Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-09-2008, 20:28   #41
Szrek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goners Pokaż post
a kto cie pytal o komentarz?
ssij dalej tego smoczka i moze wreszcie skoncz ta podstawowke...
Świat: Secura

PEEL???
  Odpowiedz z Cytatem Received Infraction

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-09-2008, 20:45   #42
Goners
Zbanowany
 
Goners's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 183
Imię: Gali Melus
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 70~
Poziom mag.: 6
Goners ma numer GG 5157895
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szrek Pokaż post
Świat: Secura

PEEL???
Szrek
Użytkownik forum

byry ???
Goners jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 21:14   #43
Jelcz
Użytkownik Forum
 
Jelcz's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2007

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Thug- Pokaż post
Wua, jebanie f bomb, ciągłe paraliżowanie i rzucanie mw od czasu do czasu. Potem zostaje trapniecie ofiary i spamowanie hotem \o/
U nas bomby/fieldy znikają parę razy szybciej, nie da się paraliżować a bez mw możemy obessać. Bez wcześniejszego ztrapowania wyjścia ofiara zapewne spieprzy, bo tu, nie spamujesz hotem - tutaj trzeba się zdać na moba a jego hity/szybkość nie zależą od nas.

Podsumowując - pvp od 7.8 to jeden wielki shit. Tylko dzieci którym koledzy nawciskali, że jak będą grać na pvp to staną muthafuckin' og's, i jaka w ogóle trudna jest tu gra, wierzą w idee tego gówna jakim jest dzisiejsze pvp.

v7.4 _/


@AdiZgOlek
Ujeb 102 ms'a na fibuli w teamie 50ed, 52ms i 85ek~, kiedy on tam hunci i brakuje spawna... wtedy będziesz mógł mówić, gdzie gra jest trudniejsza :^)

Piona.

@Edit

U nas też, więc tego nie wymieniłem. Dlaczego? - sam sobie na to odpowiedziałeś.

i na chuj wam to wieksze waste niż jego loot i tak odrobi to w 1 dzień.
Jelcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 21:18   #44
*Carlsberg
Użytkownik Forum
 
*Carlsberg's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2008
Lokacja: Bdg

Posty: 197
Domyślny

@Up
Dla zabawy?
*Carlsberg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 21:27   #45
caveki
Użytkownik Forum
 
caveki's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Somewhere in real world...

Posty: 811
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobrodziej Pokaż post
Ktoś się tam śmieje z jego pvp jak spamuje F5.
Pokaż swoje pvp na tym noob-pvp ffs
Tylko, że ja gram na pvp? o0
edit:
Jeśli już taki kozak to zapraszam na enfo też mam hara
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sosna90 Pokaż post
na koncu trzeba zamiast **** wpisac *****
"Idiotów na tym świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykamy ich na każdym kroku."

Ostatnio edytowany przez caveki - 17-09-2008 o 21:30.
caveki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 00:43   #46
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Na pvp sztuką jest po takich akcjach grać dalej bez żadnego przypału, bo na 99% ci wszyscy pro traperzy z non-pvp grzaliby pz z huntem do końca życia, a ten ziomek będzie dalej tak robił i nie chodzi o lvl bo widziałem Jego akcje na dużo mniejszym lvlu. Loota z tych dedów zebrał ten ek co czyścił ofa (chyba ktoś to zauważył). Podoba mi się taka pomoc huehuehue

@edit
Światy non-pvp zostały stworzone aby gracz czuł się spokojny ze strony innych graczy a jeżeli ktoś to na siłe próbuje to zmienić jest po prostu tchórzem. sorry za offtop

Ostatnio edytowany przez Krajzel - 18-09-2008 o 00:47.
Krajzel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 01:26   #47
Works__1985
Użytkownik Forum
 
Works__1985's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2005
Lokacja: > > >Chodzież< < < Wpisy Bloga: 1023
Wiek: 38

Posty: 227
Stan: Usunięty
Imię: Worker
Profesja: Sorcerer
Świat: Aurea
Poziom mag.: 72
Works__1985 ma numer GG 7565639
Domyślny

