Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-03-2007, 22:20   #21
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maryan Pokaż post
hehe, nie mam czasu na PG, zresztą moje PvP jest do bani jak widać, dlatego do żadnej wojny przystąpić nie zamierzałem i nie zamierzam.
Wiem. Po to był cudzysłów. Przecież obaj wiemy jak wygląda zabijanie osób "pomagających" () w wojnie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maryan Pokaż post
Sama moja śmierć nic nie zmieni w sytuacji na servie bo zmienić nie może. Ale nie róbmy Off-topic'u
Jak przestaniemy offtopowac to zamkną nam temat ;<
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-03-2007, 22:49   #22
nock keciron
Użytkownik Forum
 
nock keciron's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2006
Lokacja: yyy.. zapomnialem

Posty: 264
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maryan Pokaż post
Zapytam jeszcze o te runki Mwall. W Jaki sposób miałyby mi one pomóc. Rozumiem, że mogą spowolnić pościg w wąskich miejscach ale równie dobrze sam mogę zostać strapowany w takim wąskim przejściu.


Niestety upewniam się w przekonaniu, że po prostu moja śmierć musiała nastąpić, wcześniej czy później...
Nie znasz potęgi mwalla

Nie musi być on wykorzystywany tylko w wąskim przejściu... Na otwartej powierzchni też nieźle działa (pod warunkiem że grasz od tibii 7.5 lub starszej)
Kiedyś, kiedy ćwiczyłem PvP z kumplem (tak, tak 15 k na lmmy ;P) nauczyłem się przynajmniej trochę wykorzystywać poty i m-walle przy ucieczce... Znajomość terenu także jest niezbędna (pamiętam jak 43 msem ucieklem dwom ~50 rp... było to w kopalni 'labirynt' ... Odpowiednio wykorzystane ~6 mwalli sprawiło, że bez teleportu(tego z białym napisem) znalazłem się w świątyni ;P tylko dlatego, że nierozważnie weszli razem w pewien korytarz )

@edit:
Przy ucieczce pamiętaj że Twoja postać jest tylko garstką pikseli i zachowuj zimną krew - nie panikuj...Gdy przeciwnik popełni błąd - wykorzystaj go... Nawet jeśli - lepiej jest paść w ładnym stylu, z powodu braku runów (nawet przy aolu) niż dla oszczędności czasu i pieniędzy...
__________________
"Było piękne społeczeństwo, ale wyzdychało..."

Ostatnio edytowany przez nock keciron - 13-03-2007 o 22:52.
nock keciron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2007, 23:02   #23
Rozklekotany_Krucifiks
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Rycerz powienien mieć moc. Inaczej sie nie obroni. Trza tez uhów i szczęścia.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 09:03   #24
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Pomijajac fakt ze kazdy z nich byl obladowany runami, amuletami i przygotowany do bitwy to nie ma sensu ich atakowac chociazbyz tego powodu ze knightem trudno zabic grupe pekujacych noobow ze srednim levelem 40, a co dopiero z levelami grubo ponad 100.

Dla tych ktorzy sadza ze mieli dobre zgranie. Jakby mieli je to nasz glowny bohater nie wyszedl by z of tylko zatrzymaliby go na mostku.

Jezeli grupa ludzi z levelami podobnymi do ciebie zaczyna cie atakowac to jedynym wyjsciem jest ucieczka do pz. Z orc fortes najlatwiej uciekac na dywana nie do ab czy innego carlin. Venore jest blizej, ale od groma tam przejsc o szerokosci 1.

Kolejne pytanie. Czemu miales tylko 8 bp uhow? ja knigtem nosze 20-30. czy miales takie runa jak destroy fieldy? Ja bez nich z pz nie wychodze bo banda pekerow na 30 levelu moze mnie trapnac i chyba bym sie spalil ze wstydu wolajac kumpli do pomocy.

