Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Aldora

Notki

Aldora Wydarzenia ze świata Aldora

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-05-2007, 18:54   #1301
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knox Pokaż post
Parnoja
Lepiej to popraw bo zaraz rzuca sie na Ciebie "specjalisci" od sarkazmu i ironi i zbesztaja Cie za to ze jestes alfanabeta...
elmo_us jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-05-2007, 19:07   #1302
Inwestor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jaki 13-nasto letni ? ....

PS Hupe. Vetheran niezle poexpil jak to Ty mowisz 4fun xD Czas zebys Ty moze poexpil 4fun xdxd
 
stary 03-05-2007, 19:19   #1303
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inwestor Pokaż post
Jaki 13-nasto letni ? ....

PS Hupe. Vetheran niezle poexpil jak to Ty mowisz 4fun xD Czas zebys Ty moze poexpil 4fun xdxd
15:40 You advanced from Level 176 to Level 177.
elmo_us jest offline  
stary 03-05-2007, 20:10   #1304
JHolger
Użytkownik Forum
 
JHolger's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Kańczuga // Rzeszów
Wiek: 41

Posty: 109
Imię: Hoolgerr
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 109
Skille: 80+
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karolkaa Pokaż post
W grze jest lepszy od wielu ludzi
Nie wydaje mi sie by myślał że na rl jest od kogoś lepszy


Vetheran owned : )
To malo osob znasz jeszcze... Wszystko przed tobą.



Hail EM _/
__________________
-=-=-=rIGHT hERE rIGHT nOW =-=-=-

Nie wchodz bo cie spingujemy i shakujemy!!!!
JHolger jest offline  
stary 03-05-2007, 21:23   #1305
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inwestor Pokaż post
Popatrz jak expi Masa, albo jak Wojtek odbil se lvl na luzaku w wy mogliscie mu gowno zrobic Ja nie musze podawac swojego nicku ale Twoj lvl osiągnełem w 3 miesiace jakies i nie wyskakuj mi zaraz ze nie mam rl life bo uwierz mi ze mam. A jak tak bardzo mozecie sie poswiecic to prosze bardzo, zycze powodzenia ha
Nie expie knightem, bo i po co? Knight nie jest potrzebny na tej wojnie i nawet nim nie walcze. Moj lvl osiagnalem w 3 lata i jakos nie czuje sie gorszy >

Zaufaj mi, nic wam te lvle nie dadza, Masak expil 2 dni na wrlach i wbil kilka mln ale to nadal sa niecale 4 mln w przeciagu miesiaca. Anubis czy ron tez moglby to zrobic jakbysmy z nimi poszli. A o Nemtorze wez mi wogole nie wspominaj, na wrlach caly czas 4 czopy za nim chodza i reszta gildi wylogowana na wrlach. nazywasz to expem?

A co do prfitu, sam robie +-600k/tydzien na czysto jak sie postaram, a dodam ze jest wiecej osob ktore zarabiaja

Ostatnio edytowany przez Hupe - 03-05-2007 o 21:27.
Hupe jest offline  
stary 03-05-2007, 23:00   #1306
Neaniver
Użytkownik Forum
 
Neaniver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2005
Lokacja: Araraquara, Brazil
Wiek: 34

Posty: 428
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neaniver
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hupe Pokaż post
A co do prfitu, sam robie +-600k/tydzien na czysto jak sie postaram, a dodam ze jest wiecej osob ktore zarabiaja
To sie podziel, a nie sie chwalisz
__________________
Neaniver jest offline  
stary 03-05-2007, 23:57   #1307
Knox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Niegrający
Imię: unnamed
Świat: Aldora
Domyślny

@Inwestor

Widze ze nie zalapales o co chodzilo w moim poscie ... szkoda
pozdrow swojego mistrza i zyc mu powodzenia na dalszej drodze zycia :*:*:*

@elmo_us

To niech sie rzucaja mi to toto
__________________
Naprawde nie warto, uwierz mi ...

