Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Aldora

Notki

Aldora Wydarzenia ze świata Aldora

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-05-2007, 21:10   #21
tibiaplayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Tu

Posty: 211
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

musicie sie tak klucic? daje wam to cos ze powiesz na drugiego zyd, palant, chuj?

tak wam gra w glowy uderzyla ze na RL to byscie sie pozabijali nawzajem zeby tylko w grze wygrac ta wojne.
tibiaplayer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2007, 21:12   #22
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibiaplayer Pokaż post
musicie sie tak klucic? daje wam to cos ze powiesz na drugiego zyd, palant, chuj?

tak wam gra w glowy uderzyla ze na RL to byscie sie pozabijali nawzajem zeby tylko w grze wygrac ta wojne.
Jak wojna to na calego aye?
__________________
http://video.google.pl/url?docid=463...Nb2Nox4zrKpfKA
Tak sie bawi Opole!
elmo_us jest offline  
stary 17-05-2007, 21:17   #23
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Zamierzacie sie klocic o to kto jest bardziej uczciwy? rotfl, poczekajcie az wykorzystamy caly arsenal, bo narazie to dopiero poczatek

Vu'xiu, rozpoczeliscie ta wojne i jestem przekonany ze poniesiecie tego konsekwencje. Najbardziej mnie smieszy ze kazdy mowi ze wojna to najwieksza zabawa itp. Jak traktujcie to jak zabawe to nie placzcie po kazdym przegranym battle. Ja przynajmniej przyznaje ze gram zeby wygrac a nie "dla zabawy" tak jak nemtor ktory jest 24/7 online czekajac na nasz masslog.

I wierz mi, gdyby to od mnie zalezalo to byloby 2x mniej open battle i 2x wiecej masslogow. Open battle byloby tylko i wylacznie wtedy gdy mamy caly sd power+ niezbedne do zwyciestwa niespodzianki
Hupe jest offline  
stary 17-05-2007, 22:01   #24
Vuxiu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: NS
Wiek: 36

Posty: 157
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vu'Xiu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Domyślny

@stygygygy
1 zla riposta, wiekszosc dobrych. zreszta nie chodzi mi o to jak komentuja nasze filmy tylko ze wiedza kto to ping team a kto jest uczciwy

@hupe
u nas tez kazdy chce wygrac ta zabawe. ale chcemy to zrobic bawiac sie tym co jest w grze, nie poza nia
Vuxiu jest offline  
stary 17-05-2007, 22:39   #25
Biedny
Zbanowany
 
Biedny's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: O taaaaaaaam ->
Wiek: 24

Posty: 193
Domyślny

Po pierwsze nie jestem zydem.

HIPOKRYTA

Po drugie bog mnie nie opuscil to ja opuscilem jego.

opowiedz nam o tym :<

Po trzecie wspolczuje Ci jezeli nie wiesz co sie dzieje w twojej wlasnej gildi.

a to milo z twojej strony

Po czwarte my nie jestesmy swieci ale wy jestescie o niebo gorsi a udajecie aniolki.

w dyni ci sie cos miesza

Banda pierdolonych hipokrytow.

banda jebanych zydowskich pederastow


I jak wy chcecie zeby temat sie utrzymal z takimi ludzmi jak on.


a kto chce zeby ten temat sie utrzymal?XD usuna to zrobimy nowy, usuna nam konta zrobimy nowe i bedizemy sie wyzywac dalej. simple

Patrze on jest w Tibia.pl support i sie zachowac nie potrafi a co dopiero polmozgi z jego gildi.

zaraportuj go, o brzydki vagravek byc w tibia.pl support i tak sie zachowwyac ulalala, vagravek nie dostanie dzisiaj obiadku
Biedny jest offline  
stary 17-05-2007, 23:25   #26
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hupe Pokaż post
Zamierzacie sie klocic o to kto jest bardziej uczciwy? rotfl, poczekajcie az wykorzystamy caly arsenal, bo narazie to dopiero poczatek

Vu'xiu, rozpoczeliscie ta wojne i jestem przekonany ze poniesiecie tego konsekwencje. Najbardziej mnie smieszy ze kazdy mowi ze wojna to najwieksza zabawa itp. Jak traktujcie to jak zabawe to nie placzcie po kazdym przegranym battle. Ja przynajmniej przyznaje ze gram zeby wygrac a nie "dla zabawy" tak jak nemtor ktory jest 24/7 online czekajac na nasz masslog.