Inna sprawa, ze jak kiedys na eterni byla pewna gildia co siala PA, to bardzo czeto payment za najglupsze przewinienia byla smierc+placenie. wiec nie bylo sensu tracic uhow jesli mialo sie aola na ucieczkedo pz bo potem i tak chcieli cie zabic i tak.


Odnosnie m walli. Najnizszy knight ktory posiada 9 m level to chyba Ivion reaver na 134 leveleu.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 09:56   #25
nock keciron
Użytkownik Forum
 
nock keciron's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2006
Lokacja: yyy.. zapomnialem

Posty: 264
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
@ludzie radzacy uzywac magic wall.
Macie szczescie ze lenistwo zwyciezylo, inaczej cala piatka miala by upomnienie za gadanie glupot - rycerzy mogacych uzywac magic wall w skali calej Tibii jest moze 5, wiec co wy tutaj wysowacie to jako taktyke dla przecietnego rycerza na 100 lvl.
Nie zmienia to faktu, że by dobić ten 9 ml od 6 potrzeba tylko 7m. gp co dla sredniego levela nie jest aż tak dużą kwotą... Przykładem tego, że na niskim levelu można mieć 9 ml jest choćby [CHAR]Rostein[/CHAR] i [CHAR]Ivion Reaver[/CHAR]
A tak w ogóle to autor pytał się co zrobilibyśmy na jego miejscu - ja mając gotówkę, wydałbym ją na manasy...
__________________
"Było piękne społeczeństwo, ale wyzdychało..."

Ostatnio edytowany przez nock keciron - 14-03-2007 o 09:58.
nock keciron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 10:41   #26
pAnoramiks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 54
Domyślny

jedynym sensownym wyjściem jest ucieczka...
miałeś "battle", ale jeżeli ich nie zaatakowałeś (lub nawet jeśli) to ono znika po jakiś 3 min od czasu gdy nic Cie nie atakuje, czyli jakbyś zgubił na tyle pościg, byłbyś uratowany... ktoś powie... "no tak, ale weź i uciekaj jak oni są szybsi odemnie..." ale taka prawda, to była Twoja jedyna szansa... (mogłeś używać levitate żeby ich zmylić np. wejść na jakąś góre, może by sie rozproszyli na dwie grupy, MOŻE coś by z tego wyszło... ale to tylko gdybanie, bo potrzebowałbyś sporo szczęścia i tak )
metoda up/down jest dobra na jakieś moby, a nie na "inteligentnych" graczy...
i troche mało uszków miałeś ;/ (być może dlatego że zeszły na exp)
pAnoramiks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 13:32   #27
Desew
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Nie atakuj bo i tak nikogo nie zabijesz. Najsłabszy MS ma 585 hp, a ty go z broni walniesz max za 138 hp. O reszcie to już w ogole zapomnij. Jakbyś użył run do ataku to by cię łatwo zdjęli na UE combo bo miałbyś exhausted na 2 sekundy. Zostaje więc ci tylko broń, z której nikogo nie zabijesz.

2. Nie stosuj metody up/down bo wtedy schodzą UH'y a nie przybliża cię ona do PZ.

3. Cały czas biegaj, żeby cię nie zablokowali. Uciekaj możliwie jak najbardziej chaotycznie, aby nie wiedzieli w którym miejscu stawiać M-Wall'e. Unikaj wąskich korytarzy o szerokości 1-2 sqm, za to jak najczęściej biegnij otwartym terenem.

4. Kieruj się w stronę najbliższego PZ, czyli w twoim przypadku do depo w Ab. Powinieneś spokojnie dać radę, ponieważ masz 1565 hp, a oni zabierają ci w ciągu dwóch sekund około 1000 hp waląc z SD i Explo. Ty się leczysz UH'em co sekundę czyli 740 hp * 2 sekundy = 1480 hp. Tak więc w ciągu tury leczysz się prawie do pełna. Nie ma bata, żeby ciebie zabili bez użycia UE. Musieliby idealnie trafić obydwaj z UE w tym samym momencie, a to jest prawie niemożliwe.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 17:11   #28
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
rycerzy mogacych uzywac magic wall w skali calej Tibii jest moze 5, wiec co wy tutaj wysowacie to jako taktyke dla przecietnego rycerza na 100 lvl.
Spokojnie ponad 10.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 17:24   #29
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Topic
W takiej sytulacji szkoda uhow nalezalo tylko ustapic i pasc bo i tak nie miales ZADNYCH szans..
Co mowic taka prawda


