph jest offline  
stary 29-06-2007, 11:43   #73
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Myslicie ze jest az tak zajefajnie teraz np. knightowi ? Wypowiem sie, mam 51 ek 77/75 - blacksteel sword (42 atk).
Więc tak - jest lepiej.. ale nie az tak jakby sie moglo wydawac, za duzo szumu narobili wasi koledzy najci krzyczac "aaaaa 240 w draga jajajaj" ale nie wspomnieli ze nadal wchodza tez "pfff" i hity <30 ? Jednego draga spokojnie klepie bez uzycia uha czy manasa (na pelnym hp i manie) ale zeby juz zabic odrazu nastepnego musze wypic juz kilka manasow albo uhnac sie i tez wypic manasy na nastepne exury. Moj best hit w draga - 250 ale czesto jeszcze wchodza "pff" i wlasnie malutkie hity. Nowe ataki w pvp dla mnie 0 przydatnosci - exori hur max w playera 20, a mas jeszcze mniej.. =]
btw. czy te p. bolty dla pala po 6gp to nie jest za tanio ?
pzdr.
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 29-06-2007, 11:50   #74
Lupek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007

Posty: 5
Domyślny

Już coś o updacie pisałem

Czy mi się wydaje czy było mówione że to tylko początek balansacji postaci?
Cipsoft nie może wszystkiego poprawić podczas jednego updatu bo to fizycznie nie możliwe poczytajcie sobie stary news o updacie! Prawdopodobnie jeszcze przez 2 updaty będą oni jeszcze balansować profesje... Więc do kur** nędzy nie narzekajcie tyle!!!
Lupek jest offline  
stary 29-06-2007, 11:55   #75
Czubek^^
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 02 2007

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 231
Poziom mag.: 87
Domyślny

Poprostu postacie magiczne dostały po dupie..
Ale jak ktoś umie i lubi grać sorcem to nie pierd**** na forum tylko gra ..
Nic juz sie nie da zrobic ;s Trze było mlevel ćwiczyć a nie tylko exp ; o
Ja gram ms i jakoś zyje i nie narzekam 24 h
Czubek^^ jest offline  
stary 29-06-2007, 12:02   #76
Irwin546
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2007

Posty: 299
Domyślny

Ludzie zrozumcie: Teraz jest mniej więcej równo. Sorc ze swoich Sdeków, walnie knighta i będzie zwiewał (wciąż waląc kinghta Sdkami), i jeśli dobrze biega to knight padnie po 100 strzale . A knight wygra jeśli dobiegnie i wlanie. Oprócz tego sorce walą ciągle tyle samo , zaś kinghty mogą od 0-300. Więc jest mneij więcej równo
Wyobraźcie sobie wojny bez sorców. Albo bez drutów. Jeśli sorc ma dobry Mlvl to zabije spokojnie knighta.
Irwin546 jest offline  
stary 29-06-2007, 12:17   #77
Gawroon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2007
Lokacja: South, Pomiędzy Dunajcem, a Popradem - Stary Sącz

Posty: 120
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ---
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: ---
Poziom mag.: 23
Gawroon ma numer GG 9594190
Domyślny

Tak, a w nich kolejne "wyrównywanie profesjii", pewnie coś w stylu, że magiczini bedą mieli weicej capa i hp, a knight ebdzie mogl walic z sd, co po 2-3 latach dojdzie do tego że wszyscy będą TACY SAMI ku**a mać.
Gawroon jest offline  
stary 29-06-2007, 12:26   #78
owca_rdz
Użytkownik forum
 
owca_rdz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Da"noob"ia
Poziom: 47
Poziom mag.: 50
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alcaph Pokaż post
Myślę, że jednak trochę przesadzili z tym osłabianiem...
Wczoraj czytałam post jakiegoś 229 lvl ms i trochę mi się go zrobiło szkoda.
Ale gdyby skillował i miał większy mlvl, to raczej problemu by nie miał.

Jak sie coś nie podoba, to po prostu nie grajcie.
Zawsze znajdzie się ktoś, komu zmiany się nie spodobają.
No kuzwa łatwo powiedziec... nie graj jak sie nie podoba, sorry kupiłem pacca na waxy z zamiarem pogrania, a tu co? Sork robi runy - kto je kupuje? nikt bo po ch*** one knajtom albo pallkom? Hę? Magiczni tez nie uzywaja, bo po jaka cholere maja marnowac czas i peniądz robiąc je, skoro dmg maja tak śmiesznie słaby że poeazja...

Odnośnie tego 229 ms'a. Grałeś kiedys sorcem albo druidem? Po update wczesniejszym? Zwiększenie kosztu many runow itd? Wiesz jak ciezko wbija sie lvlm? Chyba nie wiesz. Zapewne nie uwiezysz na slowo, ale cholernie dlugo wbija sie lvlm POZADNY - czyli taki, ktorego sie nie powstydzisz...
Nie twierdze ze polepszenie knajtow/pallow bylo zle. Dla mnie super extra, bede mogl chodzic z kumplami na ciezszy hunt, nizsze ceny itemow (bo wkoncu latwiej zdobyc, nie?). Ciesze sie waszym szczesciem. Ale dlaczego ponizyli tak postacie magiczne? Nie ma sprawy, lvlm tak, lvl nie liczony do dmg. A pamieta ktos jak bylo to przed updatem kiedy wprowadzono sklepy z runami i soule? Lvlm liczony do sily.
Podam tak na swoim przykladzie (moze komus sie niezgadzac, trudno)

Przed updatem z soulami:
50lvlm sd-220
Po update z soulami rozdzkami i innym badziewiem:
48lvlm sd- 250
Po Summer Update 2007:
50lvlm sd - 108

Vivla CipSoft. Gratulacje zanizenia postaci. Zycze szczescie knajtom/pallom i oby wasze pol roku chwaly i potegi trwalo dluzej niz te pol roku i oby cipsoft was nie spieprzyl tak jak spieprzeni zostali sork/drut

28.06.2007 Retired - Killed by Update Summer 2007..
owca_rdz jest offline  
stary 29-06-2007, 21:48   #79
Gawroon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2007
Lokacja: South, Pomiędzy Dunajcem, a Popradem - Stary Sącz

Posty: 120
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ---
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: ---
Poziom mag.: 23
Gawroon ma numer GG 9594190
Domyślny

Tak, i to podobno sorcowie i druty byłi zadufani, a tu co ? Już któryś raz ( serio ! ) widzę knighta co mówi coś w stylu " zmiana profesji albo wypad/ nie graj/itd. !" Tak tak, ale to postacie magiczne były zadufane w sobie a jakze...
Gawroon jest offline  
stary 29-06-2007, 22:51   #80
Rigoth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TibiaToDno
Masturbacja z powodu update w tibii ... najwidoczniej masz jakieś skrzywienie emocjonalne skoro proponujesz takie rzeczy .
Tak inteligetnie mowisz a nie kojarzysz slowa przenosnia ...
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:22.


Powered by vBulletin 3