I wierz mi, gdyby to od mnie zalezalo to byloby 2x mniej open battle i 2x wiecej masslogow. Open battle byloby tylko i wylacznie wtedy gdy mamy caly sd power+ niezbedne do zwyciestwa niespodzianki
Ehhh...Hupe~ zazwyczaj nie kłóce sie na forum , zawsze wole stać z boku i patrzeć co inni piszą ale to co ty piszesz to juz istny żal -.-' człowieku co ty gadasz o jakimś arsenale -.-' myślisz że jesteś cwany bo masz program do pingowania ? (nie wierze ci żebyś sam go zrobił ) czym może jeszcze nas zaskoczysz ? nowa wersja Tibi NG ? albo auto ? i znowu bedziesz rozpisywał sie na forum że któryś tam członek z EM napisał na OB dla śmiechu "z nemtor" ? Prawda jest taka że bez pomocy tych "niezbędnych do zwycięstwa zabawek" gówno byście zrobili i nawet jak EM wygra bedziecie sie tym szczycić że wygraliscie wojne ? Ta wojna nigdy sie nie skończy już pare razy to mówiłem że ten server jest na straty...sądzisz że nie ma zabezpieczenia na pingowanie ? to sie mylisz
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline  
stary 17-05-2007, 23:41   #27
Knox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Niegrający
Imię: unnamed
Świat: Aldora
Domyślny

Nie chce mi sie z wami gadac

Zegnajcie...
__________________
Naprawde nie warto, uwierz mi ...
Knox jest offline  
stary 18-05-2007, 02:25   #28
Inwestor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie bede mowil dzieki komu tamten temat sie rozpadl. 20 stron pisaliscie wczesniej tez o zydach i innych pierdolach. I wogole to wy sie do mnie dojebaliscie z tymi zydami. Bylo trzeba nie zwracac uwagi.

@Hupe

No wlasnie. Jak bedziecie mieli caly arsenal zabawek bo bez nich huj co wy jestescie warci. Musicie korzystac ze wszystkich pomocy bo jestescie cioty proste.

PS. huj mnie obchodzi czy mowicie ze jestem rasista czy nie, czy jestem taki czy siaki.
 
stary 18-05-2007, 07:07   #29
Jiibav
Użytkownik Forum
 
Jiibav's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Chicago IL. USA

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jibav
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 117
Domyślny

<vu'xiu's style>vuxiu ty chudy po*****encu jak ci spinguje to twoje lacze akademickie to moze dopiero wtedy sie zamkniesz</vu'xiu's style>


@Meteonka- od dluzszego czasu probujesz napisac cos madrego na forum jednak cos ci nie wychodzi, pieprzysz od rzeczy,ze Pit aka Seraphim nie ma kultury...wroc na ten swoj glupi team speak posluchaj swoich przyjaciol i wtedy sie wypowiadaj.

@Nisogaf i reszta kretynow- my tylko wam probujemy uswiadomic to co za kilka lat sami zrozumiecie. czasem przydalaby sie wam lekcja historii na temat holokaustu,genocide itp. wstapcie sobie do jakiejs nazistowskiej bojowki, pokazcie sobie jacy to wy jestescie nonkonformisci. Rasisci z przedmiescia. Serdecznie zapraszam, wpadnijcie do mnie do chicago zawioze was na south side, zostawie was na srodku ulicy o 22 godzinie i wtedy zaczniecie sobie wymieniac poglady na temat rasizmu


tak ogolnie to ta gra juz mnie nie obchodzi, mam to gdzies, nie bede gral po to zeby tylko sie denerwowac.