P.s prosze mnie nie bluzgac ale z doswiadczenia wiem ze ten Knightcik padnie i tak ....
P.s2 Gwarantuje ze 3 sorcow na 100 + bierze tego Knighta w 5 sekund a tu bylo 2 wystarczy zeby podeszli i po ue reszta ekipy by dobila.... i bys w tample sie domyslal co sie stalo

Ostatnio edytowany przez Gwi@zd@ - 14-03-2007 o 17:30.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 17:35   #30
Maryan
Użytkownik Forum
 
Maryan's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 41

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 106
Skille: 91/87
Poziom mag.: 7
Maryan ma numer GG 3282401
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
Topic
W takiej sytulacji szkoda uhow nalezalo tylko ustapic i pasc bo i tak nie miales ZADNYCH szans..
Co mowic taka prawda


P.s prosze mnie nie bluzgac ale z doswiadczenia wiem ze ten Knightcik padnie i tak ....
Oczywiście masz rację, ale dla własnego zdrowia psychicznego postanowiłem mimo wszystko spróbować bronić się. Zupełnie inaczej traktują Cię przeciwnicy gdy widzą, że walczyłeś i padłeś niż gdy pokornie umarłeś bo chciałeś zaoszczędzić te 10k na UHach

Cytuj:
miałeś "battle", ale jeżeli ich nie zaatakowałeś (lub nawet jeśli) to ono znika po jakiś 3 min od czasu gdy nic Cie nie atakuje, czyli jakbyś zgubił na tyle pościg, byłbyś uratowany...
Wszyscy dobrze wiemy, że jest to niemożliwe, bo nikt nie pozwoli mi uciec i schować się aż będę mógł dać loga...

Cytuj:
Kolejne pytanie. Czemu miales tylko 8 bp uhow? ja knigtem nosze 20-30. czy miales takie runa jak destroy fieldy?
Miałem 8 Bp UHów bo ze 2 bp zużyłem na exp i nie spodziewałem się ataku. Noszenie 20 BP UHów ma sens wg mnie, gdy ktoś czuje się zagrożony, że może zostać zaatakowany (wojna, RS itp).

Obawiam się, że nawet 20 BP UHów nie pomogłoby mi, ale być może na przyszłość będę nosił więcej.

Co do Mwalli to nie ma tematu bo są niedostępne dla mnie i już.

Pozdrowienia
__________________
God heals, doctor takes the fee...
Maryan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 17:56   #31
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maryan Pokaż post
Obawiam się, że nawet 20 BP UHów nie pomogłoby mi, ale być może na przyszłość będę nosił więcej.
Pozdrowienia
Sam se na wszystko odpowiedzales nie ucieklbys i tyle uhy czym predzej czym pozniej sie skoncza a taka ekipa bardzo szybko zjedzie 100 knighta
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 18:06   #32
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malkowicz Pokaż post
Dwimenor na topicu o nie ale i tak go lubię
a na temat uciekać uciekać a najlepiej wbić 9 magic i z 1,5 baga magic walli oni cię cię gonią a ty uh i magic wall i jeden sorc juz jest na tyłach musi użyc utani gran hur żeby dogonić później używasz ich więcej a oni zwalniają twoja przewaga coraz większa i większa i uciekłeś
ta, z 6 na 9 mlvl to jest jakies kilka mln wydanych na mfy + czas na to