Wy wszyscy gówno wiecie o pvp... primo 1 istniało ono do 7.8 zgadzam się, ale od tibii 7.6 zaczęto używać nielegalnych programów do gry czyli można powiedzieć że 70% osób które walczyły w wojnie bo wtedy tylko te mogły pokazać zdolności pvp używały tych programów, zdolnością pvp pozostawała wtedy ucieczka przed grupą osób bez śmierci. Osoby które nie używały bota padały na samym początku.. primo 2 za czasów tibii 7.2 - 7.6 nie było tyle osób w wieku 10 lat+ którzy grają po 2 + lat czy więcej już w tibie tak jak jest teraz... Internet był drogą rzadkością grały zazwyczaj osoby pełnoletnie, które teraz pracują i może z tego zostało 20% reszta pozmieniała ownerów, straciła postacie lub po prostu nie grają. O takich osobach można powiedzieć że wiedzą coś na temat PVP bo dla mnie pvp to: zdolność użycia każdej runy ręcznie, trafienie za każdym razem nawet podczas stresu, wykorzystywanie wiedzy w praktyce, i umiejętna ucieczka.
__________________
Works__1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 04:34   #48
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Works__1985 Pokaż post
Wy wszyscy gówno wiecie o pvp... primo 1 istniało ono do 7.8 zgadzam się, ale od tibii 7.6 zaczęto używać nielegalnych programów do gry czyli można powiedzieć że 70% osób które walczyły w wojnie bo wtedy tylko te mogły pokazać zdolności pvp używały tych programów, zdolnością pvp pozostawała wtedy ucieczka przed grupą osób bez śmierci. Osoby które nie używały bota padały na samym początku.. primo 2 za czasów tibii 7.2 - 7.6 nie było tyle osób w wieku 10 lat+ którzy grają po 2 + lat czy więcej już w tibie tak jak jest teraz... Internet był drogą rzadkością grały zazwyczaj osoby pełnoletnie, które teraz pracują i może z tego zostało 20% reszta pozmieniała ownerów, straciła postacie lub po prostu nie grają. O takich osobach można powiedzieć że wiedzą coś na temat PVP bo dla mnie pvp to: zdolność użycia każdej runy ręcznie, trafienie za każdym razem nawet podczas stresu, wykorzystywanie wiedzy w praktyce, i umiejętna ucieczka.
Dziękuję Ci, bo chciałem napisać to samo jako stary gracz, który grał od 2003r. Trafnie zauważyłeś, że pvp to abstrakcyjne stwierdzenie, bo wtedy istniały boty i kto go nie miał i nie klikał hota padał bardzo szybko. Teraz Cip dodał swojego bota i wszyscy jacyś zszokowani, że co to i w ogóle a tak naprawde nic się nie zmieniło. Sam gdy grałem na arcani wtedy tibia 7.4 za czasów turtlesów i wojen nie miałem bota i nie ściągałem bo po prostu bałem się keylogerów i efekt był taki, że moje celowanie ręczne przeciwko botowi było bezcelowe. Gdy biłem się z kolesiem bez bota to często wygrywałem, ale potem już wszyscy je mieli a ja przerzuciłem się na non-pvp, żeby trochę wiecej pozwiedzać Tibie i mieć swiadomość, że nikt mi w tym nie przeszodzi.

Śmieszycie mnie dzieci do łez waszymi inteligentnymi określeniami typu "noob-pvp". Każdy wybierze co mu bardziej odpowiada i nie zawsze będzie to to samo co ty wiebierasz.

Jakbyście grali na non-pvp to byście przezywali znowu tych drugich "a ty jesteś cip-bot zasraniec klik klik dead dead yeeeee i mamy loota i zwała 2 dni, kręcimy filma walimy na tibia.pl i czekamy na pozytywne komenty jakie my kozaki jesteśmy bo pvp uprawiamy"

A teraz szczera prawda - w tibi nie ma czegoś takiego jak pvp. Owszem jako znaczenie player vs player jest ale skilla do tego mieć nie trzeba, bo tu zbyt dużo funkcji do ogarnięcia nie ma. Po prostu wystarczy nie być kretynem.

Jak chcecie kozactwo pokazać to zapraszam do innych gier.