Ostatnio edytowany przez Knox - 03-05-2007 o 23:58.
Knox jest offline  
stary 04-05-2007, 00:10   #1308
Inwestor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hupe Pokaż post
Nie expie knightem, bo i po co? Knight nie jest potrzebny na tej wojnie i nawet nim nie walcze. Moj lvl osiagnalem w 3 lata i jakos nie czuje sie gorszy >

Zaufaj mi, nic wam te lvle nie dadza, Masak expil 2 dni na wrlach i wbil kilka mln ale to nadal sa niecale 4 mln w przeciagu miesiaca. Anubis czy ron tez moglby to zrobic jakbysmy z nimi poszli. A o Nemtorze wez mi wogole nie wspominaj, na wrlach caly czas 4 czopy za nim chodza i reszta gildi wylogowana na wrlach. nazywasz to expem?

A co do prfitu, sam robie +-600k/tydzien na czysto jak sie postaram, a dodam ze jest wiecej osob ktore zarabiaja
A ja nigdzie sie nie wywyższałem ... poprostu pokazłem Ci w jakis sposob moje pg bo sie interesowałes. A Ty ciagle mowisz w sposob "gdyby babcia miała wąsy". Puszczaj Anubis czy Rona, ja tylko zycze powodzenia. Co do Nemtora. Co Ty myslałes ze bedzie expil tako bez zadnych ludzi ? Wiadome jest ze odrazu chcielibyscie po niego isc a tak jak widac nie idziecie bo sie boicie i o to chodzi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knox Pokaż post
@Inwestor

Widze ze nie zalapales o co chodzilo w moim poscie ... szkoda
pozdrow swojego mistrza i zyc mu powodzenia na dalszej drodze zycia :*:*:*

@elmo_us

To niech sie rzucaja mi to toto
Czlowieku nie znasz mnie to sie nie odzywaj w taki sposob. Skad wiesz kto jest moim mistrzem ? Raczej takiego nikogo nie ma a napewno nie jest to nemtor. Wogole smieszny jestes. Pewnie CO przyjebalo sie do Ciebie ( nie dziwie sie ) i teraz placzesz tutaj na forum.

PS. Co do brainna to niech on sie tak nie poczówa na tym poi lepiej

Hail CO.

Ostatnio edytowany przez Inwestor - 04-05-2007 o 00:14.
 
stary 04-05-2007, 04:03   #1309
tibiaplayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Tu

Posty: 211
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Name: Rootwailer
Sex: female
Profession: Elite Knight
Level: 140
World: Aldora
Residence: Ab'Dendriel
Guild membership: Advisor of the Insane Alliance

May 04 2007, 02:41:34 CEST Killed at Level 140 by Nemtor and by Masakrowiec
tibiaplayer jest offline  
stary 04-05-2007, 10:59   #1310
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny ..

@em
Przestancie puszczac swoje przechwalki ze expicie i zarabiace, chodzi o to ze oni tego robia wiecej. PRzypomnij se war EM vs ANIMA, kto wygrywal we fragacH? ANIMA! ale nie mogla expic itp, i co? xD Show must go on.

ALL

Jaki jest najwyzszy lvl knight w CO?
Poznanski Rycerz jest offline  
stary 04-05-2007, 11:05   #1311
Knox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Niegrający
Imię: unnamed
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inwestor Pokaż post
Czlowieku nie znasz mnie to sie nie odzywaj w taki sposob. Skad wiesz kto jest moim mistrzem ? Raczej takiego nikogo nie ma a napewno nie jest to nemtor. Wogole smieszny jestes. Pewnie CO przyjebalo sie do Ciebie ( nie dziwie sie ) i teraz placzesz tutaj na forum.