@topic, nie mozesz miec do siebie pretensji bo to byly ZBYT przeważające siły wroga, 5v1 gdzie polowa ma wiekszy lvl od ciebie to szanse sa bliskie zeru
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 18:22   #33
nock keciron
Użytkownik Forum
 
nock keciron's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2006
Lokacja: yyy.. zapomnialem

Posty: 264
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@up:
dokładnie 7 mln z groszami (sellując flaski )
__________________
"Było piękne społeczeństwo, ale wyzdychało..."
nock keciron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 20:11   #34
Desew
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@
P.s2 Gwarantuje ze 3 sorcow na 100 + bierze tego Knighta w 5 sekund a tu bylo 2 wystarczy zeby podeszli i po ue reszta ekipy by dobila.... i bys w tample sie domyslal co sie stalo
100 knight w ciągu dwóch sekund leczy się za 1480 hp, a oni go walą średnio po 1000 hp. Spokojnie by przeżył pod warunkiem, że tamci nie zgraliby się idealnie z UE i nie puścili w tej samej sekundzie. Należy jeszcze dodać, że musieliby mieć Stone Skin Amulety bo jak nie to bardzo prawdopodobne, że sami by się pozabijali. 1 UH co sekundę daje 60 UH'ów na minutę, a żeby spokojnie zdążyć dojść do Ab potrzebowałbyś około 5 minut ponieważ kolesie po drodze by cię blokowali. 60 * 5 = 300 UH'ów. 300 UH'ów : 20 = 15 Backpack'ów. Gdybyś miał 15 BP UH to mógłbyś spokojnie myśleć o ucieczce zakładając stosowanie właściwej taktyki czyli wędrówki przez Troll Bridge, a nie smoka w Kazo gdzie by cię łatwo zablokowali rzucając pota na dziure.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha
ta, z 6 na 9 mlvl to jest jakies kilka mln wydanych na mfy + czas na to
A co to za problem zarabiając po 5k na godzinę? Z moich obliczeń wynika, że jest to tylko 175-200 dni maksymalnego PG (czyli po 8 godzin dziennie, bo na więcej nie pozwala stamina). Picie tych wszystkich manafluidów zajęłoby tylko 5 godzin z kawałkiem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 20:21   #35
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Desew Pokaż post
Spokojnie by przeżył pod warunkiem, że tamci nie zgraliby się idealnie z UE i nie puścili w tej samej sekundzie.
Co to za problem z ventem? "Double UE raz, dwa, trzy" i po ptokach.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Desew Pokaż post
Należy jeszcze dodać, że musieliby mieć Stone Skin Amulety bo jak nie to bardzo prawdopodobne, że sami by się pozabijali.
Utamo vita/e ring/cokolwiek. Zresztą odrobina myślenia i można tak zrobić double UE, żeby się nie zranić nawzajem.
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 20:42   #36
Raditz Saiya-jin
Użytkownik Forum
 
Raditz Saiya-jin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 521
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Devseth
Profesja: Elite Knight
Poziom: 100
Skille: 83/81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Desew Pokaż post
A co to za problem zarabiając po 5k na godzinę? Z moich obliczeń wynika, że jest to tylko 175-200 dni maksymalnego PG (czyli po 8 godzin dziennie, bo na więcej nie pozwala stamina). Picie tych wszystkich manafluidów zajęłoby tylko 5 godzin z kawałkiem.
Chyba 5 dni...
__________________
16:55 GM Camlost on Menera [2]: are you using a bot?
16:55 Devseth [82]: no


• Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia,
powstrzymuje się od dania nam słownego dowodu na to.•
Raditz Saiya-jin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 21:11   #37
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Desew Pokaż post
100 knight w ciągu dwóch sekund leczy się za 1480 hp, a oni go walą średnio po 1000 hp. Spokojnie by przeżył pod warunkiem, że tamci nie zgraliby się idealnie z UE i nie puścili w tej samej sekundzie. Należy jeszcze dodać, że musieliby mieć Stone Skin Amulety bo jak nie to bardzo prawdopodobne, że sami by się pozabijali. 1 UH co sekundę daje 60 UH'ów na minutę, a żeby spokojnie zdążyć dojść do Ab potrzebowałbyś około 5 minut ponieważ kolesie po drodze by cię blokowali. 60 * 5 = 300 UH'ów. 300 UH'ów : 20 = 15 Backpack'ów. Gdybyś miał 15 BP UH to mógłbyś spokojnie myśleć o ucieczce zakładając stosowanie właściwej taktyki czyli wędrówki przez Troll Bridge, a nie smoka w Kazo gdzie by cię łatwo zablokowali rzucając pota na dziure.