A teraz skończmy ten beznadziejny offtop i komentujcie nobztrakta.
Dla mnie koleś po prostu się nudzi zwykłym szarym życiem tibijskim to sobie robi różne jaja i już.
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 04:51   #49
Vedra
Użytkownik Forum
 
Vedra's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2007

Posty: 129
Domyślny

Po co 2 taki sam temat jak 1 juz jest ...
__________________
Vedra
Vedra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 09:30   #50
caveki
Użytkownik Forum
 
caveki's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Somewhere in real world...

Posty: 811
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piio Pokaż post
A teraz szczera prawda - w tibi nie ma czegoś takiego jak pvp. Owszem jako znaczenie player vs player jest ale skilla do tego mieć nie trzeba, bo tu zbyt dużo funkcji do ogarnięcia nie ma. Po prostu wystarczy nie być kretynem.
Wszystko jest ok, ale tu się nie zgodzę.
Też gram od dawna i też na starej tibii było beznadziejnie ja bez bota przeciwko 5 osobom z botem ustawionym na sd wcale nie było fajne. Wtedy jak nawet miałeś super "pvp" i tak rzadko uciekałeś ponieważ trzeba było się uhać usuwać f bomby ubijac summony a nasi oprawcy na makro poprostu sobie klikali i zazwyczaj to się kończyło zgonem ofiary bez bota.
Właśnie na tej tibii teraźniejszej można pokazać swoje "pvp". Śmieszy mnie jak 150lvle padają od kilku 50 ponieważ myślą, że jest cipbot i, że bedą wciskać hotkey to nie padną.
Sam wiem z doświadczenia, że niektórzy hlv grają gorzej od 20~.
Kiedyś pkując z kumplami 20-40lvle~ ubiliśmy kilka osób w tym pewnego 65 druida i 27sorca. Ów druid w ogóle był nieopanowany nie wiedział co się dzieje. Leczył się, ale był na tyle zdenerwowany, że nie używał m wall, sd, destroy field, które miał w bp jak padł. Inną ofiarą był 27sorc, chociaż biły go 2 zerki + my był na tyle opanowany i myślał. Zamiast rzucić jak idiota utamo vite jechał na uhach. Uciekając bił zerki z hmm w końcu wpadł w trapa. Miał tam 300hp~ dostawał combo po 250 ale i tak usuwał fire bomby i próbował uciec. Oczywiście padł po jakimś czasie pewnie z powodu zapewne braku uhów. I teraz nie mówcie mi, że poprostu nie umieliśmy go zabić. Poprostu był na tyle opanowany, że umiał sobie poradzić w takiej sytuacji.
To na tyle. Teraz takie coś uważa się za pvp.

Me~
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sosna90 Pokaż post
na koncu trzeba zamiast **** wpisac *****
"Idiotów na tym świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykamy ich na każdym kroku."
caveki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 09:38   #51
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vedra Pokaż post
Po co 2 taki sam temat jak 1 juz jest ...
Byl*

@topic
No widac ze huopak zna sie na pomocy ;d
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 09:42   #52
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Też nie wiem,co za frajda zabijać graczy na npvp. Tam nawet nikt destroya nie nosi ze sobą.
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 10:30   #53
Ronan_Shade
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Zanera
Domyślny