<*translator olecko's language ver 2.12*>
mam na was wyj*bane, zaoram was, nie wnikam, zadzwonie po zeta
__________________
I won't let you to get asylum for your pain.

esy, floresy, fantasmagorie.
Jiibav jest offline  
stary 18-05-2007, 08:00   #30
Karolkaa
Użytkownik Forum
 
Karolkaa's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Meteonka
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Chosen Ones
Świat: Aldora
Poziom: 68
Poziom mag.: 60
Karolkaa ma numer GG 4351369
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jiibav Pokaż post
<vu'xiu's style>vuxiu ty chudy po*****encu jak ci spinguje to twoje lacze akademickie to moze dopiero wtedy sie zamkniesz</vu'xiu's style>


@Meteonka- od dluzszego czasu probujesz napisac cos madrego na forum jednak cos ci nie wychodzi, pieprzysz od rzeczy,ze Pit aka Seraphim nie ma kultury...wroc na ten swoj glupi team speak posluchaj swoich przyjaciol i wtedy sie wypowiadaj.

@Nisogaf i reszta kretynow- my tylko wam probujemy uswiadomic to co za kilka lat sami zrozumiecie. czasem przydalaby sie wam lekcja historii na temat holokaustu,genocide itp. wstapcie sobie do jakiejs nazistowskiej bojowki, pokazcie sobie jacy to wy jestescie nonkonformisci. Rasisci z przedmiescia. Serdecznie zapraszam, wpadnijcie do mnie do chicago zawioze was na south side, zostawie was na srodku ulicy o 22 godzinie i wtedy zaczniecie sobie wymieniac poglady na temat rasizmu


tak ogolnie to ta gra juz mnie nie obchodzi, mam to gdzies, nie bede gral po to zeby tylko sie denerwowac.

<*translator olecko's language ver 2.12*>
mam na was wyj*bane, zaoram was, nie wnikam, zadzwonie po zeta


Ogólnie nie wypowiadam sie na tym forum Pisze Tylko ze względu na Seraphima ponieważ bardzo denerwuje mnie jego zachowanie w stosunku do wszystkich członków CO.
I przestań gadać ze próbuje napisać coś mądrego bo Ty choćbyś nie wiem jak próbował to Ci sie nie uda. ZAWSZE byłeś nikim i tak zostanie więc nawet sie tu nie wypowiadaj
__________________
Nigdy nie wiadomo co przyniesie nowy dzień : )

Never Trust People !
Karolkaa jest offline  
stary 18-05-2007, 08:22   #31
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jiibav Pokaż post
<vu'xiu's style>vuxiu ty chudy po*****encu jak ci spinguje to twoje lacze akademickie to moze dopiero wtedy sie zamkniesz</vu'xiu's style>


@Meteonka- od dluzszego czasu probujesz napisac cos madrego na forum jednak cos ci nie wychodzi, pieprzysz od rzeczy,ze Pit aka Seraphim nie ma kultury...wroc na ten swoj glupi team speak posluchaj swoich przyjaciol i wtedy sie wypowiadaj.

@Nisogaf i reszta kretynow- my tylko wam probujemy uswiadomic to co za kilka lat sami zrozumiecie. czasem przydalaby sie wam lekcja historii na temat holokaustu,genocide itp. wstapcie sobie do jakiejs nazistowskiej bojowki, pokazcie sobie jacy to wy jestescie nonkonformisci. Rasisci z przedmiescia. Serdecznie zapraszam, wpadnijcie do mnie do chicago zawioze was na south side, zostawie was na srodku ulicy o 22 godzinie i wtedy zaczniecie sobie wymieniac poglady na temat rasizmu


tak ogolnie to ta gra juz mnie nie obchodzi, mam to gdzies, nie bede gral po to zeby tylko sie denerwowac.