A co to za problem zarabiając po 5k na godzinę? Z moich obliczeń wynika, że jest to tylko 175-200 dni maksymalnego PG (czyli po 8 godzin dziennie, bo na więcej nie pozwala stamina). Picie tych wszystkich manafluidów zajęłoby tylko 5 godzin z kawałkiem.

Ale debil nawet na otsie nie miales 100 knighta tylko ze atak z zaskoczenia to jest na serio rzecz szokujaca watpie zeby knight zdarzyl sie wyuhac jakby podjechali z ssa i po frytkach robilem tak z 6 razy moim 62 Ms 4 sorcow podjazd z ssa i niedowyuchania spam i to juz nie wina umiejetnosci gracza tylko sily sorca
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 21:19   #38
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak ty, człowieku, zrobiłeś 100 ek, nie mają pojęcia o pvp? Pytasz się o to na forum, gdzie większości ludzi to niewydarzone dzieci, posługujące się informacjami zasłyszanymi na podwórku od kumpla dziadka mojej cioci. Get some life. Pograj trochę w tą grę, nie tylko bezmyślnie klep exp, a się nauczysz. SAM.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 22:54   #39
Maryan
Użytkownik Forum
 
Maryan's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 41

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 106
Skille: 91/87
Poziom mag.: 7
Maryan ma numer GG 3282401
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper Pokaż post
Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak ty, człowieku, zrobiłeś 100 ek, nie mają pojęcia o pvp? Pytasz się o to na forum, gdzie większości ludzi to niewydarzone dzieci, posługujące się informacjami zasłyszanymi na podwórku od kumpla dziadka mojej cioci. Get some life. Pograj trochę w tą grę, nie tylko bezmyślnie klep exp, a się nauczysz. SAM.
Misiu kolorowy, poczytaj pierwszego posta ze zrozumieniem, potem postuj.

Pytam na forum bo poza ludźmi, którzy nic nie wnoszą do tematu vide Twój post, są też wypowiedzi np Gremlina, które sobie cenię.

Dla Twojej informacji gram w tą grę od 2 lat.

Poza tym proszę o nie rozmywanie tematu, w sumie nic więcej już napisać się nie da, więc spokojnie można temat zamknąć aby uniknąć off-topicu.

Pozdrowienia
__________________
God heals, doctor takes the fee...
Maryan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 23:05   #40
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Misiu kolorowy, poczytaj pierwszego posta ze zrozumieniem, potem postuj.
Och, ja doskonale wiem, czego ty oczekiwałeś. Inną sprawą jest to, o co ja chciałem zapytać. Może powinienem był to zrobić na PW? Mniejsza. Stało się.
Cytuj:
Pytam na forum bo poza ludźmi, którzy nic nie wnoszą do tematu vide Twój post, są też wypowiedzi np Gremlina, które sobie cenię.
Bo zaczynam drugą dyskusję, która jest IMO równie ciekawa jak ta, którą zacząłeś ty.
Cytuj:
Dla Twojej informacji gram w tą grę od 2 lat.
Ok. Ty grasz dwa lata i zadajesz pytania w stylu newbie, a pan X gra tydzień i umie myśleć samodzielnie. Tibia to gra prosta jak budowa cepa, w każdej kwestii.
Cytuj:
Poza tym proszę o nie rozmywanie tematu
To odpowiedz mi na PW.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:19.


Powered by vBulletin 3