Hail CO.
Wszyscy chyba widza kto jest smieszny mowiac w ten sposob. Mam odpisac co mi zrobilo CO ? Dobra, Masak kiedys ukrald mi chain arm. i steel helmet... Tak naprawde to moglbys spytac czego jestem za EM. Niestety nie chce sie powtarzac, wszyscy znaja prawde . Z wami (CO) sa tylko przydupaski Zecika ktorzy sa rl znajomymi znajomych znajomych Wojtusia albo ktoregos czlonka CO.
Za EM sa ludzie calkowicie obcy, nie zauwazyles ? Jesli u was tak jest to sa to naprawde nieliczne przypadki...

Nie odpisuj bo "Nie chce mi sie z wami gadac"

@Poznanski Rycerz
TAAAAAAAAAAAAAA? To cytuje "se" exp, "se" graj, "se" mow i "se" pozdrow rodzicow
Naszczescie wojna nie zalezy od zarobionego "se" expa tylko od "se" nabitych fragow. Wiec jesli chcecie sie dalej wymadrzac to wezcie sie do roboty.

"se" prawie jak sobie Mowic po polsku BEZCENNE !
__________________
Naprawde nie warto, uwierz mi ...

Ostatnio edytowany przez Knox - 04-05-2007 o 11:10.
Knox jest offline  
stary 04-05-2007, 11:40   #1312
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knox Pokaż post
Wszyscy chyba widza kto jest smieszny mowiac w ten sposob. Mam odpisac co mi zrobilo CO ? Dobra, Masak kiedys ukrald mi chain arm. i steel helmet... Tak naprawde to moglbys spytac czego jestem za EM. Niestety nie chce sie powtarzac, wszyscy znaja prawde . Z wami (CO) sa tylko przydupaski Zecika ktorzy sa rl znajomymi znajomych znajomych Wojtusia albo ktoregos czlonka CO.
Za EM sa ludzie calkowicie obcy, nie zauwazyles ? Jesli u was tak jest to sa to naprawde nieliczne przypadki...

@Poznanski Rycerz
TAAAAAAAAAAAAAA? To cytuje "se" exp, "se" graj, "se" mow i "se" pozdrow rodzicow
Naszczescie wojna nie zalezy od zarobionego "se" expa tylko od "se" nabitych fragow. Wiec jesli chcecie sie dalej wymadrzac to wezcie sie do roboty.

"se" prawie jak sobie Mowic po polsku BEZCENNE !
To jedziemy z twoim polskim:

ODPISAC CO MI ZROBILO CO? ODPISZ NAM,-.-opisz
CZEGO JESTES ZA EM? - CIEZKO zrozumiec
Na szczescie
Zdania nie zaczyna sie od WIEC

Interpunckyjnych nie bede wytykal, bo jest ich od groma ciut ciut.

Wojna zalezy od tego kto rzadzi? CO LATA POZA PZ, EM LATA W PZ ale ma wiecej fragow. To wiesz, ze anima wygrala wojne z EM polonisto.
Poznanski Rycerz jest offline  
stary 04-05-2007, 11:58   #1313
Knox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Niegrający
Imię: unnamed
Świat: Aldora
Domyślny

@UP

Ojojoj jak sie urazilismy widze ze polscy chlopi z CO tez maja dume..., opisanie "co mi zrobilo CO" odpowiedam: nic, poprzednia wypowiedz byla ironia ( dalej nie wiecie co to jest ? n/c). Dlaczego jestem za EM ? hmm: moglbym Cie odeslac do jednych z pierwszych postow, w punktach (tylko kilka podam bo naprawde troche by tego bylo):
1) Nigdy z ust EM nie slyszalem obelg typu : "Spalic zyda, przerobic go na mydlo" itd. to budzi moja zlosc
2) Nigdy nie slyszalem o wymuszaniu (PA) ze strony EM, za to ze strony CO owszem, mysle ze 60 % Aldory juz sie przekonalo osobiscie lub na przykladzie znajomych na czym polega sila CO. Przyklad ? "JEST NAS WIELU" prosze nie kaz mi wymieniac.
3) Nie nawidze calego Olecka, musze podawac przyklady ? Biegaja takie 20 lvl i starsza Cie Nemtorem, kozactwo to za malo powiedziane
4) CO wywolalo wojne, nie podajac dokladnego powodu (sry ale wg. mnie w ustach CO powod: ZWALCZANIE BOTEROW jest bynajmniej smieszne i zalosne)
5) Do bylej Animy, obecnej Insane Alliance naleza praktycznie sami emeryci ktorym znudzila sie normalna gra i postanowili zrobic troche zamieszania...