<*translator olecko's language ver 2.12*>
mam na was wyj*bane, zaoram was, nie wnikam, zadzwonie po zeta

Pokaż mi czeresniaku gdzie cos napisałem obraźliwego na zydów ! Mój stosunek do zydów jest obojętny dla mnie to nawet może murzn byc w EM i tak mi wszystko jedno
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline  
stary 18-05-2007, 09:10   #32
Neaniver
Użytkownik Forum
 
Neaniver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2005
Lokacja: Araraquara, Brazil
Wiek: 34

Posty: 428
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neaniver
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karolkaa Pokaż post
Ogólnie nie wypowiadam sie na tym forum Pisze Tylko ze względu na Seraphima ponieważ bardzo denerwuje mnie jego zachowanie w stosunku do wszystkich członków CO.
I przestań gadać ze próbuje napisać coś mądrego bo Ty choćbyś nie wiem jak próbował to Ci sie nie uda. ZAWSZE byłeś nikim i tak zostanie więc nawet sie tu nie wypowiadaj
Podejrzewam, ze Jibav ma wiecej do powiedzenia (i ofc bardziej sensownie gada) niz Ty i Twoj 15 level .
A Seraphima denerwuje podejscie czlonkow CO do wszystkich czlonkow EM (a zwlaszcza pewnych trzech, nie ma sensu wspominac kogo, bo wszyscy i tak wiedza o co chodzi), dlatego pisze.
__________________
Neaniver jest offline  
stary 18-05-2007, 09:57   #33
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Biedny Pokaż post
banda jebanych zydowskich pederastow
Jak jestes takim rasista, to czemu nie wrzucasz Erzinowi ?; o


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jiibav Pokaż post
<*translator olecko's language ver 2.12*>
mam na was wyj*bane, zaoram was, nie wnikam, zadzwonie po zeta
own xDDDDD
__________________
_/ BW

//Metek.

Ostatnio edytowany przez Meteon! - 18-05-2007 o 10:03.
Meteon! jest offline  
stary 18-05-2007, 15:42   #34
Pan Kracy
Użytkownik Forum
 
Pan Kracy's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Cicha 6\Racibórz

Posty: 268
Stan: Niegrający
Świat: Niebieska eRka
Poziom: 666
Skille: 14\15
Poziom mag.: xx
Domyślny

Wy wszyscy jesteście crejzi xd weźcie piszcie o czymś porządnym a nie tylko o tym jakiego narodu jest eli... wcale sie nie dziwie polakom w EM ja też bym był w EM jeśli siedział bym w tej gildi już kilka lat Ty byś to samo zrobił a nie tu cwaniakujecie...
__________________
Nie lubie reklam zajmujacych pol strony :>

do niego ^ to zmień sobie przeglądarkę ;] to nic nie kosztuje typie...

Moja jedyna Miłość to NIEBIESCY!!!
RUUUUUUUUUUUUUUUCH
Pan Kracy jest offline  
stary 18-05-2007, 19:37   #35
Vuxiu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: NS
Wiek: 36

Posty: 157
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vu'Xiu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jiibav Pokaż post
<vu'xiu's style>vuxiu ty chudy po*****encu jak ci spinguje to twoje lacze akademickie to moze dopiero wtedy sie zamkniesz</vu'xiu's style>
u la la, nie zbanowali mnie jeszcze to odpisze. czekam na ten ping juz troche czasu, nawet ip musialem wam dac. a stajl nie jest vuxiu tylko tibia.pl

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neaniver Pokaż post
Podejrzewam, ze Jibav ma wiecej do powiedzenia (i ofc bardziej sensownie gada) niz Ty i Twoj 15 level .
A Seraphima denerwuje podejscie czlonkow CO do wszystkich czlonkow EM (a zwlaszcza pewnych trzech, nie ma sensu wspominac kogo, bo wszyscy i tak wiedza o co chodzi), dlatego pisze.
przeciez sam tako mowi ze jest dumny z tego ze jest zydem, a my zydek jako wyzwisko nie mowimy do niego czy ravena tylko do reszty gildi i dlatego tak ich to rusza. zreszta jak stygygygy moze byc denerwowany tym podejsciem skoro na .com mowia ze ich to wcale nie rusza. HIPOKRYTA?!