W Tibii coś takiego jak pvp po prostu zanikło. Popatrzcie, że pójdzie teraz taki 170 ms, który z sd w ludzi będzie walił po to 300~(nie wiem czy dokładnie tak, ale przynajmniej tak mi się wydaje, jak coś to mnie poprawcie) i jak pójdzie sam zabić takiego 50 ek, który się leczy po 300 to nie da rady może nawet jeśli knight będzie miał możliwość ucieczki i dużo potów. Co to ma być, że ponad 3 razy większy lvl nie da sam rady zabić 50? No ten ms/ed jeszcze może by jakoś dał rade ale ek/rp to już raczej nie. Tibia to gra "zespołowa", w której samemu się nie wiele zdziała jeśli się nie ma naprawdę wysokiego lvl(tak jak np na filmiku tutaj, że 200+ z flama wali w 40-60 lvl). A takie LII to znowu gra, w której samemu z dobrym pvp da się wygrać walkę powiedzmy 1 na 3. Moim zdaniem LII to gra, do której naprawdę dobre pvp jest potrzebne. Ale wracając do Tibii, naprawdę dobrym pvp można było się kiedyś wykazać, teraz jest już trudno, ale jest kilku graczy, którzy są jednak w tym trochę lepsi(przykład Aradna).
Ronan_Shade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 11:30   #54
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ronan_Shade Pokaż post
W Tibii coś takiego jak pvp po prostu zanikło. Popatrzcie, że pójdzie teraz taki 170 ms, który z sd w ludzi będzie walił po to 300~(nie wiem czy dokładnie tak, ale przynajmniej tak mi się wydaje, jak coś to mnie poprawcie) i jak pójdzie sam zabić takiego 50 ek, który się leczy po 300 to nie da rady może nawet jeśli knight będzie miał możliwość ucieczki i dużo potów. Co to ma być, że ponad 3 razy większy lvl nie da sam rady zabić 50? No ten ms/ed jeszcze może by jakoś dał rade ale ek/rp to już raczej nie. Tibia to gra "zespołowa", w której samemu się nie wiele zdziała jeśli się nie ma naprawdę wysokiego lvl(tak jak np na filmiku tutaj, że 200+ z flama wali w 40-60 lvl). A takie LII to znowu gra, w której samemu z dobrym pvp da się wygrać walkę powiedzmy 1 na 3. Moim zdaniem LII to gra, do której naprawdę dobre pvp jest potrzebne. Ale wracając do Tibii, naprawdę dobrym pvp można było się kiedyś wykazać, teraz jest już trudno, ale jest kilku graczy, którzy są jednak w tym trochę lepsi(przykład Aradna).
To raczej nie PVP "zaniklo" tylko stary system leczenia i hitow. Czego mimo wszystko mi brakuje ;\
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 12:28   #55
Looon
Użytkownik forum
 
Looon's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2008

Posty: 40
Domyślny

PvP zanikło. Teraz liczy się tylko myślenie i opanowanie.
Looon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 15:14   #56
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Looon Pokaż post
PvP zanikło. Teraz liczy się tylko myślenie i opanowanie.
No i to właśnie wchodzi w skład pvp o.o
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 15:25   #57
Herezjusz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 02 2008
Lokacja: Hindenburg O/S
Wpisy bloga: 4

Posty: 58
Profesja: Elder Druid
Gildia: Mordheim <3
Świat: Nebula
Herezjusz ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
No i to właśnie wchodzi w skład pvp o.o
Ale to nie wszystko zjom :[
Przede wszystkim ważne jest zgranie całego zespołu pvp pojedynczej osoby jest raczej mało ważne na wojnach /pk
Herezjusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 15:34   #58
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Herezjusz Pokaż post
Ale to nie wszystko zjom :[
Przede wszystkim ważne jest zgranie całego zespołu pvp pojedynczej osoby jest raczej mało ważne na wojnach /pk
No dobra, to ja ci wytłumaczę (nie lobie zgrywać politologa, ale nie wszyscy wiedzą co czytają ;\)

Jeśli ktoś mówi
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba
No i to właśnie wchodzi w skład pvp o.o
że coś wchodzi w skład, wyraźnie wskazuje na to, że to nie wszystko, zjom.
Co do samego PvP, zgranie też jest ważne, jest to jedna ze składowych o których wyżej wspomniałem, jednak kiedy ocenia się czyjeś pvp (a tu zachodzi taka sytuacja), zwykle patrzy się pod kątem indywidualnego PvP danej osoby, nie w zespole.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 18-09-2008 o 15:37.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 17:45   #59
Looon
Użytkownik forum
 
Looon's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2008

Posty: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
No i to właśnie wchodzi w skład pvp o.o
Ale kiedyś liczyło się coś więcej, maunalne leczenie, manualne manasowanie, manualne bicie z run. Teraz klikasz tylko kilka hotkeyi i po kłopocie.
Looon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 17:50   #60
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pavel321 Pokaż post
@UP

A ja mogę ? ... na ssach widać bota :>

Już ssa skasował ;O ale wcześniej był tam jeszcze ten :>

HAHAH!! OWNED
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:24.


Powered by vBulletin 3