"se" to przemysl i odpoweidz na pytanie
__________________
Naprawde nie warto, uwierz mi ...

Ostatnio edytowany przez Knox - 04-05-2007 o 12:02.
Knox jest offline  
stary 04-05-2007, 13:26   #1314
Inwestor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knox Pokaż post
Wszyscy chyba widza kto jest smieszny mowiac w ten sposob. Mam odpisac co mi zrobilo CO ? Dobra, Masak kiedys ukrald mi chain arm. i steel helmet... Tak naprawde to moglbys spytac czego jestem za EM. Niestety nie chce sie powtarzac, wszyscy znaja prawde . Z wami (CO) sa tylko przydupaski Zecika ktorzy sa rl znajomymi znajomych znajomych Wojtusia albo ktoregos czlonka CO.
Za EM sa ludzie calkowicie obcy, nie zauwazyles ? Jesli u was tak jest to sa to naprawde nieliczne przypadki...

Nie odpisuj bo "Nie chce mi sie z wami gadac"

@Poznanski Rycerz
TAAAAAAAAAAAAAA? To cytuje "se" exp, "se" graj, "se" mow i "se" pozdrow rodzicow
Naszczescie wojna nie zalezy od zarobionego "se" expa tylko od "se" nabitych fragow. Wiec jesli chcecie sie dalej wymadrzac to wezcie sie do roboty.

"se" prawie jak sobie Mowic po polsku BEZCENNE !

A Ty nie jestes przydupasem, nie jestes ziomem z rl, ani nie jestes ziomkiem ziomka w CO. Pewnie bys chcial co ? Nie mogles isc do CO to przyczepiles sie do EM bo tam Za EM sa ludzie calkowicie obcy,. Ty wlasnie taki jestes.

Hail CO
 
stary 04-05-2007, 13:38   #1315
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inwestor Pokaż post
A ja nigdzie sie nie wywyższałem ... poprostu pokazłem Ci w jakis sposob moje pg bo sie interesowałes. A Ty ciagle mowisz w sposob "gdyby babcia miała wąsy". Puszczaj Anubis czy Rona, ja tylko zycze powodzenia. Co do Nemtora. Co Ty myslałes ze bedzie expil tako bez zadnych ludzi ? Wiadome jest ze odrazu chcielibyscie po niego isc a tak jak widac nie idziecie bo sie boicie i o to chodzi.



Czlowieku nie znasz mnie to sie nie odzywaj w taki sposob. Skad wiesz kto jest moim mistrzem ? Raczej takiego nikogo nie ma a napewno nie jest to nemtor. Wogole smieszny jestes. Pewnie CO przyjebalo sie do Ciebie ( nie dziwie sie ) i teraz placzesz tutaj na forum.

PS. Co do brainna to niech on sie tak nie poczówa na tym poi lepiej

Hail CO.
Rotfl, a co zmieni 4 ludzi przy nemtorze? Padna zamiast niego ewentualnie
Oni expia jak chca, nie zauwazyles? Wylogujcie wiecej ludzi na demonie zeby Nemtora chronic to wezmiemy sobie dragi w venore czy edron;]

Tego zdania o Brainnie nie komentuje pfff Zrobil z 5 lvli i nigdy go nie zabiliscie, massloga nie umiecie nawet zrobic?
U nas wiekszosc expi sobie sama, wiadomo ze zanim wam sie jakis masslog uda to z 15 mln brainn wbije.