PS: za to hakowanie/rookowanie
7958335 - acc nr do anubis woman, chcecie to sie pobawcie. skad pewnosc ze to jej? w trakcie wojny z anima em sobie takze nie radzilo same i postacie oddawali passy do eliego sie tez moze gdzies znajda, do paru innych osob z em byc moze rowniez, szkoda ze nie byly spisywane wtedy juz. milej zabawy z tym numerem zycze

Ostatnio edytowany przez Vuxiu - 18-05-2007 o 20:35.
Vuxiu jest offline  
stary 18-05-2007, 22:03   #36
Axx
Użytkownik Forum
 
Axx's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 77
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lord of Ax
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 152
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vuxiu Pokaż post
u la la, nie zbanowali mnie jeszcze to odpisze. czekam na ten ping juz troche czasu, nawet ip musialem wam dac. a stajl nie jest vuxiu tylko tibia.pl



przeciez sam tako mowi ze jest dumny z tego ze jest zydem, a my zydek jako wyzwisko nie mowimy do niego czy ravena tylko do reszty gildi i dlatego tak ich to rusza. zreszta jak stygygygy moze byc denerwowany tym podejsciem skoro na .com mowia ze ich to wcale nie rusza. HIPOKRYTA?!

PS: za to hakowanie/rookowanie
7958335 - acc nr do anubis woman, chcecie to sie pobawcie. skad pewnosc ze to jej? w trakcie wojny z anima em sobie takze nie radzilo same i postacie oddawali passy do eliego sie tez moze gdzies znajda, do paru innych osob z em byc moze rowniez, szkoda ze nie byly spisywane wtedy juz. milej zabawy z tym numerem zycze

Hahah faktycznie będzie zabawa na 102 Zaczne jej blokowac account 24h na dobe, ot co !! Ale będzie frajda
Axx jest offline  
stary 19-05-2007, 10:43   #37
Neaniver
Użytkownik Forum
 
Neaniver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2005
Lokacja: Araraquara, Brazil
Wiek: 34

Posty: 428
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neaniver
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 53
Domyślny

@Kic
Nie tylko Wy jestescie tacy cwani - acc Masaka podejrzewam, ze nie jest wielka tajemnica i znalazloby sie u kogos na kompie predzej czy pozniej. Tak jak pare innych kont .

1:1
__________________
Neaniver jest offline  
stary 19-05-2007, 11:34   #38
Biedny
Zbanowany
 
Biedny's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: O taaaaaaaam ->
Wiek: 24

Posty: 193
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neaniver Pokaż post
@Kic
Nie tylko Wy jestescie tacy cwani - acc Masaka podejrzewam, ze nie jest wielka tajemnica i znalazloby sie u kogos na kompie predzej czy pozniej. Tak jak pare innych kont .

1:1
czemu 1;1 xd? poki co numeru masaka od was nie zobaczylemxd
Biedny jest offline  
stary 19-05-2007, 12:18   #39
Neaniver
Użytkownik Forum
 
Neaniver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2005
Lokacja: Araraquara, Brazil
Wiek: 34

Posty: 428
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neaniver
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Biedny Pokaż post
czemu 1;1 xd? poki co numeru masaka od was nie zobaczylemxd
Bo mnie Masaka numer nie interesuje . I czemu od nas - z tego co wiem, to nie jestem czlonkiem EMxd
__________________
Neaniver jest offline  
stary 19-05-2007, 13:44   #40
Biedny
Zbanowany
 
Biedny's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: O taaaaaaaam ->
Wiek: 24

Posty: 193
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neaniver Pokaż post
Bo mnie Masaka numer nie interesuje . I czemu od nas - z tego co wiem, to nie jestem czlonkiem EMxd
ale im pomagasz XD
Biedny jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:34.


Powered by vBulletin 3