Ostatnio edytowany przez Hupe - 04-05-2007 o 13:40.
Hupe jest offline  
stary 04-05-2007, 13:57   #1316
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibiaplayer Pokaż post
Name: Rootwailer
Sex: female
Profession: Elite Knight
Level: 140
World: Aldora
Residence: Ab'Dendriel
Guild membership: Advisor of the Insane Alliance

May 04 2007, 02:41:34 CEST Killed at Level 140 by Nemtor and by Masakrowiec
Insane Alliance, to nie Eternal March. Nie wiem po co to tu piszesz.
elmo_us jest offline  
stary 04-05-2007, 14:34   #1317
Knox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Niegrający
Imię: unnamed
Świat: Aldora
Domyślny

@Inwestor

Forum powoli schodzi na psy, szkoda mi czasu zeby z Toba gadac pro...


3majcie sie
__________________
Naprawde nie warto, uwierz mi ...
Knox jest offline  
stary 04-05-2007, 16:40   #1318
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knox Pokaż post
@UP

Ojojoj jak sie urazilismy widze ze polscy chlopi z CO tez maja dume..., opisanie "co mi zrobilo CO" odpowiedam: nic, poprzednia wypowiedz byla ironia ( dalej nie wiecie co to jest ? n/c). Dlaczego jestem za EM ? hmm: moglbym Cie odeslac do jednych z pierwszych postow, w punktach (tylko kilka podam bo naprawde troche by tego bylo):
1) Nigdy z ust EM nie slyszalem obelg typu : "Spalic zyda, przerobic go na mydlo" itd. to budzi moja zlosc
2) Nigdy nie slyszalem o wymuszaniu (PA) ze strony EM, za to ze strony CO owszem, mysle ze 60 % Aldory juz sie przekonalo osobiscie lub na przykladzie znajomych na czym polega sila CO. Przyklad ? "JEST NAS WIELU" prosze nie kaz mi wymieniac.
3) Nie nawidze calego Olecka, musze podawac przyklady ? Biegaja takie 20 lvl i starsza Cie Nemtorem, kozactwo to za malo powiedziane
4) CO wywolalo wojne, nie podajac dokladnego powodu (sry ale wg. mnie w ustach CO powod: ZWALCZANIE BOTEROW jest bynajmniej smieszne i zalosne)
5) Do bylej Animy, obecnej Insane Alliance naleza praktycznie sami emeryci ktorym znudzila sie normalna gra i postanowili zrobic troche zamieszania...

"se" to przemysl i odpoweidz na pytanie
NIENAWIDZE - jak juz
BYnajmniej - sprawia takie cos, ze teraz napisales ze ten powod wojny, jest bardzo konkretny.
Pokaze ci uzycie " Jestes posrany " - "bynajmniej" - zapreczasz.


JA nie jetsem z CO, tylko z galany, widziales moj pierwszy post? Poza se, bylo pytanie kto jest najwyzszym knightem w co?
Poznanski Rycerz jest offline  
stary 04-05-2007, 16:54   #1319
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Ojciec Dyrektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Nowy Sącz

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Anima
Send a message via Skype™ to Ojciec Dyrektor
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hupe Pokaż post
Rotfl, a co zmieni 4 ludzi przy nemtorze? Padna zamiast niego ewentualnie
Oni expia jak chca, nie zauwazyles? Wylogujcie wiecej ludzi na demonie zeby Nemtora chronic to wezmiemy sobie dragi w venore czy edron;]

Tego zdania o Brainnie nie komentuje pfff Zrobil z 5 lvli i nigdy go nie zabiliscie, massloga nie umiecie nawet zrobic?
U nas wiekszosc expi sobie sama, wiadomo ze zanim wam sie jakis masslog uda to z 15 mln brainn wbije.
My preferujemy OB, a nie masslogi
__________________

PAMIĘTAJ !
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racją najmojszą !
Ojciec Dyrektor jest offline  
stary 04-05-2007, 17:48   #1320
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vagraav Pokaż post
My preferujemy OB, a nie masslogi
A my mamy duza wprawe w masslogach
Hupe jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:58.


Powered by vBulletin 3